آموزش سئو

SEO سلاح اثبات Corona است که تجارت شما باید از آن استفاده کند

آوریل 2, 2020

بهینه سازی موتور جستجو ابزاری مناسب برای آنچه صنعت “بازاریابی ویروس کرونا” می نامد ، یا بازاریابی در این زمان بی سابقه ای از بیماری همه گیر COVID است.

تمرکز روی مؤلفه های اصلی

بهینه سازی موتور جستجو یک ابرقدرت در دنیای بازاریابی است که با تمرکز بر حضور آنها در موتورهای جستجو و به طور کلی اینترنت ، در جذب مشتری بیشتر و قرار گرفتن در معرض تمرکز دارد. این رویکرد تلاشهای بازاریابی را در وب سایت شخصی ، در Google و سپس در بقیه اینترنت متمرکز می کند که ذکر این مشاغل ممکن است در آن ظاهر شود.

سه مؤلفه اصلی برای سئو وجود دارد:
کلید واژه ها
محتوا
بک لینک های با کیفیت.

با تمرکز بر روی این سه قطعه اصلی بهینه سازی موتور جستجو ، مشاغل می توانند گام های بلندی را برای تبدیل آنلاین خود بردارند. یکی از نکات جالب در مورد SEO این است که فقط برای دیدن نتایج بسیار کمی کار صرف می شود. با ایجاد تغییرات جزئی بر اساس سه ستون سئو یا با توجه به نیاز شغل خود ، می توانید جهش های بزرگی در رتبه بندی و نتایج بسیار زیادی را مشاهده کنید.

بازاریابی Corona Virus: چرا اکنون زمان زمان یک در یک آموزش SEO چیست؟

SEO همیشه “اثبات Corona” بوده است. این که آیا فروشگاه آجر و ملات شما قادر به فعالیت است یا قادر به ارائه خدمات به مشتریان هستید ، SEO می تواند شما را برای آینده آماده کند و نتایج تقریباً بلافاصله آغاز می شود. با وجود همه مشکلات در حال حاضر در دنیا ، به راحتی می توان گفت که SEO ضروری نیست و یا نباید روی رشد شغل شما متمرکز شود. با این حال ، من به عنوان یک مربی و معلم سئو می گویم که هرگز زمان بهتری برای یادگیری در مورد بهینه سازی موتور جستجو و بهینه سازی شغل شما وجود نداشته است.

مقاله مرتبط  چگونه می توان در Walmart Marketplace تبلیغ کرد

به همین دلیل است:
حواس پرتی کمتر به معنای ارادت بیشتر به یادگیری اصول سئو و عملی کردن آنها در وب سایت شما است.
شما به احتمال زیاد از خانه کار می کنید ، و کلاسهای SEO را به یکی از فعالیتهای ایده آل تبدیل می کنید که می توانید در طول قرنطینه خود انجام دهید. همه کلاسها کلاسهای مجازی و آنلاین هستند که در آن می توانید با معلم خود گپ بزنید و همچنین صفحه آنها را ببینید و به آنها اجازه دهید از شما استفاده کنند تا به شما نشان دهند که کارها چگونه انجام می شود.
از زمان شروع همه گیری ، رقبا احتمالاً از بازاریابی کاسته شده اند. این کار را با تلاشهای بیشتر خود ترکیب کنید و پیش بردن از آنها بسیار ساده تر است. با انتخاب مجدد مشاغل ، در موقعیتی بهتر خواهید بود.
احتمالاً اکنون در حال فکر کردن هستید که نمی توانید کسی را برای SEO بپردازید ، یا نگران هزینه های اضافی هستید. دقیقاً به همین دلیل ، آموزش سئو بسیار ارزانتر از پرداخت یک شرکت بازاریابی برای انجام این کار برای شما است و در طرح بزرگ در واقع به شما امکان می دهد هزینه های خود را به طور کامل کاهش دهید ، زیرا در بعضی از زمان ها توانایی انجام تمام سئو خود را خواهید داشت به تنهایی

مقاله مرتبط  راهنمای نهایی استفاده از پارامترهای UTM

ممکن است دنیا متوقف شده باشد ، اما در دنیای سئو هنوز تعداد زیادی در حال وقوع است

روشی دیگر که سئو ضد تاج آن است این است که صنعتی است که در آن اتفاقات هنوز رخ می دهد. در حالی که احساس می کنید تجارت متوقف شده است و حتی زندگی بسیاری از افراد متوقف شده است ، بهینه سازی موتور جستجو همچنان در حال حاضر شاهد تغییرات است. Google هر روز تغییراتی ایجاد می کند و همه گیری ها وضعیتی ندارند. حتی اگر در گذشته در مورد SEO بدانید ، استراتژی همیشه در حال تغییر است ، بنابراین ممکن است اکنون دنیای بهینه سازی بسیار متفاوت باشد. یک کلاس هفتگی شما را در معرض آگاهی قرار می دهد و به صورت واقعی به شما اطلاعات می دهد ، زیرا معلم سئو شما همچنین یک متخصص و خودی صنعت است که می تواند شما را از روندها ، تغییرات و سایر مواردی که می تواند در کسب و کار و استراتژی شما تأثیر بگذارد هشدار دهد. نمونه ای از این امر در دوران بازاریابی Corona Virus مربوط به Google My Business است. در زمان نگارش این پست وبلاگ ، Google امکان نوشتن نظرات یا پاسخ دادن به سؤالات را غیرفعال کرده است. این ممکن است به این دلیل باشد که گوگل می داند که در حال حاضر مشاغل در اکثر موارد فعالیت ندارند.

مقاله مرتبط  نحوه ایجاد کمپین های PPC برای بازاریابی املاک و مستغلات

با تمام فعالیت هایی که هنوز هم در دنیای سئو انجام می شود ، اکنون زمان بسیار خوبی برای شروع جلسات هفتگی آموزش سئو می باشد ، تا یکبار تمام شود که قرنطینه Corona Virus با موفقیت تمام شود و شما به دنبال کسب و کار خود باشید. شما را به پیشرفت در زمینه های دیگر فرا می خواند ، و تضمین می شود با وجود اوقات دشوار پیش رو شاهد رشد باشید.

امروز برای کلاس سئو رایگان ثبت نام کنید و با استفاده از این فرصت های عظیم شروع کنید تا در صورت نیاز بیشتر به کسب و کار ، دید بیشتری کسب کنید.

پاسخی بگذارید