آموزش سئو

Kiss Of Death for SEO – برچسب Metta Robot Noindex

آوریل 7, 2020

آیا می دانید در وب سایت وردپرس شما تنظیماتی وجود دارد که با یک علامت چک می تواند به Google بگوید که از خود دور شود؟ و این یک قاتل پنهان است وقتی سؤال مربوط به SEO می شود ، شما بدون جستجوی آن ، آن را پیدا نخواهید کرد.

از آنجا که گوگل منبع اصلی ترافیک وب سایت است که بسیاری از افراد مایل به روشن کردن آن نیستند ، فکر نمی کنید؟

کد noindex روبات ها چه کاری انجام می دهند؟

در دنیای طراح وب این امر معمول است که Google را مسدود کنید در حالی که آنها در حال توسعه وب سایت شما در سرور توسعه هستند. اما وقتی وب سایت راه اندازی می شود ، این اولین کاری است که یک بازاریاب دیجیتال باید قبل از واگذاری سایت به مشتری ، بررسی کند.

من امروز این مطلب را ارسال می کنم زیرا اخیراً با یک غیرانتفاعی در نیوجرسی کار کردم که از طریق آن معرفی شده ام آتش گرفتن. آنها برای تهیه یک نمایش اسلاید برای یک رویداد آنلاین آنلاین که میزبان آنها باشد ، نیاز به کمک داشتند. آنها بدنبال اضافه کردن نمایش اسلایدها به صفحه در آنجا به دنبال کمک به وب سایت خود نبودند.

به طور تصادفی کد noindex را پیدا کردم

به عنوان بخشی از عادت معمولی من به کد منبع وب سایت آنها نگاهی انداختم تا ببینم آیا با استفاده از وردپرس ایجاد شده است ، از چه موضوعی استفاده می کنند ، عنوان صفحه اصلی آنها ، برچسب های توضیحات و سایر مواردی که برای ما مهم است SEO چیست؟ بچه ها

و این جایی است که من این کد را در سربرگ مشاهده کردم:

کد noindex در وب سایت غیرانتفاعی

اولین واکنش من فریاد کشیدن “اوه خدای من ، نه!” یا چیزی برای این کار و فکر بعدی من این بود که از خودم بپرسم ، این وب سایت کی طراحی شده است؟ من در گالری رسانه ای آنها به ساختار URL برخی از تصاویر نگاه کردم و تاریخ ژانویه سال 2019 را دیدم.

وای ، این بدان معنی است که به احتمال زیاد گوگل نمی داند که این وب سایت به مدت یک سال و 3 ماه وجود دارد.

من به بایگانی.org رفتم و دیدم جدیدترین عکس فوری که در 24 دسامبر سال 2019 وجود دارد و کد noindex هنوز وجود دارد. 27 ژوئیه 2019 همان بود. عکس های قبلی تمیز بود. این بیش از نیمی از سال است که این وب سایت به Google گفت که آن را نادیده بگیرد.

پشتیبان گیری وب سایت بایگانی

آیا وب سایت من توسط گوگل خزیده و نمایه شده است؟

بنابراین چگونه می توانید این کد را جستجو کنید تا مطمئن شوید وب سایت شما ایمن باشد؟

در هر صفحه از وب سایت خود اما معمولاً صفحه اصلی کلیک راست ماوس را انجام داده و سپس کد منبع را مشاهده کنید یا منبع صفحه را مشاهده کنید. در Chrome می توانید از ctrl U نیز استفاده کنید. می توانید کد noindex روبات ها را در جایی در بالا جستجو کنید اما بهتر است از دستور find ، ctrl F برای جستجوی noindex استفاده کنید.

اگر در کد وب سایت خود noindex پیدا کردید و وب سایت شما با استفاده از وردپرس ساخته شده است در اینجا نحوه جستجو برای آن تنظیمات است. در داشبورد WP به تنظیمات بروید ، و سپس خواندن همانطور که در اینجا نشان داده شده است. مطمئن شوید که علامت بررسی در بخش دید موتور موتور جستجو نشده است.

همچنین می توانید برچسب noindex را درون برخی از افزونه های جستجوگر WordPress مانند Yoast ، Rankmath یا All In 1 SEO اضافه کنید.

تنظیم noindex در وردپرس

باشه حالا که برطرف شده ، فقط منتظر هستید تا گوگل سایت را خز کند سمت راست؟ یا می توانید با استفاده از ابزار بازرسی URL در کنسول جستجوی Google سرعت کار را سرعت بخشید و از Google بخواهید که سریعتر صفحه را خز کند و ایندکس کند یا پیوندی را به آن در ابزار پینگ آنلاین مانند پینگلر اضافه کند یا پیوندی به آن در توییتر اضافه کند.

چگونه بررسی کنیم وب سایت شما در Google است

می توانید یک جمله را در آن صفحه جستجو کنید که توسط علامت های قیمت گذاری مانند مانند احاطه شده است https://bit.ly/3dvghrP برای بررسی اینکه آیا Google دارای صفحه در فهرست آنها است یا خیر. اگر هیچ نتیجه ای برای خطا یافت نشد ، باید کمی بیشتر صبر کنید.

ای کاش می توانم وب سایت های بیشتری را برای این مشکل بررسی کنم اما از آنجا که این وب سایت ها در Google فهرست نشده اند ، راهی برای یافتن آنها که من می دانم وجود ندارد.

بررسی وب سایت خود آسان است ، به خصوص اگر به نظر نمی رسد حتی به دنبال نام شرکت خود باشید.

اگر سؤالی دارید یا نمی فهمید ، فقط پیوندی را با لینک وب سایت خود برای من ارسال کنید و این پست را ذکر کنید و من خوشحال خواهم شد که آن را برای کد noindex برای شما بررسی کنم.

مقاله مرتبط  نظرات مشتری Google چیست؟

The post The Kiss Of Death For SEO – برچسب Meta Robot Noindex برای اولین بار در 1ON1 آموزش SEO ظاهر شد.

پاسخی بگذارید