آموزش سئو

GoDaddy چگونه جمع می شود؟

فوریه 28, 2021

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

GoDaddy میزبان میلیون ها وب سایت در سراسر جهان به عنوان یک غول در بازی میزبانی و فروش نام دامنه است. لیست طولانی محصولات آن تقریباً هر سالی را که شما برای راه اندازی وب سایت با بودجه کمتری ، حداقل برای سال اول ، به آن نیاز دارید ، ارائه می دهد.

پس از تحقیقات ، مقایسه و بررسی های فراوان ، به راحتی می توان گفت که GoDaddy بیشتر نیازهای وب سایت شما را برآورده می کند ، به خصوص اگر اولین بار است که سایت خود را می سازید و می خواهید میزبانی VPS ارزان قیمت داشته باشید.

فراتر از آن ، و مانند هر ارائه دهنده میزبانی وب و نام دامنه دیگر ، موافقان و مخالفان خوبی در مورد برنامه ها و بسته های آن وجود دارد.

GoDaddy در مقایسه با بهترین میزبانی وب ارزان

من لیست بالایی از ارائه دهندگان میزبانی وب ارزان قیمت را تنظیم کردم ، بنابراین اگر نیاز به راه اندازی وب سایت با بودجه دارید ، گزینه های خود را می دانید. اگر می خواهید میزبانی کنید ، یک گام بالاتر از میزبانی مشترک با برنامه میزبانی ارزان قیمت VPS ، GoDaddy یکی از بهترین گزینه ها است. با توجه به قیمتی که برخی از ارائه دهندگان میزبانی برای میزبانی مشترک دریافت می کنند ، می توانید میزبانی VPS را از طریق GoDaddy دریافت کنید.

اما ، اگر می خواهید یک راه حل میزبان وب قوی تر برای پروژه وب خود پیدا کنید ، GoDaddy به سرعت گران می شود. به همین دلیل است که من آن را گزینه ای عالی برای سایتهای مبتدی می دانم که می توانند با میزبانی مشترک یا اختصاصی کار کنند و برای عملکرد مناسب به تعداد زیادی از سرورها نیاز ندارند.

گرچه لازم نیست خیلی سریع تصمیم میزبانی بگیرید. برای تصمیم گیری دقیق تر ، همه موارد برتر من را ببینید.

GoDaddy برای چه کسی بهترین است؟

GoDaddy برای دارندگان وب سایت های مبتدی که می خواهند یک شروع مقرون به صرفه و راحت برای وب سایت های خود با ذخیره سازی سخاوتمندانه داشته باشند ، عالی است. GoDaddy همچنین از نظر نظارت بر امنیت شبانه روزی سایت به خوبی عمل می کند ، اما امتیازاتی مانند گواهینامه های SSL افزونه هایی هستند که باید به عنوان موارد اضافی خریداری کنید.

به همین دلیل یک گزینه میزبانی عالی برای وب سایت های کوچک و مبتدی است که با بودجه کار می کنند و به راه حل های وب سایت بسیار زیادی نیاز ندارند.

GoDaddy: جوانب مثبت و منفی

هیچ سوالی وجود دارد که GoDaddy از نظر شناخته شدن یکی از بزرگترین نام های موجود باشد. همچنین با بیش از 17 میلیون نام دامنه در فهرست خود ، بیشترین دامنه ها را در سطح جهان جای داده است.

با این وجود ، انتخاب GoDaddy به عنوان ارائه دهنده میزبانی وب شما موافقان و مخالفانی است. در اینجا موارد برجسته تری برای در نظر گرفتن وجود دارد.

طرفداران

پشتیبانی 24/7: GoDaddy اطمینان می دهد که در صورت نیاز به دستی یا مشکلی در سایت خود ، همیشه در دسترس است. می توانید از طریق تلفن به آنها دسترسی پیدا کنید یا از گزینه پشتیبانی مفید چت استفاده کنید.

ذخیره سازی زیاد: هنگامی که برنامه های میزبانی GoDaddy را مرور می کنید و مقایسه می کنید ، با ویژگی پهنای باند اندازه گیری نشده برای همه رده ها سخاوتمندانه است.

دامنه .com مقرون به صرفه: GoDaddy به شما این فرصت را می دهد تا دامنه را برای 99 سال فقط 99 سنت گیر بیاندازید ، که می تواند با شروع کار در هزینه های شما صرفه جویی کند.

میزبانی سایت نامحدود: اکثر برنامه های GoDaddy به شما امکان میزبانی تعداد نامحدودی از وب سایتها را می دهد ، به جز ارزان ترین برنامه اقتصادی آن.

راحتی: از آنجا که می توانید دامنه و وب سایت خود را در یک مکان مدیریت کنید ، GoDaddy راحتی در مدیریت هر دو از یک داشبورد را فراهم می کند.

منفی ها

طغیان های مداوم: GoDaddy در هر مرحله از مراحل پرداخت ، بدنبال مشهور شدن است. اگرچه این قیمت تمام سطوح را رعایت می کند ، اگر بخواهید این کار را انجام دهید ، سریع پیشنهادات اضافی و ویژگی های اضافی را که ممکن است نیازی به آن نباشید ، ارائه می دهد.

مقاله مرتبط  نحوه شروع یک وبلاگ مامان و کسب درآمد در سال 2020

نرخ تمدید گران: این یکی از دلایلی است که فکر می کنم GoDaddy برای سایت های مبتدی که فقط می خواهند با میزبانی از پا در بیاورند عالی است. پس از پایان سال ابتدایی ، نرخ های تجدید GoDaddy برای آنچه دریافت می کنید شروع به هزینه می کنند.

هزینه های اضافی: سایر ارائه دهندگان خدمات میزبانی ، ثبت نام دامنه سال اول را به صورت رایگان انجام می دهند یا گواهی SSL رایگان را به عنوان بخشی از برنامه های خود در نظر می گیرند. GoDaddy بسته به طرحی که انتخاب می کنید همیشه شامل این ویژگی ها نیست و می تواند هزینه اضافی برای آنها دریافت کند.

پشتیبانی مشتری متناقض: به دلیل راحتی و اطمینان ، پشتیبانی از GoDaddy همیشه درجه یک نیست. همیشه امکان ارتباط طولانی با زمان انتظار برای ارتباط با فرد مناسب وجود دارد.

قیمت گذاری GoDaddy

قیمت های GoDaddy به دو دسته اصلی تقسیم می شوند: خرید نام دامنه و برنامه های میزبانی.

نام دامنه

یکی از نقاط قوت GoDaddy لیست عظیم الحاقات نام دامنه آن است. ارزان ترین گزینه .com آن ، که یکی از محبوب ترین برنامه های افزودنی نیز هست ، برای سال اول فقط 99 سنت مقرون به صرفه است.

اگر اتفاقاً یک برنامه میزبانی انتخاب کنید که شامل نام دامنه رایگان نباشد ، پسوند 99 cent .com هزینه چندانی برای پرداخت نیست.

GoDaddy ایجاد ، جستجوی یا بررسی در دسترس بودن نام دامنه شما را آسان می کند. GoDaddy برخی از مقرون به صرفه ترین برنامه های نام دامنه را تا آنجا که قیمت مقدماتی ارائه می دهد ، ارائه می دهد.

برنامه های میزبانی

در اینجا نگاهی دقیق به هر یک از برنامه های میزبانی GoDaddy وجود دارد:

میزبانی وب

 • اقتصاد – 5.99 دلار در ماه
 • لوکس – ماهیانه 7.99 دلار
 • نهایی – 12.99 دلار در ماه
 • حداکثر – 19.99 دلار در ماه

میزبانی وردپرس

 • پایه – 6.99 دلار در ماه
 • لوکس – 9.99 دلار در ماه
 • نهایی – 12.99 دلار در ماه
 • تجارت الکترونیکی – 15.99 دلار در ماه

میزبانی تجارت وردپرس – با شروع ماهانه 15.99 دلار

میزبانی تجارت

 • میزبانی مشترک – 5.99 دلار در ماه
 • میزبانی مشاغل – 19.99 دلار در ماه
 • میزبانی VPS – ماهیانه 4.99 دلار

میزبانی VPS

 • 1 vCPU – ماهیانه 4.99 دلار
 • 2 vCPU – 19.99 دلار در ماه
 • 4 vCPU – 39.99 دلار در ماه
 • 8 ولت پردازنده – 69.99 دلار در ماه

سرور اختصاصی

 • DS 32 – 129.99 دلار در ماه
 • DS 64 – ماهیانه 169.99 دلار
 • DS 128 – 299.99 دلار در ماه
 • DS 256 – 399.99 دلار در ماه

میزبانی ویندوز – با شروع ماهانه 5.99 دلار

 • اقتصاد – 5.99 دلار
 • لوکس – 7.99 دلار
 • نهایی – 12.99 دلار

میزبان فروشنده – شروع با 39.99 دلار در ماه

 • پیشرفته – 39.99 دلار
 • رشد – 49.99 دلار
 • گسترش – 64.99 دلار
 • تاسیس – 89.99 دلار

به راحتی می توان گفت که GoDaddy تعداد زیادی برنامه میزبانی ارائه می دهد که هر آنچه را که شما نیاز داشته باشید را پوشش می دهد. یک لیست غول پیکر از 27 برنامه مختلف میزبانی ، جای چندانی ندارد.

من اکیداً توصیه می کنم با توجه به نیاز سایت خود ، وقت خود را با دقت در هر گزینه میزبانی و ردیف مربوط به آن بگذرانید.

اگر می دانید که از WordPress به عنوان CMS خود استفاده می کنید ، پس می خواهید به راه حل های WordPress آن توجه ویژه ای داشته باشید. آنها به محض ثبت نام در یک حساب میزبانی ، سازگاری ، سرعت و سهولت استفاده از SEO را دارند.

من می خواهم برنامه میزبانی VP GoDaddy را برجسته کنم ، زیرا این یکی از مقرون به صرفه ترین برنامه های موجود در بازار است. سایر ارائه دهندگان میزبانی با نام های بزرگ حتی به مقرون به صرفه بودن برنامه های میزبانی VPS GoDaddy’s نزدیک نمی شوند. برای یک برنامه سرور خصوصی مجازی که خود مدیریت می کند ، نمی توانید یک امتیاز 4.99 دلاری داشته باشید.

پیشنهادهای GoDaddy

GoDaddy بدون ارائه لیست گسترده ای از گزینه های ساخت وب سایت و میزبانی ، به اندازه آن بزرگ نشده است. هنگامی که در صفحه اصلی قرار گرفتید ، دانستن اینکه از کجا شروع می شود طاقت فرسا و سخت است.

برای ساده سازی لیست طولانی برنامه ها و ابزارهای آن ، سه دسته اصلی وجود دارد که محصولات آن تحت آن قرار دارد. بیایید نگاهی دقیق تر به هرکدام و نحوه جمع شدن آنها بیندازیم.

مقاله مرتبط  آنچه شما باید در مورد Open Graph Meta Tags برای تسلط کامل بر فیس بوک و توییتر بدانید

GoDaddy نام و محافظت

GoDaddy Name & Protect برخی از ابزارهای دامنه مفید را ارائه می دهد:

 • انتقال نام دامنه
 • تولید کننده نام دامنه
 • جستجوی نام دامنه و ابزار WHOIS
 • صدور گواهینامه SSL
 • ابزار پشتیبان گیری از وب سایت
 • در برابر بدافزارها و حملات سایت محافظت کنید

اگر یک وب سایت راه اندازی می کنید ، می دانید که به یک نام دامنه احتیاج دارید ، و اینجاست که GoDaddy می درخشد. این بزرگترین مخزن نام دامنه است و مطمئناً نام دامنه مورد نظر شما را در خود خواهد داشت.

اگر اتفاقاً می خواهید نام دامنه ای گرفته شود ، می توانید خدمات کارگزاری دامنه آن را امتحان کنید یا تولید کننده نام دامنه را امتحان کنید تا نام سایت جدیدی پیدا کند.

مانند هر ارائه دهنده میزبانی معتبر دیگر ، GoDaddy همچنین گواهینامه SSL ، ابزار پشتیبان گیری از وب سایت و محافظت استاندارد شما در برابر حملات سایبری مخرب را ارائه می دهد.

از آنجا که GoDaddy ابزارهای دامنه قابل استفاده زیادی را ارائه می دهد ، اغلب به عنوان یکی از محبوب ترین ارائه دهندگان میزبانی در آنجا رتبه بندی می شود.

اما سرگرمی در اینجا متوقف نمی شود. GoDaddy همچنین ابزارهای زیادی برای ساخت و رشد وب سایت ارائه می دهد.

برو بابا بساز و رشد کن

پیشنهادات محصولات GoDaddy’s Build & Grow شامل موارد زیر است:

 • سازنده وب سایت
 • سازنده فروشگاه آنلاین برای سایت های تجارت الکترونیکی
 • مجموعه گسترده ای از گزینه های میزبانی
 • ابزارهای ایمیل و مایکروسافت 365
 • شماره تلفن همراه دوم
 • مجموعه بازاریابی دیجیتال
 • خدمات بازاریابی GoDaddy

اگر بخواهم هر ابزاری را که GoDaddy به مشتریان خود ارائه داده است لیست کنم ، ما برای همیشه اینجا خواهیم بود. به نظر می رسد که GoDaddy به عنوان یک میزبان وب و ثبت نام دامنه ، به جای استفاده از ویژگی ها و ویژگی های کلیدی خود ، راه گسترده ای را طی کرده است.

این یا می تواند شما را به عنوان مشتری جذب کند یا شما را خاموش کرده و سایر ارائه دهندگان خدمات میزبانی را به خود جلب کند. همه چیز به آنچه در میزبان وب برای شما اهمیت می دهد و آنچه می خواهید سرمایه گذاری کنید یا برای مدیریت موفقیت آمیز سایت خود نیاز دارید ، برمی گردد.

مهمترین ویژگی در ارائه محصولات GoDaddy’s Build & Grow بوفه آن از گزینه های میزبانی وب است. در اینجا نگاهی عمیق تر به هرکدام می پردازیم.

میزبانی وب: ابتدایی ترین برنامه میزبانی GoDaddy با 5.99 دلار در ماه شروع می شود. کاملاً ارزان مانند سایر میزبان های مبتدی نیست ، اما هنوز هم برای سایت های مبتدی که می خواهند حضور آنلاین خود را بسازند بسیار مقرون به صرفه و مناسب است.

میزبانی وردپرس: میزبانی وردپرس از نظر سرعت و قابلیت دسترسی به طور خاص برای کاربران وردپرس بهینه شده است. برنامه های وردپرس برای مزایای میزبانی پایه از 6.99 دلار شروع می شود ، از جمله 30 گیگابایت فضای ذخیره سازی همراه با دامنه رایگان ، ایمیل تجارت رایگان و گواهی SSL رایگان. اگر سایت شما حدود 25000 بازدید کننده داشته باشد ، این طرح برای شما مفید است. با سه ردیف اضافی وردپرس ، معامله فقط با پرداخت ماهانه بیشتر شیرین می شود.

میزبانی تجارت وردپرس: GoDaddy راه حل هایی برای میزبانی تجارت الکترونیکی نیز دارد ، برنامه هایی که از 15.99 دلار در ماه همراه با برنامه های افزودنی WooCommerce شروع می شود. پس از ثبت نام در یکی از رده های WooCommerce ، به راحتی قادر خواهید بود وردپرس و WooCommerce را با هم بارگیری و نصب کنید تا در کمترین زمان فعال و فعال شوند.

میزبانی تجارت: یک طرح میزبانی مشاغل دارای منابع اختصاصی تر ، اما دارای یک کنترل پنل ساده است ، بنابراین برای مدیریت سایت خود به یک تیم کامل IT نیاز ندارید. این برنامه ها برای میزبانی مشترک از 5.99 دلار در ماه شروع می شود که در نهایت می توانید با رشد سایت خود آن را ارتقا دهید.

میزبانی VPS: برنامه میزبان خصوصی مجازی GoDaddy به طور خودکار یکی از پیشنهادات بازخرید آن است ، زیرا مقرون به صرفه است که برای توسعه دهندگان و مدیران سیستم که می خواهند رویکردی عملی تر به وب سایت های خود با گزینه های قابل تنظیم زیادی داشته باشند. برنامه ها فقط با 4.99 دلار در ماه شروع می شود و با یک هسته پردازنده ، یک گیگابایت RAM و 100 گیگابایت حافظه SSD ارائه می شود. این یک سرقت است وقتی با آنچه وب سایت های دیگر برای بسته های میزبانی VPS مشابه هزینه می کنند مقایسه شود.

مقاله مرتبط  نحوه نوشتن ایمیل هایی که در واقع نتایج را هدایت می کنند

میزبانی ویندوز: یک گزینه خوب GoDaddy دیگر برای طرفداران ویندوز که فقط با 5.99 دلار در ماه شروع می شود و دارای یک دامنه رایگان ، 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی و یک ایمیل Office365 رایگان برای سال اول شما است. اگر در حال حاضر از محصولات ویندوز استفاده می کنید ، این می تواند یک برنامه عالی برای ادغام در کارهایی باشد که در حال حاضر کار می کند.

میزبانی فروشنده: آیا شما یک نمایندگی فروش هستید که به دنبال گزینه های قابل اعتماد فروش مجدد میزبانی هستید؟ GoDaddy به شما اجازه می دهد تا از سرورهای آن برای ایجاد مشاغل میزبانی خود استفاده کنید ، فقط با 39.99 دلار در ماه. اگر در موقعیت منحصر به فردی هستید که به گزینه های میزبانی بیشتری نیاز دارید ، باید با آنها تماس بگیرید تا با تیم فروش خود معامله کنند.

سرور اختصاصی: GoDaddy بیش از هشت برنامه سرور اختصاصی قدرتمند دارد که می توانید انتخاب کنید ، هرکدام مجموعه ای از منابع جداگانه خود را در اختیار شما دارند. این مناسب برای توسعه دهندگان سیستم و آژانس هایی است که به دنبال قابلیت های سریع و قابل اعتماد سرور هستند.

برنامه ها می توانند از 129.99 دلار در ماه شروع شوند. اگر برای اولین بار در حال ساختن یک وب سایت مبتدی هستید ، برنامه هایی از این دست برای ساختن موفقیت و رشد سایت شما لازم نیست. اما هنوز هم خوب است بدانید که اگر در آینده به این سرویس دهنده های سرور قدرتمند نیاز دارید ، گزینه سرورهای اختصاصی قدرتمندی را نیز در اختیار دارید.

GoDaddy مانع ارائه گزینه های میزبانی وب متنوعی به شما نمی شود. اما این شما هستید که تصمیم می گیرید با توجه به اهداف وب سایت ، کدام ردیف برای شما مناسب باشد.

این همان چیزی است که GoDaddy را بسیار مبتدی پسند می کند. این نیازهای اساسی میزبانی و همچنین گزینه های پیشرفته تر با نیازهای خاص سرور را برآورده می کند.

GoDaddy Pro

داشبورد GoDaddy Pro جایی است که توسعه دهندگان و فروشندگان می توانند پروژه های مشتری را مدیریت کنند. هابی که می توانید تمام ابزارها ، محتوا ، پشتیبانی و تخفیف های خود را مدیریت کرده و همچنین با پشتیبانی GoDaddy در ارتباط باشید.

از آنجا که من GoDaddy را به عنوان یک ارائه دهنده میزبان عالی برای مبتدیان توصیه می کنم ، اگر مدیر وب یا نمایندگی فروش نیستید ، داشبورد GoDaddy Pro نمی تواند یک ابزار ضروری برای شما باشد. اگر می خواهید در آن ثبت نام کنید ، این یک گزینه رایگان است. و این روش دیگری برای برقراری ارتباط با پشتیبانی است.

بهترین ارائه دهنده میزبانی وب ارزان

من و تیم من یک بررسی دقیق برای بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب ارزان در بازار ایجاد کرده ایم که می خواهید قبل از تصمیم گیری در مورد میزبانی واقعی که می توانید در اینجا ببینید ، آنها را بخوانید. در اینجا یک جمع بندی سریع آورده شده است:

 1. هاستینجر – بهترین برنامه میزبانی وب زیر 1 دلار
 2. Bluehost – بهترین ارزش در میزبانی وب
 3. میزبانی A2 بهترین خدمات مشتری
 4. HostGator – بهترین میزبانی ابری ارزان
 5. iPage – بهترین ویژگی های میزبانی وب ارزان
 6. GoDaddy – بهترین میزبانی ارزان برای مبتدیان

به طور کلی ، GoDaddy یک ارائه دهنده میزبانی ارزان ارزان برای وب سایت های مبتدی است که مایل به میزبانی ارزان قیمت VPS هستند ، به خصوص در سال اول خود. این یک گزینه آگاهانه از بودجه بیشتر از سایر گزینه های موجود است ، و گزینه های اضافی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید انتخاب کنید تا در برنامه خود قرار دهید ، بنابراین هرگز بدون ابزار میزبانی که برای موفقیت نیاز دارید ، باقی نمی مانید.

پس از تصمیم گیری در مورد برنامه میزبانی ، می توانید با GoDaddy در اینجا شروع کنید.

مشاوره با نیل پاتل

ببینید آژانس من چگونه می تواند رانندگی کند عظیم مقدار ترافیک به وب سایت شما

 • سئو – باز کردن مقدار زیادی از ترافیک SEO. نتایج واقعی را مشاهده کنید.
 • بازاریابی محتوا – تیم ما محتوای حماسی ایجاد می کند که به اشتراک گذاشته می شود ، پیوند می گیرد و ترافیک را جذب می کند.
 • رسانه پرداخت شده – استراتژی های موثر پرداخت شده با بازگشت سرمایه روشن.

تماس بگیرید