آموزش سئو

Equity Crowdfunding چیست و چگونه می توانید از آن برای تجارت خود استفاده کنید؟

مارس 1, 2021

ایجاد یک استارت آپ موفق کار سختی است. حتی بدون دسترسی به صندوق های سرمایه گذاری سخت تر است. با این حال ، اگر یک طرح تجاری عالی داشته باشید و توانایی ایجاد یک هیاهو در اطراف نام تجاری خود را داشته باشید ، سرمایه گذاری در برابر سهام می تواند گزینه مناسبی برای تجارت شما باشد.

قانون جدید این گزینه سرمایه گذاری جمعی را باز کرده و آن را به روشی مناسب تر برای جذب سرمایه برای هزاران مشاغل تبدیل کرده است.

مروری بر سرمایه گذاری جمعی سهام عدالت

سرمایه گذاری گسترده سهامداران ، مردم را قادر می سازد تا در یک شرکت خصوصی سرمایه گذاری کنند. یک کارآفرین یا یک کسب و کار ، به طور کلی یک شرکت نوپا ، از یک بستر سرمایه گذاری جمعی سهام برای ارائه اوراق بهادار در ازای سرمایه گذاری اعضای عمومی استفاده خواهد کرد.

معمولاً این امنیت به صورت سهام خواهد بود و با رشد و رونق شرکت ، ارزش این سهام افزایش می یابد و به سرمایه گذار بازگشت سرمایه خود را می دهد.

چرا این مهم برای مشاغل مهم است؟

اگر تا به حال مشاغلی را شروع کرده اید ، می دانید که این کار ساده نیست و یکی از بزرگترین چالش ها جمع آوری کمک مالی برای برانگیختن شرکت شماست. در گذشته ، اگر می خواستید از طریق افراد عمومی سرمایه جمع کنید ، لازم است یک سرمایه گذار خطرناک یا سرمایه گذار فرشته (افرادی که ارزش خالص آنها حداقل 1 میلیون دلار یا درآمد سالانه آنها حداقل 200 هزار دلار است).

با این حال ، معرفی قانون شغل در سال 2012 دریچه ای برای شرکت های خصوصی به منظور جمع آوری سرمایه از طریق اعضای عادی مردم باز شد.

در طرف دیگر معادله ، سرمایه گذاری جمعی سهام به سرمایه گذاران منظم این امکان را می دهد تا در طبقه همکف یک فرصت تجاری شرکت کنند. حتی بزرگترین شرکتهای جهان مانند گوگل و آمازون زندگی خود را به عنوان شرکتهای نوپا آغاز کردند و با سرمایه گذاری گسترده سهام ، افراد عادی این فرصت را دارند که در ابتدای سفر آینده گوگل سرمایه گذاری کنند.

هر چند برای هر گوگل یا آمازون ، نمونه های بی پایان از استارت آپ ها وجود دارد که شکست می خورند. در حقیقت، نرخ شکست سال 2019 برای شرکت های نوپا 90 درصد بود، بنابراین سرمایه گذاری از طریق سرمایه گذاری جمعی سهام یک خطر است.

روندهای سرمایه گذاری سرمایه جمعی سهام

بسیاری از روندهای تأمین مالی سرمایه جمعی ناشی از نیاز به حمایت از مشتری است. هنگامی که در شرکت های تجاری عمومی سرمایه گذاری می کنید ، در یک کسب و کار مستقر و بسیار منظم سرمایه گذاری می کنید ، اما لزوماً این داستان با سرمایه گذاری گسترده سهام نیست.

برای تبدیل شدن به یک شرکت تجاری عمومی منابع زیادی لازم است ، بنابراین برای استارتاپ ها و مشاغل کوچک از دسترس خارج شده است. درعوض ، آنها به روشهای جایگزین برای جذب سرمایه ، مانند سرمایه گذاری سرمایه جمعی ، روی می آورند ، و گرچه این به سرمایه گذاران منظم فرصتهای زیادی می بخشد ، اما می تواند آنها را در معرض خطر بزرگی قرار دهد.

به همین دلیل است که سرمایه گذاری در شرکت های نوپا قبلاً به سرمایه گذاران خطرپذیر و سرمایه گذاران فرشته اختصاص داشت زیرا به نظر می رسید که آنها دارای دارایی و تجربه مدیریت این ریسک هستند. با این حال ، قطع سرمایه گذار عادی از این گزینه ها همچنین یک سیستم دو لایه ایجاد کرد ، جایی که سرمایه گذاران باهوش نمی توانستند وارد استارتاپ های کارآفرین شوند.

قانون شغل 2012

در حالی که حمایت از سرمایه گذاران مهم است ، این بدان معناست که سرمایه گذاران منظم فرصت های امیدوارکننده ای را از دست می دهند و شرکت های نوپا به سختی می توانند سرمایه مورد نیاز خود را برای برون رفت از مشاغل خود جمع کنند.

این امر با قانون شروع به کار کسب و کار ما (JOBS) تغییر یافت ، این قانون قانونی را برای گشودن بازار سرمایه گذاری سرمایه جمعی تعیین کرد.

مقررات ، به ویژه در مقایسه با برخی دیگر از کشورها ، سختگیرانه باقی مانده است ، اما نکته مهم ، کسب و کارها اکنون می توانند برای تأمین بودجه با “جمعیت” تماس بگیرند. با مقررات تأمین مالی جمعی به شرکت ها اجازه می دهد تا سرمایه گذاری کنند سالانه تا 1.07 میلیون دلار، و مقررات A اجازه می دهد هر ساله تا 50 میلیون دلار بودجه، این گزینه مناسب برای افزایش سرمایه را به مشاغل ارائه می دهد.

مقاله مرتبط  تبلیغات خارج از خانه چیست؟

JOBS Act Update 2020

در سال 2020 ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار اقدام به ساخت آن کرد برخی از تعدیلات در قانون کار، افزایش میزان مشاغل سرمایه ای می تواند هر ساله سرمایه گذاری گسترده کند. طبق مقررات جدید ، مشاغل می توانند سالانه 5 میلیون دلار از طریق مقررات Crowdfunding و حداکثر 75 میلیون دلار سالانه از طریق مقررات A جمع کنند.

از آنجا که میانگین دور دانه در سال 2020 2.2 میلیون دلار بود، این امر سرمایه گذاری سرمایه جمعی سهام را به گزینه ای بسیار عملی تر برای شرکت های نوپا تبدیل کرده است ، که به آنها امکان می دهد وجوه مورد نیاز خود را برای موفقیت در تجارت خود تأمین کنند.

یک بازار در حال رشد

سرمایه گذاری جمعی سهام یک بازار نسبتاً جدید است و گرچه ارزش آن را دارد بیش از 10 میلیارد دلار، این یک قطره کوچک در اقیانوس در مقایسه با است فقط در یک سال 282 میلیارد دلار از طریق سرمایه های خطر پذیر جمع آوری شد.

با این حال ، سرمایه گذاری سرمایه عمومی به سرعت در حال رشد است و وقتی به بازارهای کشورهای دیگر نگاه می کنید ، نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد این گزینه جمع آوری کمک مالی می تواند در سالهای آینده رشد چشمگیری داشته باشد.

در انگلیس ، سرمایه گذاری جمعی در سهام بسیار بیشتر برقرار است. این عمدتا به این دلیل است قانون مطلوب تر این اجازه داده است تا شرکتهای سرمایه گذاری جمعی سهام با سرعت بیشتری رشد کنند. با این حال ، با به روزرسانی قانون JOBS ، احتمالاً شاهد افزایش مشابهی در بازار استارت آپ ایالات متحده خواهیم بود.

چگونه برای راه اندازی سرمایه خود سرمایه خالص سرمایه گذاری در نظر بگیریم

همانطور که انتظار دارید با یک بازار رو به رشد مانند سرمایه گذاری سرمایه جمعی سهام ، بسیاری از سیستم عامل ها برای انتخاب وجود دارد. هر کدام امتیاز فروش منحصر به فرد خود را دارند ، بنابراین مهم است که تحقیق کنید و بستری را پیدا کنید که بهترین معامله را برای تجارت شما نشان دهد.

پس از تصمیم گیری در مورد سیستم عامل ، باید درخواست دهید و این یک مرحله بسیار مهم است. این سیستم عامل ها برای محافظت از سرمایه گذاران خود بسیار سرمایه گذاری می کنند ، بنابراین آنها می خواهند برنامه شما را به طور کامل بررسی کنند. شما باید تجارت خود را به شدت نشان دهید و یک طرح تجاری ارائه دهید که ارزش بسیاری از سرمایه گذاران پلت فرم را نشان دهد.

اگر در یک سیستم عامل پذیرفته شوید ، می توانید در مورد شرایط خود تصمیم بگیرید (چه نوع امنیتی را می خواهید بفروشید ، چه مقدار می خواهید تأمین کنید و غیره). این یکی از پاداش های بزرگ در مورد سرمایه گذاری جمعی سهام است زیرا شما شرایط خود را کنترل می کنید.

شما در حال مذاکره با یک سرمایه گذار فرشته نیستید که ممکن است بتواند شما را مذاکره کند. درعوض ، شما پیشنهاد خود را به میان جمعیت می گذارید و این که هر کس آن را قبول کند یا خیر ، به عهده هر شخص است.

آخرین مرحله مراقبت از رعایت شرایط با اطمینان از داشتن تمام اسناد قانونی و قبولی در تست های مالی است. برای تنظیم Crowdfunding (حداکثر 5 میلیون دلار) ، شما نیاز به یک بررسی مالی مستقل دارید ، اما برای مقررات A + Crowdfunding (حداکثر 75 میلیون دلار) ، شما نیاز به یک حسابرسی مالی کامل دارید ، که کمی بیشتر طول می کشد.

اگر مشخص شد که تجارت شما در وضعیت مطلوبی قرار دارد ، پس طبق StartEngine شما می توانید از طریق مقررات تأمین سرمایه جمع آوری سرمایه در چهار تا شش هفته با هزینه های بسیار کم ، یا از طریق مقررات تأمین مالی سرمایه گذاری در حدود شش ماه با هزینه ای تقریباً 50،000 – 75،000 $ برای جمع آوری کمک مالی آماده باشید.

مقاله مرتبط  راهنمای کارآفرینان کار برون سپاری بدون افت کیفیت

مطالعات موردی سرمایه گذاری جمعی سرمایه گذاری موفق

سرمایه گذاری سرمایه عمومی ممکن است در دنیای مالی جدید باشد ، اما بسیاری از شرکت ها موفقیت بزرگی در این زمینه کسب کرده اند.

سگ سگ

وقتی به استارت آپ ها فکر می کنیم ، ذهن ما به طور کلی به سمت فن آوری گرایش پیدا می کند ، اما یکی از بزرگترین نمونه های سرمایه گذاری جمعی سهام از دنیای آبجو ناشی می شود.

شروع زندگی در سال 2007 به عنوان دو پسر با عشق به آبجو ، BrewDog به یک شرکت 2 میلیارد دلاری تبدیل شده است و سرمایه گذاری جمعی سهام با این کار ارتباط زیادی دارد. این شرکت خصوصی 22 درصد متعلق به مجموعه ای 120 هزار نفری است که از سال 2020 حدود 95 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده اند.

مطالعات موردی سرمایه گذاری سرمایه جمعی موفق - BrewDog

در جهانی که تحت سلطه تعداد معدودی از کارخانه های بزرگ تولید کننده آب ، این امکان را برای BrewDog فراهم کرده است که فراتر از حد امکان کارخانه آبجوسازی متوسط ​​شما گسترش یابد ، و آنها همچنان از سرمایه گذاری سهام عدالت برای سرمایه گذاری در اعتبارنامه های سبز خود استفاده می کنند.

پارادوکس تعاملی

شرکت بازی سازی Paradox Interactive توانست 3 میلیون دلار سرمایه جمع کند در 8 دقیقه اول پیشنهاد خود به طور مستقیم پخش می شود. این امر نشان دهنده قدرت سرمایه گذاری جمعی و توانایی آن در ارائه سریع سرمایه به مشاغل است.

در اواخر همان سال ، Paradox Interactive به صورت عمومی منتشر شد و در NASDAQ با ارزش تقریبی لیست کرد 420 میلیون دلار. این نشان می دهد سرمایه گذاری جمعی سهام عدالت بیش از ابزاری برای جمع آوری پول است ، همچنین فرصتی برای ایجاد یک هیاهوی بزرگ در اطراف کسب و کار شما است.

وقتی کسی روی شما سرمایه گذاری می کند ، می خواهد طرفدار یک مارک شود و وقتی هزاران نفر از این افراد را در سراسر جهان پیدا کردید ، این می تواند مارک شما را در آگاهی عمومی منجنیق کند.

شوالیه

شرکت فناوری امنیتی ، نایت اسکوپ نمونه کاملی از پیشنهادات سرمایه گذاری جمعی برای انعطاف پذیری سهام است. نایت اسکوپ در ابتدا فقط در مدت 7 روز 150 دلار جمع آوری کرد و از این مقیاس برای مقیاس گذاری استفاده کرد و پس از 6 ماه دوباره به میز آمد تا 1.1 میلیون دلار جمع کند.

این در مقایسه با 20 میلیون دلاری که آنها فقط دو سال بعد می توانستند جمع کنند چیزی نبود.

مدیر عامل ، ویلیام سانتانا لی به طور خاص ذکر شده است تأمین سرمایه جمعی سهام در تقویت نام تجاری نایت اسکوپ تأثیر داشت. این ، همراه با سرمایه جمع شده باعث رشد شرکت شده و ارزش تقریبی آن بیش از 320 میلیون دلار است و منجر به گمانه زنی های عمومی تجارت می شود.

این مثالی دیگر از چگونگی سرمایه گذاری مناسب در سرمایه های انسانی است که می تواند به یک شرکت نوپا بستری عالی برای ادامه کارهای بسیار بزرگتر بدهد.

شرکتهای سرمایه گذاری سهام

بازار سرمایه گذاری سرمایه گذاری سهام ایالات متحده عمدتا توسط سه شرکت تحت سلطه است: WeFunder ، StartEngine و Republic.

10 سیستم عامل برتر 209 میلیون دلار در سال 2020 جمع آوری کرد و بیش از 177 میلیون دلار از این سه شرکت جمع آوری کرده اند.

WeFunder

WeFunder سهم بزرگی در لابی گری دولت درمورد قانون JOBS داشت و از ابتدای شروع کار خود در خط مقدم سرمایه گذاری سهام عدالت بوده است. از نظر سرمایه جمع شده بیشترین سهم بازار را دارد و می تواند تجارت عالی شما را در معرض دید قرار دهد.

سهام شرکت های سرمایه گذاری سهام - WeFunder

یکی از جذاب ترین جنبه های پیشنهادات WeFunder امکان ثبت نام بدون هزینه است تا زمانی که با موفقیت پول جمع کنید.

این بدان معناست که شما می توانید انگشت خود را به دنیای سرمایه گذاری جمعی فرو ببرید و قبل از اینکه نگران پرداخت هزینه خود باشید ، به بازاریابی تجارت خود به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری توجه کنید.

راه انداختن موتور ماشین

StartEngine دارای جامعه ای متشکل از بیش از 300،000 سرمایه گذار است ، این بدان معناست که این یک بستر عالی برای جلب توجه استارتاپ شما است.

StartEngine با بیش از 375 افزایش موفقیت آمیز ، جمعاً بیش از 250 میلیون دلار برای مشتریان خود ، یکی از اولین مکانهایی است که در مورد سرمایه گذاری سرمایه سهام عدالت بررسی می شود.

مقاله مرتبط  بهترین بررسی نرم افزار کنفرانس ویدیویی سال 2020
سهام شرکتهای سرمایه گذاری سهام - StartEngine

StartEngine با داشتن یک طرح خدمات کامل که به شما امکان کنترل کامل پیشنهاد شما را می دهد ، افتخار می کند که در هر مرحله به شما کمک می کند. این کار بر این است که قدرت را در اختیار کارآفرین قرار دهیم و به آنها اجازه دهیم پیشنهاد خود را متناسب با نیازهای تجاری خود تنظیم کنند.

جمهوری

جمهوری متمرکز بر توانایی سیستم عامل خود در انجام کارهایی غیر از جمع آوری سرمایه برای تجارت شما است. با بیش از 350،000 سرمایه گذار ، این توانایی خود را در ایجاد “طرفداران واقعی و جذب طرفداران” در سراسر جهان تبلیغ می کند.

سهام شرکتهای سرمایه گذاری سهام - جمهوری

این قطعاً یک بخش دست کم گرفته شده از تأمین مالی سرمایه جمعی است ، و لازم به یادآوری است که این موضوع چیزی بیشتر از پول نیست. قرار گرفتن در معرض یک کمپین موفق سرمایه گذاری جمعی می تواند به خودی خود منبع خوبی برای بازاریابی باشد و جمهوری نیز سریعاً این موضوع را برجسته می کند.

سرمایه گذاری Crowdfunding ، VC Capital یا Angel Investments: کدام یک برای کسب و کار شما مناسب است؟

از نظر ظاهری ، سرمایه گذاری جمعی عالی به نظر می رسد ، اما مانند هر چیز دیگری ، دارای اشکالاتی نیز است. وقتی می خواهید چطور سرمایه گذاری خود را در راه اندازی سرمایه گذاری کنید ، باید نکات مثبت و منفی را بررسی کنید و روی چگونگی انطباق آنها با برنامه تجاری خود متمرکز شوید.

مزایای سرمایه گذاری جمعی سهام عدالت

 • هزاران مدافع برند در سراسر جهان ایجاد کنید.
 • اعتبار عمومی را از یک صندوق سرمایه گذاری موفق کسب کنید.
 • افزایش آگاهی از برند.
 • کنترل کسب و کار خود را حفظ کنید (شما به سرمایه گذاران در مورد نحوه اداره تجارت نظر نمی دهید).

اشکال در تأمین مالی سرمایه جمعی سهام

 • شما باید در مرحله مناسب توسعه تجارت خود باشید.
 • شما باید در اطراف نام تجاری خود غوغایی ایجاد کنید.
 • معمولاً نیاز به سرمایه گذاری از قبل تعیین شده است تا افراد به پیشنهاد شما علاقه مند شوند.
 • این می تواند یک فرایند زمانبر باشد.

وقتی سرمایه گذاری جمعی را با سرمایه های خطرپذیر یا سرمایه گذاری های فرشته ای مقایسه می کنید ، مشخص است که سرمایه گذاری جمعی در کجا پیروز می شود: کنترل.

هنگامی که شما هزاران سرمایه گذار کوچک دارید به جای تعداد انگشت شماری از سرمایه گذاران بزرگ ، فشارهای خارجی و نفوذ بالقوه سرمایه گذاران شما بسیار کمتر است.

هزاران سرمایه گذار کوچک در آنجا نیستند که به شما می گویند چگونه مشاغل خود را اداره کنید ، اما آنها به انجمن های خود می روند و در مورد تجارت شما تبلیغ می کنند ، که می تواند تأثیر زیادی داشته باشد.

نتیجه

ساختن یک استارت آپ پر رونق آسان نیست ، اما وقتی به سرمایه دسترسی ندارید ، کار بسیار سخت تری است. در گذشته ، شرکت های خصوصی گزینه های محدودی برای جذب سرمایه داشتند ، اما با تغییر در قانون ، سرمایه گذاری جمعی سهام به استارت آپ ها امکان دسترسی به هزاران سرمایه گذار را می دهد که به دنبال چیز بزرگ بعدی هستند.

این نه تنها فرصتی برای جذب سرمایه زیاد است ، بلکه می تواند با ایجاد یک هیاهوی بزرگ در اطراف نام تجاری شما ، بازاریابی شما را بیش از حد شارژ کند.

هنگامی که میلیون ها دلار از سرمایه گذاران در سراسر جهان جمع می کنید ، مردم شروع به صحبت در مورد تجارت شما می کنند و طرفدار برند می شوند که تقریباً به اندازه پولی که جمع می کنید ارزشمند است.

چه چیزی مانع راه اندازی شما می شود؟

مشاوره با نیل پاتل

ببینید آژانس من چگونه می تواند رانندگی کند عظیم مقدار ترافیک به وب سایت شما

 • سئو – باز کردن مقدار زیادی از ترافیک SEO. نتایج واقعی را مشاهده کنید.
 • بازاریابی محتوا – تیم ما محتوای حماسی ایجاد می کند که به اشتراک گذاشته می شود ، پیوند می گیرد و ترافیک را جذب می کند.
 • رسانه پرداخت شده – استراتژی های موثر پرداخت شده با بازگشت سرمایه روشن.

تماس بگیرید