آموزش سئو

89 بلاگ ایده های وبلاگ (+ نحوه انتخاب صحیح)

آوریل 10, 2020

W
وبلاگ خود را در مورد؟ طاقچه وبلاگ شما احتمالاً متداول ترین سؤالی است که وقتی به مردم می گویید که شما یک بلاگر هستید ، می کنید.

همچنین سوالی است که شما با آن دست و پنجه نرم کرده اید (یا در حال حاضر با آن دست و پنجه نرم می کنید): بهترین مکان برای وبلاگ نویسی چیست؟ چگونه انتخاب می کنید؟

اگرچه وبلاگهایی در مورد تقریباً هر موضوعی قابل تصور وجود دارد ، این بدان معنا نیست که همه آنها خوب هستند یا نباید وبلاگ خود را شروع کنید. ما معتقدیم هرکسی که تلاش مناسبی را برای انتخاب طاقچه وبلاگ خود انجام دهد ، می تواند مخاطبی را بصورت آنلاین بسازد ، حتی اگر درمورد یک موضوع مبهم باشد.

بنابراین ، اجازه دهید حفاری کنیم! بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می توانید طاقچه وبلاگ مناسب را برای سایت خود انتخاب کنید ، به علاوه 89 از بهترین ایده های طاقچه وبلاگ برای الهام بخشیدن به شما.

ابتدا ، مطمئن شوید که همه ما در یک صفحه با یک تعریف ساده قرار داریم …

وبلاگ طاقچه چیست؟

طاقچه وبلاگ موضوع یا موضوعی است که در مورد وبلاگ خود می نویسید. به عبارت ساده تر ، پاسخ این سؤال ، “وبلاگ شما در مورد چیست؟”

تصمیم گیری در مورد طاقچه شما یک مرحله مهم هنگام ایجاد وبلاگ است ، زیرا این یک عامل مهم است که موفقیت (یا عدم موفقیت) وبلاگ شما را تعیین می کند.

اگر علاقمند به کسب درآمد از وبلاگ خود و درآمدزایی آنلاین هستید ، انتخاب طاقچه وبلاگ مناسب نیز مهم است.

بازگشت به بالا

بهترین موضوع برای وبلاگ نویسی چیست؟

این سوال میلیون دلاری است! اگر از گرافیک بزرگ وبلاگ نویسی به صورت آنلاین بپرسید ، همه آنها پاسخ کمی متفاوت به شما می گویند.

برخی می گویند بنویسید آنچه می دانید. برخی دیگر می گویند مبحثی را انتخاب می کنید که به آن علاقه مند هستید و به این ترتیب هرگز از گفتن چیزها خلاص نخواهید شد.

هر دو بسته به اهداف شما توصیه های خوبی هستند!

اگه تو هستی وبلاگ نویسی برای تفریح، سپس باید ایده های طاقچه وبلاگ را انتخاب کنید که به آن علاقه مند هستید. لازم نیست متخصص باشید ، اما باید دانش خاصی در مورد این موضوع داشته باشید.

اگر جدی هستید ایجاد وبلاگ نویسی، باید یک طاقچه سودمند وبلاگ را انتخاب کنید. این بدان معناست که موضوع شما باید مخاطب زیادی داشته باشد و ترجیحاً مایل به داشتن و تمایل به صرف هزینه برای موارد مرتبط با آن موضوع باشد. قبل از تصمیم نهایی خود ، این لیست از راه های کسب درآمد از وبلاگ را بررسی کنید.

بازگشت به بالا

چرا به جای چندین موضوع چند وبلاگ طاقچه را انتخاب می کنید؟

وقتی به ایده های طاقچه وبلاگ می پردازید ، نوشتن مطالب درباره همه مباحث مورد علاقه شما وسوسه کننده است.

شاید به لیست ایده های ما در مورد وبلاگ نگاه کنید و فکر کنید که وبلاگ نویسی درباره همه موارد دلخواه شما مانند مسافرت ، پروژه های کاردستی ، و بررسی های بازی روی صفحه ایده خوبی است. از این گذشته ، هر موضوع مخاطب زیادی دارد و شما هرگز نمی توانید از موضوعات جالب بنویسید!

واقعیت این است ، وبلاگ نویسی درباره چندین موضوع نامربوط برنامه خوبی نیست.

انتخاب یک موضوع برای طاقچه وبلاگ شما تنها راه برای ایجاد اقتدار در مورد آن موضوع است. # بلاگ

توییت

به این دلیل است که بخش بزرگی از موفقیت وبلاگ نویسی ایجاد مخاطب وفادار است.

مطمئناً ، افراد زیادی به مسافرت علاقه مند هستند و افراد زیادی به بازی های تخته علاقه دارند. اما افراد زیادی وجود ندارند که به هر دو موضوع علاقه مند باشند ، بنابراین ساختن یک مخاطب وفادار که می خواهد همه پست های شما را بخواند برای شما سخت تر خواهد بود.

مقاله مرتبط  آنچه Coronavirus (COVID-19) برای بازاریاب ها معنی دارد

همچنین رتبه بندی وبلاگ خود در نتایج موتور جستجو و ترافیک Google برای شما دشوار خواهد بود ، زیرا Google نمی داند سایت شما در مورد چیست.

چسباندن به یک موضوع به شما کمک می کند اقتدار بساز به عنوان یک متخصص در مورد این موضوع ، هم با مخاطبان خود و هم با موتورهای جستجو.

بازگشت به بالا

نحوه انتخاب یک موضوع وبلاگ

بیایید بگوییم که تصمیم دارید روی “سفر” برای طاقچه وبلاگ خود تمرکز کنید.

اگر وبلاگ نویسی در چنین موضوعی کلی دارید ، می توانید در مقابل وبلاگ های محبوب و مستقر برای شما دشوار باشد.

به همین دلیل انتخاب یک موضوع باریک مانند سفر با بودجه یا سفر به منطقه خاصی مهم است.

از طرف دیگر ، شما نمی خواهید خیلی باریک بروید.

وقتی می خواهید طرحی را برای وبلاگ نویسی انتخاب کنید ، می خواهید موضوعی را انتخاب کنید که می توانید سالهای آینده به طور منظم درباره آن بنویسید. یک طاقچه بسیار باریک مانند “دنده فن باغبانی هیدروپونیک” احتمالاً در درازمدت خوب کار نخواهد کرد.

چرا؟ بیشتر به این دلیل که شما در تلاش برای یافتن الهام کافی برای نوشتن منظم هستید ، و ممکن است حوصله نوشتن در مورد همان موضوعات را بارها و بارها خسته کنید. فقط خوانندگان و خریداران کافی نیستند که چنین موضوعی باریک را به یک مکان سودآور برای شما تبدیل کنند.

در عوض ، با طاقچه های وبلاگ خود کمی گسترده تر فکر کنید. در مورد انواع مختلف باغبانی که می توانید انجام دهید فکر کنید ، از جمله فضای داخلی ، فضای باز ، شهری ، گل ها ، سبزیجات ، پایدار یا موارد دیگر. در این طاقچه وسیع تر ، هنوز هم می توانید تمام دنده فن هیدروپونیک مورد نظر خود را گنجانید. اما شما همچنین به سایر مناطق باغبانی نزدیک نزدیک می شوید و این خوانندگان و مشتریان را وارد جامعه خود می کنید.

ایده های طاقچه وبلاگ - آمار انتشار مطالب پست های وبلاگ

با هزاران پست وبلاگ که هر روز منتشر می شود ، انتخاب مکان مناسب وبلاگ از هر زمان دیگری اهمیت دارد. یک طاقچه خاص وبلاگ به شما کمک می کند تا همچنان در پیام بمانید و انتظاراتی را که خوانندگان شما می توانند از شما انتظار داشته باشند ، تعیین می کند.

بازگشت به بالا

سودآورترین بلاگ وبلاگ چیست؟

مانند بسیاری از وبلاگ نویسان گزارش درآمد ماهانه را منتشر می کنند پت فلین در SmartPassiveIncome، Chiara Ferragni سالاد بلوند، جینا هورکی از کتاب راهنمای هورکیو میشل شرودر-گاردنر از ایجاد حس سنت. آنها معمولاً در صورت فروش محصولات اطلاعاتی خود از آنجا که تخصص خود را در ژانرها یا موضوع وبلاگ خود نشان داده اند ، این کار را انجام می دهند.

همچنین می توانید گزارش های مربوط به درآمد وبلاگ نویسی را در طاقچه ای که به آن علاقه دارید جستجو کنید تا ایده ای در مورد سودآوری آن کسب کنید.

البته بخاطر داشته باشید که تنها پر سود ترین وبلاگ ها احتمالاً حتی گزارش های درآمد را منتشر می کنند.

انتخاب یک ایده وبلاگ سودمند که سودآور است

این گزارش های درآمد می توانند به شما نشان دهند که آیا امکان درآمدزایی در طاقچه وجود دارد یا خیر. برخی افراد در ماه چند صد دلار درآمد دارند ، در حالی که برخی دیگر می توانند دهها هزار دلار تولید کنند. بستگی به طاقچه ، کیفیت محتوای شما ، اندازه مخاطبان شما و نحوه درآمدزایی وبلاگ شما دارد.

در اینجا چند روش اثبات شده برای کسب درآمد از وبلاگ خود برای کسب درآمد آمده است:

 1. برنامه های وابسته، جایی که شما محصولات ساخته شده و فروش شده توسط دیگران را تبلیغ می کنید و از هر فروش کمیسیون دریافت می کنید.
 2. تبلیغات وبلاگ، جایی که تبلیغات خود را درباره محصولات مرتبط در وبلاگ خود نمایش می دهید ، و می توانید از دو طریق درآمد کسب کنید: از محل تبلیغات و درآمد شرکت های وابسته از کلیک روی تبلیغ.
 3. محتوای وبلاگ پشتیبانی می شود، در جایی که برای نوشتن پستی که در مورد آنها یا محصولات آنهاست ، از یک شرکت درآمد می گیرید.
 4. نوشتن (و فروش) کتابهای الکترونیکی، جایی که کتاب الکترونیکی خود را در مورد موضوع مربوط به وبلاگ خود می نویسید و می فروشید.
 5. دوره های آنلاین را بفروشید، جایی که دوره ای را ایجاد و فروش می کنید که به خوانندگان خود می آموزد که چگونه کاری انجام دهند (برای هرگونه وبلاگ نویسی مناسب است).
 6. محصولات فیزیکی، از طریق ، محصولاتی را که می فروشید ایجاد می کنید رها کردن یا شروع یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات خود
 7. فروش خدمات خود، در جایی که مهارت و مهارت خود را به عنوان مشاوره یا مربیگری به مخاطبان خود منتقل کنید.
مقاله مرتبط  بهترین بررسی برنامه میزبانی VPS در سال 2020

برای ایده های بیشتر ، به راهنمای ما در مورد چگونگی کسب درآمد از وبلاگ خود مراجعه کنید.

وبلاگ نویسان موفق از ترکیبی از این روش ها برای کسب درآمد از وبلاگ خود استفاده می کنند. آنها قبل از حرکت به حالت بعدی با یکی شروع می کنند. از این طریق ، آنها می توانند “نردبان درآمدی” ایجاد کنند که هر ماه چندین جریان درآمد را به همراه داشته باشد. اگر یک جریان یک ماه کاهش داشته باشد ، آنها هنوز هم موارد دیگری دارند که پول می آورند.

اکنون که درباره طاقچه های وبلاگ ، چگونگی انتخاب یک و سودآورترین سوله ها برای وبلاگ ها بیشتر بدانید ، بیایید به برخی از ایده های طاقچه وبلاگ که می توانید برای شروع یک بلاگ موفق استفاده کنید ، نگاهی بیندازیم.

بازگشت به بالا

89 بهترین ایده های جالب وبلاگ

اکنون که می دانید بهترین طاقچه وبلاگ را برای شما انتخاب می کنید ، بیایید به لیست بهترین سلیقه های وبلاگ خود برویم تا ببینیم آیا علاقه شما جلب شده است یا خیر.

لیست وبلاگ عمومی

 • سوله های مالی شخصی، از جمله کاهش بدهی خود ، پرداخت وام های دانشجویی ، کاهش هزینه ها ، سرمایه گذاری یا ارزهای رمزنگاری.
 • سلامتی و سلامتیاز جمله کاهش وزن ، تغذیه سالم ، سلامت روان و ذهن آگاهی.
 • سوله های والدیناز جمله مراحل مختلف کودکان ، زندگی مادران و پدران یا روشهای مختلف والدین.
 • سوله های خودسازی، از جمله فلسفه ها یا سبک های مختلف ، روش ها یا ایده ها برای گروه های سنی مختلف یا جمعیت شناسی و موارد دیگر.
 • ساختن وب سایتهااز جمله نحوه ساخت سایتهایی با WordPress ، Squarespace ، Wix ، نحوه طراحی موضوع سایت و سایر موارد مرتبط با وب سایت ها.
 • سادگی وبلاگ سبک زندگیاز جمله زیبایی و سلامتی ، مد ، افراد مشهور ، شیوه های زندگی متناوب مانند کمپینگ ، آمادگی و سایر موارد دیگر.

حال ، به چند ایده خاص درباره طاقچه های وبلاگ می پردازیم که می توانید در لیست ایده های طاقچه وبلاگ غول پیکر ما بنویسید. ما آنها را به دسته وبلاگ هایی که می توانید شروع کنید ، مانند سفر ، تقسیم کرده ایم و سپس ایده های خاصی را برای شما فراهم کرده ایم که می توانید از آنها استفاده کنید.

سفرهای وبلاگ سفر

 • راهنماهای شهر
 • توصیه های مسافرتی
 • یادگیری یک زبان جدید
 • مسافرت برای کار
 • سفر ورزشی: نحوه سفر برای رفتن به اسکی ، اسنوبورد یا دیگران
 • سفر به دیدن رویدادهای ورزشی مورد علاقه خود مانند ورزش های لیگ برتر ، المپیک یا موارد دیگر
 • مسافرت مینیمالیستی
 • کار هنگام مسافرت
 • یک عشایر کارگر

تناسب اندام و سوله های ورزشی

 • یوگا برای گروه های سنی خاص
 • آموزش کراس فیت
 • دوچرخه سواری برای مبتدیان
 • تعمیر چرخه خانه
 • دویدن و ماراتن
 • پیاده روی
 • تشویق کننده
 • آموزش یک ورزش یا یک رویداد خاص
 • آموزش دفاع از خود برای زنان ، بچه ها ، مسافران مجرد یا افراد دیگر
مقاله مرتبط  راهنمای کامل دستیاران دیجیتال هوش مصنوعی برای بازاریابان

بلاگ های وبلاگ برای سرگرمی

 • باغبانی برای ساکنان کاندو
 • قرعه کشی برای تازه کارها
 • نحوه جلب انیمه
 • یادگیری بازی با اوکولل یا ماندولین
 • کشتیرانی
 • آموزش آرایش و راهنما
 • باغبانی جامعه
 • با تلفن های هوشمند خود فیلم های خوبی ایجاد می کنید

غذاهای وبلاگ غذا

 • شراب
 • شراب و شامپاین های درخشان
 • غذاهای عجیب و غریب: فرهنگ و آموزش
 • وعده های غذایی خانگی برای غذاهای خاص مانند پخت و پز اجباری ، پختن وگان و…
 • پخت و پز برای بچه ها
 • آبجوهای صنایع دستی
 • برنامه ریزی غذا با بچه ها
 • برنامه ریزی غذا برای زوج های شلوغ
 • سفر به غذا: یاد بگیرید که در هنگام مسافرت غذاهای محلی را چگونه طبخ کنید

سوله های سرگرمی

 • سایت های بررسی فیلم یا تلویزیون مبتنی بر ژانر
 • فیلم های حیوان خانگی خنده دار
 • طرفداران تئاتر موسیقی
 • طرفداران موسیقی اپرا و موسیقی کلاسیک
 • آموزش کمدی استندآپ
 • رویدادهای آینده برای یک گروه ، محلی یا ژانر خاص

بازی Niches Blog

 • آموزش بازی های ویدیویی برای مبتدیان
 • بررسی بازی برای سیستم عامل یا ژانرهای خاص
 • پیشرفت و نکات بازی
 • بازی های استراتژی کمک می کند
 • بازی با ورق و بازی روی صفحه برای کسانی که بازی آنالوگ را دوست دارند

مباحث مربوط به بلاگ

 • خانواده های آمیخته
 • عروسی و ازدواج
 • زندگی بعد از طلاق

سوله های وبلاگ سبز

 • خانه های سازگار با محیط زیست
 • سبز با خانواده زندگی می کنند
 • خیاطی لباس خود را
 • مواد غذایی کنسرو و سایر غذاهای “یکپارچهسازی با سیستمعامل” که از سبک خارج شده اند
 • رفت و آمد شهری (پیاده روی ، دوچرخه سواری ، حمل و نقل عمومی یا روش های دیگر)
 • پایدارتر زندگی می کنند
 • حرکت به کشور
 • زندگی در کشور برای آدم کشان در شهر

مباحث وبلاگ آموزش و شغل

 • مشاوره شغلی برای مشاغل خاص یا صنایع
 • مربیگری شغلی
 • یادگیری مهارت های جدید برای به دست آوردن شغل جدید
 • هک تحصیل برای دانش آموزان دبیرستان یا دانشگاه
 • شروع یک فشار سریع
 • خوداشتغالی
 • برنامه ریزی دانشکده برای خانه داران

سوله وبلاگ حیوانات اهلی و حیوانات

 • حیوانات نجات
 • گرفتن یک سگ ، گربه یا حیوان خانگی دیگر برای مبتدیان
 • حیوانات مزرعه به عنوان حیوانات خانگی
 • کار حیوانات مزرعه (فکر می کنید با استفاده از بز برای چمن زنی چمن خود مرتب شده اید ، این نوع چیزها)

فناوری بلاگ های وبلاگ

 • ساختن یک برنامه موبایل
 • ساختن یک برنامه موبایل بدون برنامه نویسی
 • برنامه های تلفن همراه برای سالمندان

بنابراین شما یک وبلاگ انتخاب کرده اید – بعدی چیست؟

هنگامی که به بهترین ایده طاقچه وبلاگ رسیدید ، وقت آن است که نام دامنه خود را ایمن کنید و میزبانی کنید!

راهنمای ما در مورد نحوه آمدن نام وبلاگ بعدی را مشاهده کنید.

سپس ، می توانید از تولید کننده نام دامنه و سپس آن را به صورت رایگان با Bluehost ثبت کنید (در آنجا می توانید میزبانی سایت نیز داشته باشید). برای یک لیست سریع سریع در مورد سفرهای بعدی در وبلاگ خود ، فهرست بررسی راه اندازی وبلاگ ما را بخوانید.

شروع یک وبلاگ کار سختی است. شما قبل از نوشتن یک پست باید کارهای خانه و پیش کارهای زیادی انجام دهید. اما وقتی وقت خود را برای انجام این کار می گیرید ، یک پایه محکم برای وبلاگ خود ایجاد می کنید. شما آن را (و خودتان) برای موفقیت تنظیم می کنید!

همه با انتخاب طاقچه مناسب وبلاگ برای وبلاگ شما شروع می شود. یک موضوع وبلاگ که به شما الهام می بخشد به طور منظم بنویسید ، مخاطبی درگیر و مخاطبی داشته باشد محصولاتی را که شما توصیه می کنید یا ایجاد می کنید خریداری می کند.

سپس ، راهنمای کامل گام به گام ما را دنبال کنید تا امروز وبلاگ خود را شروع کنید!

آیا برای وبلاگ خود یک طاقچه بزرگ وبلاگ به وجود آورده اید؟ در این مورد در نظرات به ما می گوید.

پاسخی بگذارید