آموزش سئو

6 مرحله از 0 تا راه اندازی

اکتبر 28, 2020

صعود به کوه از آموزش تا پیاده روی واقعی در کوه ماهها یا سالها کار سختی را می طلبد. اگر می خواهید برای تجارت خود وب سایتی بسازید ، تفاوتی ندارد.

بیشتر مقالاتی که من در وبلاگهایم می نویسم به بازارهای متوسط ​​و باتجربه و کسانی که وب سایت تجاری دارند ارائه شده است.

اما این منصفانه نیست.

برخی از خوانندگان من در حال آماده سازی برای برداشتن اولین قدم های خود در کوه بازاریابی هستند ، برخی دیگر که فقط تأیید ثبت نام دامنه را دارند. بسیاری از افراد سعی در رمزگشایی از نحوه استفاده از الگوی وب سایت دارند.

اگر شما هم از آن دسته خوانندگان هستید: متاسفم. امروز ، امیدوارم ، من می توانم آن را به شما جبران کنم.

رایج ترین سوالی که از خوانندگان مبتدی می گیرم این است که: “چگونه می توان یک وب سایت ساخت تا بتوانم آزمایش تاکتیک های بازاریابی را شروع کنم؟”

این یک سوال عالی است

امروز ، من می خواهم روند ایجاد یک وب سایت را از ابتدا شروع کنم. من آن را به مراحل واضحی تقسیم کرده ام و سعی کرده ام کارها را به ساده ترین شکل ممکن انجام دهم. همه چیز از یک سازنده سایت ، شاید استفاده از الگوی وب سایت برای طراحی وب و استفاده از رسانه های اجتماعی برای توسعه وب سایت کسب و کار جدید شما.

آماده؟ بیا بریم…

چرا برای ساخت وب سایت نباید به سایت های شخص ثالث اعتماد کنید

همه آگهی هایی را برای سازندگان سایت دیده اند ، اساساً الگوهای وب سایت ، که به شما امکان می دهد “با فشار دادن یک دکمه یک وب سایت ایجاد کنید!”.

اینها معمولاً بسترهای وبلاگ نویسی مانند:

 • وبلاگ نویس
 • WordPress.com
 • وبلاگ Tumblr
 • TypePad
 • Wix

در صورت نیاز ، اکثر آنها بسته به پیچیدگی سایت ، برنامه های رایگان و پولی ارائه می دهند میزبانی وب و میزان ترافیکی که انتظار دارید بدست آورید.

من می دانم که چرا این سایت ها برای اولین بار که یک وب سایت می سازید واقعاً وسوسه انگیز هستند ، اما باید واقعاً از آنها اجتناب کنید.

اگر فقط به عنوان یک سرگرمی مشغول خرابکاری و وبلاگ نویسی هستید – مشکلی نیست – از یک الگوی وب سایت استفاده کنید.

اما ، اگر سعی می کنید ایجاد یک تجارت وب سایت ، شما در حال تنظیم کردن خود برای شکست هستید.

خط پایین: این کار را نکن!

در اینجا برخی از دلایل عدم استفاده از این سایت ها برای ساخت وب سایت ذکر شده است.

دلیل شماره 1: باعث صرفه جویی در هزینه نمی شود

آنها پس از درخواست ثبت نام دامنه ، شما را با پیشنهاد رایگان جذب می کنند. اما ، سپس متوجه می شوید که نمی توانید با آن برنامه رایگان کار زیادی انجام دهید.

مطمئناً ، می توانید یک وبلاگ ابتدایی راه اندازی کنید ، اما در آن تبلیغاتی وجود دارد (که به درد شما نمی خورد) ، از پشتیبانی وحشتناکی برخوردار می شوید و محدودیت های فضای قابل توجهی دارید.

بنابراین ، تصمیم می گیرید به یک طرح اشتراک ارتقا دهید.

یک نمونه میزبانی وب سایت بسازید

گرچه گران نیستند ، ارزان هم نیستند.

در مقایسه با میزبانی سایت خود ، ساخت یک وب سایت در یک سایت شخص ثالث بسیار گران تر است زیرا آنها سعی می کنند شما را به مجموعه ویژگی هایی که ممکن است نیازی به آنها نباشید اضافه کنید.

دلیل شماره 2: سازندگان سایت شخص ثالث برای ساخت وب سایت بسیار محدودتر هستند

این یکی برای من قاتل دیگری است. در ابتدا ، شما نمی خواهید وب سایت خود را بسیار سفارشی کنید – من این را می فهمم. بنابراین بسیار خوب است که شما سازنده سایت و میزبانی وب را در کنار هم دارید.

اما ، شما از رشد وب سایت کسب و کار خود جلوگیری خواهید کرد. در مقایسه با الف سیستم مدیریت محتوای مستقل (CMS)، شما از نظر طراحی وب ، قابلیت ، دسترسی به فایل و توانایی شخصی سازی سایت خود – با توسعه نام تجاری مناسب در مقایسه با الگوی وب سایت ، گزینه های بسیار محدودی دارید.

دلیل شماره 3: ایجاد یک وب سایت در سیستم عامل های الگوی وب سایت آسان تر نیست

دلیل نهایی اینکه مردم به سمت این سیستم عامل های الگو وب سایت می روند این است که قول می دهند “راحت تر” هستند. برای یک مالک که برای اولین بار یک وب سایت می سازد ، این ابتدا جذاب است.

در واقع ، من فکر نمی کنم که استفاده از آنها راحت تر باشد.

اگر می دانید چه کاری انجام می دهید ، می توانید در مدت 5 دقیقه یک وب سایت تجاری وردپرس راه اندازی کنید:

https://www.youtube.com/watch؟v=ell0SiTZyX8

هر بار که این کار را انجام دهید ، چیزهای بیشتری یاد خواهید گرفت و در آن بهتر (و سریعتر) خواهید شد.

CMS هایی که بعداً در این مقاله به شما نشان خواهم داد از هر یک از این سیستم عامل های شخص ثالث برای ساخت یک وب سایت قدرتمندتر و آسان تر استفاده می شوند.

یک وب سایت بسازید مرحله 1: سایت شما برای زندگی به جایی احتیاج دارد (میزبانی وب)

اولین م componentلفه ساخت وب سایت یافتن میزبان وب است.

ممکن است ترسناک به نظر برسد ، اما اینطور نیست.

وب سایت خود را به عنوان مجموعه ای از پرونده ها در نظر بگیرید. وقتی روی رایانه شما “میزبان” است (مانند همه پرونده های دیگر) ، فقط شما می توانید آن را باز کنید.

هنگامی که آن فایل ها را در وب سرور میزبانی می کنید ، هرکسی می تواند از طریق اینترنت به آن سرور متصل شود.

شرکتهای میزبان در صورت تمایل به پرداخت هزینه برای این سرورها یا حتی در وب سرور اختصاصی خود فضا ارائه می دهند.

این واقعاً همه چیزهایی است که در آن وجود دارد.

شما یک بسته میزبانی از یک ارائه دهنده میزبانی خریداری می کنید که معمولاً توسط ثبت نام دامنه ارائه می شود و به شما امکان می دهد پرونده های وب سایت خود را بارگذاری کنید (یا برای سهولت کار شما افزونه هایی را ارائه می دهید).

هنگامی که آن نام دامنه را متصل کردید (این مرحله 2 است – از قبل پرش نکنید!) ، هر کسی می تواند وب سایت شما را مشاهده کند.

چند مورد وجود دارد که می خواهید در میزبانی وب جستجو کنید.

عامل میزبان شماره 1: قابلیت اطمینان به موقع

اگر میزبانی شما آنطور که باید کار نمی کند ، هیچ کس نمی تواند به وب سایت شما دسترسی پیدا کند. این امر به همان اندازه بد نیست که در وهله اول وب سایت داشته باشید.

هر ارائه دهنده میزبانی خوب مشکلی در ارائه خدمات ندارد تضمین به موقع. معمولاً چیزی مانند “100٪ تضمین به روز بودن شبکه” توسط سرور وب مشاهده خواهید کرد.

این به این معنی نیست که سایت شما 100٪ از زمان اوج خواهد گرفت ، اما امیدوارم که به آن نزدیک باشد. اگر وب سایت مشاغل شما خراب شود ، این ضمانت ها معمولاً به معنای جبران خسارت شما با اعتبار میزبانی است.

در مورد آنچه انتظار می رود ، سایت شما به ندرت باید خراب شود. اگر مشکوک هستید که مشکلی دارید ، برای یک ابزار ردیابی uptime مانند سیستم ثبت نام کنید ربات آپ تایم.

این به شما می گوید که هر چند وقت یکبار سایت شما خراب است و اگر می خواهید یک وب سرور جدید برای میزبانی پیدا کنید.

عامل میزبان شماره 2: خدمات مشتری

چیزها در حال رفتن به اشتباه حقیقت. اگر مبتدی وب سایت هستید ، هر چند وقت یک بار همه چیز را بهم می ریزید.

معمولا ، حداقل برای یک متخصص ، حل مسائل آسان است.

بگویید شما کاری انجام داده اید یا کاری خارج از کنترل شما باعث خراب شدن سایت شما می شود. هرچه مدت آن بیشتر نباشد هزینه شما بیشتر می شود.

اگر اشتباهی مرتکب شده باشید ، سایت شما تا زمانی که مشکل برطرف نشود از کار می افتد. در آنجاست که شما به پشتیبانی خوب وب سرور نیاز دارید. اکثر تیم های پشتیبانی خوب حتی از سایت شما نسخه پشتیبان تهیه می کنند که در صورت بدتر شدن شرایط می توانند آنها را بازیابی کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد تیم پشتیبانی میزبان به وب سایت مراجعه کنید:

ساخت یک وب سایت پشتیبانی میزبانی را در نظر بگیرید

اگرچه ممکن است دوست داشته باشید از ایمیل استفاده کنید ، اما این مهمترین زمان برای شما ضروری است.

شما می خواهید از طریق تلفن و یا چت زنده با پشتیبانی خود تماس بگیرید. هر دو بهتر هستند ، اما حداقل یکی لازم است.

عامل میزبان شماره 3: سرعت سایت پادشاه است

گرچه من فعلا قصد ندارم به جزئیات دقیق بپردازم (قبل از اینکه سایت خود را فعال کنید مهم نیستند) ، سرعت سایت برای SEO بسیار مهم است.

سایت های سریع نه تنها رتبه بهتر، اما یک سایت سریع همچنین به شما کمک می کند تا حداکثر تبدیل خود را انجام دهید.

میزبانی تنها یک قسمت از معادله است ، اما یک بخش مهم است. تفاوت بین میزبانی ضعیف و خوب می تواند 50٪ + اختلاف در زمان بارگیری باشد ، یعنی بزرگ.

بنابراین ، چگونه می توانید یک میزبان سریع پیدا کنید؟

این مشکل است زیرا برای مقایسه آنها راهی آسان وجود ندارد.

مقاله مرتبط  راهنمای کامل پردازش و نگهداری مشتری

سرعت میزبانی یک چیز است که تا زمانی که آن را امتحان نکنید 100٪ مطمئن نخواهید بود (یا توصیه معتبری دریافت نمی کنید ، من Bluehost را توصیه می کنم). با بیان این موارد ، بهترین روش های زیر را در ذهن داشته باشید:

 • از میزبانی مشترک خودداری کنید: میزبانی مشترک به این معنی است که شما یک وب سرور را با صدها یا حتی هزاران سایت دیگر به اشتراک می گذارید. کند است و اگر بدشانسی بیاورید و با سایت های ناخواسته اشتراک گذاری کنید ، وب سایت کسب و کار شما حتی ممکن است توسط Google جریمه شود. یا میزبانی VPS (گاهی اوقات مشترک اما به روشی بهتر) یا میزبانی اختصاصی (بهترین گزینه) گزینه های خوبی هستند.
 • شما چیزی رو گرفتید که قیمت ش رو پرداخت کردید میزبانی یکی از بزرگترین هزینه ها در راه اندازی یک وب سایت کاملاً جدید کسب و کار است. اگر بودجه بسیار محدودی دارید و می خواهید ارزان ترین میزبانی را انجام دهید ، بسیار خوب ، فقط انتظار 5 دلار در ماه را نداشته باشید. به طور کلی، هرچه بیشتر بپردازید ، میزبانی سریعتر خواهد بود. سرعت به شما کمک می کند تا در دنیای رسانه های اجتماعی به احتمال زیاد با تبلیغات و پست ها بازی کنید.

مدتی را در انجمن های میزبانی وب سپری کنید ، تا زمانی که چند میزبان وب را پیدا کنید که سعی در آن راحت هستید.

سپس ، خدمات و قیمت ها را با هم مقایسه کنید و طرحی را انتخاب کنید که متناسب با بودجه شما باشد. بعد ، می توانید به مرحله 2 بروید.

مرحله وب سایت بسازید 2: نام کامل را انتخاب کنید

وقت آن است که شروع به تأمل در مورد وب سایت خود کنید.

اگر از قبل ایده ای در ذهن داشته باشید ، این کار آسان خواهد بود. در غیر این صورت ، بفهمید ایده عالی شما چه خواهد بود:

دلیل اینکه شما باید حداقل یک ایده کلی درباره آنچه وب سایت کسب و کار شما در مورد آن خواهد بود داشته باشید این است که زمان انتخاب نام برای آن فرا رسیده است. شما می توانید میلیون ها نفر را از طریق ثبت نام دامنه جستجو کنید ، اما وقت خود را صرف پیدا کردن یکی از موارد مورد نظر خود کنید.

یادداشت مهم: هیچ نام دامنه کاملی وجود ندارد. اگرچه برخی از نام ها ممکن است کمی بهتر از دیگران باشد ، اما در نهایت قسمت بسیار کمی از تجارت شما در مقایسه با محتوای واقعی وب سایت شما است.

با استفاده از روش های زیر چند اسم بیاورید ، سپس آنها را برای یک شب کنار بگذارید و صبح ها مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

گزینه شماره 1 – روش Brute Force

اگر فرد خاصی خلاق هستید ، می توانید با استفاده از یک نام دامنه عالی توسط خودتان ، از بالای سر خود تلاش کنید.

این سالها پیش ، زمانی که کمتر نام دامنه خوب گرفته می شد ، بسیار آسان تر بود ، اما اگر خلاق باشید ، این امکان وجود دارد.

ثبت نام دامنه را انتخاب کنید (جایی که می توانید دامنه را خریداری کنید) ، و سپس نام دامنه مورد نظر خود را جستجو کنید. به شما می گوید دامنه برای خرید در دسترس است یا خیر.

با انتخاب نام یک وب سایت بسازید

توجه داشته باشید که باید سعی کنید از خط تیره در نام دامنه استفاده نکنید ، حتی اگر ثبت نام دامنه سعی دارد معامله قرن را به شما بدهد. اگر کاملاً جدید هستید ، کمی وقت بگذارید و این لیست را مرور کنید بهترین روش های نام دامنه.

یکی از ثبت کنندگان دامنه که دارای بالاترین امتیاز است Domain.com است

گزینه شماره 2 – از یک ابزار استفاده کنید

اگر به کمی جرقه در خلاقیت نیاز دارید ، چندین مولد رایگان نام دامنه رایگان در اختیار شماست.

یک یا دو کلمه کلیدی را وارد کنید و تولید کننده به دنبال روش هایی برای ترکیب این کلمات در یک نام دامنه است. قسمت واقعاً راحت این است که در صورت موجود بودن دامنه به شما نیز نشان می دهند.

می توانید از طریق پیوندی که آنها ارائه می دهند (که پیوندی وابسته به ثبت نام دامنه است) نامی را ثبت کنید ، یا فقط به ثبت کننده مورد علاقه خود مراجعه کرده و این کار را انجام دهید.

اولین نمونه ابزاری که دارم این است نام مش. همانطور که از نامش پیداست ، سعی می شود کلمات را با هم ترکیب کند. اگر دکمه “پنهان کردن ثبت شده” را علامت بزنید ، فقط نام دامنه هایی را می بینید که واقعاً در دسترس هستند.

ایجاد یک وب سایت با انتخاب نمونه ای از نام

ابزار خوب دیگر این است پانابی. دقیقاً به همان روش کار می کند ، اما می تواند نتایج متفاوتی به شما بدهد. اگر در کنار نام دامنه پیشنهادی قلب آبی وجود داشته باشد ، به این معنی است که برای خرید در دسترس است.

ساخت وب سایت برای انتخاب نام از panabee استفاده کنید

بسیاری از نام ها احمقانه خواهند بود ، اما به طور معمول چند مورد کاملاً خوب دریافت خواهید کرد.

پس از انتخاب نام دامنه ، باید آن را ثبت کنید و سپس نام دامنه خود را به حساب میزبانی خود نشان دهید. این کاملاً ساده است. شرکت میزبان شما پس از ثبت نام ایمیلی برای شما ارسال می کند که حاوی سرورهای DNS (که مانند آدرس های وب سرور هستند) خواهد بود.

اگر شما Google “[name of domain registrar] + DNS servers ”، شما معمولاً می توانید یک سند راهنما پیدا کنید که به شما نشان دهد کجا نام دامنه خود را در حساب میزبانی خود وارد کنید.

در برخی موارد ، ممکن است متوجه شوید نام دامنه مورد نظر شما در دسترس نیست. اگر چنین اتفاقی افتاد ، سعی کنید کلمات را با هم مخلوط کنید ، یا فعلی به نام اضافه کنید.

ساخت یک وب سایت مرحله 3: CMS را انتخاب کنید

CMS مخفف سیستم مدیریت محتوا است.

به یاد داشته باشید که فایلهای وب سایت خود را در سرور میزبان خود ذخیره می کنید. اگر واقعاً می خواستید ، می توانید هر وقت خواستید تغییری در وب سایت کسب و کار خود ایجاد کنید ، این پرونده ها را ویرایش کنید.

واضح است که این نوعی درد است.

CMS به شما امکان می دهد وب سایت خود را از دامنه خود ویرایش کنید. می توانید به دامنه وارد شوید و سپس طرح ، تنظیمات و محتوای خود را سفارشی کنید و پست ها و صفحات جدیدی ایجاد کنید ، اغلب از الگوهای وب سایت استفاده می شود که استفاده از آنها آسان است.

به عبارت دیگر: ایجاد و به روزرسانی یک وب سایت را ایجاد می کند بسیار راحت تر و باعث صرفه جویی در شما می شود تن از زمان

هیچ CMS کاملی وجود ندارد. در آنجا صدها نفر وجود دارد ، بعضی بهتر از دیگران. به طور کلی ، اگرچه همه افراد برتر نقاط قوت و ضعف مختلفی دارند.

من با این فرض کار می کنم که شما فقط سعی در راه اندازی یک وب سایت یا وبلاگ نسبتاً اساسی دارید. اگر چنین هستید ، به یکی از CMS های معروف که می خواهم آنها را شرح دهم بچسبید. این کار زندگی شما را بسیار راحت تر می کند.

اگر می خواهید یک برنامه وب سفارشی یا ابزار پیچیده ایجاد کنید ، به یک راه حل سفارشی نیاز خواهید داشت. یا با یک توسعه دهنده برای پروژه خود شریک شوید یا یک شرکت توسعه استخدام کنید.

نشان دادن مرحله به مرحله نحوه نصب هر یک از اینها در هر وب سرور غیرممکن است ، اما اگر Google را جستجو کنید یا در Youtube جستجو کنید می توانید یک آموزش را پیدا کنید:

“نصب [CMS name] [hosting company]”

انتخاب 1: وردپرس

وردپرس سلطان CMS است. این محبوب ترین گزینه برای این است و کاربر پسند الگوهای وب سایت های تجاری و سهولت اشتراک شبکه های اجتماعی است.

فقط برای نجات از برخی از سردرگمی ها: وردپرس.com سایت شخص ثالث است که می توانید وبلاگ های رایگان ایجاد کنید ، اما وردپرس.org جایی است که می توانید نرم افزار WordPress را برای نصب در وب سایت بارگیری کنید.

وردپرس به عنوان یک پلت فرم فوق العاده وبلاگ نویسی به شهرت رسید. اگر شما به طور عمده به دنبال راه اندازی یک وب سایت مبتنی بر وبلاگ هستید ، این یک گزینه عالی است.

این ویژگی از یک پشتیبان مدیریت بسیار بصری برخوردار است که تغییر در ابتدایی ترین گزینه های الگوی وب سایت و همچنین ایجاد پست ها و صفحات جدید را ساده می کند.

یک حوزه که هم نقطه قوت است و هم ضعف ، افزونه ها هستند.

وردپرس تمام شد 57000 پلاگین در کتابخانه آن – این بزرگ.

این خوب است زیرا بدان معنی است که شما می توانید با استفاده از افزونه ها وردپرس را تقریباً هر کاری را که می خواهید انجام دهد ، از جمله استفاده از رسانه های اجتماعی برای هدایت بازدید به وب سایت مشاغل خود.

مقاله مرتبط  10 نکته SEO eBay برای افزایش فروش

با این حال ، همه جنبه های افزونه ها خوب نیستند:

 • آنها می توانند سایت شما را نفخ کنند: مهم نیست که با افزونه ها گیر بیفتید. اگر تعداد زیادی داشته باشید ، وب سایت شما را به میزان قابل توجهی کند می کند.
 • اینها می توانند خطرات امنیتی باشند: وقتی پلاگین ها به روز می شوند ، کاملاً ایمن هستند. با این حال ، از آنجا که اکثر افزونه ها رایگان هستند ، سازندگان اغلب از نگهداری آنها جلوگیری می کنند. با گذشت زمان ، آنها می توانند به خطرات امنیتی تبدیل شوند و منجر به هک شدن سایت شما شوند.
 • آنها به شدت بررسی و آزمایش نمی شوند: هر کسی می تواند افزونه ای را بدون تأیید برای وردپرس منتشر کند. بنابراین ، هنگام نصب یک افزونه ، ریسک می کنید. گاهی اوقات یک افزونه را به روز می کنید و کل سایت شما را خراب می کند.

به طور کلی ، داشتن پلاگین ها درصورت نیاز واقعی آنها بسیار خوب است ، اما سعی کنید تعداد استفاده خود را به حداقل برسانید. برای اطلاعات بیشتر ، این ویدئو را ببینید:

https://www.youtube.com/watch؟v=FPdKTbF0ZRo

گزینه شماره 2: جوملا

درست پشت وردپرس ، جوملا قرار دارد. کاملاً شهودی نیست اما هنوز هم هست نسبتاً ساده.

باز هم ، ایجاد و ویرایش پست ها و صفحات کاملاً آسان است و شما می توانید تنظیمات وب سایت را کنترل کنید.

همچنین ، مانند وردپرس ، جوملا دارای یک کتابخانه بزرگ (نه در مقیاس کاملاً یکسان) از پلاگین ها است. اما باز هم ، این محدودیت ها با هم مشترک است. آنها توسط هیچ کس آزمایش نمی شوند و اغلب منسوخ می شوند و منجر به خطرات امنیتی می شوند.

گزینه شماره 3: دروپال

از بین این سه گزینه ایجاد وب سایت ، دروپال پیشرفته ترین گزینه است. یادگیری آن سخت ترین خواهد بود ، اما به شما امکان می دهد موارد بیشتری را شخصی سازی کنید.

این بسیار شبیه بلوک های Lego است ، جایی که شما قطعات مورد نظر خود را کنار هم قرار می دهید (برای مبتدیان آسان نیست).

ساخت یک وب سایت دروپال

به جای پلاگین ها ، دروپال دارد ماژول ها. به اندازه هریک از گزینه ها بزرگ نیست ، اما دلیلی برای آن وجود دارد. دروپال به شما نشان می دهد که کدام یک از ماژول ها تحت فعال سازی هستند و از آنها نگهداری می شود. این بسیار کمک می کند تا خطرات امنیتی وب سایت کسب و کار شما را کاهش دهد.

من درواقع دروپال را برای یک مبتدی توصیه نمی کنم ، اما اگر می دانید به سفارشی سازی پیشرفته ای نیاز دارید ، ممکن است تا حد الگوی وب سایت یک گزینه باشد.

گزینه شماره 4 – باران ساز

بستر باران ساز به اندازه سه گزینه اول محبوب نیست ، اما من می خواستم آن را اضافه کنم. توسط نوابغ موجود در CopyBlogger، از این طریق می دانید که این یک محصول با کیفیت بالا است.

دلیلی که من آن را به عنوان گزینه در اینجا گنجانده ام این است که این نه تنها CMS بسیار صیقلی است ، بلکه CMS ویژه ای برای کارآفرینان اینترنتی طراحی شده است.

در اینجا تنها برخی از ویژگی هایی که ارائه می دهد:

 • ایجاد سایت های عضویت ، انجمن ها و دوره های آموزشی آنلاین
 • محصولات دیجیتالی مانند نرم افزار ، کتاب الکترونیکی و موارد دیگر را بارگذاری ، مدیریت و فروش کنید
 • داخلی و تجزیه و تحلیل و گزارش
 • ساخته شده در تست A / B
 • میزبان ابر ، با به روزرسانی ، نگهداری و امنیت ، همه از آنها مراقبت شده است.
 • هر زمان که انتخاب کردید محتوای خود را به وردپرس صادر کنید.

اینها برخی از ویژگیهای بسیار منحصر به فرد و مفید هستند ، بدون این که نیازی به یافتن پلاگین یا سرویسی برای استفاده از آنها داشته باشند ، مشکلاتی را که بازاریابان اینترنتی اغلب دارند حل می کنند.

مشاهده خواهید کرد که بسیاری از جنبه ها شبیه وردپرس هستند زیرا مبتنی بر وردپرس است.

یک محدودیت در مورد موضوعات است (من به زودی به جزئیات بیشتری خواهم پرداخت).

Rainmaker محدود به مضامین Genesis است. در حال حاضر حدود 30 نفر وجود دارد. اگر سادگی را دوست دارید ، این موضوع یافتن یک موضوع جذاب را آسان می کند ، بنابراین شاید در واقع یک نقطه ضعف نباشد.

وقتی موضوعی را انتخاب کردید ، اعمال CSS یا تغییرات طراحی دلخواه کاملاً ساده است:

یک پاداش واقعا بزرگ این است که از انواع مختلفی از محتوا پشتیبانی می کند.

به جای اینکه یک ابزار صفحه فرود بخرید یا یک بستر پادکست خوب پیدا کنید ، می توانید از ابزارهای محتوای ارائه شده استفاده کنید. این امر به ایجاد برند تجاری در شبکه های اجتماعی کمک می کند.

سرانجام ، می توانید ترافیک را کنترل کرده و بهینه سازی نرخ تبدیل را انجام دهید ، درست در CMS این یک ویژگی باورنکردنی است که به روشی ساده انجام می شود ، که برای مبتدیان عالی است.

محدودیت اصلی این است که اگر ویژگی می خواهید داخلی نباشد ، دیگر اقبال ندارید. در حال حاضر هیچ افزونه ای روی سیستم عامل Rainmaker وجود ندارد ، بنابراین آنچه می بینید همان چیزی است که می گیرید.

ایجاد یک وب سایت مرحله 4: هویت برند خود را انتخاب کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=eXhZJI9Iy5c

در این مرحله ، به نوعی وب سایت دارید و راه اندازی می شود.

حالا ، ما باید آن را عالی کنیم.

برای هر CMS اصلی ، یک طرح زمینه نصب خواهید کرد. مضامین بر اساس CMS پایه ساخته شده اند اما به گونه ای تنظیم شده اند که به گونه ای متفاوت عمل می کنند. این اجازه می دهد تا تم برای مشاغل مختلف ساخته شود: هنرمندان ، کارآفرینان ، پادکست ها ، مشاغل محلی و غیره

من قصد دارم برای 3 CMS اصلی که در بالا شرح دادم ، به بررسی مضامین بپردازم. همه آنها تقریباً یکسان کار می کنند.

چگونه می توان یک تم عالی وردپرس برای ساخت وب سایت پیدا کرد

در زمینه انتخاب قالب وردپرس چند گزینه مختلف دارید. اولین گزینه جستجو در وردپرس است.

به «Appearance> Themes» در فهرست کنار بروید و سپس روی «Add new» در بالا کلیک کنید:

می توانید مضامین را براساس “ویژه” ، “محبوب” یا براساس “فیلتر ویژگی” پیشرفته ای که دنبال آن هستید مرتب کنید.

اگر ظاهر تصویر زمینه را دوست دارید ، روی هر جایی از آن کلیک کنید تا یک پنجره پیش نمایش ظاهر شود.

اگر پیش نمایش را دوست دارید (در پانل سمت راست) ، روی نصب کلیک کنید. در غیر این صورت ، روی دکمه “X” کلیک کنید و به صفحه جستجوی خود باز خواهید گشت.

پس از نصب یک موضوع ، باید آن را فعال کنید تا در وب سایت شما روشن شود. می توانید این کار را مستقیماً از صفحه نصب موفق انجام دهید. یا به صفحه مضامین اصلی خود برگردید و موضوع جدید خود را به عنوان گزینه مشاهده خواهید کرد.

مانند قبل روی آن کلیک کنید ، اما اگر مطمئن نیستید که واقعاً می خواهید آن را فعال کنید ، این بار گزینه “فعال سازی” و همچنین “پیش نمایش زنده” وجود دارد.

گزینه دوم یافتن یک موضوع با استفاده از سایت شخص ثالث است. اینها معمولاً مضامین برتر هستند ، بنابراین انتظار داشته باشید 30-60 دلار برای یک موضوع پرداخت کنید. می توانید چند تم رایگان عالی پیدا کنید ، اما بهترین آنها همه گزینه های برتر هستند.

این یک بار هزینه است و اگر جدی در کار خود دارید آن را توصیه می کنم. شما همیشه می توانید با یک موضوع رایگان شروع کنید و بعداً به حق بیمه تبدیل کنید.

معروف ترین بازار Themeforest است ، اما اگر می خواهید دیگران را امتحان کنید ، فقط “مضامین وردپرس” را در Google جستجو کنید.

آنچه با Themeforest پیدا خواهید کرد این است که یک بسیار گزینه های بیشتر:

نحوه ساختن وب سایت با انتخاب موضوع

می توانید مضامین را بر اساس دسته ، برچسب ، قیمت ، محبوبیت و موارد دیگر مرتب کنید. در سمت راست ، قیمت موضوع و همچنین میزان فروش آن را مشاهده خواهید کرد.

اگر روی موضوعی کلیک کنید ، می توانید هرگونه بررسی و همچنین پیش نمایش و جزئیات بیشتر در مورد موضوع را مشاهده کنید.

با یک تم برتر ، نه تنها به طور کلی مضامین بهتری دریافت می کنید ، بلکه از طرف خود سازنده قالب نیز پشتیبانی می کنید که می تواند برای مبتدیان بسیار مفید باشد.

با استفاده از مضامین دروپال یک وب سایت بسازید

دروپال مانند وردپرس موارد خاص خود را دارد سپرده از مضامین. تفاوت در این است که خارج از پانل سرپرست قرار دارد.

موتور جستجو کاملا دوستانه نیست ، اما شما هنوز هم گزینه مناسبی برای تم دارید (هر چند من نمی گویم به خوبی وردپرس باشد):

در اکثر موارد پیش نمایش ساده ای وجود ندارد ، بنابراین باید به هر موضوع بروید و به دنبال لینک های مستندات و نسخه های نمایشی بگردید.

اگر یکی از موارد مورد علاقه خود را پیدا کردید ، در مقدمه موضوع ، به قسمت بارگیری ها کمی بروید. یکی از جدیدترین نسخه ها را بارگیری کنید.

مقاله مرتبط  چرا برای افزایش فروش باید ابزارهای تعاملی ایجاد کنید

به شماره نسخه توجه ویژه ای داشته باشید. مضامین نسخه 6 در نسخه 7 دروپال و بالعکس کار نمی کنند.

شما باید موضوع را در فهرست تم در دروپال بارگذاری کنید:

/ sites / all / themes / yourThemeName

سپس ، به بخش “administ> themes” بروید و بر روی موضوع جدید “enable” را کلیک کنید. در آخر ، باید به تنظیمات برگزیده کاربر بروید و موضوع جدید را انتخاب کنید.

اگر به نظر دشوار می آید ، در اینجا یک آموزش کوتاه آورده شده است که نحوه انجام آن را به شما نشان می دهد:

https://www.youtube.com/watch؟v=3Y1uym1eCMk

شما همچنین می توانید تم های برتر را برای دروپال خریداری کنید ، که من بسیار توصیه می کنم. جستجوی آنها بسیار راحت تر است ، به علاوه معمولاً تا حد الگوی وب سایت زیباتر به نظر می رسند. باز هم می توانید از Themeforest یا هر بازار تم دیگری که می خواهید استفاده کنید.

یک وب سایت با موضوع جوملا بسازید

جوملا کمی متفاوت است ، از این لحاظ شما باید یک موضوع را در سایت شخص ثالث پیدا کنید. اما ، اگر “مضامین رایگان جوملا” را جستجو کنید ، می توانید بسیاری از گزینه های رایگان را پیدا کنید.

متناوباً ، شما هنوز هم می توانید از Themeforest یا هر بازار حق بیمه دیگری استفاده کنید.

نصب کاملاً رو به جلو است. شما باید تم را بارگیری کنید و سپس آن را در CMS خود بارگذاری کنید.

برای دیدن نحوه انجام این کار ، فیلم زیر را تماشا کنید:

https://www.youtube.com/watch؟v=at6cp5MCgoo

ایجاد یک وب سایت مرحله 5: چگونه می توان وب سایت خود را ویرایش کرد بدون اینکه همه چیز بهم بخورد

من به یاد می آورم که یک مبتدی کاملاً برای همه چیز در اینترنت بودم و می ترسیدم که وب سایتی را خراب کنم. اگر احتیاط نکنید ممکن است اتفاق بیفتد ، می توان رخ دادن.

یکی از مهمترین مراحل ساخت وب سایت ، محافظت از آن با استفاده از تم کودک است. طرح زمینه کودک معمولاً یک شیوه نامه است که از بقیه پرونده های طرح زمینه شما در سرور وب جدا نگه داشته می شود.

برای شخصی سازی شکل ظاهری وب سایت خود می توانید CSS را در قالب زمینه کودک وارد کنید. 2 دلیل برای انجام این کار وجود دارد:

 • شکستن سایت شما سخت است – شما همیشه می توانید وارد میزبانی خود شوید و در صورت لزوم به سادگی فایل های تم کودک را حذف کنید.
 • این شما را از بروزرسانی ها محافظت می کند – اگر موضوعی را در وردپرس به روز کنید (که به دلایل امنیتی اغلب به آن احتیاج دارد) ، تغییراتی را که در خود فایل های تم ایجاد کرده اید از بین می برد. یک موضوع کودک تحت تأثیر قرار نمی گیرد ، بنابراین شما مجبور نیستید وقت خود را برای انجام مجدد تغییرات هدر دهید.

یک قالب کودک در وردپرس ایجاد کنید

دلیل هک شدن بیشتر سایت ها به دلیل قدیمی بودن نرم افزار است. با توجه به اینکه وردپرس ، مضامین و افزونه های آن از رده خارج می شوند ، باید همیشه همه موارد را در صورت امکان در وب سرور خود به روز کنید.

طرح زمینه کودک در وردپرس یک ضرورت است.

ایجاد طرح زمینه کودک شامل ایجاد یک صفحه جدید CSS (می توانید از یک ویرایشگر متن ساده استفاده کنید) و افزودن اطلاعات اولیه موضوع (به تصویر زیر نگاه کنید).

از آنجا ، فقط باید آن را در وردپرس بارگذاری کنید (مانند هر موضوع دیگری) و فعال کنید. از آنجا که هیچ عملکردی در طرح زمینه کودک شما وجود ندارد ، وردپرس همچنان از طرح زمینه والدین استفاده می کند (به شرطی که آن را به درستی در طرح زمینه کودک شناسایی کنید).

در اینجا یک راهنمای کامل و ساده ایجاد موضوع کودک.

هنگامی که یک طرح زمینه کودک دارید ، می توانید با رفتن به “Appearance> Editor” آن را مشاهده کنید. می توانید CSS سفارشی مورد نظر خود را اضافه کرده و سپس روی “ذخیره” کلیک کنید تا تغییرات شما اعمال شود.

یک تم فرعی در دروپال ایجاد کنید

اگر با دروپال همراه باشید ، نمی توانید یک موضوع “کودک” ایجاد کنید ، اما می توانید “یک موضوع زیر” ایجاد کنید.

این همان مفهوم است. شما می توانید سبک ها را در زیر مضامین اعمال کنید ، که موضوع والدین را نادیده می گیرد.

نحوه ساخت یک وب سایت برای نصب یک تم

در اینجا یک راهنمای کامل برای ایجاد یک وجود دارد موضوع فرعی دروپال.

یک تم تکراری در جوملا ایجاد کنید

نمی توانید مضامین کودک را در جوملا ایجاد کنید. کمدی که می توانید تهیه کنید ایجاد یک تم تکراری است.

مدیر الگو یک وب سایت درست کنید

وقتی روی کپی کلیک کنید ، یک کپی دقیق از موضوع اصلی ایجاد می شود و به نسخه پیش فرض تبدیل می شود.

توجه داشته باشید که این است نه متأسفانه همان موضوع کودک است. اساساً ، هر چند وقت یکبار یک موضوع تکراری جدید ایجاد می کنید تا به عنوان نسخه پشتیبان در صورت بروز مشکل پیش بیاید.

مرحله 6 برای ایجاد یک وب سایت: بازاریابی تجارت خود را شروع کنید

در این مرحله ، باید وب سایتی داشته باشید که کار کند و مناسب به نظر برسد.

سرانجام می توانید بیشتر قسمت فنی ساخت یک وب سایت را به پایان برسانید و به سراغ کارهایی بروید که در ابتدا می خواستید انجام دهید.

هرچند که بسته به پروژه یا شغل شما متفاوت خواهد بود ، سعی کنید چهار کار زیر را انجام دهید:

مرحله شماره 1: یک آرم دریافت کنید

برندسازی از خود مهم است. آرم یکی از اصلی ترین راه هایی است که مشتریان می توانند تجارت شما را تشخیص دهند.

اگر قبلاً مشاغلی داشته باشید ، ممکن است آرم داشته باشید که این کار را آسان می کند. در غیر اینصورت ، باید یکی ایجاد شود. در اینجا چند گزینه مختلف برای یافتن طراحان وجود دارد:

 • Fiverr: برای دریافت آرم 5-20 دلار پرداخت خواهید کرد. دریافت نخواهید کرد حیرت انگیز آرم با این قیمت ، اما ممکن است شروع کار اشکالی نداشته باشد.
 • کار بالا: در اینجا شغلی ارسال کنید و طراحان برای ایجاد آرم شما درخواست می دهند. کارگران خارجی معمولاً بسیار ارزان هستند ، در حالی که هزینه طراحان باتجربه غربی چند صد دلار است. باز هم ، شما آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید.
 • دریبل زدن: اگر یک آرم درجه یک می خواهید ، در Dribbble عبارت “logo” را جستجو کنید. طراحی های ارائه شده را مرور کنید ، تا زمانی که طراح مورد علاقه خود را پیدا کنید. با آنها تماس بگیرید و آنها را استخدام کنید. این از همه گزینه ها گران قیمت است.

ساخت یک وب سایت یک عکس با صفحه نمایش آرم دار دریافت کنید

مرحله شماره 2: کپی وب سایت خود را بنویسید

در حال حاضر ، شما یک وب سایت کاملاً خالی دارید. با آشنایی با CMS خود شروع کنید. سپس ، مانند صفحه “درباره” صفحات اساسی ایجاد کنید.

بعد ، صفحه اصلی خود را با اولین پیام (بازدید کنندگان) که می خواهید بازدید کنندگان جدید ببینند ، پر کنید.

مرحله شماره 3: Google Analytics را نصب کنید

گرچه تجزیه و تحلیل فوری مهم نیست ، شما می خواهید بلافاصله شروع به جمع آوری اطلاعات کنید.

کد Google Analytics را نصب کنید در وب سایت خود قرار دهید تا بتوانید بازدیدکنندگان را ردیابی کنید. سپس این راهنمای Google Analytics را بخوانید تا بتوانید درک عملکرد وب سایت خود را شروع کنید.

مرحله شماره 4: استراتژی بازاریابی خود را برنامه ریزی کنید

اکنون که وب سایتی دارید و می دانید چگونه از آن استفاده کنید ، وقت آن است که بفهمید چگونه می خواهید بازدید کنندگان را به سایت جذب کنید.

من چندین مقاله در مورد ایجاد استراتژی های بازاریابی و ایجاد ترافیک نوشتم. اکنون ، سرانجام می توانید آنها را برای استفاده قرار دهید:

نتیجه

قبل از اینکه با شش مرحله برای ایجاد یک وب سایت شروع کنید ، باید یک چیز دیگر به شما بگویم: صبور باش.

همه برای ساختن اولین وب سایت خود کمی تلاش می کنند و بیشترین تلاش هنگام ساخت وب سایت اول خود است. بهتر خواهید شد ، هرچه بیشتر تمرین کنید.

اگر از کاری ناامید شده اید ، نفس عمیق بکشید ، یک دقیقه آرام باشید ، سپس مشکل خود را گوگل کنید. اگر در این مقاله به یکی از CMS ها پایبند باشید ، آموزش هایی برای تقریباً همه موارد موجود در اینجا وجود دارد.

متناوبا، از سوی دیگر، از یوتیوب استفاده کنید. دنبال کردن با یک ویدیو اغلب راحت تر از یک جستجوی متنی است.

و اگرچه راه اندازی وب سایت شما را یک شبه موفق نخواهد کرد ، این اولین قدم شما به کوه است.

به یادگیری ادامه دهید ، به آزمایش ادامه دهید و به آرامی اما مطمئناً پیشرفت واقعی خواهید دید.

اگر در مورد نحوه ساخت وب سایت س questionsالی دارید ، در یک نظر در زیر به من اطلاع دهید. من سعی می کنم همه چیز را پاک کنم