آموزش سئو

5 راهی که شرکت های تجارت الکترونیکی می توانند از BrickSeek برای افزایش فروش استفاده کنند

جولای 9, 2021

امیدوارم از خواندن این پست وبلاگ لذت ببرید.
اگر می خواهید تیم من فقط بازاریابی شما را برای شما انجام دهد ، اینجا را کلیک کنید.

5 راهی که شرکت های تجارت الکترونیکی می توانند از BrickSeek برای افزایش فروش استفاده کنند

اگر نام BrickSeek را شنیده اید ، احتمالاً می دانید که این یک ابزار قدرتمند برای مصرف کنندگان است که به آنها امکان می دهد موجودی کالا را ردیابی کرده و بهترین معاملات را در خرده فروشی های بزرگ پیدا کنند.

با این حال ، اگر زیر سطح را خراشید ، متوجه خواهید شد که چیزهای بیشتری برای BrickSeek وجود دارد. به دور از یک برنامه مشتری مدار ، برنامه های زیادی برای ارائه به شرکت های تجارت الکترونیکی دارد.

در این راهنما ، من قصد دارم توضیح دهم که چگونه e-tailer ها می توانند از همین حالا برای افزایش فروش و درآمد خود از BrickSeek استفاده کنند.

BrickSeek چیست؟

من قبلاً در مورد مجموعه ویژگی های BrickSeek و اینکه چگونه مصرف کنندگان می توانند از آن برای یافتن موجودی پنهان موجودی کالا استفاده کنند ، نوشتم ، بنابراین برای توضیحات دقیق تر برنامه ، مقاله قبلی من را ببینید

صفحه اصلی آجر جستجوگر

با این حال ، برای ارائه یک بررسی اجمالی ، BrickSeek در سال 2014 به عنوان یک برنامه وب شروع به کار کرد و به مجموعه داران LEGO امکان می دهد تا مجموعه های محبوب را به صورت آنلاین و فروشگاهی ردیابی کنند.

سپس منشعب شد و از همان فناوری برای کمک به کاربران در یافتن سطح موجودی کالا ، معاملات فروش و ترخیص در بزرگترین خرده فروشان کشور ، از جمله:

 • آمازون
 • بهترین خرید
 • لوو
 • میسی
 • انبار دفتر
 • هدف
 • والمارت

چرا شرکت های تجارت الکترونیکی باید از BrickSeek استفاده کنند؟

همان مواردی که BrickSeek را به ابزاری مفید برای مصرف کنندگان تبدیل کرده است ، آن را به عنوان یک منبع بالقوه ارزشمند برای خرده فروشان آنلاین تبدیل کرده است. در مورد آن فکر کنید آیا دوست ندارید بدانید:

 • بزرگترین رقبای شما چه مقدار از محصول خاص را در انبار دارند؟
 • چه مقدار مارک های دیگر برای یک مورد خاص شارژ می کنند؟
 • کدام محصولات علامت گذاری شده اند و در کدام مکان ها؟
 • کدام محصولات بیشترین توجه خریداران را به خود جلب می کنند؟

همه این اطلاعات و موارد دیگر را می توانید در BrickSeek بیابید. به عبارت دیگر ، اگر می دانید چگونه از آن هوشمندانه استفاده کنید ، می تواند یک منبع حیاتی از اطلاعات رقابتی باشد. این تقریباً مثل این است که شبکه شخصی جاسوسی خود را در انبارهای رقبا داشته باشید. چه کسی این را نمی خواهد؟

مقاله مرتبط  نحوه راه اندازی فروشگاه آنلاین در سال 2021

راه هایی که شرکت های تجارت الکترونیکی می توانند از BrickSeek برای افزایش درآمد و فروش استفاده کنند

اگر صاحب فروشگاه تجارت الکترونیکی هستید ، در اینجا چند روش برای استفاده از BrickSeek در کسب و کار خود آورده شده است:

1- برای کمک به شما در تعیین قیمت ها از BrickSeek استفاده کنید

آیا محصولات مشابه رقبای خود را می فروشید؟ بنابراین بسیار مهم است که شما قیمت گذاری خود را درست انجام دهید. به هر حال ، 91 درصد از مصرف کنندگان گفتن قیمت محصول قبل از عواملی مانند حمل و نقل رایگان (78 درصد) ، اولویت تجاری (65 درصد) و توصیه های دوستان و خانواده (60 درصد) بر تصمیمات خرید آنلاین آنها تأثیر می گذارد.

قیمت های خود را خیلی پایین تنظیم کنید و حاشیه کافی را کسب نکنید که سود شما را می خورد. آنها را خیلی زیاد تنظیم کنید و فروش کافی ندارید. آنها را درست درست کنید و برای افزایش فروش و درآمد مناسب هستید.

اینجاست که BrickSeek وارد می شود.

ابتدا واحد ذخیره کالا (SKU) یا کد جهانی محصول (UPC) را جستجو کنید. این را می توانید از طریق وب سایت خرده فروش موردنظر پیدا کنید یا با استفاده از BrickSeek’s SKU finder:

BrickSeek SKU finder
نتایج جستجوگر BrickSeek SKU

سپس با استفاده از یک کد پستی منطبق با منطقه ای که شما تحت پوشش قرار می دهید ، یک جستجو در SKU انجام دهید تا تمام اطلاعات قیمت گذاری کالای انتخابی شما به شما ارائه شود. اکنون می دانید که چقدر توانایی پرداخت شارژ را دارید.

2. برای خرید مواد ارزان از BrickSeek استفاده کنید

فقط به این دلیل که کالاهایی را به مصرف کنندگان می فروشید ، به این معنی نیست که فقط تجارت B2C. به هر حال ، محصولات شما باید از جایی تهیه شوند. اگر برخی از تولیدات خود را انجام می دهید ، باید مواد خود را نیز تهیه کنید.

مقاله مرتبط  بهترین سیستم عامل های وبلاگ نویسی 2020

در این موارد ، با استفاده از برنامه برای ردیابی قیمت های استاندارد عمده فروشی محصولات و مواد موردنیاز ، می توانید به راحتی به BrickSeek دسترسی پیدا کنید ، انگار که یک مشتری هستید.

3. صرفه جویی در وقت بررسی موجودی خرده فروش

جستجوی بهترین قیمت محصولات برای فروش کاری زمان بر است. BrickSeek به شما کمک می کند تا این کار را سریعتر انجام دهید زیرا می توانید به سرعت موجودی موجود در خرده فروشان مختلف را بررسی کنید.

کافیست SKU یا UPC را با استفاده از همان مراحلی که قبلاً توضیح دادم وارد کنید ، یک کد پستی مربوطه وارد کنید ، سپس “بررسی موجودی” را بزنید تا بلافاصله اطلاعات سهام و قیمت گذاری را از یک خرده فروش مشخص در یک محصول خاص مشاهده کنید:

سرخ کن هوا والمارت در آجرچینی

4. فروشندگان داغ را کشف کنید

اجرای یک تجارت موفق در تجارت الکترونیکی عمدتا به شناخت محصولات مناسب برای فروش بستگی دارد. این چیز دیگری است که BrickSeek می تواند به شما کمک کند. با بررسی موجودی خرده فروشانی که این پلتفرم پشتیبانی می کند ، می توانید روند محصولات سریع را انتخاب کنید. این شاخصی است که شما باید به فکر فروش کدام محصول باشید.

5. روند بازار را کنترل کنید

رمز موفقیت و طول عمر در صنعت تجارت الکترونیکی درک روند بازار است. اینجاست که ویژگی جستجوی برتر محصولات BrickSeek وجود دارد. با مشاهده محصولی که مشتریان شما به طور مکرر جستجو می کنند ، می توانید روندهای طاقچه خود را پیش بینی کنید. نظارت بر روند بازار به شما کمک می کند تا تصمیماتی مبتنی بر داده بگیرید تا بتوانید از منحنی و رقبای خود جلوتر باشید.

معاملات پرطرفدار BrickSeek

سوالات متداول درباره BrickSeek

آیا BrickSeek.com قانونی است؟

بله ، BrickSeek ابزاری قانونی برای یافتن اطلاعات قیمت گذاری و سطح موجودی است ، همانطور که توسط A- امتیاز آن از دفتر تجارت بهتر.

هر چند وقت یکبار BrickSeek به روز می شود؟

تمام اطلاعات موجودی موجود از طریق جستجوگر موجودی BrickSeek هنگام جستجوی در زمان واقعی جمع آوری می شود.

آیا برنامه ای برای BrickSeek وجود دارد؟

هنگام نوشتن مقاله ، برنامه BrickSeek در حال آزمایش بتا است و فقط برای اعضای Premium و Extreme در دسترس است. به عبارت دیگر ، در حال حاضر بدون یک حساب BrickSeek پرداخت نشده نمی توانید به آن دسترسی پیدا کنید. اگر مشترک پرداختی هستید ، می توانید درخواست دسترسی به برنامه های Android یا iOS را داشته باشید اینجا.

نتیجه گیری BrickSeek برای شرکتهای تجارت الکترونیکی

در کمتر از یک دهه ، BrickSeek از ابزاری ساده و ساده برای یافتن مجموعه های مبهم LEGO به یک برنامه بالقوه بازار گسترده که ارزش زیادی برای مصرف کنندگان و خرده فروشان دارد ، تبدیل شده است. این یک تحول است!

هوشمندانه از BrickSeek استفاده کنید و می توانید از بزرگترین رقبای خود بینش منحصر به فردی کسب کنید که به نوبه خود می تواند به شما کمک کند:

 • تعیین قیمت رقابتی
 • قیمت های ارزان قیمت مواد اولیه و محصولات را انتخاب کنید
 • درک کنید که دیگر خرده فروشان برای دسترسی به سهام در خطوط اصلی تولید در تلاش هستند
 • بفهمید آیا محصول جدید بر اساس میزان علاقه مصرف کننده ارزش فروش دارد
 • روند بازار خود را پیگیری کنید

از همه بهتر ، BrickSeek هنوز هم در مقایسه با شرکتهای تجارت الکترونیکی مورد استفاده قرار نمی گیرد. با یادگیری چگونگی ایجاد این برند برای برند خود ، می توانید موقعیت خود را برای پیروزی در رقابت خود به دست آورید.

به نظر شما بزرگترین دلایل شروع خرده فروشان برای استفاده از BrickSee چیست

مشاوره با نیل پاتل

ببینید آژانس من چگونه می تواند رانندگی کند عظیم مقدار ترافیک به وب سایت شما

 • – باز کردن مقدار زیادی از ترافیک SEO. نتایج واقعی را مشاهده کنید.
 • بازاریابی محتوا – تیم ما محتوای حماسی ایجاد می کند که به اشتراک گذاشته می شود ، پیوند می گیرد و ترافیک را جذب می کند.
 • رسانه پرداخت شده – استراتژی های موثر پرداخت شده با بازگشت سرمایه روشن.

تماس بگیرید