آموزش سئو

5 بهترین شرکت لینک سازی سال 2020

نوامبر 7, 2020

بک لینک برای بهینه سازی موتور جستجو چیست؟

نسخه کوتاه: آنها سیگنالهایی هستند که Google برای تعیین اینکه آیا وب سایت شما منبع معتبری است که قابل استناد است استفاده می کند.

نسخه طولانی و شیرین؟

هرچه بک لینک با کیفیت بیشتر به وب سایت شما اشاره کند ، شانس شما برای رتبه بندی برای کلمات کلیدی سودآور و سوالات جستجوی رقابتی که فروش را افزایش می دهد ، افزایش می یابد.

شما ترافیک ، هدایت و مشتری با هدف بیشتری ایجاد خواهید کرد.

ابزار تحقیق SEO ، SEMrush ، بک لینک ها را فاش کرد حساب برای به اندازه پنج 10 فاکتور برتر رتبه بندی SEO:

با توجه به ضروری بودن پیوندها به رتبه بندی و بازدید ، تعداد زیادی از شرکت ها را پیدا خواهید کرد که امیدوارند بتوانند با کلیک یک دکمه به شما در تولید بک لینک کمک کنند.

اگر فقط به همین راحتی بود!

خرید بک لینک با کیفیت بالا قدم زدن در پارک نیست.

تیم ما در نیل پاتل دیجیتال شرکتهای برتر برای ایجاد پیوندها را بررسی و لیست کرد.

5 شرکت برتر ایجاد لینک در جهان

  1. Neil Patel Digital – بهترین برای بازاریابی محتوای قابل پیوند
  2. FATJOE – بهترین مورد برای ارتباط بلاگر
  3. صفحه یک قدرت – بهترین برای پیوندهای استراتژیک
  4. The HOTH – بهترین برای ارسال مهمان
  5. RhinoRank – بهترین مورد برای ساخت پیوندهای سرپرستی

1. نیل پاتل دیجیتال – بهترین برای بازاریابی محتوای قابل پیوند

ایجاد و توزیع دارایی های قابل پیوند قابل اطمینان ترین راه برای بازگرداندن لینک افراد به وب سایت شما است.

Google و سایر موتورهای جستجو که پیوندهای تحریریه نامیده می شوند ، این پیوندها را در اولویت قرار می دهند.

دلیل این امر چیست؟

آنها طبیعی هستند و در واقع رای اعتماد سایت های دیگر برای منابع محتوای وب سایت شما نشان می دهد.

نام دیگر این نوع استراتژی ایجاد لینک ، بازاریابی محتوای قابل پیوند است.

و نیل پاتل دیجیتال در این زمینه سرآمد است

من میلیون ها لینک برای این وبلاگ جمع کردم:

این بیش از 3 میلیون بک لینک است.

و آنها از کلمات کلیدی ارگانیک (بیش از 1.7 میلیون) تولید شده اند و ماهانه بیش از 3.4 میلیون ترافیک آلی ایجاد می کنند.

تجربه نیل پاتل دیجیتال در طول پنج دهه طول می کشد برای کمک به شما در دستیابی به نتایج مشابه

و ما از این تجربه و تخصص گسترده برای توسعه یک برنامه بازاریابی محتوایی جامع و آزمایش شده استفاده کردیم که به مشتریان ما در تولید بک لینک با کیفیت بالا کمک می کند.

این کار با حسابرسی ، بهینه سازی و ایجاد محتوای جدید و با کیفیت بالا شروع می شود که افراد دوست دارند به آن پیوند دهند.

سپس ، ارتقا ، بنابراین حتی افراد تأثیرگذار می توانند آنها را پیدا کرده و به آنها مراجعه کنند.

این برنامه اثبات شده ما را قادر به ایجاد و توزیع دارایی های بازاریابی محتوا می کند که از بک لینک با کیفیت بالا ، رتبه های بالاتر و بازدید مناسب برخوردار می شوند.

به طور خلاصه ، به همین دلیل است که مشتریان ما ، از شروع کار تا شرکت های مرحله رشد و سازمانی ، عاشق آن هستند کار با نیل پاتل دیجیتال.

2. FATJOE – بهترین گزینه برای تبلیغات بلاگر

شما ممکن است منابع محتوای قابل پیوند در سایت خود داشته باشید. اگر سایر وب سایت ها یا وبلاگ نویسان از وجود این دارایی ها اطلاع نداشته باشند ، چه می کنید؟ هیچ کس به آنها پیوند نمی دهد ، درست است؟

مقاله مرتبط  چگونه یک بازار خدمات ایجاد کنیم

بله ، این یک مشکل است.

برای آگاهی مردم ، به ویژه وبلاگ نویسان ، از مطالب شما ، به آنچه سئوکاران وبلاگ نویسان می نامند ، نیاز دارید.

و این همان چیزی است که FATJOE در انجام کار بسیار عالی است. آنها یک سرویس قابل اعتماد برای بلاگر هستند که حتی سایر آژانس ها برای ایجاد بک لینک به آن اعتماد می کنند:

جو تیلور ، متخصص باتجربه SEO ، FATJOE را تأسیس کرد. و آنها از سال 2012 در تجارت بوده اند و به بیش از 5000 مشتری در سراسر جهان کمک می کنند تا از طریق ارتباط وبلاگ نویسان بتوانند از طریق آن بلاک لینک دهند.

حدود 97٪ از این 5k plus مشتریان FATJOE a 4.5 / 5 را ارزیابی می کنند.

با این حال ، FATJOE برای دستیابی به پیوندها از وب سایت های دارای اختیار دامنه بین DA10 و DA50 بهترین است. و قیمت هر لینک قرار دادن از 45 دلار تا 465 دلار است.

3. صفحه یک قدرت – بهترین برای پیوندهای استراتژیک

دریافت بک لینک از وب سایت های دامنه بالاتر (DA60 +) به ترکیبی از دارایی های قابل پیوند ، ارتباط و استراتژی سطح بالا نیاز دارد.

صفحه یک قدرتگرچه گران تر است و خدماتی مثمر ثمر مانند FATJOE نیست ، اما در این زمینه برتری دارد.

سالانه ، این شرکت در پشت خرید بیش از 15000 بک لینک استراتژیک به طور متوسط ​​برای مشتریان خود از وب سایت های دامنه بالاتر است.

و صفحه یک قدرت با استفاده از 10 سال تجربه خود و 982 شریک فعال ، به این مهم دست می یابد:

اگر بودجه ای دارید که از 550 دلار برای هر لینک شروع می شود ، و مبلغ بیشتری برای یک نگهدارنده ماهانه ، باید برای پیوند پیوسته و استراتژیک لینک سازی به صفحه One Power مراجعه کنید.

و آیا می توانید با دانستن مشاغل دیگر مانند QuickBooks ، Healthline ، BOTTSTICH و چندین کسب و کار دیگر ، این چرخش را ایجاد کنید ، به خدمات کسب پیوند استراتژیک Page One Power نیز اعتماد کنید.

4. HOTH – بهترین برای ارسال مهمان

اگر همه کارهای ممکن را انجام داده باشید ، اما هنوز افراد به سایت شما پیوند نخواهند داد؟

HOTH، یک شرکت برای خدمات ارسال مهمان موفق است ، می تواند کمک کند ، و توصیه می شود:

سرویس لینک دهی به مهمان HOTH ، همه موارد از ارتباط دستی ، ایمن سازی اسلات پست های مهمان و ایجاد قسمت محتوای مهمان با پیوند به سایت شما را پوشش می دهد.

تجربه و تخصص صنعت آنها باعث شده است که آنها با وب سایت های معتبری مانند Forbes، Inc. 5000 شرکت با رشد سریع ، Salesforce’s Dreamforce و دیگران همکاری کنند یا از آنها نام ببرند.

HOTH یک سرویس پیوند دهنده سازنده مانند FATJOE است که به شما امکان می دهد پست های مهمان و بک لینک را با چند کلیک خریداری کنید.

با استفاده از این شرکت می توانید از وب سایت های دارای دامنه مجاز دامنه بک لینک دریافت کنید از DA10-DA50. و قیمت ها بین 100 تا 500 دلار، بسته به کیفیت وب سایتی که می خواهید از آن پیوند داشته باشید.

5. RhinoRank – بهترین مورد برای ساخت پیوندهای سرپرستی

گاهی اوقات ، وب سایت های دیگر قبلاً مطالب مرتبط با دارایی را در سایت خود منتشر کرده اند.

در چنین شرایطی ، با مدیران وب سایت های آن سایت تماس بگیرید و پیوندی را بخواهید ، در غیر این صورت پیوند ایجاد شده نامیده می شود.

مقاله مرتبط  13 افزونه شگفت انگیز رایگان Chrome برای SEO

بر اساس بررسی ما ، RhinoRank شرکتی برای این نوع تاکتیک های کسب لینک است. آنها تمام تلاش سخت را انجام می دهند و با چندین مدیر وب سایت ارتباط برقرار می کنند تا در محتوای موجود در دامنه های آن وب مسترها ، بک لینک برای مشتریان خود ایجاد کنند:

RhinoRank نه تنها با مدیران وب تماس خواهد گرفت ، بلکه با اطمینان از اینکه پیوندها به طور طبیعی با متن لنگر مناسب بافته می شوند ، آن را یک گام فراتر می برند.

RhinoRank در سراسر جهان به بیش از 200 شرکت و آژانس سئو خدمات ارائه می دهد.

قیمت هر لینک سرپرستی تولید شده توسط RhinoRank برای مشتریان از 35 دلار شروع می شود.

5 مشخصه ای که یک شرکت بزرگ پیوند ساز را ایجاد می کند

برای هر استراتژی و پیوند سازمانی که در بالا توصیه شده است ، صدها ، اگر نه هزاران نفر دیگر را پیدا خواهید کرد که همان موارد را نوید می دهند.

بنابراین ، اگر می خواهید یک شرکت ایده آل برای کار با آن پیدا کنید و دقت خود را انجام دهید ، چه خصوصیاتی باعث ایجاد یک شرکت پیوند ساز عالی می شود؟

بیایید مهمترین آنها را بررسی کنیم.

1. یک فرایند پیاده سازی جامع سئو که شامل ایجاد لینک است

ایجاد لینک یک قسمت مهم در SEO است ، اما یک گلوله نقره ای نیست. به خودی خود باعث ایجاد ترافیک نمی شود و به شما در تولید هدایت کمک نمی کند.

می توانید پیوندها را جمع کنید ، اما اگر موتورهای جستجو به آن پیوندها یا محتوایی که به آن پیوند داده شده اعتماد ندارند ، این تلاش ها هیچ نتیجه ای نخواهد داشت.

بنابراین ، یک ویژگی اساسی در شرکت های بزرگ پیوند ساز ، داشتن یک برنامه SEO جامع با تمام پیچ و مهره ها ، از جمله ایجاد محتوا ، تبلیغات و کسب لینک.

2. نمونه کارها مشتری چشمگیر

یک روش عالی برای قضاوت در مورد فرآیندها و تخصص یک شرکت از طریق نمونه کارهای مشتری آن است.

بنابراین ، همانطور که سایر شرکتهای دارای تجربه عملی نیز چنین کاری انجام می دهند ، برترین شرکتهای ایجاد کننده پیوند دارای ویژگی نمایش توانایی تولید بک لینک با نشان دادن نمونه کارهایی از مشتریانی هستند که برای گرفتن بک لینک به آنها کمک کرده اند.

3. رهبری اندیشه

بهترین شرکت های ایجاد لینک فقط در بدست آوردن بک لینک عالی نیستند.

آنها همچنین دارای ویژگی به اشتراک گذاشتن تمام آموخته های خود در راه کمک به خود و سایر شرکت ها برای تولید بک لینک با کیفیت هستند.

شما تیمی می خواهید که بهترین استراتژی ها و تاکتیک های موثر را بداند امروز.

به عنوان مثال ، اگر شما “ایجاد کننده پیوند Neil Patel” را در Google قرار دهید ، راهنماهای دقیق من را پیدا خواهید کرد.

4. توصیفات زندگی واقعی

یک معیار خوب برای تعیین اینکه آیا یک شرکت پیوند ساز در بین بهترین شرکت ها قرار دارد ، این است که به توصیفات مشتری آنها مراجعه کنید.

بنابراین ، مشخصه ای که شما با برترین شرکت های ایجاد کننده پیوند در جهان پیدا خواهید کرد ، توصیفات مربوط به زندگی واقعی است و برجسته آنچه مشتریان در مورد کار با آنها می گویند برجسته است.

5. یک تیم متنوع

یک نفر می تواند یک پست مهمان بنویسد و چند لینک برای شما ارسال کند. اما شما برای اجرای مبارزات راهبردی و گسترده تر برای ایجاد پیوند به یک تیم متخصص و متنوع نیاز خواهید داشت.

مقاله مرتبط  دوره رایگان بازاریابی الکترونیکی شما

همانطور که به شما نشان داده ایم ، بهترین شرکتهای ایجاد کننده پیوند در برنامه ریزی و اجرای این استراتژیهای بزرگتر و موثرتر برای دستیابی به پیوند تبحر دارند.

و برای انجام این کار ، آنها معمولاً با یک کار می کنند تیمی از متخصصان متنوع، که می توانید به عنوان یکی از ویژگی های آنها در نظر بگیرید:

چه انتظاری می توان از یک شرکت پیوند دهنده ساخت عالی داشت

اگر خدمات یک شرکت تولید کننده پیوند را به عهده بگیرید ، آنها را از طریق توانایی آنها در دریافت پیوندها قضاوت می کنید. ساده است.

با این حال ، فاصله زیادی بین تماس با یک شرکت و دریافت آن پیوندهای آبدار وجود دارد.

بنابراین ، اگر تصمیم به همکاری با هر یک از شرکت های لینک ساز که در بالا بررسی شد ، چه انتظاری دارید؟

1. یک جلسه کشف

نیازهای شغلی شما با نیازهای دیگران متفاوت است و نیازهای پیوند ساز نیز متفاوت است. بنابراین ، استراتژی های دستیابی به پیوند که برای یک سایت کار می کنند ، به طور خودکار برای شما کار نمی کنند.

بهترین شرکتهای لینک ساز تجربه ایجاد لینک برای سازمانهای مختلف را دارند. بنابراین ، آنها مستقیماً برای ارسال پیشنهادات شما پرش نمی کنند.

در عوض ، آنها فرآیند کمک به سفارشی سازی یک استراتژی را برای کسب و کار شما شروع می کنند و به شما امکان می دهند نیازهای دقیق کسب و کار خود را در یک جلسه کشف به اشتراک بگذارید.

2. تحقیقات و توصیه های استراتژیک

هنگامی که نیازهای شغلی خود را با یک شرکت لینک ساز رزرو کرده و مورد بحث قرار دادید ، بهترین ها از آنچه به آنها می گویید استفاده می کنند و از تجربه آنها برای انجام تحقیقات عمیق استفاده می کنند.

پس از این تحقیقات ، شما باید یکسری توصیه های راهبردی ایجاد پیوند مناسب برای مشاغل خود دریافت کنید. اکثر شرکت ها این مورد را از طریق ایمیل یا تماس تلفنی دیگری با شما به اشتراک می گذارند.

3. قراردادی با پروژه های قابل تحویل

وقتی همه تصمیم گرفتند که این پروژه مناسب است ، وقت آن است که قرارداد منعقد کنید.

قابل تحویل ، مهلت مقرر ، منابع مورد نیاز و بودجه باید به طور واضح به تفصیل شرح داده شود.

4. خدمات مشتری

نکته بعدی که از یک لینک سازی برتر انتظار می رود ، فرآیند پردازش است. این زمینه را برای همکاری با شما برای دستیابی به کسب پیوند و اهداف تجاری مرتبط فراهم می کند.

بسته به دامنه کار خود ، باید پرسنل داخلی خود را بیاورید و وب سایت ، وبلاگ ، تجزیه و تحلیل و غیره را با شرکت به اشتراک بگذارید.

این فرآیند پردازشی همچنین درک درستی از نحوه مدیریت پروژه شرکت توسط شرکت ایجاد می کند.

ایجاد پیوند یک فعالیت یکبار مصرف نیست

متأسفانه ، ایجاد پیوند یک پروژه یکبار مصرف نیست. ای کاش بود

اما پیوندها خراب می شوند ، صفحات خراب می شوند و Google همیشه به دنبال طراوت است.

برای نگه داشتن سایت خود در بالای رتبه بندی به پیوندهای مداوم نیاز خواهید داشت.

این دلیل اصلی تلاش شرکت ها برای دریافت کمک است. طاقت فرسا است که بخواهید تمام وقت خودتان این کار را انجام دهید.

با این وجود تصمیم دارید این کار را انجام دهید ، ایجاد پیوند را به عنوان یک فعالیت مداوم و طولانی مدت که بخشی اصلی از استراتژی SEO شما است ، در نظر بگیرید.

با این کار حداکثر نتیجه را خواهید گرفت.