آموزش سئو

5 بهترین شرکت تبلیغاتی فیس بوک در سال 2020

سپتامبر 25, 2020

2.6 میلیارد

این تعداد کل افراد در فیس بوک امروز.

این به معنای شما به 2.6 میلیارد نفر دسترسی مستقیم دارید در یک سکو.

پس چرا از این فرصت حداکثر استفاده را نمی کنید و از فیس بوک برای تولید محصولات و خدمات خود برای تولید منجر و هدایت فروش استفاده می کنید؟

تبلیغات در فیس بوک می تواند متناسب با تصویر برند شما و اهداف تجاری شما تنظیم شود. شما می توانید تلاش خود را بر روی مخاطبان بسیار خاص متمرکز کنید و برای پیشنهادات خود سر و صدای زیادی ایجاد کنید – همه اینها بدون شکستن بانک!

در واقع دسترسی آسان به افراد در فیس بوک با داشتن گزینه های فراوانی مانند پرداخت هر کلیک یا تبدیل ایمیل برای شما بسیار ارزان است.

به علاوه ، با توجه به پژوهش:

 • تبلیغات فیس بوک به 1.95 میلیارد کاربر فعال رسیده است که یک سرسام آور 32٪ از جمعیت جهان است بالای 13 سال
 • در سطح جهانی ، یک کاربر متوسط ​​فیس بوک دارد روی 12 تبلیغ کلیک کرد در 30 روز گذشته
 • بر فراز 80٪ مرجع اجتماعی به سایت های تجارت الکترونیکی از فیس بوک آمد.

در حالی که همه اینها سرگرم کننده و شایع به نظر می رسند ، اگر یک کمپین تبلیغاتی کارآمد در فیس بوک نداشته باشید ، باز هم می تواند نتیجه معکوس دهد.

و نه تنها این ، شما نیز نیاز دارید استراتژی تبلیغات خود را با چابکی و دانش عمیق پشتیبانی کنید برای همراهی با بهترین اقدامات فیس بوک و تغییرات سریع در حال تحول.

این دقیقاً همان جایی است که بهترین شرکتهای تبلیغاتی فیس بوک در جهان وارد عمل می شوند.

تیم ما در نیل پاتل دیجیتال پنج آژانس تبلیغاتی فیس بوک را برای کمک به شما در تسلط بر تبلیغات در سیستم عامل بررسی کرده است. ما اطمینان داریم که با همه انتخاب های برتر ما تجربه مثبتی خواهید داشت.

5 شرکت برتر تبلیغات فیس بوک در جهان

1. نیل پاتل دیجیتال – بهترین شرکت تبلیغاتی فیس بوک به طور کلی

مارک شرکت خود ، نیل پاتل دیجیتال ، به عنوان بهترین این است که ما بیهوده نیستیم – ما پشتوانه خوبی برای این گفته داریم.

شما توسط بازاریابانی هاردکور تاسیس شده اید که هنر بازاریابی را مانند پشت دست خود می دانند ، شما دارای مهارت سطح بالا همراه با تجربه ای عالی هستید که می تواند تجارت شما را به ارتفاعاتی که هدف آن هستید برسانید – و شاید حتی بیشتر!

اگر از طریق Google “تبلیغات فیس بوک” یا “تبلیغات فیس بوک” استفاده می کنید ، چندین مقاله توسط بنیانگذار ما ، نیل پاتل پیدا خواهید کرد که رتبه های برتر را به خود اختصاص دهند. همچنین ، بگذارید روشن کنیم که همه اینها به صورت ارگانیک حاصل شده است.

نیل یکی از موفق ترین و گسترده ترین بازاریاب های دیجیتال است که می توانید پیدا کنید. ما این را ادعا نمی کنیم ، شرکت میکند.

علاوه بر این ، تیم متخصص ما – مدیران سطح بالا و بازاریابی داخلی – در مورد کلیک ها و مواردی که در یک سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک انجام نمی شود ، کاملاً آگاه هستند. ما تفاوت های ظریف ایجاد تبلیغات منحصر به فرد و تأثیرگذار را می شناسیم که بیننده را به اقدام فوری وادار می کند.

ما از همه امور مراقبت می کنیم: انجام کمپین های پرداخت شده در شبکه های اجتماعی ، هدف قرار دادن مشتری ، ارسال پیام برای آنها و توصیه بهترین روش های خلاقانه و کپی. همه چیز.

اگر چیزی وجود دارد که نیل پاتل دیجیتال می تواند ارائه دهد ، نتیجه آن است.

کمپین های تبلیغاتی ما هستند متناسب با بودجه و اهداف بازاریابی شما. از نوشتن عناوین جالب توجه ، انتخاب CTA های مناسب و انجام آزمایش A / B – نیازی به نگرانی در مورد هیچ چیز نیست.

ما جادو می کنیم تا کل فرآیند را تا حد ممکن م effectiveثر قرار دهیم.

مشتریان ما شامل وزنه های سنگین بازار مانند Google ، Viacom ، eBay ، NBC ، TechCrunch ، بنیاد تامسون رویترز و حتی خود فیس بوک هستند.

انتظارات مشتری بدون شک به همین دلیل زیاد است ، اما اگر نگاهی به مطالعات موردی ما بیندازید ، می دانید که ما می توانیم کارهای بسیار چشمگیری را برای تجارت شما انجام دهیم:

 • ما به مارک مد آنلاین کمک کردیم تا از رکود جهانی همه گیر عبور کند ضبط 3 تا 6 برابر ROAS در سه ماه از طریق تلاش های بازاریابی عملکرد NPDI. کاهش 40 درصدی هزینه هر فروش و 141 درصدی نرخ تبدیل از دیگر پیروزی ها بود.
 • ما با استفاده از NPDI در تمام استراتژی های تبلیغاتی ثبت شده ، یک مشتری خرده فروشی لوکس به سمت بازاریابی آنلاین سوق دادیم بازگشت 0x تا 4x ظرف دو ماه
 • ما جریان سرب را افزایش داد مشتری مراقبت های بهداشتی ما را 60٪ کاهش دهید و هزینه هر هزینه سرب را 12٪ کاهش دهید – هر دو با استراتژی تولید سرب NPDI فقط در مدت دو ماه.

به طور خلاصه ، مشتریان ما از نتایج راضی بوده اند. به علاوه ، در Glassdoor دارای امتیاز 4.3 ستاره هستیم.

و از آنجا که هنوز اینجا هستید ، مشاوره رایگان خود را با Neil Patel Digital رزرو کنید اینجا.

2. Hibu – بهترین شرکت تبلیغاتی فیس بوک برای یک راه حل همه در یک

Hibu که یک آژانس کامل بازاریابی دیجیتال است ، خدمات راه اندازی ، مدیریت ، بهینه سازی و گزارش دهی جامع تبلیغات فیس بوک را ارائه می دهد. این که این شرکت شریک بازاریابی فیس بوک نیز باشد ، صدمه ای نمی زند:

مقاله مرتبط  چگونه فیلم های خود را از طریق داده های YouTube Analytics بهینه سازی کنیم

آژانس دارد قیمت بسیار انعطاف پذیر و می تواند خدمات خود را برای پاسخگویی به نیازهای شما سفارشی کند. خدمات تبلیغات فیس بوک آن از 250 دلار در ماه شروع می شود که به همراه یک متخصص دیجیتال اختصاصی ارائه می شود که می تواند یک طرح رسانه اجتماعی موثر برای برند شما ایجاد کند.

علاوه بر یک سرویس تبلیغات فیس بوک end-to-end ، می توانید از خدمات زیر بهره مند شوید:

 • بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
 • مدیریت لیست ها
 • طراحی و توسعه وب سایت
 • مدیریت بررسی آنلاین
 • سئو
 • نمایش بازاریابی

Hibu صفحه تجارت فیس بوک شما را راه اندازی می کند و از تیم بازاریابان اختصاصی خود برای ساخت تبلیغات کاملاً هدفمند استفاده می کند که بازدید کنندگان را تبدیل می کند.

این کار با شناسایی اهداف شما برای ایجاد تبلیغات فیس بوک و سپس ایجاد تغییرات مناسب برای تعیین تناسب مناسب شروع می شود. هنگامی که تبلیغات زنده شدند ، آژانس عملکرد تبلیغات را تجزیه و تحلیل می کند و آنها را برای نتایج بهتر به طور مداوم بهینه می کند.

توصیفات مشتری همچنین گویای نتایج شگفت انگیز آن است.

صاحبان شرکت های Mudpie ، Berry Floor Leveling LLC و Rutzick Law همه از خدمات کارآمد و حرفه ای Hibu تمجید می کنند. این شرکت یک راه حل بازاریابی دیجیتال سفارشی برای یکی از مشتریان خود ایجاد کرده است که به ایجاد ترافیک کمک می کند ، باعث افزایش خارق العاده 12 برابر در بازدید از صفحه.

Hibu بیش از رتبه بندی چهار ستاره در سایت های مهم بررسی مانند این سایت را دارد امور مصرف کنندگان و دفتر تجارت بهتر. همچنین در بخش «بررسی مشتری» شرکت چندین بررسی پنج ستاره پیدا خواهید کرد.

3. Voy Media – بهترین شرکت تبلیغاتی فیس بوک برای خدمات La Carte

اگر بازده اولویت اصلی شما باشد ، Voy Media بهترین شرط شماست.

این محصول عقاید کوین اوروتیا و ویلسون لین است و در سال 2015 تاسیس شده است. شما تنوع زیادی از جمله خدمات تبلیغاتی فیس بوک منفرد یا مداوم را دریافت می کنید.

دقیقاً چرا این آژانس می تواند گزینه عالی برای مشاغلی باشد که می خواهند با انتخاب خدمات یکبار مصرف قبل از در نظر گرفتن مورد دائمی ، بازار را آزمایش کنند.

Voy Media تلاش می کند تا مشتریان خود را در سفری برای کشف محصولشان راهنمایی کند و آنها را طرفداران خود کند. علاوه بر توسعه مجموعه ای از تبلیغات و کپی های چشم نواز ، آنها با استفاده از استراتژی ها و تاکتیک های دقیق فکر شده مانند توسعه مخاطبان هدف و آزمایش A / B ، یک رویکرد مبتنی بر عملکرد را اتخاذ می کنند.

برای بهینه سازی و مقیاس بندی مبارزات فیس بوک از نرم افزار اختصاصی AI نیز استفاده می کند.

از نظر قیمت گذاری می توانید از خدمات نوشتن تبلیغات آلا کارت فیس بوک بهره مند شوید با 49.99 دلار ، در حالی که هزینه تبلیغات خارج از فیس بوک بسته به دامنه ، 10٪ و 15٪ از کل بودجه شما است.

برای تبلیغات باید حداقل 5000 دلار در ماه بودجه داشته باشید.

چندین شرکت بزرگ مانند Big Life Journal ، UMG Gaming ، Paw.com ، Lacoste و XG Cargo بخشی از مشتریان آن را تشکیل می دهند.

این شرکت همچنین درمورد نتایج کاملاً شفاف بوده و دارای چندین مورد موردی است که تخصص آنها را به نمایش می گذارد.

Voy Media به یکی از مشتریان خود کمک کرد مقیاس و تقویت استراتژی رسانه پرداخت شده خود را تا ROAS خود را با کاهش متناظر در CPA و CPM افزایش دهند. آنها نتایج زیر را ارائه دادند:

 • 1500 درصد افزایش درآمد
 • 140،000+ خرید
 • 1،000،000+ بازدید از صفحه فرود
 • 26،000،000+ تعامل پست

Voy Media به لطف ارتباط قوی و تیم خارق العاده ای از بازاریابان ، یک امتیاز کسب کرده است امتیاز 4.5 در Yelp. بسیاری عنوان کرده اند که چگونه این شرکت به آنها ROI بهتری داده است ، نرخ کلیک را افزایش داده و هزینه های تبدیل را کاهش داده است.

4. MuteSix – بهترین شرکت تبلیغاتی فیس بوک برای طراحی گرافیک نوآوری

MuteSix یک آژانس تبلیغاتی کاملاً قیف است که می تواند برای مارک های DTC ارزش ایجاد کند و از 15٪ کل بودجه تبلیغاتی شما شروع شود. و با توجه به اینکه مارک های معتبری مانند LA Times ، National Hockey League (NHL) ، Headspace و Chicago Tribune به MuteSix اعتماد دارند ، شما نیز باید این کار را انجام دهید.

سلاح انتخابی آنها؟ خلاقیت دستیابی به موفقیت ، که با خرید هدفمند رسانه ها و تجزیه و تحلیل داده ها پشتیبانی می شود.

این شرکت نه تنها تبلیغات با کیفیتی را برای مخاطبان شما تولید می کند ، بلکه تبلیغات را نیز بهینه می کند ، طراحی وب سایت مناسب را پیشنهاد می کند و گزارش عملکرد منظمی را ارائه می دهد.

آنها همچنین برای پیگیری اقدامات و فروش کاربران برای انجام آزمایش های A / B ، یک Facebook Pixel را در وب سایت شما قرار می دهند. برای اهداف جدید نیز می توانید از Facebook Pixel استفاده کنید.

مقاله مرتبط  بهترین بررسی وب سایت سازنده تجارت الکترونیک در سال 2020

MuteSix دارای یک استودیوی ویدئویی داخلی و تیم طراحی گرافیک است که می تواند به کسب و کارها کمک کند تا از طریق تصاویر منحصر به فرد ، فعالیت خود را گسترش دهند. علاوه بر این ، آن است چندین نسخه از تبلیغات جذاب بصری را آزمایش می کند در بخشهای مختلف مخاطبان هدف برای افزایش اثربخشی.

به عنوان مثال ، این شرکت یک قالب تبلیغاتی چرخ فلک منحصر به فرد را برای یکی از مشتریان خود انتخاب کرده است که به بازدیدکنندگان اجازه می دهد بدون ترک خبرخوان خود از طریق فهرست خود پیمایش کنند. این به مشتری کمک کرد به روش های زیر:

 • 4 برابر افزایش درآمد
 • کاهش 33 درصدی هزینه هر اقدام

پاداش: MuteSix می تواند به شما در ساختن صفحات فرود عالی و داستان های ویدیویی کمک کند.

علاوه بر مارک های ذکر شده قبلی ، چندین شرکت دیگر از خدمات MuteSix استفاده کرده اند. علاوه بر مشتریان ، آژانس همچنین با کارمندان خود رفتار یکسانی دارد.

این دارد چندین تقدیرنامه دریافت کرد، با شرکت این شرکت را در لیست 500 شرکت بهترین شرکت برای کار قرار داده است. این واقعیت که آنها از کارمندان خود بسیار مراقبت می کنند ، این افراد ابتکار بیشتری دارند تا بیشتر برای مشتریان شرکت کار کنند ، یعنی شما.

همانطور که انتظار می رود ، این آژانس تبلیغاتی فیس بوک از نظر مشتریان بسیار عالی است – از Glassdoor گرفته تا FeaturedCustomers تا Google. بزرگترین مزیت MuteSix تیم آگاه و ماهر ، تولید فیلم نوآورانه و نتایج سریع مطابق با مشتریان است.

تنها نکته قابل توجه اینجاست که این شرکت مشتریان با بودجه ماهانه بیش از 20000 دلار هزینه تبلیغات را در اولویت قرار می دهد. بنابراین ممکن است بهترین شرط بندی برای شرکت های کوچک نباشد.

5. Lyfe Marketing – بهترین شرکت تبلیغاتی فیس بوک برای شرکت های کوچک

شرکتهای کوچک معمولاً در مورد تبلیغات انعطاف پذیری زیادی ندارند.

آنها باید در محدودیت های بودجه خود کار کنند و نتایج را به حداکثر برسانند – چیزی که Lyfe Marketing می تواند به آن کمک کند.

Lyfe Marketing در آتلانتا ، GA واقع شده است ، یک بوتیک شرکت مدیریت رسانه های اجتماعی است که خدمات تبلیغات و مدیریت شبکه های اجتماعی ، PPC ، SEO و طراحی وب سایت را ارائه می دهد.

این عضو کمتر از 50 عضو دارد و این امر برای مشاغل کوچک و متوسط ​​مناسب است. در حقیقت ، این شرکت در مورد هدف اصلی خود از کمک به رشد مشاغل کوچک صریحاً صریح گفته است.

این شرکت به خوبی می داند که چگونه فیس بوک می تواند نیروی محرکه ای برای افزایش تلاش های بازاریابی باشد. می توانید از خدمات آن برای رشد آگاهی از برند ، ایجاد روابط و ارتقا بازدید از وب سایت استفاده کنید.

لایف راه حل های سفارشی را برای استفاده از روش های تبلیغاتی مقرون به صرفه ارائه می دهد و یک تیم متخصص برای اطمینان از نتایج ملموس دارد. کار آنها شامل بهینه سازی کمپین های موجود برای کاهش هزینه و افزایش نرخ تبدیل است.

علاوه بر این ، هر حساب توسط یک مدیر رسانه های اجتماعی باتجربه مدیریت می شود تا بینش بیشتری نسبت به مخاطبان هدف خود کسب کند.

اگر روابط کاری صمیمی با شرکت تبلیغات فیس بوک خود را ترجیح می دهید ، این یک مناسب عالی خواهد بود.

بعلاوه ، وقتی کیفیت کیفیت تبلیغات نیز می آید می توانید راحت باشید. Lyfe هنر ارائه تبلیغات خلاقانه و تأثیرگذار را که می تواند به رشد مشتری شما کمک کند می داند.

با امتیاز 4.7 و 4.8 ستاره روشن کلاچ و قیام، به ترتیب ، می توانید مهارت رضایت مشتری Lyfe را تصور کنید. این شرکت ادعا می کند که بیش از 2،137،349 منجر شده است و لیست کرده است چندین مورد موردی که باعث شکست سفر هر مشتری به موفقیت می شود.

ما به شدت توصیه می کنیم از خدمات این آژانس استفاده کنید و به افرادی مانند Domino’s Pizza ، University State Georgia ، Hilton و Atlanta Hawks بپیوندید.

4 ویژگی که یک شرکت تبلیغاتی عالی در فیس بوک را ایجاد می کند

در حالی که ما پنج گزینه برتر خود را انتخاب کرده ایم ، شما هنوز هم باید از عواملی که باعث ایجاد یک شرکت تبلیغاتی خوب در فیس بوک می شود آگاه باشید.

به هر حال ، این یک روش مطمئن برای یافتن مطابقت کامل شما از هزاران آژانس تبلیغاتی فیس بوک است که امروز فعالیت می کنند.

تخصص برای ایجاد تبلیغات خاص هدف

مطمئناً شما نتیجه می خواهید و تنها راهی که می توانید از این طریق اطمینان حاصل کنید شرکتی است که مهارت لازم را دارد.

ذکر “تبلیغ خاص هدف” این نیست که ما نیز به نظر فانتزی برسیم.

می بینید که هر شرکتی اهداف تجاری متفاوتی دارد. برخی سرب می خواهند؛ برخی می خواهند دامنه خود را افزایش دهند. دیگران ممکن است بخواهند بازدید از فروشگاه را افزایش دهند یا تعامل را افزایش دهند.

هدف شما هر چه باشد ، شرکت تبلیغاتی انتخاب شده شما در فیس بوک باید بداند که چگونه به شما در دستیابی به آن کمک کند.

بهترین راه برای اطمینان از این؟ در حال جستجو برای نمونه کارهای متنوع.

مقاله مرتبط  آیا عناوین واقعاً بر رتبه بندی تأثیر می گذارند؟

همکاری با مشتریان و صنایع مختلف به شرکت ها کمک می کند تا ارزش ، خلاقیت و نوآوری بیشتری را برای مشتریان آینده خود به ارمغان آورند. یافتن شرکتی که فیس بوک را در لیست مشتریان خود دارد ، این معامله را حتی شیرین تر می کند.

تیم خبره با استعداد

یک آژانس تبلیغاتی فیس بوک باید یک تیم باورنکردنی داشته باشد تا از ادعاهای موفقیت خود پشتیبانی کند.

اگر اینگونه نباشد ، ممکن است بخواهید به دنبال گزینه های دیگر بگردید. به هر حال ، چگونه یک شرکت می تواند بدون مغز و عضله وعده های بنیادی خود را عملی کند؟

س yourselfالات زیر را از خود بپرسید:

 • تیم در زمینه بازاریابی در شبکه های اجتماعی چقدر تجربه دارد؟
 • چقدر توانایی برقراری ارتباط با شما و درک نیازهای شما را دارند؟

این ملاحظات می تواند به شما کمک کند تا مشخص کنید آیا این شرکت تیمی دارد که می داند چگونه برای برند شما نتیجه بگیرد.

توصیفات زندگی واقعی

غرور همیشه بد نیست.

در این حالت ، به عنوان مثال ، شما شرکتی می خواهید که بدش نمی آید شاخ خود را از بین ببرد.

سعی کنید با شرکتی همکاری کنید که تجربه مثبتی را در اختیار شما قرار می دهد و برای اثبات آن لیستی طولانی از توصیفات مشتری دارد. شما می خواهید این تجربه مستقیماً در وب سایت ارسال شود.

توصیفات خوب اغلب به تجربه مشابهی برای مشتریان آینده تبدیل می شود. بعلاوه ، مشتریان از ارائه توصیفات برای شرکتی که آنها دوست داشتند با آنها کار کنند بسیار خوشحال هستند. اگر شرکتی را پیدا کردید که گواهی نامه های زیادی دارد ، آن را نشانه خوبی بدانید.

آشنایی با آخرین فن آوری ها و روش ها

شرکت های تبلیغاتی فیس بوک باید برای انجام کار با تجهیزات لازم آشنا باشند.

آنها نباید هیچگونه منحنی یادگیری برای نرم افزار / فناوری داشته باشند – خواه این مدیر تبلیغات فیس بوک ، فیس بوک پیکسل ، ویرایشگر قدرت یا سایر فناوری های تبلیغاتی پیشرفته باشد.

بدون دانش به روز در مورد ابزارها ، کمپین تبلیغاتی فیس بوک شما فاقد یک مشت است و بنابراین ، نتیجه گیری طولانی تر طول می کشد.

در حالی که این کار را انجام می دهید ، علاوه بر تخصص نرم افزار تبلیغ ، به دنبال آژانس های تبلیغاتی باشید که از نزدیک با منابع داده شخص ثالث و ابزار آزمایش خلاق آشنا هستند.

انتظار از یک شرکت تبلیغاتی عالی فیس بوک چیست

بیایید در مورد انتظارات بحث کنیم به ویژه ، چه انتظاری می توانید برای برند خود داشته باشید؟

جلسه مقدماتی

همانطور که قبلا ذکر شد ، شما می توانید اهداف مختلفی را برای ثبت نام خدمات یک شرکت تبلیغاتی فیس بوک داشته باشید.

با این حال ، هیچ روش برش کوکی وجود ندارد ، زیرا هر مورد تجاری نیازها و محدودیت های مختلفی دارد.

تیم باید با شنیدن دید شما شروع کند و سپس روش هایی را برای رسیدن به آن طراحی کند. فقط به این دلیل که آگهی در یک شرکت کار کرده هیچ تضمینی برای استفاده شما ندارد.

همیشه در مورد آنچه می خواهید سر و صدا داشته باشید. این دقیقاً همان آژانس است می خواهد دانستن.

تحقیقات عمیق و بهترین توصیه ها

هنگامی که آنها دانستند که شما چه می خواهید ، باید از تجربه و تخصص خود برای انجام تحقیقات عمیق برای تدوین پیش نویس چارچوب مبارزات استفاده کنند.

همه چیز در اینجا باید همگام سازی شود: شما ، مخاطبان هدف خود و جایگاه ویژه خود.

می توانید از شرکت تبلیغاتی فیس بوک انتظار داشته باشید جلساتی را برگزار کند که در آن بهترین روش ها را برای به حداکثر رساندن نتایج توصیه می کنند.

Kickoff کمپین

اگر به نظر می رسد که شما و آژانس تبلیغاتی مناسب یکدیگر هستید ، قرارداد می گیرید.

این شامل یک لیست دقیق از شرایط و ضوابط ، انتظارات ، برنامه تجاری و یک بازه زمانی تخمینی از زمان انتظار نتایج است.

در مرحله بعدی ، شما باید تیم را به کارمندان داخلی خود معرفی کرده و به آنها اجازه دسترسی به وب سایت ، وبلاگ ، کدهای ورود به سیستم تجزیه و تحلیل و غیره را بدهید.

پس از انجام پردازش پردازنده ، شرکت تبلیغات فیس بوک باید شروع به اسکوپ کردن پروژه شما ، ایجاد جدول زمانی و لیست وظایف کند ، و درک درستی از نحوه مدیریت پروژه را ارائه دهد.

بسته بندی کردن

تبلیغات آسان نیست.

بدون دانش و تجربه ، شما و کارمندانتان می توانند خسته شوید و حتی ممکن است متحمل ضرر شوید.

طناب زدن در یک شرکت تبلیغاتی فیس بوک باتجربه و معتبر که می تواند تجارت جدیدی را ایجاد کند و همزمان صرفه جویی کند ، عاقلانه تر است.

پنج شرکتی که در بالا لیست کردیم همه کادرهای سمت راست را علامت گذاری می کنند. آنها به ارائه نتایج ، ایجاد کمپین های تبلیغاتی پر رونق و ارائه خدمات عالی به مشتریان شهرت عجیبی دارند. از بین آنها هرکدام را انتخاب کنید و قادر خواهید بود میزان بازدید را افزایش داده و بازدیدکنندگان را به مشتریان و مشتریان تبدیل کنید.

با گذشت زمان فقط بهبود می یابد – فقط باید شرکت مناسب خود را پیدا کنید.