آموزش سئو

5 برنامه نویسی Bootcam برای کمک به شما در شغلی در بازاریابی دیجیتال

می 3, 2021

وقتی به کدگذاری فکر می کنید ، فکر بعدی شما احتمالاً بازاریابی دیجیتال نیست. به احتمال زیاد طراحی UX یا توسعه نرم افزار است.

مهارت های کدنویسی می توانند در بازاریابی دیجیتال نقش اساسی داشته باشند و بوت کمپ های کدنویسی می توانند شما را برای یک حرفه موفق آماده کنند.

کدگذاری بوت کمپ چیست؟

بوت کمپ های کدنویسی به گونه ای طراحی شده اند که مهارت های برنامه نویسی کارفرمایان را در اختیار دانشجویان قرار دهند. به طور کلی ، بین 12 تا 40 هفته طول می کشد ، این دوره ها دانش آموزان را بدون گذراندن سالها در مقطع کارشناسی ، وارد حوزه فناوری می کنند.

با استفاده از اینترنت و نرم افزار که چنین نقشی اساسی در زندگی ما دارد ، به برنامه نویسان ماهر و بیشتری برای توسعه و نگهداری ابزارهای مورد نیاز جهت پیشرفت نیاز داریم.

طی چندین سال گذشته ، بسیاری از کارفرمایان گفته اند که دیده اند شکاف مهارت ها در فارغ التحصیلان اخیر – یعنی دانش آموزان اغلب با مهارتهایی کمی قدیمی هستند در حال فارغ التحصیلی هستند.

بوت کمپ های برنامه نویسی با پر کردن دوره های فشرده ای طراحی شده اند تا افراد را برای نیروی کار فعلی در مدت زمان کوتاه آماده کند. به روشی مدرن و واقعی ، بسیاری از این دوره ها از راه دور هستند ، اما گزینه هایی برای آموزش حضوری نیز وجود دارد.

هزینه بوت کمپ های برنامه نویسی چقدر است؟

بوت کمپ های برنامه نویسی به طور قابل توجهی ارزان تر از بیشتر تحصیلات دوره کارشناسی هستند.

هنگامی که شما به یک مدرک دانشگاهی چهار ساله متعهد می شوید ، شما می توانید انتظار پرداخت داشته باشید حدود 10،000 دلار در سال در یک مدرسه دولتی در ایالت شما – تقریباً 40،000 دلار در کل. اگر در یک کالج خصوصی یا کالج خارج از کشور شرکت کنید ، هزینه به طور فزاینده ای افزایش می یابد.

در همین حال ، شهریه متوسط برای یک اردوی برنامه نویسی برای کل برنامه فقط زیر 14000 دلار است.

همچنین بوت کمپ ها به شما امکان می دهند شهریه خود را به مرور پرداخت کنید و برخی از آنها مانند Flockjay اگر پس از اتمام برنامه شغل خوبی پرداخت نکنید از شهریه خود صرف نظر می کنند.

کد نویسی چگونه می تواند به شما در یافتن شغل در بازاریابی دیجیتال کمک کند؟

وقتی نوبت به بازاریابی دیجیتال می رسد ، لازم نیست مهارت رمزگذاری باورنکردنی داشته باشید – اما این می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند. هرچه دانش شما در مورد نحوه کارکرد فناوری برند شما بیشتر باشد ، بهتر است.

به آن مانند بخش مهارت های “مورد نیاز” و “ترجیحی” در آگهی های استخدام فکر کنید. احتمال این وجود دارد که اکثر متقاضیان تقریباً تمام مهارتهای “مورد نیاز” را داشته باشند ، اما داشتن برخی از مهارتهای “ترجیحی” منحصر به فرد می تواند به برجسته بودن شما کمک کند.

اگر به عنوان یکی از مهارت های خود کد نویسی دارید ، یک کارفرمای بالقوه می داند که شما باید بتوانید به همان زبان UX و تیم های توسعه صحبت کنید. این می تواند کار را برای همه روانتر کند ، زیرا این بدان معناست که حداقل یک عضو تیم بازاریابی با توجه به بودجه ، مهلت قانونی و سایر محدودیت ها ، چه چیزی را ممکن است درک می کند و بر این اساس می تواند کمپین های بازاریابی ایجاد کند.

علاوه بر این ، اگر در یک کسب و کار کوچک یا کسب و کار نوپا کار می کنید ، ممکن است لازم باشد کسی چندین کلاه بپوشد.

صرف نظر از اندازه شرکت شما ، مهارت های کدگذاری شما می تواند از راه های مختلف به عنوان بازاریاب به شما کمک کند.

تعامل با وب سایت ها

در سالهای اخیر ساخت و راه اندازی وب سایت بسیار آسان تر شده است. با استفاده از سیستم عامل هایی مانند WordPress ، Shopify ، Wix و SquareSpace ، برای ایجاد یک سایت کاربردی نیازی به مهارت رمزگذاری ندارید.

اما ، اگر به ابزارهای داخلی این سیستم عامل ها متکی باشید ، سطح انعطاف پذیری یکسانی ندارید. وقتی مشکلی کار نمی کند ، برای رفع آن به پشتیبانی خارجی نیاز دارید و هر زمان خرابی تلف می شود.

مقاله مرتبط  خدمات مشاوره ای PPC

ما در بازاریابی درباره مالکیت رسانه بسیار صحبت می کنیم (یکی از دلایل اصلی داشتن وب سایت). وقتی مهارت رمزگذاری پیدا کردید ، مثل اینکه مالکیت بیشتری بر دارایی های خود پیدا کرده اید.

کار با داده

داده ها برای بازاریابی دیجیتال ضروری است. ما دائماً در مورد مخاطبان خود یاد می گیریم و در حال بهبود استراتژی های خود هستیم ، که بدون درک نحوه استفاده از داده ها امکان پذیر نیست.

کدگذاری و علم داده دست به دست هم می دهند و دوره های bootcamps می توانند به شما آموزش دهند که الگوها را در مجموعه داده های بزرگ با استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین شناسایی کنید. این طرز تفکر در بازاریابی دیجیتال بسیار مفید است و ما قبلاً شاهد تغییر جهت این فناوری ها در صنعت هستیم.

کار با داده ها یک قسمت حیاتی از بازاریابی دیجیتال است و مهارت های کد نویسی ، به ویژه مهارت های ارائه شده در یک دوره علوم داده ، می توانند ارزشمند باشند.

تصمیماتی درباره آینده

پیشرفت بازاریابی دیجیتال با پیشرفت تکنولوژی بسیار همسو است. اگر با آخرین روند بازاریابی همگام نیستید ، خطر عقب افتادن را دارید. به همین دلیل است که مشاغل به نوآوران در بخشهای بازاریابی خود نیاز دارند.

وقتی مهارت کدگذاری سطح بالایی داشته باشید ، نه تنها شما را سازگارتر می کند بلکه به این معنی است که می توانید با طراحی اپلیکیشن خود و زنده کردن ایده های جدید ، به شکل گیری آینده بازاریابی دیجیتال کمک کنید.

با نگاهی به تأثیر نرم افزار بازاریابی بر صنعت ، مشخص است که ما به افرادی نیاز داریم که بتوانند این برنامه ها را در سطح عمیق درک کنند و از آنها حداکثر استفاده را ببرند.

مدیریت پروژه ها

اگر متوجه شدید که یک پروژه گسترده بازاریابی دیجیتال را مدیریت می کنید ، باید افراد زیادی را دور هم جمع کنید. برخی از این افراد احتمالاً توسعه دهنده خواهند بود.

یک چالش مکرر در این شرایط این است که مدیر بازاریابی نمی داند توسعه دهندگان چه کاری انجام می دهند ، و هم ارتباط و هم استخدام را به چالش می کشد. از کجا می دانید که فرد مناسب شغل را پیدا کرده اید اگر نمی دانید کدگذاری یا توسعه وب شامل چه مواردی است؟

بوت کمپینگ کدگذاری می تواند به معنای داشتن اطلاعات مستقیم ، مستقیم در مدیریت پروژه و فرایندهای استخدام باشد ، و به شما امکان کنترل بیشتر بر آنچه را که اتفاق می افتد ، می دهد.

5 Bootcam رمزگذاری برای بازاریابان دیجیتال

تحصیلات آنلاین طی سالهای اخیر بسیار موفقیت آمیز بوده است و بسیاری از برنامه های عالی وجود دارد که می تواند به شما در یافتن شغل در بازاریابی دیجیتال کمک کند. با بیش از شش میلیون آمریکایی که به صورت آنلاین تحصیل می کنند، یادگیری آنلاین از همه راه راهها بیش از هر زمان دیگری مورد قبول کارفرمایان قرار گرفته است.

در اینجا چند نمونه از برنامه نویسی بوت کمپ آورده شده است که می تواند به شما کمک کند یک کار را انجام دهید یا مهارت های خود را در بازاریابی دیجیتال گسترش دهید.

سکوی پرشی

Springboard انواع دوره های آنلاین در زمینه تجزیه و تحلیل ، طراحی ، کدگذاری و امنیت سایبری را ارائه می دهد. آن است بوت کمپ مهندسی نرم افزار می گوید شما قادر خواهید بود “تضمین شده مهندس نرم افزار شوید”

این یک برنامه 800 ساعته است ، بنابراین با 20 ساعت مطالعه در هفته ، انجام آن حدود 9 ماه طول می کشد. Springboard روش های انعطاف پذیر پرداختی را دراختیار شما قرار می دهد که در صورت پرداخت پیش پرداخت از 8500 دلار شروع می شود. همچنین گزینه هایی برای پرداخت ماهانه ، به تأخیر انداختن پرداخت (پرداخت ماهانه هنگامی که یک کار مهندسی نرم افزار را انجام می دهید ؛ اگر در شش ماه شغلی پیدا نکنید ، هزینه نمی کنید) یا گرفتن وام با بهره کم وجود دارد.

در حالی که Springboard بر مهندسی نرم افزار تمرکز دارد ، این مهارت ها به دیجیتال مارکتینگ منتقل می شوند. بخش عمده ای از این برنامه فرصت کار یک به یک با مربی و مربی شغلی است تا به شما در هدایت مسیر شغلی کمک کند.

مقاله مرتبط  نحوه استفاده از موسیقی در تبلیغات بازاریابی

Springboard نرخ موفقیت را ارائه نمی دهد ، اما مشابه آن است بوت کمپ دانش داده در نتیجه 97٪ از فارغ التحصیلان خود را در مدت شش ماه در رشته خود پیدا کردند. آنها همچنین به طور متوسط ​​25800 دلار افزایش حقوق دریافت کردند.

اطلاعات کلیدی

 • دوره های تجزیه و تحلیل ، طراحی ، کدگذاری و امنیت سایبری
 • 8500 دلار برای دوره مهندسی نرم افزار
 • گزینه ای برای پرداخت هنگام اشتغال به کار (اگر ظرف مدت شش ماه کاری پیدا نکنید هیچ چیز پرداخت نمی شود)
 • برنامه 800 ساعته (نه ماه مطالعه 20 ساعت در هفته)
 • افزایش متوسط ​​حقوق برای فارغ التحصیلان 25800 دلار

آزمایشگاه کد کیمیاگری

به طور متوسط ​​، فارغ التحصیلان از آزمایشگاه کد کیمیاگری bootcamp فقط در 11 هفته با متوسط ​​حقوق 80،000 دلار شغل مرتبطی پیدا كرد. برای یک برنامه 25 هفته ای بد نیست!

این برنامه تمام وقت برای آماده سازی شما برای مشاغل در دنیای واقعی طراحی شده است. با آموزش مهارتهای شما در زبانهای برنامه نویسی مدرن و روشهای توسعه ، آزمایشگاه Alchemy Code شش گروه در سال طول می کشد که هزینه کل برنامه 24000 دلار هزینه دارد.

درست مثل Springboard ، روش های مختلفی برای پرداخت وجود دارد. از طریق تأمین مالی خود ، توافق نامه تقسیم درآمد (تا زمانی که شغل پیدا نکنید پول پرداخت نکنید) و تأمین مالی از طریق وام دهندگان شریک را انتخاب کنید. همچنین بورس تحصیلی مبتنی بر تنوع و مزایای GI Bill در دسترس است.

آزمایشگاه Alchemy Code در پورتلند مستقر است ، اما با تمرکز بر مشاغل دور از آینده ، همه این موارد به صورت آنلاین قابل دسترسی است. با نتایج خوب و 87 درصد فارغ التحصیلان مشغول کار در فن آوری هستند، سرمایه گذاری خوبی برای بسیاری از مردم بوده است.

اطلاعات کلیدی

 • 24000 دلار
 • گزینه های پرداخت انعطاف پذیر از جمله توافق نامه تقسیم درآمد
 • مطالعه تمام وقت
 • دوره 25 هفته ای

مدرسه فلاترون

در جوایز Career Karma’s 2020 ، مدرسه فلاترون بهترین بوتکمپ کدگذاری و بهترین بوت کمپ آنلاین لقب گرفت. این مدرسه ادعا می کند که کار شما را راه اندازی می کند و آمارها این را تأیید می کند: 82٪ از دانش آموزان با یک حقوق متوسط ​​شروع به کار 69000 دلار در سال کار می کنند.

Flatiron هم کلاس های حضوری در شهر نیویورک و هم یک برنامه آنلاین برگزار می کند. آنها برنامه های تخصصی در مهندسی نرم افزار ، علوم داده ، تجزیه و تحلیل امنیت سایبری و مهندسی امنیت سایبر را ارائه می دهند که هر کدام مهارت هایی را به شما می آموزند که می تواند در بازاریابی دیجیتال کمک کند.

دوره آنلاین مهندسی نرم افزار سه روش مختلف برای تحصیل را ارائه می دهد: تمام وقت ، نیمه وقت و خود گام بردار ، و انعطاف پذیری زیادی را به دانشجویان در مورد نحوه یادگیری می دهد. این برنامه با گزینه های پرداخت پیش پرداخت ، اقساطی یا وام 16،900 دلار هزینه دارد.

دوره ها هر ماه شروع می شود ، به این معنی که شما می توانید به سرعت شروع به کار کنید.

اطلاعات کلیدی

 • دوره های مهندسی نرم افزار ، علوم داده ، تجزیه و تحلیل امنیت سایبری ، مهندسی امنیت سایبری
 • 16،900 دلار برای دوره مهندسی نرم افزار
 • گزینه های انعطاف پذیر پرداخت
 • گزینه های مطالعه تمام وقت ، مطالعه نیمه وقت و یادگیری خودکار در دسترس است
 • 82٪ از دانش آموزان درجه شغلی کار می کنند ، متوسط ​​حقوق شروع 69000 دلار در سال است

متفکر

متفکر بستری است که به خود اجازه می دهد فقط وقتی در شغل خود شغلی می گیرید ، پول بپردازید. این مجموعه طیف وسیعی از موضوعات مرتبط با فناوری را ارائه می دهد ، از جمله بوت کمپ بازاریابی دیجیتال متخصص.

برنامه نویسی Bootcamps برای بازاریابان دیجیتال - متفکر

هر گزینه دارای یک بازه زمانی کمی متفاوت است (دوره تمام وقت بازاریابی دیجیتال به شما امکان می دهد فقط در شش هفته فارغ التحصیل شوید) ، دوره مهندسی نرم افزار به صورت برنامه های تمام وقت و نیمه وقت ارائه می شود. گزینه تمام وقت به 50-60 ساعت در هفته نیاز دارد و به شما امکان می دهد در مدت 5 ماه فارغ التحصیل شوید ، در حالی که نسخه نیمه وقت به 25-30 ساعت در هفته و در مدت شش ماه نیاز دارد.

مقاله مرتبط  چگونه تولید زبان طبیعی می تواند به بازاریابی دیجیتال شما کمک کند

قیمت این دوره ها متفاوت است ، هزینه بازاریابی دیجیتال 7،500 دلار در حالی است که بوت کمپ مهندسی نرم افزار 16000 دلار است. شما همچنین گزینه های مختلفی برای پرداخت دارید که برخی از آنها تضمین می کنند تا زمانی که شغل خود را انجام ندهید ، چیزی پرداخت نمی کنید.

فارغ التحصیلان متذکر شده اند که متفکر چگونه بر روی حرفه شما متمرکز است ، که به نظر می رسد به این معنی است نتایج زندگی واقعی. به هشتاد و هفت درصد از دانشجویان مهندسی نرم افزار در مدت 180 روز پس از فارغ التحصیلی شغلی پیشنهاد شد ، که 27 درصد آنها حقوق پایه سالانه را بین 70 تا 90 هزار دلار و 50 درصد نیز حقوق پایه سالانه را بین 50 تا 70 هزار دلار گزارش کردند.

اطلاعات اصلی:

 • دوره های مهندسی نرم افزار ، علوم داده ، تجزیه و تحلیل داده ها ، طراحی UX / UI ، بازاریابی دیجیتال ، مدیریت محصول ، مدیریت پروژه فنی
 • 16000 دلار برای دوره مهندسی نرم افزار
 • گزینه های انعطاف پذیر پرداخت
 • گزینه های تمام وقت و نیمه وقت
 • 87٪ مشاغل زمینی را طی 180 روز انجام می دهند

Flockjay

Flockjay به طور کامل یک بوت کمپینگ کدگذاری نیست ، اما ایده های مشابه را به عنوان یک برنامه فروش فناوری آموزش می دهد. بیشتر روی جنبه فروش فناوری متمرکز است ، که می تواند ترکیبی مفید در بازاریابی دیجیتال باشد.

برنامه نویسی Bootcamps برای بازاریابان دیجیتال - Flockjay

هزینه این برنامه ده هفته ای برای اکثر ساکنان ایالات متحده 6000 دلار (7،650 دلار برای کالیفرنیا) است و هدف شما ارائه مهارت های “اثبات آینده” است که اکنون مورد تقاضا هستند. باز هم ، شما این گزینه را دارید که شهریه خود را صفر بپردازید تا زمانی که شغل خود را با پرداخت حداقل 40،000 دلار بدست آورید ، به طور بالقوه آن را به یک سرمایه جذاب برای حرفه خود تبدیل کنید.

Flockjay دستورالعملهای لازم در زمینه فروش را ارائه می دهد و مهمتر از همه ، تأکید زیادی بر فن آوری دارد. اگرچه کاملاً کد نویسی نمی کند ، اما می تواند بسیاری از دانشجویان علاقه مند به فناوری را راضی کند و آنها را به مهارت های مهم در بازاریابی دیجیتال مجهز کند.

اطلاعات اصلی:

 • دوره فروش فناوری
 • 6000 دلار
 • گزینه های پرداخت انعطاف پذیر
 • برنامه 10 هفته ای
 • پیشنهاد شغل تمام وقت 75000 دلار در سال

نتیجه

بوت کمپ های کدگذاری می توانند جایگزین مناسبی برای مدرک دانشگاهی چهار ساله برای دانشجویان علاقه مند به فناوری باشند. با گزینه های پرداختی که به شما امکان می دهد تا زمانی که شغل خود را تأمین نکنید و دوره هایی را که می توانید در کمتر از یک سال به پایان برسانید ، هیچ هزینه ای پرداخت نکنید ، این یک روش عالی برای جذب نیروی کار فناوری است.

از آنجایی که بازاریابی دیجیتال با فنآوری همسو است ، این دوره ها همچنین می توانند راهی عالی برای ایجاد شغل در بازاریابی دیجیتال باشند. این مهارت ها در بسیاری از صنایع مورد تقاضا است ، بنابراین نکته اصلی این است که شما انواع درها را برای خود باز می کنید.

ممکن است برای تبدیل شدن به یک بازاریاب دیجیتال وارد یک بوت کمپینگ کد نویسی نشوید ، اما ممکن است بازاریابی دیجیتال کاری باشد که کاملاً برای آن مناسب هستید.

آیا بوت کمپینگ کدگذاری را امتحان کرده اید؟

مشاوره با نیل پاتل

ببینید آژانس من چگونه می تواند رانندگی کند عظیم مقدار ترافیک به وب سایت شما

 • سئو – باز کردن مقدار زیادی از ترافیک SEO. نتایج واقعی را مشاهده کنید.
 • بازاریابی محتوا – تیم ما محتوای حماسی ایجاد می کند که به اشتراک گذاشته می شود ، پیوند می گیرد و ترافیک را جذب می کند.
 • رسانه پرداخت شده – استراتژی های موثر پرداخت شده با بازگشت سرمایه روشن.

تماس بگیرید