آموزش سئو

25 ابزار برای شرکتهای Bootstrapped

ژانویه 21, 2021

شما این عبارت را شنیده اید تا خودتان را با بوت استراپ خود بالا بکشید، درست؟ اما وقتی در مورد ابزار bootstrapped صحبت می کنیم ، منظورمان چیست؟

جذب خود توسط بوت استراپس شما به معنای موفقیت در تلاش خود بدون اعتماد به سرمایه گذاری یا کمک دیگران است. (گرچه معنای عبارت با گذشت زمان تغییر کرده است.)

شرکت های مبتنی بر بوت استرپ ، آنهایی هستند که به جای تکیه بر گردش پول از سرمایه گذاران ، با تعهد بنیانگذاران خود رشد می کنند. به عنوان مثال Basecamp یک شرکت بوت استرپ است. اپل نیست

شرکت های بوت استرپ باید بی وقفه بر روی فروش ، جریان وجوه نقد و سود خود تمرکز کنند زیرا لوکس سرمایه گذاری های VC را ندارند که بتوانند دوباره به آنها بازگردند. آنها باید لاغر بمانند و هزینه ها را به حداقل برسانند.

در نتیجه ، بودجه ای برای ابزار گران قیمت سازمانی وجود ندارد. خوشبختانه ابزارهای bootstrapped متنوعی وجود دارد که می توانند به شما کمک کنند. امروز قصد دارم برخی از موارد دلخواه خود را با شما به اشتراک بگذارم.

ابزارهای بوت استرپینگ چیست؟

قبل از اینکه ما به پیشنهادات ابزار بپردازیم ، بیایید در مورد ابزارهای راه انداز صحبت کنیم – و اینکه چرا تمایز مهم است.

شروع یک کار تجاری ، حتی یک بوت استرپ ، گران است. اما بدون کمک ابزار دیجیتال نمی توانید یک شرکت عالی SaaS یا تجارت الکترونیکی ایجاد کنید. متأسفانه ، بهترین ابزارها اغلب برای شرکتهای با بودجه محدود بسیار گران است.

خبر خوب این است که تعداد زیادی ابزار دیجیتالی رایگان ، فرمیوم یا مقرون به صرفه وجود دارد که می توانید در عوض استفاده کنید. این ابزارها اغلب به همان اندازه ابزارهای سطح سازمانی قدرتمند هستند که در عین حال به شما کمک می کنند جریان نقدینگی مثبت بمانید و باند خود را به حداکثر برسانید.

برنامه ریزی و مدیریت پروژه ابزار بوت استرپ

Wrike Bootstrapping Tools

اگر جدی در مورد شروع کار خود هستید ، در نهایت باید لیست کارهای قلم و کاغذ را پایین بیاورید و به یک راه حل SaaS ارتقا دهید.

حمله کردن

حمله کردن ابزاری متنوع و جامع برای مدیریت پروژه است که برای استارتاپ ها و مشاغل از هر اندازه مناسب است. این همه ویژگی هایی را دارد که شما از یک ابزار مدیریت پروژه SaaS انتظار دارید ، از جمله نمودارهای Gantt ، تخته های Kanban ، خلاصه ها و فرم های درخواست.

Wrike همچنین باعث می شود همکاری با تقویم های به اشتراک گذاشته شده ، به اشتراک گذاری پرونده و ردیابی زمان گزارشات تیم یکپارچه باشد.

برخی از بزرگترین شرکتهای جهان از جمله Google ، Airbnb و Dell از Wrike استفاده می کنند. همچنین با بیش از 400 ابزار دیگر SaaS و سیستم عامل های نرم افزاری مانند Salesforce ، WordPress ، Hubspot ادغام می شود.

دیگر نگران امنیت داده های خود نخواهید بود – امنیت در سطح سازمانی استاندارد است و همه چیز بلافاصله با ابر همگام می شود.

Wrike برای حداکثر پنج کاربر برای همیشه رایگان است. هزینه نسخه حرفه ای هر کاربر در هر ماه برای حداکثر 15 کاربر 9.80 دلار است. اگر به آن نیاز داشته باشید ، هر نسخه نسخه تجاری هر ماه 24.80 دلار هزینه دارد.

سایر ابزارهای مدیریت پروژه Bootstrap:

 • آسانا یک بسته مدیریت پروژه قوی ارائه می دهد که دارای ویژگی هایی است که در سطح حساب متفاوت است. نسخه رایگان آنها شامل کارهای نامحدود برای هر تیم ، پروژه هایی در صفحه یا نمای لیست ، ذخیره سازی پرونده نامحدود ، گزارش فعالیت و موارد دیگر است.
 • ترلو یک ابزار محبوب مدیریت پروژه است که یک نسخه اولیه رایگان را ارائه می دهد. نسخه رایگان آنها 10 “صفحه” (بازدید از پروژه) برای هر تیم ، “کارت” (وظایف) نامحدود و 10 مگابایت برای هر پیوست فایل ارائه می دهد.
 • پیمو برنامه کم هزینه خود را با قیمت 9.95 دلار به ازای هر کاربر در ماه ارائه می دهد. با استفاده از این طرح ، می توانید به ویژگی هایی مانند نمایش کارها ، ردیابی زمان ، الگوهای پروژه و کارهای تکراری دسترسی پیدا کنید.
 • پروژه های مایکروسافت هر کاربر از 10 دلار در ماه شروع می شود. این برنامه شبکه ، صفحه ، و جدول زمانی را ارائه می دهد. تألیف مشترک و ارتباطات در مورد وظایف ؛ و برنامه ریزی و زمانبندی پروژه.
مقاله مرتبط  چگونه آژانس SEO فنی مناسب را انتخاب کنیم

ابزار Bootstrapping برای ایجاد یک وب سایت

webflow ابزار شرکت راه انداز شده

بدون وب سایت نمی توانید تجارت دیجیتالی داشته باشید.

حتی اجرای آفلاین ، تجارت محلی می تواند بدون حضور وب قوی چالش برانگیز باشد. با این حال ، نیازی نیست هزاران دلار برای یک آژانس گران قیمت طراحی وب هزینه کنید. ساخت یک وب سایت از ابتدا با استفاده از یک سازنده وب بصری امکان پذیر است.

گردش وب

یک گزینه این است گردش وب، که توسط “پلت فرم توسعه آینده” برچسب گذاری شد مجله سر و صدا. این یک وب سایت ساز بسیار توانمند است که به هر کسی اجازه می دهد بدون کمک توسعه دهنده یا طراح ، وب سایت های خیره کننده بصری ایجاد کند.

این برنامه با قابلیت های CMS و تجارت الکترونیکی همراه است ، به این معنی که شما می توانید سیستم عامل را به هر وظیفه یا هدفی تبدیل کنید و با تعداد زیادی از SaaS و برنامه های وب پیشرو ادغام شوید. میزبانی نیز در سیستم عامل تعبیه شده است ، بنابراین نیازی به سر و صدا با یک شرکت میزبان جداگانه نیست.

این فقط یک بستر برای شرکت های نوپا و انفرادی نیست. Webflow چندین وب سایت بسیار مهم از جمله Zendesk ، Hellosign و Dell ایجاد کرده است.

برای همیشه می توانید از Webflow رایگان استفاده کنید ، اما می خواهید برای یک برنامه بازی کنید تا بیشترین بهره را از سیستم عامل ببرید. هزینه طرح اولیه 12 دلار در ماه و نسخه CMS 16 دلار در ماه است.

سایر سازندگان وب سایت Bootstrap

 • تماس با ما برای بازاریابی از طریق ایمیل بیشتر شناخته شده است ، آنها همچنین یک وب سایت ساز دارند که برای bootstrappers بسیار مناسب است. برای استفاده از آن به هیچ SEO یا تجربه توسعه دهنده ای نیاز ندارید. این ویژگی ها شامل طراحی پاسخگو برای موبایل ، طراحی آرم ، ایجاد وب سایت های تجارت الکترونیکی آسان است تا بتوانید محصولات خود را با کمترین تلاش به فروش برسانید و موارد دیگر. سرویس وب سایت Constant Contact ماهیانه 10 دلار است.
 • فضای مربع به مشتریان در ایجاد طراحی وب سایت زیبا و حرفه ای کمک می کند. همچنین می توانید برخی از ابزارهای SEO مورد علاقه خود را ادغام کنید ، به تجزیه و تحلیل داده ها دسترسی داشته باشید و از وبلاگ شرکت خود کمک بگیرید. هزینه حساب شما با توجه به سرویس هایی که استفاده می کنید متفاوت است. Squarespace پرداخت های ماهانه یا یکجا را ارائه می دهد.
 • میزبان برای ارزان ترین بسته آنها فقط 3.84 دلار در ماه هزینه می شود. برای این طرح ، شما به سازنده وب سایت ، یک سرویس میزبانی وب و 12 ماه مالکیت نام دامنه خود دسترسی دارید.
 • وردپرس یکی از محبوب ترین سازندگان وب سایت است. ارزان ترین برنامه آنها 4 دلار در ماه است و شامل میزبانی دامنه رایگان به مدت یک سال ، بدون تبلیغات وردپرس و پشتیبانی ایمیل رایگان است.

ابزارهای جستجوگرها برای Bootstrappers

ubersuggest SEO SEO ابزار شرکت راه انداز شده است

شما به یک بازی SEO قوی نیاز دارید ، به خصوص اگر مشاغل راه اندازی شده ای هستید که توانایی پرداخت هزینه های زیادی را برای تبلیغات فیس بوک یا سایر فرم های تبلیغات آنلاین ندارید. اما ، شما نیازی به پرداخت هزینه کلانی برای ابزارهای مناسب یا حتی استخدام آژانس جستجوگرها ندارید.

Ubersuggest

ابزار SEO من ، Ubersuggest ، برای هر کسی که یک شرکت راه انداز را اداره می کند مناسب است زیرا رایگان است. حتی بهتر ، به شما همه بینش و توصیه هایی را می دهد که شما برای بهینه سازی بررسی صفحات خود نیاز دارید.

شما یک نمای کلی از دامنه خود و نقاط قوت و ضعف آن ، گزارشی از رتبه بندی صفحات برتر در مکان خود و نحوه غلبه بر آنها ، پیشنهادات کلمات کلیدی با حجم جستجوی دقیق ، داده های لینک دادن مجدد ، ایده های محتوا و موارد دیگر خواهید داشت.

مقاله مرتبط  20 راز برای تقویت دسترسی ارگانیک فیس بوک خود

حتی نسخه ممتاز ابزار نیز از 29 ماه در ماه شروع می شود که مقرون به صرفه است.

سایر ابزارهای جستجوگرها برای Bootstrappers

 • موز: نسخه رایگان Moz دارای خدمات قوی مانند تحقیق در مورد کلمات کلیدی ، کاوش لینک ، و تجزیه و تحلیل دامنه است. این یک نسخه حرفه ای و یک نسخه محلی ارائه می دهد.
 • جیغ قورباغه: خزنده وب سایت رایگان Screaming frog شما را از مشکلات فنی SEO مانند پیوندهای خراب ، مشکلات فراداده و کشف دقیق محتوای تکراری در صفحات آگاه می کند.
 • پاسخ عمومی: AnswerthePublic ابزاری است که فرصتهای موضوعی محتوا را براساس آنچه افراد در جستجوی آن هستند مشخص می کند.

هر ابزار داده ها و بینش های مشابهی را ارائه می دهد ، اما شما این موارد را کمی گران تر از Ubersuggest خواهید یافت. Moz ، Ahrefs و Semrush همه از 99 دلار در ماه شروع می شوند ، به عنوان مثال.

ابزارهای بوت استرپینگ برای طراحی ، تصاویر سهام و نمونه سازی اولیه

ZeBrand Bootstrapping Tools

این که آیا یک عکس هدر زیبا برای وبلاگ شما است ، عکس های جالب در سهام یا یک بنر برای تبلیغات جدید Facebook خود ، دسترسی به یک طراح بسیار ارزشمند است. همچنین برای اکثر شرکتهای دارای بوت استرپس بسیار گران است.

خبر خوب این است که شما نیازی ندارید طراحی را به یک آژانس برون سپاری کنید یا یک طراح تمام وقت را استخدام کنید. در عوض ، از ابزارهای زیر برای ایجاد طرح های مورد نیاز خود استفاده کنید.

ZeBrand

در حالی که بسیاری از ابزارهای طراحی رایگان یا ارزان وجود دارد ، تعداد کمی از آنها هر آنچه را که نیاز دارید در یک مکان مانند ZeBrand گرد آورده اند. با ZeBrand می توانید آرم ، قلم ، پالت رنگ ، تابلوهای الهام بخش و هر چیز دیگری که نیاز دارید ایجاد کنید.

یک کتابخانه عظیم از عکسهای با کیفیت بالا نیز برای استفاده رایگان وجود دارد. این پلتفرم حتی مربیان برند ، متخصصانی را نیز در اختیار شما قرار می دهد که به شما کمک می کنند استراتژی برند خود را ایجاد و اجرا کنید.

نسخه مبتدی ZeBrand به صورت رایگان در دسترس است. نسخه پرمیوم با احتساب جلسات مربیگری برند با قیمت 399 دلار در هر ماه به طور قابل توجهی گران تر است.

سایر ابزارهای طراحی Bootsrappers

 • بوم: Canva به دلیل قدرت طراحی مشهور است. نسخه رایگان دارای مجموعه ای قوی از الگوها برای انتخاب کاربران است. با نسخه پولی ، شما به طراحان ، قالب های سفارشی برتر ، فونت های برتر و یک پاک کننده پس زمینه دسترسی دارید.
 • دریبل زدن: هدف اصلی Cribble اتصال کاربران با طراحان گرافیک یا افراد خلاق است. کاربران می توانند به طور مستقیم از وب سایت خود فریلنسر استخدام کنند.
 • ازدحام جمعیت: Crowdspring علاوه بر طراحی آرم ها و صفحات وب ، خدماتی را نیز ارائه می دهد که به کاربران کمک می کند نام تجاری منحصر به فردی پیدا کنند.
 • ترشی طراحی کنید: Design Pickle خدمات طراحی گرافیکی را در صورت تقاضا ارائه می دهد. کیفیت کار آنها عالی است ، اما شما هزینه آن را پرداخت خواهید کرد. Design Pickle ماهیانه 499 دلار گران است.

خودکار ابزار نرم افزار ایمیل برای Bootstrappers

hubspot ابزارهای شرکت راه انداز

آیا هنوز هم کمپین های ایمیل را به صورت دستی ارسال می کنید؟ آیا مشترکان جدید به طور خودکار به جریان ایمیل استقبال شما اضافه می شوند؟ خودکار بازاریابی از طریق ایمیل می تواند باعث صرفه جویی در وقت زیادی شود ، اما همچنین می تواند کسب و کار شما را سودآورتر کند.

در صورت راه انداز کردن ، فشار دادن هرچه بیشتر ارزش از لیست ایمیل خود ضروری است. با این وجود نیازی نیست که پول خود را در سیستم عامل های گران شرکت هدر دهید.

HubSpot

HubSpot یک پلت فرم اتوماسیون بازاریابی فریمیوم است که برای هر مشاغل از یک شرکت تازه تاسیس گرفته تا یک شرکت 300 کارمند مناسب است.

با راه اندازی سیستم عامل ، ایجاد و بهینه سازی کمپین های ایمیل خودکار آسان است – و همه این کارها را خودتان می توانید انجام دهید. شخصی سازی برای ایجاد آسان آبشارهای بازاریابی از طریق ایمیل برای انواع مختلف کاربران گنجانده شده است.

مقاله مرتبط  نحوه ایجاد نقشه سفر مشتری

همچنین می توانید A / B برای بهبود نرخ باز و تبدیل ، کمپین های خود را آزمایش کنید.

اگرچه نوبت به سکوی HubSpot می رسد ، این فقط نوک کوه یخ است. همچنین می توانید صفحات فرود را برای گرفتن آدرس های ایمیل بیشتر ، محتوای دروازه ای که قبلاً در سایت شما وجود دارد ، ایجاد کنید و تصویری کامل از چگونگی ورود هرگونه هدایت به CRM شما بدست آورید.

هزینه HubSpot فقط 45 دلار در ماه برای حداکثر 100 مخاطب است.

سایر نرم افزارهای ایمیل خودکار برای Bootstrappers

اگر طرفدار HubSpot نیستید ، موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • مارکتو: مارکتو خدمات گسترده ای در زمینه بازاریابی دارد که یکی از آنها اتوماسیون ایمیل است. راه حل های ایمیل Marketo شامل ایجاد سریع و راحت کمپین ها ، ایجاد ایمیل های شخصی شده ، اطمینان از هدف قرار دادن مخاطبان مناسب و ردیابی KPI ها است.
 • فروشنده: Salesforce افتخار می کند که آنها شماره یک راه حل بازاریابی از طریق ایمیل هستند. پیشنهادات محصولات آنها شامل متناسب سازی ایمیل های شما برای هر مرحله از کانال فروش ، ارائه محتوای جذاب به مشترکان ایمیل شما و استفاده از ابزار AI برای پیشرفت در روند کار است.
 • تغییر بلوز: یکی از پیشنهادات Blueshift خدمات بازاریابی از طریق ایمیل است. آنها قصد دارند به سرعت نامه های الکترونیکی تولید کنند ، ایمیل هایی را که با رفتار کاربر و قیف فروش ایجاد می شود بفرستند و تقسیم بندی پیش بینی کنند.

ابزار ارتباطی تیمی برای تقویت مشاغل کوچک

هرچه تیم راه انداز شما رشد می کند ، ارتباطات حیاتی تر می شود. ایمیل ها ، پیامک ها و تماس های تلفنی فقط شما را تا اینجا می برد.

فرقی نمی کند تیم شما در همان دفتر نشسته باشد یا در سراسر جهان کار کند. شما برای اطمینان از اینکه همه از یک صفحه سرود آواز می خوانید ، به یک ابزار ارتباطی SaaS نیاز دارید.

در اینجا برخی از راه حل های ارتباطی راه انداز مورد علاقه من وجود دارد.

سستی

احتمالاً تعجب آور نخواهد بود که من Slack را به عنوان یک ابزار ارتباطی تیم راه انداز بسیار توصیه می کنم. Slack ترکیبی عالی از ایمیل ، پیام رسانی فوری و تماس صوتی است و همه اینها فقط با قیمت 6.67 دلار موجود است.

نسخه محدودی از پلت فرم برای تیم های کوچک در دسترس است تا به صورت رایگان استفاده کنند. چه چیزی بهتر از این؟

سایر ابزارهای ارتباطی تیمی برای مشاغل کوچک

اگر کنفرانس ویدئویی نیاز شدیدتری برای تجارت شما است ، ممکن است بخواهید موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • بزرگنمایی در طی بیماری همه گیر Covid-19 به یک نام خانوادگی تبدیل شد. از آنجا که زوم رایگان است ، دوستان و خانواده ها از آن استفاده می کنند تا در هنگام شیوع بیماری در ارتباط باشند. بزرگنمایی برای مشاغل نیز مفید است. برای جلسات تیمی ، گپ ها ، وبینارها ، جلسات کنفرانس ، سیستم تلفنی و بازار می توانید از زوم استفاده کنید.
 • تیم های مایکروسافت یکی دیگر از ابزارهای محبوب برای ارتباطات است. خدمات آن شامل کانال های چت ، جلسات ویدیویی ، اشتراک صفحه و غیره است. اگر قبلاً از محصولات Microsoft استفاده می کنید ، تیم ها گزینه خوبی است.
 • اسکایپ یکی از اولین تکرارهای نرم افزار ارتباطی بود. می توانید از آن برای گفتگو با دوستان خود از طریق پیام رسان یا چت های ویدیویی و همچنین برقراری تماس مستقیم استفاده کنید. Skype از روزهای ابتدایی تغییر چندانی نکرده است ، بنابراین اگر بدنبال بودجه مناسب با ویژگی های اساسی هستید بسیار مناسب است.

نتیجه

بنابراین ، آن را دارید ، این لیست من از برترین ابزارهای راه اندازی شده برای شروع فعالیت شماست.

خواه بخواهید از عهده پروژه های خود برآیید ، SEO خود را بهبود بخشید ، رقبا را ارزیابی کنید یا ایمیل خود را خودکار کنید ، ابزاری وجود دارد که می تواند به شما کمک کند.

ابتدا کدام ابزار راه انداز را امتحان می کنید؟