آموزش سئو

21 ابزار بازاریابی دیجیتال که هنگام راه اندازی کسب و کار به آن نیاز دارید

مارس 26, 2021

آیا می دانید بیش از اینها وجود دارد 30 میلیون مشاغل کوچک فقط در ایالات متحده؟

با داشتن تعدادی مانند این ، صاحبان مشاغل کوچک به یک مزیت رقابتی نیاز دارند. اگر در حال ایجاد مشاغلی هستید ، به احتمال زیاد به دنبال راه هایی برای تقویت رقابت هستید. برای رسیدن به این هدف ، شما به یک استراتژی بازاریابی خوب و دسترسی به بهترین ابزارهای بازاریابی دیجیتال نیاز دارید.

در این پست ، من قصد دارم 21 ابزار بازاریابی دیجیتال را که هنگام راه اندازی کسب و کار به آنها نیاز دارید ، شرح دهم. در اینجا ممکن است با یک یا دو ابزار بازاریابی آشنا باشید. دیگران ممکن است برای شما جدید باشند.

از ساده سازی تلاش های بازاریابی در شبکه های اجتماعی و مدیریت پروژه گرفته تا یافتن فریلنسر ، هر یک از این ابزارها به شما کمک می کند تا از پس رقابتی برآیید.

https://www.youtube.com/watch؟v=Uar2hXRrckY

آیا شما آماده رشد تجارت خود با دیجیتال مارکتینگ هستید؟

سپس بیایید شروع کنیم.

دریافت این: بازاریابی ایمیل توسط استفاده می شود هشت از هر ده بازاریاب.

این چیزی نیست که شما منتظر بمانید. در عوض ، شما باید یک استراتژی بازاریابی از طریق ایمیل را در روز اول اجرا کنید.

MailChimp با بیش از 12 میلیون مشتری جایگاه خود را به عنوان یکی از برترین ارائه دهندگان بازاریابی از طریق ایمیل و ابزارهای بازاریابی دیجیتال در جهان ادعا کرده است.

اگرچه گزینه های دیگری وجود دارد ، این ابزار به دلایل زیادی یکی از بهترین آنها باقی مانده است:

 • تاریخچه آن به سال 2001 باز می گردد ، درست قبل از اینکه اکثر شرکت ها از ایمیل مارکتینگ استفاده کنند
 • گزینه های پشتیبانی سلف سرویس ، اطمینان از اینکه می توانید به سرعت پاسخ همه سوالات خود را پیدا کنید
 • برنامه رایگان برای کسانی که کمتر از 2000 مشترک دارند و کسانی که ماهانه بیش از 12000 ایمیل ارسال نمی کنند

هنگام راه اندازی مشاغل ، به احتمال زیاد بیش از 2000 مشترک نخواهید داشت. به همین دلیل ، هنگامی که پای خود را با ایمیل مارکتینگ خیس می کنید ، می توانید با MailChimp زودهنگام استفاده کنید و سپس با مقیاس گذاری ، به یک برنامه پولی بروید.

mailchimp ابزار بازاریابی دیجیتال

وقتی صحبت از بازاریابی ، فروش و نرم افزار CRM می شود ، HubSpot به یکی از بازیکنان برتر تبدیل شده است.

به خاطر این پست ، بیایید روی راه حل های نرم افزار بازاریابی آن تمرکز کنیم. این شرکت در مورد این ابزار بازاریابی دیجیتال این حرف را برای گفتن دارد:

از جذب بازدید کننده گرفته تا بسته شدن مشتری ، HubSpot کل قیف بازاریابی شما را گرد هم می آورد.

شما می دانید که چقدر مهم است که نظم کار شما مناسب باشد. با استفاده از این نرم افزار ، به ابزارهایی دسترسی پیدا می کنید که به موارد زیر کمک می کنند:

 • وبلاگ نویسی
 • سئو
 • رسانه های اجتماعی
 • سایت اینترنتی
 • مدیریت سرب
 • صفحات فرود
 • دعوت به عمل
 • اتوماسیون بازاریابی
 • پست الکترونیک
 • تجزیه و تحلیل

وقتی به نرم افزار بازاریابی همه در یک HubSpot اعتماد می کنید هیچ سنگی باقی نمی ماند. به همین دلیل این گزینه عالی برای کسانی است که کسب و کار خود را شروع می کنند.

با هر آنچه در یک مکان نیاز دارید ، مجبور نیستید خود را به جهات مختلف بکشید. این به شما کمک می کند تا در روزهای ابتدایی موفقیت کسب کنید و ضمن رشد به شما کمک می کند.

ابزار بازاریابی دیجیتال hubspot

Trello ابزاری برای بازاریابی دیجیتال است که به شما کمک می کند پروژه ها را مدیریت کرده و در همان صفحه با تیم خود بمانید – اگر می خواهید در وقت و ناامیدی صرفه جویی کنید ، یک عمل بازاریابی دیجیتال است.

به عنوان مثال ، می توانید پست های وبلاگ را قبل از انتشار در Trello به اشتراک بگذارید. این به دیگران در تیم شما این فرصت را می دهد تا پست را مرور کنند ، با عقاید آنها وزن کنند و تغییراتی ایجاد کنند که بتواند قطعه را قبل از پخش زنده تقویت کند.

در گذشته ، ایمیل بهترین راه برای همکاری با تیم شما قبل از روزهای Trello و برنامه های مشابه بود. اگرچه این هنوز مفید است ، اما تا حدودی می تواند منجر به سردرگمی ، پیام های فراموش شده و ناامیدی شود.

trello ابزار بازاریابی دیجیتال

با Trello می توانید همه موارد مرتبط با استراتژی بازاریابی آنلاین شما را در همان مکان به اشتراک بگذارید. فقط چند دقیقه طول می کشد تا یک تابلو تنظیم شود. حتی بهتر ، شما می توانید به سرعت کل کارمندان خود را دعوت کنید ، همه آنها می توانند بدون تاخیر در این کار شرکت کنند.

Trello تنها ابزار بازاریابی دیجیتال در نوع خود نیست ، اما با فاصله زیاد یکی از بهترین هاست. هنگامی که نوبت به همکاری با دیگران در مورد کارهای بازاریابی می رسد ، به سختی می توان این ابزار را شکست.

hootsuite digial marketing tools

رسانه های اجتماعی فارغ از اندازه ، سن و صنعت ، سهم بزرگی در موفقیت هر شرکتی دارند. در واقع ، من استدلال می کنم که بازاریابی در شبکه های اجتماعی برای پیشرفت در این دوره دیجیتالی ضروری است.

ابزارهای بازاریابی دیجیتال مانند Hootsuite به شما امکان می دهد پست های شبکه های اجتماعی را از قبل برنامه ریزی کنید ، بنابراین در وقت شما صرفه جویی می کنید.

Hootsuite چندین ویژگی را در اختیار شما قرار می دهد تا به شما در رشد تجارت خود کمک کند. به عنوان مثال ، شما می توانید:

 • اینفلوئنسرها را برای تیم بازاریابی و تیم های فروش را شناسایی کنید
 • پاسخ دادن به نظرات و موارد ذکر شده از طریق داشبورد – هیچ دلیلی برای بازدید از هر سیستم عامل وجود ندارد
 • از پاسخ های از پیش نوشته شده استفاده کنید
 • وقتی مخاطب شما بیشتر فعال است برنامه ریزی کنید (حتی اگر خواب هستید!)

بازاریابی در شبکه های اجتماعی به سختی آنچه به نظر می رسد دشوار نیست ، به ویژه وقتی به ابزارهایی مانند Hootsuite اعتماد کنید. با استفاده از این ابزار خاص می توانید پروفایل های شبکه های اجتماعی را برای بیش از 30 سیستم عامل زمان بندی و مدیریت کنید.

تصور کنید این کار را با دست ، بدون داشبورد مرکزی برای راهنمایی انجام دهید. کافی است حتی باتجربه ترین کارآفرین را ناامید کنیم ، چه رسد به یک صاحب مشاغل جدید. بگذارید Hootsuite مانند مدیر بازاریابی شبکه های اجتماعی مسئولیت خود را در دست بگیرد.

به عنوان یکی از برترین ابزارهای رایگان Google ، Analytics از همان ابتدا باید بخشی از استراتژی بازاریابی دیجیتال شما باشد. در واقع ، من می گویم که این یکی از قدرتمندترین ابزارهای بازاریابی دیجیتال است.

فقط چند دقیقه طول می کشد تا کد Analytics را به وب سایت خود اضافه کنید ، به شما این امکان را می دهد تا هر اقدام توسط هر بازدید کننده را ردیابی کنید.

به نظر بسیاری این چیزی بیشتر از یک ابزار ترافیکی نیست ، اما اگر بدانید که چه کاری انجام می دهید می تواند تأثیر بسزایی در استراتژی بازاریابی شما داشته باشد.

به عنوان مثال ، توانایی دیدن ترافیک شما را در نظر بگیرید:

google analytics ابزارهای بازاریابی دیجیتال

شاید شما متوجه باشید که یک کمپین خاص در شبکه های اجتماعی باعث می شود تعداد بازدیدکنندگان به وب سایت شما جلب شود. با استفاده از این داده ها ، می توانید استراتژی آینده خود را تنظیم کنید ، در تلاش برای بدست آوردن همان نتایج.

مقاله مرتبط  Kiss Of Death for SEO - برچسب Metta Robot Noindex

یا شاید متوجه شده باشید که مجموعه خاصی از کلمات کلیدی شگفتی هایی را برای ترافیک ارگانیک شما ایجاد می کنند. باز هم ، می توانید توجه خود را به این کلمات کلیدی معطوف کنید ، اطمینان حاصل کنید که هنگام تولید محتوا ، این موارد را در ذهن خود نگه می دارید.

Google Analytics از آن دسته ابزارهای بازاریابی دیجیتال نیست که بتوانید از آن چشم پوشی کنید. نصب این اوایل در رابطه با استراتژی بازاریابی دیجیتال شما یک تصمیم اساسی است. داده هایی که می توانید جمع آوری کنید بسیار ارزشمند است.

عنوان این ابزار بازاریابی دیجیتال همه چیز را می گوید:

عملکرد بازاریابی دیجیتال خود را پیگیری ، تجزیه و تحلیل و بهینه سازی کنید. در همه کمپین ها ، تلفن همراه و وب ، ببینید چه چیزی کار می کند و چه چیزی نه.

خوب است که می خواهید در روزهای ابتدایی کار خود وقت زیادی را صرف بازاریابی دیجیتال کنید. اما ، آیا واقعاً می خواهید تصمیماتی بگیرید که تاثیری نداشته باشند؟

شما باید هر حرکتی را که انجام می دهید ردیابی و تحلیل کنید ، زیرا این تنها راه تمرکز روی تاکتیک هایی است که بهترین بازده سرمایه (ROI) را فراهم می کنند.

با استفاده از KISSmetrics ، در تمام کمپین های خود به راحتی می توانید ببینید چه چیزی کار می کند و چه چیزی مفید نیست.

به عنوان مثال ، محصولات Analytics آن را در نظر بگیرید. با یک گزارش قیف می توانید ببینید که آیا “نشتی” در تجارت شما وجود دارد. در اینجا تصویری از آنچه انتظار می رود وجود دارد:

Kissmetrics ابزار بازاریابی دیجیتال

با شروع 120 دلار در ماه ، KISSmetrics ارزانترین ابزار بازاریابی دیجیتال در این لیست نیست. حتی در این صورت ، همانطور که کسب و کار شما شروع به کار می کند ، یکی از مواردی است که می خواهید به آن فکر کنید.

با داشتن محصولات متنوع در دسترس شما ، بینشی که دریافت می کنید برای رشد شرکت شما بسیار ارزشمند خواهد بود.

پیرو ابزار بازاریابی دیجیتال wonk

آیا قصد دارید زمان زیادی را صرف بازاریابی در شبکه های اجتماعی کنید؟

اگرچه این یک روش عالی برای جذب مخاطبان و ارسال ترافیک به وب سایت شما است ، اما تنها در صورت داشتن یک برنامه ریزی جامع ، به نفع شما خواهد بود.

ابزارهایی مانند Followerwonk برای کمک به شما در بهبود استراتژی بازاریابی در شبکه های اجتماعی ، مانند کاوش در داده های تجزیه و تحلیل توییتر ، طراحی شده اند.

من به دو دلیل این ابزار بازاریابی دیجیتال را در لیست قرار دادم: استفاده از آن آسان و بسیار کارآمد است.

Followerwonk خدمات خود را به سه دسته مجزا تقسیم می کند:

 • پیدا کردن: از این ابزار برای جستجوی بایوس توییتر و مقایسه حساب ها استفاده کنید.
 • تجزیه و تحلیل: لیست پیروان خود را بر اساس اطلاعات زیست ، مکان ، افرادی که از آنها پیروی می کنند و بسیاری از معیارهای دیگر تجزیه کنید.
 • بهینه سازی: استراتژی خود را با سود و زیان پیروان مطابقت دهید تا درک کنید چه نوع محتوایی بهترین عملکرد را دارد.

تنها نقطه ضعف Followerwonk این است که نمی توان از آن در سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، اینستاگرام و LinkedIn استفاده کرد. با این حال ، اگر برنامه های بزرگی برای توییتر دارید ، این یک ابزار بازاریابی دیجیتال است که باید مرتباً از آن استفاده کنید.

حتی اگر ممکن است روزانه از آن استفاده نکنید ، هر از چند گاهی می تواند به درد شما بخورد. به هر حال ، ضروری است که مخاطب خود را درک کنید.

follower wonk ابزارهای بازاریابی دیجیتال

اگر وردپرس سیستم مدیریت محتوای شما (CMS) مورد نظر شماست ، نباید در نصب افزونه All in One SEO Pack تردید کنید.

بخش عمده ای از استراتژی بازاریابی دیجیتال شما باید مبتنی بر بهینه سازی موتور جستجو (SEO) باشد و این ابزار بازاریابی دیجیتال به شما اطمینان می دهد که همیشه در مورد محتوای خود و جذابیت آن برای موتورهای جستجو تصمیمات خوبی می گیرید.

برخی از ویژگی های برتر افزونه عبارتند از:

 • پشتیبانی از نقشه سایت XML
 • URL های متعارف پیشرفته
 • تولید خودکار برچسب های META
 • سازگار با اکثر افزونه های دیگر
 • به طور خودکار موتورهای جستجوی اصلی از جمله Google و Bing را از هرگونه تغییر سایت مطلع می کند

حتی اگر همه این ویژگی ها هیجان انگیز باشند ، اما چیز دیگری است که آن را به یکی از محبوب ترین افزونه های وردپرس در تمام دوران تبدیل کرده است: سهولت استفاده.

در اینجا یک عکس از صفحه وجود دارد ، که قسمت کوچکی از انتهای ابزار را نشان می دهد:

ابزار بازاریابی دیجیتال AIOSEO

برای شروع لازم نیست تصمیمات زیادی بگیرید. و ، اگر در مورد کاری که باید بکنید گیج شده اید ، می توان کمک کرد. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که روی “؟” کلیک کنید نماد و اطلاعات و مشاوره بیشتری به شما ارائه می شود.

افزونه All in One SEO Pack بیش از یک میلیون نصب فعال دارد. برای یافتن رقبا مجبور نیستید زیاد جستجو کنید ، اما دلیلی وجود دارد که افراد زیادی از این ابزار بازاریابی دیجیتال استفاده می کنند.

نه تنها رایگان و ساده است ، بلکه نمی توان انکار کرد. این قطعاً از دیدگاه SEO به وب سایت شما کمک خواهد کرد ، چیزی که همه مشاغل جدید به آن نیاز دارند.

BuzzSumo یک معامله بزرگ برای افرادی است که باید بیشتر در مورد بازار خود بیاموزند.

هنگام شروع مشاغل ، به راحتی می توان گفت که شما یک یا دو مورد راجع به صنعت و رقبای اصلی خود می دانید. اما ، اگر یکبار بیشتر جستجو کنید ، متوجه خواهید شد که داده های زیادی وجود دارد که می توانید به نفع خود استفاده کنید.

اگر می خواهید رقابت خود را بهتر درک کنید یا می خواهید یاد بگیرید که چه نوع محتوایی در موتورهای جستجو بهترین عملکرد را دارد و مخاطبان خود ، شما به هیچ ابزار دیجیتال بازاریابی در کنار خود نیازی ندارید.

صفحه نتایج جستجوی BuzzSumo چیزی شبیه به این است:

ابزارهای بازاریابی دیجیتال buzzsumo

علاوه بر این ، داده های سطح بالایی در ارتباط با هر نتیجه وجود دارد:

ابزارهای بازاریابی دیجیتال buzzsumo

این اطلاعات می تواند در بسیاری از مواقع مفید واقع شود ، مانند زمانی که در حال ایجاد محتوا برای وبلاگ خود هستید.

چرا حدس بزنید که بهترین عملکرد در طاقچه شما چیست؟ برای پاسخ به این س withال با دقت 100 درصد می توانید از BuzzSumo استفاده کنید.

با این جستجو می بینید که نتیجه برتر تقریباً 20 هزار اشتراک اجتماعی دارد. اگر می خواهید به همان سطح موفقیت برسید ، اکنون می دانید برای چه چیزی باید تلاش کنید.

به عنوان یک طرفدار بزرگ BuzzSumo ، این یک ابزار مهم بازاریابی است که من به طور منظم از آن استفاده می کنم. حتی اگر در ابتدا کار زیادی با داده ها انجام ندهید ، هر جستجو به شما کمک می کند تا رقابت و مخاطبان خود را بهتر درک کنید.

دیوانه ابزار بازاریابی دیجیتال تخم مرغ

آیا تا به حال پیدا شده اید که این سوال را بپرسید: چه چیزی کار می کند و چه چیزی در مورد وب سایت من نیست؟

مقاله مرتبط  نحوه راه اندازی سایت عضویت سودآور (10 مرحله)

این جایی است که Crazy Egg می تواند وارد عمل شود و به شما کمک کند.

در اینجا دو کلید وجود دارد:

 • برای ایجاد تغییرات در وب سایت که نتایج بهتری ایجاد می کند ، می توانید از Crazy Egg استفاده کنید.
 • در صورت وجود ، برای شروع به کمک چندانی نیاز ندارید.

وقتی تازه وارد کار خود هستید ، نمی خواهید ساعت های بی شماری را صرف پرداختن به مسائل IT کنید. متأسفانه ، این اغلب در مورد آزمایش تقسیم اتفاق می افتد. البته مگر اینکه از Crazy Egg استفاده کنید.

این ابزار دارای ویژگی هایی از جمله:

 • نقشه های حرارتی و ضبط ماوس
 • تحلیل و گزارش گیری
 • سیستم عامل ها و ادغام ها
 • هدف گذاری و شخصی سازی
 • تحقیق و بازخورد کاربر

ابزاری که به شما کمک می کند بازدیدکنندگان وب سایت شما را دوست داشته و دوست ندارند ، بنابراین می توانید فروش و سود خود را به حداکثر برسانید ، به این معنی است که شما باید Crazy Egg را امتحان کنید. این یکی از آن ابزارهای بازاریابی دیجیتال است که تا زمانی که یکبار از آن استفاده نکنید ، نمی دانید که به آن نیاز دارید.

ubersuggest ابزار بازاریابی برای شروع کار

تحقیقات کلمات کلیدی نه تنها یک کار چالش برانگیز است ، بلکه با قیمت ابزارهای تحقیقاتی کلمات کلیدی برتر نیز می تواند گران تمام شود. نرم افزار رایگان معمولی شما چیز زیادی به شما ارائه نمی دهد اما UberSuggest نرم افزار رایگان معمولی شما نیست.

ابزارهای بازاریابی دیجیتال که هنگام شروع کسب و کار به آن نیاز دارید ubersuggest screen shot

به طور کلی ، این ابزار بازاریابی دیجیتال برای مبتدیان آسان است زیرا پیمایش داشبورد ساده است بنابراین می توانید به سرعت داده های مورد نظر خود را پیدا کنید. در ابتدا با وارد کردن یک کلمه کلیدی یا دامنه اصلی که می خواهید در مورد آن تحقیق کنید ، شروع خواهید کرد. روزانه حداکثر سه بار در نسخه رایگان جستجو می کنید و می توانید به یک نرم افزار پولی نیز ارتقا دهید.

اگر در فکر اجرای یک کمپین تبلیغاتی پیرامون آن کلمه کلیدی هستید ، UberSuggest اطلاعات کلیدی کلیدی مفیدی مانند کل حجم جستجو ، دشواری و دشواری پرداختی را ارائه می دهد.

ابزارهای بازاریابی دیجیتال برای راه اندازی یک کسب و کار

هنگام پایین آمدن ، داده های تاریخی را مشاهده خواهید کرد که به شما نشان می دهد آن کلمه کلیدی در طول زمان چگونه رو به پیشرفت است. این برای تعیین کلمات کلیدی فصلی یا کلماتی که اکنون محبوب هستند مفید است و ممکن است با گذشت زمان از بین بروند.

همچنین ایده ها و پیشنهادهای کلمات کلیدی مرتبط با پیشنهادی که جستجو می کنید را دریافت می کنید تا بتوانید محتوای قدیمی را به روز کنید یا یک برنامه بازاریابی محتوا تهیه کنید.

به طور کلی ، UberSuggest ابزاری شگفت انگیز برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی رایگان است که برای مبتدیان گزینه ای عالی است و برای کسانی که مقیاس بندی نیز می کنند از ارزش کافی به عنوان ابزاری پولی برخوردار است.

ابزارهای بازاریابی دیجیتال برای راه اندازی آزمایشگاه موسسین مشارکت تجاری

CoFoundersLab ابزاری عالی برای بازاریابی دیجیتال برای مشاغل کوچک است که در حال رشد هستند اما برای بردن سطح به سطح کمی نیاز به کمک دارند. این از AI برای کمک به شما در یافتن یک بنیانگذار ، عضو اضافی یا مشاور بر اساس معیارهای مشخصی استفاده می کند.

بهترین ابزارهای بازاریابی دیجیتال زندگی را آسان می کنند. CoFoundersLab قصد دارد به ایجاد یک اکوسیستم بزرگ از صاحبان مشاغل ، کارآفرینان ، مشاوران و مشاوران کمک کند ، بنابراین یافتن هر آنچه در مرحله فعلی کسب و کار خود نیاز دارید بسیار آسان تر است.

به عنوان مثال ، شما می توانید فردی را با مهارت خاص جستجو کرده و فوراً او را پیدا کنید بدون اینکه مجبور شوید در هیئت مدیره پست بگذارید ، مصاحبه انجام دهید و در آن کار کنید. اگر به دنبال یک سازنده محتوای SEO هستید ، به راحتی مجموعه ای از معیارها را پر می کنید و فوراً با کسی که می تواند آن نقش را پر کند ارتباط برقرار می کنید.

این شبیه سایر سیستم عامل های آزاد موجود است ، اما آنچه CoFoundersLab را از هم جدا می کند این است که می توانید شخصی را پیدا کنید که در همان سطح باشد. اگر به دنبال شخصی برای پشتیبانی مالی از کار خود هستید یا به سادگی در فعالیت خود از شما پشتیبانی می کند ، این مکان می تواند مکانی برای انجام آن باشد.

ابزارهای بازاریابی دیجیتال adobe sign برای راه اندازی کسب و کار

When it comes to must-have digital marketing tools, Adobe Sign more than makes the cut. It’s a cloud-based e-signature service that helps you use less paper, save time, and get signatures using an automated signature system. You can send documents, sign, and manage the whole process via desktop or mobile device.

There are also integrations to keep records of all the signatures you’ve received so you can reference back if you lose something important.

This simple but useful tool solves a major problem that a lot of businesses have. More and more people are working remotely and may not have access to printers and scanners. This creates delays in your workflow and can frustrate customers if you’re unable to get them what they want because you’re waiting on signatures and approvals.

Adobe Sign is also usable from anywhere on any device. Someone can be on their way to a meeting in the car and sign on their mobile device using their fingertip. No need to print anything, scan, fax, anything. It’s completely digital, safe, and secure.

DropBox is an essential piece of the modern digital business. It allows all the working pieces of your business to come together in one place to eliminate clutter and save time looking for things.

Organization is the key to a successful business, and downloading and sharing files simply doesn’t cut it anymore. With people working from home, you can’t have everyone downloading personal company files onto their computers, misplacing them, or potentially abusing them.

DropBox prevents this from happening by being a totally cloud-based document sharing platform that allows you to set permission levels so certain people can only see what they need to.

You can also connect other tools like Slack and Zoom to DropBox so you have everything in one place. All company data stays in one place so it’s organized, safe, and accounted for.

If you’re still manually downloading files to your computer, attaching them to emails, and sending them off into space, you’ll find DropBox is a much more efficient and safer way to keep track of documents and document sharing in your business.

digital marketing tools to start a business google products

I don’t know where I would be without the full line of Gmail products. There used to be a time when we’d create pieces of content in Word platform, download it, and then attach it to an email and send it off.

The next person would mark it up with notes and adjustments, send it back, and the process would start over.

Thankfully, those days are long gone.

With Google Docs and Sheets, you can share documents in real-time and actually mark them up with the writer looking at them so you can see what they’re doing. There’s a chat feature and a suggestion area, too where you can ask questions and provide responses as to why a certain adjustment was made.

مقاله مرتبط  بهترین بررسی نرم افزار مدیریت اسناد سال 2020

There’s a level of security and protection here, as well. Different permission levels ranging from “view” to “edit” give you complete control over your documents. If you’re sending a document off as a reference to something, you might not want that person to make any changes to it without making a copy for themselves, the Gmail Suite of products can do that.

Plus, everything syncs with your Google Calendar. If you’re talking in an email about setting up a call in three days, you can instantly set that appointment on your calendar and you’ll receive reminders across all your devices.

odesk work digital marketing tools

oDeskWork is a freelancer platform that connects you with the right virtual assistant or freelancer to support your business. At some point, every business needs to start hiring. No matter what business you’re in, to grow and scale, you need a support system because you can’t do everything.

This is where digital marketing tools like oDeskWork come into play. You can upload current projects that you need completed, browse profiles, and start communicating with potential candidates.

The platform also offers payment protection, so you ensure you get the services you anticipated. Payments are only released to the freelancer when you’re satisfied with the work they completed.

oDeskWork has experts and freelancers in all different kinds of niches including digital marketing, virtual assisting, transcribing, proofreading, writing, editing, SEO, WordPress, and more.

upwork digital marketing tools

Upwork is a freelancer platform that connects you with qualified candidates who can help your business grow, making it a must-have digital marketing tool. What I like most about Upwork is the transparency you get and the fact that you can see all types of work that the freelancers have completed.

For example, if you’re browsing for someone to build you a WordPress website, you wouldn’t hire someone without first seeing what type of work they do, right?

The platform will show you examples of their work, their job success rating, a description of their skills, their rate per hour, as well as any badges they’ve earned for continuous performance.

When you’re searching for tools for digital marketing agencies, the last thing you need is to waste time with people who can’t deliver. Upwork ensures that doesn’t happen with their escrow protection as well. None of the money you pay for a job will be released until you are happy with it.

I also find that Upwork is a great place to find long-term working relationships with freelancers that you can use on an ongoing basis versus a one-off job.

fivver digital marketing tools

I like to think of Fiverr as Upwork’s little brother. When you’re looking to create long-term working relationships and hire someone who can really provide you with a premium service, you should turn to Upwork.

Sometimes though, you’re just looking for a quick job that someone can turn around fast for an affordable price. For example, if you need someone to do up a quick logo for an affiliate site for five dollars, Fiverr is the way to go.

One thing I really like about Fiverr is you can quickly sift through freelancers using the search feature. Type in the service you’re interested in, and you’ll find information such as overall rating and average starting cost.

Fiverr also provides certain freelancers with titles like “top-rated seller” and “level 2 seller.” These will help you determine what level of experience you’re looking for in the job you need to be completed. The best digital marketing tools offer this kind of trust.

This tool is best for one-off jobs that are lower budget and not as difficult, but I wouldn’t recommend hiring off Fiverr for anything too involved such as link building or content creation.

omnifocus digital marketing tool

Need to stay on task? This digital marketing tool can help.

OmniFocus is a task management tool that helps you manage all your operations in one place. You can keep track of everything that’s going on all from your browser or mobile device.

You can tag certain projects, assign them to the individual you want to complete them, and set due dates so you can lay out your week in the most productive way possible. As work comes in, you can assign support workers to handle the task and close it out when it’s complete.

One of my favorite things about OmniFocus is the forecast feature where you can get an overall snapshot of what you have coming up in the future including recurring tasks that might only happen once per quarter, bi-annually, or even every few years. This ensures that no one forgets anything.

The main downside is that this tool is only available for Apple users at this point. For all the Windows and Android people out there, you’ll have to go with something else like Trello or ClickUp for now.

zoom digital marketing tool

We all know Zoom as the video conferencing software used to bring people together no matter where they are on the planet. We’re all facing our own unique remote working situation but we still need to connect sometimes and Zoom allows that to happen. The best digital marketing tools help bring businesses together.

You can share your screen, draw on the screen, record meetings, and invite others to join in as well. Zoom offers free video conferencing for up to 100 participants for up to 40 minutes.

If you’re holding a one-on-one meeting that runs longer than 40 minutes, I’ve found in the past that Zoom will often extend the meeting for free with no time limit.

toggle digital marketing tool

Toggl helps bring this list of digital marketing tools together. For all the work you’re doing, freelancers you’re managing, and documents you’re sharing; you need to have an idea of how long everything takes.

This tool does that with time tracking, reporting, and project planning. You can use Toggl to get an accurate representation of how long a task or project will take so you can know how many resources you need to allot for next time.

Toggl offers a few different tools for time tracking, project planning, and candidate-screening so it’s an all-inclusive tool for businesses that manage a remote team.

نتیجه

Starting or growing a business isn’t easy, but it doesn’t have to be overwhelming, either.

The first step is to create a strong digital marketing strategy–one that incorporates social media marketing, search engine optimization, email marketing, and consistent, valuable content that truly speaks to your audience.

Ensuring your business succeeds means using the right digital marketing tools at the right time. It’s my hope that this list will help you in your digital marketing efforts and bring you the success you seek.

Would you add any other tools to this list? Did you use any of these as you launched your small business? Share your thoughts in the comment section below.

مشاوره با نیل پاتل

ببینید آژانس من چگونه می تواند رانندگی کند عظیم مقدار ترافیک به وب سایت شما

 • سئو – باز کردن مقدار زیادی از ترافیک SEO. نتایج واقعی را مشاهده کنید.
 • بازاریابی محتوا – تیم ما محتوای حماسی ایجاد می کند که به اشتراک گذاشته می شود ، پیوند می گیرد و ترافیک را جذب می کند.
 • رسانه پرداخت شده – استراتژی های موثر پرداخت شده با بازگشت سرمایه روشن.

تماس بگیرید