آموزش سئو

15 منبع ، نکات و مزایای مربیگری شغلی و تجاری

جولای 6, 2021

ما به عنوان صاحبان مشاغل و بازاریاب ها از پستی و بلندی های شیدایی عبور می کنیم. اوضاع برای مدتی خوب پیش می رود ، سپس با دوره هایی با عملکرد پایین دنبال کنید. این طبیعی است. یکی از راه های کمک به غلبه بر این مشکلات ، مربیگری در تجارت است.

بهترین مربیان تجارت نه تنها شما را در تجارت خود مربی می كنند بلكه زندگی شما را نیز به طور كلی مربی می كنند. این پست جزئیات مربیگری تجارت را تجزیه و تحلیل می کند تا به شما در درک بهتر آن کمک کند و تعیین کند که آیا برای بازاریابی دیجیتال به آن نیاز دارید.

مربیگری تجاری چیست؟

مربیان کسب و کار به صاحبان مشاغل ، مدیران ، متخصصان و افراد کمک می کنند تا همزمان با کسب و کار و افراد رشد کنند. آنها به دلیل ارائه مشاوره و مشاوره صادقانه بر اساس تجربه و تحقیقات شخصی شناخته شده اند.

مربیگری تجاری انواع مختلفی دارد ، اما هیچ راه حلی همه جانبه وجود ندارد. شما می خواهید نوع خدمات مربیگری شغلی را پیدا کنید که بیشتر مورد توجه کسب و کار و اهداف شما باشد.

مربی تجارت چه کاری انجام می دهد؟

یک مربی کسب و کار به عنوان یک فرد به شما نگاه می کند. این تفاوت بزرگ بین مربی و مشاور است. یک مربی قصد دارد تمام زندگی شما را بررسی کند: همه جنبه های آن. آنها بر روی دستاوردهای شما ، اشتباهات و رفتار شما تمرکز خواهند کرد تا به شما در رشد فردی کمک کنند.

همانطور که به تنهایی رشد می کنید ، عادت های بهتری پیدا می کنید که می توانید آنها را به رشد تجارت و سود پولی تبدیل کنید. شما باید انتظار داشته باشید که بهترین مربیان کسب و کار از نظر روحی و معنوی شما را به چالش بکشند. آنها بازخورد صادقانه و گاه بی رحمانه ای درباره عملکرد شما به شما ارائه خواهند داد و در زندگی تجاری و شخصی شما را مسئول می دانند.

دلیل شما برای استخدام مربی تجاری احتمالاً در یکی از این سناریوها جای خواهد گرفت:

  1. شما در تلاش هستید تا تجارت خود را به سطح پایدار برسانید.
  2. شما سد راه شده اید و به نظر نمی رسد می توانید تجارت خود را به سطح بالاتری برسانید.

صرف نظر از اینکه در سفر حرفه ای خود کجا هستید ، یک مربی کسب و کار می تواند به شما در تحقق اهداف سنگین کننده شما کمک کند.

6 مزایای مربیگری تجاری

مربیگری شغلی برای کارآفرینان ، صاحبان مشاغل یا مدیران اجرایی کاملاً از مزایای آن است. همه بدون اینکه مجبور شوند کار را انجام دهند ، رضایت می خواهند. مهم است که بدانید بهترین مربیان کسب و کار نیاز زیادی به شما دارند. اگر می خواهید کار خود را انجام دهید ، در اینجا برخی از مزایایی که می توانید دریافت کنید وجود دارد.

افزایش آگاهی از خود

یکی از بهترین هدیه هایی که می توانیم در زندگی دریافت کنیم خودآگاهی است. وقتی از نقاط قوت و ضعف خود آگاهی داشته باشیم ، استفاده از آنچه در آن مهارت داریم و استفاده از هر مرحله حداکثر استفاده را برای ما بسیار آسان می کند.

مربیگری شغلی به جای تمرکز بر نقاط ضعف ، نگرانی در مورد آنها و به حداقل رساندن خود ، باید به ما بیاموزد که بر آنچه در آن مهارت داریم تمرکز کنیم و نسبت به آن مضاعف باشیم.

مربیان کسب و کار می توانند به شما کمک کنند تا آتش درون خود را پیدا کنید تا کارهای مورد نظر خود را دنبال کنید و در طول مسیر ، ممکن است متوجه شوید که کارهای اشتباه را انجام داده اید.

اعتماد به نفس بیشتر

مربیگری کسب و کار به شما یاد می دهد که اعتماد به نفس بالاتری داشته باشید. کار مربی این نیست که شما را پایین بیاورد بلکه شما را بلند کند و به شما کمک کند تا بفهمید که شما بهتر از آن چیزی هستید که فکر می کردید. گاهی، اعتماد به نفس پایین و عزت نفس تنها چیزهایی هستند که شما را عقب نگه می دارند.

مقاله مرتبط  چه زمانی باید از برنامه های وب پیشرفته استفاده کنید؟

گاهی اوقات ما به کسی احتیاج داریم که ما را لگد کند و به ما بگوید که می توانیم وظیفه ای را که مدتهاست ما را آزار می دهد انجام دهیم.

با این حال ، گاهی اوقات به شخصی احتیاج داریم که یک دوز واقعی واقعیت را نیز برای ما فراهم کند. اعتماد به نفس همیشه این نیست که ما را بلند کنیم و به ما بگوییم که چقدر عالی هستیم. بهترین مربیان کسب و کار نیز وقتی فکر می کنند ما انتخاب نامناسبی داریم به ما می گویند. می توانید با اعتماد به نفس جلو بروید ، دانستن اینکه چه کاری انجام می دهید بهترین کار برای شماست و مهم نیست که چه اتفاقی بیفتد ، اشکالی ندارد زیرا شما قادر هستید هر کاری را به عهده بگیرید. این اعتماد به نفس است.

آسایش در خارج از منطقه راحتی شما

منطقه ای که بسیاری از صاحبان مشاغل و بازاریان در آن قرار می گیرند ، وضعیت راحتی است. شما به جایی می رسید که اوضاع با مشاغل شما به خوبی پیش می رود ، دیگر مجبور نیستید آنقدر شلوغ کنید و می توانید از پس پولی که می گیرید راحت زندگی کنید. اگر هنوز در آن مرحله نباشید عالی به نظر می رسد ، اما مانند هر چیز دیگری قدیمی می شود.

تعداد کمی از کارآفرینان از این موضوع راضی هستند زیرا آنها به شلوغی و تعقیب رویاهای خود عادت کرده اند. وقتی به آنچه برای آن خیلی زحمت کشیده اید رسیدید ، اضطراب برای کار بعدی آسان است.

افزایش وضوح در مورد جهت شما

البته با توجه به طرز تفکر ، البته مربیان کسب و کار قصد دارند به شما در زمینه تجارت کمک کنند. گاهی کمک می کند کسی بیاید و از منظر بیرونی به کارها ، امور مالی ، منابع انسانی و همه چیز شما نگاه کند. آنها چیزهایی را که در سنگرهای روزمره اداره یک کسب و کار از دست می دهید ، می بینند.

یک مربی کسب و کار می تواند به شما کمک کند تا گلوگاه های موجود در روند کار خود را شناسایی کرده و برنامه ای روشن و مختصر برای کارهایی که باید طی 3 ، 6 ، 9 و 12 ماه آینده انجام دهید به شما ارائه دهد.

این وضوح مهم است زیرا شما دقیقاً می دانید چه کاری باید انجام دهید. این بدان معنا نیست که اگر آن کارها را انجام دهید ، مطمئناً به نتیجه خواهید رسید ، اما اهداف واضح مهم هستند. مربیگری شغلی به شما کمک می کند تا از مواردی که ممکن است در غیر این صورت ندیده باشید ، آگاه شوید.

یک مثال عالی در مورد صاحبان مشاغل است که می خواهند همه کارها را خودشان انجام دهند. شکستن ذهنیت “فریلنسر” دشوار است زیرا فرد خیلی عادت دارد که همه کارها را انجام دهد ، می ترسد که مقداری از این کنترل را کنار بگذارد.

مربیان کسب و کار می توانند به فریلنسرها کمک کنند تا کمتر “در تجارت خود” و بیشتر “در تجارت خود” کار کنند. وقتی آن را از آن منظر می بینید ، انجام تغییرات لازم آسان تر می شود.

افزایش بهره وری

بهره وری یکی از دلایل شماره یک استخدام مربیان تجاری است. همه احساس می کنند برخی رازهای جادویی برای افزایش بهره وری شما وجود دارد ، اما معمولاً چنین نیست. این اغلب چیزی بسیار ساده تر از آن است که شما فکر می کنید.

یک مربی کسب و کار می تواند به شما کمک کند تا یک برنامه سالم داشته باشید و عادات درست را ایجاد کنید. وقتی شما صاحب مشاغل یا بازاریابی هستید و هیچ کس روی شانه شما ایستاده نیست و به شما می گوید 9-5 کار کنید ، انجام کارها بسیار دشوارتر است.

مقاله مرتبط  Google Trusted Stores چیست؟

همه چیز در مورد عادات است. فرض کنید می توانید عادت کنید هر روز در یک زمان مشخص در محل کار حاضر شوید ، دوره های کاری را مسدود کنید ، استراحت های کوتاه انجام دهید و حواس پرتی را محدود کنید. در این صورت ، شما در رسیدن به اهداف خود بسیار راحت تر خواهید بود ، که در وهله اول بسیاری از مزایای استخدام مربی کسب و کار را کاهش داده و بر آن تأثیر می گذارد.

پاسخگویی بهتر

این می تواند یکی از مهمترین قطعات پازل موفقیت باشد. اگر این نظم را ندارید که خودتان را لگدمال کنید ، وقتی کسی به شما نمی گوید کار کنید و خود را مسئول بدانید ، احتمالاً به عنوان یک کارآفرین مبارزه خواهید کرد.

مزایای مربیگری تجاری - پاسخگویی بهتر

بسیاری از ما نظم و انضباطی نداریم و به کسی احتیاج داریم که به ما در ایجاد عادت های مناسب کمک کند. فقط طول می کشد 66 روز برای ایجاد عادت جدید ، بنابراین اگر می توانید کاری بیش از دو ماه انجام دهید ، باید راحت تر به آن پایبند باشید.

پس از ایجاد این پایه اولیه ، می توانید به خود آموزش دهید تا درمورد اقدامات خود پاسخگو باشد. یک چیزی که در طول سال ها پیدا کردم این است که به خودم می گویم “من می خواهم به خودم افتخار کنم.”

ممکن است کمی بی فایده باشد ، اما به آن فکر کنید: وقتی تمام روز را از پا می اندازید ، کمتر از آنچه گفتید به نتیجه می رسید و کارها را تا فردا پیش می برید ، چه احساسی دارید؟

احتمالاً احساس خوبی نسبت به خود ندارید. عکس این گفته برای روزهایی است که موانع را از بین می برید ، همه چیز را حل می کنید و احساس موفقیت می کنید. احساس غیرقابل توقف می کنید.

4 نکته برای یافتن یک مربی کارآمد در کسب و کار

وقتی نوبت به یافتن مربی تجارت می رسد ، باید شخص مناسبی را انتخاب کنید. این فرد یا تیم باید با اهداف ، اهداف و دیدگاه شما در مورد زندگی و تجارت شما همسو باشد.

  • آنها را با طاقچه خود مطابقت دهید: شما از یک حرفه ای مربیگری کسب و کار می خواهید که چالش های صنعت منحصر به فرد شما را درک کند. اگر مربی کسب و کاری که استخدام کرده اید تجربه واقعی ندارد ، ممکن است حداکثر استفاده را از آنها ببرید.
  • اطمینان حاصل کنید که فلسفه آنها مطابقت دارد: همه ما فلسفه خاصی در رابطه با اخلاق و اعتقادات در زندگی داریم. برای موفقیت در تجارت هرگز نیازی به تغییر آن نیست. اگر مربیان مشاغل مورد انتقاد یا توهین به اعتقاد خود باشید ، احتمالاً باید شخص دیگری را پیدا کنید.
  • بررسی ها را بخوانید: اطمینان حاصل کنید که مربی استخدام شده از اعتبار و حضور آنلاین بالایی برخوردار است. بررسی نظرات افراد دیگر راهی عالی برای درک بینایی از تجربه شما است.
  • اهداف خود را زودتر از موعد تعیین کنید: قبل از استخدام مربی بازرگانی ، باید اهدافی را در ذهن داشته باشید ، چه این اهداف در بازاریابی ، سئو ، تحقیق در مورد کلمات کلیدی یا طرز فکر کاربرد داشته باشد. اهداف شما مهم نیست ، مربی تجاری که استخدام می کنید باید به آنها گوش داده و آنچه را می خواهید در نظر بگیرد.

سیستم عامل ها و منابع مربیگری کسب و کار

با ادامه رشد مربیگری تجارت ، ابزار و منابع بیشتری در دسترس هستند. اگر شما علاقه مند به دریافت مربیگری در تجارت یا زندگی خود هستید ، در اینجا برخی از بهترین سیستم عامل های موجود است.

مصاحبه Kickstart

مصاحبه Kickstart بخشی از روند “مربیگری دانش” است. این پلتفرم به برنامه نویسان می آموزد که چگونه از مصاحبه های فنی استفاده کنند و به مردم کمک کرده تا برای شرکت هایی مانند آمازون و Netflix شغل پیدا کنند. این باعث شده است که مردم توجه کنند: علاقه به شرکت باعث شده است رشد خیره کننده 2700 درصدی در پنج سال گذشته

قهرمان سازی

این پلتفرم مربیان ، رویدادها و کارگاه های تیمی را ارائه می دهد تا به صاحبان مشاغل کوچک و مدیران کمک کند تا بهترین نسخه از خود شوند. این شرکت 25 سال است که فعالیت می کند ، بنابراین شما نباید نگران شهرت و اثبات اجتماعی باشید. آنها تمام جنبه های زندگی شما را از بین می برند ، از موارد شخصی تا موارد تجاری.

ملیندا امرسون

ملیندا امرسون که شماره یک متخصص تجارت کوچک آمریکا محسوب می شود ، تعداد زیادی منبع عالی برای زنان کارآفرین و صاحبان مشاغل ارائه می دهد. او اطلاعاتی در مورد چگونگی رشد رسانه های اجتماعی شما ، بازاریابی تجارت شما و درک جنبه مالی کسل کننده تجارت نیز دارد. او می تواند کمک کند شرکت شما زمین بخورد و یا آن را به سطح بعدی برساند.

مدیرعامل زندگی شما

من طرفدار مربیان تجاری هستم که راهی عالی برای تجارت و زندگی شخصی در یک برنامه پیدا می کنم ، و ملیسا داون کار خوبی در این زمینه انجام داده است. او بر روی معنویت و زندگی شخصی شما تمرکز دارد تا به شما کمک کند نه تنها بهترین مدیرعامل کسب و کار بلکه بهترین مدیرعامل زندگی خود شوید.

نیل پاتل

سیستم عامل ها و منابع مربیگری مشاغل - نیل پاتل

من منابع بسیار خوبی برای کمک به شما در زمینه سئو ، بازاریابی محتوا و تبلیغات پولی ارائه می دهم. اگر احساس می کنید بیشتر کار خود را مرتب کرده اید اما در زمینه فعالیت های بازاریابی خود به کمی کمک نیاز دارید ، ما می توانیم در این زمینه کمک کنیم.

مربیگری شغلی ، اجرایی و شغلی: س FAالات متداول

در اینجا برخی از سوالات متداول در مورد مربیگری تجارت و استخدام مربی آورده شده است.

مربیگری تجاری چقدر هزینه دارد؟

هزینه مربیگری مشاغل می تواند متفاوت باشد 100-1000 دلار در هر جلسه. این امر به عوامل زیادی از جمله تقاضای مربی و سطح شخصی سازی در برنامه مربیگری بستگی دارد.

چگونه مربیگری تجاری را شروع کنیم؟

اگر می خواهید مربیگری تجاری را شروع کنید ، راه های زیادی برای شروع وجود دارد. بسیاری از افراد در صنایع مختلف به دنبال کمک هستند.

مربیان تجاری چه خدماتی ارائه می دهند؟

استخدام مربی بازرگانی مانند داشتن شریک زندگی است ، بنابراین مربی بازرگانی باید هر خدماتی را که بیشترین نیاز را دارید ارائه دهد. آنها باید طرحی جداگانه تهیه کنند که نیازهای شما را برطرف کند.

اولین جلسه با مربی بازرگانی چگونه است؟

در اولین جلسه شما با یک مربی تجارت ، آنها احتمالاً در مورد نیازها ، مسائل ، نقاط درد و اهداف شما صحبت می کنند تا یک استراتژی مناسب برای کمک به شما طراحی کنند.

نتیجه گیری از راهنمای مربیگری تجارت

فرقی نمی کند شما کی باشید ، همه ما برای احیای مسیر خود گاهی به کمک احتیاج داریم. چه بخواهید تیم خود را بهتر مدیریت کنید ، چه بهره وری بیشتری داشته باشید و چه بودجه خود را با بازدهی بهتر بهینه کنید ، بهترین مربیگری کسب و کار به شما کمک می کند اهدافی را که برای شما سنگین شده اند ، به انجام برسانید.

آیا تا به حال مربی تجارت استخدام کرده اید؟ اگر چنین است ، دلیل شماره یک چیست؟

مشاوره با نیل پاتل

ببینید آژانس من چگونه می تواند رانندگی کند عظیم مقدار ترافیک به وب سایت شما

  • سئو – باز کردن مقدار زیادی از ترافیک SEO. نتایج واقعی را مشاهده کنید.
  • بازاریابی محتوا – تیم ما محتوای حماسی ایجاد می کند که به اشتراک گذاشته می شود ، پیوند می گیرد و ترافیک را جذب می کند.
  • رسانه پرداخت شده – استراتژی های موثر پرداخت شده با بازگشت سرمایه روشن.

تماس بگیرید