آموزش سئو

چگونه SEO خود را در DuckDuckGo تقویت کنیم

سپتامبر 28, 2020

وقتی به بهینه سازی موتور جستجو فکر می کنید ، این احتمال وجود دارد که گوگل تنها موتور جستجویی باشد که به ذهن شما خطور می کند.

این فرض یک اشتباه بزرگ است ، زیرا موتور جستجوی DuckDuckGo با گذشت هر سال به محبوبیت خود ادامه می دهد.

Google فقط بخشی از معمای SEO است. اگر فقط بر روی خواسته های گوگل تمرکز کرده باشید ، ممکن است بخش عمده ای از بازار جستجو را که از موتورهای جستجوی دیگر مانند DuckDuckGo و Bing استفاده می کنند ، از دست بدهید.

“اما ،” شما فکر می کنید ، “آیا SEO مهم نیست ، با هر موتور جستجو که کار می کنید؟”

نه کاملا.

در اینجا دلیل آن است که موتورهای جستجوی جایگزین مانند DuckDuckGo ارزش وقت شما را دارند و اگر می خواهید در خارج از Google قرار بگیرید چه کاری باید انجام دهید.

آیا موتورهای جستجوی جایگزین مانند DuckDuckGo ارزش تلاش را دارند؟

بله ، گوگل مهمترین بازیکن در مورد موتورهای جستجو است. طبق گفته استاتیستا ، گوگل فوق العاده است 86٪ از سهم بازار موتور جستجو.

اما چرا وقتی صحبت از تجارت شما می شود فقط به یک سیستم عامل اعتماد کنید؟

وقتی فقط به یک سیستم عامل وابسته باشید ، خطر انزوای برخی از مخاطبان خود را دارید. این می تواند کل تجارت شما را در معرض خطر قرار دهد.

بگذارید بگوییم شما کل استراتژی SEO خود را فقط در Google و Google ساخته اید. چه اتفاقی می افتد اگر یک تغییر کوچک در الگوریتم (که همیشه اتفاق می افتد) سایت شما را در رتبه بندی پایین می آورد؟

ممکن است تجارت شما به خطر بیفتد.

اما اگر سایت خود را برای موتورهای جستجوی جایگزین بهینه کرده باشید ، وضعیت بهتری خواهید داشت.

من به طور طولانی در مورد روشهای مختلفی برای ایجاد ترافیک وب که بر روی موتورهای جستجو تمرکز ندارند صحبت کرده ام ، و وقتی صحبت از استراتژی شما می شود آنها را با صمیم قلب توصیه می کنم.

همچنین چند روش وجود دارد که می توانید استراتژی SEO خود را برای رتبه بندی مناسب در موتور جستجوگر DuckDuckGo تنظیم کنید.

موتور جستجوی DuckDuckGo چیست؟

در دنیای دیجیتال که جستجوهای شما اغلب مستقیماً در تبلیغات هدفمند شما بازی می کنند ، تعجب آور نیست که مردم شروع به درک این موضوع می کنند که سابقه جستجو تا چه اندازه بر حریم خصوصی آنها تأثیر می گذارد.

DuckDuckGo یک موتور جستجوی متمرکز بر حریم خصوصی است که شما را ردیابی نمی کند ، با رسانه های اجتماعی شما ادغام نمی شود ، اطلاعات شما را ذخیره نمی کند یا از سابقه جستجوی شما برای هدف قرار دادن شما با تبلیغات استفاده می کند.

duckduckgo-homepage

اساساً ، فناوری پشت DuckDuckGo نتایج جستجو را ارائه می دهد در حالی که ردیاب های دیگر موتورهای جستجو (مانند Google) را مسدود می کند.

می توانید افزونه ای را در مرورگر خود (حتی Chrome) نصب کنید ، مستقیماً از وب سایت DuckDuckGo جستجو کنید یا از جستجوی برنامه مرورگر حریم خصوصی آنها بدون پیگیری استفاده کنید.

مانند سیاست حفظ حریم خصوصی آنها به شما خواهد گفت ، DuckDuckGo هرگز اطلاعات شخصی را ذخیره نمی کند. همه چیز به جای جمع آوری اطلاعات برای اطلاع از خریدها ، درمورد یک تجربه جستجوی ساده است.

DuckDuckGo همچنین قصد دارد شما را از اصطلاح خارج کند حباب های فیلتر، که می تواند تجربه جستجوی وب شما را بر اساس مواردی مانند تنظیمات شخصی و گرایش های سیاسی تنظیم کند.

چه کسی از DuckDuckGo استفاده می کند؟

از آنجا که DuckDuckGo اطلاعات مربوط به کاربران را ردیابی یا جمع آوری نمی کند ، یافتن اطلاعاتی درباره اینکه چه کسی از موتور جستجو استفاده می کند دشوار است.

به طور کلی ، کاربران DuckDuckGo از امنیت آگاه هستند و به اخبار و نرم افزارهای فناوری علاقه مند هستند. آنها تمایل دارند به طور متوسط ​​هزینه کنند 9.5 دقیقه در سایت ها و نرخ پرش بسیار کمتری دارند.

مقاله مرتبط  سریعترین (و ارزانترین) راه برای ضرب و شتم رقابت های خود

این زمان نشان می دهد که ، برای برخی سایت ها ، DuckDuckGo ممکن است جستجوگران با کیفیت بالاتر را جذب کند.

چرا باید به SEO DuckDuckGo اهمیت دهید؟

وقتی نوبت به موتورهای جستجو می رسد ، چندین مورد از آنها شناخت نام را القا می کنند. از گوگل گرفته تا یاهو تا بینگ ، موتورهای جستجو بیشتر مورد علاقه کاربر شخصی قرار می گیرند.

با 75/1 درصد سهم بازار، DuckDuckGo به اندازه گوگل شناخته شده یا مورد استفاده قرار نمی گیرد.

اما در عین حال ، 1.75٪ از سهم بازار هنوز تعداد زیادی از کاربران هستند. در مقایسه ، مارک بسیار شناخته شده یاهو تنها 3.41٪ از سهم بازار را در اختیار دارد. MSN ، معامله ای بزرگ در گذشته ، اکنون با تنها 0.11٪ از سهم بازار در رتبه بندی زیر DuckDuckGo قرار دارد.

بنابراین اگرچه DuckDuckGo یکی از برترین موتورهای جستجو نیست ، اما نباید از آن تخفیف گرفت.

از آنجا که بزرگترین کشش DuckDuckGo این است که کاربران را ردیابی نمی کند ، سایت خود می گوید که آنها از تعداد کاربران خود مطمئن نیستند.

با این حال ، آنها انجام می دهند سوالات جستجو را ردیابی کنید و گزارش شده است که بیش از 56 میلیون جستجو در روز را مشاهده کنید، و این تعداد در سالهای اخیر به سرعت در حال رشد است.

همانطور که در بالا ذکر شد ، آن دسته از جستجوگران همچنین تمایل دارند مدت زمان بیشتری در سایت ها بمانند و نرخ گزاف پایین تری دارند.

این بدان معناست که برداشتن تنها چند مرحله برای بهینه سازی DuckDuckGo توانایی جذب میلیون ها جستجوگر با کیفیت بالا را دارد.

DuckDuckGo در مقابل موتورهای جستجوی Google

تفاوت عمده این دو موتور جستجو در این است که Google مواردی مانند آدرس های IP و سابقه جستجو را ردیابی می کند ، در حالی که DuckDuckGo این کار را نمی کند.

با این وجود ، در مورد اختلافات بین دو موتور جستجو ، باید موارد دیگری را نیز به خاطر بسپارید (و این می تواند بر چگونگی تنظیم محتوای خود برای رتبه بندی تأثیر بگذارد).

  • تبلیغات موتور جستجو: Google تبلیغات را براساس سابقه جستجوی شما تنظیم می کند ، در حالی که DuckDuckGo تبلیغات را براساس نتایج شما تنظیم می کند در حال حاضر مشاهده
  • تجربه ی کاربر: Google و DuckDuckGo در مورد تجربه کاربر تفاوت چندانی ندارند ، زیرا هنگام جستجو هر دو وب سایت ، عکس ، نقشه ، اخبار و نتایج ویدئو را جذب می کنند.
  • نتایج جستجو: هر دو موتور جستجو نتایج مختلفی را از بازیکنان به دست می آورند ، اما Google مدت طولانی تری در این بازی حضور داشته و نشان داده می شود. DuckDuckGo هنوز نتایج با کیفیت را به همراه دارد، اما شهود آنها کمتر از محصولات Google است.

DuckDuckGo همچنین تأکید زیادی بر توانایی آنها برای عبور از حباب فیلتر مورد استفاده موتورهای جستجو مانند Google دارد.

این تمرکز بدان معناست که نتایج آنها براساس آنچه شما جستجو می کنید ، است همین الان، نه آنچه در گذشته نگاه کرده اید ، احتمالاً نتایج دقیق تری برای هدف فعلی شما در پی داشته است.

آیا Google ناشناس از همان اصول پیروی نمی کند؟

گرچه ممکن است فکر کنید Google Incognito مشابه DuckDuckGo است ، اما واقعاً اینگونه نیست.

با Google Incognito ، تمام کاری که Google انجام می دهد پاک کردن سابقه جستجوی مرورگر شما است. حتی اگر حالت ناشناس دستگاه شما روشن باشد ، فعالیت شما لزوماً خصوصی نیست.

وقتی Google Incognito را روشن کنید ، سلب مسئولیتی را مشاهده می کنید که به شما می گوید کار یا تحصیل ممکن است هنوز اطلاعات شما را ببیند.

duckduckgo در مقابل ناشناس
عکس صفحه حالت ناشناس Google Chrome

از طرف دیگر ، DuckDuckGo هیچ یک از جستجوها یا داده های جستجوی شما را ضبط یا نگهداری نمی کند.

چگونه به SEO برای DuckDuckGo نزدیک شویم

موتور جستجوی DuckDuckGo بیش از 400 استفاده می کند منابع برای جستجوی خود نتیجه بگیرید. DuckDuckGo از سایت های منبع جمعیت ، وب سایت های سنتی و وب خزنده وب خود برای جستجوی نتایج جستجو استفاده می کند.

مقاله مرتبط  GoDaddy چگونه جمع می شود؟

درست مانند بهینه سازی برای اکثر موتورهای جستجو ، استفاده از تکنیک های خوب جستجوگرها با DuckDuckGo به خوبی به شما کمک می کنند. محتوای کیفیت ، منابع عمدی و یک وب سایت عالی مواردی هستند که همیشه تفاوت ایجاد می کنند.

هنگام نزدیک شدن به بهینه سازی موتور جستجو برای DuckDuckGo ، چند مورد بیشترین تفاوت را ایجاد می کند:

وب سایتی که برای تجربه خوب کاربر ساخته شده است

تمام هدف موتور جستجوی DuckDuckGo تهیه یک رابط بصری بدون ردیابی ، ساده و بصری برای استفاده و اعتماد مردم است. بنابراین ، منطقی است که یک وب سایت خوش ساخت ، کاربرپسند و با کیفیت بالا ، پر از محتوای با کیفیت ، پیوندها و بک لینک ها ، یک سایت مورد اعتمادتر محسوب شود.

تجربه خوب کاربر به معنای همه چیز برای سایت و کسب و کار شما است ، خواه زمان بارگیری سریع ، طراحی وب بصری یا پیمایش کارآمد سایت.

بنابراین ، یک تجربه کاربری خوب در DuckDuckGo چگونه به نظر می رسد؟ در اینجا چند نکته برای اطمینان از تجربه کاربری عالی خود آورده شده است:

  • اطمینان حاصل کنید که سایت شما برای کاربران در دستگاه های تلفن همراه و دسک تاپ آسان است.
  • مراقب پنجره های بازشو و سایر ویژگی هایی باشید که ممکن است کاربران را ناامید کند.
  • برای اسکن آسان مطالب از عناوین ، نقاط گلوله و جداول استفاده کنید.

بدون داشتن یک تجربه کاربری خوب ، سایت شما یک رتبه بندی در رتبه بندی می کند.

بک لینک با کیفیت بالا را بدست آورید و در سایت خود بگنجانید

درست مانند Google ، قرار دادن بک لینک با کیفیت بالا در محتوای شما و ایجاد لینک ، به ویژه از سایت هایی که دارای دامنه بالایی هستند ، مانند وال استریت ژورنال ، به رتبه بندی وب سایت شما کمک می کند.

چرا مهم است؟ وب سایتی که دقت و وقت خود را برای درج لینک های با کیفیت صرف کرده است ، جایگزین وب سایتی می شود که به نظر نمی رسد به ساخت لینک یا استراتژی لینک دهی آنها اهمیت زیادی داده باشد.

DuckDuckGo این توصیه را در مورد یکی از آنها ارائه می دهد صفحات راهنما:

به دلیل عوامل مختلفی که در آن دخیل هستند (و که بطور مداوم تغییر می کنند) ، رتبه بندی کمی مبهم است و تشخیص / برقراری ارتباط بر اساس درخواست فردی دشوار است.

با این وجود ، بهترین راه برای به دست آوردن رتبه بندی خوب (تقریباً در همه موتورهای جستجو) دریافت لینک از سایت های با کیفیت است.

شما باید روی اضافه کردن پیوندهای با کیفیت بالا تمرکز کنید و اگر می خواهید در DuckDuckGo رتبه خوبی کسب کنید ، بک لینک با کیفیت بالا کسب کنید.

خبر خوب این است که Google و DuckDuckGo هر دو بک لینک ها و پیوندهای سایت شما را به عنوان عوامل رتبه بندی در نظر می گیرند. اگر به عنوان بخشی از استراتژی رتبه بندی Google خود پیوندهای با کیفیت بالا دریافت کرده اید ،

، ممکن است شما از قبل یک پیوند خوب داشته باشید که DuckDuckGo می تواند برای SERP های خود در نظر بگیرد ..

با دقت کلمات کلیدی را انتخاب کنید

کلمات کلیدی عمدی هنگام مهم هستند ، به ویژه هنگام استفاده از سیستم عامل های دائما در حال تکامل مانند DuckDuckGo. جستجوی کلمات کلیدی از طریق محتوای شما مفید است ، اما فقط درصورتی که انجام چنین کاری منطقی باشد.

از ابزاری مانند Ubersuggest و پاسخ عمومی برای جستجوی کلمات کلیدی و عبارات کلمات کلیدی مرتبط با محتوای شما. در صورت امکان از این اصطلاحات در عناوین و کل متن استفاده کنید.

درست مثل Google ، شما نمی خواهید کلمات کلیدی را در آن وارد کنید. در عوض ، در صورت منطقی بودن ، از آنها استفاده کنید.

مقاله مرتبط  راهنمای سئو اینستاگرام با جستجو براساس علاقه

وقتی سرانجام هنر بافتن کلمات کلیدی در محتوای خود را به روشی که به خوبی جریان یابد و کیفیت را بالا ببرد ، یاد بگیرید ، در مسیر درست قرار دارید.

موقعیت مکانی خود را پاک کنید

بر خلاف دیگر موتورهای جستجو مانند Google ، DuckDuckGo مکان کاربران را ردیابی نمی کند. بنابراین ، ضروری است که مکان خود را واضح کنید تا بتوانید برای جستجوهای مبتنی بر مکان رتبه بندی کنید.

درصورتی که بخواهید در نتایج جستجوی آنها نشان داده شود ، قرار دادن کلمات کلیدی ابرمحل در محتوای شما و سایت شما ضروری است. (و به هر حال باید این کار را انجام دهید. حتی کاربران Google نیز نمی خواهند برای آدرس شما جستجو کنند.)

به عنوان مثال ، DuckDuckGo قرار نیست نتایج دقیق پرسشی مانند “بهترین آژانس های بازاریابی نزدیک من” را بدست آورد.

در اینجا نتایج حاصل از DuckDuckGo برای آن نتیجه دقیق آورده شده است:

یک مثال SEO محلی DuckDuckGo

آنها منطقه عمومی را درست دریافت کردند ، اما دقیقاً نه. از طرف دیگر ، گوگل آن را دقیقاً به بینی می زند:

یک مثال از لیست محلی DuckDuckGo

این ممکن است به عنوان یک نقص در الگوریتم DuckDuckGo به نظر برسد ، اما در واقع همان چیزی است که مشتری می خواهد. سلام موتورهای جستجو نمی خواهند که آنها را ردیابی کنند.

فقط بخاطر داشته باشید که DuckDuckGo برای جستجوی “نزدیک من” دقیقاً دقیق نیست. با این حال ، آنها نتایج جستجوی دقیق را از سوالات مانند “آژانس های بازاریابی دالاس فورت ورث” یا “بازاریابی در مرکز شهر دالاس” نشان می دهند.

مشاغل محلی باید درباره اصطلاحات کلیدی خاص مکان تحقیق کنند. به عنوان مثال ، شامل محله ، منطقه شهر و حتی کد منطقه در محتوای شما می تواند به سایت شما کمک کند تا در جستجوی محلی در DuckDuckGo رتبه بندی کند.

بیشتر به جای دیگری تمرکز کنید

از آنجا که DuckDuckGo از بیش از 400 منبع دیگر برای نتایج جستجو استفاده می کند ، مطمئن شوید که سایت شما برای سایر منابع نیز کاملاً بهینه شده باشد.

خزنده DuckDuckGo سایت ها را پیدا می کند و آنها را خود به خود نمایه می کند ، اما سایت های دیگر مانند Yahoo به شما امکان می دهند URL سایت خود را مستقیماً به آنها ارسال کنید.

از آنجا که نمی توانید URL خود را به DuckDuckGo ارسال کنید ، اگر می خواهید رتبه خوبی داشته باشید باید مطمئن شوید که در جای دیگر وب قابل مشاهده هستید. اگر می خواهید در DuckDuckGo رتبه بندی خوبی داشته باشید ، باید سایت های مرتبط با محتوا مانند AskDiversity ، Urban Dictionary و Word of the Day داشته باشید.

نتیجه

وقتی نوبت موفقیت می رسد ، احتمالاً همان توصیه ها را بارها و بارها شنیده اید: هرگز به یک جریان درآمد ، یک روش کسب و کار یا یک روش برای انجام کارها اعتماد نکنید.

این توصیه برای بهینه سازی سایت شما نیز مفید است. در حالی که در مورد موتورهای جستجو ، بازیکنان بزرگی وجود دارند ، مانند گوگل همیشه حاضر ، بازیکنان بزرگ آن نیستند فقط بازیکنان وقتی صحبت از موتورهای جستجوی دیگر می شود ، مانند DuckDuckGo ، فقط با بهینه سازی برای Google می توانید درآمد خود را از دست دهید.

از یک نکته دیگر ، SEO به محض اینکه شما از آن استفاده کردید نسبتاً ساده است و همچنان به نتیجه می رسد. هیچ موتور جستجو در زمان سئو به طور کامل دوباره چرخ را اختراع نمی کند و این شامل DuckDuckGo است. شما ممکن است فقط با ایجاد چند تغییر و توسعه جهان بینی موتور جستجوی خود ، رشد جدید و چشمگیری را ببینید.

آیا شما بر روی بهینه سازی سایت خود برای موتورهای جستجوی جایگزین مانند DuckDuckGo تمرکز کرده اید؟ به ما در کامنت ها اطلاع دهید!