آموزش سئو

چگونه iPaaS می تواند به بازاریابی دیجیتال شما کمک کند؟

دسامبر 1, 2020

اگر یک مورد از جعبه ابزار بازاریابی دیجیتال خود نیاز دارید ، کارایی آن است. شما باید به داده های بی درنگ دسترسی داشته باشید تا بتوانید به سرعت موثرترین تصمیمات را بگیرید و این مهمترین هدایا را به مشتریان پرداخت کنید.

می توانید با استفاده از iPaaS یا “Platform Platform به عنوان یک سرویس” شروع کنید. در ابتدا درک آن کمی مشکل است ، اما نگران نباشید. من آن را برای شما خراب می کنم بنابراین ، بیایید بررسی کنیم که iPaaS چگونه کار می کند ، و از برخی اصول شروع می کنیم.

چی منs iPaaS؟

قبل از اینکه در مورد iPaaS بدانیم ، در مورد برخی اصطلاحات روشن باشیم.

احتمالاً شما در حال حاضر از برنامه های مختلف یا نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) در سراسر سازمان خود استفاده می کنید. آمار نشان می دهد که مشاغل کوچک استفاده می کنند 40 برنامه به طور متوسط ​​، و مشاغل بزرگتر از بسیاری دیگر استفاده می کنند.

نمونه های SaaS شامل دوشنبه ، ترلو ، Salesforce و جیمیل است. معمولاً برای انجام وظایف ، خواه تعیین پروژه در ترلو به شخصی یا پاسخگویی به مشتری در Gmail ، باید بین این برنامه های SaaS جابجا شوید.

مشکل؟ حرکت مداوم بین این سیستم های مختلف وقت گیر و ناکارآمد است. از آنجا که بیش از 82 درصد مشتریان تقریباً راه حل های فوری برای مشکلات آنها انتظار داشته باشید ، این زمان است که شما نمی توانید هدر دهید.

iPaaS چگونه کمک می کند؟ ساده است. iPaaS برنامه های SaaS و خدمات ابری شما را ادغام می کند. به عبارت دیگر ، همه این برنامه های مختلف را گرد هم می آورد تا از یک مکان در دسترس باشند.

با استفاده از iPaaS ، می توانید نامه الکترونیکی را از مشتری احتمالی در Gmail بخوانید و بلافاصله به شخص دیگری یک کار پیگیری در Trello اختصاص دهید. می توانید بازاریابی ورودی و خروجی را در زمان واقعی ردیابی کنید و به سرعت وضعیت Lead را در Salesforce به روز کنید.

از منظر بازاریابی ، مهمترین دلیل این است که چرا iPaaS می تواند برای شما مفید باشد. این چیزی است که شما باید بدانید.

iPaaS چیست؟

مزایای iPaaS

اندازه شرکت شما هر اندازه باشد ، سه مزیت اصلی iPaaS وجود دارد:

 1. صرفه جویی در هزینه
 2. کارایی تجارت
 3. امنیت و انطباق

بگذارید یکبار از کنار اینها بگذریم.

iPaaS می تواند در هزینه های شما صرفه جویی کند

اگر می خواهید بودجه IT خود را ساده کنید ، iPaaS می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. در اینجا سه ​​دلیل خاص وجود دارد.

انعطاف پذیری از iPaaS

اول ، انعطاف پذیر است مقیاس گذاری خدمات شما متناسب با نیازهای خاص تجاری شما در هر زمان و بدون کشش بیش از حد در بودجه فناوری اطلاعات ، بسیار آسان است.

به عنوان مثال ، اگر تقاضای فصلی بالایی را تجربه می کنید ، می توانید به سرعت سیستم عامل iPaaS خود را برای کنترل میزان صدا افزایش دهید. شما می توانید مبارزات بازاریابی را افزایش داده و تعداد زیادی از هدایا را مدیریت کنید بدون اینکه سرعت و کارآیی را از بین ببرید.

این انعطاف پذیری چگونه به شما در کاهش هزینه ها کمک می کند؟ باز هم ، این ساده است. هرچه شرکت شما چابک تر باشد ، سریعتر می توانید از مشتری های جدید استفاده کنید و در این بین منابع کمتری را هدر می دهید.

خودمختاری از iPaaS

دیگر نگران برنامه ریزی برای به روزرسانی نرم افزار نیستید زیرا iPaaS این به روزرسانی ها را برای شما انجام می دهد. بروزرسانی های خودکار:

 • به حداقل می رساند هزینه های نگهداری شما
 • قابلیت اطمینان سیستم شما را افزایش می دهد

به بیان ساده ، به روزرسانی های خودکار به طور غیر مستقیم باعث کاهش زمان خرابی می شوند. بیشتر از 17 درصد مشاغل کوچک مشتریان خود را از طریق خرابی از دست داده اند و 37 درصد نیز درآمد خود را از دست داده اند. نتیجه؟ اتوماسیون به شما کمک می کند تا از خط پایین و مشتری خود محافظت کنید.

سادگی از iPaaS

بسیاری از مشاغل کاملاً مفهوم ارائه یک پلت فرم iPaaS را دلهره آور می دانند.

مقاله مرتبط  Wix Review: یک وب سایت ساز برتر

توصیه من؟ نباش راه حل های iPaaS کاربرپسند هستند. آنها با توجه به رمزگذار “تازه کار” طراحی شده اند ، بنابراین برای تنظیم ادغام نیازی به مهارت های تخصصی IT ندارید.

از آنجا که نیازی به استخدام توسعه دهنده خارجی برای کمک به شما در استقرار سرویس نیست ، می توانید در کوتاه مدت پس انداز کنید.

 • تمام کاری که شما انجام می دهید دسترسی به یک سرویس مبتنی بر cloud است. نصب فنی کمی لازم است.
 • بدون صرف هزینه اضافی می توانید به سرعت یکپارچه سازی برنامه ها را نصب یا حذف کنید.
 • برای ایجاد تغییرات نیز به مجوزهای سیستم نیازی ندارید. همه اینها با بهره وری مقرون به صرفه در ذهن طراحی شده اند.

بهترین قسمت؟ از آنجا که استفاده از آن آسان است ، هزینه کمتری را برای آموزش کارمندان در مورد چگونگی کار در سرویس هزینه خواهید کرد.

شما کارآیی تجارت ممکن است با iPaaS افزایش یابد

کارایی یک نقطه فروش واقعی برای این سیستم عامل ها است. در اینجا دلایل اصلی وجود دارد.

اول ، آیا شما می دانید که 80 درصد مشتریان وقتی با اعضای مختلف تیم شما صحبت می کنند ، انتظار اطلاعات مداوم را دارید؟ iPaaS این امکان را از طریق موارد زیر فراهم می کند:

 • همگام سازی خودکار داده ها در بین سیستم ها
 • دسترسی همزمان به داده ها
 • ارتباطات متمرکز بین بخشها
 • مبارزات ساده
 • دسترسی بهتر به داده های زمان واقعی برای تصمیم گیری مهم

این بدان معنی است که شما همزمان تجربه مشتری خود را با شرکت خود بهبود می بخشید و بهره وری عملیاتی را افزایش می دهید.

همچنین این کار باعث می شود که شما بتوانید دقیقاً در هر لحظه در شرکت خود ببینید دقیقاً چه اتفاقی می افتد. خواه ردیابی اهداف هفتگی باشد یا ارزیابی رفتار مشتری ، از یک رابط ساده می توانید به همه مواردی که نیاز دارید دسترسی پیدا کنید.

معمولاً طول می کشد زمان بسیار کمتری برای نصب iPaaS نسبت به نصب جداگانه همه ابزارهای نرم افزاری خود.

iPaaS می تواند به امنیت و انطباق کمک کند

آیا می دانید حملات سایبری هزینه آن را دارد تجارت متوسط ​​200000 دلار؟ یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از نقض داده های پرهزینه ، بهبود امنیت سایبری شما است. در اینجا چگونگی کمک به iPaaS آورده شده است.

 • به روزرسانی های خودکار امنیتی داده ها و زیرساخت های شما را ایمن نگه می دارد.
 • محافظت از داده ها آسان تر است زیرا همه آنها در یک مکان مرکزی ذخیره می شوند.
 • راه حل های iPaaS معمولاً شامل ابزارهای امنیتی پیشرفته برای یافتن تهدیدها مانند کشف تقلب و هشدارهای متجاوز است.
 • اگر کارمند از شغل خود خارج شود ، می توانید به سرعت نمایه کاربری خود را لغو کنید ، به این معنی که احتمال دسترسی آنها به داده های محرمانه کمتر است.
 • ابزارهای امنیتی iPaaS می تواند سطوح محافظتی را که شما برای تأمین بسیاری از الزامات انطباق در صنایع لازم دارید ، ارائه دهد.

اساساً ، iPaaS برای عملکرد و اتصال ایمن در فضای مجازی بسیار مناسب است ، زیرا انجام کارهای روزمره را آسان تر می کند و ارتباط بی نقص در شرکت شما را تسهیل می کند. بیشتر از همه ، iPaaS به شما کمک می کند تا استانداردهای مختلف امنیتی صنعت را رعایت کنید.

اکنون که به مزایای iPaaS پرداختیم ، ممکن است فکر کنید این گزینه مناسب تجارت شماست. یک سوال اساسی باقی می ماند: چگونه راه حل مناسب iPaaS را برای شرکت خود انتخاب می کنید؟

انتخاب راه حل ایده آل iPaaS

انتخاب یکپارچه سازی مناسب iPaaS به این دو مورد برمی گردد.

 1. درک نیازهای خاص داده های شرکت شما. به عنوان مثال ، برخی از ابزارهای iPaaS به بهترین وجهی برای خودکار سازی تماس و مدیریت سرب مناسب هستند ، در حالی که برخی دیگر برای اتوماسیون گردش کار روزانه بهترین عملکرد را دارند.
 2. یافتن یک بستر مناسب iPaaS برای رفع این نیازها ، با قیمت مناسب.

ربع جادوی گارتنر مکان خوبی برای شروع تحقیقات ارائه دهنده iPaaS است. اما قبل از شروع ، آنچه در ابتدا باید انجام دهید اینجاست.

 • آنچه را که از iPaaS نیاز دارید ، شناسایی کنید ، چه تجزیه و تحلیل مشتری ، مدیریت کارمندان ، امنیت بیشتر یا موارد دیگر.
 • یک نقطه قیمت واقع بینانه تعیین کنید. چقدر توانایی پرداخت هزینه iPaaS را دارید؟ در مورد بودجه iPaaS خود ، که بعداً به آن پرداخت خواهیم کرد ، خوب فکر کنید.
مقاله مرتبط  نحوه ایجاد کمپین های PPC برای بازاریابی املاک و مستغلات

پس از تأمل در مورد این موضوعات کلیدی ، وقت آن است که برای اهداف بازاریابی و تجاری خاص خود یک ادغام iPaaS مناسب انتخاب کنید. این راهنمای گام به گام من است.

مطمئن باشید برنامه های مورد علاقه شما می توانند با iPaaS ادغام شوند

بیایید با یک چیز ساده شروع کنیم: همه سیستم عامل های iPaaS با هر برنامه کار نمی کنند. با توجه به این نکته ، راه حل مناسب برای شما باید با اکثر برنامه های روزمره (اگر نه همه آنها) کار کند.

در ابتدا ، فقط همه برنامه هایی را که در حال حاضر استفاده می کنید لیست کنید و تصمیم بگیرید که کدام یک را برای ادغام نیاز دارید. این به شما کمک می کند تحقیقات خود را محدود کنید بنابراین فقط بر روی ابزارهای سازگار تمرکز می کنید.

برای محدود کردن جستجوی خود حتی بیشتر ، باید میان مدت و بلند مدت فکر کنید. با رشد کسب و کار خود ، در برنامه های تلفیقی کدام برنامه ها قصد دارید؟ چه چیزی برای استراتژی بازاریابی شما مهم است؟

راه حل iPaaS شما ، نه فقط کوتاه مدت ، باید در سالهای آینده برای شما مفید باشد.

در مورد iPaaS تصمیم بگیرید که می خواهید با داده چه کاری انجام دهید

به خودی خود ، یک قطعه داده خام چیز زیادی به شما نمی گوید. مطمئناً ، ممکن است برخی از تجزیه و تحلیل مشتری و چند مورد بررسی کارمند داشته باشید ، اما تا زمانی که این داده ها را به اطلاعات تبدیل نکنید ، نمی توانید از آنها برای بهبود تلاش های بازاریابی یا رشد تجارت خود استفاده کنید.

به یاد داشته باشید ، این کل موضوع iPaaS است: ادغام داده ها از سراسر شرکت شما ، بنابراین آنها را به اطلاعات مفید تبدیل می کنید. هنگامی که تأیید کردید کدام برنامه ها استفاده می کنید و کدام سیستم عامل ها سازگار هستند ، باید در مورد محل قرارگیری داده های خود فکر کنید.

 • اطلاعاتی را که در اختیار دارید مشخص کنید ، اعم از نام ، بلیط تبلیغاتی ، ایمیل ، بازبینی یا موارد دیگر.
 • تأیید کنید که برای دستیابی به اهداف تجاری خود چه داده هایی را برای ادغام نیاز دارید ، زیرا دوباره ، هر iPaaS نمی تواند انواع داده ها را ادغام کند.
 • مشخص کنید کدام برنامه ها حاوی این داده ها هستند ، زیرا این برنامه ها باید با iPaaS سازگار باشند.
 • بررسی کنید کدام ابزار iPaaS انتقال داده ها را آسان تر می کند.

اطمینان حاصل کنید که استفاده از iPaaS آسان است

این یکی مهم است. برخی از راه حل های iPaaS نسبت به راه حل های دیگر کاربرپسندتر هستند ، بنابراین حتماً مهارت های IT کارمندان خود را در نظر بگیرید.

 • هرچه تیم شما به آموزش بیشتری نیاز داشته باشد ، مدت زمان بیشتری برای راه اندازی سیستم لازم است.
 • بدون آموزش مناسب ، کارمندان شما ممکن است به طور تصادفی داده های مهم را خراب یا حذف کنند. اگر برنامه احتمالی برای مدیریت منحنی یادگیری (مانند پشتیبان گیری ابری یا نسخه چاپی) در دست اجرا نباشد ، ممکن است دچار از دست دادن دائمی اطلاعات شوید.

مشکل واقعی؟ منحنی های یادگیری تند می توانند بر بهره وری تأثیر بگذارند ، که از همه چیز از خدمات مشتری به گردش کار روزانه تأثیر می گذارد. بنابراین ، قبل از اینکه یک پلتفرم را انتخاب کنید ، در تخصص فنی کارمندان تأثیر بگذارید.

بعلاوه ، اگر به دنبال ابزاری کاربر پسند برای ارزیابی اقدامات اخیر بازاریابی خود هستید ، ماشین حساب تست A / B من را بررسی کنید.

درباره امنیت و به روزرسانی های iPaaS اطلاعات کسب کنید

مطمئناً ، iPaaS در کل بسیار ایمن است. با این حال ، این بی عیب و نقص نیست ، بنابراین در اینجا باید به یاد داشته باشید.

 • سابقه ارائه دهنده خدمات را بررسی کنید. آیا مشتریان از خدمات راضی هستند؟ آیا ارائه دهنده تجربه مدیریت شرایط الزامات خاص بخش شما را دارد؟
 • همچنین باید سابقه فروشنده را از نظر خرابی و از دست دادن اطلاعات بررسی کنید. اگر یک سیستم عامل غیرقابل اعتماد باشد ، ممکن است داده های شما به خطر بیفتد و عملکرد آن آسیب ببیند.
 • میزان نصب به روزرسانی را تأیید کنید و اطمینان حاصل کنید که به صورت خودکار اعمال می شوند.
مقاله مرتبط  چگونه Google Lens محصولات شما را به صورت آنلاین پیدا می کند

امنیت بسیار مهم است ، بنابراین از پرسیدن س toال نترسید.

نقطه iPaaS خود را مشخص کنید

iPaaS یک سرمایه گذاری تجاری است ، بنابراین باید آن را درست دریافت کنید.

 • به بودجه IT خود برگردید و تأیید کنید که توانایی پرداخت هزینه را دارید.
 • درباره گزینه های موجود در پرانتز قیمت خود تحقیق کنید. جوانب مثبت و منفی هر سیستم عامل را ذکر کنید.
 • تصمیم بگیرید آیا بهتر است ماهانه یا سالانه هزینه ثابت را پرداخت کنید یا به دنبال ساختار قیمت انعطاف پذیرتری هستید. ارائه دهنده یکسان ، بسته به نیاز شما ، گاهی می تواند برنامه های مختلفی را با قیمت های مختلف ارائه دهد.

بسیاری از سیستم عامل های iPaaS دوره های آزمایشی رایگان را ارائه می دهند ، بنابراین ممکن است ارزش آن را داشته باشد که یکی از آنها را برای مدت 30 روز یا قبل از شروع به آزمایش ، آزمایش کنید. گفته می شود ، اگر این یک سیستم عامل پیچیده باشد ، نصب و یادگیری آن برای یک دوره آزمایشی رایگان ممکن است از نظر مالی دردسر بیشتری داشته باشد.

iPaaS Tools

هنوز فکر می کنید از کجا شروع کنید؟ بگذارید چند نمونه از ابزارهای محبوب iPaaS را برای انتخاب برای شما بگذارم.

زاپیر

با استفاده از Zapier ، مشاغل از هر اندازه می توانند گردش کار سفارشی و ساده ای را طراحی کنند. شما به دانش فنی نیز نیازی ندارید ، زیرا تعداد زیادی الگو از پیش آماده برای انتخاب و ادغام به دلخواه شما وجود دارد.

به عنوان مثال ، می توانید از طریق برنامه های دیگر اعلان ها را به Slack ارسال کنید:

iPaaS Zapier

همچنین می توانید بدون باز کردن هر برنامه به صورت جداگانه به سرعت کارها را ایجاد کنید:

iPaaS Zapier2

بهترین قسمت؟ Zapier کیف پول پسند است و حتی وجود دارد نسخه رایگان پایه در دسترس.

ابر ادغام اوراکل

اگر رعایت این موارد برای شما در اولویت است ، بررسی کنید ادغام اوراکل. این دارای الگوهای iPaaS برای بسیاری از صنایع ، از خدمات مالی گرفته تا مراقبت های بهداشتی است:

اوراکل iPaaS

همچنین ردیابی Lead ها در هر مرحله از فرآیند از یک پلت فرم ساده است:

مثال اوراکل iPaaS

می توانید همانطور که می خواهید پرداخت کنید یا یک برنامه قیمت گذاری سفارشی انتخاب کنید.

Jitterbit

Jitterbit برای متحد کردن گردش کار شما طراحی شده است ، بنابراین می توانید همه چیز ، از عملکرد بازاریابی گرفته تا تعامل مشترک از یک مکان را به راحتی ردیابی کنید. همچنین با سرویس های معروف مانند Salesforce و Microsoft سازگار است:

Jitterbit iPaaS

تو می توانی درخواست یک دوره آزمایشی رایگان کنید یا برای برنامه های قیمت گذاری سفارشی با Jitterbit تماس بگیرید.

نتیجه

iPaaS یک روش عالی برای ساده سازی جریان داده در شرکت شما ، نظارت بر تبدیل ها به صورت بلادرنگ و بهبود سرعت پاسخگویی مشتری است. این یک افزودنی خوب به هر جعبه ابزار بازاریابی دیجیتال است.

به یاد داشته باشید که آنچه برای یک شغل مناسب است ممکن است برای شما مفید نباشد. به همین دلیل صرف وقت برای تحقیق در مورد فروشندگان بسیار مهم است و قبل از تعهد به عقد قرارداد خدمات ، به اندازه نیاز س askال کنید.

یک نکته آخر: اگر برای افزایش بازدید به وب سایت خود و کمک بهینه سازی محتوای خود برای بهبود نرخ تبدیل به کمک نیاز دارید ، بررسی خدمات مشاوره ای من را فراموش نکنید.

آیا هنوز iPaaS را در سراسر کسب و کار خود مستقر کرده اید؟