آموزش سئو

چگونه یک وب سایت رایگان Google برای تجارت خود ایجاد کنیم

ژوئن 2, 2021

وجود وب برای یافتن آنلاین ، به ویژه این روزها ضروری است. با توجه به Statista.com ، تقریبا یک سوم مصرف کنندگان در ایالات متحده هر روز آنلاین به دنبال یک تجارت محلی است. این ساده است: وب سایت ها برای جذب مشتری جدید ضروری هستند.

یک وب سایت از راه های دیگر ، مانند نمایش محصولات خود و افزایش آگهی ها ، بسیار ارزشمند است. با این حال ، وب سایت شما نیازی به هزینه بالایی ندارد و شامل جدیدترین ویژگی ها است. اگر مشاغل کوچکی هستید که فقط می خواهد به مشتریان اطلاع دهد شما چه کسانی هستید و چه کاری انجام می دهید ، ممکن است یک وب سایت رایگان Google همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید.

Google’s Free Website Builder چیست؟

سازنده وب سایت رایگان Google بخشی از Google برای کسب و کار من است و به مشتریان در کشف آنلاین شما کمک می کند.

هنگام ایجاد وب سایت شما ، Google اطلاعات موجود در نمایه تجاری GMB شما را می گیرد و از آنها برای وب سایت استفاده می کند بلوک های سازنده وب سایت شما. جدا از برخی از سفارشی سازی ، شما خیلی خوب هستید که از آنجا بروید.

اگرچه هیچ هزینه ای وجود ندارد ، اما وب سایت های رایگان Google حرفه ای به نظر می رسند و مجموعه ای از موضوعات معاصر را ارائه می دهند.

سازنده وب سایت Google برای همه ، حتی برای مبتدیان مناسب است. بدون نیاز به تخصص فنی با یک وب سایت رایگان Google و هیچ نگرانی در مورد پشتیبان گیری گسترده.

مزایای اضافی با وب سایت رایگان Google عبارتند از:

 • نیازی نیست که به شبکه های اجتماعی اعتماد کنید: هر مشتری بالقوه ای در شبکه های اجتماعی حضور ندارد و ممکن است بسیاری از آنها در سیستم عامل هایی که شما بیشتر دوست دارید وجود نداشته باشد. داشتن یک وب سایت اختصاصی برای خود ، که در آن افراد می توانند نام شما یا آنچه را می فروشید در Google گوگل کنند و اطلاعات شما را بدون ورود به سیستم فیس بوک یا توییتر پیدا کنند ، می تواند این مشتریان را به ارمغان آورد.
 • راحتی در استفاده: یکی از مزایای اصلی یک وب سایت رایگان Google سادگی آن است و وب سایت های زیبایی ارائه می دهد. به عنوان مثال ، حتی نسخه رایگان وردپرس برای مبتدی مطلق ، با منوها ، صفحات ، زیر منوها و غیره ، می تواند طاقت فرسا باشد.
 • این موارد ضروری را فراهم می کند: اگر به دنبال کل تجربه تجارت الکترونیکی نیستید ، وب سایت رایگان Google همان چیزی است که شما برای دسترسی به مخاطبان گسترده تر نیاز دارید.

در اینجا چند دلیل دیگر وجود دارد که چرا شما باید از یک وب سایت رایگان Google برای آنلاین شدن استفاده کنید.

چرا باید با استفاده از ابزار رایگان Google یک وب سایت درست کنید؟

فقط 64 درصد از مشاغل کوچک دارای وب سایت هستند. در همین حال ، 70 درصد از مشتریان بالقوه بیشتر احتمال دارد خرید از یک تجارت با یک وب سایت.

این بدان معناست که 36 درصد مشاغل ممکن است 70 درصد خریداران را از دست بدهند.

وب سایت ها مشروعیت بیشتری به نظر می رسند ، به خصوص اگر وب سایت حرفه ای به نظر برسد. وب سایت های Google که تقریباً تقریباً هیچ وقت برای راه اندازی آنها صرف نمی شود و نیاز به حداقل تعمیر و نگهداری دارند ، می توانند به نظر برسند که شما ساعتها وقت و هزاران دلار صرف کرده اید تا عالی به نظر برسد.

اگر وب سایت رایگان Google شما را پیدا کرد ، چرا از سهولت نصب و ویژگی های رایگان آن استفاده نمی کنید؟

ویژگی های وب سایت ساز Google

شماره یک موردی که وب سایت های تجاری Google را از دیگران متمایز می کند این است که به طور خودکار سایت را برای شما ایجاد می کند. درصورت نیاز می توانید موارد را تغییر دهید ، اما اگر حساب Google برای کسب و کار من داشته باشید و گزینه وب سایت را انتخاب کنید ، با استفاده از الگویی که انتخاب می کنید به طور خودکار اطلاعات یک سایت را برای شما جمع می کند.

مقاله مرتبط  چگونه آژانس Adwords مناسب را انتخاب کنیم

اجازه ندهید که سادگی آن شما را فریب دهد. یک وب سایت رایگان Google برای کسب و کار من ویژگی های بسیاری را به شما ارائه می دهد.

به عنوان مثال ، بهینه سازی داخلی را برای شما فراهم می کند تا مشتریان بتوانند:

 • با شما تماس بگیرند یا به شما پیام دهند
 • سفارش دادن
 • قیمت خدمات دریافت کنید
 • خدمات خود را رزرو کنید یا ترتیب تحویل دهید

علاوه بر این ، یک وب سایت رایگان Google به شما امکان می دهد “آنچه خاصیت کسب و کار شما را به نمایش می گذارد” از طریق:

سایر ویژگی های قابل ذکر عبارتند از:

 • ادغام با Google Maps و Calendar
 • چرخ و فلک تصویر و پیوندهای ویدئویی
 • اتصال با Google Drive

علاوه بر موارد فوق ، Google به روزرسانی خودکار ، تبلیغات و همچنین تلفن همراه را به شما ارائه می دهد.

همانطور که مشاهده می کنید ، یک وب سایت رایگان Google چیزهای زیادی به صاحب مشاغل جدید ارائه می دهد ، اما چگونه با دیگران مقایسه می شود؟

Google Website Builder Versus WordPress و سایر ابزارهای مشابه

قالب یک صفحه سازنده وب سایت Google گزینه های دیگر در سادگی را شکست می دهد.

علاوه بر این ، یک وب سایت ایجاد می کند که تقریباً هیچ تلاشی در کنار شما ندارد ، جایی که محصول Google از ابزارهای مشابه متفاوت است. همچنین به شما امکان می دهد تصاویر را با چند کلیک وارد کنید و می توانید تجزیه و تحلیل ها را ردیابی کنید ، در مجموع موارد ضروری را به شما ارائه می دهد.

مزیت اصلی دیگر نسبت به رقبا این است که شما از ابتدا شروع نمی کنید و همه تصمیمات را خودتان نمی گیرید.

اگرچه از نظر برخی اساسی است ، گوگل یک وب سایت کاربردی و با ظاهری زیبا به شما می دهد و با اندکی تخیل ، نتایج چشمگیری را ارائه می دهد.

برای الهام ، به چه چیزی نگاه کنید صندوق پستی استیل با آنها انجام داد این وب سایت کسب و کار Google با اصول اولیه ای که می تواند از اطلاعات کسب و کار آنها استخراج شود (به عنوان مثال عملکرد دستورالعمل ها) شروع می شود.

وب سایت رایگان Google - مثال صندوق پستی فولادی

اگر روی “همبرگر” در بالا سمت چپ کلیک کنید ، گزینه هایی را می بینید که شرکت برای اضافه کردن شما به مناطق مختلف صفحه انتخاب کرده است. یک ویژگی جالب که آنها اضافه کردند لیستی از انواع صندوق پستی با تعاریف مختصر از هر یک بود. این امکان را به افرادی می دهد که برای صندوق های پستی خرید می کنند بدون اینکه مجبور شوند از سایت غیر Google Steel Mailbox استفاده کنند ، نوع آنها را بفهمند.

وب سایت رایگان Google - صندوق پستی فولادی به سایت اصلی پیوند دارد

اگر مشتری روی یکی از آن پیوندهای آبی کلیک کند ، مستقیماً به نوع صندوق پستی که دنبال آن است منتقل می شود. اگر آنها از طریق سایت اصلی گشتند – و شما می توانید هم یک سایت تجاری ساده Google و هم سایت عمیق تری داشته باشید – احتمالاً مجبور به حفاری بیشتری هستند تا دقیقاً آنچه را که لازم دارند پیدا کنند.

چه ویژگی بسیار خوبی برای مشتریان در حال حرکت است.

وقتی نوبت به این نوع وب سایت می رسد ، شاید ضعیف ترین زمینه آن بهینه سازی مداوم SEO باشد ، اما شما می توانید با استفاده از یک ابزار رایگان یا پولی کلمات کلیدی را پیدا کرده و در توضیحات و پست های خود بگنجانید.

وردپرس

در حالی که وبلاگ نویسان ، 500 شرکت Fortune و مشاغل کوچک برای ساخت وب سایت های خود از وردپرس استفاده کنید، در واقع یک سیستم مدیریت محتوا.

مقاله مرتبط  بهترین شرکت های خدمات حقوق و دستمزد سال 2020

برای شروع دو گزینه دارید. WordPress.com نسخه رایگان را به شما ارائه می دهد ، در حالی که WordPress.org نسخه پولی را ارائه می دهد.

در سطح رایگان ، مهمترین تفاوت بین گوگل و وردپرس این است که شما می توانید چندین صفحه در سایت خود ایجاد کنید ، در حالی که گوگل قالب یک صفحه ای دارد.

وب سایت رایگان گوگل - سطح قیمت رقیب وردپرس

وقتی به سطح پولی رسیدید ، می توانید توابع اضافی اضافه کنید.

در حالی که وردپرس عملکردهای بیشتری نسبت به وب سایت های Google ارائه می دهد ، مهم نیست که از چه سطحی استفاده می کنید ، شما باید از ابتدا شروع کنید. هیچ چیز به صورت خودکار جمع نمی شود. با این وجود ، اگر تازه می آموزید ، آموزشهای آنلاین زیادی وجود دارد و نیازی به انجام هرگونه کدگذاری نیست.

Wix

Wix یکی دیگر از سازندگان وب سایت رایگان است ، اگرچه همچنین برنامه های حق بیمه و تجارت الکترونیکی را نیز ارائه می دهد. شروع کار ساده است. برای شروع فقط با Facebook یا Google ثبت نام کنید یا وارد شوید.

وب سایت رایگان Google در مقابل Wix

مانند وردپرس ، سطح رایگان از نظر عملکرد نسبتاً محدود است. اگر تمایل به پرداخت هزینه دارید ، می توانید به صدها الگو ، انواع تجزیه و تحلیل اضافی و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید.

Wix فراهم می کند 500 قالب مختلف، و ویژگی کشیدن و رها کردن آن به این معنی است که مبتدیان می توانند بدون نیاز به تخصص فنی از آن استفاده کنند.

سایر ویژگی ها عبارتند از:

 • گالری های رسانه ای
 • بهینه سازی موبایل
 • فونت های نامحدود
 • یک طرح SEO شخصی شده

Wix نیز کدگذاری را فراهم می کند برای ردیابی بازدید کننده ، در حالی که آن است ابزار تجزیه و تحلیل رفتار ، بازدید و رفتار بازدیدکننده شما را نشان می دهد.

چگونه وب سایت رایگان Google خود را سفارشی کنیم

بعد از اینکه صفحه Google My Business خود را تنظیم کردید (مراحل دقیق در بخش بعدی است) ، می توانید وب سایت رایگان google سایت خود را در نصب استاندارد. سپس می توانید از آنجا سفارشی سازی کنید.

وب سایت رایگان Google - تجارت من در Google

لیست نزدیکترین سایت نمونه شما شامل کارهایی است که اکنون می توانید انجام دهید ، مانند افزودن عکس ، متن و مضامین. دورترین مکان شامل:

 • خانه
 • نوشته ها
 • بررسی ها
 • پیام ها
 • محصولات
 • بینش

برای شناختن این گزینه ها و گزینه هایی که انجام می دهید کمی وقت بگذارید.

از صفحه اصلی نیز می توانید:

 • با افزودن ساعات کار ، توضیحات و آرم ها ، نمایه خود را به پایان برسانید
 • مشتریان را در مورد اخبار و رویدادها به روز کنید
 • یک آدرس ایمیل سفارشیyourbusiness ایجاد کنید
 • تورهای فضیلت را راه اندازی کنید و تبلیغات ایجاد کنید

می توانی ببینی مضامین، تصاویر را با گالری عکس اضافه کنید و دسته های سایت خود را از فهرست دیگر ویرایش کنید.

وب سایت رایگان Google - مثال وب سایت Tony's SEO Shop

برای راه اندازی بهتر سایت خود ، این مراحل را دنبال کنید:

 1. موضوع خود را انتخاب کنید: برای شخصی سازی ، واضح ترین نقطه شروع ، مشاهده مضامین است. ده مورد برای انتخاب وجود دارد ، همه با رنگ ها و سبک های مختلف متن. یکی یکی روی آنها کلیک کنید تا ببینید کدام موضوع بیشتر با سبک کسب و کار شما و تصویری که می خواهید منتقل شود مطابقت دارد.
 2. اضافه کردن عکس: روی گوشه سمت راست بالای عکس هدر کلیک کنید ، عکس خود را بکشید یا یکی از آن را از رایانه بارگذاری کنید. برای افزودن تصاویر دیگر ، روی “عکسها” در سمت چپ کلیک کنید.
 3. ویرایش: با کلیک روی دکمه آبی رنگ “ویرایش” در زیر عکس ها ، متن را ویرایش کنید.
 4. تغییرات اضافی: برای تغییر تنظیمات ، انتشار یا مشاوره در مورد جلب مشتری ، “بیشتر” را کلیک کنید.

به همین راحتی! شما ساخت وب سایت رایگان Google خود را به پایان رسانده اید و باید آماده باشید تا مورد توجه آنلاین قرار بگیرید.

چگونه وب سایت رایگان Google خود را ایجاد کنیم

قبل از ایجاد وب سایت ، اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، صفحه Google my Business را راه اندازی کنید. در اینجا چگونگی انجام این کار آمده است.

 1. به سازنده وب سایت Google بروید.

  شما به دنبال عنوان “وب سایت” هستید. این سومین در بالا است.

 2. نام کسب و کار خود را اضافه کنید و روی پیکان آبی کلیک کنید.
 3. دسته کسب و کار خود را اضافه کنید.

  اگر خدمات یا صنعت شما کاملاً مشخص نیست ، کلاس نماینده بهترین شرکت خود را اضافه کنید. روی «بعدی» کلیک کنید.

 4. تنظیمات برگزیده موقعیت مکانی خود را انتخاب کنید.

  اکنون ، Google از شما می پرسد که آیا می خواهید مکان کسب و کار شما در وب سایت شما نشان داده شود. یا “بله ، می خواهم در وب سایت من نمایش داده شود” یا “نه ، ترجیح می دهم که نکنم” را انتخاب کنید. بسته به نوع مشاغل ، ممکن است لازم باشد آدرس وارد کنید. گزینه مناسب را انتخاب کنید و روی “بعدی” کلیک کنید.

 5. انتخاب کنید که آیا تجارت شما تحویل کالا یا خدمات ارائه می دهد.

  انتخاب کنید که آیا تجارت شما تحویل کالا یا خدمات ارائه می دهد. این مرحله اختیاری است.

 6. منطقه خود را اضافه کنید و “بعدی” را کلیک کنید.
 7. شماره تلفن خود را اضافه کنید.
 8. جزئیات آدرس کسب و کار خود ، از جمله کشور و کد پستی را اضافه کنید.
 9. عادت خود را تأیید کنید.
 10. این کار را با کلیک کردن روی صفحه “Home” که در بالای منوی سمت چپ مشاهده خواهید کرد و پیوند “تأیید” را انجام دهید.
مقاله مرتبط  تدوین استراتژی SEO قدرتمند برای سال 2021

شما آماده ساخت وب سایت رایگان Google خود هستید!

س FAالات متداول رایگان وب سایت Google ایجاد کنید

مزیت اصلی یک وب سایت رایگان Google چیست؟

برخلاف رقبای خود ، شما از ابتدا شروع نمی کنید و همه تصمیمات را خودتان نمی گیرید. اگرچه به نظر برخی اساسی می رسد ، اما یک سایت Google یک وب سایت کاربردی و با ظاهری زیبا به شما می دهد و با اندکی تخیل ، نتایج چشمگیری خواهید گرفت.

چگونه می توانم یک صفحه Google برای کسب و کار من راه اندازی کنم؟

Google دستورالعمل های گام به گام را ارائه می دهد.

آیا برای ساخت یک وب سایت رایگان Google به تخصص فنی نیاز دارم؟

خیر ، یک وب سایت رایگان Google با حداقل ورودی از شما وب سایتی حرفه ای ایجاد می کند.

چگونه یک وب سایت رایگان Google با رقبای خود مقایسه می کند؟

در حالی که گزینه های دیگر ویژگی های اضافی را ارائه می دهند ، گوگل در مورد سادگی و سهولت استفاده از رقبا برتر است.

نتیجه

داشتن حضور آنلاین این روزها یک ضرورت است. اگر مشتریان احتمالی نمی توانند وب سایت شما را پیدا کنند ، احتمالاً مشتری های خود را از دست می دهید.

با این حال ، ساخت یک وب سایت به معنای صرف هزینه زیاد یا نیاز به تخصص فنی نیست. درعوض ، می توانید با شروع یک وب سایت رایگان Google شروع به کار کنید و آن را در چند مرحله آسان راه اندازی کنید.

پس از آنلاین شدن ، می توانید از مزایای اضافی ، مشتریان بیشتر و افزایش تبدیل بهره مند شوید – همه مواردی که برای افزایش میزان موفقیت در کسب و کار و رشد یک شرکت پر رونق لازم دارید.

استفاده از وب سایت رایگان Google Business چه تاثیری بر تجارت شما داشته است؟

مشاوره با نیل پاتل

ببینید آژانس من چگونه می تواند رانندگی کند عظیم مقدار ترافیک به وب سایت شما

 • سئو – باز کردن مقدار زیادی از ترافیک SEO. نتایج واقعی را مشاهده کنید.
 • بازاریابی محتوا – تیم ما محتوای حماسی ایجاد می کند که به اشتراک گذاشته می شود ، پیوند می گیرد و ترافیک را جذب می کند.
 • رسانه پرداخت شده – استراتژی های موثر پرداخت شده با ROI روشن

تماس بگیرید