آموزش سئو

چگونه یک بلاگ مد را راه اندازی کنیم و آن را در سال 2020 مشهور کنیم

می 27, 2020

آ
آیا شما به دنبال شروع یک وبلاگ مد هستید ، اما نمی دانید از کجا شروع کنیم؟

شروع یک وبلاگ امروز بسیار ساده است ، اما موفقیت آمیز بودن و درآمدزایی از آن دشوار است.

اگر به مد و سبک اشتیاق دارید ، احتمالاً قبلاً داغترین وبلاگ نویسان مد و تأثیرگذار در Instagram را دنبال می کنید.

یک وبلاگ مد یک بستر برای آنها فراهم می کند تا ایده های خود را در مورد این موضوع به دست آورند ، و همچنین فرصتی برای آنها به ارمغان می آورد. شما تعجب خواهید کرد که چگونه وبلاگ نویسان مد از طریق وبلاگ های خود به چه میزان درآمد کسب می کنند.

مطابق با خودی کسب و کارپیش بینی می شود مارک های شیک و سبک تا سال 2022 تا 15 میلیارد دلار هزینه کنند. آنها از همه پست ها و محتوای تبلیغی گرفته تا نمونه های رایگان ، سفرها و موارد دیگر هزینه می کنند.

در این مقاله ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه یک وبلاگ مد را راه اندازی کنید و نکاتی را در مورد چگونگی کسب درآمد با آن به اشتراک بگذارید.

مرحله 1: یک وبلاگ مد و طاقچه و نام انتخاب کنید

قبل از شیرجه رفتن به مهره و پیچ های وبلاگ خود ، مانند یافتن بهترین هاستینگ وبلاگ ، باید تعیین کنید که در مورد چه چیزی می خواهید وبلاگ کنید.

می دانید که می خواهید در مورد مد وبلاگ نویسی کنید ، اما برای اینکه بدانید ایده شما عملی است ، بنشینید و طوفان مغزی کنید. اگر بتوانید حداقل در مدت زمان 15 ایده وبلاگ در مدت 15 دقیقه به نتیجه برسید ، برنده شوید. اگر این کار را نکنید ، به تابلوی نقاشی برمی گردد.

پس از انتخاب موضوع اصلی خود ، می خواهید وبلاگ خود را نامگذاری کنید. به موضوع خود ، مخاطب مورد نظر خود و سبک وبلاگ خود شبیه شوید.

برای یافتن نام ، سعی کنید:

 • تولید کننده نام وبلاگ
 • استفاده از اصطلاحنامه برای بیان کلمات مختلف
 • از تکنیک هایی مانند قافیه ، تمساح یا تسویه حساب استفاده کنید (مانند “پرونده مد لباس” یا “خرید در بودجه”)

می توانید نکات و نمونه های بیشتری را در راهنمای ما در مورد نحوه دستیابی به نام وبلاگ بخوانید.

مرحله 2: وبلاگ مد خود را تنظیم کنید

هر وبلاگ به سه عنصر نیاز دارد:

 • نام دامنه منحصر به فرد: این چیزی است که افراد برای یافتن وبلاگ شما ، مانند blogtyrant.com ، در مرورگر وب خود وارد می شوند. این معمولاً با نام وبلاگ شما مطابقت دارد و آسان است برای گفتن و تایپ کردن. درباره انتخاب بهترین نام دامنه در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.
 • یک میزبان وب قابل اعتماد: اینجاست که تمام پرونده ها ، تصاویر و محتوا ذخیره می شوند. شرکت هایی مانند Bluehost تنظیم حساب و وبلاگ شما را آسان می کنند.
 • یک بستر وبلاگ نویسی: این نرم افزاری است که شما برای نوشتن و انتشار وبلاگ های خود ، اضافه کردن طرح و طرح به سایت خود و موارد دیگر از آن استفاده می کنید. ما وردپرس را توصیه می کنیم که دارای 35٪ از وب از جمله نامهای بزرگی مانند Adobe ، Microsoft ، Rolling Stone و موارد دیگر باشد. استفاده ، انعطاف پذیر آسان است و انواع مختلفی از تنظیمات را با مضامین و افزونه ها ارائه می دهد.

بسیاری از وبلاگ نویسان مشتاق مد در این مرحله گیر می آورند زیرا شما نمی خواهید به خصوص برای اولین بار برای یک شرکت میزبانی هزینه بپردازید. بنابراین ممکن است در عوض به گزینه بلاگ نویسی رایگان نگاه کنید. این کار را نکنید!

بسیار مهم است که شما کنترل و مالکیت کلیه محتویات و دارایی های وبلاگ مد خود را حفظ کنید. گزینه های رایگان ممکن است در هر نقطه ناپدید شود ، و هیچ نسخه ای از مطالب خود و مخاطبان ناامید باقی نماند.

بعلاوه ، سیستم عامل های رایگان وبلاگ از نظر ویژگی های بسیار محدود هستند. بسیاری از آنها به شما امکان نمی دهند برای کسب درآمد از وبلاگ خود از تبلیغات استفاده کنید.

اگر می خواهید انعطاف پذیری و کنترل بیشتری داشته باشید ، باید از بسترهایی مانند وردپرس استفاده کرده و میزبانی وب خود را بدست آورید.

ما Bluehost را به عنوان گزینه خوبی برای وبلاگ نویسان جدید توصیه می کنیم. برای اینکه یک خواننده بلاگ وبلاگ باشید می توانید ثبت نام دامنه را به مدت یک سال و نرخ تخفیف دریافت کنید.

وبلاگ مد خود را در Bluehost تنظیم کنید

هنگامی که در سایت Bluehost هستید ، کلیک کنید در حال حاضر آغاز شده است.

طرح قیمت گذاری میزبان را انتخاب کنید که برای شما مناسب باشد و تصمیم بگیرید که آیا دامنه جدیدی را ثبت کنید یا از محلی که قبلاً در اختیار دارید استفاده کنید.

اگر می خواهید منتظر بمانید و در مورد آن فکر کنید ، کلیک کنید بعدا دامنه رایگان را انتخاب کنید.

در مرحله بعد ، اطلاعات حساب خود را وارد کرده و یک برنامه حساب را انتخاب کنید. این طرح 36 ماهه بهترین پیشنهاد را ارائه می دهد ، اما می توانید یکی را که دوست دارید انتخاب کنید.

بعد از ثبت نام ، یک ایمیل با جزئیات ورود به صفحه کنترل میزبانی وب خود دریافت خواهید کرد. به حساب Bluehost خود وارد شوید و به دنبال WordPress در زیر باشید سایتهای من برگه

کلیک وارد وردپرس شوید و مدارک خود را وارد کنید. کلیک ایجاد سایت برای ایجاد بلاگ مد جدید خود.

این جادوگر نصب وردپرس Bluehost را راه اندازی می کند ، جایی که شما نام وبلاگ مد و یک برچسب (اختیاری) خود را وارد می کنید. همیشه می توانید بعداً هر دو را تغییر دهید.

مقاله مرتبط  Ubersuggest اکنون رایگان است

کلیک بعد و نام دامنه خود را از فهرست کشویی انتخاب کنید.

کلیک بعد دوباره برای شروع نصب ، که چند دقیقه طول خواهد کشید. پس از اتمام ، یک پیام موفقیت آمیز مشاهده خواهید کرد.

همچنین با پیوند ورود به سیستم ، تأیید ایمیل دریافت خواهید کرد.

و این ، شما با موفقیت WordPress را در Bluehost نصب کردید و وبلاگ مد خود را راه اندازی کردید!

وقتی برای اولین بار WordPress را نصب می کنید ، وبلاگ شما بسیار اساسی و کسل کننده به نظر می رسد اما نگران نباشید. در مرحله بعد آن را برطرف خواهید کرد. شما یک موضوع و برخی افزونه ها را نصب می کنید تا جالب باشد.

برای وبلاگ مد خود موضوعی را انتخاب کنید

وبلاگ شما اکنون زنده است ، اگرچه هنوز برای نزدیک شدن آماده نیست. برای اینکه وبلاگ مد شما از نظر بصری جذاب تر شود ، باید یک موضوع وردپرس را انتخاب و نصب کنید.

هزاران موضوع برای انتخاب وجود دارد. می توانید با یک نسخه رایگان بروید یا اگر در مورد بلاگ نویسی جدی هستید ، یک موضوع برتر با ویژگی های پیشرفته تر و گزینه های یک ظاهر طراحی شده خریداری کنید.

با این حال ، همه تم ها برای یک وبلاگ مد مناسب نیستند. باید ایده ای را انتخاب کنید که با ایده های شما در مورد طراحی و مارک تجاری مطابقت داشته باشد ، بنابراین ما ایده هایی را برای شما جمع آوری کرده ایم.

یک موضوع رایگان نصب کنید

از آنجا که وردپرس در سراسر جهان بسیار پرطرفدار است ، بسیاری از افراد مضامین کاملاً مناسبی را طراحی کرده اند که استفاده از آنها رایگان است. ما در این گردهمایی تعدادی از بهترین تم های رایگان وردپرس را گردآوری کرده ایم ، بنابراین آن را بررسی کنید و ببینید که آیا برای وبلاگ مد شما کار می کند یا خیر.

پرداخت یک تم حق بیمه

تم های حق بیمه توسط متخصصان طراحی شده اند و معمولاً از نظر مجلل جذاب تر از افراد آزاد هستند. آنها همچنین تمایل دارند که از ویژگی ها و قابلیت های بیشتری در آنها ساخته شده باشند و در صورت گیر ماندن و نیاز به کمک ، گزینه های پشتیبانی را ارائه دهند.

ما هر دو Divi و Astra را توصیه می کنیم زیرا می توانید به صورت رایگان از آنها شروع کنید. اگر می خواهید ویژگی های پیشرفته ای که وبلاگ مد شما را جذاب می کند می توانید در آینده به نسخه برتر ارتقا دهید.

در یک قالب سفارشی سرمایه گذاری کنید

اگر می خواهید یک موضوع واقعاً منحصر به فرد و اصلی برای وبلاگ مد خود داشته باشید ، می توانید مبلغ وردپرس طراحی سفارشی را بپردازید. این یک گزینه گران است (با لحن چند هزار دلاری) و برای تکمیل آن چند ماه طول می کشد. اگر این حساسیت به وجود بیاید ، گزینه خوبی برای نسخه های بعدی وبلاگ مد شماست ، زیرا می توانید برای موضوع سفارشی خود هزینه کنید.

مهم نیست که کدام یک را انتخاب کنید ، حتماً یک مضمون وردپرس را انتخاب کنید که منعکس کننده سبکی است که می خواهید منتقل کنید. این بدان معنی است که نماد شخصی خود را انتخاب کنید ، یک پالت رنگی منحصر به فرد ، درک نحوه کار انتخاب فونت ها ، تصمیم گیری در مورد چیدمان پست وبلاگ و موارد دیگر را انتخاب کنید.

وبلاگ مد خود را با افزونه ها ارتقا دهید

وبلاگ مد شما نیز برای بهینه سازی آن به چند افزونه نیز احتیاج دارد و مطمئن شوید که به سرعت بارگذاری می شود و تجربه خواننده خوبی را ارائه می دهد. در اینجا چند مورد نیاز است.

آلبوم عکس

گالری Envira

برای کمک به مدیریت تصاویر در وبلاگ خود می توانید از گالری Envira استفاده کنید. هر دو عکس را به سرعت بارگذاری کرده و مدیریت تصاویر را در وبلاگ وردپرس آسان می کنید. آنها همچنین انتخاب گسترده ای از گزینه های نمایش برای تصاویر ، مانند پنجره های سبد ، طرح بندی شبکه و موارد دیگر را به شما ارائه می دهند.

افزونه فشرده سازی تصویر

تصاویر می توانند فضای زیادی را به صورت آنلاین به خود اختصاص دهند ، این امر بر سرعت بارگذاری آنها تأثیر می گذارد (و متعاقباً ، مدت زمان بارگذاری سایت شما چقدر طول می کشد.) برای سرعت بخشیدن به همه چیز ، قبل از آپلود کردن آنها با افزونه ای مانند ، تصاویر خود را فشرده کنید. Optimole، بهینه ساز تصویر EWWW، یا دود کردن.

افزونه اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی

شما می خواهید به راحتی خوانندگان خود را به اشتراک بگذارید که پست های خود را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارند ، بنابراین یک افزونه اشتراک گذاری اجتماعی ضروری است. توصیه می کنیم نمادهای ساده اجتماعی زیرا کوچک و زیرک است و به هیچ وجه در بارگیری تأثیر نمی گذارد.

افزونه اینستاگرام

از آنجا که اینستاگرام غالباً در افزونه اشتراک گذاری اجتماعی گنجانده نشده است ، برای آن نیاز به یک جداگانه خواهید داشت. Smash Balloon’s Instagram Feed Pro می تواند به شما در نمایش فیدهای قابل تنظیم در وبلاگ مد کمک کند.

افزونه SEO

وبلاگ خود را برای جستجو با Yoast SEO ، بهترین افزونه SEO WordPress SEO بهینه کنید. این به شما کمک می کند تا ترافیک را افزایش دهید و به شما در نوشتن محتوای دوستانه SEO برای خوانندگان خود کمک کند.

مقاله مرتبط  Squarespace Vs. Wix - مقایسه سایت سازنده

مرحله 3: ایجاد محتوا و شروع به وبلاگ نویسی!

اکنون شما آماده هستید تا محتوای وبلاگ مد خود را ایجاد و منتشر کنید.

از وسوسه شروع به تایپ کردن و انتشار پست ها بدون برنامه خودداری کنید. وبلاگ مد شما به این ترتیب موفقیتی نخواهد یافت.

از صفحات اصلی و فهرست اصلی خود شروع کنید.

WordPress به شما امکان می دهد دو نوع محتوای مختلف ایجاد کنید: پست ها و صفحات. اگر نمی دانید تفاوت چیست ، یک راهنمای مفصل در اینجا آمده است ارسال در مقابل صفحات در وردپرس.

توصیه می کنیم این صفحات را برای وبلاگ مد جدید خود ایجاد کنید:

برای افزودن صفحه جدید در وردپرس ، وارد وبلاگ مد خود شوید و کلیک کنید صفحات » جدید اضافه کن.

از اینجا ، عنوان و محتوای صفحه خود را در ویرایشگر اضافه کنید. برای راهنمایی بیشتر در مورد ویرایشگر وردپرس ، این پست را بررسی کنید.

وقتی کارتان تمام شد ، روی انتشار کلیک کنید تا صفحه در وبلاگ مد شما زنده شود.

در صفحات درباره و مخاطب خود چه مواردی را لحاظ کنید

درباره صفحه

خود را با خوانندگان خود معرفی کنید و در مورد آنچه در وبلاگ شما انتظار دارند در صفحه About خود صحبت کنید. به پروفایل های اجتماعی خود پیوند دهید تا خوانندگان شما بتوانند با شما در ارتباط باشند.

صفحه تماس

اگر می خواهید خوانندگانتان با شما ارتباط برقرار کنند ، یک صفحه تماس ضروری است. می توانید در کمتر از 5 دقیقه با آن ایجاد کنید WPForms، که از قبل در سایت Bluehost شما نصب شده است.

این صفحات باید برای شروع بلاگ مد شما کافی باشند.

اگر می خواهید طرح و طراحی صفحات خود را شخصی سازی کنید ، توصیه می کنیم از سازنده صفحه کشیدن و کشیدن مانند Beaver Builder یا Divi استفاده کنید.

اکنون که چند صفحه ایجاد کردید ، وقت آن است که آنها را به فهرست اصلی وبلاگ مد خود اضافه کنید.

صفحات خود را به فهرست اصلی خود اضافه کنید

برای ایجاد منو در وردپرس ، کلیک کنید ظاهر » منوها. نامی را برای فهرست خود وارد کنید (مانند “منوی اصلی” یا هر چیزی که دوست دارید) و کلیک کنید ایجاد منو.

بعد ، صفحاتی را که تازه ایجاد کرده اید به آن اضافه کنید. زیر موارد منو را اضافه کنیدصفحات را برای اضافه کردن و کلیک کردن انتخاب کنید ذخیره منو.

برای افزودن منو به عنوان وبلاگ مد خود ، کلیک کنید مدیریت مکانها در بالای صفحه. سپس مکان مورد نظر خود را انتخاب کنید. گزینه های مکان در دسترس شما بستگی به موضوع وردپرس شما انتخاب کرده است ، اما مطمئن شوید که مجموعه مکان اولیه را بدست آورده اید.

اولین ارسال های وبلاگ خود را بنویسید

اکنون زمان آن رسیده است که نوشتن مطالب وبلاگ مد خود را بنویسید. شما قبلاً برخی از ایده های ارسال بلاگ را مغز خود قرار داده اید ، بنابراین آنها را بیرون بکشید و شروع به نوشتن کنید.

اگر برای ایده های گیر افتاده اید ، لیست نهایی ایده های ارسال بلاگ و راهنمای ما در مورد چگونگی نوشتن پست کامل وبلاگ را بررسی کنید.

هنوز درباره درآمدزایی نگران نباشید. در حال حاضر ، شما باید برخی از مطالب را در وبلاگ خود بدست آورید ، بنابراین توسط موتورهای جستجو ایندکس می شود و ساخت مخاطبان را آغاز می کنید. همچنین می توانید یک استراتژی وبلاگ ایجاد کنید تا ایده ها در جریان باشد و وبلاگ مد شما کاملاً با پست ها در دسترس باشد.

تبریک می گویم! وبلاگ مد جدید شما در حال اجرا است. آفرین.

اما شما هنوز تمام نشده است. شما باید وبلاگ خود را تبلیغ کرده و مخاطب را توسعه دهید. از این گذشته ، شما می خواهید افراد را درگیر نگه دارید و مرتباً به وبلاگ خود بر می گردید ، درست است؟

به علاوه ، اگر می خواهید از وبلاگ مد خود درآمد کسب کنید ، به مخاطب احتیاج دارید ، و کسب درآمد بدون آن کار سختی است.

مرحله 4: وبلاگ مد خود را تبلیغ کرده و مخاطبان خود را رشد دهید

چگونه وبلاگ خود را تبلیغ کنید

اگر می خواهید مخاطبی را توسعه دهید و درنهایت برای کسب درآمد از آن درآمد کسب کنید ، تبلیغ وبلاگ مد شما ضروری است. برخی از آنها آسان هستند تا تنظیم شوند و برخی دیگر به سرمایه گذاری کمی بیشتر از زمان شما (و شاید پول شما نیاز دارند).

بیایید نگاه دقیق تری داشته باشیم

موتورهای جستجو

وبلاگ مد خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید تا ترافیک را به وبلاگ خود هدایت کنید. یک استراتژی خوب SEO بدان معنی است که هر زمان کسی به جستجوی موضوعی که شما پوشش داده اید در گوگل می پردازد ، وبلاگ مد شما در نتایج جستجو قرار می گیرد.

رسانه های اجتماعی

شما به عنوان یک وبلاگ نویس مد ، می دانید چقدر اهمیت اجتماعی برای وب سایت شما دارد. به خصوص اگر تصاویر و محتوائی عالی دارید که هضم و اشتراک گذاری آنها آسان است. Pinterest ، اینستاگرام ، توییتر و TikTok می توانند به ایجاد و رشد مخاطبان شما کمک کنند ، و همچنین گزینه های کسب درآمد خود را افزایش دهید ، زیرا از مطالب خود بازدید بیشتری می کنید.

کانال های رسانه های اجتماعی زیادی در آنجا وجود دارند ، بنابراین باید تصمیم بگیرید که کدام یک را برای وبلاگ مد خود استفاده کنید. ممکن است وسوسه شوید که از همه آنها استفاده کنید ، اما اینطور نشود.

مقاله مرتبط  32 تم رایگان وردپرس برای بازاریابی محتوای موثر

وقتی همه خود را بیش از حد نازک کنید ، دیگر وقت ندارید که روی ایجاد محتوا تمرکز کنید و وبلاگ خود را به طور پایدار رشد دهید. بنابراین ، هنگام صحبت از رسانه های اجتماعی ، چه کاری می توانید انجام دهید؟

 1. وقت خود را صرف بزرگترین وبلاگ های مد کنید. ببینید کانال های رسانه های اجتماعی از چه مواردی استفاده می کنند ، سپس عمیق تر حفر کنید. به دنبال پیروان و لایک های خود باشید ، زیرا این موارد را می توان خریداری کرد. ببینید طرفداران آنها چقدر مشغول هستند ، در هر کانال چقدر محتوا به اشتراک گذاشته می شود ، و چه نوع تعاملاتی را در خود وبلاگ ها دارند.
 2. تاکتیک های مشابه را در وبلاگ مد خود امتحان کنید. یک یا دو کانال رسانه اجتماعی را انتخاب کنید و برای آنها محتوا ایجاد کنید. محتوای خود را از طریق آنها به اشتراک بگذارید و با مخاطبان خود درگیر شوید. از مردم بخواهید شما را در آن کانالها دنبال کنند. ببینید چند ماه طول می کشد و بعد تصمیم بگیرید که بمانید یا تغییر دهید.

با توجه به زمان ، خواهید دید که کدام یک برای شما کار می کنند و کدام یک را می توانید جست و خیز کنید. ما توصیه می کنیم برای شروع با پست های خود درگیر شوید و یک یا دو سیستم عامل رسانه اجتماعی را برای شروع اضافه کنید.

خبرنامه های ایمیل

وبلاگ نویسان حرفه ای از خبرنامه های ایمیل برای ادامه ارتباط با مخاطبان خود استفاده می کنند و از این طریق درآمد کسب می کنند. آنها به شما کمک می کنند بهتر از هر روش بازاریابی دیگری که ممکن است استفاده کنید ، روابط و ارتباط خود را با مخاطبان خود حفظ کنید.

و اگر فکر می کنید ایمیل تاریخ باستانی است ، دوباره فکر کنید. بیش از نیمی از ما هر روز صبح آن را چک کنید! بقیه ما برخی اوقات در طول روز آن را بررسی می کنیم ، بنابراین یک خبرنامه ایمیل را برای وبلاگ مد خود ضروری در نظر بگیرید.

با یک چک لیست گام به گام ما در مورد چگونگی انجام بازاریابی از طریق ایمیل ، آن را مانند یک حرفه ای در کل رشد دهید.

مرحله 5: از وبلاگ مد خود سود کسب کنید

خوب ، شما اینقدر دور شده اید اکنون زمان آن رسیده است که با وبلاگ مد خود درآمد کسب کنید.

در اینجا چند ایده وجود دارد که می توانید برای کسب درآمد از وبلاگ مد خود استفاده کنید:

 1. نمایش تبلیغات با Google AdSense
  شبکه های تبلیغاتی می توانند به شما در درآمدزایی در بلاگ مد خود کمک کنند. Google AdSense به شما امکان می دهد تبلیغات را در سایت خود نمایش دهید ، حتی هنگامی که تازه شروع به کار کرده اید. راهنمای گام به گام ما در مورد چگونگی افزودن صحیح Google AdSense به وبلاگ خود را دنبال کنید.
 2. بازاریابی وابسته
  بازاریابی وابسته به شما امکان می دهد محصولاتی را که دوست دارید ، توصیه کنید و هنگامی که مخاطبان شما محصول را پس از کلیک روی پیوند خود خریداری می کنند ، یک کمیسیون ارجاع کسب کنند.
  برای کسب درآمد با بازاریابی وابسته ، باید محصولات و مارک های مد را با یک برنامه وابسته پیدا کنید. از شرکت های وابسته به آمازون شروع کنید زیرا محصولات زیادی در مد ، پوشاک و لوازم جانبی وجود دارد که می توانید برای آن پیشنهاد کنید و هزینه دریافت کنید.
 3. تبدیل به یک Influencer در اینستاگرام شوید
  اینستاگرام شبکه رسانه های اجتماعی برای تأثیرگذار در مد و سبک است. شما می توانید همین کار را برای وبلاگ مد خود انجام دهید ، بنابراین مطمئن شوید که برای دستیابی به مخاطبان مناسب ، با هشتگ های مربوطه به ارسال و پیوستن بپردازید.
 4. محتوای برند را تبلیغ کنید
  برای مشارکت با آنها به مارک ها ، نوآوری های مد ، آژانس ها و دیگران دسترسی پیدا کنید. با نشان دادن فید اینستاگرام خود در وبلاگ خود و همچنین اندازه موارد زیر ، تأثیر خود را نشان دهید.
 5. فروش مارک Swag
  هنگامی که مخاطب خوبی برای وبلاگ مد خود کسب کرده اید ، مقداری مارپیچ مارک دار ایجاد کنید تا در وبلاگ خود بفروشید. برای مدیریت ایجاد ، چاپ و حمل و نقل تی شرت ، لیوان ، جواهرات و سایر موارد از یک سرویس چاپی در صورت تقاضا مانند Printful ، TeeSpring یا Gooten استفاده کنید.

اگر در مورد چقدر می توانید با وبلاگ خود کنجکاو شوید ، در اینجا لیست کوتاه وبلاگ نویسان موفق مد قرار می گیرید.


در آنجا می روید ، دستورالعمل های مرحله به مرحله در مورد چگونگی شروع یک وبلاگ مد.

شما میزبان وب خود را تنظیم کرده اید ، یک موضوع وبلاگ مد را انتخاب کرده اید ، در مورد افزونه های فشرده سازی تصویر یاد گرفته اید و اولین ارسال های خود را شروع کرده اید. شما حتی برای هر وبلاگ نویسی چند مرحله پیشرفته آموخته اید ، بنابراین می توانید از وبلاگ مد خود سود کسب کنید و از آن درآمد کسب کنید.

آیا وبلاگ مد را شروع کرده اید؟ آن را در نظرات به اشتراک بگذارید تا بتوانیم نگاهی بیندازیم. ما دوست داریم آن را ببینیم و در مورد تجربه شما بیشتر بشنویم.

اکنون که می دانید چگونه یک وبلاگ مد را راه اندازی کنید ، یاد بگیرید که چگونه به وبلاگ خود مراجعه کنید.

فراموش نکنید برای خبرنامه ایمیل ما ثبت نام کنید برای آموزش مفید وبلاگ نویسی مانند این یکی!

پاسخی بگذارید