آموزش سئو

چگونه یک بلاگ غذا را در سال 2020 راه اندازی کنیم (و درآمد کسب کنید)

آوریل 4, 2020

آ
آیا شما یک غذاساز آماتور هستید؟ عاشق پخت یا پخت و پز هستید؟ آیا می خواهید ایده های غذایی خود را با جهان به اشتراک بگذارید؟ وقت آن است که وبلاگ غذایی را شروع کنید.

وبلاگ نویسی مواد غذایی یکی از بهترین سلیقه های وبلاگ است زیرا بسیاری از موضوعات مختلفی وجود دارد که می توانید در مورد آنها بنویسید – و همه باید بخورند!

شما می توانید به مردم کمک کنید یاد بگیرند که چگونه یک نوع غذای خاص را با یک وبلاگ آموزشی پر از مقاله ، نحوه بررسی دستور العمل ها و نمایش های تکنیکی تهیه کنند. می توانید یک وبلاگ غذای مسافرتی بنویسید که بخشی از جهان را از طریق غذا کشف می کند. شما می توانید یک وبلاگ غذایی خوب بنویسید که توضیح می دهد چگونه می توانید رد کربن خود را از طریق غذا کاهش دهید. یا حتی آخرین وبلاگ غذایی و سبک زندگی ویروسی!

در این راهنما ، ما چگونگی شروع یک وبلاگ غذایی و چگونگی کسب درآمد از وبلاگ نویسان را توضیح خواهیم داد.

مرحله 1: یک بلاگ غذا و نام و نام خانوادگی انتخاب کنید

قبل از شیرجه رفتن به مهره و پیچ های وبلاگ خود ، مانند یافتن بهترین هاستینگ وبلاگ ، باید تعیین کنید که در مورد چه چیزی می خواهید وبلاگ کنید.

اگر می خواهید یک وبلاگ غذایی موفق ایجاد کنید که سودآور و پایدار باشد ، لازم است که کارهای خانه را به صورت مقدماتی انجام دهید.

ما در اینجا به جزئیات نحوه انتخاب طاقچه وبلاگ در اینجا می پردازیم ، اما برای اینکه ببینیم ایده شما عملی است ، بنشینید و طوفان مغزی کنید. اگر بتوانید حداقل در مدت 15 دقیقه 20 ایده ارسال بلاگ داشته باشید ، موضوع شما پتانسیل دارد! اگر نه ، به تابلوی نقاشی برمی گردد.

انواع وبلاگ های غذایی

راه دیگر برای یافتن ایده ای مناسب برای وبلاگ شما ، بررسی انواع وبلاگ های غذایی موجود در آن است.

به عنوان مثال ، …

 • وبلاگ های دستور العمل
 • وبلاگهای مزه دار و آشامیدنی
 • وبلاگهای مرور کتاب آشپزی
 • وبلاگهای تغذیه سالم
 • غذاهای خاص
 • محل خاص
 • غذاهای پایدار
 • …و بیشتر.

شما می توانید یکی از این ایده ها را به عنوان نقطه شروع استفاده کرده و سپس به پایین بکشید.

پس از انتخاب موضوع اصلی خود ، می خواهید وبلاگ خود را نامگذاری کنید.

به موضوع خود ، مخاطب مورد نظر خود و سبک وبلاگ خود شبیه شوید.

برای رسیدن به یک نام ، سعی کنید …

 • موضوع اصلی خود را وارد یک تولیدکننده نام وبلاگ کنید
 • استفاده از اصطلاحنامه برای بیان کلمات مختلف
 • از تکنیک هایی مانند قافیه ، تمساح یا تسویه حساب استفاده کنید (مانند “آشپزخانه سمیتن” یا “بودجه بایت”)
 • چرخش خود را بر روی یک عبارت معمولی یا اصطلاحات قرار دهید (مانند “Gimme Some Oven” یا “Oh My Veggies”)

می توانید نکات و نمونه های بیشتری را در راهنمای ما در مورد نحوه دستیابی به نام وبلاگ بخوانید.

بعد از اینکه روی یک موضوع و نام مستقر شدید ، وقت آن است که آستین های خود را جمع کرده و وبلاگ خود را تنظیم کنید!

بازگشت به بالا

مرحله 2: وبلاگ غذایی خود را تنظیم کنید

راه اندازی یک وبلاگ جدید می تواند کمی جنجالی باشد ، به خصوص اگر شما خیلی فنی نباشید ، اما ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

هر وبلاگ به سه عنصر نیاز دارد:

 1. نام دامنه منحصر به فرد: این چیزی است که افراد برای یافتن وبلاگ خود در مرورگر وب خود وارد می شوند. این معمولاً با نام وبلاگ شما مطابقت دارد و آسان است برای گفتن و تایپ کردن. درباره انتخاب بهترین نام دامنه در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.
 2. یک میزبان وب قابل اعتماد: اینجاست که تمام پرونده ها ، تصاویر و محتوا ذخیره می شوند. شرکت هایی مانند Bluehost تنظیم حساب و وبلاگ شما را آسان می کنند.
 3. یک بستر وبلاگ نویسی: این نرم افزاری است که شما برای نوشتن و انتشار وبلاگ های خود ، اضافه کردن طرح و طرح به سایت خود و موارد دیگر از آن استفاده می کنید. ما وردپرس را توصیه می کنیم ، که دارای 35٪ از وب از جمله نامهای بزرگی مانند Adobe ، Microsoft ، Rolling Stone و موارد دیگر می باشد. استفاده ، انعطاف پذیر آسان است و انواع مختلفی از تنظیمات را با مضامین و افزونه ها ارائه می دهد.

بسیاری از وبلاگ نویسان مشتاق در این مرحله گیر می آورند زیرا نمی خواهند به خصوص در آغاز پرداخت هزینه میزبانی بپردازند. بنابراین ممکن است در عوض آنها به گزینه بلاگ نویسی رایگان نگاه کنند.

ما توصیه می کنیم از استفاده از بستر وبلاگ نویسی رایگان استفاده کنید و در عوض با گزینه میزبانی پولی بروید.

چرا؟ از آنجا که بسیار مهم است که شما کنترل و مالکیت کلیه محتویات و دارایی های وبلاگ غذایی خود را حفظ کنید. گزینه های رایگان ممکن است بعد از مدتی ناپدید شوند ، و هیچ نسخه ای از مطالب خود و مخاطبان ناامید باقی نگذارند.

بعلاوه ، سیستم عامل های وبلاگ نویسی رایگان از نظر ویژگی هایی بسیار محدود هستند بسیاری از آنها به شما امکان نمی دهند از تبلیغات شخصی خود برای کسب درآمد از وبلاگ خود استفاده کنید.

اگر می خواهید انعطاف پذیری و کنترل بیشتری داشته باشید ، باید از بستری مانند WordPress استفاده کنید و میزبانی وب خود را به دست آورید.

مقاله مرتبط  چگونه استفاده از بازاریابی احساسی در محتوا می تواند به فروش بیشتر کمک کند

ما Bluehost را به عنوان گزینه خوبی برای وبلاگ نویسان جدید توصیه می کنیم. برای اینکه یک خواننده بلاگ وبلاگ باشید می توانید ثبت نام دامنه را به مدت یک سال و نرخ تخفیف دریافت کنید.

هنگامی که در سایت Bluehost هستید ، روی آن کلیک کنید در حال حاضر آغاز شده است دکمه.

وبلاگ نویسان جدید می توانند با برنامه اصلی که شامل 1 سایت است ، شروع به کار کنند. همیشه می توانید با رشد سایت خود ارتقا دهید.

سپس از شما خواسته می شود دامنه جدید ایجاد کنید.

Bluehost - ایجاد یک دامنه جدید - وبلاگ خود را شروع کنید

نام وبلاگ خود را وارد کرده و کلیک کنید بعد. اگر در دسترس نباشد ، می توانید از مولد نام دامنه ما برای ایده های بیشتر استفاده کنید.

در صفحه بعدی ، اگر می خواهید بهترین قیمت را داشته باشید ، حتماً 36 ماه قیمت را انتخاب کنید.

پس از پایان تنظیم حساب کاربری خود ، یک ایمیل را با جزئیات ورود به سیستم دریافت خواهید کرد. پس از ورود به سیستم ، روی آن کلیک کنید سایتهای من در سمت چپ

سپس کلیک کنید ایجاد سایتها برای شروع کار با WordPress.

نصب وردپرس در Bluehost - نحوه شروع یک وبلاگ

این جادوگر نصب وردپرس Bluehost را راه اندازی می کند ، از شما خواسته می شود نام وبلاگ غذایی و یک برچسب را وارد کنید. Tagline اختیاری است و در صورت تمایل همیشه می توانید بعداً آن را تغییر دهید.

نصب وردپرس در Bluehost - نحوه شروع یک وبلاگ

بعد از کلیک روی بعد برای ادامه ، می توانید نام دامنه خود را از فهرست کشویی انتخاب کنید.

نصب وردپرس در Bluehost - نحوه شروع یک وبلاگ

سپس بر روی کلیک کنید بعد دکمه برای ادامه این کار نصب را شروع می کند و نصب آن چند دقیقه طول می کشد. پس از اتمام کار ، پیام موفقیت را با جزئیات وب سایت خود مشاهده خواهید کرد.

نصب وردپرس در Bluehost - نحوه شروع یک وبلاگ

همچنین با پیوند ورود به سیستم ، تأیید ایمیل دریافت خواهید کرد.

و این همان است ، شما وردپرس را با موفقیت در Bluehost نصب کردید و وبلاگ خود را راه اندازی کردید!

متوجه خواهید شد که هم اکنون وبلاگ شما بسیار اساسی به نظر می رسد. به این دلیل است که ما تم یا افزونه ای برای نصب بهتر نصب نکرده ایم.

پس از ایمن سازی دامنه ، میزبان شما تنظیم می شود ، و وردپرس را نصب کرده اید ، زمان آن رسیده که یک موضوع برای وبلاگ خود انتخاب کنید.

انتخاب موضوعی برای وبلاگ غذایی شما

مضامین وردپرس طراحی و ظاهر وب سایت شما را کنترل می کند. هزاران مضمون رایگان وپرداخت وردپرس وجود دارد که می توانید در وب سایت خود نصب کنید.

با این حال ، همه آنها برای یک وبلاگ غذایی مناسب نیستند. شما به یک وبلاگ غذایی مناسب نیاز دارید ، و ایده های شما در مورد طراحی و مارک تجاری مطابقت دارد.

در اینجا چند گزینه وجود دارد که می توانید انتخاب کنید …

1. دریافت یک موضوع رایگان

یکی از مزیت های یک پلتفرم محبوب مانند وردپرس تعداد مضامین رایگان در آنجا است. هزاران نفر از آنها ایجاد کرده اند که می توانید در وبلاگ خود استفاده کنید.

در اینجا مجموعه ای از موضوعات محبوب برای وبلاگ های دستور العمل و مواد غذایی برای شروع کار آمده است.

2. پرداخت یک تم حق بیمه

تم های پریمیوم توسط کارشناسان طراحی شده اند آنها معمولاً از لحاظ بصری جذاب تر از انواع رایگان هستند ، از ویژگی ها و عملکردهای بیشتری در آنها ساخته شده اند. آنها همچنین با پشتیبانی همراه هستند ، بنابراین در صورت نیاز می توانید از آنها کمک بگیرید.

توصیه می کنیم از Divi یا Astra استفاده کنید ، زیرا هر دو دارای تم های استارت رایگان و گزینه های سفارشی سازی زیادی هستند که برای وبلاگ های غذایی خوب کار می کنند.

3. ایجاد یک تم جدید

اگر می خواهید یک موضوع منحصر به فرد و اصلی برای وبلاگ غذایی خود داشته باشید ، می توانید مبلغ وردپرس طراحی سفارشی را پرداخت کنید. این یک گزینه گران است و می تواند ماه ها طول بکشد. در صورت تبدیل شدن به گزینه خوب آینده برای وبلاگ غذایی شما است ، و هزاران دلار برای هزینه کردن در یک موضوع اصلی هزینه دارید.

مهم نیست مضمونی که شما انتخاب می کنید ، می خواهید یکی از سبک هایی که می خواهید انتقال دهید منعکس شود. این یعنی فکر کردن در مورد اینکه آیا می توانید آرم خود را بارگذاری کنید ، پالت رنگی ، گزینه های فونت را تغییر دهید و اینکه آیا می توانید طرح پست وبلاگ را تغییر دهید.

نصب افزونه های بلاگ دستور غذا و مواد غذایی

وبلاگ غذایی شما به یک افزونه وبلاگ غذایی یا دستور غذا نیز نیاز دارد تا بتوانید به راحتی دستور العمل ها را اضافه کنید. این افزونه ها گزینه های دیگری دارند که در آن می توانید جزئیات دستورالعمل ها را وارد کنید و آنها را به روشی خواننده دوستانه منتشر کنید.

نمونه افزونه ای برای وبلاگ غذایی

توصیه می کنیم از WP Recipe Maker استفاده کنید (اگر می خواهید از آن ویژگی های حق بیمه استفاده کنید) از WP Recipe Maker استفاده کنید (اگر می خواهید به یک افزونه کاملاً برجسته پرش کنید) از WP Tasty Recipes استفاده کنید.

بازگشت به بالا

مرحله 3: محتوا را ایجاد کنید و بلاگ نویسی را شروع کنید!

اکنون شما آماده هستید تا محتوای وبلاگ غذایی خود را ایجاد و منتشر کنید.

در مرحله اول ، این صفحات اصلی و فهرست اصلی شما است.

WordPress به شما امکان می دهد دو نوع محتوای مختلف ایجاد کنید: پست ها و صفحات. اگر نمی دانید تفاوت چیست ، در اینجا یک راهنمای مفصل در مورد پستها در مقابل صفحات در وردپرس وجود دارد.

مقاله مرتبط  نحوه تصمیم گیری درباره نام تجاری: ابزارها ، نکات و راهکارها

توصیه می کنیم این صفحات را برای وبلاگ غذایی جدید خود ایجاد کنید:

 1. درباره صفحه
 2. صفحه تماس

برای افزودن صفحه جدیدی در وردپرس کافیست وارد داشبورد وردپرس خود شوید و کلیک کنید صفحات »افزودن جدید.

از اینجا ، می توانید عنوان صفحه و محتوای خود را در ویرایشگر متن اضافه کنید. برای اطلاعات بیشتر به این نکات ویرایشگر محتوای وردپرس مراجعه کنید.

وقتی کارتان تمام شد ، فقط روی آن کلیک کنید انتشار را فشار دهید و آن را در سایت خود زندگی می کنند.

بیایید نگاهی به نحوه ایجاد این صفحات بیندازیم و مواردی را که باید درج کنند

1. درباره صفحه

در صفحه “درباره” خود ، باید خود را با خوانندگان خود معرفی کنید و درمورد آنچه انتظار دارند از وبلاگ خود انتظار داشته باشید صحبت کنید. به پروفایل های اجتماعی دیگر خود پیوند دهید تا خوانندگان شما بتوانند با شما در ارتباط باشند.

2. صفحه تماس با ما

اگر می خواهید خوانندگانتان با شما ارتباط برقرار کنند ، یک صفحه تماس ضروری است. با WPForms می توانید یک فرم تماس را در کمتر از 5 دقیقه ایجاد کنید ، که در سایت Bluehost شما از قبل نصب شده است.

این صفحات باید برای شروع کار کافی باشند!

اگر می خواهید طرح و طراحی صفحات خود را شخصی سازی کنید ، توصیه می کنیم از سازنده صفحه کشیدن و رها کردن مانند Beaver Builder یا Divi استفاده کنید.

اکنون که صفحات شما ایجاد شده است ، وقت آن رسیده که آنها را به فهرست اصلی وبلاگ جدید خود اضافه کنید.

برای ایجاد منو در وردپرس ، کلیک کنید ظاهر »منوها. نامی را برای فهرست خود وارد کنید (من فقط “منوی اصلی” را نامگذاری کرده ام) و کلیک کنید ایجاد منو.

اکنون می توانید صفحات جدید خود را به منو اضافه کنید. در سمت چپ زیر صفحاتکادر کنار صفحاتی را که می خواهید به فهرست خود اضافه کنید ، تیک بزنید. سپس کلیک کنید ذخیره منو.

برای افزودن منو به سربرگ خود ، روی آن کلیک کنید مدیریت مکانها برگه در بالا. سپس منوی خود را در محلی که می خواهید ظاهر شود انتخاب کنید. توجه داشته باشید که مکانهای فهرست شما بسته به موضوع شما متفاوت خواهد بود ، اما معمولاً یک منوی اصلی ، اصلی یا سرصفحه برای شما وجود دارد تا منوی اصلی خود را اضافه کنید.

در مرحله بعد ، می خواهید اولین مجموعه پست های وبلاگ خود را بنویسید. شما قبلاً برخی از ایده های ارسال بلاگ را مغز خود قرار داده اید ، بنابراین آنها را بیرون بکشید و شروع به نوشتن کنید.

اگر گیر کردید ، لیست نهایی ایده های ارسال وبلاگ ، به علاوه راهنمای ما در مورد چگونگی نوشتن پست کامل وبلاگ را بررسی کنید.

ما تا چندی دیگر نگران کسب درآمد نخواهیم بود. در حال حاضر ، شما فقط باید مطالب را در وبلاگ خود بدست آورید ، بنابراین توسط موتورهای جستجو ایندکس می شود و می توانید ساخت مخاطبان را شروع کنید. همچنین می توانید برای حفظ جریان ایده ها و وبلاگ غذایی خود که دارای پست است ، یک استراتژی وبلاگ ایجاد کنید.

در این مرحله ، وبلاگ غذایی شما در حال کار است! تبریک می گویم!

اما شما انجام نداده اید برای ایجاد و گسترش مخاطبان خود باید وبلاگ خود را تبلیغ کنید. از این گذشته ، شما می خواهید افرادی را که به طور مرتب به وبلاگ شما می آیند ، درست نگه دارید؟ و اگر می خواهید از وبلاگ غذایی خود درآمد کسب کنید ، کسب درآمد بدون مخاطب با اندازه سالم کار سختی است.

بازگشت به بالا

مرحله 4: وبلاگ خود را تبلیغ کرده و مخاطبان خود را رشد دهید

چند روش برای تبلیغ وبلاگ غذایی وجود دارد. برخی منفعل هستند ، در حالی که برخی دیگر فعال تر هستند.

موتورهای جستجو

گرفتن ترافیک از موتورهای جستجو و افزایش مخاطبان وبلاگ غذایی شما اولین قدم است. با بهینه سازی موتور جستجو (SEO) ، از الگوریتم های موتور جستجو برای هدایت ترافیک به وبلاگ غذایی خود استفاده خواهید کرد.

این بدان معناست که هر وقت کسی به جستجوی موضوعی که شما پوشش داده اید در گوگل می پردازد ، وبلاگ شما در نتایج جستجو قرار می گیرد.

رسانه های اجتماعی

شبکه های رسانه های اجتماعی در پینترست ، اینستاگرام ، فیس بوک و توییتر برای وبلاگ های مواد غذایی می توانند واقعاً عظیم باشند – به خصوص اگر عکس ها یا مطالب بسیار خوبی دارید که هضم و به اشتراک گذاری آن آسان است. آنها می توانند به شما در ایجاد و رشد مخاطبان خود و همچنین افزایش گزینه های کسب درآمد از وبلاگ خود کمک کنند زیرا از این طریق بازدید بیشتری به محتوای خود خواهید کرد.

از آنجا که تعداد بسیاری از افراد در آنجا (و هر ماه بیشتر ظاهر می شوند) ، تصمیم گیری برای سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای وبلاگ غذایی شما دشوار است. ممکن است شما وسوسه شوید که از همه آنها استفاده کنید ، اما اینکار را نکنید.

وقتی با استفاده از همه آنها خود را خیلی نازک می کنید ، دیگر هرگز وقت نخواهید داشت تا به روشی پایدار روی ایجاد محتوا و رشد وبلاگ غذایی خود تمرکز کنید.

بنابراین ، هنگام صحبت از رسانه های اجتماعی ، چه کاری می توانید انجام دهید؟

مقاله مرتبط  بهترین بررسی نرم افزار همکاری 2020

ابتدا ، مدتی را صرف بزرگترین وبلاگ های طاقچه غذایی خود کنید. ببینید از چه بسترهای رسانه ای اجتماعی استفاده می کنند. سپس ، عمیق تر حفاری کنید. به دنبال پیروان و لایک های خود باشید ، زیرا این موارد را می توان خریداری و جعلی کرد. ببینید مخاطبان آنها چقدر جذاب هستند ، محتوای آنها چقدر به اشتراک گذاشته شده است و چه نوع تعاملاتی در خود وبلاگ اتفاق می افتد.

سپس ، آزمایش در وبلاگ غذایی خود را شروع کنید. یک یا دو سیستم عامل رسانه اجتماعی را انتخاب کنید و برای آنها محتوا ایجاد کنید. محتوای خود را در مورد آنها به اشتراک بگذارید و در آنجا با مخاطبان خود درگیر شوید. از مردم بخواهید شما را در آن شبکه ها دنبال کنند. چند ماه قبل از تصمیم گیری برای تغییر چیز دیگری به آن بسپارید.

با گذشت زمان ، خواهید دید که کدام یک برای شما کار می کنند و کدام یک را می توانید جست و خیز کنید. توصیه می کنیم همیشه در پست های خود با مفسران درگیر شوید و یک یا دو سیستم عامل رسانه اجتماعی را به این ترکیب اضافه کنید.

خبرنامه ایمیل

اکثر وبلاگ نویسان حرفه ای از خبرنامه های ایمیل برای ادامه ارتباط با مخاطبان خود استفاده می کنند و درآمدی از آنها کسب می کنند. خبرنامه های ایمیل به شما کمک می کنند بهتر از هر روش بازاریابی دیگری که ممکن است استفاده کنید ، روابط و ارتباط خود را با مخاطبان خود برقرار کنید.

حداقل 99٪ از ما هر روز ایمیل خود را چک می کنیم ، 58٪ از ما آن را حتی قبل از حتی رسانه های اجتماعی بررسی می کنیم!

لیست بررسی گام به گام ما را در مورد چگونگی انجام بازاریابی از طریق ایمیل با وبلاگ غذایی خود مشاهده کنید و آن را مانند یک کل حرفه ای رشد دهید.

مرحله 5: از وبلاگ غذایی خود سود کسب کنید

آیا می خواهید بدانید که چگونه یک وبلاگ غذا شروع کنید و درآمد کسب کنید؟

مانند سایر وبلاگ ها ، روش های زیادی برای کسب درآمد از وبلاگ غذایی شما وجود دارد تا بتوانید درآمد کسب کنید.

در اینجا فقط چند ایده آورده شده است:

 1. فروش دستور العمل ها: برای فروش دستور العمل های خود ، آنها را در eBooks قرار دهید و آنها را مستقیماً در سایت خود بفروشید. برای افزودن فروشگاه آنلاین به وبلاگ غذایی خود ، به افزونه تجارت الکترونیکی مانند WooCommerce نیاز دارید.
 2. فروش مارک Swag: هنگامی که مخاطبان خوبی پیدا کردید ، می توانید شروع به فروش مارپیچ مارک دار در سایت خود کنید. برای مدیریت چاپ و حمل و نقل تی شرت ، لیوان ، جواهرات ، کیف و سایر موارد خود از یک سرویس چاپی بر روی تقاضا مانند Printful ، Gooten یا TeeSpring استفاده کنید.
 3. نمایش تبلیغات: می توانید Google AdSense را در وبلاگ خود تنظیم کنید تا تبلیغات مربوطه را در سایت خود به نمایش بگذارید و هر وقت شخصی روی تبلیغ کلیک کند درآمد کسب می کند. این یک راه حل مناسب برای یک وبلاگ بررسی مواد غذایی یا وبلاگ بررسی رستوران خواهد بود.
 4. بازاریابی وابسته: بسیاری از وبلاگ های مواد غذایی ، بررسی محصولات و پست های How-To را ارائه می دهند ، بنابراین چرا در برخی از لینک های وابسته اضافه نمی شوید تا کمیسیون کالاهایی را که می نویسید در اختیار شما قرار دهید؟ شما می توانید با برنامه وابسته آمازون شروع کنید ، و با رشد مخاطبان خود ، به سایر موارد مرتبط با غذا تقسیم کنید.

اگر کنجکاو هستید که می توانید از بلاگ های غذایی چه مقدار پول بدست آورید ، کافیست این لیست کوتاه وبلاگ نویسان موفق غذایی را بررسی کنید.

مثال کسب درآمد از وبلاگ غذا

وبلاگ Midwest Foodie Blog با نمایش تبلیغات در سایت خود و همچنین فروش پست های حمایت مالی ، درآمد کسب می کند.

مثال کسب درآمد از وبلاگ غذایی Sassy Spoon

یک قاشق ساسی سال گذشته بیش از 100 کیلو دلار از انواع روش های مختلف ساخت. آنها تبلیغات را نمایش می دهند ، پست های حمایت مالی می فروشند و خدمات مستقل مانند عکاسی و مربیگری را ارائه می دهند.

چگونگی شروع یک وبلاگ غذایی و به عنوان مثال پول درآوردن

Piping Pot Curry همچنین از تبلیغات و پیوندهای وابسته درآمد کسب می کند.

برای ایده های بیشتر در مورد نحوه کسب درآمد از یک وبلاگ غذایی ، لیست ما از اثبات شده ترین و سودآورترین راههای کسب درآمد در وبلاگ خود را بررسی کنید.

بازگشت به بالا

در آنجا آن را دارید ، دستورالعمل های مرحله به مرحله در مورد چگونگی شروع یک وبلاگ غذایی! شما میزبانی وب دریافت کرده اید ، یک موضوع وردپرس را انتخاب کرده اید ، در مورد پلاگین های دستور العمل یاد گرفته اید و اولین ارسال های خود را شروع کرده اید. حتی در مورد برخی از مراحل پیشرفته برای شروع یک وبلاگ غذایی یاد گرفته اید ، بنابراین می توانید از آن درآمد کسب کنید.

آیا وبلاگ غذایی را شروع کرده اید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید تا بتوانیم نگاهی بیندازیم. ما دوست داریم ببینیم که در مورد چه چیزی می نویسید و درباره تجربه شما بیشتر می شنوید.

اکنون که می دانید چگونه یک وبلاگ غذایی را شروع کنید ، مقاله ما در مورد نحوه مراجعه به وبلاگ خود را در قسمت بعدی بررسی کنید.

و مطمئن باشید برای دریافت آموزشهای مفید وبلاگ نویسی مانند این ، در خبرنامه ایمیل ما ثبت نام کنید!

پاسخی بگذارید