آموزش سئو

چگونه می توان نوار کناری خود را در وردپرس ویرایش کرد

آگوست 13, 2020

د
o آیا می خواهید یاد بگیرید که چگونه نوار کناری WordPress خود را ویرایش کنید؟ سفارشی کردن نوار کناری وردپرس می تواند به شما در ساخت لیست ایمیل خود کمک کند ، بازدید کنندگان را ترغیب به همکاری با وب سایت خود و موارد دیگر کند.

وردپرس برای افرادی که مایل به ایجاد یک وبلاگ جدید هستند که دارای اصالت باشد ، دارای یک ویژگی عالی بسیار جالب است. یکی از این ویژگی ها نوار کناری وردپرس است. نوارهای کناری انواع مختلفی از کاربردهای مختلف را دارند که همه ابزارهای سفارشی سازی را در اختیار شما شما ، وبلاگ نویس قرار می دهد.

اما درک نحوه پیمایش در نوار کناری شما می تواند یک چالش باشد. تعداد گزینه ها و تنظیمات ذهن آزار دهنده است و در ابتدا می تواند بسیار زیاد به نظر برسد.

نگران نباشید ، ما پشت شما را داریم. امروز می خواهیم مباحث زیر را مرور کنیم:

بیا شروع کنیم!

نوار کناری بخشی از وب سایت شما است که می توانید اطلاعات دیگری که جزئی از محتوای اصلی در وب سایت شما نیست را به نمایش بگذارید. نوار کناری شما می تواند در یک پست وبلاگ خاص یا در هر صفحه وب سایت شما ظاهر شود.

بیشتر افراد ، نوارهای جانبی را تنها بخشهای جانبی وب سایت خود نمی دانند. اما واقعیت این است که مناطق دیگر به عنوان فضای کناری واجد شرایط هستند. در اینجا یک گرافیک ساده برای شما نشان داده شده است که در هنگام استفاده از WordPress ستون های فرعی در کجا قرار دارند.

تعریف وردپرس-sidebar-تعریف

برای ایجاد یک وب سایت که واقعاً یکی از انواع است ، می توانید ابزارک هایی را در نوار کناری اضافه کنید.

شرط بندی می کنیم که شما نمی دانید “خوب ، اما ابزارک های نوار کناری چیست؟”

خوشحالیم که از شما سؤال کردیم!

ابزارک ها در اصل بلوک های کوچکی هستند که می توانید به نوار کناری خود اضافه کنید. هر ویجت عملکردی منحصر به فرد مانند نمایش پست های وبلاگ ، فرم های وب سایت ، تبلیغات یا محتوای رسانه های اجتماعی دارد. وقتی ویدجت ها را با هم ترکیب می کنید ، می توانید یک طرح بندی ایجاد کنید که منحصر به فرد برای وبلاگ شما باشد.

مهم است که توابع نوار کناری اضافه کنید که از مارک شما تعریف کند. به عنوان مثال ، فرض کنید شما برای دستیابی به مخاطبان خود مرتباً از رسانه های اجتماعی استفاده می کنید. در این حالت ، ممکن است ایده خوبی باشد که خوراک اجتماعی خود را در نوار کناری خود قرار دهید.

افزودن ویجت مشابه آن به نوار کناری شما نه تنها وبلاگ شما را زیبا جلوه می دهد بلکه می تواند به شما در افزایش پیروان و افزایش تعامل در پروفایل رسانه های اجتماعی کمک کند.

آیا علاقه مندید که ابزارهای جانبی نوار جانبی دیگر بتوانند به شما کمک کنند؟

بیایید نگاهی به برخی از مزایای دیگری که از سفارشی کردن نوار کناری خود می توانید بیاندازید

مزایای شخصی سازی و ویرایش نوار کناری شما

به عنوان یک وبلاگ نویس ، روش های مختلفی وجود دارد که می توانید از آن برای ویرایش نوار کناری خود بهره مند شوید. برخی از مزایای اصلی شامل موارد زیر است:

چندین ابزارک به شما امکان می دهد لیستی از بهترین ارسال های وبلاگ ، نوار جستجو و پیوندهای مستقیم به صفحه تماس خود اضافه کنید. همه این ویژگیها مرور و تعامل با وبلاگ شما را برای خوانندگان جدید آسانتر می کند.

 • مشترکین ایمیل بیشتری دریافت کنید

تعامل با مشترکین ایمیل راهی عالی برای ایجاد وفاداری به برند است. نوار کناری شما مکانی مناسب برای خواندن خوانندگان شما برای عضویت در خبرنامه شما و دریافت پست های وبلاگ آینده به طور مستقیم به صندوق ورودی آنها است.

 • شروع به کسب درآمد آنلاین کنید

آیا می خواهید از Google Adsense برای کسب درآمد آنلاین استفاده کنید؟ عالی! نوار کناری مکانی مناسب برای قرار دادن تبلیغات است که یکی از ساده ترین راه ها برای سودآوری وبلاگ شما است.

 • برای کاربران خود تجربیات شخصی ایجاد کنید

تغییر نوار کناری WordPress برای صفحات فردی به شما امکان می دهد بر اساس محتویاتی که در حال خواندن هستند ، تجربیات بی نظیری را برای بازدید کنندگان خود ایجاد کنید.

حال ، به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید نوار کناری را در وبلاگ خود ویرایش کنید.

اکنون که تعریف یک نوار کناری وردپرس را می فهمید و می توانید مزایای ویرایش این بخش از وب سایت خود را مشاهده کنید ، اجازه دهید نحوه انجام این کار را به شما نشان دهیم.

افزودن ابزارک به نوار کناری

اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که به داشبورد وردپرس خود بروید. به منوی سمت چپ صفحه نگاه کنید.

کلیک ظاهر »ابزارک ها

wp-dashboard -idge-widget

بعد از کلیک روی ابزارک ها دکمه ، شما در صفحه ای ظاهر می شوید که چیزی شبیه به این است:

widgets-section-wp

در سمت چپ ، لیستی از ابزارک های موجود را می توانید در نوار کناری وردپرس خود وارد کنید. در سمت راست ، یک ستون نوار کناری را مشاهده خواهید کرد.

برای افزودن ابزارک به نوار کناری خود ، کافی است آن را از ستون ابزارک های موجود به ستون نوار کناری بکشید و رها کنید.

در مثال ما تصمیم گرفتیم نوار جستجو را به وبلاگ خود اضافه کنیم. همانطور که می بینید ، هنگامی که ویجت را به ستون نوار کناری می کشید و رها می کنید ، می توانید تنظیمات را به دلخواه خود تنظیم کنید. تصمیم گرفتیم یک عنوان اضافه کنیم. کلیک صرفه جویی بعد از انتخاب گزینه های مورد نظر برای ویجت.

add-search-widget

بسته به افزونه هایی که نصب کرده اید و طرح وردپرس شما بسته به گزینه های ویجت مختلف زیادی وجود دارد. ما می خواهیم به طور خلاصه به برخی از مهمترین گزینه های ویجت وردپرس بپردازیم تا بتوانید آنچه را که در نوار کناری خود قرار دارید بفهمید.

 • بایگانی – خلاصه ای از پست های منتشر شده شما طی یک ماه گذشته.
 • سمعی – کلیپ های صوتی را به نوار کناری خود اضافه کنید. عالی برای وبلاگ نویسان که پادکست مربوطه نیز دارند.
 • دسته بندی ها – برای ایجاد لیست دسته بندی از محبوب ترین موضوعات وبلاگ خود استفاده کنید. این ویژگی یافتن مطالبی را که می خواهند بخوانند برای بازدید کنندگان آسان تر می کند.
 • گالری – برخی از عکسها را نشان می دهد که مربوط به محتوا یا صنعت شما هستند. می توانید از این ویژگی برای نشان دادن محتوای جذاب تر استفاده کنید.
 • منوی پیمایش – نوار ناوبری خود را به نوار کناری خود منتقل کنید.
 • نظرات اخیر – اجازه دهید مکالمه را با اجازه دادن به کاربران خود ببینید که افراد دیگر در پستهای شما چه می گویند.
 • جستجو کردن – نوار جستجو را مستقیماً به وبلاگ خود اضافه کنید تا کاربران بتوانند پست های خاصی را پیدا کنند.
مقاله مرتبط  بررسی Shopify: یک بستر برتر تجارت الکترونیکی

توجه: وقتی افزونه های WordPress را به مخلوط اضافه می کنید ، امکانات نوار کناری شما تقریباً بی پایان می شوند. مطمئن شوید که به هم می چسبید ، زیرا بعدا می خواهیم چندین راه هوشمندانه را که می توانید از افزونه ها برای افزودن ارزش به نوار کناری وردپرس خود استفاده کنید ، جستجو کنیم.

اکنون که اولین ویجت خود را اضافه کردیم ، بگذارید یک زن و شوهر بیشتر با کشیدن و رها کردن آنها به ستون نوار کناری اضافه کنیم.

در تصویر زیر می بینید که یک نوار جستجو ، فرم تماس با ما و یک فیلم به نوار کناری اضافه کرده ایم:

3-ابزارک

البته ، هر ابزارک مورد نظر خود را به نوار کناری خود اضافه کنید.

پس از افزودن بیش از یک ویجت به ستون کناری ، گزینه ها به منوی کشویی فرو می روند. برای دیدن گزینه های مربوطه در زیر ، روی هر ویجت کلیک کنید. وقتی تغییراتی را انجام داده اید ، گزینه آبی رنگ را فراموش نکنید صرفه جویی دکمه زیر هر یک منوی ویجت.

widget-drop-down-options

تغییر ترتیب ابزارک ها

همچنین می توانید با کلیک کردن ، کشیدن و تغییر مکان مجدد گزینه های خود در منوی نوار کناری ، ترتیب نمایش ابزارک ها را تغییر دهید. بنابراین ، اگر می خواهید فرم مخاطب خود را به بالای نوار کناری خود منتقل کنید ، روی آن ابزارک کلیک کنید و آن را به بالای لیست بکشید. تمام گزینه های دیگر زیر ویجت مخاطب تغییر می کنند.

پس از انجام تنظیم ابزارک های خود ، کار خود را ذخیره کنید. اکنون می توانید به وبلاگ خود بروید و ببینید آیا تغییرات به شکلی که برنامه ریزی کرده اید ظاهر می شود یا خیر. اگر مجبور باشید برخی از ترفندهای جزئی را انجام دهید ، ناامید نشوید ، این طبیعی است.

حذف نوار کناری وردپرس شما

اکنون که به شما نشان دادیم که چگونه می توانید نوار کناری را به وبلاگ وردپرس خود اضافه کنید ، بیایید ببینیم چگونه می توانید ابزارک ها را از سایت خود حذف کنید.

با دسترسی به داشبورد وردپرس خود شروع کرده و روی آن کلیک کنید ظاهر »ابزارک ها. شما در همان صفحه مانند گذشته فرود خواهید آمد ، مگر اکنون ویجت هایی را که اضافه کرده اید در زیر ستون نوار کناری مشاهده خواهید کرد.

با کلیک کردن روی منوی کشویی در زیر هر ویجت ، ابزارکها را از نوار کناری خود حذف کرده و روی آن کلیک کنید حذف دکمه.

Delete-widget

این مرحله را تکرار کنید تا همه ابزارک ها از نوار کناری شما حذف نشوند.

توجه به این نکته مهم است که در صورت تمایل بعداً از آنها می توانید ویدجت هایی را که دوست دارید ذخیره کنید. این گزینه برای افرادی که زمان کمتری را در تنظیم تنظیمات ویجت خود صرف کرده اند بسیار عالی است ، اما می خواهند قبل از استفاده از آن صبر کنند.

تنها کاری که باید انجام دهید کلیک و کشیدن ویجت مورد نظر برای ذخیره از ستون نوار کناری به پایین صفحه در زیر ابزارکهای غیرفعال ستون

ابزارهای غیرفعال

با استفاده از این روش ، ما توانستیم نوار کناری خود را حذف کرده و جستجوی ، دسته بندی و نگه داشتن تنظیمات ویجت را برای یک تاریخ بعدی حفظ کنیم.

نحوه ویرایش نوار کناری خود با استفاده از Beaver Builder

اگر نمی خواهید از گزینه های پیش فرض سفارشی سازی وردپرس برای ویرایش نوار کناری خود استفاده کنید ، می توانید با استفاده از Beaver Builder همین تغییرات را انجام دهید.

beaver-builder-plugin

Beaver Builder یک افزونه سازنده صفحه WordPress است که به شما امکان می دهد سریع و آسان وب سایت خود را از قسمت جلویی ویرایش کنید.

رابط کشیدن و رها کردن بصری بدان معنی است که می توانید تغییرات خود را در زمان واقعی مشاهده کنید. به عنوان یک امتیاز اضافی ، شما زمان کمتری را برای ایجاد وب سایت خود و زمان بیشتری برای نوشتن مطالب وبلاگ خواهید صرف کرد!

پس از بارگیری و فعال سازی افزونه Beaver Builder ، به داشبورد وردپرس خود بروید. در گوشه بالا ، تحت نام وب سایت خود ، کلیک کنید بازدید از سایت از منوی کشویی.

بازدید-سایت

در مرحله بعد ، سایت شما بارگیری می شود. در بالای صفحه ، منوی منظم وردپرس را با دکمه جدید Beaver Builder مشاهده خواهید کرد. کلیک کنید بر روی Beaver Builder دکمه.

اکنون بارگیری سایت خود را با منوی Beaver Builder مشاهده خواهید کرد. به نظر می رسد این فهرست:

bb-aktual-edit-menu

برای افزودن نوار کناری ، روی آن کلیک کنید (+) دکمه در بالای صفحه و سپس بر روی کلیک کنید ردیف ها روی سازنده کلیک کنید ، و لیستی از گزینه های مختلف ستون های فرعی را مشاهده خواهید کرد.

ردیف های بور

می توانید از گزینه نوار کناری متناسب با وبلاگ خود استفاده کنید ، اما ما نوار کناری سمت راست را ترجیح می دهیم. ما تمایل داریم که از چپ به راست بخوانیم ، بنابراین معقول است که هر گونه اضافی در صفحه نمایش در سمت راست محتوای اصلی ظاهر شود.

پس از تصمیم گیری در مورد ردیفی که می خواهید استفاده کنید ، آن را کلیک کرده و آن را به سمت راست صفحه بکشید تا در قسمت برجسته کلیک کند.

مورد بعدی که باید انجام دهید کلیک بر روی آن است ماژول ها دکمه روی سازنده. یک قسمت کشویی را در بالا مشاهده می کنید که می گوید ماژول های استاندارد. روی منو کلیک کرده و را انتخاب کنید ابزارک های وردپرس.

ماژول های Beave-Builder

اکنون هنگامی که نوار کناری را از باطن تنظیم کردید ، همه ابزارک های وردپرس را که به سایت اضافه کردیم ، مشاهده خواهید کرد.

ابزارهای beaver-builder

با کشیدن و رها کردن ویجت مربوطه در سمت راست ردیف جدید ایجاد شده می توانید این ابزارک ها را با Beaver Builder به سایت خود اضافه کنید.

ما می خواهیم ویجت جستجو را اضافه کنیم و به شما نشان می دهیم که وقتی یک بار آن را در ستون نوار کناری رها می کنید ، چگونه به نظر می رسد:

ویجت BB-search-widget

همانطور که می بینید ، کادر جستجو به سمت راست ظاهر شد. تنها مسئله این است که به نظر می رسد که نوار کناری همان فضای اصلی را به همان مقدار فضای اصلی اشغال می کند. می توانید با کلیک بر روی تقسیم بین نوار کناری و محتوا خود و کشیدن کادر محتوا به سمت راست ، این مسئله را برطرف کنید.

بیایید ببینیم اکنون چگونه به نظر می رسد:

تقسیم کننده

با کشیدن و رها کردن ابزارک های مورد نظر خود به ستون سمت راست می توانید چندین ویدجت را به این فضای ستون کناری اضافه کنید. به عنوان مثال ، اگر ویجت بایگانی را به ستون نوار کناری بکشید ، بسته به جایی که کلیک خود را آزاد می کنید ، در بالای یا پایین نوار جستجو قرار می گیرد.

مقاله مرتبط  8 بهترین شرکت بازاریابی محتوای سال 2020

شما می توانید از Beaver Builder برای شخصی سازی کامل طرح وب سایت خود استفاده کنید و برای تنظیم یک طرح نوار کناری منحصر به فرد بسیار مفید است.

همچنین ، Beaver Builder الف ارائه می دهد نسخه رایگان افزونه برای کسانی که می خواهند قبل از خرید امتحان کنند.

7 راه برای سفارشی کردن نوار کناری وردپرس شما

پس از فهمیدن نحوه ویرایش نوار کناری خود ، می توانید در مورد استفاده از آنچه آموخته اید برای رشد وبلاگ خود فکر کنید. ما فکر کردیم که به شما کمک خواهیم کرد و به شما 7 روش برای شروع به دست آوردن ارزش بیشتر از فضای ستون کناری خود را نشان خواهیم داد.

1. منوها را به نوار کناری خود اضافه کنید

اکثر وبلاگ نویسان تصمیم می گیرند که پیوندهایی به تمام صفحات اصلی در عنوان موجود در وب سایت خود درج کنند. این اغلب منوی ناوبری نامیده می شود و به کاربران کمک می کند تا در وبلاگ شما راه خود را پیدا کنند. این آموزش را که به شما نشان می دهد ، بررسی کنید نحوه افزودن منوی پیمایش در وردپرس.

بسته به سبکی که برای وبلاگ خود می خواهید ، می توانید اضافه کنید که منو را به نوار کناری خود اضافه کنید.

می توانید فقط با چند کلیک نوار ناوبری خود را به نوار کناری اضافه کنید. با کلیک روی شروع کنید ظاهر »ابزارک ها از داشبورد وردپرس خود استفاده کنید. بعد ، بکشید منوی پیمایش ویجت ستون نوار کناری.

عنوانی را برای ویجت جدید خود ایجاد کنید و منوی مورد نظر خود را از فهرست کشویی انتخاب کنید. کلیک صرفه جویی برای تأیید تغییرات خود

navigation-menu-sidebar

2. یک Optin Email اضافه کنید

رشد لیست ایمیل شما یک روش عالی برای افزایش ترافیک وبلاگ شماست. با افزودن یک انتخاب الکترونیکی به نوار کناری خود می توانید شانس خود را برای عضویت بازدید کنندگان افزایش دهید.

چندین افزونه مختلف به شما امکان می دهد خوانندگان را به راحتی به مشترکان تبدیل کنید. سریعترین و آسانترین راه برای آماده سازی گزینه انتخاب ایمیل خود با ما همراه باشید OptinMonster.

OptinMonster به شما امکان می دهد از طریق بصری ، ایمیل های کاربردی جذاب ایجاد کنید که می توانید به تعدادی از مکان های مختلف در وبلاگ خود ، از جمله نوار کناری خود اضافه کنید.

در اینجا مثالی از فرم انتخاب ایمیل ایمیل نوار جانبی از وب سایت آنها آورده شده است:

om-email-form-optin-sidebar

قبل از اینکه بتوانید OptinMonster را به نوار کناری WordPress خود اضافه کنید ، باید افزونه را نصب کرده و اولین کمپین خود را ایجاد کنید.

پس از بارگیری OptinMonster و ایجاد فرم مورد نظر برای نمایش ، روی آن کلیک کنید ظاهر »ابزارک ها از داشبورد وردپرس خود استفاده کنید.

مورد بعدی که شما باید انجام دهید این است که ویجت OptinMonster را به سمت نوار کناری خود بکشید ، مانند آنچه که با ویجت های دیگر انجام داده ایم. در مرحله بعد ، نامی را برای ویجت OptinMonster تازه ایجاد شده خود انتخاب خواهید کرد.

om-widget-title

سپس ، با کلیک کردن روی فرم تازه ایجاد شده خود ، کمپین مورد نظر خود را در نوار کناری خود انتخاب کنید پویش منوی کشویی. کلیک صرفه جویی و همه شما تنظیم شده اید!

3. فرم تماس با ما نشان داده شود

آیا راهی سریع و آسان دارید که خوانندگان بتوانند از طریق وب سایت خود با شما تماس بگیرند؟ با افزودن فرم تماس به نوار کناری خود می توانید نحوه ارتباط بازدید کنندگان با برند شما را ساده تر کنید.

پیشنهاد می کنیم از افزونه وردپرس استفاده کنید WPForms به عنوان راه حل خود را به شکل. به راحتی می توانید با استفاده از سازنده ساده کشیدن و رها کردن ، فرمهای تماسی کاملاً سفارشی ایجاد کنید.

حال اگر کسی ایده خوبی برای پست بعدی داشته باشد ، می خواهد نظرات خود را درمورد چیزی که منتشر کرده اید به اشتراک بگذارد ، یا بخواهد از کارهای شما تشکر کند ، می تواند فقط با چند کلیک به شما برسد.

برای افزودن فرم تماس WPForms در وب سایت خود ، باید افزونه را بارگیری کرده و برای یک حساب WPForms ثبت نام کنید. اکنون می توانید اولین فرم تماس خود را در سازنده ایجاد کنید.

پس از ایجاد فرم خود ، می توانید به داشبورد وردپرس خود بروید و به قسمت بازگشت برگردید ابزارک ها برگه به دنبال WPForms ویجت را در لیست موجود خود قرار داده و آن را به ستون نوار کناری بکشید.

ویجت خود را نامگذاری کنید و فرم را از حساب خود انتخاب کنید که می خواهید به وبلاگ خود اضافه کنید.

wpforms-sidebar-contact-form

کلیک صرفه جویی تا فرم تماس جدید خود را نهایی کنید و وب سایت خود را مشاهده کنید تا ببینید فرم تماس در نوار کناری چگونه است.

contact-form-sidebar-live

4. نمایش رسانه های اجتماعی خود را نشان دهید

بازاریابی رسانه های اجتماعی یکی از ساده ترین راه ها برای تبلیغ وبلاگ شماست. هرچه بیشتر به مطالب خود توجه کنید ، شانس بیشتری برای به اشتراک گذاری ، نظرات و مشترکان بیشتر دارید.

اگر می خواهید رسانه های اجتماعی وبلاگ خود را در زیر رشد کنید ، می توانید فید رسانه های اجتماعی خود را در نوار کناری خود نمایش دهید.

ابزاری مانند Smash Balloon خوراک فیس بوک سفارشی به شما امکان می دهد فید فیس بوک خود را به سرعت به نوار کناری وردپرس خود اضافه کنید.

در اینجا نحوه نمایش فید Facebook شما در نوار کناری شما آمده است:

facebook-feed-sidebar

اکنون ، هنگامی که یک بازدید کننده در وبلاگ شما قرار می گیرد ، جدیدترین ارسال های شما را مشاهده می کند. این باعث می شود تا کاربران با وب سایت شما درگیر شوند و آنها را ترغیب به تعامل با شما در رسانه های اجتماعی کند.

شایان ذکر است که Smash Balloon همچنین افزونه های رسانه های اجتماعی را برای افرادی که از YouTube ، Twitter و Instagram نیز استفاده می کنند ، ایجاد می کند ، به این معنا که بسته به اینکه سایت های رسانه های اجتماعی از آنها استفاده می کنید گزینه های مختلفی وجود دارد.

قبل از اینکه بتوانید صفحه Facebook یا گروه فید خود را به نوار کناری خود اضافه کنید ، باید در Smash Balloon عضو شوید و افزونه Facebook Feed Pro را برای وب سایت خود بارگیری کنید.

مقاله مرتبط  نحوه راه اندازی مشاغل با تبلیغات PPC

یک منوی جدید در داشبورد وردپرس خود مشاهده خواهید کرد که می خواند فید فیس بوک. روی دکمه کلیک کنید و لیستی از گزینه ها را با یک دکمه که می گوید ، خواهید دید یک حساب Facebook وصل کنید. دستورالعمل های مربوط به اتصال حساب Facebook خود را به وبلاگ خود دنبال کنید.

 connect-facebook-account

اکنون که به سیستم متصل شدید ، می توانید آن را اضافه کنید [custom-facebook-feed] برای نمایش فید اجتماعی خود به صفحات خود کد بزنید. اگر می خواهید خوراک را به نوار کناری خود اضافه کنید ، به این قسمت بروید ظاهر »ابزارک ها از داشبورد خود

یک بلوک متن اصلی را به ستون نوار کناری خود بکشید و رها کنید. در جعبه متن ، متن جدید را وارد کنید [custom-facebook-feed] کد کوتاه و کلیک کنید صرفه جویی.

text-widget-smash-balloon-کد کوتاه

برای دستورالعمل های کامل و گام به گام ، بررسی کنید این پست.

5. با Google AdSense درآمد کسب کنید

اکثر وبلاگ نویسان می خواهند با وب سایت خود درآمد کسب کنند ، درست است؟

Google AdSense برنامه ای است که به شما امکان می دهد تبلیغات خود را در سایت خود قرار دهید. وقتی شخصی وب سایت شما را فرود آورد ، براساس عادت خرید خود یا از مجموعه تبلیغات از پیش انتخاب شده ، تبلیغات را مشاهده می کند. اگر بازدید کنندگان روی یکی از تبلیغات موجود در نوار کناری شما کلیک کنند ، شما کمیسیونی ایجاد می کنید.

خبر خوب این است که اگر از WordPress استفاده می کنید ، می توانید به راحتی Google AdSense را به وب سایت خود اضافه کنید. ممکن است مدتی قبل از شروع درآمد پایدار با AdSense طول بکشد. با این وجود ، اگر به طور مداوم مارک خود را تبلیغ می کنید و محتوای جدید ایجاد می کنید ، کاملاً ممکن است.

برای نمایش تبلیغات در نوار کناری ، روی آن کلیک کنید ظاهر> ابزارک. اکنون بر روی کلیک کنید ویجت HTML سفارشی و آن را به نوار کناری خود بکشید.

می توانید ویجت HTML سفارشی خود را نام ببرید ، ما به نام Google Adsense نامگذاری کردیم. در مرحله بعد می خواهید کد Google Adsense خود را به کادر محتوا اضافه کنید.

google-adsense-code

کلیک صرفه جویی برای نهایی کردن تغییرات خود

6. نمایش پست های محبوب وبلاگ

آیا هنوز به دنبال راه هایی برای کسب ارزش بیشتر از نوار کناری خود هستید؟ باور کنید یا نه ، می توانید با درج پست های معروف وبلاگ برای بازدید کنندگان ، یک تن از ارزش را به وب سایت خود اضافه کنید.

حال اگر کسی یکی از پست های وبلاگ شما را در Google پیدا کند و از طریق آن کلیک کند ، لیستی از محبوب ترین پست های موجود در نوار کناری شما را خواهد دید. نتیجه این است که بیشتر خوانندگان وقت بیشتری را برای تعامل با وب سایت شما سپری می کنند ، زیرا می توانند به محض اتمام مطلبی که در آن فرود آمده اند ، سریعاً به یک پست وبلاگ دیگر بروند.

یک مثال عالی از آنچه ویجت نوار کناری پست محبوب به نظر می رسد:

popular-articles-sidebar

اگر می خواهید پست های محبوب خود را اضافه کنید ، می توانید افزونه ای مانند آن را بارگیری کنید پست های محبوب وردپرس.

پس از اتمام نصب ، باید به قسمت بازگشت برگردید ابزارک ها صفحه از داشبورد وردپرس خود را.

بعد ، کشیدن و رها کردن پست های محبوب ویجت در نوار کناری خود را. اکنون می توانید ویجت خود را مانند گذشته نامگذاری کنید و از فهرست منوی کشویی چند پست محبوب را که می خواهید در فضای ویجت نمایش دهید انتخاب کنید. کلیک صرفه جویی، و شما خوب هستید!

7. ستون های ستون های مختلف وردپرس را برای یک صفحه / گروه خاص ایجاد کنید

سرانجام ، شما می توانید بسته به صفحه یا دسته خاصی که بازدید کنندگان در آن مرور می کنند ، نوارهای جانبی منحصر به فرد WordPress را به نمایش بگذارید. اگر می خواهید گزینه انتخاب ایمیل ، پست های محبوب یا فرم های تماس برای صفحات مجزا را تغییر دهید ، این نکته عالی است.

بیایید بگوییم که شما یک وبلاگ در مورد باغبانی دارید. شما می توانید بر اساس محتویاتی که می خوانند ، تغییرات جزئی در فرم انتخاب ایمیل خود ایجاد کنید تا بازدید کنندگان را به اشتراک درآورد. تصور کنید که شخصی پست شما را در مورد دست زدن و رشد گل سرخ پیدا کرده است ، و با یک فرم optin روبرو شده است که می گوید: “برای نکات بیشتر درباره رشد گلهای زیبا مشترک شوید.”

می توانید این گزینه را انتخاب کنید و برای همه مباحثی که در وبلاگ خود پوشش می دهید تغییرات جزئی ایجاد کنید. این باعث می شود محتوای نوار کناری شما به پست اصلی مرتبط باشد ، که برای پایین نگه داشتن نرخ گزاف گویی و میزان نامزدی شما بسیار مهم است.

با بارگیری افزونه ای مانند ، یک نوار کناری سفارشی را به صفحات خاص اضافه کنید نوار کناری سفارشی آسان صفحاتی را که می خواهید یک نوار کناری سفارشی برای نشان دادن داشته باشید تنظیم کنید این راهنمای گام به گام.

وقتی صفحات را انتخاب کردید و همه چیز را تنظیم کنید ، وقت آن است که دوباره به صفحه برگردید ابزارک ها صفحه در وب سایت خود متوجه خواهید شد که ستون جدیدی با ستون های باریک سفارشی که در هنگام تنظیم ایجاد کرده اید وجود دارد. ابزارک های مورد نظر خود را به ستون جدید دلخواه بکشید و رها کنید.

آنجا آن را دارید! اکنون که می دانید چگونه نوار کناری خود را در وردپرس ویرایش کنید ، می توانید به راحتی بدانید که چرا بسیاری از وبلاگ نویسان فکر می کنند نوار کناری سفارشی برای وب سایت آنها ضروری است. کاربردهای مختلف ستون های فرعی را به یکی از ابزارهای با ارزش برای وبلاگ نویسان جدید و جانباز تبدیل می کند.

با پیشرفت سایت شما ، در نوار کناری خود تغییراتی ایجاد می کنید و با گزینه های مختلف سفارشی سازی راحت خواهید شد. آن را آهسته انجام دهید و از راهنمای ما پیروی کنید ، و قبل از مدت طولانی ، یک نوار کناری عالی خواهید داشت که به شما در رشد وبلاگ شما کمک می کند.

اگر این پست را دوست دارید و می خواهید در مورد وردپرس اطلاعات بیشتری کسب کنید ، لیست ما از بهترین افزونه های وردپرس برای وبلاگ ها را بررسی کنید!

فراموش نکنید که برای دریافت نکات مفید در مورد بلاگ نویسی ، در خبرنامه ایمیل ما ثبت نام کنید!