آموزش سئو

چگونه می توان از خدمات چاپ بر روی تقاضا برای رشد تجارت خود استفاده کرد

دسامبر 21, 2020

چاپ بر اساس تقاضا می تواند روشی مناسب و مقرون به صرفه باشد تا بتوانید کارهای خود را به آنجا ارائه دهید. البته ، مانند هر چیز دیگری در تجارت ، مزایا و معایب استفاده از چاپ در صورت تقاضا نیز وجود دارد.

با این حال ، فرصت های زیادی که با خدمات چاپ بر روی تقاضا در دسترس است تقریباً بی حد و حصر هستند. استفاده از خلاقیت خود ، ممکن است متوجه شوید چاپ در صورت تقاضا راهی عالی برای تکمیل ، آزمایش یا حمایت از اهداف تجاری شماست.

Print on Demand چیست؟

بنابراین شما یک ایده جدید عالی دارید. شاید این یک طراحی جدید یا یک کتاب جدید باشد.

اگر بتوانید آن را بدون هزینه های بالای یک سفارش عمده به بازار عرضه کنید ، چه می کنید؟

همانجا است که چاپ بر اساس تقاضا وارد می شود. همانطور که از نامش پیداست ، در صورت درخواست ، موردی چاپ می شود. هنگامی که شما یا یکی از مشتریان کالایی را سفارش می دهید ، فقط در آن صورت است که آن را چاپ و ارسال می کنید.

نوعی از ارسال ، چاپ در صورت درخواست ، به شما امکان می دهد با یک فروشنده شخص ثالث که یک مورد خالی از موجودی گزینه های خود را با طراحی یا شخصی سازی شما سفارشی می کند ، درگیر شوید. مشتریان شما می توانند از طریق آن فروشنده سفارش خود را ثبت کنند و یا می توانید محصولات خود را در مقادیر کمتری خریداری کنید.

چاپ در صورت تقاضا برای طیف گسترده ای از اقلام مختلف فروشندگان در دسترس است. ما در زیر به چند فروشنده خاص خواهیم پرداخت ، اما در اینجا چند دسته از مواردی که می توانید چاپ کنید وجود دارد:

 • کتاب ها: کتاب های داستانی و غیر داستانی ، کتاب های الکترونیکی ، کتاب های کار ، دفتر و مجلات ، کتاب عکس ، کتاب میز قهوه
 • پوشاک: تی شرت ، سویشرت ، کلاه ، جوراب ، جوراب شلواری ، لباس بچه گانه
 • وسایل خانه: حوله آشپزخانه ، روکش کوسن ، کیف حمل کالا ، محصولات حیوان خانگی ، لیوان
 • اقلام اداری: قلم و مداد ، دفترچه یادداشت ، صفحه موس ، درایو های انگشت شست
 • موارد کاغذی: پوستر ، برچسب و برچسب ، پوشه ، برچسب سپر

چیز جدیدی ایجاد کنید. آن را به سرعت خارج کنید این همان چیزی است که چاپ در صورت تقاضا دارد.

مزایای چاپ بر اساس تقاضا

چاپ بر اساس تقاضا برای بسیاری از مشاغل ، یک جریان درآمد یا استراتژی بازاریابی محبوب است و دلیل خوبی هم دارد. در اینجا چند مزیت وجود دارد.

چاپ بر روی تقاضا به معنی سربار پایین است

به جای خرید موجودی کالا که اغلب به سفارشات عمده و عمده نیاز دارد ، می توانید یکجا وسایل را بفروشید. این بدان معناست که شما فقط زمانی باید هزینه پرداخت کنید که کالایی واقعاً خریداری شده باشد. این که آیا شما شروع به کار لاغر کرده اید یا مطمئن نیستید که یک محصول چقدر محبوب خواهد شد ، می توانید هزینه های بالای خود را مطابق با دقیقاً تعداد فروخته شده خود حفظ کنید.

ممکن است با چاپ روی تقاضا کار کمتری انجام شود

اگر می خواهید یک خط تولید جدید بفروشید ، ممکن است نخواهید وقت خود را صرف جستجوی فروشنده جدید کنید یا مسئولیت تحقیق یا حمل و نقل را بر عهده داشته باشید. فروشنده شخص ثالث از چاپ و حمل و نقل برای شما مراقبت می کند و به شما امکان می دهد بیشتر روی خطوط تولید کالا یا ایده ها تمرکز کنید. این یک راه عالی برای تولید محصول بدون کار زیاد از طرف شماست.

چاپ بر روی تقاضا اغلب زمان کمتری می برد

ما همه آنجا بوده ایم. نیمه شب به یک ایده عالی می رسید و لازم است که روز بعد به واقعیت تبدیل شود. اما شما وقت چاپ و جمع آوری موجودی را ندارید. چاپ بر اساس تقاضا امکان این نوع خودانگیختگی و انعطاف پذیری را فراهم می کند.

مقاله مرتبط  خدمات مشاوره مدیریت اعتبار

با چاپ روی تقاضا ممکن است با خطر کمتری روبرو شوید

بیایید صادق باشیم: هر ایده برنده نیست. به جای اینکه پول زیادی برای موجودی کالا جمع کنید ، شما را برای فروش آن محصولات به دام بیندازید ، چاپ بر اساس تقاضا به شما امکان می دهد بدون اینکه همه تخم مرغ های خود را در آن سبد بگذارید ، ایده ای را امتحان کنید.

ممکن است متوجه شوید مشتریانتان به طراحی شما پاسخ می دهند ، اما فقط در مورد برخی محصولات خاص ، اما محصولات دیگر نه. یا ممکن است آنها برای مدتی طرح را دوست داشته باشند و سپس انجام شوند. و وقتی کار آنها تمام شد ، شما هم می توانید

با ریسک کمتر و هزینه های سربار پایین تر، این گزینه ای است که در بسیاری از شرایط منطقی است.

اشکال چاپ بر روی تقاضا

دلایل زیادی وجود دارد که می توانید در صورت تقاضای ایده بعدی خود به چاپ بپردازید ، اما موارد منفی نیز وجود دارد. قبل از تصمیم گیری در مورد مناسب بودن این گزینه ، برخی از این اشکالات را در نظر بگیرید.

چاپ روی تقاضا ممکن است حاشیه سود کمتری داشته باشد

به طور کلی ، هزینه چاپ بر اساس تقاضا برای هر مورد بیشتر از موجودی است که به صورت عمده خریداری می کنید. این بدان معناست که شما یا مجبورید این هزینه ها را با شارژ بیشتر به مشتریان خود تحویل دهید یا هزینه های آن را جذب کرده و برای هر مورد کمتر کنید. اگر این یک پروژه تکمیلی یا جانبی باشد ، این ممکن است مشکلی ایجاد نکند ، اما ارزش محاسبه آن را دارد.

اغلب گزینه های محدود محصول با چاپ بر روی تقاضا وجود دارد

هنگامی که با فروشنده چاپ درخواستی کار می کنید ، به موجودی کالا محدود می شوید. شاید شما آن سویشرت را در آلو یا کلاهی به سبک مدرن ترجیح دهید؟ خوب ، این شرکت لزوماً از این نوع انعطاف پذیری برخوردار نیست. شما معمولاً باید فقط با آنچه فروشندگان در دسترس دارند بروید.

هنگام چاپ بر اساس تقاضا ، معمولاً کنترل کمتری دارید

با چاپ در صورت تقاضا ، شما کنترل زیادی روی محصولات از جمله کیفیت طراحی ، محل تولید محصول و غیره ندارید.

برای برخی ، این مسئله بزرگی نیست. شما فقط سعی می کنید طراحی را در آنجا ارائه دهید. اما برای دیگران ، این می تواند یک نقطه چسبیدن باشد. شما ممکن است مارک یا طرح خود را در رابطه با محصولی که حداکثر کنترل آن را ندارید ، نخواهید.

چاپ در تقاضا به معنای حمل و نقل از جایی دیگر است

این می تواند در هنگام ارائه خدمات به مشتری و پیگیری کلی مسئله ساز شود. هنگامی که مشتری کالایی را از فروشنده چاپی درخواستی سفارش می دهد ، از طرف شما تهیه نمی شود – از فروشنده ارسال می شود.

این به این معنی است که آرم و آدرس آنها با حمل و نقل در ارتباط است و آنها کنترل زمان حمل و نحوه ردیابی آن را دارند. اما ، ممکن است شما همان مشتری باشید که در هنگام بروز مشکل به آن مراجعه می کنید ، نه فروشنده.

به طور کلی ، اگر بتوانید از رویکرد عملی تر استفاده کنید ، چاپ در صورت تقاضا می تواند یک گزینه عالی باشد. اما اگر شما نوعی صاحب مشاغل هستید که در طول این مراحل به آن لمس عملی نیاز دارید ، ممکن است بخواهید در مورد میزان چاپ مناسب بر اساس تقاضای شما تجدیدنظر کنید.

مقاله مرتبط  تازه ای درباره چگونگی تأثیرگذاری به روزرسانی Google BERT بر بازاریابی محتوا

چه کسی از چاپ در خدمات تقاضا استفاده می کند؟

از نظر تئوری ، با وجود بسیاری از محصولات متنوع از طریق چاپ در صورت تقاضا و گزینه های سفارشی بی پایان ، تقریباً همه می توانند از این خدمات برای سود کسب و کار خود استفاده کنند.

در اینجا فقط چند گروه متداول وجود دارد که برای پیشبرد اهداف تجاری خود از چاپ استفاده می کنند:

 • محتواسازان ، هنرمندان و طراحان مهارت های خود را به نمایش می گذارند
 • صاحبان مشاغل تجارت الکترونیکی پیشنهادهای خود را گسترش می دهند
 • اینفلوئنسرهای شبکه های اجتماعی به دنبال کنندگان خود کالا می فروشند
 • شرکت های نوپا در مورد نام تجاری خود حرف می زنند
 • شرکت های در حال رشد که آرم یا شعارهای خود را با مشتریان وفادار به اشتراک می گذارند
 • جمع آوری کمکهای غیرانتفاعی برای اهداف آنها

همانطور که در بالا بحث شد ، بهترین افراد برای چاپ در صورت تقاضا ، صاحبان مشاغل خلاق و سریع هستند که می خواهند محصولی را در بازار به بازار عرضه کنند اما نمی خواهند زمان ، پول و انرژی زیادی برای تولید و حمل و نقل صرف کنند. وسایل داخل

5 دلایل چاپ روی تقاضا می تواند به نفع تجارت شما باشد

اگر شما نوعی صاحب مشاغل هستید که آماده همکاری با خدمات چاپ بر اساس تقاضا هستید ، ممکن است چرخ های شما از قبل با ایده هایی بچرخند. چه چیزی می توانید بعدی ایجاد کنید؟

قبل از شیرجه رفتن به اهدافی که برای این پروژه دارید فکر کنید. بیایید نگاهی بیندازیم به روش های مختلفی که می توانید از چاپ بر اساس تقاضا برای سودمند کردن تجارت خود استفاده کنید.

مخاطبان خود را با چاپ روی تقاضا افزایش دهید

چاپ بر اساس تقاضا به شما امکان می دهد محصولات جدیدی را در طی یک فصل خاص یا برای یک مشتری خاص ایجاد کنید. می توانید محصولات را عملاً یک شبه به دست آنها برسانید و به مخاطبانی برسید که در غیر اینصورت ممکن است از دست ندهید.

از Print on Demand استفاده کنید تا مارک خود را تبلیغ کنید

تبلیغ نام تجاری شما از طریق کالا می تواند جریان درآمدی کمی ایجاد کند و از طریق تبلیغات گسترده در مورد نام تجاری شما ، از تلاش های بازاریابی کلی شما پشتیبانی کند. این امر خصوصاً در مواردی مفید است که برند شما با یک بازار محلی یا مخاطبان خاصی در ارتباط باشد که تمایل دارد در رویدادهای خاص جمع شود.

چاپ روی تقاضا می تواند پایگاه مشتری شما را افزایش دهد

چاپ بر اساس تقاضا اغلب به شما امکان می دهد محصولات متنوع خود را متنوع کرده و به خریداران بیشتری دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال ، اگر کالاهای یکبار مصرف یا سفارشی را ارائه می دهید ، چاپ بر اساس تقاضا می تواند به مشتریان بالقوه که آماده سرمایه گذاری بیشتر نیستند اجازه دهد با قیمت پایین تر با مارک شما ارتباط برقرار کنند.

چاپ بر روی تقاضا ممکن است تصویر شما را بالا ببرد

بسیاری از خدمات چاپ بر اساس تقاضا ، مانند برخی از موارد زیر ، برای مدتی وجود داشته و اعتبار خرید خیابان را با خریداران ایجاد کرده اند. به جای اینکه خودتان در چاپ موارد شانس بیاورید ، مشتریان را به فکر کیفیت بپردازید ، چاپ در صورت تقاضا به شما امکان می دهد با شرکت های شخص ثالث معروف که کار را برای شما انجام می دهند درگیر شوید – و با ارتباط خوب ظاهر شوید.

با چاپ روی تقاضا فوراً بازخورد بگیرید

مطمئن نیستید که آیا ایده بزرگ بعدی شما قصد دارد آن را از پارک خارج کند؟ چاپ بر اساس تقاضا به شما امکان می دهد ایده را در بین مشتری خود آزمایش کنید. در واقع ، شما می توانید برخی از محصولات را با استفاده از چاپ در صورت نیاز ایجاد کنید و ایده یا نمونه محصولات را برای وفادارترین طرفداران خود ارسال کنید تا بازخورد آنها را بگیرید قبل از اینکه وقت زیادی را صرف آن کنید

مقاله مرتبط  برنامه اندازه گیری YouTube (YTMP) چیست؟

چاپ در گزینه های تقاضا برای مشاغل

گزینه های چاپ در صورت تقاضا تقریباً به اندازه ایده هایی که می توانید برای آنها ایجاد کنید بی حد و حصر است. با این حال ، در اینجا یک لیست کوتاه برای شروع کار وجود دارد.

(اینها به ترتیب خاصی نیستند ، و لیست مطمئناً جامع و کامل نیست. اگر خدمات چاپ موردعلاقه مورد علاقه ما را به اشتراک نگذاشته اید ، لطفاً با توصیه های خود نظر دهید.)

اگر قبلاً یک فروشگاه تجارت الکترونیکی مانند یک سایت Shopify دارید ، ممکن است بخواهید به دنبال یک برنامه چاپ درخواستی یا ادغام با سیستم عامل تجارت الکترونیکی خود باشید. این می تواند ایجاد و لیست کردن یک تجربه یکپارچه را ایجاد کند.

زازل

Zazzle یکی از بازیکنان اولیه در این فضا است که مدتهاست وجود دارد و شهرت خوبی کسب کرده است. وقتی در Zazzle خلق می کنید ، می توانید از بازار گسترده آنها استفاده کرده و به طور بالقوه مخاطبان خود را در آنجا بسازید.

صفحه اصلی چاپ Zazzle در صورت تقاضا

تصدیق کنید

علاوه بر صدها گزینه محصول ، Printify ویژگی های پیشرفته ای را ارائه می دهد تا ایجاد و فروش ساده تر باشد.

Mockup Generator آنها به شما اجازه می دهد قبل از سفارش نمونه ، طراحی خود را روی یک محصول مشاهده کنید. آنها همچنین دارای دامنه وسیعی از ادغام با سیستم عامل های تجارت الکترونیکی هستند.

صفحه اصلی چاپ بر اساس تقاضا را چاپ کنید

لولو

Lulu یک پلتفرم خودنشر است که به نویسندگان و انواع مشابه هنرمندان برای کارهایشان گزینه چاپ درخواستی را می دهد.

به عنوان مثال ، به جای اینکه به دنبال یک ناشر سنتی باشید تا کتاب خود را فرصتی بدست آورید ، می توانید بلافاصله آن را با گزینه های انتشار Lulu’s خارج کنید. همچنین می توانید یک پلت فرم نویسنده در وب سایت لولو ایجاد کنید.

صفحه اصلی چاپ لولو

جامعه 6

پذیرای هنرمندان و طراحان ، Society6 دارای طیف وسیعی از محصولات از پوشاک تا دکوراسیون منزل است. آنها روی چاپها و بومها تمرکز می کنند ، و این باعث جذابیت هنرمندانی می شود که می خواهند تولید مثل کارهایشان را بفروشند.

علاوه بر این ، Society6 فعالانه هنرمندان خود را ارتقا می دهد ، و فروشندگان برتر را با یک سبک زیباشناسی برجسته برجسته می کند.

صفحه 6 هنرمند چاپ بر اساس تقاضا

TeeSpring

TeeSpring از طریق مشوق موفقیت سازندگان خود را تشویق می کند. کمی متفاوت از سایر خدمات چاپ بر روی تقاضا ، TeeSpring محصولات بیشتری را برای طراحی و فروش با افزایش فروش ماهانه به شما ارائه می دهد.

آنها همچنین دارای یک سیستم طبقه بندی شده هستند که با افزایش فروش شما به ازای هر محصول هزینه کمتری دریافت می کند و در صورت موفقیت در تولیدات ، حاشیه سود بیشتری به شما می دهد. علاوه بر این ، TeeSpring دارای Merch Shelf است ، یکپارچه سازی در YouTube که در صورت واجد شرایط بودن در این گزینه می تواند محصولات شما را بیشتر به بازار عرضه کند.

چاپ صفحه نخست بر اساس تقاضا

نتیجه

چاپ بر اساس تقاضا می تواند درهای مختلفی را برای تجارت شما باز کند و به شما امکان می دهد ایده های جدیدی را در یک محیط کم خطر در حالی که به یک مشتری بزرگتر دسترسی دارید ، کشف کنید.

این که آیا به دنبال راهی برای کشف یک طرح جدید ، ایجاد یک جریان درآمد جدید ، ایجاد شلوغی در کنار خود یا پرش از روند فعلی هستید ، چاپ بر اساس تقاضا می تواند پاسخ شما باشد.

چه محصولی آماده چاپ در صورت تقاضا هستید؟