آموزش سئو

چگونه توییت های قدیمی را پیدا کنیم

آوریل 10, 2021

اگر در جستجوی یک توییت قدیمی هستید ، راهی آسانتر از پیمایش در جدول زمانی خود وجود دارد. این راهنما به شما می آموزد که چگونه.

چرا یافتن توییت های قدیمی اهمیت دارد

یک میلیون دلیل وجود دارد که شما می خواهید توییت های قدیمی خود یا شخص دیگری را کشف کنید.

شاید سال گذشته یک ایده تجاری درخشان را توییت کرده باشید ، اما به خاطر نمی آورید که چه چیزی بوده است. شاید شما به یاد داشته باشید که یک اظهار نظر شوخ طبعانه انجام داده اید و می خواهید ببینید که چند بازتوییت دریافت کرده است.

این حتی می تواند به سادگی مشاهده موارد مشهور محبوب مورد علاقه شما قبل از مشهور شدن در مورد آن توییت کند.

یافتن توییت های قدیمی نیز می تواند مورد پس انداز چهره یا حفظ اعتبار شما باشد. همه ما مواردی را گفته ایم که در گذشته به آنها افتخار نمی کردیم. مشکل این است که ماندگاری اینترنت به این معنی است که فرار از نظرات خارج از دست دشوار است. همه ما داستان هایی از توییت های پنج ساله را دیده ایم که برای گزند مردم و خراب کردن حرفه آنها بازمی گردد.

بهتر است این توییت ها را پیدا کرده و برای همیشه پاک کنید ، مهم نیست که چقدر بی ضرر به نظر می رسند.

چگونه توییت های قدیمی را جستجو کنم؟

واضح ترین روش جستجو برای توییت های قدیمی این است که به مرور زمان خود بروید. بسته به اینکه چقدر توییت می کنید ، این ممکن است طولانی شود. حتی اگر فقط سه بار در روز به مدت سه سال توییت کنید ، این بیش از 1000 توییت است که باید مرور کنید.

خوشبختانه سه راهکار بهتر وجود دارد که می توانید برای یافتن توییت های قدیمی استفاده کنید.

از جستجوی پیشرفته توییتر استفاده کنید

ویژگی جستجوی پیشرفته توییتر ساده ترین و جامع ترین راه برای جستجوی توییت های قدیمی در نمایه خود یا هر شخص دیگری است. می توانید با استفاده از چندین فیلتر شامل تاریخ ، کلمه کلیدی ، مکان ها و حساب ها جستجو کنید. این بدان معناست که شما می توانید یک توییت دقیق را مشخص کنید یا چندین توییت را پیدا کنید که همگی دارای معیارهای یکسان باشند.

با حرکت به صفحه جستجوی پیشرفته.

چگونه توییت های قدیمی را پیدا کنیم - از جستجوی پیشرفته توییتر استفاده کنید

در مرحله بعد ، آنچه را می خواهید جستجو کنید انتخاب کنید. بگذارید بگوییم می خواهیم ببینیم که من در مورد ساخت پیوند در سال 2016 چه گفتم.

ما با تایپ کردن “ایجاد ساختمان” در نوار جستجوی دقیق عبارت شروع می کنیم.

با استفاده از جستجوی پیشرفته ، توییت های قدیمی را پیدا کنید - عکس صفحه

سپس حساب من را به قسمت حساب ها اضافه کنید.

چگونه توییت های قدیمی را پیدا کنیم - مثال جستجوی پیشرفته توییتر

سپس محدوده تاریخ را انتخاب کنید. در این حالت ، ما به دنبال توییت های بین شروع و پایان سال 2016 هستیم.

چگونه توییت های قدیمی را پیدا کنیم - افزودن دامنه تاریخ در جستجوی پیشرفته توییتر

وویلا هر زمان که من در سال 2016 در یک توییت به “ایجاد لینک” اشاره کردم لیستی دریافت می کنیم.

توییت های قدیمی - مثال نیل پاتل

می توانید از معیارهای فیلتر جستجوی پیشرفته برای یافتن هر توییتی که می خواهید استفاده کنید. می توانید از محدوده تاریخ برای مشخص کردن آنچه کسی در یک روز خاص توییت کرده است استفاده کنید. همچنین می توانید از آن برای یافتن اولین توییت خود استفاده کنید.

در مورد من ، می توانیم ببینیم که من اوایل مارس 2007 به توییتر پیوستم.

توییت های قدیمی Neil Patel

یافتن اولین توییت من به سادگی بازگشت به ویژگی جستجوی پیشرفته و استفاده از فیلترهای زیر است:

 • حساب من (neilpatel)
 • دامنه تاریخ (1 مارس 2007 – 31 مارس 2007)
مقاله مرتبط  مزایای استراتژی SEO محلی که توسط مربی SEO خود به دست می آید

توییتر توئیت ها را به ترتیب زمانی لیست نمی کند ، اما به راحتی می توان فهمید که اولین توییت من چیست.

توییت های قدیمی - نمونه ای از نیل پاتل برای یافتن اولین توییت

بهترین چیز در مورد ویژگی جستجوی پیشرفته توییتر این است که تغییر پارامترها و اجرای جستجوی جدید بدون بازگشت به صفحه اصلی جستجو آسان است.

در مثال بالا ، ما می توانیم به سرعت جستجو را ویرایش کنیم تا بفهمیم در ماه مارس سال 2020 چه چیزی را توییت کردم.

چگونه توییت های قدیمی را پیدا کنیم - ویرایش پارامترهای جستجو در جستجوی پیشرفته توییتر

اگر پارامترهای اصلی شما به اندازه کافی باریک نبودند ، به راحتی می توانید موارد بیشتری را به جستجوی موجود اضافه کنید. به عنوان مثال ، ما می توانیم “ویروس کرونا” را به شروع جستجو اضافه کنیم تا فقط توییت های مربوط به همه گیری را شامل شود.

نمونه توییت های قدیمی ، نیل پاتل

همچنین می توانیم توییت های شخص دیگری را در همان بازه زمانی با اضافه کردن “یا از:[Twitter handle]”به نام من

بیایید از این استفاده کنیم تا ببینیم دوست خوب من چیست اریک سیو باید گفت

چگونه توییت های قدیمی را پیدا کنیم - نحوه جستجوی توییت های شخص دیگر در همان بازه زمانی

سوابق خود را از توییتر بخواهید

ویژگی جستجوی پیشرفته توییتر تنها راه استفاده از پلتفرم برای یافتن توییت های قدیمی شما نیست. همچنین می توانید بایگانی از داده های خود را بارگیری کنید ، و به شما امکان دسترسی همزمان به همه توییت های خود را می دهد.

به «تنظیمات و حریم خصوصی» بروید.

چگونه توییت های قدیمی را پیدا کنیم - سوابق خود را از توییتر بخواهید

سپس روی “حساب خود” کلیک کنید.

چگونه توییت های قدیمی را پیدا کنیم - در جستجوی پیشرفته توییتر به تنظیمات حساب بروید

سپس “بایگانی داده های خود را بارگیری کنید.”

چگونه توییت های قدیمی را پیدا کنیم - بایگانی اطلاعات خود را در جستجوی پیشرفته توییتر بارگیری کنید

رمز ورود خود را وارد کنید ، سپس روی “درخواست بایگانی” کلیک کنید. به محض آماده شدن فایل ZIP برای بارگیری ، اعلانی دریافت خواهید کرد.

چگونه توییت های قدیمی را پیدا کنیم - بایگانی اطلاعات توییتر

از وب سایت شخص ثالث استفاده کنید برای حذف توییت های قدیمی خود

چندین وب سایت شخص ثالث تمام تلاش خود را برای یافتن توییت های خاص برای شما انجام خواهند داد.

همه توییت های من

همه توییت های من روشی سریع ، رایگان و آسان برای مشاهده همه توییت های خود در یک صفحه است. با استفاده از حساب توییتر خود وارد سیستم شوید و فعالیت کاملی در توییتر خود انجام دهید.

Tweet Binder

Tweet Binder به شما امکان می دهد گزارش کاملی از هر حساب توییتر ، نه فقط مربوط به حساب خود ، دریافت کنید. اگر می خواهید بفهمید شخص دیگری در گذشته در مورد چه چیزی توئیت می کرد یا اینکه می فهمید چگونه فعالیت او در سیستم عامل با گذشت زمان تغییر کرده است ، این عالی است.

TweetDeleter

TweetDeleter از آرشیو توییتر شما استفاده می کند تا یافتن و حذف توییت ها را به طرز باورنکردنی آسان کند. این یک راه حل عالی برای افرادی است که تعداد زیادی وحشتناک توییت می کنند و ممکن است آرشیو خود را هنگام بارگیری آن کمی طاقت فرسا کنند.

آیا باید توییت های قدیمی خود را حذف کنم؟

اکنون توییت های قدیمی خود را پیدا کرده اید ، احتمالاً فکر می کنید که آیا باید آنها را حذف کنید یا نه. متأسفانه ، هیچ راهی ساده برای پاسخ به این سوال وجود ندارد.

یک مورد خوب وجود دارد که باید به نفع حفظ همه توییت های قدیمی شما باشد ، اما یک مورد به همان اندازه خوب نیز وجود دارد که به نفع حذف آنها (یا حداقل حذف بدترین آنها) است.

بیایید به هر دو طرف سکه زیر نگاه کنیم تا ببینیم آیا می توانیم به تصمیمی برسیم.

جوانب مثبت حذف توییت های قدیمی شما

حذف توییت های قدیمی به شما فرصتی برای شروع تازه می دهد و می تواند با رشد مخاطبان از تبلیغات ناخواسته و منفی جلوگیری کند. در اینجا برخی از بهترین دلایل حذف توییت های قدیمی وجود دارد:

 • شما می خواهید یک شروع جدید در توییتر داشته باشید اما نمی خواهید آدرس ایمیل خود را تغییر دهید. ممکن است بهترین کار این باشد که همه موارد را حذف کنید.
 • شما نظرات خود را در مورد یک موضوع خاص تغییر داده اید. تغییر نظر شما یک ویژگی عالی است ، اما ممکن است دوست نداشته باشید کسی شما را منافق بنامد.
 • از نوجوانی به توییتر پیوستید. همه ما وقتی جوان بودیم خجالت می کشیدیم ، اما بهتر است هر شواهدی از خود احمقانه تر و جوانتر خود را حذف کنید.
 • شما نمی خواهید کارفرمای جدیدی از سابقه خود جاسوسی کند. برخی از کارفرمایان قبل از استخدام ، حساب های شبکه های اجتماعی را بررسی می کنند. اجازه ندهید هر چیزی را که دوست ندارند پیدا کنند.
 • شما صنایع را تغییر داده اید. اگر قبلاً در تجارت الکترونیکی کار می کردید اما اکنون برای فعالیت های غیرانتفاعی کار می کنید ، ارزش حذف توییت های قدیمی را که هیچ ارتباطی با حوزه فعلی شما ندارند ، ارزش دارد.
مقاله مرتبط  چگونه پادکست خود را از طریق تبلیغات پولی تبلیغ کنیم

اگر مشاوره یک متخصص می خواهید ، کیتی لاینندول معتقد است که اگر مجبورید دو بار در مورد یک توییت فکر کنید ، پس فقط آن را حذف کنید. “اگر در یک توییت تردید دارید و فکر می کنید ممکن است کمی باشد ، پس به نظر شما نگه داشتن آن در چه کیفیتی ایده خوبی است؟” او می پرسد. “این برای من گیج کننده است ، فقط ارزش آن را ندارد.”

اگر توییت های خود را حذف کنید ، تنها نخواهید بود. مطابق با TweetDeleter، فعالیت در سال 2020 14 درصد افزایش یافته است. رایج ترین دلیل حذف توییت های کاربران “پاک کردن خوراک من برای کارفرمایان بالقوه” بود. انگیزه های دیگر شامل “خلاص شدن از شر توییت های شرم آور” و “تغییر نظر نسبت به آنچه توییت های گذشته نشان می دهند” بودند.

منفی حذف توییت های قدیمی شما

حذف توییت های قدیمی شما لزوما بهترین ایده نیست. برخی از اشکالات قابل توجه در حذف توییت های شما وجود دارد ، به خصوص اگر قصد دارید مقدار زیادی را حذف کنید.

 • مردم ممکن است متوجه شوند. حذف گسترده همه توییت های قدیمی شما به اندازه حذف نشدن آن برای افرادی که طرفداران زیادی دارند ، می تواند بد باشد. این کار ممکن است باعث شود مردم درباره آنچه شما در گذشته گفته اید حدس بزنید ، حتی اگر اصلاً چیز بدی نگفته باشید.
 • توییت های پاک شده برای همیشه از بین رفته اند. به محض حذف یک توییت ، هیچ گونه بازگشتی پس نخواهد داد ، بنابراین اگر مایلید آن را رها کنید ، خوب فکر کنید.
 • حذف گسترده توییت ها ممکن است به معنای از دست دادن پست های احساسی باشد. تصاویر قدیمی یا پیامی برای یک دوست اکنون که ترک کرده است ممکن است ارزش احساسی فوق العاده ای داشته باشد. من توصیه می کنم در صورت امکان این نوع پیام ها را حذف نکنید. حتی اگر فکر نکنید که اکنون این توییت را از دست خواهید داد ، ممکن است در آینده نظر خود را تغییر دهید.

حذف توییت ها می تواند یک شمشیر دو لبه باشد. به همین دلیل من معتقدم که در مورد توییت هایی که پاک می کنید بسیار محتاط باشم. نگران اشتباه تایپی نباشید ، به عنوان مثال یا اظهار نظر در مورد اعتقادی که بسیاری از افراد در آن زمان نگه داشتند. اگر این روش را در پیش بگیرید ، ممکن است زمان زیادی برای شما باقی نماند.

مقاله مرتبط  هزینه تبلیغات Snapchat چقدر است؟

با این حال از توصیه های کیتی لیندلول استفاده کنید. اگر مجبورید دو بار به آن فکر کنید ، فقط آن را حذف کنید و ادامه دهید. زندگی خیلی کوتاه است و نمی توانید در مورد یک توییت نگران شوید.

چگونه توییت های قدیمی را به صورت انبوه حذف کنیم

نیازی نیست توئیت های قدیمی خود را یکی یکی حذف کنید. چندین برنامه به شما امکان می دهد همه (یا مجموعه ای) از توییت های قدیمی خود را به صورت خودکار حذف کنید.

TweetEraser

TweetEraser به شما امکان می دهد سریع و به راحتی توییت های خود را فیلتر و حذف کنید. براساس کلمه کلیدی ، هشتگ یا تاریخ فیلتر کنید و سپس شروع به حذف کنید. نسخه رایگان این ابزار وجود دارد ، اما کاربران سنگین توییتر احتمالاً به نسخه ممتاز با قیمت 9.99 دلار نیاز دارند.

TweetDeleter

TweetDeleter به شما اجازه نمی دهد توییت ها را جستجو کنید. به شما امکان می دهد آنها را حذف کنید. شما می توانید از سیستم عامل برای خزیدن توییت های قدیمی خود استفاده کرده و آنها را یکی یکی حذف کنید ، یا می توانید یک حذف کننده خودکار تنظیم کنید که باعث خزیدن نمایه شما شود و توئیت ها را مطابق تنظیمات از پیش تعیین شده به طور خودکار حذف کند.

از همه بهتر ، TweetDeleter به شما امکان می دهد توییت های پاک شده خود را در برنامه خود نگه دارید. شاید دیگر دوست نداشته باشید کاربران دیگر آنها را ببینند ، اما هر زمان که بخواهید می توانید دوباره آنها را بخوانید.

نسخه استاندارد TweetDeleter هر ماه 3.99 دلار هزینه دارد.

TwitWipe

آیا می خواهید مشخصات خود را به طور کامل پاک کنید؟ سپس انتخاب کنید TwitWipe، که همه توییت های شما را با یک حرکت حذف می کند. استفاده از آن بسیار ساده است ، فوراً توییت های شما را پاک می کند و از همه بهتر ، استفاده رایگان است.

نتیجه

یافتن آنچه که شما یا شخص دیگری در گذشته توییت کرده اید ، همیشه آسان نیست ، به خصوص اگر یک توییتر پرکار باشید. توییت کردن به طور منظم یک روش عالی برای رشد نام تجاری شخصی و تجارت شما است ، اما همچنین می تواند پیگیری آنچه را که گفتید دشوار کند.

چه از قابلیت جستجوی پیشرفته توییتر استفاده کنید ، چه تمام فعالیت های خود را از سیستم عامل بخواهید یا از یک ابزار شخص ثالث استفاده کنید ، یافتن توییت های قدیمی به شما امکان می دهد شناسایی کنید کدام یک را می خواهید نگه دارید و کدام یک را می خواهید حذف کنید.

توئیت های قدیمی را که می خواهید در ابتدا نگاه کنید؟ در گذشته درباره چه چیزهای شرم آور توئیت کردید؟

مشاوره با نیل پاتل

ببینید آژانس من چگونه می تواند رانندگی کند عظیم مقدار ترافیک به وب سایت شما

 • – باز کردن مقدار زیادی از ترافیک SEO. نتایج واقعی را مشاهده کنید.
 • بازاریابی محتوا – تیم ما محتوای حماسی ایجاد می کند که به اشتراک گذاشته می شود ، پیوند می گیرد و ترافیک را جذب می کند.
 • رسانه پرداخت شده – استراتژی های موثر پرداخت شده با بازگشت سرمایه روشن.

تماس بگیرید