آموزش سئو

چگونه تجارت شما می تواند بر COVID-19 غلبه کند

آوریل 8, 2020

تأثیر Coronavirus بر مشاغل بدان معنی است که اکثر شرکت ها و کارمندان آنها به شدت مورد اصابت قرار گرفته اند. بهترین چیزی که در این اوقات آرام می توانید به آن توجه کنید این است که چگونه یک بار دیگر تجارت دوباره شروع به برداشت کرد و تجارت به طور معمول شروع به کار بزرگتر و بهتر از گذشته کرد.

از منحنی جلو بروید: SEO را با آموزش شخصی یاد بگیرید

از رقابت جلو بروید و از وقت خود در خانه بیشترین استفاده را ببرید. دانش بهینه سازی موتور جستجو ارزشمندترین ابزار بازاریابی در دسترس مشاغل است و یک سرمایه گذاری اندک از وقت و پول می تواند به شما امکان دهد قدرتهای خود را باز کنید و برنامه های بازاریابی دیجیتال خود را دگرگون کرده و تجارت خود را بی نهایت کنید.

یادگیری سئو شامل به دست آوردن دانش در مورد اصول اولیه در مورد چگونگی بهینه سازی موتورهای جستجو ، کارهای اصلی و اصولی و مناطقی است که شما باید روی آنها تمرکز کنید ، درک این موضوع که کسب و کار شما با تلاشهای فعلی بازاریابی در آن قرار دارد ، و درک نحوه استفاده دانش جدید شما برای تغییر حضور آنلاین شما است. شما با شرکت در کلاس های سئو به جای استخدام یک شرکت SEO یا آژانس بازاریابی دیجیتال ، دانش کسب می کنید و در واقع می آموزید که SEO چیست و چگونه انجام می شود. با این حال ، این حتی بیشتر مفید است ، زیرا یادگیری از طریق کار در کنار یک متخصص در وب سایت خود اتفاق می افتد ، به این معنی که هنگام یادگیری کار را انجام می دهید – این یک 2 برای 1 است!

کلاس های SEO سفارشی به صورت یکجا و یک پایه ارائه می شوند ، جایی که شما به صورت جداگانه با یک مربی سئو کار می کنید و دروس شما با سطح مهارت و مهارت شما سازگار است – این که آیا تازه شروع به دانستن بهینه سازی موتور جستجو می کنید یا اینکه قبلاً می دانید در مورد سئو ، اما فقط می خواهیم تخصص بیشتری کسب کنید ، تازه سازی کنید یا با تغییرات صنعت به روز باشید. مهم نیست که چه نیازهای شما باشد ، مربی SEO شما از یادگیری و کسب و کار شما نتیجه را اطمینان می دهد.

در قرنطینه ویروس کرونا به تجارت خود کمک کنید

هرگز زمان بهتری برای یادگیری سئو وجود نداشته است. در حالی که ممکن است رشد کسب و کارتان با تمام مشکلات ناشی از ویروس کرونا – قرنطینه ، بسته شدن مشاغل ، کاهش مصرف و آشفتگی اقتصادی غیرممکن باشد – مهم است که همیشه آماده باشید تا در اوقات بهتر بهتر باشید تا اینکه در زمان سخت تنبل شوید. بارها و درنهایت عقب تر شدن. بهتر کردن شغل شما یک فرایند طولانی مدت است و نیاز به تلاش و سرمایه گذاری مداوم دارد ، بنابراین شما بدون توجه به شرایط پیرامون خود باید در ذهنیت رشد قرار بگیرید.

در واقع ، در دوره کنونی مسافت دوری اجتماعی ، # استیوم و خانه داری ، در واقع یک زمان و شرایط ایده آل برای تمرکز مجدد تلاشهای بازاریابی شماست. چرا ، ممکن است بپرسید؟ خوب ، دلایل زیادی وجود دارد که چرا اکنون زمان بسیار خوبی است:

حواس پرتی کمتر. اگر موارد متوقف باشد ممکن است مشتریان به اندازه شما تماس نگیرند یا اصلاً با شما تماس نگیرند. به جای اینکه روی این شرایط ناگوار بمانید ، از فرصت اضافی برای کار در بازاریابی استفاده کنید. بازاریابی موضوعی است که معمولاً وقتی تجارت خوب پیش می رود ، به این دلیل که ما آنقدر مشغول پذیرایی از مشتری های خود که شماره یک هستند ، پذیرفته می شویم و دیگر وقت بازاریابی باقی نمی ماند. به علاوه ، ممکن است هنگام ورود پول بازار را احساس بازار ضروری نکند ، زیرا همیشه روزهای بارانی پیش رو را پیش بینی نمی کنیم. اکنون که وقت اضافی در دستان خود دارید ، از آن برای چیزی استفاده کنید که در گذشته همیشه از آن استفاده نکرده اید.

بازاریابی مناسب. تأثیر شدید Coronavirus نوسانات بازار و اقتصاد ناپایدار است. ممکن است نگران آینده تجارت خود باشید یا ممکن است در حال حاضر از درآمد کم رنج ببرید. نکته خوب در مورد یادگیری SEO این است که ارزان و جایگزین ارزانتری برای استخدام یک شرکت بازاریابی یا سرمایه گذاری های دیگری است که می توانید در تجارت خود ایجاد کنید. واقعیت این است که کمی جستجوگرها می تواند مسیری طولانی را طی کند – حتی تغییرات کوچک یا بهینه سازی اساسی می توانند نتایج بسیار مثبتی به بار آورند ، و این بسیار کارآمد است.

کار از خانه. در اثر قرنطینه ، اکثریت قریب به اتفاق صاحبان مشاغل اکنون از خانه کار می کنند. خوب ، خبر خوب در مورد کلاس های سئو این است که همه چیز را می توان به طور عملی انجام داد! می توانید یکی از کلاس های سئو را از راحتی در خانه خود ، جلوی صفحه رایانه خود بگیرید. این آموزش از طریق GoToMeeting انجام می شود ، برنامه ای که به شما امکان می دهد ویدئویی یا کنفرانس صوتی با معلم خود داشته باشید ، به علاوه صفحه های یکدیگر را ببینید ، و حتی صفحه خود را برای آموزش توسط معلم خود دستکاری کنید. همه دروس ضبط شده است تا بتوانید آنها را برای راحتی خود به عنوان مرجع پخش کنید و هفتگی “مشق شب” به شما داده می شود که در آن وب سایت خود کار خواهید کرد. تمام آنچه شما نیاز دارید یک رایانه و دسترسی به اینترنت است و شما برای بهینه سازی وب سایت خود کاملاً مجهز هستید!

آموزش ارزشمند. در طی این قفل ، تأکید بر رشد و بهبود خود است. یک ذهنیت سالم برای داشتن ، همانطور که به صورت آنلاین ترویج می شود ، استفاده از این زمان برای یادگیری و آموزش است ، به ویژه در مواردی که آن را به روزمره تبدیل نمی کنند. بهترین کاری که می توانید برای خودتان و برای تجارت خود انجام دهید این است که از این وضعیت بهره مند شوید. با یادگیری سئو ، شما هوش و شایستگی های خود را بهبود می بخشید ، بعلاوه در حال پیشرفت کار خود خواهید بود. اینها درس های ارزشمندی هستند که شما را بسیار فراتر از این همه گیری قرار می دهد و به شما برای بقیه وجود تجارت خود ادامه می دهد.

مشاغلی که می توانند از آموزش سئو بهره مند شوند

تقریباً هر شغلی که با حضور در اینترنت فعالیت داشته باشد یا بتواند به آن کمک کند ، می تواند از یک مربی سئو بهره ببرد. این دوره ها به ویژه برای مشاغل کوچک و متوسط ​​که فاقد تیم های بازاریابی کامل و یا بودجه بازاریابی بزرگ هستند ، سودمند است. همچنین برای مشاغلی که مالک در آن مشارکت دارند بسیار عالی است و علاقه مند به تحصیل در چندین جنبه از اجرا و بازاریابی در تجارت خود هستند. سرانجام ، برای مشاغل محلی که با ارائه محصولات و خدمات در منطقه جغرافیایی محلی خود سر و کار دارند ، فوق العاده است.

برخی از مدعیان عالی برای آموزش سئو عبارتند از:

  • پیمانکاران
  • حسابداران
  • رستوران ها
  • وکلا
  • مشاغل تجارت الکترونیکی
  • فروشگاه های بوتیک
  • کارآفرینان
  • دندانپزشکان
  • سالن های زیبایی
  • کایروپراکتورها

برای یادگیری ، تبدیل و کسب یک در یک آموزش سئو یک بار دریافت کنید

وقتی یادگیری سئو می آید ، یک کار کوچک به معنای ارزش زیادی است. وقت خود را در خانه عاقلانه ، هم برای خود و هم برای تجارت خود استفاده کنید و سرمایه گذاری در کلاس های بهینه سازی موتور جستجو را شروع کنید. صرف نظر از شرایط اقتصادی و اجتماعی ، سئو نتایج پایدار حاصل می کند که تجارت شما را در پیش می گیرد در حالی که دیگران در حالت آماده باش قرار دارند. با من گپ بزنید تا ببینید چه چیزی باعث می شود برنامه آموزشی سئو ما بی نظیر باشد و چگونه با هم. ما می توانیم تجارت شما را برای فردا دگرگون کنیم!

مقاله مرتبط  5 اخلاق بازاریابی برای پیگیری در شبکه های اجتماعی

پاسخی بگذارید