آموزش سئو

چند مرتبه باید در سال 2020 وبلاگ نویسی کنید؟ در اینجا نحوه تصمیم گیری آورده شده است

آوریل 10, 2020

د
می دانید که به معنای واقعی کلمه میلیون ها پست جدید وبلاگ منتشر می شود؟

هزاران پست وبلاگ در هر دقیقه منتشر می شود! با انتشار این مطالب جدید هر روز ، جای تعجبی نیست که وبلاگ نویسان از خود می پرسند ، “چند بار باید وبلاگ نویسی کنم؟”

پاسخ کوتاه این است … بستگی دارد!

تعداد پستهایی که منتشر می کنید به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله برنامه شما ، موضوع شما ، طول وبلاگ شما و هدف کلی مخاطبان هدف شما. در این مقاله ، نگاه خواهیم کرد که چند بار بلاگ نویسی کنید و نکاتی را برای یافتن (و حفظ!) فرکانس مناسب برای وبلاگ خود به اشتراک بگذارید.

آماده است تا بفهمید چند بار برای به دست آوردن بیشترین ترافیک و ایجاد مخاطبان ، چند بار به وبلاگ می پردازید؟ بیایید شروع کنیم.

چند بار باید وبلاگ کنید؟

این سؤال میلیونی برای هر بلاگر است. یک جستجوی سریع به صورت آنلاین انجام دهید ، و پاسخ های زیادی را پیدا خواهید کرد. برایان دین از Backlinko می گوید که او هر ماه بیش از 200K بازدید کننده منحصر به فرد به وبلاگ خود می کند و تقریباً هر 4-6 هفته یک پست جدید منتشر می کند. از طرف دیگر ، برخی وبلاگ ها روزانه چندین پست منتشر می کنند.

بنابراین کدام فرکانس وبلاگ نویسی برای شما مناسب است؟

تصمیم گیری در مورد اینکه چند بار برای وبلاگ نویسی بستگی به اهداف نهایی شما برای سایت شما دارد.

  • برای افزایش ترافیک خود ، ممکن است بخواهید بارها و بارها منتشر کنید زیرا این امکان را به موتورهای جستجو می دهد تا سایت خود را پیدا کنند و بازدیدکنندگان را به سمت خود بیاورند.
  • برای افزایش درآمد خود از بازاریابی وابسته در سایت خود ، می خواهید محتوای بیشتری مانند بررسی ها و لیست ارسال ها را ایجاد کنید ، زیرا هرچه محتوای بیشتری داشته باشید ، فرصت های بیشتری برای فروش خواهید داشت.
  • اگر در مورد مباحث عمیق تر وبلاگ نویسی می کنید ، می خواهید پست های کمتری داشته باشید اما دارای فرم های طولانی تری هستند که ارزش خواننده را برای خوانندگان فراهم می کند.

ممکن است برخی از وبلاگ ها بتوانند سریعتر بنویسند و بیشتر منتشر کنند زیرا چندین نویسنده برای آنها کار می کنند. اگر نویسنده تنها وبلاگ خود هستید ، باید بین برنامه خود و آنچه که می خواهید با وبلاگ خود به انجام برسانید ، یک رسانه شاد را پیدا کنید.

بنابراین ، آیا باید یک پست بلاگ را در روز ، چند بار در هفته یا فقط یک یا دو در ماه منتشر کنید؟ بیایید نگاهی دقیق تر به هر برنامه و مزایای (و اشکالاتی) برای هر یک داشته باشیم.

مقاله مرتبط  هزینه تبلیغات فیس بوک چقدر است؟

بازگشت به بالا

انتشار یک وبلاگ ارسال یک روز: جوانب مثبت و منفی

آیا دوست دارید روال نوشتن داشته باشید؟ آیا به شما کمک می کند که در وبلاگ خود پیوسته تر منتشر کنید؟ سپس ارسال هر روز ممکن است برای شما باشد. این عادت را ایجاد خواهید کرد و احتمالاً به طور مرتب آن را ادامه خواهید داد.

اگر این برنامه با تمرکز بر اخبار در یک طاقچه سریع به سر می برد ، ارسال روزانه برنامه مناسبی برای وبلاگ شما است. اگر می خواهید با وبلاگ خود یک منتظر باشید ، پیام های هفتگی یا ماهانه را کاهش نمی دهد.

ارسال مخاطب مکرر همچنین اگر مخاطبی وفادار و درگیر داشته باشید که مرتباً از سایت شما بازدید می کند ، ایده خوبی است. داشتن مطالب جدید تازه به صورت روزانه ، آنها را ترغیب می کند تا از سایت شما به عنوان بخشی از کارهای روزمره خود بازدید کنند.

وبلاگ شما نیز هنگام ارسال روزانه ، از موتورهای جستجوگر عشق زیادی خواهد داشت. ما کمی این ایده را بسیار ساده می کنیم ، زیرا حتی یک پست عالی رتبه می تواند ترافیک بیشتری را نسبت به چندین پست پائین برای شما به ارمغان آورد. اما این درست است که اغلب محتوای بیشتر به معنای ترافیک بیشتر است! برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه عملکرد ، می توانید راهنمای سئو وبلاگ ما را بخوانید.

سرانجام ، رسانه های اجتماعی وبلاگ هایی را دوست دارند که دارای محتوای جدید هستند ، بنابراین اگر اجتماعی به شما ترافیک بزرگی می بخشد ، می خواهید روزانه پست کنید. به این ترتیب ، افراد بارها و بارها محتوای خود را برای اشتراک آنلاین دارند.

خطرات ارسال روزانه

اگر هر روز پست می کنید ، خطر سوزاندن خود را به خطر می اندازید. نوشتن برای وبلاگ شما تبدیل به یک کاری ساده و عاملی خواهد شد که هر روز از آن ترسیده اید. فشارهای رقابتی زندگی شخصی و خانوادگی خود را اضافه کنید و ممکن است نتوانید ادامه دهید.

در موارد دیگر ، موضوع یا سبک وبلاگ شما به سادگی برنامه روزنامه نگاری روزانه را حفظ نمی کند ، بنابراین کیفیت ارسال شما پایین می رود. و خوانندگان در حال غرق شدن هستند.

ارسال مطالب زیادی همچنین به معنای به روزرسانی و مرتبط بودن آن دشوار خواهد بود. همچنین می توانید محتوای قدیمی خود را سخت تر پیدا کنید. معدودی از افراد به صفحه اول وبلاگ شما نگاه می کنند تا اطلاعات ناچیزی را برای به اشتراک گذاشتن پیدا کنند ، حتی اگر بهتر از آنچه در صفحه اول است باشد!

مقاله مرتبط  3 گام ساده برای بدست آوردن 10،000 بازدید کننده اول شما از Google

نکاتی برای کمک به شما برای ارسال هر روز

آیا تصمیم گرفتید که روزانه در وبلاگ پست منتشر کنید؟ در اینجا چند نکته برای رعایت آن آورده شده است:

  • یاد بگیرید که چگونه سریعتر بنویسید. اگر نوشتن یک پست وبلاگ شما چند ساعت طول بکشد ، شما نمی توانید از برنامه روزانه خودداری کنید.
  • به وبلاگ های معروف در طاقچه خود نگاه کنید که روزانه منتشر می کنند و می دانید چه چیزی باعث موفقیت پست های موفق آنها می شود. سپس ، نمونه آنها را دنبال کنید ، نه با کپی کردن مطالب ، بلکه با دنبال کردن ساختار آنها.
  • برای نگه داشتن خوانندگان خود ، انواع پست های مختلف را تغییر دهید: پست های ویدیویی ، مواردی را که دارای تعداد زیادی تصویر هستند ، لیست ها و موارد دیگر را امتحان کنید. برخی از انواع ارسال وبلاگ نسبت به سایرین بسیار سریعتر و آسان تر است.
  • اطمینان حاصل کنید که موضوع یا سبک وبلاگ شما از مطالب کافی برای نوشتن و خواندن خوانندگان خود برخوردار است. اگر اینگونه نباشد ، برنامه ای را که مکرراً مشاهده می کنید تغییر دهید یا طاقچه های وبلاگ خود را گسترش دهید.

آیا روزنامه نگاری روزانه برای شما نیست؟ بیایید نگاه کمتری به نظرات و مزایای انتشار بپردازیم.

بازگشت به بالا

ارسال چندین بار در هفته … یا ماه!

به تازگی ، بسیاری از وبلاگ نویسان برجسته از پست و نشر روزانه کمتری دور شده اند.

چرا تغییر کردند؟ به این دلیل است که ما امروز با محتوای زیادی غرق شده ایم که حفظ آن به عنوان خواننده دشوار است. در واقع ، دلیل شماره 1 که ما از یک وبلاگ مشترک نمی شویم این است که آنها غالباً منتشر می شوند.

تا زمانی که چیزی مفید و ارزشمند بگویید ، خوانندگان شما بدون توجه به آنچه هستند ، از برنامه وبلاگ نویسی شما قدردانی می کنند. ارسال یک یا دو بار در هفته ، یا حتی یک بار در ماه ، به شما امکان می دهد کمی بیشتر درباره موضوع خود بنویسید. نشان داده شده است که پستهای طولانی تر ، اشتراک ها و پیوندهای شما را بیشتر می کنند.

نکاتی برای استفاده بیشتر از انتشار کمتر از موارد متداول

  • با پست های طولانی تر ، مانند آنهایی که 1000+ کلمه دارند ، آزمایش کنید.
  • روی ایجاد محتوای همیشه سبز متمرکز شوید ، که تضمین می کند هر پست برای سالها مرتبط باشد.
  • وقت خود را برای انجام تحقیقات در مورد کلمات کلیدی ، بهینه سازی پست های خود برای SEO و تبلیغ وبلاگ خود بگذرانید تا با وجود محتوای کمتری ، همچنان بیشترین میزان ترافیک ممکن را بدست آورید.
مقاله مرتبط  هزینه تبلیغات توییتر چقدر است؟

بازگشت به بالا

چگونه فرکانس وبلاگ نویسی ایده آل خود را پیدا کنیم

ما به عنوان وبلاگ نویسان ، همه ما مهارت ها و شخصیت های مختلفی را بدست آورده ایم ، و محدودیت های منحصر به فردی در مورد زمان و انرژی خود نداریم. هر یک از آنها چند بار بلاگ می نویسند ، بنابراین خود را مجبور نکنید که “فقط به این دلیل” اینگونه بگوید ، به کارهای روزمره وبلاگ نویسی شخص دیگری بپیوندید. احتمالاً برای شما خوب نخواهد بود

فرکانس وبلاگ نویسی کامل شما ترکیبی از سه چیز است: توانایی شما برای نوشتن مطالب با کیفیت به طور مداوم ، اهداف وبلاگ نویسی و ترجیحات مخاطبان هدف شما. شما می توانید دو مورد اول را کنترل کنید ، اما آخرین مورد آزمایش خواهد بود.

(و اگر تازه کار را شروع کرده اید ، دیگر کسی را نخواهید پرسید ، اما نگران نباشید ، ما شما را نیز تحت پوشش خود قرار داده ایم!)

1. از خوانندگان خود بپرسید

بسیاری از وبلاگ نویسان برتر یک نظرسنجی یا نظرسنجی سریع در بلاگ انجام می دهند تا دریابند که چند بار ترجیح می دهند از آنها بشنوند. البته ، این تنها پس از مدتی که وبلاگ شما فعال شده است کار می کند ، اما می تواند اطلاعات جالبی را به شما ارائه دهد!

2. با فرکانس آزمایش کنید

در مرحله بعد ، می توانید با فرکانس وبلاگ نویسی خود آزمایش کنید تا ببینید کدام یک برای شما و خوانندگانتان بهتر است.

به عنوان مثال ، نیل پاتل به طور معمول یک پست در هفته منتشر می کرد ، اما او کنجکاو بود که ببیند اگر او آن را به دو پست در هفته افزایش دهد چه اتفاقی می افتد. پس از مدت کوتاهی ، میزان ترافیک ماهانه وی از 46 کیلوگرم به 60 کیلوگرم افزایش یافت. و در کمتر از یک سال آن را به بیش از 100k رساند.

آیا می خواهید بدانید که چگونه فرکانس وبلاگ نویسی شما روی ترافیک شخصی شما تأثیر می گذارد؟

برای ردیابی آن می توانید Google Analytics را در وبلاگ خود با MonsterInsights تنظیم کنید.

سپس می توانید ترافیک خود را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید:

از تجزیه و تحلیل استفاده کنید تا دریابید که چند بار باید وبلاگ نویسی کنید

شما حتی می توانید آمار مربوط به بهترین زمان روز برای انتشار!

بازگشت به بالا

شروع یک وبلاگ کار سختی است ، اما ادامه آن طولانی مدت است. با انتشار مطالب ارزشمند با برنامه ای که برای شما مفید باشد و همچنین خوانندگان شما را راضی کند ، مطمئن خواهید شد که وبلاگ شما برای سالهای آینده موفق باشد ، همه بدون این که خود را بیرون بیاورید.

پاسخی بگذارید