همه آنچه را که باید در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو بدانید بیاموزید

از زمانی که برای یافتن آنچه می خواهید در اینترنت تلف می کنید عصبانی نشوید، آنچه را که برای بهینه سازی جستجوی خود در موتور جستجو باید بدانید را بیاموزید. این مقاله اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد که واقعاً بتوانید آنچه را که به دنبال آن هستید در اینترنت بیابید.

مهمترین بخش سئو این است که مطمئن شوید سایت شما دارای محتوای منحصر به فرد و تازه است. اگر محتوای سایت شما در جای دیگری از وب ظاهر نشود، موتورهای جستجو آن را بیشتر از محتوای کپی شده وزن می کنند. در همین راستا، محتوای جدیدتر وزن بیشتری نسبت به محتوای قدیمی دارد.

موتورهای جستجو فقط می توانند آنچه را که در وب سایت شما وجود دارد جستجو کنند، نه آنچه را که در توضیحات تصویر آمده است. سعی کنید از توضیحات تصویر دوری کنید. در عوض باید یک کادر متنی زیر تصویر واقعی قرار دهید تا بتوان کلمات را در موتور جستجو جستجو کرد.

هنگام سئوی وب سایت برای رتبه بندی موتورهای جستجو، حتما بررسی کنید که رقبای شما چه می کنند. پیوندهای صفحه اول نتایج را برای عبارات جستجویی که علاقه مند به بهینه سازی آنها هستید دنبال کنید. کد منبع و محتوای آن صفحات می تواند در مورد نحوه رتبه بندی صفحات توسط موتورهای جستجو به شما بگوید.

هنگام توصیف کسب و کار یا محصولات یا خدمات آن در وب سایت خود، می خواهید بهینه سازی موتورهای جستجو را در ذهن داشته باشید. با این حال، اولویت اول شما باید مشتریان بالقوه شما باشد، نه موتورهای جستجویی که ممکن است از آنها استفاده کنند. کلمات کلیدی را به صورت استراتژیک در توضیحات خود قرار دهید، اما زیاده روی نکنید. متن شما باید روان باشد و کاربر پسند و به راحتی خوانده شود. راه‌های زیادی برای کمک به خریداران برای یافتن وب‌سایت شما وجود دارد، اما تکرار یک عبارت کلیدی مشابه ده بار در یک پاراگراف، راه بهینه برای انجام آن نیست.

از وب سایت های رقبای خود دیدن کنید. جستجوی اینترنتی کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شخصی خود را انجام دهید تا سایر سایت های مرتبط را پیدا کنید. این یک راه عالی برای به دست آوردن ایده های تازه برای سایت شما و یادگیری آنچه که رقبای شما برای داشتن یک سایت موفق انجام می دهند است.

سعی کنید اغلب انواع مختلف پیشنهادات یا فروش را در وب سایت خود قرار دهید. نه تنها فروش معیارهای جستجوی شما را بهینه می‌کند، بلکه بازدیدکنندگان را برای مدت طولانی‌تری در سایت شما نگه می‌دارد، زیرا اکثر مردم از نظر روانی به یک معامله کشیده می‌شوند. این می تواند سود و موفقیت کلی شما را در طول سال بهبود بخشد.

اطمینان حاصل کنید که برچسب عنوان شما پیام را دریافت می کند. به نوار بالای مرورگر خود نگاهی بیندازید. این نوار حاوی عنوان صفحه ای است که در حال مشاهده آن هستید. باید مطمئن شوید که این عنوان با موفقیت صفحه وب را که در رأس آن قرار دارد، خلاصه می کند. نه تنها این، بلکه باید مطمئن شوید که حاوی کلمات کلیدی است که توجه موتورهای جستجو را به خود جلب کند.

پیوندهای متنی در سراسر وب سایت خود ایجاد کنید. به هم پیوستن صفحات داخلی وب سایت شما به گوگل و سایر موتورهای جستجو سرنخ هایی می دهد که صفحات شما در مورد چیست و کمک می کند تا تضمین شود که صفحات داخلی شما در رتبه های بالاتری به اشتراک گذاشته می شوند. برای آسان‌تر کردن این کار، بسیاری از سیستم‌های مدیریت محتوای مدرن افزونه‌هایی را ارائه می‌کنند که فرصت‌های پیوند متنی را شناسایی کرده و به‌طور خودکار آنها را ایجاد می‌کنند.

برای اینکه پس از ارسال به یک موتور جستجو، زمان لازم را افزایش دهید، به یک وبلاگ یا وب سایت با کیفیت پیوند دهید. آنها قبلاً سایت خود را در لیست دارند و موتور جستجو برای یافتن و ارسال داده های شما بسیار آسان تر خواهد بود. پیوند دادن به سایت به طور خودکار شما را در پایگاه داده آنها نیز قرار می دهد.

به جای ارسال هرزنامه اطلاعات جدید وب سایت خود در هر کجا که نگاه می کنید، ممکن است بهتر باشد اجازه دهید وب سایت شما به طور طبیعی توسط خزنده های موتورهای جستجو پیدا شود. اگر اجازه دهید این اتفاق بیفتد، موتورهای جستجو نگاه مطلوب تری به سایت شما خواهند داشت، زیرا به نظر می رسد که شما به جای اینکه مورد توجه قرار بگیرید، روی محتوای خود کار می کنید.

هنگام نوشتن صفحه HTML خود، به یاد داشته باشید که کلمات کلیدی مرتبط با محتوای خود را درج کنید. از کلمات کلیدی مرتبط با محتوای مختلف هر صفحه استفاده کنید. گنجاندن کلمات کلیدی در کد HTML به افراد کمک می کند تا صفحه مورد نیاز خود را از طریق موتور جستجو پیدا کنند. مطمئن شوید که کلمات کلیدی محبوب را انتخاب کرده اید و از خود بپرسید که یک فرد علاقه مند به صفحه شما به دنبال چه چیزی است.

چند کلمه کلیدی ثانویه را در سایت خود بگنجانید که به عبارت کلیدواژه اصلی شما مربوط می شود. مطمئن شوید که در استفاده از کلمات کلیدی ثانویه بسیار عاقلانه عمل می کنید زیرا نمی خواهید از تمرکز اصلی خود دور شوید. سعی کنید تراکم ثانویه ها را بیش از 1 یا 2 درصد سایت نگه دارید.

شما باید مراقب بهینه سازی موتورهای جستجو باشید. اگر از روش های غیر اخلاقی استفاده کنید یا محتوای مفیدی در وب سایت خود ارائه نکنید، توسط موتورهای جستجو جریمه خواهید شد. همیشه باید در نظر داشته باشید که خدماتی را به مشتریان خود ارائه می دهید و بهترین منافع آنها را به عنوان هدف خود حفظ کنید.

به جای نام وب سایت خود بر کلمات کلیدی محبوب تأکید کنید. به این فکر کنید که بیشتر مردم به دنبال چه چیزی هستند. هنگامی که در حال کار بر روی کسب رتبه در موتورهای جستجو هستید، باید مدام در نظر داشته باشید که مشتریان شما به دنبال چه عباراتی هستند و سپس به جای استفاده از اصطلاحات مبهم، محتوای خود را با آن عبارات تنظیم کنید.

در سئو، عنوان و توضیحات متا هر صفحه بسیار مهم است. حتماً توضیحات و عناوینی را ایجاد کنید که هم مردم و هم ربات‌های موتور جستجو دوست داشته باشند. باید مطمئن باشید که آنها حاوی کلمات کلیدی هستند و قانع کننده هستند. با این حال، آنها را با کلمات کلیدی پر نکنید. این امر نابخردانه است و امتیاز شما را کاهش می دهد.

اگر محتوایی با بالاترین کیفیت داشته باشید، مطمئناً افراد بیشتری را به خود جذب خواهید کرد و توجه موتورهای جستجو را بیشتر جلب خواهید کرد. محتوایی که صرفاً بازخوانی مملو از کلمات کلیدی از اخبار قدیمی باشد، برای کسی مطلوب نیست. اگر محتوای شما ضعیف است، تنها راهی که مورد توجه قرار می گیرد این است که آن را با لینک های ساخته شده به صورت دستی پر کنید، و این بسیار وقت گیر است.

با وجود میلیاردها نتیجه ای که می توانید در حین جستجو در یک موتور جستجو به دست آورید، آیا خوب نیست که همان چیزی را که به دنبالش بودید بیابید؟ دانشی را که از این مقاله به دست آورده اید به کار بگیرید تا به نتایج مورد نظر خود برسید!

«
«

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *