آموزش سئو

نرم افزار ویرایش فیلم رایگان برای فیلم های تجارت الکترونیکی

نوامبر 20, 2020

محتوای ویدئو با کیفیت بالا یک راه عالی برای محصولات حرفه ای در یک فروشگاه تجارت الکترونیک است. AI Multiple ، یک شرکت تحقیقاتی B2B دیجیتال ، دریافت که محتوای ویدئویی بازدید کنندگان وب سایت را باعث می شود 64-85٪ بیشتر احتمال دارد کالایی بخرید، در مقایسه با تصاویر ساکن.

روش های زیادی برای ویرایش رایگان فیلم های شما وجود دارد. در سالهای اخیر نرم افزار رایگان ویرایش ویدئو محبوبیت بیشتری پیدا کرده است و امتیازات برنامه ها همیشه در حال پیشرفت هستند.

این روزها می توانید محتوای ویدیویی با کیفیت و جذاب ایجاد کنید که بدون پرداخت هزینه برچسب بالای نرم افزارهای معروف ، تبدیل شود. اگر از فیلم های محصول برای تجارت الکترونیکی مطمئن نیستید ، یا نمی دانید کجا پول خود را سرمایه گذاری کنید ، پس نرم افزار ویرایش فیلم رایگان مکانی عالی برای شروع آزمایش است.

آیا نرم افزار رایگان ویرایش فیلم به اندازه ابزارهای پولی موثر است؟

منظور همیشه از پرداخت بهتر نیست. نرم افزار رایگان ویرایش ویدئو از بدو تأسیس تاکنون مسیری طولانی را طی کرده است و جدیدترین سیستم عامل ها فوق العاده همه کاره هستند.

بسیاری از ابزارهای پولی نسخه رایگان چشمگیر دارند ، بنابراین می توانید از نرم افزار مورد علاقه خود بدون پرداخت هزینه اشتراک استفاده کنید. این یک روش عالی برای آزمایش انواع محتوا و تعیین جهت طراحی برای فیلم های شما است.

ابزارهای پولی با اشتراک رایگان

این نسخه های رایگان به شما امکان می دهد محصولات پولی را امتحان کنید و نحوه عملکرد آنها را ببینید. اگر مبتدی هستید ، آموزش ها و راهنمایی هایی برای شروع کار وجود دارد.

همانطور که گفته شد ، بسیاری از ابزارهای رایگان با گزینه های ویرایش برابر یا بیشتر به عنوان ابزارهای پولی وجود دارد. مهم است که دریابید چه نوع ویژگی هایی را جستجو می کنید ، چه کوتاه ، چه فیلم های اجتماعی DIY ، توصیفات محصول ، تبلیغات آنلاین یا کلیپ های متحرک. هنگامی که بدانید به چه چیزی نیاز دارید ، پیدا کردن ابزاری که مناسب عمودی های شما باشد بسیار آسان تر خواهد بود.

نحوه استفاده از نرم افزار ویرایش فیلم رایگان برای کمک به سایت تجارت الکترونیکی خود

محتوای ویدئویی می تواند به شما کمک کند محصولات خود را به روش های جدید و مبتکرانه نمایش دهید. مشتریان از اینکه می توانند یک محصول را در عمل مشاهده کنند ، قدردانی می کنند. آنها همچنین می خواهند بدانند که دیگران در مورد آن چه نظری دارند ، بنابراین ارسال نظرات و دموها می تواند راهی عالی برای هدف قرار دادن آن مخاطبان باشد.

یوتیوب دومین سایت پر فروش در اینترنت است، درست بعد از Google وارد می شوید. این به ما می گوید مردم به محتوای ویدیویی علاقه مند هستند و هر روز در جستجوی آن هستند. در حقیقت ، تخمین زده شده است که کاربران تقریباً هزینه می کنند 100 دقیقه در روز با تماشای محتوای ویدیوی آنلاین.

بنابراین ، این مصرف کنندگان به دنبال چه هستند؟

شورای CMO ، یک شرکت تحقیقاتی بازاریابی ، دریافت 48٪ از مصرف کنندگان می خواهند محتوایی را منعکس کنند که محصولات یا خدماتی را که قبلاً به آنها علاقه مند بوده اند منعکس کنند. به همین ترتیب ، 43٪ از مصرف کنندگان می خواهند محتوایی را ببینند که به آنها اطلاعات واضحی درباره مراحل بعدی که برای خرید باید بروند ، می دهد.

نرم افزار رایگان ویرایش ویدئو می تواند به شما کمک کند با این جمعیت شناختی در حال رشد صحبت کنید و محصولات خود را به کانال فروش گسترده آنها معرفی کنید.

با ویدئوهای کاملاً ویرایش شده ، می توانید نحوه حرکت محصولات خود را به نمایش بگذارید ، به س FAالات متداول پاسخ دهید ، فیلم های تبلیغاتی خود را بسازید ، نظرات مشتریان را برجسته کنید و دموی محصولات زنده را ارائه دهید. این ارزش جدیدی را از دست می دهد که محتوای استاتیک از دست می دهد.

مقاله مرتبط  نحوه ساخت وب سایت وردپرس در 7 مرحله آسان

آیا می خواهید بدانید که چگونه می توان با بازاریابی ویدیویی شروع کرد؟ فقط با چند ابزار ساده می توانید تبدیلات خود را به حداکثر برسانید و دسترسی خود را به صورت آنلاین افزایش دهید.

https://www.youtube.com/watch؟v=3mMjthcKUiI

چه ویژگی هایی را باید در نرم افزار ویرایش فیلم رایگان جستجو کنید

نرم افزار رایگان ویرایش ویدئو می تواند به شما کمک کند تا محتوای ویدیویی برجسته ای را برای بستر تجارت الکترونیکی خود ایجاد کنید.

برنامه های بسیار متنوعی برای انتخاب وجود دارد و حتی ویژگی های بیشتری را باید در نظر گرفت.

اما غرق نشوید!

اولین قدم این است که بفهمید محتوای شما به چه شکل است. آیا برای داستان های اینستاگرام تبلیغات کوتاه می کنید؟ آیا در حال ایجاد تبلیغات گوگل ، آگهی های تبلیغاتی فیس بوک یا قطعات محصول در محل هستید؟ محتوای مختلف به ویژگیهای مختلفی نیاز دارد ، بنابراین مطمئن شوید که به دنبال چه چیزی هستید.

وقتی بدانید که می خواهید چه چیزی ایجاد کنید ، مرتب سازی بر روی سر و صدا راحت تر است. در اینجا برخی از ویژگی هایی وجود دارد که باید هنگام انتخاب نرم افزار رایگان ویرایش فیلم خود در نظر بگیرید.

سطح مهارت ویرایش فیلم خود را انتخاب کنید

اگر در ویرایش ویدیو کاملاً جدید هستید ، بهتر است این کار را ساده شروع کنید. نرم افزار ویرایش ویدئو را انتخاب کنید که ویژگی های پیچیده زیادی نداشته باشد و یکی از موارد آموزشی باشد که به شما آموزش می دهد. برای توضیح بهترین روشهای استفاده از نرم افزار می توانید یک جستجوی آنلاین نیز پیدا کنید.

قبل از پایان مهلت پروژه خود به خود زمان کافی بدهید تا با نرم افزار بازی کنید. بسته به اینکه کدام نرم افزار را انتخاب می کنید ، این ابزارها می توانند منحنی یادگیری داشته باشند ، بنابراین قبل از تعهد آن را در ذهن داشته باشید.

ویراش ویدیو قالب های پشتیبانی شده

برخی از سیستم عامل ها مانند Youtube برای بارگذاری محتوا به قالب های خاصی نیاز دارند. مهم است که قبل از استفاده در نرم افزار جدید ، در مورد نیازهای قالب خود تحقیق کنید.

اگر می خواهید محتوای خود را با کیفیت 4K منتشر کنید یا ممکن است آن را به 720p تبدیل کنید ، بهتر است این را در برنامه ریزی ایجاد محتوای خود لحاظ کنید.

برخی از پلتفرم های نرم افزار ویرایش ویدئو بصورت رایگان دارای طیف وسیعی از گزینه های سازگاری هستند ، در حالی که برخی دیگر بسیار محدود هستند. حتما قبل از بارگیری هر چیزی ، چاپ خوب را بخوانید.

ابزار ویرایش فیلم صوتی

بسته به نوع محتوایی که تولید می کنید ، ممکن است بخواهید آهنگ های صوتی یا عناصر موسیقی را به فیلم های خود اضافه کنید.

برخی از نرم افزارهای ویرایش فیلم رایگان از تسلط صوتی پشتیبانی می کنند ، در حالی که دیگران این گزینه ها را ندارند. اگر بخواهید ممکن است صوتی را از طریق یک برنامه ثانویه به آن اضافه کنید ، اما احتمالاً بهتر است نرم افزاری را پیدا کنید که از ابتدا همه کارهایی را که لازم دارید انجام دهد.

به همین ترتیب ، ابزارهای صوتی ممکن است محدود به خریدهای درون برنامه ای یا قطعات از قبل تعیین شده باشد. بنابراین حتماً نرم افزاری را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد در صورت نیاز محتوای خود ، رسانه های دیگر را بارگذاری کنید.

مقاله مرتبط  چگونه آژانس استراتژی دیجیتال را درست انتخاب کنیم

عنوان و زیرنویس

عنوان و زیرنویس یک روش عالی برای همپوشانی مارک یا متن است. همچنین می توانید قابلیت دسترسی را افزایش داده و با مصرف کنندگانی که ممکن است هنگام پیمایش میزان صدای آنها خاموش باشد ، صحبت کنید.

بسیاری از سیستم عامل های نرم افزار ویرایش فیلم رایگان دارای گزینه های عنوان و زیرنویس هستند. همانطور که گفته شد ، همه آنها اجازه صادرات یا واردات این موارد را به شما نمی دهند و ممکن است لازم باشد برای یافتن بستری که از گزینه های متن پیشرفته پشتیبانی کند ، کمی تحقیق اضافی انجام دهید.

همکاری

اگر می خواهید اعضای تیم خود را درگیر ویرایش کنید ، انتخاب ابزاری که از همکاری پشتیبانی کند مهم خواهد بود.

بسیاری از این ابزارها محدودیت هایی در تعداد مشارکت کنندگان دارند که می توانند در آن شرکت کنند ، بنابراین مطمئن شوید که می دانید چه تعداد از افراد وارد نرم افزار می شوند و با چه ظرفیتی مشارکت می کنند.

بهترین نرم افزار رایگان ویرایش فیلم

مهم نیست که می خواهید چه نوع محتوایی ایجاد کنید ، یک نرم افزار ویرایش فیلم رایگان وجود دارد که می تواند رویاهای تجارت الکترونیکی شما را محقق کند.

به یاد داشته باشید ، برنامه های مختلفی برای ابزارهای ویرایش مخصوص تلفن همراه ، دسک تاپ و حتی اینستاگرام وجود دارد. جزئیات نرم افزار را بخوانید تا اطمینان حاصل کنید که می توانید از فیلم خود در سیستم عامل مورد نظر خود استفاده کنید.

Adobe Spark

Adobe Spark یکی از نزدیک ترین سیستم عامل های نرم افزار ویرایش فیلم رایگان است. می توانید تصاویر ، آهنگ های صوتی و انیمیشن ها را مستقیماً به فیلم های آپلود شده خود اضافه کنید. همچنین می توانید فیلم های خود را از برنامه ویرایش و به اشتراک بگذارید ، بنابراین مجبور نیستید وقت خود را برای انتظار بارگذاری طولانی صرف کنید.

ویژگی های Adobe Spark:

 • گزینه های اشتراک اجتماعی بدون درز
 • انواع تایپوگرافی ، انیمیشن ، تصاویر و مضامین برای انتخاب
 • ردیابی متریک برای محتوا

نسخه رایگان به شما امکان دسترسی به بیشتر نرم افزارهای ویرایش اساسی آنها را می دهد. همچنین می توانید با پرداخت 9.99 دلار در ماه حق بیمه دریافت کنید.

نرم افزار ویرایش ویدئو adobe spark رایگان

آویدمکس

آویدمکس یک نرم افزار عالی ویرایش فیلم مبتدی است. می تواند در سیستم عامل های ویندوز ، مک یا لینوکس مورد استفاده قرار گیرد و دارای یک رابط کاربری روشن ، ساده و آسان برای پیمایش است.

نکته منفی این است که امکانات به اندازه سایر سیستم عامل های نرم افزاری که ما در مورد آنها بحث کردیم ، وجود ندارد. گفته شد ، اگر تازه وارد ویرایش ویدئو می شوید ، این یک مکان عالی برای شروع است.

ویژگی های Avidemux:

 • برش دادن
 • رمزگذاری
 • فیلتر کردن
 • ادغام صدا

Avidemux 100٪ رایگان است.

نرم افزار ویرایش ویدئو رایگان avidemux

Clipchamp

Clipchamp به شما امکان می دهد کلیپ ها را مستقیماً در مرورگر خود ویرایش کنید و نیازی به بارگذاری چیزی نیست. با تمام اندازه های پرونده سازگار است و طیف وسیعی از قالب های ویدیویی قابل تنظیم را که توسط متخصصان صنعت تنظیم شده است ، ارائه می دهد.

ویژگی های Clipchamp:

 • ویراش ویدیو
 • فشرده سازی
 • تبدیل کردن
 • صدا اضافه کنید
 • متن را اضافه کنید

Clipchamp یک گزینه عالی برای کسانی است که می خواهند ویرایش سریع و سریع انجام دهند. اگرچه فاقد برخی از ویژگی های عمیق و حرفه ای است که می تواند مفید باشد ، اما با سهولت پیمایش و یادگیری آن را جبران می کند.

بستر اصلی برای قطعات 5 دقیقه ای رایگان است. برنامه های حق بیمه با 14 دلار در ماه آغاز می شود.

مقاله مرتبط  بهترین بررسی سیستم POS سال 2020
نرم افزار ویرایش ویدئو رایگان clipchamp

اکسپرس HitFilm

اکسپرس HitFilm یک نرم افزار ویرایش فیلم رایگان با درجه حرفه ای است که می تواند در سیستم های Mac یا Windows استفاده شود.

HitFilm ویژگی های پیشرفته و مبتدی را ارائه می دهد که با برخی از بهترین سیستم عامل های پرداخت شده در آن رقابت می کند. گرفتن؟ قبل از شروع به ویرایش ، باید درباره آنها در شبکه های اجتماعی پست بگذارید.

ویژگی های HitFilm Express:

 • جلوه های صفحه سبز
 • ابزارهای پیشرفته برش
 • فیلترهای تصویری و صوتی
 • لایه ها و پوشاندن
 • پشتیبانی از فیلم سه بعدی

اگر مبتدی هستید ، برای یادگیری رابط کاربری وقت اضافی بگذارید. خیلی نگران نباشید ، برای شروع کار یک سری فیلم های آموزشی وجود دارد که براساس امتیازات محبوب هالیوود مانند جنگ ستارگان و مارول ساخته شده است. تماشای فیلم ها سرگرم کننده است و حتی ممکن است چیزی یاد بگیرید!

نرم افزار ویرایش ویدئو hitfilm express رایگان

موج. ویدئو

موج. ویدئو یک نرم افزار ویرایش فیلم رایگان برای ایجاد محتوای مارک دار است. آنها دارای یک مجموعه فیلم و ویدیوی سهام عظیم و مجموعه ای از الگوهای مختلف هستند که می توانید به فیلم خود اضافه کنید.

ویژگی های Wave.video:

 • کتابخانه رایگان کلیپ های تصویری و تصویری
 • ضبط صدا
 • کتابخانه صوتی 300000 آهنگ صوتی بدون حق امتیاز
 • میزبانی فیلم بدون آگهی

Wave.video برای فیلم های حداکثر 15 ثانیه ای رایگان است. اشتراک های پرداختی از 8.25 دلار در دقیقه شروع می شود.

به دنبال گزینه های بیشتر نرم افزار ویرایش فیلم هستید؟ این 5 ابزار ویرایش فیلم را بررسی کنید.

نرم افزار ویرایش فیلم رایگان موج

مراحل بعدی پس از انتخاب بهترین ابزار نرم افزار ویرایش فیلم رایگان

وقتی نرم افزار خود را انتخاب کردید ، وقت آن است که به کار بپردازید!

بسته به نرم افزاری که انتخاب می کنید ، مراحل بعدی شما کمی متفاوت به نظر می رسد.

اگر یک نرم افزار ویرایش ویدیوی حرفه ای مانند Avidemux یا HitFilm Express را انتخاب کردید ، قبل از شروع کار باید محتوای مربوط به خود را بارگذاری کنید.

اگر چند عکس محصول یا حلقه تجارت الکترونیکی دارید ، می توانید آنها را در این سیستم عامل ها بارگذاری کنید تا آنها را در کلیپ های کوتاه تر ، پوشش متن یا محتوای مارک دار اضافه کنید یا آهنگ های صوتی یا موسیقی اضافه کنید.

اگر یک نرم افزار ساده تر مانند Adobe Spark یا Wave.video را انتخاب کرده اید ، می توانید با انتخاب الگویی و ویرایش آن کار خود را شروع کنید. همچنین می توانید تصاویر یا فیلم های محصول را بارگذاری کنید و سپس از برخی از ویژگی های درون برنامه ای رایگان مانند تایپوگرافی یا انیمیشن برای بهبود ویدیوی خود استفاده کنید.

برای به حداکثر رساندن محتوای خود برای تبدیل تجارت الکترونیکی ، مطمئن شوید که محتوای خود را برای سیستم عامل خود تنظیم کرده اید. اگر می خواهید نحوه کار محصول خود را به نمایش بگذارید ، ویدیوی محصول مکان خوبی برای شروع است. اگر می خواهید یک فروش یا تخفیف در تبلیغات فیس بوک تبلیغ کنید ، حتما به الزامات اندازه و گزینه های قالب بندی توجه کنید.

نتیجه

ما می دانیم که محتوای ویدئویی برای تبدیل تجارت الکترونیکی چقدر مهم است ، اما ساخت محتوای ویدیویی لزوماً با برچسب قیمت سنگین همراه نیست.

اگر می خواهید ترافیک بیشتری در فروشگاه های تجارت الکترونیکی ایجاد کنید یا میزان اشتیاق مخاطبان را با محتوای ویدئویی سرگرم کننده و خلاقانه به حداکثر برسانید ، استفاده از نرم افزار ویرایش فیلم رایگان مکان خوبی برای شروع است.

چه کسی می داند ، شاید با کمی تمرین ، اسپیلبرگ بعدی تجارت الکترونیکی باشید.

چند روش برای استفاده از محتوای ویدئویی برای تقویت فروش تجارت الکترونیکی چیست؟