آموزش سئو

نحوه یافتن تصاویر رایگان برای وبلاگ خود (15 بهترین سایت)

آوریل 3, 2020

آ
آیا به دنبال تصاویر رایگان برای وبلاگ خود هستید؟ این پست راهنمای کاملی است که در آن می توانید به جستجوی تصاویر بلاگ رایگان و چگونگی استفاده موثر از آنها بپردازید.

وقتی وبلاگ را شروع می کنید ، نمی توانید به پست های وبلاگ شما که متن هستند ، به خوانندگان خود بدهید – این خسته کننده است! شما باید تصاویر را به پست های وبلاگ خود اضافه کنید. اضافه کردن تصاویر باعث می شود پست های وبلاگ شما از نظر بصری برای خوانندگان جذاب تر شود.

به علاوه ، اضافه کردن تصاویر به پست های وبلاگ شما ، وبلاگ شما را در کل موفق تر می کند. شما خوانندگان بیشتری را به وبلاگ خود جذب خواهید کرد ، مشترکان خود را افزایش داده و نتایج بیشتری ایجاد خواهید کرد.

چطور؟ طبق گفته OptinMonster ، محتوای دارای تصاویر نمایش و اشتراک بیشتری می یابد و حتی می تواند تبدیل های شما را بیش از 300٪ افزایش دهد.

افزودن تصاویر به وبلاگ شما ضروری است!

در این مقاله ، ما بهترین سایتها را برای یافتن تصاویر رایگان برای وبلاگ خود به اشتراک می گذاریم. به علاوه ، ما به موضوعات دیگری مانند محدودیت های حق چاپ ، انتخاب تصویر متناسب با نام تجاری شما ، و اندازه ، ویرایش و بهینه سازی تصاویر برای وب خواهیم پرداخت.

بیایید شیرجه بزنیم!

برای یافتن عکس ها و تصاویر برای وبلاگ خود

اول ، بیایید تمام گزینه های مختلف موجود برای تصاویر وبلاگ خود را بررسی کنیم.

عکس های خود را بگیرید

اگر یک عکاس خوب هستید و دارای دوربین یا تلفن هوشمند مدرن و مناسبی هستید ، در نظر بگیرید که برای وبلاگ خود عکس های خود را تهیه کنید.

به عنوان مثال ، بسیاری از وبلاگ نویسان مواد غذایی ، مانند مینیمالیست بیکر ، عکس های خود را می گیرند:

وبلاگ خود-تصاویر-غذا-وبلاگ را بگیرید

گرفتن عکس از خود شما بدان معنی است که هر تصویری که می گیرید خاصیت شخصی شماست و یک محتوای منحصر به فرد برای اهداف SEO است.

برخی از مزایای دیگر عکس گرفتن از خود را بررسی کنید:

 • کاهش هزینه ها
  اگر در حال حاضر دوربین ندارید ، مطمئناً برای شروع گرفتن عکس های شخصی خود مقرون به صرفه است. اما ، به مرور زمان پس انداز خواهید کرد ، زیرا برای هر عکسی که می خواهید در بلاگ یا مطالب بازاریابی خود استفاده کنید ، پرداخت نمی کنید.
 • افزایش حضور برند
  اگر عکس های خوبی بگیرید ، مردم آنها را در اطراف به اشتراک می گذارید. این وبلاگ شما را ارتقا می بخشد و آن را به سطح بعدی می برد. بسیاری از وبلاگ های موفق مد همه عکس های خاص خود را گرفته و به سبک منحصر به فرد خود معروف می شوند.
 • مطالب بیشتر
  عکس ها هم محتوا هستند اگر عکسهای خود را به صورت آنلاین قرار می دهید ، به تعداد مکانهایی که افراد می توانند شما و کارهای شما را پیدا کنند اضافه می کنید. این یک چیز خوب است؟
 • خوب در سایت های شبکه های اجتماعی
  عکسها کار می کنند آنها توجه می کنند. حتی اگر شما فقط از یک دوربین هوشمند با کیفیت بالا و دارای فیلتر خنده دار استفاده می کنید ، احتمالاً خوانندگان وبلاگ جدید را در رسانه های اجتماعی جذب خواهید کرد.
 • سردرد حق چاپ نیست
  آیا وبلاگ نویسان می توانند از تصاویر دارای حق چاپ استفاده کنند؟ آیا می توانید از آن تصویری که در لوگوی خود خریداری کرده اید استفاده کنید؟ آیا می توانید آن را بفروشید؟ اگر عکس گرفتید (به شرط آن که عکسی نیست که از چیزی رنجور باشد) ، می توانید هر کاری که می خواهید با آن انجام دهید. آسان
 • می توانید پول اضافی بدست آورید
  عکس های خود را در سایتی مانند Dreamstime قرار دهید و اگر افراد آنها را خریداری کردند ، کمیسیون دریافت می کنید. پول زیادی نیست اما اگر به آن خوب هستید و عکس های زیادی می گیرید ممکن است اضافه شود.

به یاد داشته باشید ، اگر کمی وقت خود را صرف تحقیق در مورد نحوه تهیه یک عکس خوب می کنید ، می توانید با آیفون خود نیز عکس های بسیار خوبی بگیرید.

تصاویر جدید کمیسیون

اگر علاقه ای به عکس گرفتن از خود ندارید ، می توانید یک هنرمند را به ایجاد تصاویر جدید و منحصر به فرد برای وبلاگ خود سفارش دهید.

در این حالت ، می توانید از سایتی مانند 99designs استفاده کنید که به شما امکان می دهد شغلی ایجاد کنید و طراحان ، هنرمندان و خلاقان مختلفی برای یک راه حل کار کنند.

99 طراحی-کمیسیون-جدید-وبلاگ-تصاویر

این یک اجتماع بزرگ است و افراد با استعدادی زیادی در آنجا کار می کنند و این بدان معنی است که شما می توانید به انواع زیادی از سبک ها دسترسی پیدا کنید.

راه اندازی کارهای هنری و تصاویر اصلی برای وبلاگ شما اطمینان حاصل خواهد کرد که وبلاگ شما از جمعیت متمایز است.

اگر نمی خواهم عکس بگیرم یا تصاویرم را تهیه کنم ، چه می شود؟

بیایید صادق باشیم – همه ما وقت ، پول و تمایل نداریم برای هر پست وبلاگی که انجام می دهیم عکس بگیریم یا برای گرافیک جدید سفارش دهیم. بعضی اوقات شما فقط می خواهید به یک وب سایت بروید و عکس مناسب را پیدا کنید و در اسرع وقت منتشر کنید.

که ما را به گزینه بعدی سوق می دهد …

از وب سایت بارگیری عکس استفاده کنید

خوشبختانه یک وب سایت وجود دارد که عکس های رایگان را برای وبلاگ ها ارائه می دهد.

سهام-تصاویر-وب سایت

و البته ، ما لیستی از آن سایتهای عالی را بعداً در این مقاله با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

در بسیاری از این سایتهای بارگیری عکس ، می توانید به سادگی یک تصویر را برای وبلاگ خود جستجو کنید ، آن را بارگیری کنید ، آن را به سایت خود اضافه کنید و voila کنید! اکنون وبلاگ شما بسیار جذاب به نظر می رسد!

اما ، مهم است که به یاد داشته باشید که شما فقط نمی توانید از عکسی که می توانید در وب بیابید استفاده کنید و شرایط خاصی وجود دارد که هنگام استفاده از عکس های سهام باید در نظر داشته باشید.

بیایید از نظر قانونی به استفاده از عکسها و تصاویر در وبلاگ خود دقت کنیم.

استفاده از عکس ها و تصاویر بطور قانونی در وبلاگ شما

هنگامی که شما یک وبلاگ را اجرا می کنید ، باید واقعاً چند مفهوم حقوقی را بشناسید. به عنوان مثال ، شما نمی توانید اظهارات توهین آمیز در مورد مردم بنویسید ، نمی توانید کارهای نویسنده دیگر را ادبی کنید و همچنین نمی توانید فقط از هر عکسی که پیدا می کنید استفاده کنید.

آنچه در زیر می آید ، مروری بر مفاهیم اصلی و تله هایی است که هنگام استفاده از تصاویر در وبلاگ خود باید از آنها آگاه باشید.

مرور مجوزهای عکس

وقتی در مورد جنبه های قانونی عکس ها و تصاویر صحبت می کنید ، اصلی ترین کاری که انجام می دهید این است که به مجوزهای مختلفی که به تصاویر پیوست شده است ، پیمایش کنید. هر عکس می تواند متفاوت باشد ، هر عکاس متفاوت است و عواقب اشتباه گرفتن آن می تواند بد باشد.

مقاله مرتبط  10 برنامه مفید Shopify

در اصل در اکثر نقاط جهان مانند این کار می کند: وقتی عکسی گرفته می شود ، شخصی که عکس را گرفته است ، دارای حق چاپ در آن عکس است. استثنائاتی وجود دارد (مانند عکاسان روزنامه نگاری که شاغل هستند) اما عمدتاً این آدم یا مردی است که شلیک کرده و دارای حقوقی است.

آن عکاس می تواند مجوزهایی را صادر کند که افراد دیگر بتوانند در شرایط خاص و تحت شرایط خاص از آن عکس استفاده کنند.

وبلاگ نویسان در اصل به دنبال یکی از سه مورد هستند که می توانند انتخاب کنند: Royalty Free ، Creative Commons و Public Domain. با این حال ، هر یک از این محدودیت ها و شرایط خاص خود را دارند:

 • حق امتیاز آزاد
  این چیزی است که در اکثر وب سایت های عکس سهام مشاهده می کنید. برخی از شما نیاز به پرداخت هزینه و برخی دیگر تصاویر وبلاگ حق امتیاز رایگان را به صورت رایگان ارائه می دهند. شما هنوز هم نمی توانید آن را بفروشید و مواردی مانند استفاده نکردن از آن به عنوان بخشی از مارک تجاری شما وجود دارد که باید به آن توجه داشته باشید.
 • عوام خلاق
  Creative Commons در حقیقت یک سازمان غیر انتفاعی است که مجوزهای خاصی را ارائه داده است که به عکاسان امکان می دهد تا مواد خود را در آنجا قرار دهند و بدون اینکه مردم از آن پول بگیرند ، از آن استفاده کنند. چندین مجوز مختلف (ویژگی ، غیر تجاری و غیره) وجود دارد و عکاس می تواند یک یا چند مورد دیگر را انتخاب کند. فلیکر خلاصه کاملاً خوبی در مورد همه این موارد دارد.
 • دامنه عمومی
  اینجاست که اساساً هیچ حق چاپی وجود ندارد زیرا در وهله اول منقضی شده یا واجد شرایط دریافت حق چاپ نیست. بسیاری از این عکس ها مربوط به استفاده دولت است. جالب است که ، انتساب اغلب اغلب مورد نیاز است.

وجود دارد زیاد انواع دیگر مجوزهای موجود در آنجا.

تشخیص اینکه کدام یک از مجوزها در معرض مجوز قرار دارد می تواند مشکل باشد و به همین دلیل مهم است که عکس های خود را از منابعی که به آنها اعتماد دارید در جایی که مطمئن هستید که می دانید چه اتفاقی می افتد ، دریافت کنید.

چه اتفاقی می افتد اگر آن را درست نگیرید

بسیاری از وبلاگ نویسان جدید می پرسند: آیا استفاده از Google تصاویر در وبلاگ درست است؟

پاسخ نه. لطفا فقط از تصاویر Google عکس نگیرید و تصور کنید که اشکالی ندارد. ممکن است اشکالی نداشته باشد و صادقانه بگویم ، کار عکاس گرفتن و استفاده از آن بدون جبران خسارت خیلی کار منفی نیست.

متأسفانه ، برخی از عکاسان از طریق دادخواست ، پول خود را می گیرند. آنها وقت خود را صرف جستجوی نادرست استفاده از تصاویر خود می کنند و سپس از نامه های وکلا استفاده می کنند تا از صاحبان وب سایت درآمد کسب کنند – بعضی اوقات به ازای هر تصویر 5000 دلار به بالا است!

عکاسان دیگر از شما خواهند خواست که اعتبار یا درخواستی را برای گرفتن عکس از خود به دست آورید ، این مسیری بسیار مهربانتر برای وبلاگ نویسان است که ممکن است از آن آگاه نباشند. اما ، همه این بدان معنی است که بهتر است از تصویری استفاده نکنید ، مگر اینکه مطمئن باشید که می توانید ، و مطمئن شوید که اعتبار خود را در جایی که می خواهید قرار دهید.

چگونه ایمن باشیم

این یکی از شرایطی است که بهتر است از امنیت متاسف باشید.

از تصویر استفاده نکنید مگر اینکه مجوز آن را بدانید و همیشه اعتبار را بطور پیش فرض بدهید.

مهم است که سعی کنید سر فرصت را به بهترین گزینه ممکن انتخاب کنید و مطمئن شوید که کشور یا کشور خاص شما قوانین مختلفی ندارد.

و باز هم ، اگر می خواهید بسیار ایمن باشید ، تصاویر خود را بسازید ، عکس های خود را بگیرید یا شخصی را با استفاده از سایتی مانند 99designs برای شما ایجاد کند.

اکنون که از لحاظ حقوقی استفاده از تصاویر رایگان در وبلاگ خود سرعت می گیرید ، اجازه دهید در مورد چگونگی انتخاب بهترین تصاویر برای وبلاگ خود صحبت کنیم.

گرفتن عکس هایی که متناسب با برند شما باشد

هنگام انتخاب تصاویر برای وبلاگ خود ، فقط یک تصویر قدیمی را انتخاب نکنید. باید تصاویری متناسب با نام تجاری خود انتخاب کنید.

اما یک مارک چیست؟

دیوید اوگلیوی آن را چنین تعریف می کند:

مقدار نامشهود از ویژگی های یک محصول: نام ، بسته بندی و قیمت آن ، تاریخچه آن ، شهرت و نحوه تبلیغ آن.

به محض این که شخصی در وبلاگ شما سرچشمه بگیرد ، احساس و تصور خاصی را به دست می آورد که تأثیر زیادی در میزان تعامل با محتوای شما ، چه در لیست پستی شما و چه موارد دیگر تأثیر می گذارد. عکس ها در این امر نقش بزرگی دارند.

اولین کاری که می خواهید انجام دهید اجتناب از عکسهای سهام است که همه می توانند بگویند از یک سایت عکاسی سهام هستند و احساس سرما ، بالینی و کاملاً کسل کننده می کنند.

به عنوان مثال ، از انتخاب یک تصویر سهام کسل کننده و آشکار مانند این خودداری کنید:

سهام-عکس-فکر-زن

درعوض ، به دنبال تصویری جالب و جذاب تر مانند این باشید:

پله های زن فکر-اندیشمند

در مرحله بعد ، حتماً عکس هایی را انتخاب کنید که نشانگر برند شما و محتوای وبلاگ شما باشد.

برای تعریف نام تجاری خود ، به آنچه می خواهید خوانندگان هنگام مراجعه به وب سایت شما فکر کنند یا فکر کنند ، فکر کنید. آیا وبلاگ شما بازیگوش و سرگرم کننده است؟ یا آموزنده و جدی است؟ سپس ، تصاویر وبلاگ را انتخاب کنید که نمایانگر آن احساسات باشد.

وبلاگ محبوب Tiny Buddha ، همه چیز در مورد پخش تصاویر خوب است و تمرکز زیادی روی ذهن آگاهی ، خوشبختی ، معنویت و موارد دیگر دارد.

و همانطور که مشاهده می کنید ، تصاویر وبلاگ آنها نشان می دهد که:

تصاویر کوچک و بودا-وبلاگ

از طرف دیگر ، Penny Hoarder یک وبلاگ آموزنده است که مشاوره مالی برای افراد و خانواده های آنها ارائه می دهد. نگاهی بیندازید که چگونه تصاویر وبلاگ آنها متناسب با مارک آنها است:

the-penny-hoarder-blog-images

سعی کنید آنچه را که می خواهید با عکس های خود ارتباط برقرار کنید ، برنامه ریزی کنید.

انتخاب تصاویر وبلاگ که نشانگر برند شما است باعث می شود وبلاگ شما انسجام بیشتری به خود ببخشد و اعتماد به نفس خوانندگان شما را القا کند.

اکنون ، آیا شما آماده هستید تا برای وبلاگ خود تصاویر خارق العاده ای پیدا کنید؟

در اینجا چند وب سایت وجود دارد که می توانید برای یافتن تصاویر بلاگ رایگان استفاده کنید!

15 بهترین سایت برای یافتن تصاویر رایگان برای وبلاگ خود

1. تصاویر رایگان

تصاویر-رایگان-وبلاگ-عکس

در FreeImages ، که قبلاً با عنوان stock.xchng شناخته می شد ، می توانید بیش از 300،000 عکس از سهام رایگان را مرور کنید و به سرعت تصاویر رایگان و با کیفیت بالا و حق امتیاز برای وبلاگ خود پیدا کنید.

می توانید FreeImages را با کلمه کلیدی جستجو کنید یا در مجموعه های آنها جستجو کنید تا تصویر کاملی پیدا کنید. این مجموعه ها شامل غذا و نوشیدنی ، تجارت و امور مالی ، مناظر ، حمل و نقل ، ورزش و تناسب اندام و موارد دیگر هستند.

مقاله مرتبط  چگونه ایده های ارسال وبلاگ را از YouTube دریافت کنیم

2. رفع فشار

تصاویر بدون وبلاگ را آزاد کنید

تصاویر موجود در Unsplash بسیار زیبا هستند ، مردم غافلگیر می شوند ، آیا Unsplash واقعاً رایگان است؟ این است!

Unsplash مکان بسیار خوبی برای یافتن تصاویر بلاگ رایگان است که دارای مجوزهای عوام خلاق دارای مجوز یا دامنه عمومی هستند. آنها طیف گسترده ای از عکس های خیره کننده رایگان را ارائه می دهند که می توانید برای هر پروژه از جمله وبلاگ خود بارگیری و استفاده کنید.

آنها یک کتابخانه با بیش از 1 میلیون عکس سهام ایجاد کرده اند و هر روز 10 تصویر جدید به سایت اضافه می کنند.

3. پیکسابای

pixabay-free-stock-images-blog

Pixabay بیش از 1.620752 میلیون نفر دارد تصاویر رایگان حق امتیاز ، رایگان که می توانید در وبلاگ خود استفاده کنید. گذشته از عکس های سهام ، آنها همچنین تصاویر ، بردارها و فیلم ها را ارائه می دهند.

با جستجوی کلمات کلیدی ساده می توانید به راحتی نوع دقیق عکس وبلاگ مورد نظر خود را پیدا کنید. به علاوه ، Pixabay به شما امکان می دهد تا نتایج تصویر را با جهت گیری (افقی یا عمودی) ، اندازه و حتی رنگ فیلتر کنید.

4. PicJumbo

سایت picjumbo رایگان-عکس-بارگیری

PicJumbo برای بارگیری دارای 1000 عکس زیبا و رایگان در وبلاگ است. تمام تصاویر موجود در این وب سایت دانلود عکس دارای حق امتیاز رایگان و بدون علامت چاپی هستند.

می توانید یک تصویر را با کلمه کلیدی جستجو کرده یا در دسته های تصویر آنها مانند کسب و کار ، انتزاعی ، مسافرتی ، فلات ، افراد و موارد دیگر جستجو کنید.

5- گرافیسوگرافی

رایگان-رایگان-عکس-بارگیری

آیا می خواهید برخی تصاویر واقعاً عجیب و غریب پیدا کنید که باعث شود وبلاگ شما از جمع متمایز شود؟ کارت گرافیک را بررسی کنید. برخی از تصاویر عجیب و غریب که می توانید در این سایت پیدا کنید شامل عکس هایی از جنس باغ ، افرادی که چهره های خنده دار می کنند ، یک خرس عروسکی جالب با عینک آفتابی و موارد دیگر است.

همه عکسها کاملاً رایگان هستند ، بدون محدودیت کپی رایت قابل بارگیری هستند. همچنین می توانید در خبرنامه ایمیل هفتگی آنها مشترک شوید تا به روزرسانی هایی درباره دریافت تصاویر جدید رایگان دریافت کنید.

6. پیکسل

وبلاگ های بدون عکس و پیکسل

آیا می خواهید تصاویر رایگان ، بدون محدودیت کپی رایت؟ در Pexels ، شما می توانید بارهای از عکس های سهام رایگان که می توانید در هر نقطه استفاده کنید ، پیدا کنید. آنها برای استفاده تجاری رایگان هستند و نیازی به انتساب نیست.

پیدا کردن تصویر کامل نسیمی در Pexels است. می توانید با کلمه کلیدی جستجو کرده یا در مجموعه های خاص عکس مانند “کاکت ها” ، “بازگشت به مدرسه” ، “چای خوشمزه” و موارد دیگر جستجو کنید. حتی اگر یک طرح رنگی خاص برای وبلاگ خود دارید ، می توانید عکسها را بر اساس رنگ مرور کنید.

7. PhotoPin

عکس-بلاگ-رایگان-وبلاگ-تصاویر

PhotoPin یک سایت دانلود عکس عالی برای وبلاگ نویسان است. آنها میلیون ها عکس خلاق با کیفیت بالا دارند که می توانید به راحتی به پست های وبلاگ خود اضافه کنید.

PhotoPin از API Flickr برای جستجوی وب برای عکسهای دارای مجوزهای عوام خلاق استفاده می کند. به سادگی یک کلمه کلیدی را در نوار جستجوی تصویر تایپ کنید و در یک لحظه ، PhotoPin یک تن از تصاویر مربوطه را که می توانید استفاده کنید ، در اختیار شما قرار می دهد. بیشتر عکسهایی که در PhotoPin می یابید نیاز به انتساب دارند.

8. StockSnap.io

سهام رایگان-تصاویر-وبلاگ

وب سایت StockSnap.io دارای صدها تصویر رایگان زیبا برای وبلاگ شما است که می توانید همه آنها را بدون محدودیت کپی رایت بارگیری کنید.

صدها تصویر جدید در هفته به StockSnap.io اضافه می شود. بعلاوه ، پیدا کردن نوع دقیق تصویری که به دنبال آن هستید بسیار آسان است زیرا StockSnap.io دارای مقولاتی بسیار خاص مانند عشق ، غم و اندوه ، ساحل ، خانواده ، آشپزخانه ، یوگا و موارد دیگر است.

9. LibreShot

رایگان-عکس-وبلاگ libreshot

LibreShot وب سایتی است که تصاویر وبلاگ را برای بارگیری رایگان ارائه می دهد. تمام عکس ها توسط مارتین وورل گرفته شده است و می توان برای استفاده تجاری از آنها استفاده کرد ، هیچ علامت چاپی ندارند و نیازی به انتساب ندارند.

بیشتر تصاویر موجود در LibreShot مناظر ، معماری ، حیوانات و عکسهای طبیعت است که برای وبلاگهای مسافرتی مناسب است.

10. Skitterphoto

skitterphoto-free-stock-images

Skitterphoto یکی دیگر از سایتهای عالی برای بارگیری تصاویر دامنه عمومی است.

Skitterphoto در سال 2014 توسط گروهی از عکاسان راه اندازی شد. آنها کارهای خود را روی سایت بارگذاری می کنند ، بنابراین شما می توانید در اینجا تصاویر رایگان پیدا کنید که در سایر پایگاه های داده رایگان تصویر پیدا نخواهید کرد.

11. SplitShire

اسپیلشر-رایگان-تصاویر-بارگیری

در SplitShire ، می توانید عکسهای شگفت انگیز و حقوقی رایگان برای وبلاگ خود پیدا کنید. در حال حاضر 1،111 عکس سهام رایگان وجود دارد که می توانید در سایت بارگیری کنید و تقریباً هر روز تعداد بیشتری به آنها اضافه می شود.

این عکسهای با کیفیت بالا توسط دانیل نانسکو است و تحت مجوز عوام خلاق منتشر می شوند. دسته بندی ها شامل حیوانات ، مد ، اتومبیل ، عروسی ، مناظر و موارد دیگر می شوند.

12. تصویر وانت

تصاویر وانت-عکس-رایگان

وانت تصویر یک تن عکس رایگان از حق امتیاز رایگان و رایگان در وب سایت خود ارائه می دهد. می توانید این تصاویر رایگان را در وبلاگ خود کپی ، اصلاح و اضافه کنید ، حتی می توانید از آنها برای مقاصد تجاری استفاده کنید ، همه بدون درخواست مجوز.

به سادگی کلمات کلیدی مربوط را تایپ کنید تا تصاویر مورد نظر خود را پیدا کنید و وانت تصویر به شما تصاویر باکیفیتی را نشان می دهد که با جستجوی شما مطابقت دارند.

13. غذاخوردن

foodiesfeed-free-blog-images

Foodiesfeed مین طلایی از تصاویر وبلاگ رایگان و خوشمزه برای افرادی است که دارای یک وبلاگ غذایی هستند. کلیه تصاویر برای استفاده شخصی و تجاری قابل بارگیری است.

آنها بیش از 1500 عکس غذای رایگان در سایت ارائه می دهند. شما می توانید با کلمه کلیدی جستجو کرده یا برچسب های معروف مانند قهوه ، پیتزا ، کیک ، سالم و دیگران را کاوش کنید.

14. سهام جدید قدیمی

عکس های جدید-قدیمی-سهام-عمومی-دامنه

سهام جدید Old Old کمی متفاوت از سایر وب سایت های بارگیری عکس رایگان در این لیست است زیرا آنها عکس های پرنعمت ارائه می دهند – به نظر می رسد به گذشته نگاه کنید. اگر یک وبلاگ تاریخ دارید ، یا وبلاگ شما احساس پرنعمت دارد ، این وب سایت عکس سهام گزینه خوبی برای شما است.

این عکس ها تصاویر دامنه عمومی ، عاری از محدودیت های شناخته شده حق چاپ هستند.

15. عوام ویکی مدیا

wikimedia-commons-free-blog-images

Wikimedia Commons که پروژه بنیاد ویکی مدیا است ، یک پایگاه داده رایگان تصاویر است که می توانید برای یافتن تصاویر رایگان برای وبلاگ خود از آن استفاده کنید.

در ویکی مدیا ، شما همچنین می توانید صداها و فیلم ها را پیدا کنید. طبق اعلام این سایت ، آنها در حال حاضر مجموعه ای از 59،658،846 فایلهای رسانه ای را دارند که می توانید آنها را بطور رایگان استفاده کنید.

حتماً اطلاعات موجود در زیر هر عکس را بررسی کنید تا دریابید که این تصویر دامنه عمومی است یا نیاز به انتساب دارد.

مقاله مرتبط  راهنمای مخفی ویدئو و سئو

جایزه: ShutterStock

shutterstock-stock-photo-وب سایت

آیا ShutterStock استفاده رایگان است؟ متأسفانه ، نه ، اینطور نیست. اما قطعاً ShutterStock ارزش ذکر در این لیست را دارد.

ShutterStock دارای برخی از عکس های با کیفیت ترین سهام است که در وب پیدا خواهید کرد. گذشته از عکسهای سهام ، آنها همچنین تصاویر ، بردارها ، موسیقی ، فیلمبرداری و موارد دیگر را ارائه می دهند.

در اینجا در وبلاگ Tyrant ، ما از ShutterStock برای یافتن تصویر برای تصاویر برجسته شده در وبلاگ خود استفاده می کنیم.

نگران هزینه هستید؟ خوشبختانه ، ShutterStock یک آزمایش رایگان 1 ماهه را ارائه می دهد تا بتوانید سایت را امتحان کنید تا ببینید دوست دارید یا خیر.

خودشه! این بهترین گزینه ها برای یافتن تصاویر رایگان برای وبلاگ شما هستند.

اما ، صبر کنید

پس از یافتن چند عکس وبلاگ عالی برای بارگیری ، کار شما تمام نشده است. مهم است که ویرایش ، اندازه و بهینه سازی تصاویر وبلاگ خود را برای وب انجام دهید.

بیایید نگاهی دقیق تر به بخش بعدی بیاندازیم.

تغییر اندازه ، ویرایش و بهینه سازی تصاویر وبلاگ خود

خوب ، اکنون ما قصد داریم به مواردی بپردازیم که بسیاری از افراد فکر می کنند خسته کننده هستند ، اما در مورد موفقیت در استفاده از تصاویر و عکس ها واقعاً مهم است.

تغییر اندازه ، ویرایش و بهینه سازی تصاویر وبلاگ شما مهم است و به شما کمک می کند:

 1. تصاویر وبلاگ خود را برای خوانندگان خوب جلوه دهید
 2. عملکرد وب سایت خود را بهبود بخشید
 3. رتبه بندی سئو خود را افزایش داده و ترافیک بیشتری کسب کنید

ابتدا ، با اصول اولیه شروع می کنیم.

انواع فایلهای تصویری که بلاگرها باید از آنها استفاده کنند

اولین چیزی که ما باید در مورد آن صحبت کنیم این است که نوع پرونده خودش است. وقتی تصویری را ایجاد می کنید ، بدیهی است که باید آن را ذخیره کنید تا بتوانید آن را بارگیری کرده و از آن در وب استفاده کنید. در واقع فقط سه نوع پرونده وجود دارد که مربوط به بلاگ نویسان هستند و PNG ، JPEG و GIF هستند.

در اینجا کمی گرافیکی ساخته شده است که اگر دوست دارید می توانید پین کنید:

تغییر اندازه تصاویر وبلاگ شما

مورد بعدی که می خواهید در مورد آن فکر کنید ، اندازه تصاویر وبلاگ شماست. 2 نوع تصویر وجود دارد که می خواهید به پست های وبلاگ خود اضافه کنید:

 1. تصویری برجسته – تصویر برجسته به طور معمول در بالای پست های وبلاگ شما ظاهر می شود و به عنوان یک تیزر برای مطالب زیر عمل می کند.
 2. تصاویر درون پست – تصاویر در پست های وبلاگ شما متن را تجزیه می کنند و می توان از آنها برای نمایش مفاهیم به روشی بصری استفاده کرد.

هنگامی که تصاویر وبلاگ رایگان را از وب سایت های عکس سهام مانند موارد ذکر شده در بالا بارگیری می کنید ، اندازه پرونده ها معمولاً بسیار بزرگ است. این تصاویر بزرگ می توانند وب سایت شما را کند کرده و فضای سرور میزبان وب سایت شما را به خود اختصاص دهند. بنابراین ، باید آنها را تغییر اندازه دهید.

اما ، اطمینان حاصل کنید که تمام تصاویر وبلاگ شما به همان اندازه هستند.

استفاده از تصاویر با اندازه های مختلف می تواند جذابیت بصری وبلاگ شما را خراب کرده و آن را پراکنده و کثیف جلوه دهد. در صورت امکان سعی کنید تمام تصاویر خود را در همان ابعاد نگه دارید تا چیدمان شما تمیز و به راحتی قابل تشخیص باشد.

خوشبختانه ، وردپرس تغییر اندازه تصاویر شما را آسان می کند. به سادگی عکس سهام خود را بارگذاری کنید ، کلیک کنید ویرایش تصویر، و ابعاد جدید خود را انتخاب کنید.

resize-images-wordpress

همچنین می توانید تصاویر خود را قبل از بارگذاری آنها در سایت وردپرس خود با استفاده از ابزاری مانند Adobe Photoshop ، GIMP یا یک نرم افزار ویرایش تصویر دیگر در رایانه خود تغییر اندازه دهید.

ویرایش تصاویر وبلاگ خود

همچنین می توانید تصاویر موجود را که بارگیری کرده اید ، گرفته و ویرایش کنید. این به شما کمک می کند تا عکس های سهام را به تصاویر منحصر به فردی متناسب با نام تجاری وبلاگ خود تبدیل کنید.

ویرایش تصاویر ، مانند اضافه کردن متن یا آرم ، به محتوا کمک می کند تا محتوا در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، اینستاگرام و پینترست ایستادگی کند. این مهم است زیرا اشتراک محتوای شما در رسانه های اجتماعی راهی عالی برای تبلیغ وبلاگ شما است.

به عنوان مثال ، نگاهی بیندازید که چگونه وبلاگ ، نه کاملاً یک بزرگسال ، عنوان پست وبلاگ خود و همچنین نام وبلاگ آنها را به این عکس سهام اضافه می کند:

pinterest-blog-image-edited

و نگران نباشید ، لازم نیست یک طراح گرافیک متخصص باشید تا تصاویر خود را مانند این ویرایش کنید.

می توانید از ابزاری مانند Canva استفاده کنید تا متن یا عناصر دیگر را به راحتی در بالای تصاویر وبلاگ خود اضافه کنید.

canva-edit-photos

آنها همچنین دارای قالب های از پیش ساخته هستند ، بنابراین می توانید چند دقیقه تصاویر وبلاگ مانند نمونه فوق ایجاد کنید.

گذشته از Canva ، یک ابزار دیگر آنلاین نیز وجود دارد که می توانید برای ویرایش تصاویر وبلاگ خود استفاده کنید.

برای ایجاد تصاویر بهتر برای پست های وبلاگ خود ، این لیست از ابزارها را بررسی کنید.

بهینه سازی تصاویر در وبلاگ خود

ما می دانیم که سرعت برای یک وبلاگ موفق چقدر مهم است. بنابراین ، به غیر از تغییر اندازه تصاویر ، باید تصاویر خود را نیز بهینه کنید. این شامل فشرده سازی تصاویر شما و کاهش اندازه پرونده آنها است.

بهینه سازی تصاویر شما نه تنها به بهبود سرعت سایت شما بلکه به بهبود سئو شما نیز کمک می کند.

به این افزونه های بهینه سازی تصویر برای وردپرس نگاهی بیندازید که تصاویر شما را با 1 کلیک بهینه سازی و فشرده سازی می کند ، بدون اینکه کیفیت کیفیت تصاویر شما را فاقد آن کند.

صحبت از سئو ، فراموش نکنید که از متن alt روی تصاویر استفاده کنید.

هنگامی که تصویری را در وبلاگ خود بارگذاری می کنید ، خوب است که متن دیگری را اضافه کنید تا به Google کمک کنید بدانید تصویر چیست. این یک عامل مهم SEO برای عکس ها و تصاویر است.

نگران نباشید ، لازم نیست چیزی راجع به کد بدانید تا متن دیگری به تصاویر اضافه شود.

هنگامی که عکسی را در وردپرس بارگذاری می کنید ، توضیحات متن alt را برای تصویر در سمت راست صفحه وارد کنید:

alt-text-images-wordpress

این یک بسته بندی است اکنون می دانید که در کجا می توانید تصاویر رایگان برای وبلاگ خود پیدا کنید و نحوه استفاده موثر از آنها را پیدا کنید.

لذت بردن از وبلاگ زیبا و همه خوانندگان جدید و خوشحال شما که مطمئناً آمده اند.

با وجود همه خوانندگان جدید ، ممکن است زمان شروع یک خبرنامه ایمیل باشد. بنابراین ، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه ایجاد یک خبرنامه ایمیل را بررسی کنید.

راهنماهای وبلاگ نویسی بیشتری مانند اینها را می خواهید؟ حتما در خبرنامه ایمیل ما مشترک شوید تا بتوانید از مشاوره تخصصی لازم برای رشد وبلاگ خود استفاده کنید.

پاسخی بگذارید