آموزش سئو

نحوه ساخت بک لینک با کیفیت بالا به روشی مقیاس پذیر

مارس 12, 2021

لینک سازی قبلاً ساده بود: شما می توانستید مقالاتی را بنویسید ، آنها را به یک سایت ارسال مقاله ارسال کنید ، و یک لینک خارجی به سایت خود بازگردانید.

این در دوران پس از پنگوئن. در حالی که بک لینک های مناسب می توانند رتبه بندی ، درآمد و مارک Google خود را رشد دهید، موارد نامناسب می توانند سایت شما را جریمه کنند. شما باید بیاموزید که اگر می خواهید موفقیت را ببینید ، می توانید نمونه کارها با کیفیت بالا را به روش صحیح درست کنید.

در این پست مفصل ، من یک روش ایجاد پیوند استراتژیک را به شما نشان می دهم که جواب می دهد. مقیاس پذیر است و وقتی آن را در سایت خود اعمال می کنید ، باید رتبه بندی شما بهتر شود. حتی ممکن است نرخ تبدیل خود را بهبود ببخشید زیرا به عنوان مرجع عالی موضوع در موتورهای جستجو کار می کنید.

در این پست می خواهم به موارد زیر بپردازم:

 1. درک آنچه گوگل می خواهد
 2. چگونه می توان تلاش های ایجاد پیوند را مقیاس بندی کرد
 3. تحقیق و هدف گذاری کلمات کلیدی
 4. چگونه می توان پیوندهای تحریریه را بدست آورد

چرا نمونه کارها بک لینک موثر است؟

لینک دهی همچنان یک امر حیاتی است عامل رتبه بندی گوگل. این روزها ، یک استراتژی پیوند ساز موثر در مورد اعتماد و محبوبیت است.

مطابق با جوانه سریع ، دامنه اعتماد / اقتدار 30٪ الگوریتم رتبه بندی Google را نشان می دهد.

بک لینک 30٪ از عوامل رتبه بندی گوگل است

تقریباً نیمی از همه سئوکاران 10،000 دلار یا بیشتر در ماه هزینه می کنند در گرفتن بک لینک.

اگر این نوع سرمایه گذاری را انجام می دهید ، باید اطلاعات دقیقی در مورد نحوه ایجاد پیوندهایی داشته باشید که Google به آنها اعتماد خواهد کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=arUq0I5PQoY

مرحله شماره 1: درک اینکه Google چه چیزی به شما کمک می کند تا بک لینک دریافت کنید

وقتی نوبت به بهینه سازی موتور جستجو (SEO) و بازاریابی می رسد ، گوگل آنچه را که م worksثر است ، تعیین می کند. با ایجاد محتوایی که مطابق با مأموریت Google باشد ، به احتمال زیاد در SERP ها رتبه بالاتری خواهید داشت.

درک آنچه گوگل می خواهد بک لینک

گوگل نیز معتقد است که همیشه اطلاعات بیشتری وجود دارد با ایجاد لینک خارجی ، سازماندهی اطلاعات (برای کمک به خواننده شما) نیز ماموریت شما می شود. وقتی به خواسته خوانندگان و خریداران ایده آل خود توجه زیادی می کنید ، مجبور نیستید برای فروش محصولات خود از اعتیاد به مواد مخدره استفاده کنید.

اگر می خواهید بدون جریمه شدن بک لینک دریافت کنید ، باید بیانیه ماموریت Google را درک کرده و از نزدیک با آن همکاری کنید. اگر نتوانید این کار را انجام دهید ، این روش مثر نیست.

قبل از شروع ایجاد پیوند وب سایت به صفحه وب خود ، این س questionsالات را در رابطه با ماموریت Google از خود بپرسید:

 • آیا محتوای من به خوبی سازماندهی شده است؟
 • آیا می توانم اطلاعات مفیدی را به سایتهایی که به سایت من پیوند دارند ، ارائه دهم؟

بیایید در مورد اولین سوال صحبت کنیم زیرا برای ایجاد لینک موثر ، سازماندهی سایت مهم است.

وقتی افراد به سایت شما می آیند ، آیا آنها را به این فکر می اندازید که چه کار دیگری باید انجام دهند (به خصوص تایمرهای اول)؟ اطمینان حاصل کنید که مرور سایت شما آسان است. در اینجا یک مثال عالی وجود دارد:

مثال ناوبری آسان سایت که به بدست آوردن بک لینک کمک می کند

در اینجا سایت دیگری با ناوبری نامنظم وجود دارد:

نمونه ای از پیمایش سایت خوب برای کمک به بدست آوردن بک لینک

درست پیمایش اولین مرحله در سازماندهی محتوای شما است تا افراد و موتورهای جستجو بتوانند اطلاعات مفید و مرتبط را پیدا کنند. گام دوم ساختن بنیادی است که باعث شود سایت های دیگر بخواهند پیوند خارجی با شما ایجاد کنند.

چگونه می توان یک بنیاد بک لینک قوی ایجاد کرد

بگذارید بگوییم شما یک پست مفید نوشته و منتشر کرده اید و می خواهید آن را در Google رتبه بندی کنید. شما ممکن است بهترین راه برای رسیدن به این هدف را بدست آورید تعداد زیادی بک لینک.

این درست نیست اگر خیلی سریع پیوند به محتوای جدید ایجاد کنید ، به نظر می رسد دستکاری شده است و این می تواند یک پرچم قرمز برای Google باشد.

انواع وب سایت هایی که بر موفقیت بک لینک تأثیر می گذارند

راه حل بهتر این است که به Google کمک کنید محتوای مفید شما را پیدا و فهرست کند. وقتی ایندکس شد ، می توانید پیوندهای واقعی دریافت کنید که می تواند رتبه بندی شما را بهبود بخشد.

چگونه به گوگل کمک کنیم محتوای شما را پیدا و فهرست کند

برای دریافت بک لینک به سایت خود ، باید ایندکس سایت خود را انجام دهید. چند راه برای انجام این کار وجود دارد.

من اینفوگرافیک داده محور را در منتشر کردم چگونه Google از سیگنال های اجتماعی برای تعیین رتبه بندی استفاده می کند. روش های دیگر را می توان در اینجا یافت.

مرحله شماره 2: مقیاس تلاش برای ساخت بک لینک خود را

بسیاری از افراد ایجاد لینک و کسب پیوند را استرس آور می دانند. یک دلیل این است که آنها محتوای عالی تولید نمی کنند که مردم با کمال میل از آن استفاده کنند.

در کتاب کلاسیک Mozنحوه رتبه بندی، “سیروس شپارد توصیه می کند که” 90٪ تلاش شما برای ایجاد محتوای عالی و 10٪ تلاش برای ساخت لینک باشد. ” این قانون 90/10 ساخت پیوند است.

قانون 90/10 بک لینک

Shepard هر چقدر سخت به نظر می رسد ، می گوید اگر در تلاش برای ایجاد بک لینک با کیفیت بالا به سایت خود هستید ، به احتمال زیاد قانون را برعکس کرده اید.

اگر می خواهید در ایجاد پیوند مقیاس پذیر موفق شوید ، به محتوای با کیفیتی که ضمانت کند نیاز دارید روابط عمومی بالا (رتبه صفحه).

ایجاد پیوند در واقع موقعیت یابی محتوای شما و ایجاد ارتباط بیشتر افراد با شماست. به عبارت دیگر ، با استفاده از یک پست می توانید پیوندهای با کیفیت بسیاری را به سایت خود بدست آورید.

پیوند خارجی با کیفیت بالا دارای دو مزیت اساسی نسبت به پیوندهای سنتی است: ارتباط و اعتماد. این تفاوت است:

بگذارید بگوییم شما یک سایت آموزش سگ دارید و یک لینک ورودی از فهرست مقاله دریافت می کنید. Google آن پیوند وب سایت را با موضوع سایت شما مرتبط نمی بیند.

با این حال ، اگر این لینک پیوندی از سایتی مرتبط با آموزش سگ باشد ، مانند فروشگاه غذای سگ یا تابلوی بحث و گفتگو که مرکز آن سگ ها است ، شما نه تنها رتبه بندی خود را ارتقا می دهید ، بلکه سایت شما برای کسانی که بازدید می کنند مرتبط و ارزشمند خواهد بود آن – و ، این به شما کمک می کند تا با کسب لینک بیشتر و دستیابی به روابط عمومی بالا دست یابید.

مقاله مرتبط  5 ابزار نوشتن مقاله AI برای سهولت در نوشتن مطالب

چگونه سایت های اقتدار را می یابید که بتوانید روابط برقرار کنید و روند به دست آوردن لینک های مرتبط را شروع کنید؟

ساده ترین راه ، جستجوی کلمات کلیدی در گوگل است که سایت های مرتبط با رشته شما را به نمایش می گذارد. می توانید از رقبای خود فیلتر کنید.

هنگامی که برخی از سایت ها را شناسایی کردید ، باید در مورد آنها تحقیق بیشتری کنید تا بفهمید کدام سایت ها بیشتر به تلاش شما برای ایجاد لینک کمک می کنند. شما باید عوامل زیر را در نظر بگیرید.

1. مرجع دامنه

دانستن اقتدار دامنه سایتهایی که برای کسب پیوند در نظر می گیرید ، مهم است. یک ابزار عالی برای این کار نوار موز، که وضعیت اقتدار هر دامنه یا کلمه کلیدی را در نتایج جستجو نشان می دهد.

مرجع دامنه برای بک لینک ها

2. مرتبط بودن دامنه

همانطور که در بالا گفتم ، دریافت لینک از دامنه های مربوطه یک قسمت اصلی از ایجاد پیوند مقیاس پذیر است. مرتبط بودن دامنه نیز یک کلید است عامل رتبه بندی گوگل اگر می خواهید از تأثیر Google Penguin در رتبه موتور جستجوگر خود فرار کنید بسیار مهم است.

3 متن لنگر

طبق یک مطالعه، “هر سایتی که مورد بررسی قرار گرفتند و توسط Penguin Update مورد منفی قرار گرفتند دارای یک کلمه کلیدی” money “به عنوان لنگر متن برای بیش از 60٪ از لینک های ورودی خود بود.”

این به شما می گوید اگر می خواهید در زمینه بک لینک خارجی خود مقیاس بندی کنید ، باید ارتباط دامنه را با متن لنگر مناسب ترکیب کنید.

متن لنگر هنگام ارزیابی کیفیت یک سایت مهم است. در تصویر بالا ، 704 سایت از طریق مارک مارک مارک (nerd fitness) به Nerd Fitness پیوند می دهند.

وقتی در حال ساخت پیوند خارجی هستید ، باید از نام تجاری خود با سایر تغییرات کلمه کلیدی استفاده کنید. می توانید این لنگر ترکیبی مارک دار را بنامید.

به عنوان مثال ، اگر سایت شما reiv.com.au است ، یک سایت آموزش املاک و مستغلات ، می توانید برای ایجاد بک لینک از هر یک از این متن های متن لنگر استفاده کنید:

 • reiv املاک و مستغلات
 • reiv معاملات مسکن
 • reiv آموزش برای مبتدیان

همچنین می توانید متن لنگر را با استفاده از URL ها با کلمات کلیدی مورد نظر خود تغییر دهید:

 • http://reiv.com.au املاک و مستغلات
 • http://reiv.com.au آموزش املاک
 • آموزش املاک و مستغلات در www.reiv.com.au

با رویکرد مناسب به محتوای با کیفیت ، مرتبط بودن دامنه ، جریان اعتماد و متن لنگر ، از مزایای بازدید واقعی و پیوندهای خارجی به سایت خود بهره مند خواهید شد.

استراتژی دو لایه برای بک لینک

یک ساختار اتصال دو لایه به شما کمک می کند قدرت ، آب و پتانسیل پیوندهای ورودی خود را افزایش دهید.

استراتژی 2 ردیف برای لینک دادن
 • پیوندهای لایه 1 پیوندهایی هستند که شما مستقیماً به سایت خود می گیرید / می سازید.
 • بک لینک های سطح 2 پیوندهایی هستند که مستقیماً مقدار رتبه بندی را به پیوندهای سطح یک منتقل می کنند.

اگر از پست جدیدی در وبلاگ شخص دیگری پیوندی به صفحه پول خود دریافت کنید ، ممکن است آن پیوند وب سایت ارزش زیادی برای رتبه بندی سایت شما نداشته باشد.

بیشتر اوقات ، بک لینک مستقیم به سایت شما ممکن است مدتی طول بکشد و تأثیر خود را بگذارد. با این حال ، هنگامی که این بک لینک ها را تقویت کنید ، شاهد ترافیک ارگانیک و رتبه بندی خواهید بود.

یکی از راه های تقویت این پیوندها با است سیگنال های اجتماعی. وقتی سیگنال های اجتماعی را به بک لینک های سطح 1 خود منتقل می کنید (یعنی سایتهایی که به شما پیوند دارند) ، در نهایت کارآیی آنها را افزایش می دهید و این باعث می شود رتبه بندی کلی شما در Google بهتر شود و روابط عمومی بالایی را که می خواهید به شما برساند.

در مورد بک لینک های سطح 2 ، 3 مرحله ساده وجود دارد که باید آنها را دنبال کنید:

مرحله شماره 1: مقالات ارزشمندی بنویسید و آنها را در سایتهای وب 2.0 مانند Tumblr ، Web Node و Blogger ارسال کنید.

بیایید از Tumblr به عنوان مثال استفاده کنیم.

ابتدا وبلاگ خود را ایجاد و منتشر کنید.

tumblr 1 - افزودن پست وبلاگ برای بهبود نمونه کارها بک لینک

بعد ، روی “افزودن متن” کلیک کنید:

مرحله 2 در tumblr برای اضافه کردن پست وبلاگ خود - استفاده از tumblr به شما کمک می کند تا نمونه کارها در زمینه بک لینک شما

بعد ، عنوان و محتوای پست خود را اضافه کنید ، سپس منتشر کنید.

مقاله را در tumblr منتشر کنید تا نمونه کارهای بک لینک را بهبود بخشید

گام 2: با به اشتراک گذاشتن URL پست در + Google و Facebook و پینگ کردن آن ، صفحه Tumblr خود را فهرست کنید پینگوماتیک. Pingomatic URL شما را به جمع کننده های اصلی محتوا پیوند می دهد.

با استفاده از pingomatic برای کمک به استراتژی بک لینک

صبر کنید تا سایت خزنده و نمایه شود. این کار باید کمتر از 6 ساعت طول بکشد. برای بررسی ، به موتور جستجوی Google بروید و URL Tumblr خود را در جعبه جستجو جایگذاری کنید.

بررسی کنید آیا مقاله شما نمایه شده است یا خیر. برای بدست آوردن بک لینک باید ایندکس شود

مرحله شماره 3: پس از نمایه سازی ، از یک کلمه کلیدی مارک دار در صفحه Tumblr استفاده کنید تا به سایت خود پیوند دهید:

با استفاده از کلید واژه مارک دار برای کمک به بهبود نمونه کارها بک لینک

این بک لینک باید مستقیماً به سایت شما اشاره کند ، اما ممکن است تأثیر زیادی در رتبه بندی شما نداشته باشد. همه کارهایی که شما انجام می دهید مانند یک بیانیه مطبوعاتی است که توسط اخبار شبانه پوشش داده می شود. با این وجود هنوز ارزش وجود دارد.

در این صورت ، یک ساختار ردیف 2 برای این صفحه Tumblr ایجاد کنید. به یاد داشته باشید که پیوند شما از قبل موجود است ، بنابراین تنها کاری که اکنون باید انجام دهید ساختن پیوندهای معتبرتر به صفحه Tumblr خود است.

شما می توانید این کار را با انجام موارد زیر انجام دهید:

احتیاط: وقتی از ساختار پیوند لایه 2 برای تقویت بک لینک لایه 1 استفاده می کنید ، از بهینه سازی بیش از حد متن لنگر خودداری کنید. اطمینان حاصل کنید که فقط از این روش برای کسب لینک استفاده نمی کنید. صفحه یا سایتی که در سیستم عامل هایی مانند Tumblr ایجاد می کنید باید برای کاربران ارزشمند و سودمند باشد. از آنجا می توانید پیوند وب سایت را اضافه کنید.

از متن لنگر عمومی استفاده کنید. به عنوان مثال ، اگر کلمه کلیدی مورد نظر شما “پایگاه نظامی انگلستان” باشد ، لنگر شما می تواند باشد:

 • درباره پایگاه های نظامی در انگلیس بیشتر بدانید
 • از این پایگاه نظامی انگلستان دیدن کنید

به عبارت دیگر ، به یک وب سایت 2.0 خود با یک ترکیب دقیق کلیدواژه / متن لنگر پیوند دهید. این در واقع به رتبه سایت شما آسیب می رساند.

مقاله مرتبط  Deepfakes چگونه می تواند بازاریابی را تغییر دهد؟

مرحله شماره 3 تحقیق و هدف گذاری کلمات کلیدی به نمونه کارهای Backlink خود را بهبود ببخشید

هنگام ایجاد پیوندهایی با این مقیاس ، همه چیز در مورد ارائه محتوای مربوطه است ، به طوری که افراد همچنان به آن پیوند می دهند. هدف قرار دادن کلمات کلیدی یکی از جنبه های مهم آن است.

به عنوان مثال ، Moz در اوایل سئو SEO با استراتژی کلمات کلیدی متمرکز نتایج خوبی کسب کرد. به خصوص، کلمات کلیدی long-tail نشان دهنده 80٪ از ترافیک آلی Moz است وقتی با کلمات کلیدی محبوب بذر مقایسه می شوند:

ترافیک جستجوی دم طولانی به ایجاد بک لینک کمک می کند

کلمات کلیدی شما چقدر با نیازهای احتمالی مرتبط هستند؟ اگر می خواهید سایت خود را از طریق ایجاد لینک خارجی قدرتمندتر کنید ، نمی توانید تحقیقات کلمات کلیدی را نادیده بگیرید.

تحقیقات کلمات کلیدی به شما کمک می کند تا در ذهن مخاطبان هدف خود کاوش کنید.

به عنوان مثال ، چه اتفاقی می افتد که شما در صنعت خود جستجوی کلمات کلیدی را برای چیزی مانند “بهترین استراتژیست رسانه های اجتماعی در NY” انجام می دهید.

اول ، افرادی که به دنبال آن کلمه کلیدی دم بلند هستند علاقه مند به صحبت / کار با یک حرفه ای هستند که بازاریابی در شبکه های اجتماعی را درک می کند. آنها نمی خواهند یک تازه وارد که یک بیانیه مطبوعاتی خسته کننده می نویسد ، اما یک استراتژیست. کسی با سابقه ثابت شده

دوم ، آنها فقط به استراتژیست های شبکه های اجتماعی علاقه مند هستند که در نیویورک زندگی می کنند ، به این معنی که آنها ممکن است یک صاحب مشاغل محلی باشند و ملاقات حضوری داشته باشند.

اگر در آن مکان بودید ، بیایید ببینیم که چگونه می توانید کلمات کلیدی مناسب برای تمرکز محتوای خود در موتور جستجو و جذب صاحبان مشاغل کوچک که برای بازاریابی در شبکه های اجتماعی به کمک نیاز دارند ، پیدا کنید.

برای شروع ، بیایید استفاده کنیم برنامه ریز کلمات کلیدی Google AdWords.

مرحله شماره 1: وارد حساب خود شوید و “اکنون شروع شود” را انتخاب کنید. پس از ورود به سیستم ، به یک سری از سالات پاسخ می دهید تا Google بتواند کسب و کار شما را بهتر بفهمد و اینکه کدام کلمات کلیدی را باید هدف قرار دهید.

پس از تکمیل س questionsالات ، Google مضامین کلمات کلیدی را به شما نشان می دهد که ممکن است برای تجارت شما مرتبط باشد. می توانید روی مواردی که می خواهید هدف بگیرید کلیک کنید.

برنامه ریز کلمات کلیدی google برای کمک به بک لینک ها

گام 2: می توانید از برخی از مضامین برای کلمات کلیدی خود استفاده کنید ، یا می توانید از ابزاری مانند Ubersuggest برای یافتن کلمات کلیدی اضافی مرتبط با موضوعاتی که Google به شما نشان داده است استفاده کنید.

مواظب باشید فقط کلمات کلیدی را جذب کنید که مخاطبان هدف شما را مجذوب خود کنند.

به عنوان مثال ، اگر مخاطب هدف شما شغلی است که به دنبال استراتژیست شبکه های اجتماعی است ، می توانید از کلمات کلیدی مانند:

 • استراتژیست شبکه های اجتماعی
 • استراتژیست بازاریابی شبکه های اجتماعی
 • شرکت بازاریابی شبکه های اجتماعی
 • مشاور شبکه های اجتماعی

افرادی که به دنبال دو عبارت کلیدی در بالا می گردند احتمالاً افراد مستقلی هستند که می خواهند از طریق بازاریابی در شبکه های اجتماعی درآمد بیشتری کسب کنند. مخاطب شما مشاغلی است که به دنبال استخدام استراتژیست است و نه فریلنسر.

هرگز کلمات کلیدی را خارج از موضوع یا ارتباطی با پیام اصلی ، محصولات یا خدمات خود هدف قرار ندهید. آنها مخاطبان ایده آل شما نیستند ، بنابراین کلمات کلیدی مناسبی برای خرید پیوند برای شما نیستند.

هنگام ایجاد پیوند وب سایت ، نمی خواهید از متن لنگر استفاده کنید که باعث می شود بازدید کنندگان سایت پرش شوند. به یاد داشته باشید که ایجاد پیوند مقیاس پذیر مربوط به مرتبط بودن دامنه پیوند است.

هدف قرار دادن اطلاعات جمعیتی مصرف کننده

این یکی دیگر از عناصر مهم هدف گذاری برای ایجاد پیوند است. وقتی اطلاعات جمعیتی مخاطب خود (سن ، جنس ، تحصیلات و غیره) را می دانید ، می توانید وارد سر او شوید. در صورت انجام این کار ، می توانید محتوای مفیدی ایجاد کنید که به آنها کمک کند مشکلات خود را حل کنند. این یک جز key اصلی در ایجاد پیوندهای آلی است که با داشتن روابط عمومی بالا نتایج مثبتی به شما می دهد.

کتابخانه کلمبوس متروپولیتن دارای منابع مفیدی برای کمک به شما در شناسایی مخاطبان هدف خود است. کتابخانه دانشگاه Lock Haven نیز نشان می دهد چگونه سرشماری ایالات متحده می تواند تعداد افرادی را در کشور نشان دهد که با جمعیتی مورد نظر شما مطابقت دارند.

برای اطلاع از اطلاعات جمعیتی مخاطبان سایت خود ، به این سایت مراجعه کنید Quantcast، ثبت نام کنید و URL سایت خود را در نوار جستجو وارد کنید. برای دیدن مشخصات جمعیتی به پایین پیمایش کنید:

اطلاعات جمعیتی برای دریافت بک لینک وارد می شود

این تصویر جمعیتی را در نشان می دهد متاکافه. این به وضوح نشان می دهد که بیشتر مخاطبان سایت (خوانندگان) مرد و 35 تا 44 ساله هستند. همچنین خوانندگان زیادی در گروه سنی 25 تا 34 سال دارند.

همچنین می توانید بازدید کنید صفحاتی که جمعیت شناسی را ردیابی می کنند مانند مکان ، سطح تحصیلات ، سطح درآمد و غیره

خودکار برای علائم اجتماعی

اگر می خواهید سیگنال های اجتماعی بسازید ، باید از اتوماسیون با ابزاری مانند استفاده کنید خلبان اجتماعی.

استفاده از ابزاری برای خودکار سازی اقدامات رسانه های اجتماعی ، کمک به شما برای بدست آوردن بک لینک

اگر می خواهید سیگنال های اجتماعی را به مقیاس جذب پیوند و دستیابی به نتایج عالی برسانید ، باید آنها را به طور مداوم با به اشتراک گذاری مطالب خود ایجاد کنید.

سندیکا دستی می تواند وقت گیر باشد. تصور کنید چه مدت طول می کشد تا شما آخرین پست خود را در 20 شبکه برتر رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

سایر ابزارهای لینک سازی

در اینجا چند ابزار ساخت پیوند خارجی وجود دارد که می توانید برای تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی ، ارجاع نام دامنه ، متن لنگر و غیره استفاده کنید:

 • Link Profiler را باز کنید: ابزاری قدرتمند برای تشخیص پیوند و بررسی صنعت.
 • Site Explorer را باز کنید: از این ابزار برای استفاده از Moz برای تعیین تعداد پیوندها و مرجع دامنه ارجاع نام دامنه ها استفاده کنید.
 • n موضوع: ابزاری ساده برای تحلیل موضوع. این به شما کمک می کند تا ایجاد محتوا را از ابتدا برنامه ریزی کنید تا بتوانید به طور موثر کلمات کلیدی مناسب را هدف قرار دهید و رتبه خود را ارتقا دهید.
مقاله مرتبط  نحوه اجرای تبلیغات بازاریابی غیرانتفاعی

مرحله شماره 4: بک لینک ویرایش را بدست آورید

بدست آوردن پیوندهای تحریریه از سایت های معتبر واقعاً استراتژی ایجاد لینک خارجی شما را سر به فلک می کشد. برای به دست آوردن این پیوندها ، باید ارزش بسیار زیادی ارائه دهید. شما نمی توانید متن را کنار هم قرار دهید و برای معجزه دعا کنید. در اینجا چند روش برای کمک به شما در به دست آوردن بک لینک با کیفیت آورده شده است.

1: تکنیک آسمان خراش

بعد از چندین سال تلاش برای بدست آوردن ترافیک ، برایان دین کد ساخت لینک خارجی را شکست. Once he implemented it, hundreds of people started linking to his first-ever infographic and he received a little above 50,000 unique visitors with tremendously high PR:

earning editorial backlinks

If you want to do the same, use Brian’s skyscraper strategy to:

 • Find successful content in your niche
 • Bring it up to date
 • Make it more thorough

To learn more about this strategy, check out this post on how Brian Dean used the three techniques above to get 40,000 visitors to his first infographic.

2: Research Your Competition’s Backlinks

The first tool I recommend is Moz’s link explorer. Visit the site and input your competitor’s blog URL. Let’s see which of their posts got the most shares and comments (engagement).

First, enter the URL in the search bar.

backlink explorer tool

Next, log in by providing some basic information. Once you’re logged in, Moz will display detailed information about URL provided. Scroll down the page to see the top websites linking to the domain you entered.

top followed backlinks to competitor

Next, you can click on “Top followed links to this site” to see more information.

URL info for backlink strategy

Look for the URLs that have high domain authority and are on the topic of your post. These are the URLs you should be targeting for backlinks.

3: Write a Better Headline & Title

In order to grow your business, you need to take actionable steps that will get you results. One such action is to write better headlines than your competitors.

Here are three examples of good headlines:

 1. How You Can Grow Your Email List Through Content Marketing
 2. 6 Steps To Attract More Customers To Your Store Through Content Marketing
 3. How a Simple Content Marketing Strategy Improved My Google Rankings by 110%

Adding numbers in titles works. I’ve seen a lot of articles go viral because the headline has a number.

headlines for backlinks 1
headline for backlinks example 2
viral backlink headers

If you can write better headlines, the chances of your post going viral are high.

4. Provide Value Within Your Content

Here are some ways to ensure your content is valuable:

 • Craft more clickable, specific, and benefit-driven headlines.
 • Include data points in the post.
 • Make your post longer. Ideally, write a 2000+ word post, since blog post length affects Google rankings.
 • Use charts, screenshots, and quality images to back up your points, not just text with an external link.
 • Avoid personal opinions and include scientific research studies and experiments.
 • Link out to relevant authority blogs to provide more value.
 • Ask emotional questions.
 • Mention power users, experts, and popular bloggers.
 • End with a call-to-action (you can include a giveaway of a checklist related to your topic).

If you follow this proven checklist, you’ll be able to write more thorough, useful, and data-driven blog posts that will stand the test of time. This is how you get a high PR.

5. Send a Thank You Email

Send thank you messages when you mention authors and site owners in your post. They might be more willing to give you a backlink if you send a thank you.

The email template below was introduced to Backlinko’s founder by Peep Laja of ConversionXL.com. It may be brief, but it helped Laja to grow his blog to 100,000 visitors in less than 12 months:

example email for backlink outreach

6. Guest Blogging

Guest blogging used to be very powerful, but you need to do it the right way.

For your guest blog to be successful, you must provide useful content.

If you produce helpful and sharable posts, people will naturally want to add a website link to you.

To get you started, here is the ultimate guide to guest blogging.

7. Gain Trust With Comments

You can use commenting to gain authoritative links.

Links from comments may not have much SEO value, but they can be natural and relevant, which are among the key factors that Google values. Here’s how you get backlinks from comments:

 • Search for blogs with the dofollow CommentLuv plugin installed.
 • Subscribe to post updates for at least 5 blogs.
 • Speed matters. Once you get an alert that a new post has been published, quickly read the post (if it’s a long one, read the first two paragraphs and then the last part to get the main points).
 • Write a valuable comment. Avoid comments like, ‘nice post’, ‘awesome write up,’ or ‘this post helped me.’

Here’s the kind of comment that can generate traffic and links back to your site:

example comment to gain backlinks

This comment is rich, helpful, and well written, so readers can benefit not just from the blog post, but from the comment, too. And, of course, the commenter has linked back to his site in the URL field.

Here’s another example, from a guy at Moz who left a wonderful comment and then linked to his blog post:

comment example 2 for earning backlinks

نتیجه

These days, you need to come at your website from all angles if you want to create a successful and scalable backlink strategy. You should consider things like quality content, easy site navigation, effective CTAs, etc.

By taking a holistic approach to improving your website and marketing strategies, you are more likely to earn backlinks from authoritative sources, which, in turn, can improve your

Link building has been an effective strategy for achieving high PR with Google rankings, even before the first Panda update. I believe it still is, as long as you do it right.

If you want help creating a backlink portfolio or assistance with digital marketing strategy and management in general, reach out for a consultation. We’re here to help!

Have you experimented with scalable external link building?

Consulting with Neil Patel

ببینید آژانس من چگونه می تواند رانندگی کند عظیم مقدار ترافیک به وب سایت شما

 • سئو – باز کردن مقدار زیادی از ترافیک SEO. نتایج واقعی را مشاهده کنید.
 • بازاریابی محتوا – تیم ما محتوای حماسی ایجاد می کند که به اشتراک گذاشته می شود ، پیوند می گیرد و ترافیک را جذب می کند.
 • رسانه پرداخت شده – استراتژی های موثر پرداخت شده با بازگشت سرمایه روشن.

تماس بگیرید