آموزش سئو

نحوه راه اندازی فروشگاه آنلاین در سال 2021

ژانویه 23, 2021

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

آیا قصد راه اندازی فروشگاه آنلاین را دارید؟ زمان بندی شما نمی تواند بهتر باشد.

همه گیری مداوم باعث شده است خرید آنلاین برای افزایش اوج، با بیشتر مردم در خانه ماندن.

اما این چالش های موجود در راه اندازی فروشگاه آنلاین را برطرف نمی کند ، به خصوص اگر تجربه تجارت الکترونیکی ندارید.

از کجا شروع کنم؟ چه چیزی می توانم بفروشم؟ محصولات شما را از کجا تهیه کنم؟ چگونه یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنم؟ صبر کنید ، من به یک میزبان وب نیز نیاز دارم؟

خیلی سوال!

نگران نباشید ، من شما را تحت پوشش قرار داده ام.

در این مقاله ، من به شما راهنمای جامع گام به گام را ارائه می دهم که به شما کمک می کند اولین فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنید ، اطمینان حاصل کنید که از اشتباهات رایج و نه چندان معمول جلوگیری می کنید و سایت خود را ASAP راه اندازی می کنید.

اماده ای؟ شروع کنیم!

برگه تقلب 2 دقیقه ای شما

آیا می خواهید از جزئیات رد شوید و یک صفحه سریع تقلب دریافت کنید؟ بفرمایید.

شما باید تصمیم بگیرید که چه می خواهید بفروشید و چگونه محصولات را به دست بیاورید. و در حالی که در این کار هستید ، باید قیمت های محصول ، مخاطبان هدف خود و همچنین اینکه آیا مخاطب برای محصول شما وجود دارد را در نظر بگیرید.

پس از همه ، چرا شما می خواهید محصولی را بفروشید که هیچ کس نمی خواهد آن را بخرد؟

شما می توانید محصولی را انتخاب کنید که از نظر استعاره “خارش خود را خراشیده کند”. یا می توانید کالایی را که از قبل وجود دارد خریداری کنید ، آن را بهبود بخشیده و سپس بازاریابی آن را بهتر انجام دهید. این کار گاهی اوقات با عنوان حمل و نقل قطره ای شناخته می شود.

من شخصاً گزینه دوم را برای کارآفرینان اولین بار توصیه می کنم زیرا بطور قابل توجهی خطر فروش را کاهش می دهد.

اگر موافق هستید ، به Alibaba.com برای یافتن تأمین کنندگان کالای انتخابی خود. در حالی که Alibaba یکی از محبوب ترین بازارها است ، به این معنی نیست که تقلبی در سیستم عامل انجام نشده است.

برای اطمینان از اینکه فقط با تامین کنندگان اصلی معامله می کنید ، به دنبال نماد Gold Supplier باشید. این نشان می دهد که یک تامین کننده خاص برای عضویت پرداخت شده ثبت نام کرده است. بنابراین بعید به نظر می رسد که نماد Gold Supplier در نمایه خود برای کلاهبرداری باشد.

اگر تصمیم دارید با تامین کننده پیش بروید ، اطمینان حاصل کنید که برای تعیین کیفیت مورد انتظار از محصولات نمونه سفارش می گیرید. فراموش نکنید که در مورد شرایط پرداخت و سایر جزئیات بحث کنید تا شما و تامین کننده در یک صفحه باشید.

با در دست داشتن محصولات ، باید نام خوبی برای نام تجاری خود بشناسید و در دسترس بودن نام دامنه را بررسی کنید. گرچه این موضوع فوق العاده سرگرم کننده به نظر می رسد اما می تواند به سرعت آزار دهنده شود.

هرچند صبور باشید

نام دامنه خود را به عنوان یک سرمایه گذاری طولانی مدت در نظر بگیرید و سعی کنید بهترین مواردی را که می توانید بیابید.

در مرحله بعدی ، شما باید بستر فروشگاه آنلاین خود را تنظیم کنید. فروش محصولات خود را در Shopify یا Amazon در نظر بگیرید – هر دو به یک اندازه خوب هستند.

در آخر ، با قرار دادن کلمات کلیدی هدفمند در توضیحات محصول خود ، روی خود کار کنید. این یک روش عالی برای هدایت ترافیک ارگانیک بیشتر به وب سایت شما به جای مشارکت در استراتژی های دست و پاگیر بازاریابی است.

مقاله مرتبط  بهترین بررسی میزبانی اختصاصی سال 2021

اگر صادق باشم ، هنوز هم باید به دنبال راه های دیگری برای تبلیغ فروشگاه خود باشید ، مانند سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر.

مرحله 1: طاقچه خود را مشخص کنید

از آنجا که می خواهید یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید ، به یک محصول نیاز خواهید داشت. اولین کاری که باید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید چه چیزی را می خواهید بفروشید و آن را به چه کسی می فروشید.

بسیاری از کارآفرینان اولین بار اشتباه می کنند که در تصمیم گیری در مورد جایگاه خود ، که شامل قیمت محصول ، مخاطبی است که محصول برای او هدف قرار می گیرد و فرصت بازار ، فکر کافی نمی کنند.

این اشتباه را نکن

همیشه به یاد داشته باشید که محصول شما بیشترین اهمیت را دارد – چه از نظر کیفیت و چه از نظر ارتباط. شما در اینجا دو گزینه دارید: یا می توانید مورد نیاز خود را ایجاد کنید و یا چیزی را از جای دیگری تهیه کنید ، آن را بهتر کنید و سپس به بازار عرضه کنید.

من توصیه می کنم طاقچه ای را انتخاب کنید که قبلاً تحت تأثیر چند مارک تجاری نباشد.

بگذارید با کمک دو سناریو این موضوع را توضیح دهم.

  • سناریو 1: هدفون شما دیگر کار نمی کند. شما می خواهید آن را جایگزین کنید ، پس چه کاری انجام می دهید؟

یا از طریق سایت هایی مانند Sony ، Bose یا Beats سفارش آنلاین می دهید. یا شاید به فروشگاه های فیزیکی این مارک ها سر بزنید.

  • سناریو 2: وقتی متوجه شدید که چراغ تزئینی برای اتاق خواب خود می خواهید به خانه جدیدی نقل مکان کرده اید.

احتمالاً Google “چراغ های تزئینی برای اتاق خواب” یا “چراغ های تزئینی را با ارسال رایگان خریداری کنید”.

آیا تفاوت در رفتارتان را می بینید؟

طاقچه هایی که توسط چند مارک تجاری تحت سلطه قرار می گیرند برای افرادی که اولین بار کار می کنند بسیار سودآور نیستند. به من اعتماد کنید ، مشتریان حتی نمی کنند فکر در مورد گزینه ها زیرا وفاداری به نام تجاری آنها تقریباً بلافاصله شروع می شود.

در عوض ، خیلی بهتر است که به طاقچه ها و محصولاتی که چند نام تجاری خاص با آنها مرتبط نیست ، بچسبید.

همچنین می توانید از آمازون برای بررسی رقبا در جایگاه خود استفاده کنید. سعی کنید ویژگی های مشترکی را که می تواند به شما در بهبود محصول خود کمک کند ، شناسایی کنید. به عنوان مثال ، می توانید دفترهای کاغذی ضخیم یا فولاد تقویت شده برای بطری ها داشته باشید. اصولاً مواردی که به بهبود کیفیت اثر بخشی محصولات شما کمک می کند.

در مرحله بعدی ، باید روی تهیه منابع محصولات کار کنید.

مرحله 2: تهیه محصولات از Alibaba

Alibaba.com در بحث تأمین محصولات یکی از محبوب ترین بازارها است. بسیاری از افراد در صنعت تجارت الکترونیکی قبلاً از این سایت استفاده می کنند ، بنابراین تهیه محصولات خود در این سیستم عامل برای شما کاملاً منطقی است.

اما چطور این مسئله را پیش می برید؟ فرض کنید شما می خواهید بطری های فولادی بفروشید.

“بطری های فولادی” را جستجو کنید. اکنون لیستی از تامین کنندگان فروش انواع بطری های استیل را با قیمت های مختلف مشاهده خواهید کرد.

در مرحله بعدی ، باید با چند نفر از آنها تماس بگیرید تا ببینید آیا آنها برای شما مناسب هستند یا خیر. ابتدا باید قبل از اینکه با آنها تماس بگیرید ، نیازهای خود را کشف کنید. در غیر این صورت ، وقت همه را هدر خواهید داد.

راه تشخیص فروشندگان اصلی از کلاهبرداری ، جستجوی مارک Gold Supplier است. Gold Supplier یک عضویت پولی برای تأمین کنندگان در Alibaba.com است ، که نشان می دهد این تجارت جدی در مورد تجارت با دیگر شرکت های بین المللی است.

مقاله مرتبط  چگونه می توان در رسانه های اجتماعی تأیید شد

به این عکس صفحه نگاهی بیندازید:

این نشان می دهد که این تامین کننده خاص به مدت سه سال یک تامین کننده طلا بوده است. از آنجا که آنها باید هزینه این شناخت را بپردازند ، مطمئن باشید که هنگام مذاکره با شما جدی خواهند بود.

شما باید در مورد شرایط و حداقل پرداخت و موارد دیگر بحث کنید تا همه جزئیات به طور واضح روشن شود تا از سوund تفاهم در آینده جلوگیری شود. من همچنین توصیه می کنم قبل از اینکه سفارش بزرگی بدهید ، محصولات نمونه ای را سفارش دهید تا ایده بهتری درباره آنچه که قرار است دریافت کنید و زمان حمل و نقل دریافت کنید.

مرحله 3: نامی را برای نام تجاری خود انتخاب کرده و دامنه دریافت کنید

اکنون قسمت هیجان انگیز – و گاه ناامیدکننده – شروع راه اندازی یک فروشگاه آنلاین فرا می رسد: انتخاب نام مناسب.

وقتی شروع به جستجوی گزینه ها کردید ، خواهید فهمید که چگونه بهترین نام ها از قبل با مارک تجاری علامت گذاری شده اند و دامنه های وب سایت قبلاً ثبت شده اند.

این مثل این است که یکی پس از دیگری به بن بست برخورد کنید!

اما هنوز تسلیم نشوید ، زیرا یافتن یک نام خوب تلاشی است که ارزش درد (و اشک) را دارد.

این یک چک لیست سریع است که باید دنبال کنید:

  • هجی و اختصار آن باید آسان باشد – سه کلمه یا کوتاه تر.
  • باید دامنه .com داشته باشد
  • این باید طاقچه انتخابی شما را منعکس کند
  • در حال حاضر توسط افراد دیگر نمی توان آن را علامت تجاری کرد – این مشکل قانونی پرهزینه و بسیار آزار دهنده است.

دامنه من را به عنوان مثال در نظر بگیرید. NeilPatel.com کوتاه ، مختصر و مارک تجاری من است. لازم نیست از نام خود استفاده کنید. این فقط انتخابی بود که برای من مناسب بود.

خبر خوب این است که گزینه ای برای دریافت دامنه بدون پرداخت هزینه ثبت نام وجود دارد. بیشتر سرویس های میزبانی وب دامنه رایگان به کاربران ارائه می دهند — مشروط بر اینکه شرکتی را انتخاب کنید که این ویژگی را مانند Bluehost یا Wix فراهم کند.

من این روش را به شدت توصیه می کنم ، زیرا دامنه های .com رایگان با مالکیت کامل دریافت می کنید که باعث می شود در بین بازدیدکنندگان حرفه ای تر و معتبرتر به نظر برسید. بعلاوه ، اگر قبلاً قصد خرید یک برنامه میزبانی وب را دارید ، چرا گزینه ای را انتخاب نمی کنید که دامنه رایگان به شما ارائه دهد؟

خرید یک برنامه میزبانی وب ، معمولاً به عنوان یک قرارداد دو ، سه یا سه ساله ، ضروری است. دامنه رایگان را به عنوان پاداش سرمایه گذاری خود در نظر بگیرید.

گام مهم بعدی راه اندازی فروشگاه تجارت الکترونیکی شما در بستری است که استفاده از آن آسان است و پشتیبانی خوبی از مشتری ارائه می دهد.

مرحله 4: بستر فروشگاه اینترنتی خود را تنظیم کنید

خرید کنید و آمازون دو محبوب ترین و کاربرپسندترین سایت های تجارت الکترونیکی هستند.

در صورت تمایل می توانید از وردپرس + ووکامرس نیز استفاده کنید. اما این بهترین حالت برای مواقعی است که قبلاً وبلاگی با تعداد زیادی مخاطب داشته اید. به این ترتیب ، مجبور نیستید تلاش بیشتری برای هدایت بازدید به فروشگاه تجارت الکترونیک خود انجام دهید.

گزینه شماره 1 راه اندازی حساب Shopify شما

Shopify بیش از این است 218 میلیون خریدار از 175 کشور. بنابراین می توانید تعداد افرادی را که به این سایت تجارت الکترونیکی اعتماد دارند تصور کنید.

برای دریافت ویژگی های Shopify می توانید دوره آزمایشی 14 روزه رایگان را شروع کنید. اگر تصمیم دارید با آن جلو بروید ، به برنامه پرداخت شده ارتقا می یابید.

مقاله مرتبط  بهترین بررسی نرم افزار مدیریت موجودی سال 2020

اولین قدم این است که یک نام فروشگاه وارد کنید ، که به URL پیش فرض برای شروع آزمایش شما نیز تبدیل می شود. به عنوان مثال ، اگر می خواهید نام فروشگاه Shopify شما JoshBeans باشد ، URL شما خواهد بود joshbeans.myshopify.com.

اگر دامنه سفارشی خریداری می کنید (joshbeans.com) ، شما می توانید از بخش “myshopify” خلاص شوید.

دستورالعملهای بعدی را همانطور که خواسته شده کامل کنید سپس حساب Shopify خود را دارید.

برای سفارشی کردن بیشتر فروشگاه خود ، به اینجا مراجعه کنید https://themes.shopify.com/ برای انتخاب یک موضوع برای اینکه فروشگاه شما با آنچه می فروشید بیشتر در برند باشد و با نام تجاری شما متناسب باشد.

چه بیشتر ، شما می توانید با یک صحبت کنید Shopify Expert اگر در زمینه راه اندازی فروشگاه خود به کمک نیاز دارید یا خود را در یک مکان خاص گیر کرده اید.

گزینه شماره 2 راه اندازی حساب آمازون

شما همچنین می توانید محصولات خود را در آمازون نمایش دهید.

به آمازون بروید و به پایین صفحه اصلی بروید. انتخاب کنید فروش در آمازون.

ثبت نام کنید تا فروشنده آمازون شوید. می توانید به عنوان یک فروشنده شخصی یا یک فروشنده حرفه ای ثبت نام کنید. به نظر من ، اگر طولانی مدت باشید ، بهتر است یک فروشنده حرفه ای شوید.

پس از تنظیم و تأیید هویت خود ، می توانید با لیست محصولات خود شروع کنید. قبل از این ، مطمئن شوید که شما جزئیات را مرور کنید روند فروش در آمازون.

سپس بر روی کلیک کنید فهرست به دنبال یک محصول اضافه کنید. این کاتالوگ آمازون را باز می کند ، جایی که باید کالایی را که می خواهید بفروشید جستجو کنید.

اگر گزینه مناسبی پیدا نکردید ، می توانید لیست جدیدی از محصول را ایجاد کنید.

و همین! اکنون می توانید فروش محصول خود را در آمازون آغاز کنید.

قبل از اینکه لیست محصولات خود را شروع کنید ، مطمئن شوید که عکس هایی با کیفیت بالا و ترجیحاً روی زمینه سفید از آنها دارید. مشابه این:

مرحله 5: سایت خود را بهینه کنید

اگر فکر می کنید مشتری ها درست بعد از راه اندازی وب سایت به شما مراجعه می کنند ، ما برای شما اخباری داریم: این اتفاق نمی افتد.

در عوض ، شما باید وب سایت خود را بهینه سازی کنید تا با هدف قرار دادن کلمات کلیدی SEO در توضیحات محصول خود ، از طریق موتورهای جستجو ترافیک را جذب کنید.

با توجه به ذکر USP های آنها و توصیف صریح آنها ، برای هر محصول ذکر شده نسخه خوبی بنویسید.

این شامل تمرکز شما بر دو زمینه اصلی می شود:

  • شما باید صفحات محصول خود را با اصطلاحات خاصی که معمولاً در سیستم عامل جستجو می کنند ، هدف قرار دهید
  • روی دریافت هرچه بیشتر بررسی پنج ستاره در مورد محصولات خود کار کنید

دو نکته بالا در بهبود اصطلاحات و نظرات شما بسیار مفید است و افراد بیشتری را قادر می سازد محصولات شما را در سیستم عامل ببینند. این به فروش و درآمد بیشتر شما تبدیل می شود ، دقیقاً همان چیزی که ما می خواهیم.

نتیجه

تبریک می گویم! اکنون فروشگاه اینترنتی خود را فعال و راه اندازی کرده اید.

از اینکه می دانید چه چیزی را می خواهید بفروشید و منبع آن را انتخاب کنید تا یک سایت تجارت الکترونیکی معتبر برای نمایش محصولات خود ، در زمینه راه اندازی یک فروشگاه آنلاین اکنون یک متخصص هستید.

اما خیلی سخت جشن نگیرید – باید در مرحله بعدی در مورد گسترش فروشگاه خود تلاش کنید تا مشتریان را مجبور به خرید محصول یا خدمات خود کنید. وقتی پول شروع به جمع شدن کرد ، من انتظار مهمانی را خواهم داشت.

در اینجا برای شما آرزوی موفقیت می کنم!