آموزش سئو

نحوه ایجاد تبلیغات خدمات محلی

ژانویه 18, 2021

آیا تقریباً می دانید یک سوم خریداران آمریکایی روزانه لیست های مشاغل محلی را بصورت آنلاین بررسی کنید؟ برای من ، این بدان معنی است که اگر راهی برای ارتباط سریع و قابل اعتماد با بهترین آگهی ها پیدا کنید ، فرصتی واقعی برای رشد تجارت خود دارید.

چطور به این میرسی؟

با ایجاد آگهی خدمات محلی. بیایید غواصی کنیم و بررسی کنیم که چرا این تبلیغات ابزاری ارزشمند برای یافتن مشتری و ایجاد نام تجاری شما است.

تبلیغات خدمات محلی چیست؟

تبلیغات خدمات محلی شما را به مشتریان محلی متصل می کند که در جستجوی خدماتی هستند که شما ارائه می دهید ، خواه تاجر باشید یا صاحب مشاغل کوچک.

 • آنها به جای پرداخت به ازای هر کلیک ، پرداخت سرانه هستند ، بدین معنی که شما فقط در صورتی پرداخت می کنید که شخصی از طریق تبلیغ با شما تماس بگیرد.
 • استفاده از این تبلیغات به معنای تضمین Google شما است. اگر کسی از کار شما راضی نیست ، Google هزینه را پس می دهد.
 • تبلیغات بر اساس تعداد نظرات مثبت و مشتریانی که ارائه می شوند ، “رتبه بندی” می کنند.

در اینجا مثالی است. هنگامی که مشتریان واژه ای مانند “لوله کش نیویورک” را در Google جستجو می کنند ، مشاغل دارای تبلیغات خدمات محلی در بالای نتایج جستجو ظاهر می شوند.

خدمات محلی لیست تبلیغات مدیریت سرب Google Ads

اگر برای دیدن لوله کش بیشتر کلیک کنید ، لیست های متعددی نشان داده می شود.

خدمات محلی تبلیغات Google برای تجارت من Google Ads

برای اینکه واضح باشد ، تبلیغات خدمات محلی با Google Ads یا Google برای کسب و کار من یکی نیستند.

 • Google Ads هستند پرداخت برای هر کلیک، پرداخت سرانه نیست. این بدان معناست که شما هر وقت شخصی روی تبلیغ کلیک می کند ، حتی اگر با شما تماس نگیرد یا اقدامی انجام ندهید ، هزینه را پرداخت می کنید.
 • Google برای کسب و کار من به شما امکان می دهد کسب و کار خود را بصورت آنلاین تأیید کنید و اضافه کردن اطلاعات تماس ، از جمله پیوند وب سایت. این یک تبلیغ نیست.

می توانید از هر سه ویژگی استفاده کنید یا فقط یکی را انتخاب کنید. این به شما بستگی دارد!

تبلیغات خدمات محلی چگونه کار می کنند؟

تبلیغات خدمات محلی را به عنوان یک بلیط سریع به لیدهای مثبت تصور کنید. چند آمار دلیل شما را نشان می دهد.

 • از هر پنج نفر چهار نفر می خواهند تبلیغات محلی را هنگام جستجوی کالا یا خدمات به صورت آنلاین مشاهده کنند. تبلیغات محلی بدان معناست که شما آنچه را که کاربران می خواهند به آنها می دهید ، که همانطور که بازاریابان خوب می دانند ، جذابیت شما را بیشتر می کند.
 • تقریباً 75 درصد جستجوهای محلی در یک تماس تلفنی پایان یابد به عبارت دیگر ، این کاربران به طور فعال بدنبال کالاها یا خدمات هستند ، بنابراین شما می خواهید یکی از اولین لیست هایی باشید که نظر آنها را جلب می کند.
 • 76 درصد مشتریان پس از جستجوی آنلاین آنها در طی 24 ساعت از یک کسب و کار بازدید کنید. تبلیغات محلی با قرار دادن شما در میان گزینه های برتر جستجو به شما کمک می کند تا در سریعترین زمان ممکن با این Lead ها ارتباط برقرار کنید.

به طور خلاصه ، این تبلیغات محلی به شما کمک می کند تا سرنخ هایی را پیدا کنید که مشتری های پردرآمد آنها هستند. آنها راهی بسیار مقرون به صرفه و کارآمد برای بازاریابی تجارت شما در سطح محلی هستند.

بیایید اکنون به مثال لوله کشی بالا برگردیم و از ویژگی های یک لیست معمولی استفاده کنیم. اگر روی “Petri Plumbing & Heating” کلیک کنیم ، لیست به صورت زیر است:

خدمات محلی تبلیغات محلی موتور جستجوگر SEO

این لوله کش دارای امتیاز 4.6 از 5 ستاره با 504 بررسی است ، آنها مشتری می پذیرند و یک شماره تلفن وجود دارد که مشتریان بالقوه را به گام بعدی سوق می دهد.

اگر بیشتر پایین برویم ، یک نمای کلی کسب و کار وجود دارد. اینجاست که می توانید تنظیم کنید:

 • کدام خدمات را ارائه می دهید
 • ساعات کار شما
 • کد پستی یا منطقه ای که در آن کار می کنید
 • موارد برجسته کسب و کار ، به عنوان مثال ، اگر متعلق به محلی هستید یا دارای امتیاز BBB A + هستید
مقاله مرتبط  سریال دل قسمت بیست و یکم 21 منتشر شد

سرانجام ، بخشی وجود دارد که مشتریان می توانند یک نظر بگذارند یا نظرات دیگران را بخوانند.

تبلیغات خدمات محلی - نظرات

اگر کسی از طریق لیست شما شغلی را رزرو کرده و بازبینی را ترک کند ، توسط Google قانونی شناخته شده است. بلند مدت ، این اطمینان را به شما می دهد که شما یک تجارت معتبر و قابل اعتماد هستید.

مدیریت آگهی خدمات محلی منجر می شود و قیمت گذاری

آیا لازم است هر شغلی را که آگهی تبلیغاتی به شما ارائه می دهد ، انجام دهید؟ نه

 • اگر مشتری با شغلی که به آن علاقه ندارید با شما تماس بگیرد ، می توانید آن را بدون مجازات رد کنید. با این وجود هنوز هزینه سربازی را پرداخت خواهید کرد.
 • می توانید تبلیغ خود را برای مدت کوتاهی مکث کنید. از آنجا که هیچ کس از طریق تبلیغ با شما تماس نمی گیرد ، در این مدت هزینه ای از شما دریافت نمی شود.

به بیان ساده ، شما هنوز در انتخاب مشاغل مورد نظر خود آزاد هستید و تنها در صورت احتمال شانس تبدیل ، هزینه تبلیغات را می پردازید ، یعنی یک چشم انداز با شما تماس می گیرد.

مراحل ایجاد تبلیغ خدمات محلی

آماده ایجاد تبلیغات خود هستید؟ بیایید با هم کار کنیم و مراحل اولیه را شروع کنیم.

1. صلاحیت خود را بررسی کنید

تبلیغات خدمات محلی هنوز برای همه در دسترس نیست ، بنابراین اولین قدم بررسی صلاحیت شماست. انجام آن واقعاً سریع و آسان است.

روی دکمه “شروع” در Google کلیک کنید صفحه اصلی خدمات محلی

در مرحله بعد ، کشور ، کد پستی و دسته های شغلی خود را از فهرست های کشویی انتخاب کنید.

تبلیغات خدمات محلی - صلاحیت خود را بررسی کنید

اگر تبلیغات سرویس محلی در دسترس شما است ، به مرحله بعدی بروید.

2. یک نمایه تبلیغات خدمات محلی ایجاد کنید

تبریک می گوییم ، می توانید تبلیغ خدمات محلی را تنظیم کنید! اکنون وقت آن است که یک نمایه عالی بنویسید. نمایه شما ، از جمله موارد دیگر ، تعیین می کند:

 • چه کسی لیست شما را پیدا می کند
 • کدام شغل ها سر راه شما قرار می گیرند

به عبارت دیگر ، درست کردن آن مهم است.

ابتدا مشخصات اولیه را وارد کنید ، از جمله نام کسب و کار و اطلاعات تماس. باید نام خود را نیز ارائه دهید ، اما در لیست نشان داده نمی شود.

پس از اتمام اولین صفحه ، وقت آن است که جزئیات خاصی درباره خدمات ارائه شده ، میزان شارژ و کد پستی که ارائه می دهید ، اضافه کنید.

به عنوان مثال ، اگر لوله کش هستید ، در اینجا خدمات احتمالی که می توانید ارائه دهید وجود دارد:

تبلیغات خدمات محلی - نمایه خود را ایجاد کنید

بنابراین ، اگر نمی توانید فاضلاب ها یا زباله ها را تعمیر کنید (یا نمی خواهید این خدمات را ارائه دهید) ، می توانید این گزینه ها را حذف کنید.

این به شما اجازه می دهد مشتریان احتمالی قبل از اینکه با شما تماس بگیرند چه انتظاراتی دارند ، بدین معنا که فرصت کمتری برای جستجوی مشاغل مورد نظر خود ندارید.

به نکته مهم در پایین صفحه نیز توجه خواهید کرد: شما نباید خدماتی را ارائه دهید که صلاحیت آن را نداشته باشید تا با خیال راحت آنها را انجام دهید. همچنین مسئولیت اطمینان از داشتن مجوزهای مناسب برای کار قانونی به عهده شما است.

یک چیز دیگر: حتی اگر در سایر سرویس های Google مانند Google برای کسب و کار من ثبت نام کرده باشید ، باز هم باید یک نمایه جداگانه برای تبلیغات خدمات محلی ایجاد کنید.

3. ارائه مقالات مربوطه

برای بهبود کیفیت خدمات ، Google به شما نیاز دارد اسناد مختلف را بارگذاری کنید. شما باید ثابت کنید که:

 • واجد شرایط کار در صنعت انتخابی خود هستید
 • مجوز کار در حوزه قضایی
مقاله مرتبط  چگونه آژانس های بازاریابی تخصصی پیدا کنیم

چرا باید این اسناد را بارگذاری کنید؟ خوب ، همه اینها بخشی از ضمانت Google است. Google شما را تحت پوشش قرار نمی دهد مگر اینکه بتوانید ثابت کنید که به درستی مجوز دارید.

قبل از تکمیل این بخش ، صحت مدارک خود را تأیید کنید. من همچنین پیشنهاد می کنم برای اطمینان از بارگذاری اسناد صحیح ، مجوزهای مورد نیاز خود را در حوزه قضایی خود بررسی کنید.

از کجا می دانید کدام اسناد را ارائه دهید؟ گوگل دارای لیست. اگر به مثال لوله کش خود توجه کنیم ، در اینجا اسناد مورد نیاز شما آورده شده است:

تبلیغات خدمات محلی - ارائه مدارک مربوطه

4- بررسی پیشینه را کامل کنید

اگر در ایالات متحده یا کانادا مستقر هستید ، شما و همه کارمندان خود باید قبل از مراجعه به مشتریان در آدرس خانه یا محل کار آنها ، بررسی پیشینه خود را انجام دهید.

دوباره ، این یک روندی کاملاً ساده. شریک بررسی پس زمینه Google با شما تماس می گیرد و از آنها اطلاعات مربوطه را درخواست می کند. آنها اطلاعاتی را که شما و تیم شما در مورد ثبت ملی ارائه می دهند بررسی می کنند و معتبر بودن شماره های تأمین اجتماعی شما را تأیید می کنند.

آیا هزینه این چک سابقه را پرداخت می کنید؟ خوشبختانه ، نه

5. بودجه خود را مدیریت کنید

پس از تکمیل نمایه کسب و کار و بررسی بررسی پیشینه ، آماده شروع تبلیغات هستید. هنوز یک جعبه ضروری برای علامت گذاری وجود دارد ، و آن تعیین بودجه شما است.

نحوه کار آن در اینجا است.

 • شما تصمیم می گیرید که در یک هفته یا ماه چند بار منجر شود. این تعیین می کند که چه مقدار آمادگی برای خرج کردن دارید. به عنوان مثال ، اگر نمی خواهید بیش از 20 بار در ماه پرداخت کنید ، بودجه ای را برای 30 تعیین نکنید.
 • فقط برای هر لیدی که از طریق این تبلیغات تولید می کنید هزینه از شما دریافت می شود ، بنابراین اگر فقط 10 لید دریافت کنید ، کل بودجه خود را در آن ماه هزینه نمی کنید.
 • در صورت تمایل به افزایش یا افزایش هدایت در هر زمان ، به راحتی می توانید بودجه خود را تغییر دهید.

برای شروع ، احتمالاً بهتر است یک بودجه متوسط ​​و هدف اصلی تعیین کنید. اگر احساس می کنید خدمات خوبی برای شماست ، می توانید آبها را از این طریق آزمایش کنید و به مرور زمان بودجه خود را افزایش دهید.

6. آگهی های تبلیغاتی را مرور کنید

فقط بخاطر داشته باشید ، تا زمانی که شغلی را رزرو نکنید ، “مشتریان” مشتری نیستند. به همین دلیل مهم است که از هدایای خود جلوتر باشید و آنها را پیگیری کنید.

می توانید آگهی های خود را در صندوق ورودی دسک تاپ یا از طریق برنامه تلفن همراه مرور کنید. به هر حال همیشه از یک لید جدید مطلع خواهید شد ، اما مشاهده این روش ممکن است اقدامات مربوط به آن را آسان تر کند.

بهترین روشها برای تبلیغات خدمات محلی

مطمئن نیستید چه چیزی را باید در تبلیغ خدمات محلی خود قرار دهید؟ نگران نباشید ، من شما را تحت پوشش قرار داده ام. در اینجا پنج نکته مهم برای نوشتن یک تبلیغ موثر و تولید بهترین نتایج ممکن برای تجارت شما آورده شده است.

1. تبلیغات خدمات محلی را شخصی کنید

ابتدا مطمئن شوید که لیست محلی شما امتیازات اضافی شرکت شما را به نمایش گذاشته است. منظور من این است.

 • توضیح دهید که چرا از رقابت متمایز هستید. چه چیزی شما را به عنوان ارائه دهنده خدمات مناسب برای این شغل معرفی می کند؟
 • نقاط فروش را برجسته کنید. به عنوان مثال ، اگر تماس اضطراری یا خدمات خارج از ساعت ارائه می دهید ، این را در تبلیغ خود قید کنید.
 • در صورت امکان از جملات کوتاه استفاده کنید. خواندن آنها راحت تر است.
مقاله مرتبط  مقدمه ای بر تبلیغات Yelp برای مشاغل محلی و تجارت الکترونیکی

هرچه اطلاعات بیشتری ارائه دهید ، احتمال ارتباط با شما بیشتر است.

2. جزئیات مربوطه را در تبلیغات خدمات محلی قرار دهید

به این موضوع از دید مشتری فکر کنید. برای تصمیم گیری در استفاده از تجارت شما به چه جزئیات دیگری نیاز دارند؟ در اینجا چند نمونه آورده شده است.

 • در مورد کدپستی که ارائه می دهید و اینکه خدمات شما در مناطق مختلف متفاوت است واقعاً روشن باشید.
 • ساعات کاری را در قالب کاربرپسند تنظیم کنید.

آنچه مرتبط است از مشاغل مختلف متفاوت است ، بنابراین قبل از تکمیل لیست خود کمی به آن فکر کنید.

3. سریع به سرب پاسخ دهید

به یاد داشته باشید ، این لیدها کاربرانی هستند که به طور فعال به دنبال خدماتی هستند که شما ارائه می دهید ، بنابراین آنها را سرد نکنید. در اینجا چند نکته برای مدیریت صندوق ورودی خود آورده شده است.

 • اگر تماسی را از دست دادید ، آن را در اسرع وقت برگردانید ، حتی اگر کار را رد کنید. تماس های مکرر از دست رفته یا برگشتی می تواند رتبه تبلیغات شما را کاهش دهد.
 • در طول روز برای بازگرداندن پیام ها و پیگیری ایمیل ها ، زمان مشخصی را در نظر بگیرید.

بیشتر مردم انتظار پاسخ فوری ندارند ، زیرا ارائه دهندگان خدمات خوب معمولاً مشغول هستند! با این حال ، اگر هدف شما رزرو مشاغل و ایجاد مشاغل خود از طریق تبلیغات خدمات محلی است ، باید داشبورد خود را کاملاً تحت نظر داشته باشید.

4. نظرات مشتری را تشویق کنید

به گفته گوگل، بررسی مشتری مستقیماً بر رتبه بندی آگهی شما تأثیر می گذارد. چگونه این نظرات مثبت مهم را دریافت می کنید؟ خوب ، خدمات عالی ضروری است ، اما شما همچنین باید آنها را بخواهید. در اینجا نحوه

 • دکمه “درخواست بررسی” در کنار هر شغل وجود دارد. برای ارسال پیوند بررسی به مشتری ، روی آن کلیک کنید.
 • یا ، هنگامی که یک لید را رزرو کردید و آن را به عنوان کامل علامت گذاری کردید ، از مشتری بخواهید که بررسی کند.

یک نکته دیگر: نتایج برتر جستجو ، اعم از تبلیغات پولی یا نتایج ارگانیک ، ترسیم می شوند بیش از 75 درصد از ترافیک، بنابراین آن نظرات مثبت را بدست آورید.

تبلیغات خدمات محلی - نظرات مشتری را تشویق کنید

5. بررسی دقت

آیا محل را منتقل کرده اید؟ آیا لازم است ساعات کاری خود را تغییر دهید؟

حتماً آگهی خدمات محلی خود را به به روز کنید منعکس کننده تغییراتی از این قبیل است. در غیر این صورت ، ممکن است مشتریان بالقوه را از کار با شما منصرف کنید.

در آخر ، جزئیات را در تمام نمایه های خود ، از جمله برای مثال Google برای کسب و کار من ، ثابت نگه دارید.

چرا ثبات اینقدر مهم است؟ خوب ، این به مشتریان بالقوه کمک می کند تا شما را راحت تر پیدا کنند و حتی ممکن است اعتماد به نفس شما را افزایش دهد.

نتیجه

بیش از 46 درصد جستجوی Google محلی است و تبلیغات خدمات محلی واقعاً می تواند به شما کمک کند تا از این پایگاه بالقوه مشتری استفاده کنید. من به شدت توصیه می کنم از این لیست ها به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی دیجیتال متنوع و کاملاً گردآوری شده استفاده کنید.

فقط بخاطر داشته باشید که اطلاعات خود را دقیق نگه دارید و سریعاً به سرنخ پاسخ دهید تا از تبلیغات خود نهایت استفاده را ببرید.

اگر مطمئن نیستید که برای شروع کار با تبلیغات Google یا بازاریابی دیجیتال به طور کلی ، خدمات مشاوره ای و تحلیلگر SEO رایگان من را بررسی کنید.

آیا برای یافتن مشتری از تبلیغات خدمات محلی استفاده می کنید؟ آنها چگونه برای شما کار می کنند؟