آموزش سئو

نحوه استفاده از جستجوی عکس معکوس برای تحقیقات رقبا

ژوئن 10, 2021

اشتراکات بک لینک ، جستجوی عکس معکوس و تجارت شما چیست؟

خط آخر شما

مطمئناً می توانید وبلاگ نویسی کنید تا زمانی که صدها پست در سایت خود داشته باشید ، اما زمان بر است.

آیا تجارت شما می تواند صبر کند؟ احتمالا نه.

این جایی است که یک استراتژی لینک دهی وجود دارد. نه تنها می تواند به تقویت اقتدار دامنه شما (DA) کمک کند ، بلکه می تواند تجارت شما را در معرض دید مخاطبان جدید قرار دهد که اگر سایت های مناسب را هدف قرار دهید بخواهند از شما خرید کنند.

چگونه این سایت ها را پیدا می کنید؟ جستجوی عکس معکوس. اگر به درستی انجام شود ، می توانید از آن برای جاسوسی کردن در مورد رقبا و یافتن لینکهایی که باعث افزایش DA و سود آنها می شوند استفاده کنید.

در اینجا نحوه تبدیل موفقیت بک لینک آنها به موفقیت شما آورده شده است.

عکس جستجوی معکوس چیست؟

جستجوی عکس معکوس از تصویری به جای جستجوی متنی استفاده می کند.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک تصویر را در یک موتور جستجو بارگذاری کنید ، و لیستی از اطلاعات دریافت خواهید کرد. این جزئیات معمولاً شامل موارد زیر است:

 • نوع فایل
 • منبع تصویر اصلی
 • اندازه تصویر
 • اندازه های دیگر همان تصویر
 • وب سایت های با استفاده از تصویر
 • تصاویر مرتبط

در حالی که بسیاری از افراد برای بررسی اینکه شخصی محتوای آنها را سرقت می کند ، از جستجوی عکس معکوس استفاده می کنند ، اما این یک ابزار قدرتمند در دست یک بازاریاب دیجیتال باهوش است.

من از جستجوی عکس معکوس برای رشد 26 درصدی بک لینک های خود استفاده کرده ام ، اما این کار می تواند خیلی بیشتر از یافتن بک لینک های بی ادعا باشد. اگر درست انجام شود ، می تواند در حالی که قدرت خود را افزایش می دهید ، برتری بیشتری نسبت به رقبا داشته باشید.

چرا برای جستجوی رقبا از جستجوی عکس معکوس استفاده می کنید؟

بک لینک.

استفاده از جستجوی عکس معکوس در رقبا یکی از بهترین راهکارهای ایجاد لینک برای اکثر مردم است.

نداشتن هرگونه بک لینک دلیل بیش از این است 90 درصد وب سایت ها از Google بازدید نمی کنند.

با بارگذاری عکسی از عکسهای اصلی رقبا یا آرم شرکت ، با یک نگاه می توانید پیوندهای ورودی آنها را ببینید و لیستی از فرصت های لینک دهی را ایجاد کنید.

چرا این مهم است؟

بک لینک عامل ارزشمندی برای رتبه بندی گوگل است. موتور جستجو از لینک های سایت های دیگر به عنوان رأی اعتماد استفاده می کند.

طبق مطالعه توسط بک لینکو، سایتی که جایگاه شماره 1 گوگل را در اختیار دارد ، به طور متوسط ​​3.8 برابر بیشتر از کسانی که در موقعیت های دو تا 10 هستند بک لینک دارد.

با تجزیه و تحلیل اینکه رقبای شما از کجا لینک می گیرند ، می توانید تعیین کنید چه سایت هایی به رشد اقتدار آنها کمک می کنند و یک تکه شیرینی را برای خود تهیه کنید. دریافت این بک لینک ها می تواند به رشد بازدید شما ، ایجاد اقتدار و به طور بالقوه رقیب شما کمک کند.

مقاله مرتبط  3 گام ساده برای بدست آوردن 10،000 بازدید کننده اول شما از Google

به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم شما با من رقابت می کنید. اگر تصویر را به صورت معکوس جستجو کنید ، عکس های قبلی من را مشاهده خواهید کرد:

عکس معکوس جستجو - عکس نیل پاتل ، قبل از برابر

وقتی به پایین این صفحه بروید ، چند صفحه دیگر خواهید دید:

عکس معکوس جستجو - نتایج عکس Neil Patel ، در زیر برابر

اگر همچنان به جستجوی نتایج بپردازید ، خواهید دید که من در سایت هایی مانند این موارد برجسته شده ام:

 • Searchengineland.com (DA 91)
 • Meltwater (DA 77)
 • فوربس (DA 95)
 • Getresponse.com (DA 81)

اینها همه لینک های قدرتمندی هستند که به من کمک می کنند تا دامنه ، ترافیک وب سایت و فروش خود را افزایش دهم.

چگونه می توان با جستجوی عکس معکوس ، رقبای خود را ردیابی کرد

آماده کشف آن فرصت های پنهان لینک سازی که در پشت تصاویر رقبایتان قرار دارند ، هستید؟ در اینجا یک راهنمای گام به گام نحوه انجام آن آورده شده است.

مرحله 1: عکس پیدا کنید

برای ردیابی رقبای خود از چه عکسی باید برای جستجوی عکس معکوس خود استفاده کنید؟ من توصیه می کنم از شخصی که به عنوان نویسنده معتبر شناخته می شود ، از عکس عکس استفاده کنید.

از عکس پروفایل LinkedIn آنها استفاده کنید. آنها احتمالاً همانند عکس من برای خط مشی های وبلاگ نویسی مهمان خود استفاده می کنند.

پروفایل نیل پاتل لینکدین جستجوی عکس معکوس

علاوه بر جستجوی عکس اصلی رقبا – یا اگر رقبا “چهره” ای به آن متصل نیست – آرم برند را جستجو کنید.

مرحله 2: از جستجوی عکس معکوس استفاده کنید

نمی توانید عکسی را در صفحه اصلی Google بارگذاری کنید.

برای بارگیری ویژگی جستجوی عکس عکس ، روی “تصاویر” در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید یا به images.google.com بروید.

از کجا می توان جستجوی عکس معکوس را در صفحه اصلی Google جستجو کرد

بعد ، روی نماد دوربین کلیک کنید.

نماد دوربین جستجوی عکس معکوس google

عکس یا آرم بارگیری شده در مرحله 1 را انتخاب کنید و روی برگه آبی “Upload an Image” کلیک کنید. سپس Google صفحه نتایج را به این شکل بازمی گرداند:

نیل پاتل نتایج جستجوی عکس معکوس

مرحله 3: شروع به جستجوی فرصت ها کنید

اگر از نمونه عکس من استفاده کنید ، اولین نتیجه را به این وبلاگ مشاهده خواهید کرد.

بیشتر به پایین پیمایش کنید ، من را خواهید دید نمایه نویسنده برای CoSchedule. DA این بلاگ 57 است و ابزاری محبوب برای بازاریابان محتوا است. به عنوان یک رقیب ، این نوع سایتی است که می خواهید از آن بک لینک بگیرید یا برای آن پست مهمان ارسال کنید.

داشتن یک پست مهمان در یک سایت دارای مرجع عالی مانند CoSchedule می تواند به اعتبار شما بیفزاید. می توانید از آن استفاده کنید تا خود را بعنوان یک متخصص متخصص در مکان خود معرفی کنید و پیام خود را در مقابل مخاطبان خود قرار دهید.

فراموش نکنید که با جستجوی عکس به جستجوی لوگوی رقیب خود بپردازید! این می تواند به شما کمک کند فرصت هایی را برای لیست شدن در صفحات منابع یا فهرست های ویژه پیدا کنید.

عکس جستجو معکوس - آرم نیل پاتل

چگونه می توان ایده های ارسال مهمان را پیدا کرد وقتی تحقیق معکوس جستجوی تصویر و تحقیق را انجام دادید

اکنون که جستجوی عکس معکوس خود را به پایان رسانده اید ، باید یک لیست اصلی از وب سایت هایی داشته باشید که رقبا برای بک لینک استفاده می کند. حالا چی؟

مقاله مرتبط  نحوه ایجاد تبلیغات خدمات محلی

زمان آن فرا رسیده است که ایده های پست مهمان را بیابید ، صفحه را شروع کنید و هنگامی که سایتی با پست مهمان شما موافقت کرد ، محتوای جذاب را برای بازگشت بازدید به تجارت خود ارائه دهید.

اگر چند ایده ارسال وبلاگ داشته باشید ، زمین بسیار قوی تری خواهید داشت. در اینجا نحوه اطمینان از ارائه محتوای مورد علاقه وب سایت برای شما فراهم شده است.

وبلاگ آنها را بخوانید

شما نمی خواهید اشتباه کنید که یک پست وبلاگ را که قبلاً در وب سایت هدف شما قرار دارد ارسال کنید یا به مخاطبان آنها ارزشی نمی بخشد.

ویراستاران به طور متوسط ​​دریافت می کنند 10 زمین در روز، و 20 درصد از آنها 90 درصد از این زمین ها را به طور کامل نمی خوانند زیرا با یک نگاه می توانند ارزش صرف وقت را نداشته باشند. اطمینان حاصل کنید که میزان 10 درصدی که سردبیران می خوانند باشد.

چطور؟ با مرور کامل وب سایتی که هدف قرار داده اید. پس از خواندن محتوای سایت ، باید بتوانید به س questionsالات زیر پاسخ دهید:

 1. مخاطب کیست؟ B2B ، مدیران عامل ، مادران شاغل در خانه و غیره
 2. سطح مخاطبان چقدر است؟ مبتدی ، متوسط ​​، پیشرفته و غیره
 3. چه نوع محتوایی را ارسال می کنند؟ 3000 آموزش واژه ، نکته ها و نکات سریع ، مقاله های داستانی و غیره
 4. شکافهای محتوایی چیست؟ آیا آنها مقایسه ای بین دو ابزار محبوب را از دست داده اند؟ آیا می توانید دیدگاه متفاوتی در مورد یک موضوع داغ ارائه دهید؟
 5. چه مباحثی بهتر انجام می شود؟ استفاده کنید Buzzsumo برای دیدن اینکه چه پست هایی بیشترین اشتراک را در شبکه های اجتماعی دارند.

تحقیق کلمات کلیدی

هنگامی که چند ایده در ذهن دارید ، همه چیز را با تحقیقات کلمات کلیدی مرتبط کنید.

ارائه یک ایده پست منحصر به فرد برای مهمان همراه با یک کلمه کلیدی دم بلند ، نشان می دهد شما می دانید بازدید کنندگان چگونه به سایت دسترسی پیدا می کنند و بنابراین می توانند برای مخاطبان خود بنویسند.

بعلاوه ، شما می خواهید افراد پست شما را بخوانند. انتخاب یک کلمه کلیدی با میزان مناسب بازدید ، تضمین می کند وبلاگ می نویسید که مخاطبان هدف شما را پیدا می کنند و مصرف می کنند.

از Ubersuggest برای یافتن کلمات کلیدی پربازدید و کم رقابت استفاده کنید. به یاد داشته باشید DA سایت انتخابی خود را بررسی کنید تا بتوانید کلمات کلیدی مناسب را هدف قرار دهید.

استفاده از ubersuggest برای تحقیقات کلمات کلیدی پس از انجام تحقیقات رقابتی جستجوی عکس معکوس

چگونه می توان پست مهمان خود را پس از انجام جستجوی عکس معکوس در رقبای خود برای یافتن فرصت های بالقوه لینک دهی ، تنظیم کرد

من یک راهنمای عمیق در مورد تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس مهم مهمان دارم ، اما در اینجا اصول اساسی وجود دارد که باید هر بار دنبال کنید:

 1. دستورالعمل ها را بخوانید

  همیشه بررسی کنید که سایت دستورالعمل های ارسال مهمان را دارد یا خیر. در صورت لزوم ، آنها را دنبال کنید تا مطمئن شوید پست شما رد نمی شود. طبق تحقیقات انجام شده توسط PointVisable ، 22 درصد از پست های مهمان به دلیل عدم رعایت دستورالعمل ها رد می شوند.

 2. ایمیل را شخصی سازی کنید

  به LinkedIn بروید یا صفحه “درباره” را بخوانید و دقیقاً شخصی را که باید از طریق ایمیل ارسال کنید پیدا کنید. اگر می توانید با نام صاحب وبلاگ را خطاب قرار دهید ، شانس موفقیت شما بیشتر از شروع یک ایمیل با “Dear Dear” است.

 3. خودتان را معرفی کنید

  تخصص ، تقدیرنامه ها و پیوند به سایر مکان هایی که منتشر کرده اید را در صنعت خود بگنجانید. شما می خواهید این شخص درک کند که شما یک عام نیستید. شما یک متخصص با چیز ارزشمند برای اضافه کردن هستید.

مقاله مرتبط  بهترین افزونه های عضویت برای وردپرس

سQالات متداول در جستجوی عکس معکوس

چگونه جستجوی تصویر Google را معکوس کنم؟

به images.google.com بروید و روی نماد دوربین کلیک کنید. تصویر را بارگذاری کرده و بر روی جستجو کلیک کنید.

چگونه جستجوی عکس معکوس Google را در تلفن من انجام می دهید؟

از تصویر انتخابی خود بارگیری یا از آن اسکرین شات بگیرید ، سپس Google را باز کنید (نه برنامه Chrome) در تلفن شما. روی نماد دوربین رنگین کمان ضربه بزنید ، اجازه هرگونه اجازه را درخواست کنید ، سپس روی نماد گالری ضربه بزنید. تصویری از تلفن خود انتخاب کنید و Google نتایج را نشان می دهد. همچنین می توانید از Google Lens برای گرفتن عکس و جستجوی آن استفاده کنید.

چگونه جستجوی تصویر را با Chrome معکوس می کنید؟

اگر از مرورگر Chrome استفاده می کنید (دوباره ، نه برنامه) ، می توانید با کلیک راست روی هر تصویر و انتخاب “جستجو در تصویر در Google” ، جستجوی تصویر را معکوس کنید.

آیا جستجوی عکس معکوس رایگان است؟

آره. این یک ابزار رایگان است که می توانید از طریق Chrome به آن دسترسی پیدا کنید.

عکس خلاصه جستجوی عکس

همانطور که مشاهده می کنید ، جستجوی عکس معکوس ابزاری قدرتمند برای بک لینک است. این می تواند به شما کمک کند بهترین سایت ها را برای بک لینک سازی هدف قرار دهید و به دنبال سایت هایی باشید که رقبای شما را در تجارت خود نتیجه می دهند.

با این حال ، جستجوی یک تصویر فقط شروع کار است. هنگامی که لیستی از سایت ها را بدست آوردید ، با احتیاط و تلاش خود ، ایده های پست وبلاگ را تنظیم کنید تا کسب و کار خود را به عنوان یک متخصص متخصص ایجاد کنید.

فقط ارسال های جذاب وبلاگ شما را به بک لینک هایی تبدیل می کند که برای رتبه بندی بالاتر در جستجو ، جذب افراد مناسب به وب سایت و ورود به کانال فروش خود نیاز دارید.

آیا فکر می کنید جستجوی عکس معکوس روش خوبی برای کسب برتری نسبت به رقبا است؟

مشاوره با نیل پاتل

ببینید آژانس من چگونه می تواند رانندگی کند عظیم مقدار ترافیک به وب سایت شما

 • سئو – باز کردن مقدار زیادی از ترافیک SEO. نتایج واقعی را مشاهده کنید.
 • بازاریابی محتوا – تیم ما محتوای حماسی ایجاد می کند که به اشتراک گذاشته می شود ، پیوند می گیرد و ترافیک را جذب می کند.
 • رسانه پرداخت شده – استراتژی های موثر پرداخت شده با بازگشت سرمایه روشن.

تماس بگیرید