آموزش سئو

مربیگری SEO بهترین راه برای یادگیری چگونگی بهینه سازی وب سایت شما است

جولای 18, 2020

اگر می خواهید وب سایت خود را بهینه کنید ، مربیگری SEO بهترین راه برای یادگیری است

بازاریابی ورودی (SEO) یک جنبه مهم از بازاریابی دیجیتال است. این امر شامل انجام مراحل صحیح در وب سایت شما برای کمک به ظاهر بیشتر در موتورهای جستجو است ، علاوه بر حل مسائل فنی در وب سایت خود ، استفاده از کلمات کلیدی مناسب در مکان های مناسب ، اضافه کردن مطالب بیشتر مانند ارسال صفحات و تصاویر و کار بر روی کسب اطلاعات بیشتر بک لینک این کار تلاش و زمان زیادی را می طلبد ، بنابراین شما باید یک مربی سئو را پیدا کنید تا هنگام یادگیری سئو و استفاده از آن در وب سایت خود به شما کمک کند.

مربیگری SEO چیست؟

مربیگری سئو زمانی است که شما یک متخصص را پیدا می کنید که بهینه سازی موتور جستجو را درک کند تا در مورد آن به شما آموزش دهد و شما را از طریق فرآیند راهنمایی کند. این بدان معنی است که آنها جنبه های مختلف سئو را به شما آموزش می دهند ، چرا مهم است و چگونه می توانید آن را در وب سایت خود اعمال کنید. این مربیان ، در اصل ، از دانش و تجربیاتی که به دست آورده اند برای مربیگری شما بهره می گیرند.

مربیگری سئو شامل صحبت با مربی ، توضیح وضعیت شما ، کسب اطلاعات در مورد سئو و استفاده از توصیه های وی در وب سایت شما است. این فرایند معمولاً شامل یک ساعت کلاس آنلاین و برخی از کارهای خانه است که بر آموزش سئو تمرکز دارد. به خاطر داشته باشید که تعداد کلاس های هر هفته به مربی بستگی دارد.

چرا این بهترین راه برای یادگیری است

مطمئناً با تماشای فیلم ، شرکت در کارگاه ها و گذراندن دوره از وب سایت می توانید در مورد سئو بدانید ، اما استخدام مربی بیشتر از این رویکردهای دیگر به شما کمک می کند. در حالی که فیلم ها می توانند به سرعت اطلاعات را به شما بیاموزند ، اما هیچ راهی برای اعمال آن در وب سایت خود ندارید. همچنین ، کارگاه ها و دوره ها معمولاً افراد زیادی را در آن ها شرکت می کنند که این دوره ها را برای شخصی سازی غیر ممکن می کند.

مقاله مرتبط  دوره رایگان بازاریابی الکترونیکی شما

مربیان سئو با شما خواهند نشست ، از طریق وب سایت خود رفته و به شما کمک می کنند درک کنید که چه چیزی باید تغییر کند. این بدان معناست که شما می توانید در حالی که روی یادگیری سئو تمرکز می کنید ، بدانید که چگونه این امر در وب سایت شما اعمال می شود ، که در دراز مدت به شما کمک می کند. این امر امکان پذیر است زیرا مربیگری SEO می تواند یک تجربه شخصی را ارائه دهد که گزینه های دیگر نمی توانند.

مزایای مربیگری SEO

مربیگری SEO بهترین راه برای یادگیری نخواهد بود مگر اینکه مزایای مختلفی را برای شما فراهم کند. از این گذشته ، مردم نمی خواهند تلاش کنند تا کاری را انجام دهند ، مگر اینکه به آنها کمک کند. به همین دلیل ما می خواهیم برخی از مزایایی را که می توانید در هنگام یادگیری سئو از آنها لذت ببرید و از مربی کمک بخواهید ، یادآور شویم.

خودتان را آموزش دهید

یک مربی سئو به شما کمک می کند تا خود را آموزش دهید و مهارت های لازم برای بهبود درست سئو خود را توسعه دهید. در شرایط دیگر ، می توانید یک تیم SEO یا شرکتی را برای بهبود وب سایت خود استخدام کنید ، اما پس از آن شما این مهارت ها را توسعه نمی دهید. این کار شما را در شرایطی قرار می دهد که برای اداره سئو خود باید دیگران را استخدام کنید.

مهم است که مهارت هایی مانند این ایجاد شود تا بتوانید نحوه استفاده از آن را بفهمید. در غیر این صورت ، شما همچنان به همین اشتباهات در وب سایت خود ادامه می دهید و اگر به درستی یاد نگرفتید ، دیگران را ملزم به رسیدگی به سئو برای شما می کنند ، که این هزینه شما را نیز به همراه خواهد داشت. خلاصه اینکه ، آموزش خود به شما کمک خواهد کرد که بعداً از اشتباهات خودداری کنید.

مقاله مرتبط  یک شریک Google شوید و به حلقه داخلی Google Ads بپیوندید

یادگیری مداوم

از آنجا که شروع به کار بر روی SEO می کنید ، می توانید به راحتی پریشان شوید و به جنبه های دیگر کسب و کار خود توجه کنید. به عنوان مثال ، شما ممکن است برخی از فیلم ها راجع به سئو تماشا کنید و شروع به استفاده از آنها کنید ، اما پس از آن ممکن است متوجه موارد دیگری شوید که باید اصلاح کنید. این امر می تواند باعث شود تا در هنگام تمرکز روی سایر مشکلات ، آموزش سئوی خود را بر روی سیستم مشعل قرار دهید.

اگر با مربی سئو کار می کنید می توانید بر این مشکل غلبه کنید. به این ترتیب ، شما یک برنامه منظم برای یادگیری در مورد سئو و برخی کارهایی که توسط مربی به شما داده شده است دارید تا همچنان به پیشرفت خود ادامه دهید. به این ترتیب یادتان می رود که روی سئو خود کار کنید و از یادگیری این مهارت های لازم برای بهبود وب سایت خود اطمینان حاصل کنید.

موفقیت خود را کنترل کنید

برخی از افراد دوست دارند در بالای وب سایت های خود بمانند و کنترل خود را حفظ کنند. به همین دلیل ، آنها نمی خواهند دیگران را به عهده بگیرند که از SEO برای آنها استفاده کنند ، به خصوص اگر می خواهند این کار به روشی خاص انجام شود. به عنوان مثال ، شما می توانید تیم یا شرکتی را برای کمک به شما استخدام کنید ، اما این بدان معنی نیست که آنها به درستی این کار را انجام می دهند. همچنین می تواند به شکست منجر شود.

مقاله مرتبط  دوره آموزشی رایگان SEO شما

با این حال ، اگر در مورد سئو و چگونگی کاربرد آن در وب سایت خود اطلاعات کسب کنید ، می توانید کنترل بهتری از موفقیت داشته باشید. شما بهترین روشها را برای استفاده بر اساس وضعیت خود یاد خواهید گرفت و همچنین اطمینان حاصل می کنید که SEO به روشی که شما ترجیح می دهید انجام شود. خلاصه اینکه ، اگر به تنهایی SEO را اداره کنید ، بیشترین کنترل را دارید.

شما پاسخگویی دارید

اگر شخص دیگری شما را نسبت به آن پاسخگو نباشد ، کار کردن بر روی کاری دشوار است. مربیان SEO برای پاسخگویی خوب کار می کنند از آنجایی که باید مرتباً با آنها ملاقات کنید ، در مورد پیشرفت خود صحبت کنید و تکالیفی را که به شما اختصاص داده اند انجام دهید. اگر این کارها را نکنید ، مربی می بیند که شما به او گوش ندادید.

این ممکن است عجیب به نظر برسد ، اما فکر پاسخگویی به افراد کمک می کند تا آنچه را که باید انجام دهند انجام دهند. اگر هنگام ایجاد سئو با ایجاد انگیزه خود تلاش می کنید ، ممکن است یک مربی بهترین گزینه برای شما باشد. به این ترتیب ، کسی می تواند به شما بگوید چه باید بکنید و شما را نسبت به کارهایی که از شما خواسته است پاسخگو باشد.

نتیجه

مربیان سئو می توانند به شما کمک کنند تا وب سایت خود را به شکلی افزایش داده و باعث افزایش ترافیک ارگانیک خود شوید. از اینجا ، می توانید به رشد حضور آنلاین خود و ایجاد شغل خود ادامه دهید. حتماً به دنبال مربیان سئو باشید تا بتوانید مهارت های لازم برای بهبود سئوی خود و پیشرفت در رتبه بندی موتورهای جستجو را توسعه دهید.