آموزش سئو

راهنمای بازاریاب برای کار از راه دور

مارس 24, 2021

کار از راه دور از مزیت های گاه به گاه به هنجارها می رسد. تا زمانی که رایانه و اتصال اینترنت داشته باشید ، می توانید در هر زمان و هر مکان وظیفه خود را انجام دهید.

برای بازاریابان ، ایجاد مواد تبلیغاتی ، ملاقات با مشتریان و انجام پروژه هایی از خانه ، هتل ، کافی شاپ ، کتابخانه – اساساً در هر کجا با اتصال به اینترنت.

در حالی که کار از راه دور دارای مزایای زیادی است ، کارکنانی که به طور منظم در دفتر کار می کنند ممکن است برای انتقال از کار منحصر به فرد از این طریق کار دشواری داشته باشند.

در این مقاله ، ما در مورد چگونگی و دلیل کار از راه دور برای بازاریابان صحبت خواهیم کرد.

افزایش محبوبیت کار از راه دور

کار از راه دور سالهاست که وجود دارد.

با این وجود ، بیماری همه گیر COVID-19 این امر را به طور غیرمنتظره ای برای بسیاری از مشاغل عادی جلوه داده و کارفرمایان و کارمندان هم درمورد موفقیت سیستم کار از خانه می دانند.

مطابق با تجزیه و تحلیل محل کار جهانی، شرکت های بزرگی مانند Best Buy ، British Telecom ، Dow Chemical دریافتند که کارگران از راه دور 35 تا 40 درصد بهره وری بیشتری دارند.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که کارمندان کمتر به بیمار مراجعه می کنند و ضمن داشتن همکاری ، احساس قدرت می کنند که به طور مستقل کار کنند. نکته مهم ، بسیاری از افراد به دلیل تبعیض در محل کار یا عدم حمل و نقل ، کمتر گزارش می دهند که بیکاری داشته باشند.

کارمندان معمولاً کار از راه دور را ترجیح می دهند تا اینکه به طور منظم در دفتر کار کنند. در حقیقت، 72 درصد کارفرمایان معتقدند کار از راه دور است منجر به افزایش ماندگاری کارمندان می شود.

این اعداد نشان می دهد که کار از راه دور احتمالاً در اینجا باقی خواهد ماند.

کارمندان راحتی کار از محل مورد نظر خود را ترجیح می دهند. در همین حال ، کارفرمایان می توانند از نیروی کار مولد و کارآمدتری برخوردار شوند. این یک وضعیت برد-برد-برد برای همه است.

مزایای کار از راه دور به عنوان بازاریاب

کار از راه دور به عنوان بازاریاب یک تن فواید دارد. برای بسیاری از افراد ، احساس آزادی و تعادل کار و زندگی وجود دارد که هر روز هنگام ورود به دفتر کار وجود ندارد.

در اینجا پنج مورد از مزایای اصلی کار از راه دور به عنوان بازاریاب آورده شده است.

1. کار از هر کجای دنیا

روزهایی که کارمندان برای رفتن به تعطیلات مجبور به مرخصی بودند ، گذشته است.

تا زمانی که به لپ تاپ و WiFi دسترسی داشته باشید ، می توانید از ساحل تایلند یا کافی شاپ ژاپن محتوای تبلیغاتی ایجاد کنید. تا زمانی که در ساعتهای مورد انتظار خود کار می کنید ، جایی که از آنجا کار می کنید عموماً مهم نیست.

از این رو ، بازاریابان با استعدادی که می خواهند جهان را کشف کنند می توانند کار خود را انجام دهند و همزمان سفر کنند.

2. در زمان دلخواه خود کار کنید

اگرچه این کار توسط هر محل کار مجاز نیست ، اما کار از راه دور ممکن است به شما امکان دهد کنترل بیشتری بر ساعت خود داشته باشید.

اگر شما یک فرد صبح هستید ، می توانید روز خود را از طلوع صبح شروع کنید و تا بعد از ظهر انجام شود. اگر جغد شب هستید ، می توانید بعداً شروع و پایان دهید.

این نوع کارها شما را آزاد می کند تا هر طور که بخواهید از تعطیلات خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید به ورزشگاه بروید ، دیگر نگران حضور در محل کار با موهای مرطوب نباشید – یا اینکه اصلاً دوش گرفتن است ، اگر این مورد شماست.

3. زمان بیشتر برای عزیزان

شما این احساس را می دانید: شما زود بیدار می شوید ، رفت و آمد می کنید ، تمام روز در محل کار “روشن” هستید ، در خانه رفت و آمد می کنید و فقط وقتی وارد در می شوید صرف می شوید.

اگر تو داری یک رفت و آمد طولانی، شما ممکن است قبل از اینکه بچه ها صبحانه خود را تمام کنند از در بیرون باشید یا احساس نکنید که می توانید در پایان روز با دوستانتان بیرون بروید.

با کار از راه دور ، ممکن است وقت بیشتری داشته باشید تا به بچه ها کمک کنید تا خود را برای مدرسه آماده کنند یا با شخص مهم دیگر خود مکالمه کنند.

مقاله مرتبط  چگونه می توان نمونه های گواهی را در کمپین های پولی اهرم کرد

پس از اتمام تحویل های قابل تحویل ، مجبور نیستید یک ساعت در ترافیک صرف کنید. در عوض ، شما فقط می توانید از دفتر خانه خود بیرون بروید و به “زندگی واقعی” خود بروید.

4- از مناطق زمانی استفاده کنید

اگرچه حضور در مناطق زمانی مختلف می تواند جلسات جلسه را کمی چالش برانگیز کند ، اما مزایایی نیز دارد. پایان روز شما در آن روز دنیا آغاز روز است ، به این معنی که می توانید در ساعت 5:00 بعد از ظهر وقت خود از طریق میز کار خود در نیویورک پروژه ای را برای کارگری در سنگاپور ارسال کنید و آنها فوراً دریافت می کنند ساعت 5:00 صبح وقتشان است.

در حالی که می خوابید ، آنها می توانند کار کنند و تقریباً مانند این است که پروژه شما برای رسیدن به مهلت مقرر در طول زمان حرکت کرده است.

5. پس انداز کنید

کار از راه دور می تواند به شما در پس انداز پول کمک کند.

لازم نیست پولتان را برای بنزین ، کمد لباس حرفه ای یا یک ناهار گران قیمت در کافه تریا هزینه کنید – که ممکن است به 4000 دلار در سال.

یک مطالعه FlexJobs پیدا شد مسافر متوسط ​​سالانه 2000 تا 5000 دلار برای بنزین ، تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه و بیمه هزینه می کند (که اگر رانندگی کمتری داشته باشید هزینه کمتری دارد). اگر از خانه کار می کنید ، این پول می تواند در جیب شما بماند.

علاوه بر هزینه های حمل و نقل ، خانوارها سالانه 1866 دلار برای لباس و 3،459 دلار برای “غذای خارج از خانه” هزینه می كنند. به عنوان یک بازاریاب از راه دور ، فقط ممکن است لازم باشد هنگام تماس های ویدیویی لباس بپوشید و از آشپزخانه خود آشپزی کنید.

چالش های کار از راه دور به عنوان بازاریاب

همه چیز عالی نیست ، از جمله ترتیب کار از راه دور. در اینجا چند مانع وجود دارد که ممکن است بازاریابان دور از دفتر کار باشند.

1. بازپرداخت تجهیزات اداری

بازاریابانی که محتوای ویدیویی ایجاد می کنند و تصاویر را ویرایش می کنند ممکن است به یک رایانه و نرم افزار پیشرفته نیاز داشته باشند. همچنین ممکن است لازم باشد تنظیم دفتر کار در منزل را خریداری کنید. چه کسی صورتحساب را تأیید می کند؟

بسیاری از شرکت های بزرگ تجهیزات با کیفیتی را برای بازاریابان فراهم می کنند ، اما ممکن است آژانس ها و استارتاپ های کوچک این امتیازات را ارائه ندهند.

اگر برای موقعیتی از راه دور مصاحبه می کنید ، نترسید که قبل از قبول موقعیت از آنها در مورد این هزینه ها بپرسید: چه کسی هزینه اتصال به اینترنت ، نرم افزار یا تجهیزات را پرداخت می کند؟ آیا کارفرمای شما کمک هزینه دفتر خانه تهیه می کند؟

2. ایجاد روابط دشوار است

ممکن است بازاریابان مستقر در یک دفتر کار ایجاد روابط واقعی با تیم یا رئیس خود را آسان تر کنند.

همانطور که آنها وظایف را با هم انجام می دهند ، می توانند صحبت های کوچک کنند و یکدیگر را بهتر بشناسند. در مقابل ، کار از راه دور به این معنی است که شما فقط در جلسات می توانید با همکاران صحبت کنید. (اگرچه گپ های گروهی خارج از موضوع غیر معمول نیستند.)

علاوه بر این ، شما دقیقاً با رئیس خود کار نمی کنید. از این رو ، آماده شدن برای ارتقا یا بهبود روابط حرفه ای با رئیس خود ممکن است چالش برانگیز باشد. برای ساختن رفاقت باید مراحل اضافی بردارید.

نکاتی برای موفقیت آمیز کار از راه دور

چگونه می توانید به عنوان یک کارگر از راه دور موفق شوید؟ بیایید نگاهی به این نکات بیاندازیم که می تواند به شما کمک کند.

حواس پرتی را به حداقل برسانید

به عنوان یک بازاریاب از راه دور ، نباید تحت نظارت رئیس یا همکاران خود باشید. تا زمانی که محصولات قابل تحویل خود را به پایان برسانید ، می توانید در هر زمان و هر مکان کار کنید.

نکته منفی این است که شما همچنین ممکن است مستعد حواس پرتی باشید. هنگامی که هیچ کس پشت سر شما را تماشا نمی کند آسان است که با یک اعلان رسانه اجتماعی کنار گذاشته شوید.

چگونه حواس پرتی را به حداقل برسانیم؟ برخی از نکات عملی شامل موارد زیر است:

تلفن خود را در اتاق دیگری قرار دهید

در حالی که به احتمال زیاد در بعضی از روزها به تلفن خود احتیاج دارید ، درصورتی که برای کارتان لازم نیست ، آن را در اتاق دیگری قرار دهید. در غیر این صورت ، ممکن است به جای ماندن در وظیفه ، خود را در حال پیمایش در توییتر ببینید.

مقاله مرتبط  خدمات مشاوره بازاریابی از طریق ایمیل

زمان استراحت خود را برنامه ریزی کنید

اکثر بازاریاب ها یک روز برای انجام کارهایی مانند نوشتن پست در وبلاگ ، بهینه سازی سئو و برنامه ریزی برای بازاریابی تلاش می کنند. کارهای شلوغ ممکن است شما را وسوسه کند که 30 دقیقه بدون برنامه ریزی استراحت کنید و به سرعت به یک ساعت وقفه تبدیل شود.

برای اینکه از این کار جلوگیری کنید ، قبل از شروع روز ، زمان استراحت و مدت زمان استراحت خود را تنظیم کنید. هشدارها و تایمرها را تنظیم کنید تا خود را مجبور کنید تمرکز خود را حفظ کنید.

پربارترین زمان خود را بفهمید

چه زمانی بیشترین بازدهی را دارید؟

به گزارش بی بی سی ، 11 صبح روز است پربارترین زمان روز البته این ممکن است در هر شخص متفاوت باشد.

نکاتی برای موفقیت در کار از راه دور - پربارترین زمان خود را بفهمید

مشخص کنید چه زمانی در اوج بهره وری هستید و پس از آن با کارهای دشوار کنار بیایید. به عنوان مثال ، یک فرد صبح می تواند صبح با کارهای با اولویت بالا شروع کند و بعد از ظهر توجه خود را به کارهای کم اهمیت تر معطوف کند.

خودتان وقت بگذارید

تنظیم تایمر فقط برای وقفه نیست. همچنین می توانید از آن برای تعیین ضرب الاجل های خودخواسته یا اجازه دادن به خودتان برای دور شدن از یک کار پرتنش استفاده کنید.

برای پروژه هایی که باید به زودی انجام شوند ، می توانید یک تایمر 60 دقیقه ای تنظیم کنید و به خود بگویید تا زمانی که تایمر خاموش نشود ، حتی نمی توانید ایمیل خود را چک کنید. بعدا می توانید به آن برگردید ، اما بازگشت با چشمان تازه می تواند به شما در بهبود آنچه ایجاد کرده اید کمک کند.

اگر روی یک چیز طاقت فرسای ذهنی مانند یک قطعه بسیار احساسی کار می کنید ، می توانید یک تایمر نیز برای خود تعیین کنید. اگر می دانید که برای سلامتی خود باید از آن فاصله بگیرید ، اگر احساس کنید که فقط یک ساعت باید به آن نگاه کنید ، کنار گذاشتن احساسات منفی بسیار آسان تر خواهد بود.

اگرچه می توانید از تایمر تلفن خود استفاده کنید ، گزینه های دیگری برای ردیابی زمان وجود دارد که می تواند به شما در رسیدن به حداکثر بهره وری کمک کند. بعلاوه ، این ممکن است راحتتر بودن ساعت در روز را راحت کند تا ناگهان به بالا نگاه نکنید و متوجه نشوید که ساعتی قبل از کار خود خارج شده اید.

یک فضای کاری ایجاد کنید

داشتن فضای کاری اختصاصی کلید به حداکثر رساندن بهره وری و تمرکز است. فضای کاری ایده آل می تواند به شما کمک کند تا روحیه انجام کار را بدست آورید.

در اینجا چند نکته برای ایجاد یک فضای کاری خوب برای بازاریابان آورده شده است.

یک نقطه خوب انتخاب کنید

در یک دنیای کامل ، می توانید در فضایی که هیچ کس دسترسی چندانی به آن ندارد مانند اتاق خواب اضافی دفتری را تأسیس کنید. یک فضای کاری ایده آل باید به شما کمک کند تا در مبارزات فعلی بازاریابی خود تمرکز کنید. از این رو ، منطقه ای آرام و بدون حواس پرتی را انتخاب کنید.

به عنوان مثال ، فضای کاری Li-Chi Pan با میز مجهز به iMac و لامپ آن را ساده نگه می دارد. کل تنظیمات او در کنار پنجره ای پانوراما قرار دارد که نورپردازی گسترده و منظره ای زیبا از پشت بام های سیدنی را فراهم می کند.

نکاتی برای موفقیت در کار از راه دور - مکان خوبی برای فضای کاری انتخاب کنید

با این حال ، این گزینه برای همه در دسترس نیست.

اگر فضای خالی ندارید ، خود را در محلی که ممکن است بدون حواس پرتی باشد ، مستقر کنید ، حتی اگر این به معنای رو به دیوار روی میز آشپزخانه شما باشد. از تنظیم فضایی در فضای خود خودداری کنید اتاق خواب، زیرا ممکن است مشاهده آن به عنوان یک مکان استراحت دشوارتر باشد.

صحنه کار از راه دور خود را تغییر دهید

حتی وقتی فضای کاری شما زرق و برق دار به نظر می رسد ، گاهی اوقات طولانی کار کردن از خانه می تواند منجر به کسالت شود. پس از همه ، هنگامی که شما در اطراف دیگران در دفتر هستید ، آنچه می بینید دائما در حال تغییر است.

من بسیار توصیه می کنم در صورت امکان در کافی شاپ ، کتابخانه یا فضای کار مشترک کار کنید. این نمی تواند فقط خستگی را از دیدن همه چیز در طول روز برطرف کند ، اما اگر کسی هستید که با شرکت پیشرفت می کند ، می تواند از احساس انزوا جلوگیری کند.

مقاله مرتبط  بهترین بررسی نرم افزار ERP سال 2020

برای لیست کارها یا ایده های خود هیئت مدیره داشته باشید

بازاریاب ها معمولاً برای کارهای مختلف یا ایده های کمپین بازاریابی ، یادداشت های چسبنده زیادی دارند. نکته خوب در خانه بودن و نه دفتر کار این است که شما می توانید این کار را به هر صورتی که می خواهید ترتیب دهید زیرا کنترل فضا را بر عهده دارید.

داشتن تابلویی را در نظر بگیرید که بتوانید برنامه یا طرح های خلاقانه خود را برای کمک به سازماندهی در آن قرار دهید.

مثلا، این فضای کاری توسط Oh Happy Day یک صفحه شیشه ای شفاف دارد که در آن یک بازاریاب می تواند اولویت های هفته خود را قرار دهد.

نکاتی برای موفقیت آمیز کار از راه دور - برای لیست کارها یا ایده های خود تابلویی تهیه کنید

تجهیزات دفتری و اداری مناسب برای موفقیت در کار از راه دور تهیه کنید

از کارفرمای خود بخواهید تجهیزات شما مانند مانیتور ، ماوس و صفحه کلید را تهیه کند. همچنین می توانید در مورد بازپرداخت لوازم اداری یا حتی مبلمان مورد نیاز مانند میز استعلام کنید.

اگرچه ممکن است بیشتر کارهای شما از طریق ابزار کنفرانس ویدیویی امکان پذیر باشد ، اما برخی از مشتریان ترجیح می دهند با تلفن صحبت کنند. اگر این مورد برای شما مناسب است ، از کار خود در مورد گرفتن تلفن کار برای خود بپرسید تا مشتری نداشته باشید که با شماره شخصی شما تماس بگیرد.

متأسفانه ، این هزینه ها اغلب دیگر از مالیات کسر نمی شوند برخی از ایالات این اجازه را می دهید ، بنابراین مطمئن شوید که قوانین خود را بررسی کرده و در صورت لزوم با یک متخصص مالیات صحبت کنید.

اطمینان حاصل کنید که WiFi شما به اندازه کافی کار می کند

خواه از خانه یا ساحل کار می کنید ، مطمئن شوید که اتصال اینترنت شما قوی است. نمی خواهید کار درست قبل از پشتیبان گیری یا قطع تماس مشتری حذف شود.

من به شدت توصیه می کنم از شبکه های خصوصی مجازی (VPN) استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که شما یک اتصال امن و خصوصی خواهید داشت. برخی از آژانس های بازاریابی همچنین ممکن است از VPN بهره مند شوند زیرا به آنها کمک می کند هنگام جستجوی از کشور یا منطقه خاصی نتایج جستجوی ارگانیک را تعیین کنند ، به تبلیغات YouTube بپردازند و آنالیز رقبا را انجام دهند.

بردهای کار خود را از راه دور جشن بگیرید

آیا کمپین بازاریابی شما نتایج رکوردشکنی به همراه داشت؟ آیا مشتری جدیدی پیدا کرده اید؟ هر دستاورد پیشگام دلیلی برای جشن گرفتن است.

متأسفانه ، ممکن است در هنگام کار در خانه یا مکانی دور افتاده ، موفقیت ها و موفقیت های شما به چشم نیاید.

یک راه حل بالقوه تشویق هم تیمی ها و کارفرمایان برای تنظیم سیستم اعلامیه هر زمان که شما و هم تیمی هایتان برنده شوید. این کار می تواند به سادگی اعلام موفقیت در یک گفتگوی گروهی اختصاصی یا ارسال یک ایمیل با لیستی از موفقیت ها باشد.

نتیجه

درست مثل هر چیز دیگری ، کار به عنوان بازاریاب از راه دور با مزایا و معایب همراه است. بهره وری ممکن است افزایش یابد و پول پس انداز شود – هم برای کارمندان و هم برای کارفرمایان – اما ممکن است کمی تنها شود.

تا زمانی که بتوانید عوامل حواس پرتی را به حداقل برسانید و فضای کاری اختصاصی داشته باشید ، می توانید پروژه ها و کمپین های بازاریابی خود را با موفقیت به انجام برسانید. فراموش نکنید که تجهیزات مناسب را از کارفرمای خود بخواهید و اطمینان حاصل کنید که به WiFi دسترسی دارید.

هر زمان که شما و تیم بازاریابی دیجیتال خود پیروزی های بزرگ یا کوچکی را تجربه می کنید ، موفقیت های خود را جشن بگیرید. به این ترتیب ، همه انگیزه دارند حتی اگر از هم جدا باشند ، بهترین تلاش خود را انجام دهند.

چگونه به عنوان بازاریاب از راه دور موفق خواهید شد؟

مشاوره با نیل پاتل

ببینید آژانس من چگونه می تواند رانندگی کند عظیم مقدار ترافیک به وب سایت شما

  • سئو – باز کردن مقدار زیادی از ترافیک SEO. نتایج واقعی را مشاهده کنید.
  • بازاریابی محتوا – تیم ما محتوای حماسی ایجاد می کند که به اشتراک گذاشته می شود ، پیوند می گیرد و ترافیک را جذب می کند.
  • رسانه پرداخت شده – استراتژی های موثر پرداخت شده با بازگشت سرمایه روشن.

تماس بگیرید