آموزش سئو

بیاموزید چگونه محتوای SEO را ایجاد کنید که بیشتر بازدید کنندگان وب سایت را به خود اختصاص می دهد

آوریل 28, 2020

خصوصیات محتوای وب سایت عالی چیست؟

اینترنت مکانی بسیار رقابتی است ، بنابراین صفحه وب شما باید برای جذب آن دارای اطلاعات جذاب و ارزشمندی باشد و باید کلمات کلیدی صحیحی را که در آخرین کلاس خود مورد بحث قرار دادیم باشد. شما به محتوا نیاز دارید که فوراً توجه مردم را به خود جلب کند و باعث شود آنها در مورد آن صحبت کنند. این باید بسته به طاقچه شما برای مخاطبان جهانی یا محلی نوشته شود و زبان مورد استفاده نباید پیچیده باشد. این باید بهترین منبع در وب برای موضوعی باشد که مورد بحث قرار می گیرد. فقط در این صورت توسط افراد بیشتری خوانده خواهد شد و امیدوارم تعداد معدودی از آنها به اشتراک بگذارند. هنگامی که Google می آید برای خزیدن و ایندکس کردن البته. (اما این برای درس دیگری است)

اگر می خواهید بیشتر بازدید کننده وب سایت داشته باشید باید محتوای وب سایت جدید ایجاد کنید

بسیاری از افراد فکر می کنند محتوای وب سایت که به وب توجه می شود ، مربوط به SEO است. این تنها بخشی از مواردی است که برای جلب توجه مخاطبان هدف لازم است. جلب علاقه مخاطبان بزرگ اینترنت تا حد زیادی به این بستگی دارد که محتوای شما چقدر خوب است و چه نوع اطلاعات ارزشمندی را ارائه می دهد. ویژگی های اصلی محتوای خوب چیست؟

مقاله مرتبط  نحوه کار با خرید دیجیتال "خرید آنلاین ، تحویل در فروشگاه" (BOPUS)

محتوا که ترافیک ارگانیک را به یک سایت هدایت می کند ، دارای خصوصیات زیر است:

  • معنی دار و مهم برای مخاطبان هدف شما
  • این با کلمات کلیدی که بسیار جستجو می شوند بهینه شده است
  • تازه ، جالب و جذاب
  • این بک لینک های ارزشمند زیادی به دست می آورد

کیفیت محتوا برای هرگونه فعالیت SEO بسیار مهم است. باید معتبر و چشمگیر باشد و کلمات کلیدی مناسبی را در بر بگیرد. این اطلاعات باید دارای اطلاعات ارزشمند و منحصر به فردی باشد که در سایر صفحات وب مشاهده نشده است. دادن آمار برای پشتیبان گیری از جزئیات ارائه شده ، اعتبار این اطلاعات را می دهد. محتوای با کیفیت بالا اصل است و به مطالعه عمیق موضوع خود می پردازد. داده منحصر به فرد را ارائه می دهد که تاکنون منتشر نشده است. مثالهای مطالعه موردی آورده شده است که بینشی در مورد اطلاعات ارائه شده می دهد. اطلاعات از بسیاری از منابع معتبر و معتبر گرفته شده است. اطلاعات داده شده چشم انداز منحصر به فردی در مورد این موضوع ارائه می دهد. محتوای ارائه شده جذاب و همیشه با آخرین مطالب به روز می شود تا افراد هر بار که از صفحه بازدید می کنند چیز جدیدی پیدا کنند. کیفیت و جذاب بودن محتوا باعث ایجاد علاقه می شود. مردم در صفحات رسانه های اجتماعی بحث می کنند که منجر به لایک و اشتراک گذاری می شود و در نهایت منجر به ایجاد بک لینک های بیشتر می شود. این امر افراد بیشتری را به سمت سایت شما سوق می دهد ، این امر باعث محبوبیت و تبدیل بالاتر می شود.

کلمات اساس استراتژی بازاریابی ورودی هستند – آنها عامل محرک موفقیت SEO هستند

به دست آوردن اطلاعات خوب به تنهایی مهم نیست. باید به خوبی سازماندهی شود تا افرادی که آن را می خوانند ، به راحتی اطلاعات را بدست آورند. سازماندهی محتوا به اندازه اصالت محتوا برای کیفیت محتوا اهمیت دارد. محتوایی که می دهید باید دارای جریان منظم و اطلاعات واضح باشد. به پاراگراف هایی تقسیم می شود که خواندن آن را آسان می کند. همچنین باید زیر عناوین مناسب را داشته باشد ، فقط در این صورت افراد جذاب آن را پیدا می کنند. بعد از اینکه خواننده به خواندن آن پایان داد ، مدتها بعد اطلاعات را حفظ می کنند. این امر به اندازه کافی آنها را تحت تأثیر قرار می دهد تا بتوانند اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند تا تصمیم گیری در مورد خرید کنند.

نحوه نوشتن پست های موثر وبلاگ در برنامه درسی دوره آموزشی SEO ما پوشانده شده است

به احتمال زیاد گوگل با توجه به کیفیت محتوای موجود در آن ، رتبه های بالاتری را به صفحات یک صفحه و یک صفحه اختصاص می دهد. به همین ترتیب ، افراد براساس کیفیت اطلاعات موجود در آن ، صفحه ای را در صفحه رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند. هنگامی که محتوای وب سایت ارزش خواندن و اشتراک گذاری را دارد ، به صفحه ای که آن را نمایش می دهد و همچنین به سایتی که در پشت آن است ، ترافیک زیادی را هدایت می کند. اگر محتوای اصلی ، جذاب و منظم باشد ، محتوای شما می تواند چنین جذابیتی را کسب کند. پست ها یا صفحات وبلاگ وب سایت را با این ویژگی ها ایجاد کنید و باید در مدت زمان کوتاهی حجم زیادی از ترافیک ارگانیک وارد سایت خود را تجربه کنید. (اگر برای پشتیبانی از محتوای جدید خود پیوندهایی دارید)

بیایید به کلاسهای آموزش سئو شخصی یک به یک ما بپیوندید و یک مربی SEO در سمت خود بگیرید.

مقاله مرتبط  نحوه استفاده از بینش LinkedIn به روشی عملی

پاسخی بگذارید