آموزش سئو

بهینه سازی سمینار Google My Business

آوریل 11, 2020

گروه ملاقات با بازاریابی دیجیتالی کسب و کار کوچک به سرپرستی سانجو به اندازه کافی خوب بود که من را دعوت کرد تا با گروه خود در گلن الین ، ایلین ، صحبت کنم. در تاریخ 2/26/20

در اینجا پیوندی به گروه آنها برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنها وجود دارد: https://www.meetup.com/Small-Business-Social-Media-Marketing/

آنها سمینارها و کارگاههای رایگان را در مورد مباحث بازاریابی مشاغل کوچک مانند تبلیغات در فیس بوک ، انتخاب بهترین برنامه خبرنامه ، استفاده مؤثر از صفحات فرود برای وب سایت کسب و کار شما ، کانالهای رسانه اجتماعی ، برگزار می کنند ، چه موقع برای استفاده از هر یک ، وردپرس برای وب سایتهای تجاری کوچک و موارد دیگر. .

مقاله مرتبط  بزرگترین روند سئو شما نادیده گرفته اید

هر چند هفته یک موضوع جدید وجود دارد ، بنابراین اگر نزدیک به گلدن الیین زندگی می کنید و می خواهید در مورد بازاریابی آنلاین اطلاعات بیشتری کسب کنید ، ثبت نام می کنم.

علاوه بر رفتن به اسلایدها در این سمینار ، ما همچنین به صورت زنده یک حساب کاربری Google My Business را بهینه می کنیم ، تصاویر جدید و یک پست را اضافه می کنیم تا به شما نشان دهد که مدیریت و بهینه سازی GMB شخصی شما چیست.

مقاله مرتبط  چگونه مشترکان YouTube خود را دو برابر کنیم (بدون خرید آنها)

اگر در مورد GMB در مورد مشاغل کوچک خود سؤالی دارید ، آنها را در نظرات زیر بگذارید و من به موقع به آنها پاسخ خواهم داد.

من خوشحالم که بخشی از دوره آنلاین جستجوگرها را آموزش شخصی Google My Business را ارائه داده ام.

برای کسانی که از طریق تلفن یا سایر دستگاه های تلفن همراه از این طریق هستند ارتباط دادن ممکن است برای شما بهتر کار کند ، یا PDF را بارگیری کنید.

برای پیشبرد اسلایدها روی ارائه زیر کلیک کنید.

این کد QR را بر روی تلفن خود اسکن کنید تا به راحتی در این سمینار Google My Business من پیدا کنید.

مقاله مرتبط  سریعترین (و ارزانترین) راه برای ضرب و شتم رقابت های خود

چطوری انجامش دادم؟ کسب و کار من را از نظر Google رها کنید: https://g.page/1on1-seo-training/review؟rc

پاسخی بگذارید