آموزش سئو

بهترین پلاگین تغذیه رسانه های اجتماعی؟

مارس 24, 2021

دبلیو
مورچه به راحتی فیدهای رسانه های اجتماعی را در وبلاگ خود نمایش دهید؟ در این بررسی Smash Balloon ، به بررسی مزایا و معایب آن خواهیم پرداخت تا بفهمیم آیا این بهترین پلاگین تغذیه رسانه های اجتماعی است.

اگر حضور در شبکه های اجتماعی دارید و اخیراً وبلاگی را شروع کرده اید ، جاسازی خبرمایه های رسانه های اجتماعی در سایت شما راهی عالی برای ارائه محتوای اضافی به خوانندگان شما است. به علاوه ، می تواند به شما کمک کند تا رسانه های اجتماعی خود را نیز دنبال کنید.

و نیازی نیست که در مورد برنامه نویسی برای قرار دادن فیدهای رسانه های اجتماعی در وردپرس چیزی بدانید. با ابزار مناسب آسان است.

در این بررسی Smash Balloon ، ما ویژگی ها ، عملکرد ، قیمت گذاری و موارد دیگر را مرور خواهیم کرد ، بنابراین شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا این پلاگین مناسب رسانه های اجتماعی مناسب شما است.

آرم بالون سر و صدا

طرفداران:

 • آسان برای استفاده
 • بسیاری از گزینه های سفارشی سازی
 • نمایش انواع خوراک های متعدد
 • SEO Friendly
 • پاسخگو همراه
 • Feed Backup و Smart Caching
 • پسندیدن ، اشتراک گذاری ، نظرات و عکس العمل ها را نشان دهید

Smash Balloon با بیش از 1،300،000+ کاربر در سراسر جهان بهترین افزونه فید اجتماعی وردپرس در بازار است. هم استفاده از آن آسان است و هم بسیار قدرتمند است. می توانید به سرعت خوراک های رسانه های اجتماعی را در هر نقطه از وب سایت وردپرس خود جاسازی کنید بدون اینکه کدی بنویسید

Smash Balloon 5 افزونه فید اجتماعی مختلف را برای انتخاب ارائه می دهد: Instagram Feed Pro ، Custom Facebook Feed Pro ، Twitter Twitter Feeds Pro ، Feed برای YouTube Pro و Social Wall Pro.

همه فیدها کاملاً قابل تنظیم هستند. شما می توانید از بین ده مورد چیدمان خوراک انتخاب کنید و آنها به طور خودکار با موضوع ، قلم و سبک وردپرس شما متناسب با نام تجاری شما سازگار می شوند.

امروز Smash Balloon را دریافت کنید!

چرا فیدهای اجتماعی را در وبلاگ خود قرار دهید؟

قبل از اینکه به بررسی Smash Balloon بپردازیم ، اجازه دهید از مزایای نمایش فیدهای رسانه های اجتماعی در وبلاگ شما استفاده کنیم.

 • رسانه های اجتماعی خود را دنبال کنید و درگیر شوید

خوانندگان وبلاگ شما ممکن است ندانند که شما در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام یا فیس بوک هستید. اما با قرار دادن فیدهای رسانه های اجتماعی در وبلاگ خود ، می توانید آنها را ترغیب کنید تا شما را دنبال کنند و با پست های شما تعامل داشته باشند.

برای تقویت تبدیل و فروش خود ، باید اثبات اجتماعی را در وبلاگ خود نشان دهید. با Smash Balloon می توانید یک خوراک هشتگ اینستاگرام را در وبلاگ خود قرار دهید تا محتوای تولید شده توسط کاربر را به نمایش بگذارد. وقتی خوانندگان وبلاگ شما ببینند که افراد دیگر به شما اعتماد دارند ، آنها را ترغیب می کند که به خوانندگان ، مشترکان و مشتریان وفادار نیز تبدیل شوند.

به جای اینکه مجبور شوید هر بار که پست جدیدی ایجاد می کنید ، به صورت دستی محتوای اجتماعی جدیدی را در وبلاگ خود منتشر کنید ، می توانید با جاسازی مستقیم خوراک خود در وب سایت خود ، در وقت صرفه جویی کنید. فیدهای اجتماعی تعبیه شده شما با جدیدترین مطالب به طور خودکار به روز می شوند تا بتوانید در کارهای مهم تری مانند رانندگی به وبلاگ خود کار کنید.

تعبیه خوراک رسانه های اجتماعی در وبلاگ شما در واقع می تواند به بهبود بهینه سازی موتور جستجو (SEO) شما کمک کند. با Smash Balloon ، Google می تواند محتوای جاسازی شده رسانه های اجتماعی شما را مانند پست وبلاگی بخواند که به شما کمک می کند در نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشید.

اکنون که از مزایای نمایش فیدهای رسانه های اجتماعی در وبلاگ خود مطلع شدید ، بیایید بررسی دقیق Smash Balloon را شروع کنیم.

5+ روش استفاده از Smash Balloon در وبلاگ شما

Smash Balloon 5 افزونه خوراک رسانه های اجتماعی مختلف را ارائه می دهد که می توانید در وبلاگ خود استفاده کنید و می توانید از هر یک از این افزونه ها به روش های مختلف استفاده کنید.

اجازه دهید بیش از هر یک از آنها را مرور کنیم.

Instagram Feed Pro

بررسی بالون سر و صدا instagram feed pro

Instagram Feed Pro به شما امکان می دهد به راحتی فیدهای قابل تنظیم اینستاگرام را در وبلاگ خود نمایش دهید.

شما می توانید فیدهای کاربر ، فیدهای هشتگ ، فیدهای دارای برچسب ، داستان های اینستاگرام ، فیلم های Instagram TV (IGTV) و موارد دیگر را نمایش دهید. یا می توانید یک خوراک ترکیبی از انواع خوراک مختلف را به نمایش بگذارید.

مقاله مرتبط  بهترین بررسی نرم افزار گپ زنده از سال 2020

حتی می توانید خبرخریدهای Shoppable را در وبلاگ خود نمایش دهید. این به شما امکان می دهد پست های اینستاگرام خود را به URL های سفارشی پیوند دهید ، بنابراین بازدید کنندگان می توانند برای خرید محصول به سرعت روی یک پست کلیک کنند

فیدهای توییتر سفارشی Pro

بالون سر و صدا توییتر سفارشی تغذیه طرفدار

با فیدهای توییتر سفارشی Pro، شما می توانید یکپارچه محتوای توییتر خود را در وبلاگ خود ادغام کنید.

شما می توانید چندین فید توییتر از کاربران مختلف ، هشتگ ها یا اصطلاحات جستجو مختلف را نمایش دهید.

همچنین می توانید فید توییت هایی را نمایش دهید که به حساب شما اشاره دارند. این یک روش عالی برای نشان دادن توصیفات مشتری واقعی در سایت شما است ، مانند مثال زیر:

نمایش توییت های توصیفی مشتری

این افزونه همچنین به طور خودکار کارت های Twitter را ایجاد و نمایش می دهد و همزمان با پیمایش بازدیدکنندگان به پایین خبر شما ، توییت های بیشتری بارگیری می شود.

فیس بوک فید حرفه ای سفارشی

facebook feed pro custom از smash balloon

فیس بوک فید حرفه ای سفارشی به شما امکان می دهد پست ها ، عکس ها ، فیلم ها ، آلبوم ها ، رویدادها ، پیوندها و لیست های پخش را از صفحه فیس بوک خود نمایش دهید.

در اینجا مثالی از فید ویدئو در فیس بوک آمده است:

فید ویدئو فیس بوک به عنوان مثال

حتی می توانید مستقیماً فیلمهای زنده فیس بوک را در فید خود در زمان واقعی پخش کنید ، که یک روش عالی برای تقویت تعامل در وبلاگ شماست.

این پلاگین همچنین به شما امکان نمایش پست ها ، رویدادها ، آلبوم ها یا فیلم ها را از یک گروه فیس بوک می دهد.

فیدهای YouTube Pro

فیدهای بررسی بالون سر و صدا برای youtube

فیدهای YouTube Pro به شما امکان می دهد چندین فید YouTube در سایت خود ، یا در یک صفحه یا در سراسر سایت خود ، نمایش دهید. همچنین می توانید چندین خبرمایه از کانال های مختلف YouTube را در یک فید واحد ترکیب کنید.

با ویژگی پخش جریانی مستقیم ، می توانید به صورت خودکار فید جریان های آینده و فعلی را از کانال YouTube خود نیز نمایش دهید.

طرفدار دیوار اجتماعی

طرفدار دیوار اجتماعی برای ترکیب خبرهای رسانه های اجتماعی

استفاده كردن طرفدار دیوار اجتماعی، می توانید فیدهای اینستاگرام ، فیس بوک ، توییتر و یوتیوب را در یک فید شگفت انگیز در وبلاگ خود ترکیب کنید.

با این کار می توانید همه کانال های رسانه اجتماعی خود را همزمان تبلیغ کنید و محتوای خود را به حداکثر برسانید.

مثال دیوار اجتماعی wpbeginner

همانطور که می بینید ، روش های زیادی وجود دارد که می توانید از خبرخوان های رسانه های اجتماعی Smash Balloon در وبلاگ خود استفاده کنید.

در مرحله بعدی ، بیایید نگاهی دقیق به ویژگی های Smash Balloon بیندازیم.

Smash Balloon Pro

در این بخش ، نکات مثبت Smash Balloon را مرور خواهیم کرد و خواهیم فهمید که چه چیزی باعث شده است که این افزونه برای رسانه های اجتماعی بسیار جذاب باشد.

1. استفاده آسان

با استفاده از Smash Balloon ، برای قرار دادن فیدهای رسانه های اجتماعی در سایت خود ، به هیچ دانش فنی نیاز ندارید.

نصب و استفاده از این افزونه بسیار آسان است. در واقع ، تنها کاری که شما باید انجام دهید کلیک کردن روی یک دکمه برای تنظیم خبرمایه خود است.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید فید فیس بوک را در وبلاگ خود قرار دهید ، کافی است بر روی آن کلیک کنید یک حساب فیس بوک وصل کنید را فشار دهید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

روی اتصال دکمه حساب فیس بوک کلیک کنید

راه اندازی Smash Balloon بسیار آسان است ، در کمتر از 30 ثانیه می توانید یک خوراک رسانه های اجتماعی را در وب سایت خود قرار دهید!

در هنگام راه اندازی ، می توانید تعداد پست هایی را که می خواهید همزمان در خبرمایه خود نمایش داده شود ، زمانی که می خواهید پلاگین پست های جدید را بررسی کند و موارد دیگر ، به راحتی پیکربندی کنید.

2. گزینه های سفارشی بی پایان

خوراک های رسانه های اجتماعی Smash Balloon همیشه خارج از چارچوب عالی به نظر می رسند. به این دلیل که آنها به طور خودکار با قالب ، قلم و سبک وردپرس شما سازگار می شوند.

در اینجا مثالی از خوراک استاندارد اینستاگرام Smash Balloon آورده شده است:

نمایش فید Instagram از بالون سر و صدا

اما ، شما همچنین می توانید با طراحی خوراک رسانه های اجتماعی خود خلاق باشید. شما به راحتی می توانید رنگ پس زمینه ، سبک سرصفحه ، رنگ متن ، رنگ پیوند و موارد دیگر را تنظیم کنید ، بنابراین خبرمایه شما کاملاً با نام تجاری شما مطابقت دارد.

مقاله مرتبط  چگونه آژانس استراتژی دیجیتال را درست انتخاب کنیم
ظاهر خوراک رسانه های اجتماعی خود را سفارشی کنید

همچنین می توانید از بین تعدادی طرح مختلف برای خبرمایه خود انتخاب کنید.

اگر می خواهید فید اینستاگرام را در وبلاگ خود قرار دهید ، می توانید از بین طرح هایی مانند:

 • توری – نمایش پست ها در یک شبکه سازمان یافته از مربع ها ، هم عرض و ارتفاع یکسان.
 • چرخ فلک – چرخ و فلک عکس یا فیلم ایجاد کنید تا محتوای زیادی را در فضای کوچک به نمایش بگذارید.
 • برجسته – پست های خاص را انتخاب کنید تا بزرگتر از دیگران به نظر برسند و در خبرمایه برجسته شوند.
 • سنگ تراشی – به جای قرار دادن عکس ها در مربع ، عکس ها را به صورت ارگانیک در نسبت های مورد نظر خود نمایش دهید.
 • و بیشتر

هر پلاگین طرح های خاص خود را ارائه می دهد که می توانید انتخاب کنید.

به عنوان مثال ، برای فیدهای YouTube ، می توانید از طرح گالری برای ایجاد نمای زیبا استفاده کنید:

طرح گالری خوراک یوتیوب

با Smash Balloon می توانید با سیستم تعدیل بصری ، آنچه را در فیدهای خود نشان دهید ، انتخاب کنید. بنابراین ، اگر نمی خواهید عکس یا پست خاصی از کاربران خاص در خبرمایه شما نشان داده شود ، می توانید آنها را به راحتی پنهان کنید.

شما همچنین می توانید پسندیدن ، نظرات ، اشتراک ها ، بازدیدها و … را در فیدهای خود نمایش دهید ، که یک روش عالی برای نشان دادن اثبات اجتماعی است:

لایک و نظر را در فیدهای اجتماعی خود نمایش دهید

و اگر نگاه کمتری به خوراک خود می خواهید ، می توانید آنها را پنهان کنید.

با استفاده از Smash Balloon می توانید خوراک خود را کاملاً شخصی سازی کرده و دقیقاً تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید ظاهر آن به راحتی نمایش داده شود.

3. پاسخگو و سازگار با موبایل

Smash Balloon همچنین کاملاً پاسخگو و بهینه شده برای موبایل است. این مهم است زیرا بازدید کنندگان شما ممکن است وبلاگ شما را از طریق دسک تاپ ، رایانه لوحی یا دستگاه تلفن همراه مرور کنند.

بنابراین ، شما باید اطمینان حاصل کنید که خبرمایه شما در همه اندازه صفحه نمایش عالی است.

خوشبختانه Smash Balloon با در نظر گرفتن دستگاه های موبایل ایجاد شده است بنابراین خوراک های شما همیشه واضح و خوانا خواهند بود.

در عمل نگاهی بیندازید:

فیدها

یک وبلاگ پاسخگو و مناسب برای موبایل همچنین به شما کمک می کند تا وبلاگ شما در نتایج موتور جستجو رتبه بالاتری داشته باشد.

صحبت از سئو

4. بهینه سازی شده برای سئو

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، یکی از بهترین قسمت ها در مورد Smash Balloon این است که می تواند به شما در افزایش سرسام آور رتبه بندی موتور جستجو کمک کند.

Google تشخیص می دهد که سیستم عامل های رسانه های اجتماعی شما با مارک شما مرتبط هستند و آنها اغلب در صفحه اول نتایج جستجو قرار می گیرند.

به عنوان مثال ، در اینجا یک جستجوی Google برای وبلاگ WPBeginner است:

نتایج جستجوی گوگل برای سیستم عامل های رسانه های اجتماعی نمایش wpbeginner

توجه داشته باشید که چگونه نمایه WPBeginner توییتر و کانال YouTube در نزدیکی بالای صفحه اول قرار گرفته اند.

از آنجا که نمایه های رسانه های اجتماعی در نتایج جستجو دارای رتبه بالایی هستند ، در واقع می توانید با افزودن محتوای مربوط به رسانه های اجتماعی به وب سایت خود ، رتبه بالاتری داشته باشید.

همین امر باعث شده است که Smash Balloon از رقبای خود برجسته باشد.

برخلاف سایر پلاگین های فید رسانه های اجتماعی ، Smash Balloon 100٪ برای سئو بهینه شده است. Smash Balloon از کد سمت سرور در پلاگین های خود استفاده می کند و محتوای شما را مستقیماً در صفحه شما جاسازی می کند.

این امر باعث می شود ربات گوگل بتواند فیدهای رسانه های اجتماعی شما را بخواند درست مانند مطالب وبلاگ شما.

در نتیجه ، محتوای اضافی پویا و قابل جستجو برای موتور جستجو در سایت خود دارید.

جدا از این افزایش فوری در SEO شما ، با تعبیه محتوای رسانه های اجتماعی در سایت خود ، می توانید بازدیدکنندگان را در سایت خود بیشتر نگه دارید.

وقتی افراد زمان بیشتری را در صفحه شما بگذرانند ، Google با رتبه بندی بالاتر در موتور جستجو به وب سایت شما پاداش می دهد.

چه راهی بهتر از قرار دادن یک فید YouTube در کاربران در سایت خود:

go pro youtube feed example

کاربران می توانند فیلم های YouTube ، Instagram یا Facebook را مستقیماً در وب سایت شما مشاهده کنند.

5. عملکرد فوق العاده سریع

آیا نگران کاهش سرعت افزونه های وردپرس هستید؟

این اتفاق نخواهد افتاد زیرا Smash Balloon برای سرعت ساخته شده است.

Smash Balloon برای به حداقل رساندن درخواست ها و کاهش زمان بارگذاری ، داده هایی را که از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی دریافت می کند ، ذخیره می کند.

مقاله مرتبط  بهترین پلاگین حافظه پنهان وردپرس - بررسی 2021

و اگر یک فید YouTube را در وبلاگ خود جاسازی می کنید ، دیگر لازم نیست نگران کاهش سرعت فیلم در سایت خود باشید. Smash Balloon پخش کننده ویدیوی YouTube را در صفحه بارگیری نمی کند تا زمانی که بازدیدکنندگان شما شروع به تعامل با خبرمایه کنند.

با داشتن یک وب سایت سریع می توانید تجربه کاربر را برای بازدید کنندگان وبلاگ خود بهبود ببخشید و امتیاز Google Page Speed ​​خود را افزایش دهید.

همچنین لازم به ذکر است که Smash Balloon دارای یک سیستم ذخیره پشتیبان است. این ویژگی باعث می شود که حتی اگر سیستم عامل اجتماعی خراب باشد ، خبرهای رسانه های اجتماعی شما همچنان در وب سایت شما نمایش داده می شوند.

Smash Balloon Cons

ما می خواستیم نکات منفی Smash Balloon را کشف کنیم ، اما صادقانه بگویم ، واقعاً هیچ موردی پیدا نکردیم.

Smash Balloon تا کنون قدرتمندترین افزونه خوراک رسانه های اجتماعی برای وردپرس است.

بنابراین ، من حدس می زنم که ما را به تنها …

1. فقط برای سایت های وردپرس

Smash Balloon برای وردپرس ساخته شده است. بنابراین ، این بدان معنی است که شما نمی توانید از پلاگین در سایر سیستم عامل های وبلاگ نویسی مانند Squarespace ، Wix ، Weebly و غیره استفاده کنید.

همچنین اگر فروشگاه اینترنتی خود را با Shopify ایجاد کرده اید ، نمی توانید از آن استفاده کنید.

اگر در حال حاضر از WordPress.org برای وبلاگ خود استفاده نمی کنید ، لیست بهترین سیستم عامل های وبلاگ نویسی ما را بررسی کنید تا دلیل بهترین وردپرس را بدانید.

Smash Balloon قیمت و پشتیبانی

در آخر ، بیایید نگاهی به هزینه Smash Balloon و مفید بودن تیم پشتیبانی آنها بیندازیم.

با یکی از افزونه های Smash Balloon با هزینه ای کمتر از 49 دلار در سال برای 1 سایت می توانید شروع کنید. اگر می خواهید از افزونه در بیش از 1 سایت استفاده کنید یا می خواهید به ویژگی های قدرتمندتری دسترسی داشته باشید ، می توانید برنامه خود را ارتقا دهید.

برنامه های قیمت گذاری بالن سر و صدا

Smash Balloon همچنین بسته نرم افزاری All Access را در اختیار شما قرار می دهد که به کلیه محصولات از جمله Instagram Feed Pro ، Custom Twitter Feeds Pro ، Feeds for YouTube Pro ، Custom Facebook Feed Pro ، Social Wall Pro و کلیه محصولات آینده با قیمت 299 دلار در سال دسترسی خواهد داشت.

Smash Balloon پشتیبانی فوق العاده ای از مشتریان خود ارائه می دهد. اگر مشکلی دارید ، می توانید در بخش پشتیبانی اسناد مفید را جستجو کنید. یا می توانید فرم درخواست پشتیبانی را در وب سایت پر کنید و تیم پشتیبانی به موقع پاسخ می دهد.

فقط کافی است این پاسخ های مشتریان خوشحال را بررسی کنید:

ایمیل های پشتیبانی شده از مشتریان بالن سر و صدا

همچنین می توانید برای یافتن چندین نکته و آموزش به وبلاگ Smash Balloon نگاهی بیندازید که به شما در یادگیری نحوه استفاده از افزونه ها کمک می کند.

نمی دانید نسخه های رایگان پلاگین های Smash Balloon وجود دارد؟

اگر بودجه خوبی دارید ، می توانید نسخه های ساده افزونه را از مخزن رسمی افزونه وردپرس دریافت کنید:

با استفاده از نسخه های رایگان ، می توانید به راحتی فیدهای اجتماعی را در سایت خود نمایش دهید ، اما برخی از ویژگی های جذاب عالی مانند توانایی ترکیب چندین فید در یک مورد ، بارگیری خودکار محتوای هنگام پیمایش ، نمایش فیدهای هشتگ یا موارد ذکر شده و موارد دیگر را از دست خواهید داد. .

حکم: آیا Smash Balloon بهترین پلاگین تغذیه رسانه های اجتماعی است؟

در پایان بررسی Smash Balloon ، با خیال راحت می توانیم بگوییم که این بهترین پلاگین تغذیه رسانه های اجتماعی در بازار است.

بالون سر و صدا استفاده از آن بسیار آسان است ، در کمتر از 30 ثانیه می توانید یک خوراک رسانه های اجتماعی را در وبلاگ خود قرار دهید! به علاوه ، با گزینه های سفارشی سازی بی پایان ، ویژگی های قدرتمند بازاریابی در شبکه های اجتماعی ، ویژگی های SEO و عملکرد فوق العاده سریع ، بسیار جلوتر از سایر افزونه ها در این فضا است.

امیدواریم از این بررسی Smash Balloon لذت برده باشید. اگر به دنبال افزونه های بیشتری برای رشد وبلاگ خود هستید ، بررسی SeedProd ما را بررسی کنید تا ببینید آیا این بهترین صفحه سازنده صفحه است.

و فراموش نکنید که در خبرنامه ایمیل ما ثبت نام کنید تا بتوانید محتوای مفیدی مانند این را که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود ، دریافت کنید!