آموزش سئو

بهترین شرکت های پردازش کارت اعتباری سال 2020

سپتامبر 4, 2020

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

در طول سفر مشتری نقاط تماس زیادی وجود دارد. معامله البته یکی از مهمترین آنهاست ، اگر اینگونه نباشد مهمترین.

بنابراین ، نحوه پذیرش پرداخت ها هم برای شما و هم برای مشتری مهم است. شما باید نرم افزار و / یا سخت افزار درستی در اختیار داشته باشید تا مطمئن شوید معاملات برای هر دو طرف ساده و ایمن است.

نه تنها این ، به عنوان یک صاحب مشاغل باید بدانید که از خدمات پست یا هزینه های اضافی غیر ضروری پول نقد دریافت نمی کنید.

بنابراین ، این پست همه مواردی را که باید در مورد انتخاب شرکت پردازش کارت اعتباری مناسب بدانید ، پوشش خواهد داد. بعلاوه ، من بهترین گزینه ها را برای طیف گسترده ای از مشاغل در اندازه های مختلف و با نیازهای مختلف معرفی می کنم.

10 شرکت برتر پردازش کارت اعتباری

  1. مربع
  2. پی پال
  3. FIS
  4. راه راه
  5. داده های خط پرداخت
  6. فیسرو
  7. BitPay
  8. آدن
  9. خدمات تجاری دارما
  10. Fattmerchant

چگونه بهترین شرکت پردازش کارت اعتباری را برای خود انتخاب کنیم

در اینجا برخی از عناصر اصلی وجود دارد که باید هنگام انتخاب شرکت پردازش کارت اعتباری مناسب برای خود در نظر بگیرید:

1. هزینه ها

با دقت به شرایط و هزینه های پرداخت نگاه کنید. شرکت های مختلف مدل های مختلف قیمت گذاری را ارائه می دهند و همه چیز می تواند کمی پیچیده شود.

اولاً ، هزینه های مبادله وجود دارد که درصدی است که شرکت برای هر معامله انجام شده در نظر می گیرد. شرکت های پردازش کارت اعتباری کامل سرویس نیز ماهانه هزینه می کنند. همچنین ممکن است هزینه های اضافی مانند راه اندازی یا حداقل هزینه ماهانه وجود داشته باشد.

2. روش های پذیرش پرداخت

امروزه ، شما به یک شرکت پردازش پرداخت نیاز دارید که بیش از کارتهای اعتباری و نقدی را بپذیرد. کیف پول های دیجیتالی مانند PayPal ، Google Pay یا Apple Pay بسیار محبوب شده اند.

3. تجربه مشتری

هنگام خرید ، مشتریان می خواهند کل تجربه سریع و آسان باشد. این امر به ویژه در تجارت الکترونیکی که باید روند تسویه حساب ساده شود بسیار مهم است.

در حقیقت ، یک روند طولانی و پیچیده پرداخت به شماره سه دلیل است چرا مصرف کنندگان در سال 2020 گاری های خود را رها می کنند.

همچنین امنیت درگاه پرداخت بسیار مهم است زیرا بدیهی است که در اینجا با داده های حساس سروکار داریم. بنابراین ، به دنبال عناصری مانند انطباق و رمزگذاری PCI باشید.

4. تجربه کاربری

مطمئناً شما یا کارمندانتان خواهید بود که در واقع از این سیستم ها استفاده می کنید. بنابراین ، نرم افزار ، برنامه ها و / یا سخت افزار باید کاربر پسند باشد.

بعلاوه ، با استفاده از فناوری ، ممکن است در برخی موارد اشکال یا مشکلی پیش بیاید. این بدان معنی است که شما به یک شرکت پردازش کارت اعتباری نیاز دارید که پشتیبانی برتر مشتری را ارائه دهد. دلیل این امر این است که هرچه پردازنده پرداخت شما کاهش یابد ، فروش بیشتری از دست می دهید.

اکنون می دانید که هنگام تحقیق در مورد شرکت های پردازش کارت اعتباری چه مواردی را باید در نظر بگیرید ، بیایید نگاهی به نحوه کار آنها بیندازیم.

انواع مختلف شرکت پردازش کارت اعتباری

دو نوع اصلی شرکت پردازش کارت اعتباری وجود دارد. این 411 است:

پردازنده کارت اعتباری

پردازنده کارت اعتباری وسیله ای است که از معاملات مراقبت می کند. پردازنده وجوه را از حساب مشتری می گیرد و به حساب بازرگان شما واریز می کند. همچنین اطمینان حاصل می کند که اطلاعات معامله درست است ، مشتری بودجه کافی دارد و به درگاه پرداخت اطلاع می دهد که معامله موفقیت آمیز بوده است.

پردازنده کارت اعتباری کامل و حساب بازرگان

ارائه دهندگان خدمات کامل همان کار را با پردازنده های کارت اعتباری انجام می دهند اما یک حساب تجاری نیز ارائه می دهند ، به این معنی که شما به یک حساب تجاری اضافی در بانک نیازی ندارید. این ارائه دهندگان تمایل دارند هزینه های مبادله کمتری را ارائه دهند اما همچنین هزینه ماهانه و هزینه های اضافی مانند هزینه راه اندازی فوق الذکر و غیره را نیز دریافت می کنند.

مقاله مرتبط  3 گام ساده برای بدست آوردن 10،000 بازدید کننده اول شما از Google

بسته به اندازه عملکرد و میزان پرداختی که دریافت می کنید ، باید محاسبه کنید که کدام نوع شرکت پردازش کارت اعتباری هزینه ها را به طور کلی پایین نگه دارد. به دنبال شرکتهایی باشید که در مورد نحوه فعالیت و گرفتن کارمزد شفاف و سرراست باشند.

شماره 1 – میدان – بهترین گزینه برای سهولت استفاده

مربع یک شرکت پردازش کارت اعتباری کم هزینه و بسیار محبوب برای فروشگاه های آنلاین و آجر و ملات است.

برنامه POS آن از نظر ویژگی ها غنی بوده و کاربرد آسانی دارد. Square همچنین به دلیل ارائه طیف استثنایی و بدون اصطکاک از سیستم های POS معروف است:

پاداش: می توانید نرم افزار و Square Reader را به صورت رایگان دریافت کنید.

زیبایی Square واقعاً در سادگی آن است. این شرکت یک مدل قیمت گذاری شفاف و سرراست را ارائه می دهد: 2.6٪ + 10 ¢ برای هر ضربه (پرداخت از طریق تلفن همراه) ، شیر (کارت تراشه) یا کش رفتن (کارت magstripe) روی POS و 2.9٪ + 30 ¢ برای معاملات تجارت الکترونیکی.

از دیگر مزایای آن می توان به جلوگیری از تقلب فعال ، رمزگذاری انتها به انتها ، ثبت نام سریع و پشتیبانی تلفنی مستقیم اشاره کرد.

اساساً ، Square یک کاربرد همه جانبه است که برای طیف وسیعی از مشاغل یک انتخاب عالی است.

شماره 2 – بررسی پلت فرم تجارت پی پال – بهترین برای افراد و فروشندگان کم حجم

شما بدون شک با PayPal آشنا هستید (مگر اینکه در زیر صخره ای زندگی کرده باشید) ، اما ممکن است با سیستم عامل تجارت آن آشنایی نداشته باشید.

با پلت فرم تجارت پی پال با پرداخت کارت خوان iZettle ، با کد QR ، از طریق تلفن و از طریق پیوندهای خرید اجتماعی می توانید پرداخت ها را بصورت آنلاین ، در فروشگاه ، در حین حرکت انجام دهید:

اگر یک شرکت انحصاری یا کسب و کار کوچک هستید که تازه کار خود را شروع کرده اید ، این پلتفرم یک انتخاب خارق العاده برای شماست. PayPal یک سیستم نرخ ثابت ارائه می دهد که در آن فقط هزینه خدمات پردازشی را که استفاده می کنید پرداخت می کنید.

نکته جالب دیگر در مورد PayPal این است که این مارک تجاری بسیار شناخته شده و قابل اعتمادی است. بنابراین ، تبلیغ این واقعیت که شما پرداخت های PayPal را می پذیرید می تواند منجر به تبدیل بیشتر شود.

به طور کلی ، بستر تجارت PayPal یک راه حل امن ، کاربرپسند و کم هزینه برای مبتدیان ، افراد و فروشندگان کم حجم است.

شماره 3 – FIS – بهترین برای مشاغل کوچک

FIS (Worldpay سابق) یک ارائه دهنده نرم افزار بانکی جهانی است که راه حل های پردازش پرداخت را برای شرکت های بزرگ ، مشاغل کوچک و فروشگاه های تجارت الکترونیکی ارائه می دهد.

با این حال ، این شرکت بیشترین تمرکز خود را بر مشاغل کوچک گذاشته و به طیف وسیعی از صنایع از جمله مواد غذایی ، خرده فروشی ، رستوران ها ، خدمات شخصی و حرفه ای خدمت می کند:

و این جایی است که FIS واقعاً می درخشد زیرا آنها مستقیماً با مشاغل کوچک کار می کنند تا شرایط و نرخ رقابتی به آنها بدهند. برای پیشنهاد باید با FIS تماس بگیرید.

FIS همچنین به دلیل پشتیبانی عالی از مشتری 24/7/365 خود را به عنوان یک ارائه دهنده عالی برجسته می کند. علاوه بر این ، نرم افزار آنها با 1000+ سیستم POS ادغام می شود که اگر نمی خواهید یکی از ترمینال های هوشمند آنها را بخرید عالی است.

اگر صاحب مشاغل کوچکی هستید و می خواهید یک راه حل قابل تنظیم داشته باشید ، FIS برای شما انتخاب شده است.

شماره 4 – راه راه – بهترین برای مشاغل اینترنتی

راه راه با طیف وسیعی از مشاغل آنلاین از جمله تجارت الکترونیکی ، تجارت موبایل ، خدمات اشتراک ، بازارها و سایر سیستم عامل ها طراحی شده است. بنابراین ، اگر در درجه اول یک کسب و کار تحت وب هستید ، Stripe گزینه مورد نظر شماست.

مقاله مرتبط  بهترین بررسی میزبانی اختصاصی سال 2021

آنچه که آن را به بهترین انتخاب برای مشاغل آنلاین تبدیل می کند ، این است که این شرکت تعداد زیادی ادغام از پیش ساخته شده و فرم های آماده پرداخت را برای سیستم عامل های عمده تجارت الکترونیکی ، خدمات اشتراک و موارد مشابه فراهم می کند:

یک مدل قیمت گذاری همزمان با پرداخت 2.9٪ + 30 ¢ بدون هیچ هزینه اضافی ماهانه یا تنظیم وجود دارد.

Stripe همچنین یکی از پیشرفته ترین راه حل های ارائه شده در زمینه فناوری با توجه به ارتقا the سیستم عامل و یادگیری ماشین برای بهینه سازی هوشمند است.

اگر به دنبال پردازنده کارت اعتباری با قیمت رقابتی هستید که به راحتی با تجارت آنلاین شما ادغام شود ، Stripe را انتخاب کنید.

شماره 5 – داده های Payline – بهترین مورد برای بازرگانان پرخطر

داده های خط پرداخت راه حل های پرداخت حضوری ، آنلاین و تلفن همراه برای شرکت های با اندازه های مختلف ارائه می دهد.

این بهترین گزینه برای بازرگانان پرخطر است که برای تأیید حساب برای مکان های دیگر تلاش می کنند. به لطف همکاری با بانک های بزرگ و تیم پشتیبانی برتر ، Payline Data قادر است مدیریت حساب با ریسک بالا را ساده کند.

مدل قیمت گذاری Payline Data کمی پیچیده تر از گزینه های دیگر است که شامل تنظیمات ، ماهانه و سایر هزینه های اضافی است. نگاهی بیاندازید:

با این حال ، می توانید دقیقاً هزینه های ماهانه خود را با استفاده از آنها تعیین کنید ابزار حسابگر پرداخت.

یکی دیگر از مزایای استفاده از Payline Data یکپارچه سازی آن با POS عمده ، سبد خرید و ارائه دهندگان نرم افزار حسابداری ، همراه با API های توسعه دهنده برای یک راه حل قابل تنظیم است.

تا زمانی که هزینه ها را با دقت در نظر بگیرید ، این می تواند ساده ترین و ارزان ترین گزینه برای افرادی باشد که به دنبال یک حساب بازرگان با ریسک بالا هستند.

شماره 6 – Fiserv – بهترین برای خرده فروشان با حجم بالا

این شرکت در صورت نیاز ، یک سرویس پردازش پرداخت راحت ، مطمئن و قابل اعتماد و همچنین خدمات حسابداری پایان به پایان را ارائه می دهد.

چه چیزی باعث می شود فیسرو بهترین انتخاب برای خرده فروشان با حجم بالا این واقعیت است که شما می توانید با قیمت و شرایط مناسب تر به علاوه مبادله کنید. یا می توانید از طریق بستر Clover آن ، نرخ گذاری ثابت را انتخاب کنید.

Fiserv که اخیراً با رهبر پردازش پرداخت بین المللی First Data ادغام شده است ، یک گزینه عالی برای کسانی است که در سطح جهان فعالیت می کنند.

هفت نفر از ده بازرگان دیجیتال به Fiserv اعتماد دارند. به علاوه ، خرده فروشان می توانند طیف وسیعی از روش های پرداخت را که در سراسر جهان محبوب است مانند Alipay بپذیرند.

Fiserv گزینه مناسبی برای خرده فروشان باتجربه ، پر حجم و جهانی است.

شماره 7 – BitPay – بهترین برای پذیرش رمزنگاری

اگرچه از نظر فنی یک شرکت پردازش کارت اعتباری نیست ، BitPay یک شرکت پردازش پرداخت آینده نگر برای کسانی است که می خواهند رمزنگاری را به این مخلوط اضافه کنند.

متعلق به نیروگاه Shark Tank ، مارک کوبان ، BitPay به شما امکان می دهد طیف وسیعی از ارزهای رمزنگاری شده را بصورت آنلاین ، از طریق ایمیل و فروشگاه بپذیرید.

روش کار ساده است – مشتری فاکتور دریافت می کند ، آنها در رمز ارز با نرخ ارز قفل شده پرداخت می کنند ، BitPay پرداخت را به ارز محلی شما تبدیل می کند و روز بعد پرداخت را در حساب خود دریافت می کنید:

با توجه به ماهیت رمزنگاری ، می توانید از سراسر جهان پرداخت کنید بدون اینکه نگران خریدهای تقلبی باشید. علاوه بر این ، BitPay وعده پرداخت نرخ ثابت 1٪ و بدون هزینه مخفی را می دهد.

مقاله مرتبط  4 بهترین شرکت SEO فنی سال 2020

بنابراین ، اگر می خواهید دامنه خود را گسترش داده و به بازار رمزنگاری دسترسی پیدا کنید ، BitPay برای شما مناسب است.

# 8 – Adyen – بهترین برای شرکت های در حال رشد

آدن برای تازه کارها نیست این برنامه از جمله Uber ، Virgin Hotels ، Hunter و Spotify در میان مشتریان خود به حساب می آید. بنابراین ، برای شرکت های در حال رشد که آماده هستند تا تجارت خود را به سطح بعدی برسانند ، مناسب است.

شما می توانید از بهینه سازی معامله برای کمک به شما در کسب بیشترین درآمد از فروش و همچنین گزارش دقیق در سیستم عامل برای درک بهتر مشتریان و کمک به رشد بهره مند شوید:

هزینه ها بسته به روش پرداخت استفاده شده متفاوت است. با این حال ، Adyen لیستی شفاف از تمام هزینه های هر روش پرداخت را در سایت خود ارائه می دهد.

از دیگر مزایای آن می توان به امنیت داده محور ، جلوگیری از تقلب و دسترسی به تیم اختصاصی متخصص پرداخت اشاره کرد که به شما مشاوره تخصصی می دهد.

به طور کلی ، اگر روی رشد متمرکز باشید ، Adyen شریک ایده آل است.

شماره 9 – خدمات تجاری دارما – بهترین روش برای پرداخت سریع خدمات

دارما پردازنده کارت اعتباری با هزینه کم است که متخصص در خرده فروشی و معاملات سریع خدمات است. به عبارت دیگر ، اگر صاحب رستوران ، بار ، فست فود مشترک یا سایر خدمات خدمات سریع هستید ، این یک انتخاب عالی برای شماست.

این شرکت هزینه کم 0.15٪ و 0.07 دلار برای هر معامله بالاتر از مبادله برای ویترین فروشگاه ها و رستوران ها را ارائه می دهد:

به علاوه ، ترمینال مجازی و برنامه رایگان است. نرخ تجارت الکترونیکی با 0.20٪ + 0.10 دلار کمی بیشتر است.

با دارما ، از خدمات استثنایی مشتری نیز بهره مند می شوید. اگر در پردازش کارت اعتباری تازه وارد هستید ، می توانید با یک مشاوره رایگان روبرو شوید و تمام س questionsالات لازم را بپرسید. به علاوه ، آنها پشتیبانی فنی 24/7 را ارائه می دهند.

اگر صاحب تجارت سریع هستید و در این راه به پشتیبانی نیاز دارید ، دارما را انتخاب کنید.

شماره 10 – Fattmerchant – بهترین خدمات حرفه ای

Fattmerchant طیف وسیعی از راه حل های پردازش پرداخت هوشمند را ارائه می دهد ، اما وقتی صحبت از ارائه دهندگان خدمات حرفه ای می شود ، واقعاً آن را ناخوشایند می کند.

به همین دلیل ، این پلتفرم توانایی ارسال فاکتورها و بازیابی سریع و آسان پرداخت های دوره ای را دارد. همچنین گزینه ایجاد پیوندهای پرداخت و حتی دکمه های پرداخت برای خدمات اشتراک وجود دارد.

این پلتفرم دارای ویژگی هایی است که از طریق اتوماسیون روندهای تجاری شما را تسریع می کند ، به عنوان مثال یادآوری پرداخت خودکار:

Fattmerchant مدل قیمت گذاری متفاوتی را به بسیاری دیگر از شرکت های پردازش کارت اعتباری ارائه می دهد. یک هزینه اشتراک ثابت با شروع از 99 دلار اما 0٪ مارک در مبادله و بدون هزینه اضافی مزاحم وجود دارد.

اساساً ، نرم افزار Fattmerchant برای طیف وسیعی از مشاغل ، به ویژه برای مشاغل دارای خدمات حرفه ای یا پرداخت های مکرر ، یک انتخاب خارق العاده است.

خلاصه

به طور طبیعی ، معیارهای مختلفی برای انتخاب شرکت پردازش کارت اعتباری وجود دارد. غالباً به نوع شغل شما و میزان پرداختی که می گیرید بستگی دارد.

بعلاوه ، برخی از گزینه ها برای مشاغل کوچکتر یا مبتدیان مناسب ترند در حالیکه برخی دیگر راه حلهای پیشرفته تری را برای شرکتهای باتجربه و با حجم بالاتر ارائه می دهند.

بیش از همه ، شما شرکتی می خواهید که شفافیت ، امنیت ، پشتیبانی قوی از مشتری ، نرم افزار و سخت افزار عالی و مدل قیمت مناسب را متناسب با نیازهای شما ارائه دهد.

اکنون به شما بستگی دارد که این ارائه دهندگان برتر را بیشتر جستجو کنید و انتخاب صحیح را انجام دهید.