آموزش سئو

بهترین شرکت های خدمات حقوق و دستمزد سال 2020

سپتامبر 11, 2020

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

با ده ساعت اضافی در ماه چه کاری انجام می دهید؟

احتمالاً می توانید روی رشد تجارت خود کار کنید ، درست است؟ شاید آن را صرف ایجاد کمپین های بازاریابی جدید برای درآمدزایی بیشتر کنید. شاید برای گذراندن وقت با خانواده خود نیم روز مرخصی بگیرید.

صرف نظر از این ، یک صاحب مشاغل کوچک به طور متوسط ​​هزینه می کند پنج ساعت در هر دوره پرداخت اجرای حقوق و دستمزد این مقدار به 21 روز کاری کامل در سال می افزاید.

اما خوشبختانه فرایند حقوق و دستمزد شما به این شکل نیست.

بهترین خدمات حقوق و دستمزد به شما کمک می کند تا به طور خودکار پرداخت حقوق کارمندان خود را انجام دهید و کل روند کار را ساده کنید ، بنابراین می توانید کنترل بیشتری بر نحوه صرف وقت خود داشته باشید.

بدون اینکه رضایت کارمندان را قربانی کند.

اما با انتخاب گزینه های بسیار آسان ، اتلاف وقت در تلاش برای انتخاب گزینه مناسب آسان است.

برای کمک به سرعت بخشیدن به روند کار ، شش مورد از بهترین سیستم های موجود در بازار را مرور کردم و لیست کاملی از مواردی را که باید در هنگام تصمیم گیری نهایی تصمیم گرفتید ، تهیه کردم.

6 بهترین گزینه خدمات حقوق و دستمزد برای سال 2020

 1. Gusto – بهترین سرویس حقوق و دستمزد برای مشاغل کوچک
 2. OnPay – انعطاف پذیرترین سرویس حقوق و دستمزد
 3. Paychex – بهترین برای سازمانهای بزرگتر
 4. ADP – بهترین سرویس حقوق و دستمزد با HR داخلی
 5. حقوق و دستمزد QuickBooks – بهترین کار برای ادغام QuickBooks
 6. Wave Payroll – مقرون به صرفه ترین سرویس حقوق و دستمزد

چگونه بهترین سرویس حقوق و دستمزد را برای خود انتخاب کنیم

اگر مدتی را صرف جستجوی راه حل از Google یا درخواست توصیه های همتایان کرده اید ، می دانید که صدها شرکت حقوق و دستمزد برای انتخاب وجود دارد.

با گزینه های بسیار زیاد ، می تواند یک تصمیم دشوار باشد.

برای کمک به شما در تنگ کردن مسائل ، بیایید مرور کنیم آنچه را که باید طی کنید ، در نظر بگیرید.

تعداد کارکنان

اکثر خدمات یک هزینه ماهانه مشخص بعلاوه یک هزینه ناچیز برای هر کارمند دریافت می کنند. بنابراین ، در نظر گرفتن تعداد کارکنانی که باید پرداخت کنید ، ضروری است.

برخی از خدمات حقوق و دستمزد ممکن است تعداد کارمندان را در برنامه های خاص محدود کند در حالی که برخی دیگر ممکن است به طور کلی از حقوق کارمندان خود صرف نظر کنند. بعلاوه ، برخی ممکن است امکاناتی را نیز ارائه دهند که پرداخت یک باره به بسیاری از افراد را آسان کند.

همچنین باید در نظر بگیرید که آیا حقوق کارمندان یا پیمانکاران را پرداخت می کنید.

روند و ساختار هزینه ممکن است بسته به نوع خدمتی که انتخاب می کنید ، برای انواع مختلف پرداخت متفاوت باشد.

ویژگی های اساسی حقوق و دستمزد

بهترین خدمات حقوق و دستمزد برای ساده سازی روند پرداخت به کارمندان شما وجود دارد. بنابراین ، هر سرویس حقوق و دستمزد که در نظر می گیرید باید دارای مجموعه ای از ویژگی های مهم باشد ، از جمله:

 • گزینه های پرداخت خودکار
 • پورتال سلف سرویس برای کارمندان تمام وقت و نیمه وقت
 • قابلیت تلفن همراه برای مدیریت حقوق و دستمزد در حال حرکت
 • سپرده مستقیم بگذارید تا کارمندانتان سریع دستمزد بگیرند
 • محاسبات و بازپرداخت مالیات به صورت خودکار
 • مدیریت W-2 و 1099 کارمند

بسته به آنچه نیاز دارید ، ویژگی های پیشرفته دیگری نیز وجود دارد که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید. این موارد مانند ابزارهای منابع انسانی ، مدیریت مزایا ، تزیینات دستمزد و موارد دیگر را شامل می شود.

بنابراین ، ویژگی های اساسی و همچنین ویژگی های پیشرفته ای را که برای ساده سازی فرایندهای حقوق و دستمزد نیاز دارید ، به دقت در نظر بگیرید.

ویژگی های مالیات

تشکیل پرونده مالیاتی فرایند پیچیده و زمان بری است. اگر این کار را درست انجام ندهید ، می تواند منجر به مجازات های ناگوار و گران شود.

با این حال ، بسیاری از خدمات حقوق و دستمزد ویژگی های مالیاتی را ارائه می دهند که روند کار را ساده می کند. از محاسبه مالیات حقوق و دستمزد گرفته تا نگه داشتن خودکار مالیات بر درآمد کارکنان ، موارد بی شماری وجود دارد که باید در نظر گرفت.

بنابراین ، مهم است که یک سرویس حقوق و دستمزد را انتخاب کنید که ویژگی های اساسی مالیات را ارائه دهد تا زندگی حسابدار شما راحت تر شود.

یا مال شما اگر خودتان مالیات خود را پرداخت کنید.

ساخته شده در ابزار منابع انسانی

اگر مزایایی را به کارمندان خود ارائه می دهید ، به یک سرویس حقوق و دستمزد نیاز دارید که به شما کمک کند مواردی مانند مرخصی ، درخواست تعطیلات ، جبران خسارت کارگران ، بیمه و موارد دیگر را به طور موثر مدیریت کنید.

علاوه بر این ، خدمات با داشبورد سلف سرویس کارکنان این کار را بسیار قابل کنترل تر می کنند. کارمندان می توانند وارد سیستم شوند ، حساب های خود را به روز کنند ، زمان مرخصی را درخواست کنند و نمای کلی بسته مزایای خود را مشاهده کنند.

گزینه های ارزان تر در این لیست باعث کاهش ویژگی های منابع انسانی می شوند. بنابراین ، قبل از تصمیم گیری ، به دقت آنچه را در برابر بودجه خود نیاز دارید ، بررسی کنید.

محدودیت های ماهانه حقوق و دستمزد

اگر کارمند حقوق بگیر یا برنامه مشخصی برای حقوق و دستمزد دارید ، بیشتر خدمات حقوق و دستمزد کافی است. با این حال ، اگر به طور غیر منظم به مشاغل آزاد یا پیمانکاران پرداخت می کنید یا بیش از دو بار در ماه حقوق و دستمزد را اجرا می کنید ، باید مراقب باشید.

برخی از خدمات پردازش حقوق و دستمزد نامحدود را ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر تعداد دفعاتی را که می توانید هر ماه پرداخت کنید صادر می کنند.

مقاله مرتبط  4 بهترین شرکت SEO فنی سال 2020

بنابراین ، به دقت بررسی کنید که هنگام تصمیم گیری نهایی ، چند بار نیاز به ارسال پرداخت دارید.

ادغام ها

برای ساده سازی بیشتر فرآیندهای کسب و کار ، در نظر گرفتن ابزارهای تجاری که قبلاً برای راه اندازی تجارت خود استفاده می کنید بسیار مهم است.

مهم است که یک ارائه دهنده خدمات حقوق و دستمزد انتخاب کنید که به طور یکپارچه با این ابزارها ادغام شود. به نرم افزار حسابداری ، نرم افزار زمان بندی کارمندان و سایر ابزارهای اساسی مربوط به حقوق و دستمزد فکر کنید.

انواع مختلف خدمات حقوق و دستمزد

بسته به اندازه مشاغل و نیازهای خاص حقوق و دستمزد ، چندین سرویس مختلف در نظر گرفته شده است.

بنابراین ، قبل از اینکه ما به توصیه های اصلی من بپردازیم ، می خواهم در مورد انواع مختلف و نحوه تصمیم گیری بین آنها صحبت کنم.

1. کسی را استخدام کنید که این کار را برای شما انجام دهد

اگر توانایی مالی آن را دارید ، استخدام شخصی (یا در خانه یا به عنوان پیمانکار) برای اجرای حقوق و دستمزد برای شما یک گزینه عالی است. این اطمینان می دهد کسی را پیدا می کنید که می داند چگونه این کار را انجام دهد و وقت آن را دارد که به خوبی انجام دهد.

با این وجود هنوز به نرم افزار حقوق و دستمزد نیاز دارید. آنها ممکن است ترجیحات و تخصص خاص خود را داشته باشند ، که ممکن است به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام سرویس برای تجارت شما مناسب است.

با این اوصاف ، بسیاری از مشاغل کوچک لزوماً نیازی به استخدام شخصی ندارند.

بهترین خدمات حقوق و دستمزد اجرای حقوق و دستمزد را آسان می کند ، بنابراین هر کسی در تیم شما می تواند با چند کلیک از آن مراقبت کند.

2. نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS)

این نرم افزار به عنوان یک مدل سرویس (SaaS) به معنای پرداخت هزینه شما برای استفاده از نرم افزار است. بیشتر ارائه دهندگان خدمات ماهانه یا سالانه برای این کار هزینه دریافت می کنند و تا زمانی که شما هزینه خود را ادامه می دهید ، باید از آن استفاده کنید.

بیشتر ابزارهای SaaS مبتنی بر ابر هستند ، به این معنی که می توانید از طریق مرورگر وب در هر مکان به آن دسترسی داشته باشید.

با این حال ، برخی از آنها برنامه های دسک تاپ و برنامه های موبایلی را که روی دستگاه خاصی نصب می کنید نیز ارائه می دهند.

این متداول ترین نوع خدمات حقوق و دستمزد است و راحت ترین استفاده برای آن است زیرا شما و کارمندانتان می توانید از هر دستگاهی ، در هر کجای دنیا با اتصال اینترنت به حساب آنها دسترسی پیدا کنید.

تمام توصیه های موجود در این لیست خدمات حقوق و دستمزد SaaS است.

3. راه حل های سازمانی

اکثر خدمات حقوق و دستمزد برای مشاغل بزرگ راه حل های سازمانی و خاص صنعت ارائه می دهند. آنها با قیمت گذاری تخصصی و سفارشی متناسب با نیازهای منحصر به فرد شرکت های درجه یک ارائه می شوند.

نرم افزاری از این دست ، بسته به نیاز شما و شرکتی که انتخاب می کنید می تواند یک ابزار SaaS یا استقرار اولیه باشد.

بیشتر مشاغل نیازی به این کار ندارند. اما اگر لیست حقوق و دستمزد یک شرکت بزرگ را مدیریت می کنید یا راه حل فعلی خود را محدود می دانید ، بهتر است راه حل سازمانی را در نظر بگیرید.

شماره 1 – بررسی Gusto – بهترین مورد برای مشاغل کوچک

اگر شما یک تجارت کوچک هستید و به دنبال یک سرویس حقوق و دستمزد ساده هستید ، ذوق یک انتخاب هوشمندانه است. و با بیش از 100000+ مشاغل کوچک دیگر در سراسر جهان در شرکت خوبی خواهید بود.

گوستو امکان پرداخت ، پرداخت ، بیمه و حمایت از کارمندان را تا حد ممکن آسان می کند. و آنها بی دلیل خود را “پلت فرم مردم” نمی نامند.

آنها مجموعه ای مناسب از ابزارها و خدمات را برای سهولت زندگی شما (و زندگی کارمندانتان) ارائه می دهند.

اجرای حقوق و دستمزد فقط با چند کلیک انجام می شود و شما می توانید هر ماه از اجرای حقوق و دستمزد نامحدود لذت ببرید. نیاز به پرداخت هفت پیمانکار مختلف در زمان های مختلف دارید؟ مشکلی نیست

آیا باید در هر دوره حقوق به همان کارمندان دستمزد یکسانی پرداخت کنید؟ می توانید آن را تنظیم کنید تا بدون نیاز به بلند کردن انگشت ، به طور خودکار اجرا شود.

بعلاوه ، به ویژگیهای متنوعی از جمله:

 • محاسبات خودکار مالیات
 • ساخته شده در قابلیت ردیابی زمان
 • بیمه درمانی ، 401 (k) ، PTO ، کارگران و موارد دیگر
 • مطابقت با I-9 ، W-2 و 1099s
 • پردازنده و داشبورد سلف سرویس کارکنان
 • سپرده های مستقیم روز بعد (در برنامه های خاص)

و بهترین قسمت؟ مقرون به صرفه است

اگر کارمند W-2 ندارید ، Gusto از 6 دلار در هر پیمانکار در ماه شروع می شود. اما اگر کارمند تمام وقت یا نیمه وقت دارید ، انتظار پرداخت کمی بیشتر را داشته باشید. دیگر برنامه های پرداخت شده آنها شامل موارد زیر است:

 1. پایه – 19 دلار در ماه + 6 دلار در هر نفر در ماه
 2. هسته – 39 دلار در ماه + 6 دلار به ازای هر نفر در ماه
 3. کامل – 39 دلار در ماه + 12 دلار به ازای هر نفر در ماه
 4. دربان – 149 دلار در ماه + 12 دلار به ازای هر نفر در ماه

گوستو برای اکثر استارتاپ ها و مشاغل کوچک مناسب است. اما ، شرکت های بزرگ با بسته های مزایای پیچیده ، و صدها کارمند ممکن است آن را محدود کنند.

امروز با گوستو شروع کنید!

شماره 2 – بررسی OnPay – انعطاف پذیرترین سرویس حقوق و دستمزد

اگر به دنبال یک سیستم حقوق و دستمزد همه در یک با قیمت شفاف و انعطاف پذیری تقریباً نامحدود هستید ، OnPay یک انتخاب عالی است

مقاله مرتبط  بهترین بررسی سیستم POS سال 2020

چه یک شرکت کوچک باشید و چه یک شرکت نوپا با رشد سریع ، OnPay به اندازه کافی متناسب با نیازهای شما متنوع است. بعلاوه ، شما هرگز مجبور نیستید حدس بزنید که هر ماه با قیمت شفاف آنها چقدر می توانید پرداخت کنید.

و بدون داشتن دسترسی به هر ویژگی OnPay بدون در نظر گرفتن تعداد کارمندی که دارید ، می توانید راحت باشید زیرا آنها فقط یک طرح قیمت گذاری را ارائه می دهند.

نرم افزار آنها شامل دسترسی به ویژگی های قدرتمند از جمله:

 • حقوق و دستمزد ماهانه نامحدود اجرا می شود
 • قابلیت W-2 و 1099
 • محاسبات و تشکیل پرونده های مالیاتی به صورت خودکار
 • پردازنده و داشبورد سلف سرویس کارکنان
 • برنامه تلفن همراه بصری برای مدیریت در حال حرکت
 • PTO ، امضای الکترونیکی ، نمودارهای سازمان و گردش کار سفارشی
 • خدمات کارگران ، بیمه درمانی و بازنشستگی
 • حقوق و دستمزد چند حالته

به علاوه ، شروع کار بسیار آسان است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که حساب خود را تنظیم کنید ، کارمندان خود را اضافه کنید و شروع به کار در حقوق و دستمزد کنید. علاوه بر این ، OnPay به طور خودکار مالیات را محاسبه می کند و از آن صرف نظر می کند تا دیگر نگران محاسبات دستی یا خطای انسانی نباشید.

آنها همچنین راه حل های تخصصی برای صنایع مختلف ، از جمله سازمانهای غیرانتفاعی ، رستوران ها ، و کشاورزی / کشاورزی ارائه می دهند.

OnPay 36 دلار در ماه به علاوه 4 دلار در هر فرد در ماه است. بنابراین ، شما می توانید فقط با چند دلار کارمندان جدیدی به این نرم افزار اضافه کنید ، و این کار را برای شرکت های با رشد سریع و همچنین مشاغل کوچک بسیار عالی می کند.

و در حالی که OnPay می تواند شرکت های بزرگ با صدها کارمند را اداره کند ، گزینه های سازمانی بهتری در دسترس است. این مناسب برای مشاغل کوچک و شرکت های دارای رشد سریع است که به قیمت گذاری و انعطاف پذیری ساده نیاز دارند.

30 روز OnPay را رایگان امتحان کنید ببینید آیا برای شما مناسب است!

شماره 3 – بررسی Paychex – بهترین برای سازمانهای بزرگتر

Paychex یک انتخاب عالی برای مشاغل با بیش از 50 کارمند است. آنها همچنین برنامه های سطح پایین برای مشاغل کوچک ارائه می دهند ، اما در مقایسه با سایر گزینه های مشاغل کوچک موجود در این لیست ، کاملاً محدود هستند.

با این حال ، برنامه های متوسط ​​آنها برای شرکت های بزرگ مناسب است.

هرچه تجارت شما بزرگتر باشد ، اختلافات کوچک و خطاهای انسانی بدتر بر محاسبات مالیاتی شما تأثیر می گذارد. و پرونده های اشتباه مالیاتی برابر مجازات های سختگیرانه از سازمان امور مالیاتی است ، حتی اگر تصادفی باشد.

بنابراین به عنوان یک شرکت بزرگ ، داشتن یک سرویس حقوق و دستمزد متناسب با نیازهای شما ضروری است. Paychex چیزی فراتر از یک سرویس حقوق و دستمزد است. این یک سیستم مدیریت سرمایه انسانی (HCM) است که برای کمک به شما در صرفه جویی در وقت و کاهش خطاها طراحی شده است.

برنامه های سازمانی آنها شامل ویژگی هایی مانند:

 • استخدام و سرنشین کردن
 • مدیریت عملکرد و یادگیری
 • تجزیه و تحلیل قدرتمند در زمان واقعی
 • 100٪ سلف سرویس کارمندان
 • ویژگی های اتوماسیون حقوق و دستمزد
 • واریز مستقیم ، چک های کاغذی و کارت های پرداخت
 • کارگران حقوق و دستمزد ، ساعتی و پیمانی
 • تزیینات فیش حقوقی
 • PTO و مدیریت مزایا
 • هزینه کار و توزیع نیروی کار

همه اینها برای شرکتهایی که هزاران کارمند دارند (یا تقریباً 50 نفر) قابل مقیاس هستند. به علاوه ، Paychex به بیش از 650،000 شرکت خدمات ارائه می دهد و بیش از 50 سال تجربه در صنعت دارد.

بنابراین ، می توانید راحت باشید و بدانید که در دستان خوبی هستید.

با این اوصاف ، شروع کار به راحتی با برخی از گزینه های دیگر این لیست آسان نیست. از آنجا که هر استقرار متناسب با تجارت شماست ، نمی توانید به تنهایی ادامه دهید. با این حال ، آنها یک تیم متخصص را برای کمک به شما در گرفتن نورد توپ ارائه می دهند.

با تیم فروش آنها تماس بگیرید برای یک نقل قول سفارشی برای شروع!

شماره 4 – بررسی ADP – بهترین گزینه برای ویژگی های داخلی HR

اگر به دنبال یک سرویس حقوق و دستمزد با داخلی ترین ویژگی های منابع انسانی هستید ، ADP راهی است که باید دنبال کنید. این برای شرکتهای کوچکتر بدون دپارتمان منابع انسانی و شرکتهای درحال رشد / بزرگ که به دنبال ساده سازی فرآیند هستند ، مناسب است.

ADP با بیش از 700000 مشاغل در 140+ کشور کار می کند ، و این یکی از محبوب ترین خدمات حقوق و دستمزد برای مشاغل از هر شکل و اندازه است.

آنها راه حل های متناسب برای مشاغل کوچک ، متوسط ​​و شرکتی ارائه می دهند ، بنابراین مطمئن باشید که چه پنج کارمند داشته باشید و چه 1000+ نفر ، راه حل مناسب را پیدا خواهید کرد.

برنامه های طبقه پایین آنها شامل ویژگی های اساسی حقوق و دستمزد مانند محاسبه خودکار مالیات ، ابزارهای سلف سرویس کارمندان ، یک برنامه تلفن همراه ، مدیریت PTO و پشتیبانی کامل از انطباق است.

با این حال ، ADP مواردی فراتر از حقوق اساسی و منابع انسانی ارائه می دهد. آنها همچنین شامل ردیابی زمان ، استخدام استعدادها ، خدمات مشاوره ای منابع انسانی ، مزایای پیشرفته کارمندان و گزینه برون سپاری کل بخش حقوق و دستمزد / منابع انسانی شما هستند.

همچنین می توانید از مزایای بی نظیری مانند آموزش شخصی ، کمک حقوقی ، بررسی پیشینه و همچنین برنامه ریزی مصاحبه بهره مند شوید.

علاوه بر این ، ADP راه حل های خاص صنعت را برای نه صنعت مختلف ارائه می دهد ، از جمله:

 • رستوران ها
 • ساخت و ساز
 • مراقبت های بهداشتی
 • ساخت
 • خرده فروشی
 • غیرانتفاعی
مقاله مرتبط  چگونه بهترین تبلیغات جستجوی پاسخگو ایجاد کنیم

توجه داشته باشید: قیمت گذاری ADP به صورت آنلاین در دسترس نیست ، بنابراین ممکن است برای مشاغل خرد یا کوچک که علاقه دارند سریع شروع به کار کنند ، مناسب نباشد. اگر به چیزی سریع و ساده نیاز دارید ، توصیه شماره 1 من است گوستو.

درخواست یک پیشنهاد رایگان تا ببینید آیا ADP امروز برای شما مناسب است یا خیر.

شماره 5 – Quickbooks حقوق و دستمزد – بهترین برای ادغام QuickBooks

Quickbooks Online یکی از شناخته شده ترین ابزارهای حسابداری در بازار است. و اگر قبلاً کاربر هستید ، QuickBooks حقوق و دستمزد یک افزودنی عالی برای مجموعه فناوری شما است.

این دو ابزار به طور یکپارچه ادغام می شوند و باعث آشتی حساب و فصل مالیات می شوند.

علاوه بر این ، سیستم حقوق و دستمزد QuickBooks در هر 50 ایالت کار می کند. بنابراین ، چه یک تیم از راه دور داشته باشید و چه با پیمانکاران سراسر کشور کار کنید ، دیگر لازم نیست نگران خطا یا بدرفتاری در مالیات باشید.

همچنین می توانید بدانید که مالیات های فدرال ، ایالتی و محلی خود به طور خودکار محاسبه می شوند به علاوه اینکه هر بار که حقوق و دستمزد را پرداخت می کنید برای شما پرداخت می شود. بعلاوه ، کل فرآیند پس از دور اول پرداخت شما به راحتی خودکار می شود.

با QuickBooks ، بدون توجه به برنامه ای که انتخاب می کنید ، یک سیستم حقوق و دستمزد کامل خدمات دریافت خواهید کرد.

و رابط کاربری از نظر زیبایی از طریق پرداخت مستقیم ودیعه در حساب های بانکی کارمندان شما در عرض 24 – 48 ساعت خوشایند است.

Core Plan با 45 دلار در ماه به علاوه 4 دلار در هر کارمند در ماه شروع می شود. آن شامل:

 • لیست حقوق و دستمزد تمام سرویس با اجرای نامحدود
 • پرداختهای خودکار پس از اولین اجرای
 • فواید سلامتی
 • تزیینات دستمزد
 • واریز مستقیم روز بعد
 • 24/7 پشتیبانی از چت زنده
 • تمام 50 ایالت

بنابراین ، حتی ابتدایی ترین برنامه آنها شامل همه مواردی است که شما برای ساده سازی فرایندهای منابع انسانی و حقوق و دستمزد نیاز دارید.

اما اگر این کافی نیست ، برنامه های پیشرفته آنها عبارتند از:

 1. حق بیمه – 75 دلار در ماه + 8 دلار / کارمند در ماه
 2. نخبگان – 125 دلار در ماه + 10 دلار / کارمند در ماه

سه ماه اول 70٪ تخفیف بگیرید امروز QuickBooks Payroll را برای یک تست درایو در نظر بگیرید!

توجه داشته باشید: 1099 پیمانکار و فریلنسر شامل نمی شوند. این به عنوان یک افزودنی با هزینه های اضافی ماهانه ارائه می شود. اگر مرتباً با پیمانکاران یا فریلنسرها کار کنید ، این مقرون به صرفه ترین انتخاب نیست.

شماره 6 – بررسی حقوق و دستمزد ویو – مقرون به صرفه ترین سرویس حقوق و دستمزد

اگر بودجه محدودی دارید ، حقوق و دستمزد موج یک گزینه حقوق و دستمزد مقرون به صرفه است. Wave همچنین ابزارهای متعدد دیگر کسب و کار کوچک را به صورت رایگان از جمله فاکتور ، حسابداری و مدیریت رسید ارائه می دهد.

برنامه های مختلف به طور یکپارچه ادغام می شوند و یک راه حل حسابداری و حقوق و دستمزد برای مشاغل کوچک فراهم می کنند.

با استفاده از Wave ، شروع کار فقط چند دقیقه طول می کشد و اجرای حقوق و دستمزد حتی سریعتر انجام می شود. به علاوه ، آنها 100٪ تضمین دقت را ارائه می دهند. شما همچنین می توانید ساعتی ، حقوق و پیمانکاران را پرداخت کنید و به طور خودکار فرم های مالیاتی درست ایجاد کنید.

در برخی از ایالت ها ، Wave به طور خودکار پرونده های مالیات ایالتی / فدرال شما را برای شما تشکیل می دهد و می پردازد. با این حال ، در این ایالت خدمات Wave گران ترند.

همچنین به ویژگی هایی مانند:

 • ورودی های خودکار مجله (اگر از حسابداری موج استفاده می کنید)
 • برگه های پرداخت سلف سرویس و فرم های مالیاتی برای کارمندان شما
 • مدیریت جبران خسارت کارگران
 • گزارش پایه حقوق و دستمزد
 • فرم های مالیاتی پایان سال خودکار
 • برگه های زمانی برای PTO و اقلام تعهدی

در حالی که Wave یکی از مقرون به صرفه ترین خدمات حقوق و دستمزد است ، اما عملکرد و ویژگی های ضروری را فدا نمی کند. علی رغم ارزان بودن نسبت به سایر گزینه های موجود در این لیست ، هنوز کلیه موارد ضروری مورد نیاز برای اجرای حقوق و دستمزد برای مشاغل کوچک خود را بدست می آورید.

در ایالت های خدمات مالیاتی ، Wave 35 دلار در ماه + 6 دلار در هر پیمانکار / کارمند در هر ماه است. این سرویس لزوماً ارزان تر از سایر گزینه های این لیست نیست.

اما ، اگر صاحب مشاغل کوچکی هستید که به دنبال یک راه حل ساده برای حقوق و دستمزد هستید ، هنوز یک گزینه عالی است.

با این حال ، 20 دلار در ماه + 6 دلار به ازای هر پیمانکار / کارمند در هر ماه در ایالات سلف سرویس است. با این قیمت ، به راحتی ارزان ترین گزینه با بیشترین ویژگی های موجود است.

و فراموش نکنید که Wave Payroll به طور یکپارچه با نرم افزار حسابداری و فاکتور رایگان Wave نیز ادغام می شود.

بنابراین ، اگر هنوز نرم افزار حسابداری ندارید ، این یک انتخاب هوشمندانه است.

Wave Payroll Payroll را به مدت 30 روز رایگان امتحان کنید تا ببینید آیا برای شما و تجارت شما مناسب است یا نه!

خلاصه

برای بیشتر کاربران ، ذوق، OnPay، و موج توصیه های برتر من هستند

همه آنها برای مشاغل کوچک و سریع رشد می کنند و توانایی مقیاس سازی متناسب با نیازهای شما را دارند. به علاوه ، مقرون به صرفه هستند و استفاده از آنها آسان است.

با این وجود مشاغل مختلف به راه حل های مختلفی نیاز دارند.

بنابراین ، هنگام انجام مراحل انتخاب بهترین خدمات حقوق و دستمزد برای مشاغل خود ، فراموش نکنید که از ملاحظاتی که در مورد آنها صحبت کردیم استفاده کنید.

کدام خدمات حقوق و دستمزد را ترجیح می دهید؟