آموزش سئو

بهترین سیستم عامل های وبلاگ نویسی 2020

سپتامبر 19, 2020

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

خواه بخواهید برای یک انتشار اخبار بزرگ یک وبلاگ نویس شوید ، افکار مستقل خود را بصورت آنلاین به اشتراک بگذارید ، میلیون ها نفر به عنوان یک وبلاگ نویس یا چیزهایی در این زمینه درآمد کسب کنید ، همه چیز با یک بستر وبلاگ نویسی شروع می شود.

و انتخاب صحیح اولویت برای هر کار دیگری است.

اما با انتخاب گزینه های بسیار ، انتخاب بهترین بستر وبلاگ نویسی بسیار طاقت فرسا است.

بنابراین برای کمک به شما ، لیستی از ملاحظات را ایجاد کردم که وقتی مراحل را طی می کنید و پنج سیستم عامل وبلاگ نویسی برتر در بازار را مرور می کنید ، به آنها فکر کنید.

در پایان این مقاله ، شما در راه ایجاد وبلاگ خود هستید.

6 گزینه برتر برای سیستم عامل های وبلاگ نویسی:

 1. Wix – بهترین بستر وبلاگ نویسی با کشیدن و رها کردن
 2. WordPress.org – بهترین بستر وبلاگ نویسی منبع باز
 3. Squarespace – بهترین برای مشاغل مبتنی بر دید
 4. متوسط ​​- بهترین بستر وبلاگ نویسی سنتی
 5. Blogger – بهترین برای وبلاگ های شخصی

چگونه بهترین بستر وبلاگ نویسی را برای خود انتخاب کنیم

انتخاب یک بستر وبلاگ نویسی یک تصمیم مهم است. و آنچه را که انتخاب می کنید بستگی به این دارد که امیدوارید با وبلاگ جدید خود چه کاری انجام دهید و اینکه چقدر می خواهید کنترل داشته باشید.

بنابراین ، بیایید مرور کنیم که در هنگام تصمیم نهایی تصمیم خود را در نظر بگیریم.

آیا می خواهید درآمد کسب کنید؟

این احتمالاً مهمترین س toالی است که باید از خود بپرسید.

اگر می خواهید یک وبلاگ شخصی برای به اشتراک گذاشتن افکار و تجربیات خود ایجاد کنید ، با یک بستر وبلاگ نویسی رایگان مانند Medium یا Blogger کاملاً خوب هستید.

با این حال ، اگر می خواهید از طریق وبلاگ نویسی درآمد کسب کنید ، باید مراقب باشید. اکثر سیستم عامل های رایگان به شما اجازه نمی دهند از وبلاگ خود کسب درآمد کنید. بنابراین ، شما باید یک بستر وبلاگ نویسی برتر انتخاب کنید که به شما امکان کنترل بیشتری مانند Wix ، WordPress.org یا Squarespace را بدهد.

آیا قبلاً وب سایتی دارید؟

اگر می خواهید یک وبلاگ به وب سایتی که قبلاً دارید اضافه کنید ، من اکیداً توصیه می کنم به قابلیت های وبلاگ نویسی پلت فرم وب سایت خود نگاه کنید.

این ساده ترین راه برای افزودن وبلاگ به وب سایتی است که از قبل وجود دارد.

متناوباً ، می توانید به وب سایت خود به Wix ، WordPress.org یا Squarespace مهاجرت کنید. با این حال ، توصیه می کنم اگر می توانید با پلتفرمی که در حال حاضر استفاده می کنید باشید.

قابلیت های سفارشی سازی

سیستم عامل های وبلاگ نویسی پرداخت شده به شما امکان کنترل و انعطاف پذیری بیشتری در طراحی می دهند و به شما امکان می دهد یک وب سایت و مارک کامل در اطراف وبلاگ خود ایجاد کنید. و می توانید تقریباً از هر جنبه از وب سایت خود ظاهر و احساس خود را شخصی سازی کنید.

اگر در مورد وبلاگ نویسی به عنوان یک تجارت جدی هستید ، به آن سطح کنترل نیاز دارید.

برای انعطاف پذیری کامل و گزینه های سفارشی سازی ، با WordPress.org همراه شوید. و اگر چیزی راحت تر از وردپرس می خواهید ، با این وجود هنوز انعطاف پذیر است ، Wix و Squarespace گزینه های بسیار خوبی برای کشیدن و رها کردن هستند.

از طرف دیگر ، سیستم عامل های رایگان وبلاگ نویسی به شما توانایی شخصی سازی در آن حد را نمی دهد. شاید بتوانید رنگ ها را تغییر دهید و از بین چند طرح مختلف انتخاب کنید.

اما ، شما نمی توانید کارهای زیادی را کنار بگذارید

با این اوصاف ، اگر به وبلاگ نویسی شخصی یا سرگرمی علاقه دارید ، به هیچ چیز فانتزی و نیازی نیازی ندارید. سیستم عامل های وبلاگ نویسی رایگان تنها با چند کلیک هر آنچه را برای نوشتن سریع محتوا و اشتراک گذاری آنلاین آن به صورت آنلاین نیاز دارید.

انواع مختلف سیستم عامل های وبلاگ نویسی

چندین نوع مختلف سیستم عامل وبلاگ نویسی وجود دارد.

و مورد مناسب به شما بستگی دارد به آنچه می خواهید با وبلاگ خود انجام دهید.

بنابراین ، قبل از اینکه ما در توصیه های اصلی من غوطه ور شویم ، بیایید انواع مختلف و موارد استفاده شده را مرور کنیم.

مقاله مرتبط  نحوه استفاده از هشتگ در YouTube

رایگان

سیستم عامل های رایگان وبلاگ نویسی در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارد.

آنها برای هر کسی که به وبلاگ نویسی شخصی یا سرگرمی علاقه مند است عالی هستند. و این ساده ترین راه برای نوشتن و انتشار سریع مطالب به صورت آنلاین است.

با این حال ، سیستم عامل های وبلاگ نویسی رایگان معمولاً به شما اجازه نمی دهند با محتوای خود درآمد کسب کنید. نمی توانید با تبلیغات درآمد کسب کنید ، از بازاریابی شرکت های وابسته استفاده کنید یا محصولات خود را بفروشید.

علاوه بر این ، آنها در قابلیت انعطاف پذیری طراحی و سفارشی سازی بسیار محدود هستند.

حتی ممکن است درگیر تبلیغات تصادفی قرار گرفته در وبلاگ خود باشید. و انتقال محتوای خود از یک پلت فرم رایگان به برنامه دیگر کار ساده ای نیست. بنابراین ، آنها برای وبلاگ نویسان تجاری یا هر کسی که علاقه مند به کسب درآمد از وبلاگ نویسی در هر نقطه از آینده باشد ، مناسب نیستند.

سازندگان وب سایت

سازندگان وب سایت ابزاری کاملاً شامل ، طراحی کشیدن و رها کردن هستند که به شما امکان می دهد بدون داشتن لمس هیچ کدی ، به سرعت یک وب سایت کامل بسازید. نصب آنها آسان ، استفاده از آنها ساده و شامل مجموعه کاملی از ابزارهای وبلاگ نویسی است.

با این حال ، آنها رایگان نیستند. اما میزبانی وب با اشتراک شما همراه است و حتی برخی نام دامنه سفارشی رایگان را برای سال اول ارائه می دهند.

علاوه بر این ، سطح قابل توجهی از انعطاف پذیری و سفارشی سازی را بدست می آورید. اما برخی از مناطق ممکن است بسته به بستر وبلاگ نویسی که انتخاب می کنید محدود شوند.

اگر می خواهید درآمد کسب کنید ، مکانی عالی برای شروع است ، اما قبلاً هرگز وب سایتی ایجاد نکرده اید. فقط بخاطر داشته باشید که شما در ازای سهولت استفاده ، مقداری انعطاف پذیری را قربانی می کنید.

متن باز

سیستم عامل های وبلاگ نویسی منبع باز برای بارگیری و نصب رایگان هستند. از داخل کاملاً قابل تنظیم هستند ، و این آنها را برای وبلاگ نویسان جدی و صاحبان مشاغل علاقه مند به ساخت یک وب سایت سفارشی کامل مناسب می کند.

با این حال ، یک منحنی یادگیری تندتر وجود دارد.

اما وقتی این مسئله را از دست دادید ، خواهید فهمید که این نوع بستر وبلاگ نویسی در واقع چقدر انعطاف پذیر و قابل تنظیم است. می توانید فروشگاه های تجارت الکترونیک ، وب سایت های تجاری ، نمونه کارها ، وب سایت های مبتنی بر خدمات ، وبلاگ های تعاملی و موارد دیگر ایجاد کنید.

با این اوصاف ، قبل از نصب نرم افزار منبع باز ، باید میزبانی وب را خریداری کنید.

اما بیشتر میزبانان وب با نصب تنها با یک کلیک نصب این نوع نرم افزارها را آسان می کنند.

شماره 1 – بررسی Wix – بهترین بستر وبلاگ نویسی با کشیدن و رها کردن

اگر به دنبال راحت ترین پلتفرم وبلاگ نویسی برتر هستید ، باید ادامه دهید Wix.

این یک وب سایت ساز در همه با بیش از 100 میلیون کاربر در سراسر جهان است ، و آن را به یکی از محبوب ترین گزینه های بازار تبدیل کرده است.

علاوه بر این ، برای مبتدیانی که علاقه مند به ایجاد یک وب سایت کامل با یک وبلاگ هستند ، بسیار عالی است. و سازنده کشیدن و رها کردن بصری Wix ایجاد محتوای جذاب وبلاگ را نسیم می کند.

به علاوه ، شامل همه مواردی است که برای کسب درآمد از طریق وبلاگ جدید خود نیاز دارید.

با Wix ، شما از ویژگی های برتر وبلاگ نویسی برخوردار می شوید ، از جمله:

 • 500 قالب طراحی حرفه ای
 • ابزارهای پیشرو در صنعت SEO
 • ویرایشگر متن توانمند
 • کدهای HTML را تعبیه کنید
 • دسته ها و هشتگ ها
 • قابلیت جستجوی پیشرفته
 • نقش های نویسنده و ویرایشگر کاربر
 • ویرایش آسان تصویر
 • ابزارهای رسانه های اجتماعی
 • تجزیه و تحلیل بازدید کننده

مسلماً Wix ساده ترین و سریع ترین راه برای راه اندازی وب سایت و وبلاگ حرفه ای شماست.

همچنین می توانید از ابزار ADI (هوش پیشرفته طراحی) آنها استفاده کنید که در عرض چند دقیقه همه آنچه را که برای شروع به کار نیاز دارید ایجاد می کند.

به سادگی به چند سوال پاسخ دهید ، طراحی را سفارشی کنید ، نسخه وب سایت خود را اضافه کنید ، تصاویر خود را به روز کنید و آماده شروع بلاگ نویسی هستید.

مقاله مرتبط  چگونه تشخیص دهیم که در شبکه های اجتماعی Shadowbanned هستید

Wix یک طرح رایگان ارائه می دهد ، که برای ساخت سایت شما و آماده سازی همه چیز مناسب است. با این حال ، من بسیار توصیه می کنم که به یک برنامه پولی ارتقا دهید تا بتوانید تبلیغات Wix را حذف کرده و یک نام دامنه سفارشی را بهم متصل کنید.

برنامه های پرداختی از 13 دلار در ماه شروع می شود و بسته به ویژگی های شما افزایش می یابد.

شماره 2 – بررسی WordPress.org – بهترین بستر وبلاگ نویسی منبع باز

WordPress.org یک پلت فرم وبلاگ نویسی منبع باز با انعطاف پذیری کامل در طراحی است.

همچنین 38٪ از کل اینترنت ، از جمله وبلاگی را که در حال حاضر می خوانید ، تأمین می کند و آن را به محبوب ترین پلت فرم وبلاگ نویسی در بازار تبدیل می کند.

و بهترین قسمت؟ بارگیری و نصب رایگان است.

با این وجود برای استفاده از آن به میزبانی وب نیاز دارید. این هزینه معمولاً حدود 3 تا 10 دلار در ماه است ، بنابراین مقرون به صرفه ترین گزینه در این لیست است.

با این اوصاف ، به آسانی Wix نیست. چند مرحله دیگر برای شروع وجود دارد ، اما اگر به دنبال کنترل و انعطاف پذیری کامل طراحی هستید ، کارهای اضافی کاملاً ارزشمند است.

با WordPress.org ، همچنین:

 • بیش از 55000 افزونه برای افزایش عملکرد سایت شما
 • هزاران موضوع رایگان و برتر
 • ویرایشگر بلوک گوتنبورگ
 • نقشها و مجوزهای پیشرفته کاربر
 • مدیریت قدرتمند رسانه
 • جامعه ای عظیم از متخصصان
 • کنترل بی نهایت طراحی

بهترین قسمت این است که شما 100٪ بر وب سایت و وبلاگ خود کنترل دارید. بعلاوه ، شما با قوانین و مقررات مقید نیستید. شما می توانید تصمیم بگیرید که چه چیزی را نمایش دهید ، آنچه را فاش نکنید و چگونه درآمد کسب کنید.

روش های بی شماری برای شروع با WordPress.org وجود دارد. اما من اکیداً توصیه می کنم از ابتدا شروع کنید Bluehost.

این ساده ترین راه برای بدست آوردن هر آنچه که نیاز دارید است.

آنها همچنین شامل یک نام دامنه رایگان برای سال اول هستند. بنابراین ، تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که یک طرح میزبانی را انتخاب کنید ، دامنه رایگان خود را به دام بیندازید و از ویژگی نصب وردپرس با یک کلیک استفاده کنید.

شماره 3 – بررسی Squarespace – بهترین بستر وبلاگ نویسی برای مشاغل مبتنی بر دید

فضای مربع یک سازنده وب سایت همه در یک مانند Wix است. با این حال ، این شهرت به دلیل زیبایی از الگوهای زیبایی برخوردار است ، و آن را برای مشاغل مبتنی بر دید مانند عکاسان ، طراحان و هنرمندان مناسب می کند.

استفاده از آن نیز ساده است. بعلاوه ، شامل خدمات میزبانی وب و یک دامنه رایگان برای سال اول (در صورت انتخاب برنامه حق بیمه سالانه).

برای وبلاگ نویسان که می خواهند روشی آسان و زیبا برای به اشتراک گذاشتن تصاویر ، فیلم ها و نمونه کارها ، همراه با پست های وبلاگ به صورت بلند و کوتاه داشته باشند ، مناسب است.

و با استفاده از Squarespace ، پست های وبلاگ را به همان روشی که صفحات را ایجاد می کنید ، ایجاد می کنید.

بنابراین ، پس از یادگیری نحوه کار ویرایشگر کشیدن و رها کردن ، می دانید که چگونه از کل سیستم عامل استفاده کنید. همچنین به ویژگی های قدرتمند وبلاگ نویسی دسترسی پیدا می کنید ، از جمله:

 • قالب های وبلاگ نویسی رایگان برای کمک به شما در شروع کار
 • پنج طرح پست منحصر به فرد برای صفحات خانه و بایگانی شما
 • دسته ها ، برچسب ها و پست های برجسته
 • برنامه ریز داخلی داخلی
 • مجوزهای مشارکت کننده
 • تجزیه و تحلیل عمیق
 • ابزارهای جستجوگرها و رسانه های اجتماعی
 • بازاریابی از طریق ایمیل (هزینه های اضافی)
 • خدمات مشتری خبره
 • برنامه موبایل

Squarespace به اندازه Wix یا WordPress.org قابل تنظیم نیست ، اما برای وبلاگ نویسان خلاق و مشاغل مبتنی بر دید که به دنبال چیزی فریبنده و آسان برای استفاده هستند مناسب است.

برنامه های پرداختی از 12 دلار در ماه شروع می شود و بسته به ویژگی های شما افزایش می یابد.

شماره 4 – بررسی متوسط ​​- بهترین بستر وبلاگ نویسی سنتی

متوسط بستری است که به خوانندگان و نویسندگان کمک می کند ایده ها ، دانش ها و دیدگاه های جدیدی پیدا کنند. این بی نظیر است زیرا هیچ تبلیغی در سیستم عامل وجود ندارد.

مقاله مرتبط  چگونه از هک های فیس بوک جلوگیری کنیم

تا به امروز ، آنها بیش از 120 میلیون خواننده دارند ، و این یک روش عالی برای جلب مطالب شما در معرض دید افراد بیشتر است. همچنین اگر می خواهید داستان ها و دیدگاه های شخصی خود را به اشتراک بگذارید تا افکار خود را به دنیا منتقل کنید بسیار عالی است.

با این حال ، این یک بستر عالی برای کسب درآمد به عنوان یک وبلاگ نویس نیست. Medium یک برنامه شریک دارد که به نویسندگان بابت زمانی که اعضا برای مطالعه مطالب خود می پردازند ، جایزه می گیرد.

اما فقط در Medium به سختی می توانید درآمد قابل قبولی کسب کنید.

و نمی توانید تماس های دعوت خود را در پست های شریک بگنجانید. بنابراین ، شما باید بین درآمدزایی و رشد لیست ایمیل خود یکی را انتخاب کنید.

این یک مدل معیوب نیست. با این حال ، من بسیار توصیه می کنم که Medium را به عنوان پسوند وبلاگ Wix ، Squarespace یا WordPress.org خود در نظر بگیرید.

برای شروع ، می توانید یک نمایه یا یک نشریه ایجاد کنید. انتشارات از نظر زیبایی شناسی جذاب تر به نظر می رسند و شما از نظم و ترتیب و نمایش بیشتری برخوردار می شوید. با انتشارات ، می توانید برای پیروان خود نیز خبرنامه ارسال کنید.

با این حال ، مهم نیست که کدام یک را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید: اگر از Medium به عنوان پسوند وبلاگ خود استفاده می کنید ، مطمئن شوید که از ویژگی وارد کردن آنها برای افزودن پست های وبلاگ موجود استفاده می کنید. به این ترتیب می توانید بدون ایجاد محتوای تکراری برای اهداف ، از وبلاگ خود به Medium اضافه کنید.

شماره 5 – بررسی بلاگر – بهترین مورد برای وبلاگ های شخصی

وبلاگ نویس یکی از سیستم عامل های اصلی وبلاگ نویسی است. از سال 1999 وجود دارد

استفاده از آن بدون برنامه های پرداخت شده ، افزایش یا موارد مشابه کاملاً رایگان است. و استفاده از آن فوق العاده آسان است. این امر باعث می شود وبلاگ نویسان شخصی یا سرگرمی به دنبال به اشتراک گذاشتن افکار و ایده های خود با جهان باشند.

آنها چندین الگوی رایگان برای انتخاب دارند که به نظر می رسد وبلاگ شما چیست. با این حال ، آنها بسیار قابل تنظیم نیستند.

شما می توانید رنگ و طرح چند مورد را تغییر دهید ، اما این در مورد آن است.

این پلتفرم فقط بر روی وبلاگ نویسی تمرکز دارد ، بنابراین اکثر ویژگی های آنها در همین قسمت است. با Blogger ، به ویژگی های ضروری ، از جمله:

 • یک گواهینامه SSL رایگان و نقشه برداری دامنه رایگان
 • ادغام های گوگل
 • ذخیره سازی تصویر با Google Photos
 • کمپین های تبلیغاتی یکپارچه
 • ویرایشگر متن ساده

و گرچه این ویژگی ها عالی هستند ، اما سیستم عامل در بخشهای دیگر از جمله سفارشی سازی ، انواع پست سفارشی و طراحی کلی به طور جدی وجود ندارد.

اساساً ، این یک پلت فرم وبلاگ نویسی قدیمی است. این برای وبلاگ نویسی ساده خوب است ، اما شما نمی توانید یک وب سایت کامل ایجاد کنید ، بنابراین اگر می خواهید یک نام تجاری ایجاد کنید و وبلاگ نویسی کسب درآمد کنید ، توصیه نمی کنم.

با این حال ، از زمان خریداری Google در سال 2003 ، می توانید Google Ads را در وبلاگ خود نمایش دهید تا کمی درآمد اضافی در کنار خود داشته باشید.

اما این یک روش پایدار یا بلند مدت نیست که بتوانید از طریق وبلاگ خود درآمد تمام وقت کسب کنید.

خلاصه

بهترین بستر وبلاگ نویسی برای شما بستگی به این دارد که می خواهید وبلاگ خود را به کجا ببرید. برای وبلاگ نویسان شخصی و سرگرمی ، یک بستر رایگان مانند وبلاگ نویس یا متوسط مکان عالی برای شروع است.

راه اندازی آنها آسان ، فوق العاده ساده و سریع ترین راه برای شروع انتشار آنلاین است. به علاوه ، برای به اشتراک گذاشتن افکار و ایده های خود نیازی به پرداخت هزینه نیست.

با این حال ، اگر می خواهید درآمد کسب کنید و وبلاگ خود را به یک تجارت تبدیل کنید ، سیستم عامل های رایگان آن را کاهش نمی دهند. ساده ترین پلتفرم های حق بیمه وبلاگ نویسی هستند Wix و فضای مربع، و آنها را برای مبتدیان عالی می کند.

با این حال ، اگر سطح نهایی کنترل را می خواهید ، با WordPress.org میزبانی شده توسط بروید Bluehost.