آموزش سئو

بهترین تم های وردپرس برای وبلاگ ها

دسامبر 7, 2020

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

ارائه برای وبلاگ ها از اهمیت بالاتری برخوردار است. چه بخواهید به عنوان یک سرگرمی جانبی وبلاگ نویسی کنید ، بلکه یافتن بستر و موضوع مناسب برای نیازهای وبلاگ نویسی ضروری است. خوشبختانه ، وردپرس یکی از بزرگترین CMS آنلاین است و بسیاری از موضوعات قابل تنظیم را برای وبلاگ ها ارائه می دهد. موضوعات مختلف تعیین می کند که مرور وبلاگ شما چگونه آسان باشد.

از آنجا که وردپرس بیش از 100 موضوع متنوع را ذخیره می کند ، تلاش برای یافتن موضوعی مناسب برای شما بسیار دلهره آور است. با این حال ، جای نگرانی نیست ، زیرا ما آن را محدود کردیم و هفت موضوع برتر وردپرس را برای وبلاگ ها پیدا کردیم.

این راهنمای جامع شامل بررسی ترکیبی از تم های رایگان و پولی وردپرس با روش انتخاب بهترین تم برای نیازهای شما است.

7 موضوع برتر وردپرس برای وبلاگ ها:

 1. Baskerville 2 – بهترین قالب وردپرس برای بیشتر وبلاگ های استاندارد
 2. Hemingway Rewritten – بهترین قالب وردپرس برای وبلاگ های عکاسی
 3. Maxwell – بهترین قالب وردپرس برای وبلاگهای سازندگان آنلاین
 4. Escutcheon – بهترین قالب وردپرس برای نوشتن وبلاگ ها
 5. Perle – بهترین قالب وردپرس برای وبلاگ های نمونه کارها
 6. Olsen – بهترین قالب وردپرس برای وبلاگ های سبک زندگی و مد
 7. Veggie – بهترین قالب وردپرس برای وبلاگ های غذایی

انواع مختلف تم های وردپرس

انواع مختلفی از تم های وردپرس وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند. همانطور که در بالا ذکر شد ، من موضوعات جداگانه ای را برای هفت مکان رایج در وبلاگ نویسی پیدا کردم.

وردپرس دارای تم های رایگان بسیار خوبی است ، اما همه آنها رایگان نیستند ، که پیش شرط برخی افراد است. با این وجود موضوعات مختلفی برای بسیاری از طاقچه ها وجود دارد. تجارت ، مجله ، عروسی و همکاری فقط چند مورد از تنوع متنوع در انتخاب موضوعات است که وردپرس به کاربران خود ارائه می دهد.

خواه به دنبال یک موضوع رایگان یا پولی باشید ، مهمترین چیز این است که درک کنید چه چیزی را جستجو کنید ، جایی که ما وارد آن می شویم.

شماره 1 Baskerville 2 – بهترین قالب وردپرس برای استانداردترین وبلاگ ها

اگر می خواهید وبلاگی را راه اندازی کنید که شامل نوشتن ، عکس و فیلم باشد ، Baskerville 2 موضوع مورد نظر شما است. وردپرس بسیاری از موضوعات را به یک دسته خاص محدود می کند ، و این مسئله افرادی را که می خواهند یک وبلاگ استاندارد را اداره کنند دشوار می کند.

با این حال ، Baskerville 2 یک موضوع ساده است که استفاده و پیمایش آن آسان است. این انعطاف پذیری اضافه شده است که به شما امکان می دهد از وبلاگ خود در تمام ظرفیت خود استفاده کنید.

موضوع به راحتی قابل سفارشی سازی است ، بنابراین برای استفاده از آن نیازی به فن و فن آوری ندارید. با انعطاف پذیری به تازگی به روز شده ، اکنون با یک گزینه منوی سفارشی دقیقاً در زیر سرصفحه ارائه می شود. با این کار می توانید منوهایی که به قسمت های مختلف وبلاگ شما پیوند دارند را به راحتی اضافه کنید.

Baskerville 2 ویژگی های بسیاری را ارائه می دهد ، از جمله:

 • زمینه های سفارشی
 • رنگ های سفارشی
 • هدرهای سفارشی و انعطاف پذیر
 • الگوهای تمام عرض
 • پشتیبانی از زبان RTL
 • آرم سایت
 • نویسنده بیو
 • نظرات رشته ای

این موضوع نه تنها از ویژگی های مفید بسیاری برای یک وبلاگ استاندارد برخوردار است ، بلکه رایگان است. با استفاده از Baskerville 2 می توانید یک وبلاگ برجسته با کمترین سرمایه ایجاد کنید ، که اگر به عنوان سرگرمی جانبی وبلاگ نویسی می کنید بسیار عالی است.

با این نسخه جدید ، این طرح زمینه از همه گزینه های محتوای ذخیره شده توسط وردپرس پشتیبانی می کند. شما می توانید نحوه نمایش محتوای خود را انتخاب کنید ، از جمله انتخاب نمایش کار در یک پست کامل یا به عنوان یک گزیده. این یک گزینه منحصر به فرد برای تم های رایگان است ، اما بسیار مهم است زیرا نمایشگرهای سفارشی باعث می شوند وبلاگ شما بهم ریخته و خواندن آن راحت تر شود.

# 2 Hemingway بازنویسی شده – بهترین قالب وردپرس برای وبلاگ های عکاسی

Hemingway Rewritten موضوعی است که برای عکاسان ساخته شده است. به محض ورود شخصی به وبلاگ شما ، با طراحی زیبا و تصاویر خیره کننده ای که به عنوان بخشی از یک تصویر هدر برجسته در اختیار شما قرار می گیرد ، از او استقبال می کند.

مقاله مرتبط  بازاریابی ورودی در مقابل بازاریابی خارج از کشور

تصویر هدر ویژه برای هر عکاسی که می خواهد تصاویر خود را با جسارت به اشتراک بگذارد مناسب است. وردپرس پیشنهاد می کند از یک تصویر پس زمینه تزئینی به عنوان مناسب ترین هدر استفاده کنید ، زیرا بسته به استفاده از دسک تاپ ، موبایل یا تبلت ، تصویر می تواند کمی متفاوت باشد.

با این حال ، عدم استفاده از هر عکس برای هدر برجسته می تواند یک ضرر باشد.

در کنار تصاویر برجسته ، Hemingway Rewritten از قالب های مختلف ارسال مانند “کنار” ، “تصویر” و “نقل قول” پشتیبانی می کند. اگر “می خواهید تصاویر را با یک عنوان کوچک از زیر به وبلاگ خود اضافه کنید ،” تصویر “یک قالب عالی است. که به شما اجازه می دهد یک داستان بگویید.

شبیه به Baskerville 2 ، موضوع Hemingway Rewritten به شما اجازه می دهد:

 • هدر خود را سفارشی کنید
 • پس زمینه خود را سفارشی کنید
 • منوی خود را سفارشی کنید
 • ارسال پست های مهم
 • ابزارک اضافه کنید

با این حال ، عنصر منحصر به فرد این موضوع ، هدر پیمایشی اختلاف منظر است. کم رنگ شدن هدر شما در هنگام پیمایش کسی در وبلاگ شما ، امتیازات اضافی را برای ارائه اضافه می کند.

Hemingway Rewritten فضای زیادی برای خلاقیت به عنوان موضوعی متمرکز بر عکاسی به شما می دهد. سرصفحه برجسته قابل تنظیم یکی از مهمترین جنبه ها است ، زیرا اولین چیزی است که افراد پس از ورود به وبلاگ شما مشاهده می کنند.

این تم برای کاربران وردپرس رایگان است ، بدون محدودیت در سفارشی سازی و ارسال.

شماره 3 ماکسول – بهترین قالب وردپرس برای وبلاگ های سازندگان آنلاین

Maxwell گرانترین موضوع در این لیست است و آن را یک موضوع برتر می دانند. با این حال ، قیمت نشان می دهد که چقدر با کیفیت است. این تم مدرن فوق العاده تمیز است و برای سازندگان آنلاین بهترین است.

اگر اهل YouTube ، نوازنده یا هنرمند باشید ، این موضوع بهترین گزینه برای شما خواهد بود زیرا از گزینه “محتوای برجسته” پشتیبانی می کند.

“محتوای ویژه” به شما امکان می دهد سه پست مهم خود را در بالای وبلاگ خود برجسته کنید. می توانید پیوندهایی به ویدیوها نیز اضافه کنید ، که مخصوصاً برای YouTube و پخش کننده های YouTube بسیار مفید است.

ماکسول با استفاده از بخش سفارشی سازی جداگانه ای برای افزودن آرم سایت ، هدر و پس زمینه ، یک موضوع آسان برای پیمایش است.

در کنار ویژگی های اساسی ، ماکسول شامل موارد زیر است:

 • طرح آماده برای موبایل برای هر دستگاهی
 • چند منو
 • یک قسمت هشتگ برای قابلیت مشاهده
 • بخشی از مکان که می توانید نقشه ها را به آن اضافه کنید
 • ابزارک های شبکه های اجتماعی

از آنجا که این یک موضوع برتر است ، Maxwell شش پالت رنگ رایگان را برای انتخاب به شما می دهد. برای بسته های رنگی و سفارشی نامحدود قابل تنظیم ، باید برنامه وردپرس برتر یا تجاری را ارتقا دهید.

اگر یک کاربر وردپرس رایگان هستید ، می توانید Maxwell را به صورت جداگانه با قیمت 100 دلار خریداری کنید که کمی گران است و ممکن است برای برخی از افراد یک نقطه ضعف باشد. با این حال ، هنگام خرید هر یک از طرح های وردپرس ، این تم را به صورت رایگان دریافت می کنید.

 1. طرح حق بیمه: 10 دلار در ماه
 2. طرح تجاری: 33 دلار در ماه

اگر عاشق ظاهر و ویژگی های ماکسول هستید ، بهترین کار این است که برنامه حق بیمه را امتحان کنید ، زیرا سفارشی سازی پیشرفته طراحی را با قیمت ارزان تر دریافت می کنید.

شماره 4 Escutcheon – بهترین قالب وردپرس برای نوشتن وبلاگ ها

Escutcheon ساده ترین و در عین حال موثرترین موضوع در این لیست است. این موضوع برای نویسندگانی که می خواهند در میان مردم متمایز باشند ، بهترین است.

موضوع به نظر می رسد یک ژورنال مجازی است ، با ارسال های لیست شده به ترتیب زمان معکوس. با تایپوگرافی پررنگ و بزرگ ، پست های وبلاگ به سرعت توجه خواننده را به خود جلب می کند.

Escutcheon یک موضوع مینیمالیستی است که فقط اطلاعات کافی را برای فریب خواننده فراهم می کند. قلم و پالت رنگ ، مرور و خواندن وبلاگ شما را برای خوانندگان آسان می کند.

از آنجا که این یک موضوع برای نویسندگان است ، نوشتن شما ویترین اصلی است و تصاویر را در حاشیه می گذارد. با این حال ، اگر می خواهید زندگی بیشتری به پست های وبلاگ خود اضافه کنید ، Escutcheon از تصاویر برجسته بزرگ در پست های وبلاگ پشتیبانی می کند که در زیر عنوان پست نمایش داده می شود.

مقاله مرتبط  7 درس بازاریابی از مطالعات ردیابی چشم

مانند اکثر تم های وردپرس ، Escutcheon با منوهای کشویی ، ابزارک های شبکه های اجتماعی و هدرهای قابل تنظیم ارائه می شود. با این حال ، همچنین ارائه می دهد:

 • یک بخش “مرتبط” برای اینکه خوانندگان بتوانند پست های مشابه وبلاگ را با سهولت پیدا کنند
 • یک نوار جستجو
 • بخش نظرات
 • آرم سایت

تنها مشکلی که در این زمینه وجود دارد این است که ویجت ها را به جای صفحه وبلاگ یا بایگانی واقعی شما روی پست ها نشان می دهد.

Escutcheon یکی دیگر از تم های رایگان وردپرس است و آخرین گزینه رایگان در این لیست است. این موضوع برای یک وبلاگ نویس که به دنبال مکانی برای به اشتراک گذاشتن داستانهای خود است ، مناسب است.

شماره 5 Perle – بهترین قالب وردپرس برای وبلاگ های نمونه کارها

همانطور که از نامش پیداست ، Perle یک موضوع زیبا است. اگر می خواهید وبلاگی راه اندازی کنید که پروژه های نمونه کارها را به نمایش بگذارد ، Perle بهترین انتخاب برای شماست.

مشابه Escutcheon و Maxwell ، این تم ظاهری ساده دارد و طرح های مختلفی را ارائه می دهد که بسیار تمیز هستند.

Perle نمونه کارهای شما را با محتوای برجسته صیقلی نگه می دارد. با این افزودنی می توانید حداکثر چهار مورد ، صفحه یا پست نمونه کارها را در صفحه اول وبلاگ خود برجسته کنید.

در میان ویژگی هایی مانند نویسنده بیو ، آرم سایت ، یک منوی اجتماعی و تصاویر برجسته ، پرل چند عنصر منحصر به فرد از جمله:

 • عکس هایی که به شما امکان می دهند تصویری را در وسط متن خود قرار دهید
 • کلاه هایی را رها کنید که به شما امکان می دهد حرف اول جمله خود را بزرگتر کنید ، متن شما را بسیار شیک نشان می دهد
 • عناوین فرعی که به شما امکان می دهد متن خود را به صورت حروف کج در بیاورید و آن را برجسته کنید
 • انیمیشن ظریف برای ایجاد یک محو شدن نرم بر روی تصویر شما هنگامی که یک خواننده در حال پیمایش است

پرل کمی ارزان تر از ماکسول است و 71 دلار قیمت دارد. با این حال ، می توانید هنگام خرید یک برنامه وردپرس Premium یا Business این تم را به صورت رایگان دریافت کنید.

شماره 6 اولسن – بهترین قالب وردپرس برای سبک های زندگی و وبلاگ های مد

اگر اهل یک سبک زندگی یا وبلاگ نویس مد هستید و به دنبال مکانی برای ذخیره تمام مطالب خود در میان یک طرح متمرکز با فونت های واضح هستید ، اولسن تم مناسب شماست.

اولسن با ارائه یک تجربه خواندن روان و مسالمت آمیز ، موضوعی برای هرکسی است که می خواهد تصاویرش در کنار محتوای آن برجسته شود.

اولسن کاملاً قابل تنظیم است و مکان مناسبی برای نمایش بهترین کار شماست.

دو عنصر منحصر به فرد که این موضوع ارائه می دهد ، یک نوار لغزنده محتوای ویژه و یک ابزارک پاورقی اینستاگرام است. هر دو عنصر برای به اشتراک گذاشتن کار شما با خوانندگان عالی هستند.

نوار لغزنده Featured Content با میانگین افزودنی Featured Content کمی متفاوت است. این عنصر به شما امکان می دهد تا شش تصویر یا پست را انتخاب کرده و در قسمت جلوی وبلاگ خود قرار دهید. خواننده می تواند با کلیک روی پیکان چپ یا راست ، این نوار لغزنده را پیمایش کند.

ابزارک پاورقی اینستاگرام منحصر به فرد است و در هیچ موضوع دیگری در این لیست وجود ندارد. این افزودنی عالی برای یک وبلاگ نویس مد یا سبک زندگی است که می خواهد عکس های خود را به نمایش بگذارد. این ابزارک را در پایین وبلاگ شما نشان می دهد و جدیدترین پست های اینستاگرام شما را در یک ردیف بزرگ نشان می دهد.

نکته منفی برای افرادی است که ویژگی Instagram را به صورت رایگان می خواهند. متأسفانه ، شما باید برای موضوع پرداخت کنید یا طرحی را برای استفاده از آن خریداری کنید ، اما ما فکر می کنیم که این تجارت ارزش آن را دارد.

امروز می توانید فقط با 57 دلار با اولسن شروع کنید یا آن را به صورت رایگان با یک وردپرس Premium یا Business دریافت کنید.

مقاله مرتبط  نحوه استفاده از ویدئوهای تبلیغاتی برای ایجاد فروش بیشتر در تجارت الکترونیکی

# 7 Veggie – بهترین قالب وردپرس برای وبلاگ های غذایی

Veggie موضوع مناسبی برای مواد غذایی در شما است. این موضوع کاملا مناسب وبلاگ نویسان مواد غذایی یا نویسندگان دستور العمل است که مایلند غذاهای خوشمزه و دستور العمل های خود را به نمایش بگذارند.

این تم همراه با بسته های تایپوگرافی خوانا و طرح های مینیمالیستی است که به راحتی می توانید اشتیاق خود را با دنیا به اشتراک بگذارید.

Veggie دارای صفحه و بلاگ بسیار واکنشی است که در چند ثانیه قابل تنظیم است. خواندن و پیمایش در رایانه ، تلفن همراه یا رایانه لوحی آسان است.

این موضوع دارای طیف گسترده ای از گزینه های منحصر به فرد است که برای موفقیت در وبلاگ نویسی مهم است. Veggie با شش طرح مختلف وبلاگ و پنج الگوی متنوع ارائه می شود. با استفاده از این گزینه ها می توانید یک نوار کناری ، شبکه ، لیست یا نمایش تمام عرض اضافه کنید.

نه تنها طیف گسترده ای وجود دارد ، بلکه Veggie می تواند به یک وب سایت رستوران دار تبدیل شود. این موضوع برتر چندین طرح صفحه اصلی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد با مخاطبان کاملا جدیدی درگیر شوید.

اگر به این طراحی چند منظوره علاقه مند هستید ، Veggie به عنوان یک تم شخصی یا رایگان با یک طرح وردپرس Premium یا Business 86 دلار است.

چگونه بهترین قالب وردپرس را برای خود انتخاب کنیم

اکنون که هفت توصیه مناسب برای موضوع را شناختید ، مهم است که بدانید چه چیزی مهم است. وقت آن است که در مورد چگونگی تصمیم گیری صحیح با پیروی از این ملاحظات و انتخاب بهترین موضوع برای خود صحبت کنیم.

جایگاه وبلاگ نویسی خود را بشناسید

به نظر می رسد خود توضیحی باشد ، اما هنگام انتخاب تم مناسب مناسب است. امروز هفت شایع ترین وبلاگ نویسی را بررسی کردیم ، و اینکه چگونه هر موضوعی که برای آن سکونت مناسب است متفاوت است.

هنگام انتخاب یک موضوع ، باید وبلاگ خود را بشناسید زیرا اگر بلاگ مد مد مورد توجه شماست ، نمی خواهید Veggie را نصب کنید. طاقچه های مختلف به مضامین مختلفی با ویژگی ها ، طرح ها و طرح های مجزا نیاز دارند.

من پیشنهاد می کنم لیستی از پرشورترین سرگرمی های خود را تهیه کنید و از آنجا شروع کنید.

سفارشی سازی کلیدی است

داشتن یک موضوع قابل تنظیم برای یک وبلاگ با قابلیت جستجو بسیار مهم است.

اشکالی ندارد اگر شما علاقه ای به سرمایه گذاری در وبلاگ خود ندارید. با این حال ، در بسیاری از تم های رایگان محدودیت هایی در سفارشی سازی وجود دارد ، چه برای هدر ، رنگ یا طرح.

هر موضوعی در این لیست تا حدودی قابل تنظیم است ، برخی بیشتر از موارد دیگر ، بنابراین مهم است که قبل از نصب به بررسی چربی-ریز باشید.

امکانات

هر موضوعی که امروز در اینجا ذکر شده دارای برخی از ویژگی های باورنکردنی است که بهترین عملکرد را برای جایگاه خاص خود دارد. با این حال ، برخی از مضامین از عناصر منحصر به فرد بیشتری نسبت به بقیه برخوردار هستند و تعیین اینکه آیا به آنها احتیاج دارید بسیار مهم است.

تم های پرداخت شده به احتمال زیاد دارای عناصر منحصر به فرد دیگری هستند ، مانند اولسن با ویجت پاورقی اینستاگرام ، و پرل با انیمیشن ظریف.

اگر می دانید به عنوان نویسنده به پاورقی اینستاگرام یا انیمیشن ظریف نیازی ندارید ، بهتر است پول خود را در جیب خود نگه دارید.

برخی از ویژگی های اساسی که برای اکثر وبلاگ ها ضروری است عبارتند از:

 • رنگ های سفارشی
 • آرم سایت
 • نمایشگر انعطاف پذیر
 • منوی کلاسیک
 • ابزارک ها

بنابراین ، مطمئن شوید که هنگام نصب هر موضوعی به دنبال این موارد هستید.

خلاصه

Baskerville 2 ، Hemingway Rewritten و Maxwell سه توصیه برتر وردپرس برای یک وبلاگ هستند.

دو مورد از این سه رایگان است و بسیار مقرون به صرفه است. با این حال ، اگر می خواهید در طراحی سطح بالاتری با ویژگی های مناسب برای وبلاگ نویسی حرفه ای سرمایه گذاری کنید ، ارزش ماکسول را دارد. استفاده از هر سه آسان ، غیر فنی و قابل ارائه است.

با این اوصاف ، نیازهای وبلاگ نویسی و تم شما مناسب ترین موضوع را به شما القا می کند. با این حال ، اگر ملاحظات ما را از نزدیک دنبال کنید ، یافتن یک موضوع بسیار راحت تر می شود.