آموزش سئو

بهترین بررسی وام مشاغل کوچک در سال 2020

سپتامبر 27, 2020

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

مگر اینکه شما به طور مستقل ثروتمند باشید ، بیشتر صاحبان مشاغل کوچک در یک نقطه یا نقطه دیگر به وام احتیاج دارند. از پرداخت هزینه های راه اندازی گرفته تا پروژه های توسعه ، تجهیزات یا حوادث غیرمنتظره ، دسترسی سریع به بودجه رشد شرکت شما را آسان تر می کند.

خواه در حال راه اندازی یک سرمایه گذاری کاملاً جدید باشید و یا صاحب یک کسب و کار مستقر باشید ، گزینه های مختلف وام برای کسب و کار کوچک وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

کدام وام مشاغل کوچک برای شما بهتر است؟ این راهنما شامل همه مواردی است که باید در مورد موضوع بدانید.

6 گزینه برتر برای وام مشاغل کوچک

 1. صندوق
 2. دایره تأمین مالی
 3. آکونیون
 4. لندیو
 5. در عرشه
 6. کیوا

چگونه بهترین وام های مشاغل کوچک را برای خود انتخاب کنیم

وام های مشاغل کوچک در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارد. بنابراین هنگام ارزیابی گزینه های مختلف ، ملاحظات خاصی وجود دارد که باید بررسی شوند. در زیر هر یک را با جزئیات بیشتری توضیح خواهم داد.

وام دهنده

وقتی بیشتر مردم به گرفتن وام فکر می کنند ، خود به خود تصور می کنند که بانک تنها گزینه آنها است. اما علاوه بر بانک های محلی کوچک و زنجیره های بانک ملی ، وام دهندگان زیادی نیز وجود دارند که می توانند سرمایه کوچک شما را تأمین کنند.

شما می توانید اتحادیه های اعتباری ، سایت های سرمایه گذاری جمعی ، وام دهندگان P2P ، بازارهای وام ، وام دهندگان غیر انتفاعی و حتی راه حل های دیگر برای وام را بررسی کنید.

شرایط و شرایط وام از وام دهنده به وام دهنده دیگر متفاوت خواهد بود.

نوع وام

بیشتر وام دهندگان انواع مختلفی از وام را برای صاحبان مشاغل کوچک ارائه می دهند. برخی از انواع معمول وام های مشاغل کوچک شامل وام های SBA ، خط اعتباری ، وام های اقساطی ، وام های کوتاه مدت ، وام های تجهیزات ، وام های املاک و مستغلات تجاری و پیش پرداخت های نقدی بازرگانان است.

در برخی موارد ، شما باید اطلاعات بیشتری در مورد آنچه که با وجوه انجام می دهید به وام دهنده بدهید. به عنوان مثال ، نمی توان از وام تجهیزات برای خرید موجودی کالا و از وام املاک و مستغلات تجاری برای خرید وسیله نقلیه جدید استفاده کرد.

خطوط اعتباری گزینه های خوبی برای انتخاب هستند زیرا می توانند برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار گیرند. به زودی در مورد این انواع مختلف وام با جزئیات بیشتر صحبت خواهیم کرد.

سرمایه مورد نیاز

مبلغ وام مورد نظر شما نیز باید مورد توجه قرار گیرد. بین 5000 ، 50 هزار و 5 میلیون دلار تفاوت زیادی وجود دارد.

وام دهنده های خاص برای وام های خرد و مبالغ اندک بهتر هستند ، در حالی که وام های دیگر به وام های کلان وجهی معروف هستند.

قبل از درخواست وام نگاهی به حداقل و حداکثر مبالغ موجود بیندازید. به طور کلی ، شما نباید بیش از نیاز خود درخواست دهید (مگر اینکه یک اعتبار باشد). در غیر این صورت ، پرداخت سود بیشتری خواهید داشت.

حداقل صلاحیت ها

در بیشتر موارد ، شما واجد شرایط هر نوع وام نیستید. بنابراین قبل از درخواست به این شرایط بسیار توجه کنید ، در غیر این صورت وقت خود را هدر خواهید داد (و به طور بالقوه اعتبار خود را صدمه می زنید).

برخی از وام دهندگان فقط به شرکت هایی که برای چند سال مشخص در تجارت بوده اند وام می دهند. برخی از الزامات جریان نقدی ، نیازهای درآمد سالانه و الزامات امتیاز اعتباری صاحب مشاغل برای وام های خاص نیز وجود دارد.

شرایط وام

شرایط وام هنگام ارزیابی گزینه های مختلف بسیار مهم است. چه زود نیاز به بازپرداخت پول دارید؟ چه نرخ بهره ای پرداخت خواهید کرد؟

اطمینان حاصل کنید که فراتر از مقدار دلار نگاه می کنید و نگاه عمیق تری به اصطلاحات می اندازید.

مشاغل دارای اعتبار بد به کمترین نرخ بهره و شرایط وام دسترسی نخواهند داشت. بنابراین مطمئناً می خواهید خرید کنید تا زمانی که از گزینه های ارائه شده به شما راحت نباشید.

انواع مختلف وام های مشاغل کوچک

چندین وام مختلف برای مشاغل کوچک وجود دارد. اما من می خواهم به سرعت محبوب ترین گزینه ها را برجسته کنم تا درک بهتری از نحوه کار آنها داشته باشم.

مقاله مرتبط  چگونه می توان در رسانه های اجتماعی تأیید شد

وام SBA

وام های SBA توسط اداره تجارت کوچک پشتیبانی می شود. این آژانس فدرال به مشاغل کمک می کند تا به منابع مالی بهتری دسترسی پیدا کنند.

این مبالغ وام به طور معمول از 50،000 تا 5 میلیون دلار با شرایط 10-25 سال است.

وام های SBA معمولاً نرخ های بالایی دارند (از آنجا که SBA خطر وام دهنده را کاهش می دهد) ، اما واجد شرایط بودن می تواند سخت باشد. روند درخواست و تأیید وام SBA می تواند کند باشد.

خط اعتباری تجارت

خطوط اعتباری برای آن دسته از شما که نیاز به انعطاف پذیری دارید عالی است. شما می توانید به جای دریافت یکجا پول نقد ، در صورت لزوم تا میزان اعتبار خود وام بگیرید.

محدوده اعتبارات تجاری می تواند از 1000 تا 500000 دلار باشد.

اگر بیش از یک سال در تجارت بوده اید و درآمد سالانه شما 50،000 دلار باشد ، معمولاً دریافت ردیف اعتبار آسان است. نرخ بهره براساس وام دهنده ، امتیاز اعتبار شما و سایر شرایط صلاحیت متفاوت است. اما فقط به مبلغی که در خط گردان قرض می کنید سود پرداخت خواهید کرد.

وام مدت دار

وام های مدت دار به سرعت تأمین می شوند. در برخی موارد ، شما می توانید در مدت 24 ساعت پس از تأیید ، پول نقد دریافت کنید. معمول است که وام های مدت دار برای سرمایه در گردش ، تجهیزات ، عملیات و موارد دیگر استفاده می شوند.

برخی از این وام ها کوتاه مدت هستند و باید از هفته های 12-24 بازپرداخت شوند. سایرین شرایط بازپرداخت را در بازه 1-5 ساله دارند.

وام های مدت دار معمولاً دارای نرخ بهره ثابت یا کارمزد ثابت هستند ، بنابراین پرداخت های شما در طول عمر وام افزایش نخواهد یافت.

پیش فروش نقدی

با یک برنامه پیش فروش پول نقد ، مشاغل کوچک می توانند در مقابل گوشواره های آینده برای تأمین سرمایه وام بگیرند. همانطور که قبلاً با وام دهنده توافق شده بود ، این وام ها با درصد روزانه فروش کارت اعتباری شما بازپرداخت می شوند.

بیشتر پیش پرداخت های نقدی بازرگان برای طیف وسیعی از نیازها قابل استفاده است. مشابه وام مدت دار ، معمولاً می توانید سریعاً به وجوه دسترسی پیدا کنید.

تأیید پیش پرداخت نقدی بازرگان آسان است ، اما نرخ بهره معمولاً زیاد است.

تأمین مالی تجهیزات

نام در اینجا کاملاً قابل توضیح است – پول حاصل از تأمین مالی تجهیزات باید برای خرید تجهیزات استفاده شود. اما شایان ذکر است که اصطلاح “تجهیزات” بسیار گسترده است.

علاوه بر مواردی مانند تسمه های نقاله ، لیفتراک و ماشین آلات ، انواع دیگری از تجهیزات مانند نرم افزار حسابداری یا سیستم های پردازش پرداخت نیز در این گروه قرار می گیرند.

تأمین مالی تجهیزات معمولاً با تجهیزاتی که خریداری می کنید تأمین می شود. در صورت عدم بازپرداخت وام ، وام دهنده می تواند تجهیزات را توقیف کند.

کارت اعتباری کسب و کار

کارتهای اعتباری و وامها بدیهی است که یکسان نیستند. اما کارت اعتباری کسب و کار به طور بالقوه می تواند گزینه مناسبی برای تأمین مالی خریدهای خاص باشد.

برخی از کارت ها در اولین سال افتتاح حساب ، تبلیغات مقدماتی مانند 0٪ تأمین مالی APR را به مشاغل ارائه می دهند. بنابراین با قرار دادن آن روی کارت اعتباری جدید (با فرض اینکه کمتر از مبلغ اعتباری شما باشد) ، به طور بالقوه می توانید با بهره 0٪ آن را خریداری کنید. اما فراتر از پیشنهاد مقدماتی ، کارت های اعتباری نسبت به انواع دیگر وام ها نرخ بهره به طور قابل توجهی بالاتر است.

می توانید بررسی های من درباره بهترین کارت های اعتباری تجاری را در اینجا بخوانید.

وام های تضمینی

برای اینکه بتوانید صلاحیت خود را دریافت کنید ، وام تضمینی به نوعی وثیقه نیاز دارد. این امر برای مشاغل پر خطر معمول است. اگر تجارت پیش فرض وام را بدهد ، وام دهنده وثیقه را توقیف می کند.

از آنجا که وام های تضمینی برای وام دهندگان خطر چندانی ندارند ، نرخ بهره معمولاً کم است.

وام های بدون وثیقه

وام بدون تضمین دقیقاً عکس وام با وثیقه است. مشاغل می توانند بدون وثیقه وثیقه ای وام بگیرند.

برای کسب شرایط وام بدون وام ، کسب و کار شما معمولاً باید دارای سابقه طولانی سودآوری و موفقیت بدون هیچ گونه بدهی یا بدهی معوق باشد. اگر وام دهنده فکر می کند که خطر بالایی برای پیش پرداخت وام دارید ، ممکن است از شما بخواهید وام را با وثیقه تأمین کنید.

مقاله مرتبط  5 بهترین شرکت بازاریابی آمازون در سال 2020

وام های Crowdfunding و وام های P2P

این نوع وام ها از مجموعه سرمایه گذاران تأمین می شوند. این وام ها را می توانید از طریق وب سایت های سرمایه گذاری جمعی با مقادیر کمی که از عموم مردم جمع آوری شده دریافت کنید و یا آنها را از سیستم عامل های وام دیگری که افراد وام های P2P را به عنوان منبع درآمد ارائه می دهند دریافت کنید.

اگر نمی توانید شرایط دریافت وام سنتی را داشته باشید ، ممکن است گزینه سرمایه گذاری جمعی یا P2P را انتخاب کنید.

شماره 1 – بررسی Fundbox – بهترین برای وام های کوتاه مدت

صندوق توسط 100000+ مشاغل در طیف وسیعی از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.

از نظر فنی ، آنها خطوط اعتباری تجاری را ارائه می دهند. اما دوره بازپرداخت مبلغی که وام می گیرید در طی یک برنامه 12 یا 24 هفته ای بازپرداخت می شود که در گروه وام های کوتاه مدت قرار می گیرد.

استفاده از Fundbox ساده است و هر زمان که به پول نقد نیاز داشته باشید سریع دسترسی خواهید داشت. برای درخواست ، فقط باید حساب بانکی و نرم افزار حسابداری خود را متصل کنید ، بنابراین Fundbox می تواند اطلاعات مالی شما را مشاهده کند.

شما فقط برای وجوهی که از محل اعتبار خود می گیرید پرداخت خواهید کرد ، بنابراین می توانید چندین بار از Fundbox برای وام های کوتاه مدت مختلف استفاده کنید. برای بازپرداخت های زودهنگام جریمه ای در نظر گرفته نشده است.

قبل از برداشت وجه ، Fundbox محاسبه شفاف اصل ، میزان سود و پرداخت های هفتگی سررسید را به شما ارائه می دهد. بنابراین می توانید طبق آن برنامه ریزی کنید و دقیقاً بدانید که در طول مدت وام هر هفته چقدر بدهکار هستید.

Fundbox برای موقعیت های کوتاه مدت بسیار مناسب است که کمی پول اضافی نیاز دارید. این معمولاً برای پرداخت فاکتورهای دیررس ، هزینه های برنامه ریزی نشده و استفاده از تجارت کوچک در دوره های کند فروش انجام می شود.

درخواست خود را به صورت آنلاین انجام دهید و ظرف چند دقیقه تصمیم بگیرید. وجوه را می توان به محض روز کاری بعدی به حساب شما منتقل کرد.

شماره 2 – بررسی دایره تأمین مالی – متنوع ترین گزینه های وام

دایره تأمین مالی یک رهبر صنعت در گروه وام های مشاغل کوچک است. این یک انتخاب محبوب برای مشاغل است که گزینه های سریع و ارزان قیمت وام را می خواهند.

با استفاده از یک برنامه واحد ، Funding Circle چندین نوع وام و گزینه برای انتخاب به شما ارائه می دهد.

انواع وام ها و راه حل های بودجه ارائه شده توسط این وام دهنده شامل موارد زیر است:

 • وام های SBA
 • وام های مدت دار
 • پیش فروش نقدی تاجر
 • خطوط اعتباری تجاری
 • فاکتور فاکتور
 • وام های سرمایه در گردش

در کمتر از 24 ساعت می توانید تصمیم بگیرید و ظرف سه روز پس از تأیید ، به بودجه دسترسی پیدا کنید. Funding Circle وام های مدت دار از 25000 تا 500000 دلار و وام های SBA از 20،000 تا 5 میلیون دلار دارد.

Funding Circle را نیز دوست دارم زیرا این پلتفرم مدیریت وام آنلاین را برای شما آسان می کند. با پر کردن یک برنامه در وب سایت آنها ثبت نام کنید – تکمیل آن فقط شش دقیقه طول می کشد.

شماره 3 – بررسی Accion – بهترین برای استارت آپ ها

آکونیون یک سازمان غیرانتفاعی است که به کمک صاحبان مشاغل کوچک و کارآفرینان برای تأسیس استارت آپ های خود اختصاص داده شده است.

در حقیقت ، اکسیون بزرگترین شبکه وام دهی غیر انتفاعی در ایالات متحده است.

اکسیون وام های مدت دار تا سقف 250،000 دلار با نرخ مقرون به صرفه ارائه می دهد. می توانید بصورت آنلاین یا تلفنی اقدام کنید تا یک راه حل متناسب با نیازهای منحصر به فرد خود دریافت کنید.

در اینجا برخی از انواع تجارت که اکسیون معمولاً به آنها وام می دهد:

 • زنان صاحب مشاغل بودند
 • اقلیت های صاحب مشاغل
 • مشاغل غذایی و آشامیدنی
 • کار و کسب های خرد
 • استارتاپ ها
 • صاحبان مشاغل قدیمی
 • صاحبان مشاغل معلول
 • مشاغل سبز

اکسیون همچنین طیف گسترده ای از منابع تجاری کوچک را در اختیار شما قرار می دهد تا به شما کمک کند در صنعت خود موفقیت کسب کنید. من با 25+ سال تجربه در فضای وام کسب و کارهای کوچک ، اکسیون را به استارتاپ ها و سایر مشاغل در دسته بندی های ذکر شده در بالا توصیه می کنم.

مقاله مرتبط  خدمات مشاوره بازاریابی دیجیتال

شماره 4 – بررسی Lendio – بهترین بازار وام برای مشاغل کوچک

لندیو وام دهنده ای برای تجارت کوچک نیست. اما این یکی از محبوب ترین بازارهای آنلاین برای وام های تجاری است.

اگر می خواهید گزینه های وام 75+ وام دهنده را با یک سیستم عامل مقایسه کنید ، بیشتر از Lendio نگاه نکنید.

این بازار برای 106 میلیارد دلار کمک مالی به 216000+ مشاغل کوچک تسهیل کرده است. طیف گسترده ای از انواع وام از طریق شبکه وام دهندگان Lendio در دسترس است ، از جمله:

 • وام های اولیه
 • وام های مدت دار
 • رهن تجاری
 • وام های کوتاه مدت
 • وام های SBA
 • پیش فروش نقدی تاجر
 • خطوط اعتباری تجاری
 • کارت های اعتباری تجاری
 • تأمین مالی تجهیزات
 • حساب های مالی قابل دریافت
 • وام های کسب و کار

من لندیو را نیز دوست دارم زیرا آنها منابع بیشتری برای صاحبان مشاغل کوچک فراهم می کنند ، مانند حسابگرهای مالی و راهنمایی های حسابداری.

برای دریافت پیشنهادات وام از وام دهندگان در شبکه Lendio ، فقط برخی از اطلاعات سریع در مورد تجارت خود را بصورت آنلاین پر کنید.

شماره 5 – بررسی OnDeck – بهترین اعتبار برای چرخش اعتبار

در عرشه 13 میلیارد دلار به تجارت در سرتاسر جهان تحویل داده است. آنها وام های مدت دار تا سقف 250 هزار دلار و خط اعتباری تجاری تا 100 هزار دلار ارائه می دهند.

من OnDeck را دوست دارم زیرا بسیار ساده است. بعد از تکمیل یک برنامه بصورت آنلاین یا تلفنی ، یک مشاور وام اختصاصی گزینه های شما را با شما مرور می کند. OnDeck بودجه را همان اوایل روز کاری ارائه می دهد.

اعتبار شما از OnDeck گزینه مناسبی برای سرمایه در گردش است. فقط در صورت نیاز آنچه را که نیاز دارید خارج کنید و فقط برای مبلغ وام گرفته شده سود بپردازید.

خط اعتباری خود را طی یک قرارداد 12 ماهه با پرداخت های هفتگی خودکار و بدون مجازات پیش پرداخت بازپرداخت کنید.

برای واجد شرایط بودن ، باید حداقل یک سال با حداقل امتیاز FICO شخصی 600 و درآمد سالانه 100000 دلار + در تجارت باشید.

OnDeck به طور دوره ای نمایه اعتبار شما را بررسی می کند. بنابراین می توانید بدون نیاز به درخواست افزایش ، به طور خودکار شرایط محدودیت های بالاتر اعتبار را داشته باشید. همچنین در همه برداشت ها از پرداخت هفتگی تلفیقی بهره مند خواهید شد ، بنابراین نگران انجام چندین پرداخت نخواهید بود.

شماره 6 – بررسی کیوا – بهترین وام های 0٪ با سود مشاغل کوچک

اگر به یک وام خرد نیاز دارید و عجله ای برای تهیه آن ندارید ، کیوا به شما اجازه می دهد تا حداکثر 15000 دلار با سود 0٪ وام بگیرید – هیچ رشته ای متصل نیست.

Kiva به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی جهانی به 2.5+ میلیون کارآفرین کمک کرده است تا 1 + میلیارد دلار سرمایه جمع کنند.

تنها نقطه ضعف کیوا این است که برای دریافت واقعی وام زمان زیادی لازم است. بنابراین برای مشاغل که سریعاً به پول نقد نیاز دارند ایده آل نیست.

ابتدا باید یک برنامه آنلاین پر کنید که تکمیل آن تا 30 دقیقه طول می کشد. سپس شما باید با اقناع دوستان و خانواده خود در گرفتن وام به شما ، اعتبار خود را اثبات کنید که این یک روند 15 روزه است. سرانجام ، می توانید از طریق Kiva به بورس عمومی بروید و وام خود را برای بیش از 1.6 میلیون وام دهنده در سراسر جهان (30 روز اضافی) مشاهده کنید.

از طرف مثبت ، شما تا 36 ماه فرصت دارید که وام خود را با سود 0٪ بازپرداخت کنید. شکست دادن آن معامله سخت است.

اما اگر در اسرع وقت به دنبال مبالغ زیادی پول نقد هستید ، این بهترین انتخاب برای تجارت شما نخواهد بود.

خلاصه

اگر تجارت کوچک شما به پول نیاز دارد ، گزینه های مختلفی برای وام کسب و کار کوچک وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

کدام یک بهتر است؟

پاسخ به طیف وسیعی از عوامل مانند مبلغ مورد نیاز شما ، نوع وام ، وام دهنده و موارد دیگر بستگی دارد. صرف نظر از شرایط خود ، بر اساس توصیه های من در این راهنما می توانید بهترین گزینه های وام را برای تجارت خود پیدا کنید.