آموزش سئو

بهترین بررسی های کارت اعتباری کسب و کار سال 2020

سپتامبر 23, 2020

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

کارت اعتباری کسب و کار فراتر از یک روش پرداخت مناسب است. این راهی برای کسب پاداش و مزایای شرکت شماست.

بهترین کارت های اعتباری تجاری ویژگی هایی مانند حفاظت از خرید ، جوایز عضویت ، بیمه مسافرتی و برخی حتی پول نقد را به شما پرداخت می کنند.

خرید بزرگ بعدی شما می تواند منجر به یک پرواز رایگان ، یک شب اقامت رایگان در هتل یا حتی چند صد دلار به جیب شما شود. اگر برای خریدهای تجاری از چک یا انتقال ACH استفاده می کنید ، نمی توانید این نوع مزایا را دریافت کنید – کارت های اعتباری تنها راه دسترسی به این مزایا هستند.

اما همه کارت های اعتباری تجاری به طور یکسان ایجاد نمی شوند. پیمایش در آب ها و تلاش برای یافتن بهترین گزینه برای تجارت خود می تواند دشوار باشد ، به خصوص با صدها انتخاب که باید در نظر بگیرید.

کدام یک بهتر است؟ نام بردن از فقط یک مشکل است ، اما من پنج مورد برتر را که می توانم با قناعت توصیه کنم ، کاهش داده ام.

5 گزینه برتر کارت های اعتباری مشاغل

 1. American Express Blue Business Plus
 2. Chase Ink Business ارجح است
 3. شرکت Brex Mastercard
 4. کارت ویزیت هیلتون افتخار American Express
 5. Capital One Spark Classic

چگونه بهترین کارت اعتباری کسب و کار را برای خود انتخاب کنیم

هر مشاغل هنگام خرید نیازهای یکسانی ندارند. یافتن کارتی که به گونه ای طراحی شده باشد که بیشترین پاداش را برای عادت های هزینه ای به شما بدهد ، مهم است. بنابراین هنگام خرید و ارزیابی کارت های مختلف ، این ملاحظات را در ذهن داشته باشید:

امتیاز اعتبار

بهترین کارتهای اعتباری تجاری برای اعمال حداقل به حداقل امتیاز اعتباری نیاز دارند. اگر مشاغل جدیدی دارید و هنوز سابقه طولانی اعتبار تجاری را ایجاد نکرده اید ، تهیه این کارت ها دشوار است.

امتیاز اعتبار صاحب مشاغل نیز عاملی است که باید در اینجا مورد توجه قرار گیرد. اگر امتیاز شخصی شما زیاد است ، پس باید بتوانید این کارت ها را دریافت کنید ، حتی اگر تجارت شما جدید باشد.

برای آن دسته از شما که دارای اعتبار تجاری ضعیف و نمره اعتبار شخصی پایین هستید ، ممکن است مجبور باشید برای کارت اعتباری ایمن اقدام کنید تا زمانی که بتوانید امتیاز خود را افزایش دهید.

اگر حداقل شرایط لازم را ندارید ، هرگز برای کارت درخواست نکنید. اگر شرکت اعتباری چک اعتبار سختی را بکشد و درخواست شما را رد کند ، می تواند امتیاز شما را حتی بیشتر کاهش دهد.

نوع جوایز

تقریباً هر کارت اعتباری تجاری نوعی از جوایز عضویت را ارائه می دهد. این موارد می توانند به صورت بازپرداخت پول ، امتیاز ، هدیه سفر و سایر موارد ارائه شوند.

کدام نوع پاداش را می خواهید؟ در اینجا هیچ پاسخی درست یا غلط وجود ندارد.

بعضی از مشاغل پس گرفتن پول نقد را ترجیح می دهند زیرا درک آن آسان تر است. دیگران دوست دارند امتیاز جمع کنند و سپس آن را برای انواع دیگر مزایا بازپرداخت کنند.

حق عضویت

هزینه کارت اعتباری تجارت برای شما چقدر است؟

به طور کلی ، هرچه هزینه سالانه بیشتر باشد ، پاداش نیز بهتر خواهد بود. اما با این اوصاف ، اکثر مشاغل لزوماً به پاداشهایی که هزینه سالانه گران را توجیه می کنند ، نیاز نخواهند داشت.

بسیاری از کارت های اعتباری رایگان رایگان تجاری وجود دارد که باید در نظر بگیرید. قیمت کارت های دیگر ممکن است تا 600 دلار باشد ، در حالی که اکثر آنها در این بین قرار می گیرند.

قاعده کلی من این است – فقط اگر می توانید آن را با پاداش هایی که واقعاً استفاده می کنید توجیه کنید ، سالانه هزینه پرداخت کنید.

دسته بندی های هزینه ای

معمولاً کارتهای اعتباری تجاری در برخی از گروههای خاص هزینه های بیشتری را ارائه می دهند. به عنوان مثال می توان به غذا ، گاز و مسافرت اشاره کرد.

بگذارید بگوییم یک کارت به شما 5٪ وجه نقد را در گروه سفر (پروازها ، هتل ها ، Uber و غیره) به شما پیشنهاد می دهد. عالیه؛ اما اگر فقط یک بار در سال برای کار خود سفر می کنید ، دلیل کافی برای دریافت آن کارت نیست.

مقاله مرتبط  بهترین تم های وردپرس برای وبلاگ ها

اما اگر ناوگان 20 وسیله نقلیه در جاده داشته باشید و همه رانندگان شما کارت کارمند داشته باشند ، داشتن کارتی منطقی است که به شما برای خرید بنزین پاداش دهد.

پیشنهاد پاداش

این نباید تصمیم شما را بگیرد یا نقض کند. اما بیشتر کارت های اعتباری کسب و کار به شما پاداش قابل توجهی برای ثبت نام می دهند.

به عنوان مثال ، اگر در سه ماه اول 10،000 دلار با استفاده از کارت اعتباری جدید هزینه کنید ، می توانید 100000 امتیاز کسب کنید – یا چیزی در این حد.

این می تواند فرصتی عالی برای جمع آوری امتیاز ، پس گرفتن پول یا دریافت سایر مزایا باشد. من برای خرید چیزهایی که نیازی به آنها ندارم از حد خودم خارج نمی شوم. اما اگر خرید بزرگی پیش رو دارید ، آن را روی کارت جدید خود قرار دهید تا بتوانید از پیشنهاد جایزه استفاده کنید.

فقط درک کنید که این یک استراتژی بازاریابی است که شرکت های کارت برای جلب ثبت نام های جدید از آن استفاده می کنند. بنابراین اجازه ندهید که یک پاداش جذاب از حواس سالانه یا سایر عوامل موجود در قرارداد عضو کارت شما منحرف شود.

انواع مختلف کارت های اعتباری تجاری

قبل از اینکه به بررسی کارت های اعتباری تجاری مورد علاقه من بپردازیم ، می خواهم به سرعت انواع مختلف کارت هایی را که می توانید انتخاب کنید ، توضیح دهم.

کارت های پاداش برگشت نقدی

کارت هایی که وجه نقد را ارائه می دهند بسیار ساده هستند. بسته به کارت ، می توانید درصد مشخصی از هزینه کارت خود را در پایان هر ماه به حساب خود بازگردانید. این معمولاً به صورت خودکار اعمال می شود.

برخی از کارت ها در تمام خریدها ، مانند 2٪ یا 3٪ ، نرخ بازگشت وجه نقدی ثابت را ارائه می دهند. در گروه های دیگر در گروه های خاص درصد بیشتری وجود دارد ، مانند 3٪ در بنزین ، 2٪ در مسافرت ، 1٪ در سایر موارد.

حتی ممکن است کارتهایی پیدا کنید که درصد بازپرداخت پول را براساس هزینه سالانه شما تغییر دهند ، مانند 4٪ بازپرداخت 50،000 دلار اول هزینه شده در یک سال تقویمی و 2٪ هزینه بعد.

امتیازات کارت های پاداش

کارت اعتباری تجاری که به شما امتیاز می دهد کمی پیچیده تر است. اگر بدانید که چگونه به درستی از آنها استفاده کنید ، اینها می توانند بسیار سودمند باشند.

برخلاف جوایز برگشتی نقدی ، برای دریافت مزایا باید امتیازات خود را به صورت دستی استفاده کنید. شما به طور بالقوه می توانید امتیازات خود را برای یک خرید بزرگ ذخیره کنید و چیزی به صورت رایگان دریافت کنید یا از آنها به صورت دوره ای برای دریافت تخفیف ماهانه استفاده کنید.

در برخی موارد ، حتی ممکن است بتوانید امتیازات خود را برای بازپرداخت پول بازپرداخت کنید.

کارتهای اعتباری شرکت های هواپیمایی

کارت های اعتباری خاصی با خطوط هوایی خاصی در ارتباط هستند. هنگام سفر با آن شرکت هواپیمایی ، امتیازات شما حتی بهتر خواهد شد.

به عنوان مثال ، ممکن است کیف های رایگان چک شده ، دسترسی به اتاق نشیمن ، امتیازات پاداش دوبرابر در کلیه خریدها از طریق آن شرکت هواپیمایی و ارتقا up رایگان دریافت کنید. این کارت ها برای کسانی که مرتباً سفر می کنند و به یک خط هوایی خاص وفادار هستند منطقی است.

فقط مطمئن شوید که خطوط هوایی در نزدیکترین فرودگاه شما قطب دارد و به مکانهایی که برای کار به آنجا می روید پرواز می کند. در غیر این صورت ، ارزش آن را نخواهد داشت.

کارتهای اعتباری وابسته هتل

مشابه کارت های اعتباری شرکت های هواپیمایی ، کارت وابسته هتل پاداش اضافی را برای وفاداری به یک هتل خاص زنجیره ای به شما می دهد. حتی ممکن است هر سال با یک یا دو شب رایگان پاداش دریافت کنید که شامل حق عضویت شما می شود.

این نوع کارت ها برای افرادی که مرتباً برای کار می روند ، مناسب است. معمولاً کارت های پاداش هتل مزایایی مانند Wi-Fi رایگان ، صبحانه رایگان و ارتقا free رایگان را ارائه می دهند. بسته به کارت ، ممکن است به طور خودکار شرایط عضویت در آن هتل را نیز بدست آورید.

مقاله مرتبط  چرا برای افزایش فروش باید ابزارهای تعاملی ایجاد کنید

کارتهای اعتباری کارمندان

برخی از کارت های اعتباری تجاری به شما امکان می دهد کارت های اضافی برای کارمندان خود دریافت کنید. بیشتر آنها این کار را به صورت رایگان انجام می دهند (زیرا می خواهند هزینه ها را تشویق کنند) ، اما ممکن است دیگران هزینه کمی بپردازند.

اگر می خواهید کارت های خود را به کارمندان خود توزیع کنید ، به دنبال کارت اعتباری کسب و کار بگردید که به شما امکان کنترل این هزینه ها را بدهد. من مطمئن هستم که شما به کارمندان خود اعتماد دارید ، اما نمی خواهید آنها وحشی شوند و بی نظم خرج کنند. بنابراین می توانید به طور بالقوه محدودیت های هزینه ای را برای کارت های کارمندان تعیین کنید تا راهی برای کنترل نحوه استفاده از آن کارت ها باشد.

کارتهای اعتباری تجاری امن

اگر اعتبار ضعیفی دارید یا اعتباری ندارید ، ممکن است در انتخاب کارت اعتباری سنتی مشکل داشته باشید. اما کارت های اعتباری تجاری امن یک روش عالی برای ایجاد اعتبار است. در اینجا نحوه کار آنها وجود دارد.

شما پول را به یک حساب واریز خواهید کرد ، و این مبلغ در اصل محدودیت اعتباری شما می شود.

اگر نتوانید پرداخت های خود را انجام دهید ، شرکت کارت فقط می تواند وجوه را از آن حساب بگیرد. اما با پرداخت به موقع هر ماه ، می توانید اعتبار خود را بسازید و در نهایت تقاضای کارت اعتباری معمولی کنید ، بدون اینکه آن را با ودیعه تضمین کنید.

شماره 1 – بررسی Amex Blue Business Plus – بهترین مورد برای خریدهای روزمره

کارت Blue Business Plus از American Express برای کسانی که کارت اعتباری عالی و بدون هزینه سالانه می خواهید مناسب است.

می توانید در کمتر از 30 ثانیه درخواست آنلاین دهید و تصمیم بگیرید.

در هر سال خرید 50،000 دلار اول ، 2 برابر امتیاز کسب کنید. پس از آن 1x امتیاز نامحدود در هر مورد بعد از آن – بدون محدودیت دسته بندی.

 • کارتها و امتیازات پاداش رایگان کارمندان براساس هزینه کارمندان
 • حداکثر 300 دلار اعتبار بیانیه برای Dell ، DocuSign و FedEx
 • قدرت خرید گسترده برای خریدهای بالاتر از حد هزینه شما
 • ویژگی های پرداخت فروشنده توسط Bill.com
 • هشدارهای حساب را تنظیم کنید
 • همه چیز را مستقیماً از برنامه تلفن همراه Amex مدیریت کنید
 • ابزارهای مدیریت هزینه ها ، خلاصه پایان سال و بیانیه های آنلاین

American Express دارای بهترین تیم خدمات مشتری در صنعت است که یکی دیگر از مزایای این کارت است.

برای کسانی که پول نقد را به جای امتیاز پاداش ترجیح می دهند ، Amex Blue Business Cash کارت در اصل همان چیز است (با 2 and و 1 back برگشت پول). بنابراین این گزینه دیگری است که باید بدون هزینه سالانه در نظر بگیرید.

اگر مرتباً سفر می کنید اما کارتی نمی خواهید که فقط با یک هتل یا یک شرکت هواپیمایی همراه باشد ، Chase Ink Business Business Preferred بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

اعضای کارت جدید پس از صرف 15000 دلار در سه ماه اول افتتاح حساب جدید ، 100000 امتیاز جایزه (ارزش تقریبی 1250 دلار برای سفر) دریافت می کنند.

در اینجا مروری داریم که چرا من این کارت را خیلی دوست دارم:

 • در هر سال 150،000 دلار اول برای سفر ، حمل و نقل ، اینترنت ، کابل ، تلفن و خرید تبلیغات 3 برابر امتیاز کسب کنید
 • هنگامی که خریدهای سفر خود را از طریق Chase Ultimate Rewards انجام می دهید ، 25٪ بیشتر درآمد کسب کنید
 • کارت های رایگان کارمندان با قابلیت تنظیم محدودیت هزینه های فردی
 • بدون هزینه معاملات خارجی
 • محافظت از سفر و پوشش خرید
 • محافظت در برابر تقلب و هشدارهای شخصی سازی حساب

برای صاحبان مشاغل و کارمندانی که مرتباً برای کار خود مسافرت می کنند ، کارت Chase Ink Business Preferred یک انتخاب عالی است.

این کارت سالانه 95 دلار هزینه دارد. برای شروع می توانید بصورت آنلاین اقدام کنید.

شماره 3 – بررسی شرکت Brex Mastercard – بهترین کارت اعتباری کسب و کار برای شرکت های نوپا

کارت Brex Mastercard Corporate در مقایسه با سایر گزینه های لیست ما کمی منحصر به فرد است. این کارت به عنوان “اولین کارت شرکتی برای شرکت های نوپا” مارک گذاری شده است.

مقاله مرتبط  خدمات مشاوره تبلیغات فیس بوک

به زبان ساده ، هدف این کارت ارائه پاداشهایی مشابه کارتهای طراحی شده برای شرکتهای بزرگتر به شرکتهای کوچکتر و استارتاپها است.

Mastercard تجاری از Brex یک انتخاب محبوب برای استارتاپ های فنی است. در اینجا برخی موارد برجسته قابل توجه وجود دارد:

 • بدون هزینه پنهان یا ضمانت شخصی
 • در 5 دقیقه اقدام کنید و کارت مجازی پس از تأیید فعال می شود
 • اعتبارات خدماتی مانند AWS
 • 7x امتیاز در ابزارهای همکاری از راه دور (Slack ، Zoom ، GoToMeeting ، Gong و غیره)
 • امتیاز 3 برابر در تحویل غذا (UberEats ، Grubhub ، DoorDash و غیره)
 • 2 برابر امتیاز نرم افزارهای تکراری (Salesforce ، Slack ، GitHub و غیره)
 • 1x امتیاز در سایر خریدها

می توانید امتیازات خود را برای سفر ، مایل یا اعتبار بیانیه استفاده کنید.

در حالی که این کارت برای شرکت های نوپا ساخته شده است ، برای واجد شرایط بودن باید یک موجودی بانکی نقدی بالا داشته باشید. برای در نظرگرفتن ، به همراه سایر شرایط ، حداقل 50 دلار دلار در بانک نیاز دارید.

اگر مرتباً به نمونه کارهای گسترده هتل های هیلتون وفادار هستید ، بیشتر از کارت ویزیت Hilton Honors Amex نگاه نکنید.

برای مدت زمان محدودی ، اعضای کارت جدید می توانند پس از صرف 3000 دلار در خریدهای واجد شرایط در سه ماه اول افتتاح حساب جدید ، 130،000 امتیاز جایزه Hilton Honors کسب کنند.

پس از تأیید ، به طور خودکار شرایط طلای Hilton Honors را دریافت خواهید کرد. این مزایا با امتیازاتی مانند 80٪ پاداش در تمام نقاط پایه ، ارتقا room رایگان اتاق و موارد دیگر ارائه می شود.

در اینجا نگاهی گذرا به برخی دیگر از ویژگی ها و مزایای برتر مرتبط با این کارت می اندازیم:

 • پاداش شب آخر هفته رایگان (پس از صرف 15000 دلار در سال)
 • دومین پاداش شب آخر هفته رایگان (پس از صرف 60،000 دلار در یک سال)
 • هر سال 10 بازدید رایگان از سالن های 1200+ فرودگاه
 • وضعیت Hilton Honors Diamond پس از خرید 40000 دلار
 • بدون هزینه معاملات خارجی
 • 12x امتیاز کسب شده در ازای هر دلار هزینه شده برای هتل های هیلتون
 • 6 برابر امتیاز کسب شده به ازای هر دلار هزینه شده برای بنزین ، خدمات تلفنی ، حمل و نقل ، رستوران ها ، پروازها و اجاره اتومبیل
 • 3 برابر امتیاز کسب شده به ازای هر دلار خرج شده برای خریدهای دیگر

این کارت می تواند با هزینه کم فقط 95 دلار در سال برای شما باشد. اگر مرتباً مسافرت کنید این قیمت به راحتی قابل توجیه است.

شماره 5 – نقد و بررسی کلاسیک Capital One Spark – بهترین مورد برای ایجاد اعتبار بد

همانطور که قبلاً اشاره کردم ، هرکسی واجد شرایط کارت اعتباری کسب و کار با بهترین پاداش نیست. اگر اعتبار ضعیفی دارید ، باید قبل از درخواست کارت های خاص آن اعتبار را بسازید.

من برای کسانی که در این گروه قرار می گیرید ، کارت Capital One Spark Classic را اکیداً توصیه می کنم.

حتی اگر اخیراً پیش پرداخت وام خود را نکرده اید یا سابقه اعتباری محدودی دارید ، باید بتوانید واجد شرایط این کارت شوید. در اینجا یک مرور کلی از مزایای آن است:

 • بدون هزینه سالانه
 • پول نقد نامحدود در تمام خریدها
 • کارت های رایگان کارمندان (با توانایی ردیابی هزینه های کارمندان در حالی که پاداش می گیرید)
 • مسئولیت تقلب صفر
 • هشدارهای تقلب خودکار از طریق متن ، ایمیل یا تلفن
 • امکان انتخاب سررسید ماهانه خود
 • پرداخت های خودکار ، بنابراین لازم نیست نگران فراموش کردن باشید
 • بدون هزینه معاملات خارجی
 • کمک جاده ای در مواقع اضطراری خودرو (مانند پرش ، یدک کش و تعویض لاستیک)
 • ضمانت تمدید و محافظت رایگان در خریدهای واجد شرایط

وقتی صحبت از کارت های بدون هزینه سالانه برای مشاغل دارای اعتبار بد می شود ، گزینه بهتری از کارت Spark Classic از Capital One نخواهید یافت.

خلاصه

قبل از درخواست کارت اعتباری تجاری ، از روش و راهنمای خرید استفاده کنید که قبلا توضیح دادم.

وقتی نوبت به یافتن بهترین گزینه برای مشاغل شما می رسد ، من کارتهای بررسی شده در این راهنما را اکیداً توصیه می کنم. صرف نظر از شرایط شما ، من اطمینان دارم که یکی از این گزینه ها متناسب با نیازهای شما خواهد بود.