آموزش سئو

بهترین بررسی های میزبانی وب رایگان از 2021

ژانویه 8, 2021

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

شما می خواهید یک راه سریع و آسان برای راه اندازی یک وب سایت داشته باشید اما هیچ سرنخی از نحوه کار میزبانی وب ندارید.

یا شاید شما می دانید که چگونه کار می کند اما بودجه یا فوریتی برای سرمایه گذاری در یک مورد ندارید.

خبر خوب این است که می توانید وب سایت خود را بدون صرف هزینه ای فعال و راه اندازی کنید. خبر بد نیز این واقعیت است که رایگان است.

میزبانی وب رایگان به شما امکان می دهد با چند کلیک یک وب سایت راه اندازی کنید ، اما انتظار هیچ چیز فانتزی را ندارید. تبلیغات ، محدودیت میزان ترافیک برای شما ، خرابی های ناگهانی و پشتیبانی کم و بدون مشتری تنها برخی از معاملات با استفاده از هاست رایگان است.

با این حال ، میزبانی وب رایگان از همان امنیت ، پهنای باند و سرعت پورت به عنوان اکثر گزینه های میزبانی پولی برخوردار است.

مگر اینکه فقط یک وب سایت اصلی بدون زنگ و سوت بخواهید ، من توصیه می کنم ماهانه 2.75 دلار برای یک برنامه میزبانی مشترک هزینه کنید. اگر اصرار بر میزبان وب رایگان دارید ، لیست محصولات پیشنهادی من را در زیر بررسی کنید.

6 گزینه برتر برای میزبانی وب رایگان

 1. Wix – بهترین میزبانی وب رایگان با وب سایت ساز
 2. صفحات GitHub – بهترین میزبانی وب استاتیک رایگان برای توسعه دهندگان
 3. Square Online – بهترین بستر میزبانی تجارت الکترونیکی رایگان
 4. DreamHost – بهترین میزبانی وب رایگان برای سازمان های غیرانتفاعی
 5. SiteGround – بهترین میزبانی وب رایگان برای معلمان
 6. WordPress.com – بهترین سرویس رایگان میزبانی وردپرس

چگونه بهترین میزبانی وب رایگان را برای خود انتخاب کنیم

قبل از ادامه ، باید به یاد داشته باشید که چیزی به عنوان ناهار رایگان وجود ندارد.

در مورد میزبان وب رایگان ، محدودیت هایی دارد که برای همه جالب نیست.

میزبانی وب رایگان برای پاسخگویی به نیازهای بازار طاقچه مانند یک وبلاگ نویس سرگرمی جدید که قصد ندارد از وب سایت خود یا دانشجویی که به دنبال یک بستر رایگان است که می تواند پروژه های توسعه وب خود را آزمایش کند ، تأمین شود.

با این اوصاف ، هنگام صفر کردن بهترین میزبانی وب رایگان و متناسب با نیازهای خود ، نمی توانید از همان معیارها در انتخاب برنامه میزبانی پولی استفاده کنید.

به یاد داشته باشید ، آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید. و در مورد میزبان وب رایگان ، نباید انتظار داشته باشید که پشتیبانی شبانه روزی ، پشتیبان گیری روزانه یا درخواستی و 100٪ تضمین به روز بودن و سایر موارد را دریافت کنید.

با این حال ، برخی از گزینه های رایگان بیش از بقیه است. از پارامترهای زیر استفاده کنید تا بفهمید آیا یک سرویس میزبانی وب رایگان ارزش امتحان را دارد.

دامنه سفارشی

تا زمانی که شما تمایل به استفاده از دامنه فرعی دارید ، اکثر شرکت ها مایل به میزبانی رایگان وب سایت شما هستند.

به عنوان مثال ، Wix یک سازنده وب سایت محبوب است که به کاربران رایگان خود نیاز به استفاده از زیر دامنه (به عنوان مثال ، neilpatel.wix.com) دارد.

دامنه فرعی حرفه ای به نظر نمی رسد و برای مارک تجاری نیز مناسب نیست. بنابراین ، مگر اینکه فقط یک وب سایت محروم بخواهید که بتوانید با آن بازی کنید ، بهتر است شرکتی را انتخاب کنید که بتواند به صورت رایگان دامنه سفارشی شما را میزبانی کند.

دامنه سفارشی دامنه ای است که متعلق به شماست (به عنوان مثال ، neilpatel.com). می توانید آن را از یک ثبت کننده دامنه یا از هر ارائه دهنده میزبانی که ثبت دامنه را نیز در کنار آن ارائه می دهد ، خریداری کنید. دامنه ها ارزان نیستند و شما باید سالانه آنها را تمدید کنید.

اگر مارک تجاری اولویت اصلی شماست ، حتماً یک میزبان وب رایگان پیدا کنید که به شما این امکان را بدهد تا در دریایی از دیگر وب سایت های میزبان آزاد ، برجسته شوید.

امنیت

در حالی که ویژگی های امنیتی پیشرفته در سیستم عامل های رایگان میزبانی وب وجود ندارد ، اما حداقل باید یک گواهینامه SSL رایگان ارائه دهند.

SSL (لایه سوکت های امن) فناوری است که اطلاعاتی را که از طریق وب سایت شما عبور می کند رمزگذاری می کند. این از اطلاعات حساس بازدید کننده سایت شما مانند گذرواژه ها و داده های کارت اعتباری از افراد متجاوز خارجی محافظت می کند.

اگر در حال راه اندازی یک سایت تجارت الکترونیکی اساسی در یک بستر میزبانی رایگان هستید ، گواهی SSL رایگان قابل بحث نیست. با این حال ، برخی از سرویس های میزبانی وب رایگان فقط یک SSL خود امضا ارائه می دهند ، که باعث می شود کاربران گمراه شوند و فکر کنند این گواهینامه همان گواهینامه SSL استاندارد صنعت است.

SSL امضا شده توسط سرورها صادر می شود و نه توسط مقامات معتبری مانند Comodo ، Digicert و Let’s Encrypt. از آنجا که این یک نسخه استاندارد نیست ، وب سایت هایی که SSL خودشان را امضا کرده اند همچنان به بازدیدکنندگان هشدارهای امنیتی نشان می دهند.

از این رو ، یک SSL که خود امضا کرده باشد هدف گواهی SSL را شکست می دهد حتی اگر همان سطح رمزگذاری را ارائه دهد. به خصوص اگر قصد فروش محصولی از طریق وب سایت خود را دارید ، داشتن یک SSL با امضا خود کاری بهتر از نداشتن گواهینامه SSL نیست.

ذخیره سازی و پهنای باند

به عنوان یک قاعده سرانگشتی ، هرگز با میزبانی وب رایگان همراه نباشید ، مگر اینکه از آن برای یک وب سایت اصلی با بازدید کم یا کم استفاده کنید.

یک میزبان وب رایگان برای کنترل حجم ترافیک زیاد طراحی نشده است. به همین دلیل مهم است که قبل از ثبت نام نسخه کامل شرایط و ضوابط ارائه دهنده میزبانی را مطالعه کنید.

مقاله مرتبط  نحوه انتخاب آژانس CRO مناسب

متأسفانه ، بسیاری از ارائه دهندگان هاست رایگان با قرار دادن “فضای ذخیره سازی نامحدود” و “پهنای باند نامحدود” در لیست ویژگی های خود ، تمایل دارند تا کاربران بدون سرنخ را گمراه کنند.

فضای دیسک یا فضای ذخیره سازی مقدار فضای سرور است که به پرونده های وب سایت شما اختصاص داده شده است ، در حالی که پهنای باند مقدار داده ای است که برای انتقال از سرور به بازدید کنندگان در مدت زمان مشخص مجاز است. اگر وب سایت شما در یک بستر رایگان میزبانی شده باشد ، فضای دیسک و پهنای باند شما بهتر است کم و هرگز “نامحدود” توصیف شود.

“پهنای باند نامحدود” یک روش تبلیغاتی است که ارائه دهندگان خدمات میزبانی رایگان بر اساس این فرض می کنند که سایت های موجود در سرور مشترک از منابع موجود استفاده نمی کنند ، که به ندرت اتفاق می افتد.

به جای تحت تأثیر قرار گرفتن این ویژگی های سطحی ، به طور خاص بیشتر به محدودیت اندازه پرونده و محدودیت CPU توجه کنید.

محدودیت اندازه پرونده حداکثر اندازه پرونده است که وب سایت شما می تواند بارگذاری کند ، در حالی که محدودیت CPU به میزان استفاده از وب سایت شما برای واحد پردازش مرکزی سرور (CPU) اشاره دارد.

ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب رایگان می توانند به طور موقت سایت شما را بدون اخطار خاموش کنند ، بنابراین مطمئن شوید که دقیقاً می دانید محدودیت های شما چیست و چقدر است.

تبلیغات

تنها دلیل ادامه وجود میزبانی وب رایگان ، تجارت در پشت آن است. و یک تجارت به منبع درآمد نیاز دارد.

برخی از محبوب ترین میزبان های وب از طریق فضای تبلیغاتی پلت فرم خود را حفظ می کنند. این روش کسب درآمد ممکن است م effectiveثر باشد ، اما به هزینه بازدیدکنندگان شما تمام می شود.

شما هیچ کنترلی روی آنچه در تبلیغات یا مکان قرارگیری آنها وجود دارد ، ندارید. به بیان تبلیغات ، به طور کلی ، تمایل به وسوسه انگیزی وجود دارد و لذت مصرف محتوای شما را از بین می برد.

اگر میزبانی رایگان می خواهید اما به زیبایی و کاربرپسندی سایت خود اهمیت می دهید ، می توانید شرکتی را انتخاب کنید که از طریق برنامه های دیگر از جمله فروش برنامه های میزبانی برتر از سیستم عامل رایگان آنها پشتیبانی کند.

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی از وب سایت های میزبانی شده در یک میزبان وب رایگان در بهترین حالت محدود است. تا زمانی که هم بودجه نداشته باشید و هم نیاز به ارتقا به برنامه های برتر داشته باشید ، هیچ کار دیگری نمی توانید انجام دهید.

وقتی به دنبال بهترین میزبان وب رایگان برای سپردن وب سایت خود هستید ، یکی از انجمن های فعال انجمن را انتخاب کنید.

جدیدترین ارسال ها را بررسی کنید و ببینید سرعت پاسخ دهی چقدر سریع است. هرچه کاربران سرویس فعال تری داشته باشند ، سریعتر در مورد هر مشکلی که در آینده با آن روبرو می شوید ، حل می کنید.

علاوه بر یک انجمن اجتماع ، برخی از میزبانان وب رایگان دارای پایگاه دانش سلف سرویس نیز هستند که کاربران می توانند به سرعت پاسخ به اساسی ترین سوالات خود را دریافت کنند.

انواع مختلف میزبانی وب رایگان

میزبانی وب رایگان به اشکال مختلف ارائه می شود. بیایید این گزینه های مختلف میزبانی وب و افرادی که برای آنها مناسب است را بررسی کنیم.

میزبانی وب Freemium

فریمیوم به این معنی است که هر کسی می تواند در هر زمان به میزبان وب رایگان دسترسی داشته باشد. اما یک جذابیت وجود دارد: ویژگی ها بسیار محدود هستند و وب سایت شما احتمالاً مملو از تبلیغات خواهد بود.

Wix و Weebly سازندگان وب سایت رایگان هستند که از این استراتژی برای جلب مشتری استفاده می کنند. شما می توانید برای حذف تبلیغات یا ادامه استفاده از محصول رایگان تا زمانی که می خواهید ، به برنامه های برتر ارتقا دهید. در هر صورت شرکت میزبان برنده می شود.

میزبانی وب “آزمایش رایگان”

این میزبانی وب “تقریباً رایگان” به کاربران این امکان را می دهد تا در یک دوره خاص از همه یا تعداد محدودی از ویژگی های میزبانی پرداخت شده خود استفاده کنند. مدت زمانی که می توانید از میزبانی وب به صورت رایگان لذت ببرید معمولاً از هفت تا 30 روز طول می کشد.

اگر قصد پرداخت هزینه یک برنامه میزبانی را دارید اما مشتاقانه می دانید که آیا میزبان وب می تواند انتظارات شما را برآورده کند ، این نوع میزبانی وب رایگان را انتخاب کنید.

خدمات میزبانی سایت رایگان برای توسعه دهندگان

سرویس های میزبانی رایگان به طور خاص برای دانشجویان و توسعه دهندگان وب ساخته شده است. نوع میزبانی شما انتخاب خواهید کرد به اینکه یک وب سایت ثابت یا پویا آزمایش می کنید بستگی دارد.

سایت های استاتیک ابتدایی ترین وب سایت ها با محتوای ثابت ساخته شده از HTML ، CSS و فایل های Javascript هستند. آنها آسانترین سایتها برای ایجاد برای توسعه دهندگان هستند زیرا مانند سایتهای پویا نیازی به طراحی برنامه نویسی وب ندارند.

GitHub Pages نمونه ای خوب از خدمات میزبانی رایگان برای سایت های ثابت است.

برای انتشار یک سایت ثابت از طریق GitHub Pages ، ابتدا باید فایل های HTML را از مخزن کد منبع باز GitHub گرفته ، آن را از طریق یک فرایند ساخت اجرا کنید و سپس وب سایت را منتشر کنید.

اگرچه وب سایت ها معمولاً در yourusername.github.io میزبانی می شوند ، گزینه میزبانی آنها در دامنه سفارشی نیز وجود دارد.

در مورد سایت های پویا ، ارائه دهندگان میزبانی وجود دارند که استفاده از آنها در یک بازه زمانی محدود آزاد است.

به عنوان مثال ، Google Cloud به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا زمانی که از حد مجاز استفاده رایگان عبور نکنند ، تجربه عملی با محصولات خود داشته باشند. آنها همچنین این امکان را دارند که با استفاده از اعتبار 300 دلار رایگان ، پلت فرم Google Cloud را به طور کامل کاوش کنند و فقط در صورت تصمیم به ارتقا ، هزینه از آنها کسر می شود.

مقاله مرتبط  بهترین بررسی وب سایت سازنده تجارت الکترونیک در سال 2020

Amazon AWS محصولی مشابه است که به مدت 12 ماه امکان دسترسی به محصولات سطح رایگان آن را فراهم می کند. پس از آن ، شما فقط ملزم به پرداخت هزینه های مورد استفاده خود خواهید شد.

شماره 1 – Wix – بهترین میزبانی وب رایگان با وب سایت ساز

وقتی صحبت از ساخت یک وبلاگ ساده یا نمونه کارها آنلاین است که کارهای شما را برجسته می کند ، Wix بهترین سازنده وب بصری است که می توانید روی آن حساب کنید.

با کمک رابط کشیدن و رها کردن ساده آن ، می توانید در عرض چند دقیقه یک وب سایت ساده ایجاد کنید. Wix از طریق میزبانی رایگان از وب سایت شما مراقبت می کند تا زمانی که بد نباشد تبلیغات با نام تجاری Wix در صفحات خود نمایش داده شود.

اگرچه حساب های رایگان فقط می توانند از زیر دامنه Wix استفاده کنند ، اما الگوها و برنامه های کافی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید تا کمی لمس شخصی به وب سایت خود اضافه کنید.

اگر تصمیم به ایجاد یک وب سایت با Wix بگیرید ، فضای ذخیره سازی 500 مگابایت و پهنای باند 500 مگابایت خواهید داشت که برای یک سایت کم بازدید مانند نمونه کارها آنلاین کافی است.

اگر انعطاف پذیری بیشتری می خواهید ، می توانید برای دسترسی به دامنه سفارشی ، ایمیل و ویژگی های تجارت الکترونیکی ، در هر زمان به برنامه های برتر خود ارتقا دهید.

برنامه های Premium همچنین تبلیغات را از بین می برند بنابراین وب سایت شما حرفه ای تر و کمتر کوکی برنده به نظر می رسد.

اما حتی با وجود تبلیغات ، Wix چیزهای زیادی برای ارائه دارد که توجه شما را به کانون توجه قرار می دهد. خواه نویسنده باشید ، هم طراح باشید ، یا عکاس باشید ، Wix همچنان بهترین سازنده وب سایت است که به شما کمک می کند حضور آنلاین خود را بدون لمس هیچ کدی برقرار کنید.

شماره 2 – صفحات GitHub – بهترین میزبانی وب استاتیک رایگان برای توسعه دهندگان

هر کسی که مهارت های اساسی کدگذاری دارد ، از قبل با GitHub ، یک پلت فرم منبع باز که توسعه دهندگان پروژه های کدگذاری خود را در آن ذخیره می کنند ، آشنا هستند. GitHub Pages جایی است که می توانید این کدها را از مخزن بگیرید ، از آنها بخواهید که یک روند ساخت را طی کنند و آنها را به یک وب سایت ساده ثابت تبدیل کنید.

یک وب سایت ثابت برای کسانی که وب سایت کوچکی را ترجیح می دهند و نیازی به بروزرسانی منظم آن نیست ، ایده آل است. همچنین برای دانش آموزانی که می خواهند یک سایت آزمایشی برای بازی در پروژه های مدرسه خود داشته باشند یا آنها را ارائه دهند ، بسیار مناسب است.

صفحات GitHub کاملا رایگان است ، با این وجود دارای طیف وسیعی از ویژگی های برجسته است:

 • یک سایت در هر حساب GitHub
 • وب سایت های پروژه نامحدود
 • هر ماه 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی به علاوه پهنای باند 100 گیگابایت
 • زیر دامنه استاندارد github.io یا نام دامنه سفارشی که متعلق به شماست
 • HTTPS رایگان برای جلوگیری از تداخل دیگران در ترافیک شما
 • یکپارچه سازی داخلی با Jekyll ، سازنده محبوب سایت استاتیک ، برای گزینه های سفارشی سازی بیشتر

برای ساخت وب سایت ثابت خود ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد حساب خود شوید و یک مخزن جدید ایجاد کنید. سپس می توانید با انتخاب Jekyll Theme Chooser یکی از موضوعات از پیش ساخته شده را انتخاب کنید.

اگر از طرح زمینه یا محتوای وب سایت ثابت خود خوشتان نمی آید ، دیگر نیازی به نگرانی نیست زیرا تغییرات یک ویرایش ساده است و از آن دور می شود. این تغییرات را می توانید از طریق وب یا به صورت محلی در رایانه خود انجام دهید.

چه یک برنامه نویس باشید و چه یک فرد فنی که به دنبال دستورالعمل های آسان برای دنبال کردن هستید ، GitHub Pages تمام ابزارهای لازم برای ایجاد یک سایت استاتیک رایگان را در اختیار شما قرار می دهد.

شماره 3 – Square Online – بهترین بستر میزبانی تجارت الکترونیکی رایگان

Square Online یک بستر تجارت الکترونیکی رایگان برای کارآفرینان مشتاق است که هنوز با فروش آنلاین پاهای خود را خیس می کنند. برخلاف نام های بزرگ این صنعت ، Square Online به شما امکان می دهد محصولات نامحدودی را بدون پرداخت هزینه های مکرر بفروشید.

برای راه اندازی فروشگاه آنلاین خود به میزبانی Square Online ، تنها کاری که باید انجام دهید پاسخ دادن به چند سوال است. سپس هوش مصنوعی طراحی پلتفرم (ADI) به طور خودکار وب سایتی را با طراحی بر اساس پاسخهایی که می دهید تولید می کند.

ویرایشگر کشیدن و رها کردن فقط چهار موضوع قابل تنظیم را ارائه می دهد ، اما شما اطمینان می دهید که هر طرحی از بهترین روش صنعت شما پیروی می کند. بدون لمس هیچ کدی ، می توانید فروشگاه آنلاین خود را با طراحی پاسخگو متناسب با هر دستگاهی ایجاد کنید.

Square Online برای کمک به شما در شروع کار خود موارد زیر را نیز ارائه می دهد:

 • یکپارچه سازی مربع POS ، بنابراین می توانید کاتالوگ محصولات خود را به طور خودکار وارد کنید و اجازه دهید برای مدیریت بی نظیر موجودی با فروشگاه آنلاین شما همگام سازی شود
 • سیستم پردازش پرداخت که کلیه کارتهای اعتباری عمده ، Google Pay و Apple Pay را می پذیرد
 • تحویل داخلی و درخواستی
 • ادغام اینستاگرام
 • امنیت SSL رایگان
 • ابزارهای جستجوگرها

در ازای میزبانی رایگان فروشگاه آنلاین شما ، Square Online برای هر محصول فروخته شده به کمی حق کمیسیون 2.9٪ + 30 ¢ نیاز دارد. درصورتی که تصمیم بگیرید مقیاس مشاغل خود را تعیین کنید ، می توانید با پرداخت 12 دلار در ماه ، برنامه رایگان را رها کرده و به برنامه های حق بیمه بروید.

مقاله مرتبط  3 بهترین شرکت تجزیه و تحلیل سال 2020

از طریق ویژگی جدیدی به نام Square Online Checkout ، فروشندگان همچنین این امکان را دارند که محصولات خود را بفروشند و فقط با استفاده از یک لینک به جای وب سایت ، هزینه دریافت کنند.

چه صاحب فروشگاه آجر و ملات مستقر باشید و چه از ابتدا شروع به کار کنید ، Square Online تمام اصول را دارد که به شما کمک می کند تا با آسانی به دنیای ناآشنا تجارت الکترونیک بروید.

شماره 4 – DreamHost – بهترین میزبانی وب رایگان برای سازمان های غیرانتفاعی

DreamHost آنقدر به حمایت از هر سازمان غیر انتفاعی اعتقاد دارد که آنها بدون هیچ هزینه ای به آنها یک برنامه میزبانی مشترک می دهند.

علاوه بر میزبانی وب رایگان ، DreamHost همچنین موارد زیر را به سازمان های خیریه مستقر در ایالات متحده ارائه می دهد:

 • دامنه رایگان
 • پشتیبان گیری رایگان
 • نصب رایگان سبد خرید ، بنابراین می توانید با خیالی آسوده کمک های مالی را بپذیرید
 • انتقال بی اندازه و بازدید کنندگان ماهانه نامحدود
 • گواهی SSL رایگان برای ایمن نگه داشتن معاملات آنلاین

برای ایجاد یک حساب میزبانی رایگان ، DreamHost نیازی به جزئیات کارت اعتباری ندارد و برای تأیید فقط به آدرس صورتحساب شما احتیاج دارد.

شما همچنین باید نامه تعیین 501 (c) (3) را ضمیمه کنید ، سندی از IRS ایالات متحده که ثابت می کند وضعیت غیر انتفاعی معاف از مالیات شما تحت بخش های قابل اجرا در کد مالیات است.

از آنجا که این یک حساب رایگان است ، به پشتیبانی مشتری 24/7 قابل اعتماد دسترسی نخواهید داشت. با این حال ، مرکز راهنمایی اختصاصی و سیستم فروش بلیط DreamHost این مورد را جبران می کند ، که بیش از نیاز به راه حل های ساده عیب یابی را برآورده می کند.

اگر می خواهید کنترل بیشتری روی حساب خود داشته باشید ، سازمان های غیرانتفاعی همچنین می توانند از تخفیف 35 درصدی برنامه های میزبانی وردپرس DreamHost استفاده کنند. این بدان معناست که شما می توانید تحت یک برنامه پولی با حداقل 11 دلار در ماه سایت خود را میزبانی کنید.

شماره 5 – SiteGround – بهترین میزبانی وب رایگان برای معلمان

SiteGround ، یکی از ارائه دهندگان برجسته فناوری میزبانی مشترک درجه یک ، برنامه StartUp خود را به طور رایگان در اختیار معلمان قرار می دهد. از این طریق ، مربیان سخت کوش می توانند روی آنچه که بهترین کارها را انجام می دهند متمرکز شوند ، در حالی که SiteGround از فناوری استفاده می کند که یادگیری آنلاین را امکان پذیر می کند.

علاوه بر یک حساب میزبانی رایگان ، مربیان همچنین یک زیر دامنه SiteGround رایگان دریافت می کنند که به عنوان خانه دوره آنلاین آنها یا مخزن منابع اضافی آنها خواهد بود.

این طرح همچنین از طریق گپ ، تلفن یا سیستم فروش بلیط پشتیبانی 24/7 روزانه قابل اطمینان را ارائه می دهد ، بنابراین هرگونه مشکلات فنی از طرف شما حل می شود.

این میزبانی وب رایگان قوی همچنین دارای ویژگی های زیر است:

 • سرور LAMP ، PHP ، MySQL با PhpMyAdmin
 • فضای 10 گیگابایتی و ترافیک بی اندازه
 • ایمیل رایگان با محافظت در برابر هرزنامه
 • راه حل ذخیره CDN برای سرعت بخشیدن به وب سایت شما
 • سیستم مدیریت یادگیری رایگان (LMS) برای کمک به شما در ارائه دوره های آموزشی کارآمد و کاربر پسند به دانشجویان خود

چه کلاسهای شما کاملاً بصورت آنلاین برگزار شود و چه از طریق کلاسهای درسی فیزیکی و آنلاین ، SiteGround ابزارهای رایگان لازم برای کمک به دانش آموزان خود را در یک دنیای در حال تغییر دارد.

شماره 6 – WordPress.com – بهترین سرویس رایگان میزبانی وردپرس

WordPress.com که اغلب با نرم افزار منبع آزاد WordPress.org اشتباه گرفته می شود ، بستری رایگان است که در آن کاربران غیر فنی می توانند وب سایت ایجاد کنند.

WordPress.com بهترین مکان برای یادگیری نحوه مدیریت یک وب سایت است در حالی که هنوز آماده نیستید یا قادر به پرداخت هزینه خدمات میزبانی هستید .

راه اندازی وب سایت آسان است. شما می توانید یک زیر دامنه وردپرس را انتخاب کنید و از میان تم های موجود یکی را انتخاب کنید.

درست مانند Wix ، WordPress.com نیز تبلیغاتی را برای حفظ بستر رایگان خود به نمایش می گذارد. اگرچه ممکن است تبلیغات گاهی آزار دهنده باشد ، اما این هزینه کمی برای پرداخت سایر ویژگی های WordPress.com است:

 • فضای ذخیره سازی 3 گیگابایتی بنابراین می توانید متن و تصاویر زیبایی را منتشر کنید
 • پهنای باند نامحدود
 • گواهی SSL رایگان برای یک لایه امنیتی بیشتر
 • پشتیبان گیری اختیاری ، بنابراین می توانید پرونده های خود را بر روی هارد دیسک خود ذخیره کنید

در حالی که عملکرد بسیار خوبی برای یک سیستم میزبانی رایگان دارد ، WordPress.com از نظر انعطاف پذیری نمی تواند نسخه پولی را شکست دهد. WordPress CMS نصب شده در وب سایت ها در برنامه های میزبانی پرداخت ، به شما امکان دسترسی مستقیم سرور و آزادی نصب پلاگین ها و تم های دلخواه را می دهد.

هنوز WordPress.com برای مبتدیان خوب است ، به خصوص اگر فقط یک وب سایت ساده و محروم برای نمایش نمونه کارها یا دفترچه خاطرات شخصی خود می خواهید.

خلاصه

هیچ یک از برنامه های میزبانی پرداخت شده برای تمام پشتیبانی ، ویژگی ها و قابلیت های اضافی برتری ندارد. هنوز هم ، اگر به میزبانی وب رایگان نیاز دارید یا اگر می خواهید میزبان وب مختلفی را قبل از تعهد به سرمایه گذاری امتحان کنید ، گزینه های رایگان خوبی در دسترس است.

بهترین میزبانی وب رایگان برای شما به آنچه می خواهید بستگی دارد. این راهنما به شما کمک می کند تا انتخاب های خود را محدود کنید تا در نهایت به میزبانی رایگان برسید که معیارهای منحصر به فرد شما را برآورده می کند.