آموزش سئو

بهترین بررسی های شرکت Dropshipping در سال 2020

اکتبر 29, 2020

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

هیچ رازی نیست که صنعت تجارت الکترونیک در حال رونق گرفتن است. با ادامه روند صعودی این روند ، بازار dropshipping نیز از همین مسیر پیروی می کند.

Dropshipping این امکان را برای هر کسی فراهم می کند که بتواند بدون نیاز به خرید ، ذخیره یا حمل موجودی کالا ، یک فروشگاه تجارت الکترونیکی را اداره کند. اساساً ، می توانید یک سایت تجارت الکترونیکی را از روی کاناپه خود اداره کنید بدون اینکه هرگز محصولی را که می فروشید لمس کنید.

اما برای انجام موفقیت آمیز این کار ، باید یک شرکت dropshipping برای مدیریت تدارکات انجام سفارشات پیدا کنید.

این که آیا شما تجارت الکترونیکی فعلی دارید یا تازه در فروش آنلاین هستید ، این راهنما به شما کمک می کند تا بهترین شرکت dropshipping را برای نیازهای منحصر به فرد خود پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد توصیه های برتر و استراتژی من برای ارزیابی گزینه های مختلف ، در زیر ادامه دهید.

7 گزینه برتر برای شرکت های Dropshipping

 1. دوبا
 2. عمده فروشی 2b
 3. اوبرلو
 4. مگا کالاها
 5. SaleHoo
 6. رها شده
 7. منبع موجودی

چگونه بهترین شرکت Dropshipping را برای شما انتخاب کنیم

امروزه صدها ، اگر نه هزاران شرکت مختلف dropshipping در بازار وجود دارد. بدون دنبال کردن راهنمای خرید ، محدود کردن گزینه های شما کاری غیرقابل حل است. برای سهولت زندگی خود ، از روشی که در زیر شرح داده ام پیروی کنید.

اینها عواملی است که باید هنگام تحقیق و ارزیابی راه حلهای مختلف کاهش مصرف در نظر بگیرید:

نوع شرکت Dropshipping

شرکت های Dropshipping در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارد. بنابراین اولین کاری که باید انجام دهید این است که تعیین کنید چه نوع شرکتی شرایط کسب و کار شما را برآورده می کند.

آیا به تولید کننده نیاز دارید؟ تامین کننده عمده فروشی؟ فهرست تامین کننده؟ در بعضی موارد ، شما ممکن است فقط به دنبال نرم افزار dropshipping باشید تا روابط تأمین کننده موجود خود را تسهیل کند.

به زودی انواع شرکت های انتقال کالا را با جزئیات بیشتری شرح خواهیم داد. با این کار توضیحات دقیق تری درباره گزینه هایتان ارائه می شود.

سیستم عامل تجارت الکترونیکی

در مرحله بعدی ، باید مطمئن شوید شرکتی که در نظر دارید از پلتفرم فروش شما پشتیبانی می کند. شایان ذکر است که همه راه حل های dropshipping با هر وب سایت تجارت الکترونیکی سازگار نیستند.

به عنوان مثال ، فروشگاه های آنلاین با استفاده از Shopify لزوماً از همان شرکت dropshipping به عنوان کسب و کار فروش از طریق eBay یا Amazon استفاده نمی کنند. یک خرده فروش آجر و ملات که می خواهد یک کانال فروش آنلاین اضافه کند ، همان نیاز تجارت جدید را که از طریق Wix یا WooCommerce می فروشد ، نخواهد داشت.

بنابراین تأیید سازگاری بین کانال فروش آنلاین و تدارکات شرکت dropshipping راهی عالی برای محدود کردن گزینه های شما خواهد بود.

قیمت گذاری عمده

علاوه بر مزایای تدارکاتی dropshipping ، به نرخ عمده فروشی نیز دسترسی خواهید داشت. اما مانند هر نوع موجودی کالا ، این قیمت ها از تأمین کننده ای به تأمین کننده دیگر متفاوت خواهد بود.

برخی از شرکت های dropshipping شما را مجبور می کنند برای دسترسی به قیمت عمده فروشی ، عضو ماهانه یا سالانه بپردازید. در بسیاری از موارد ، این هزینه های عضویت ارزش تخفیف هایی را که در نتیجه دریافت می کنید بسیار مناسب است. اما معمولاً اگر خرید مستقیم از طریق آنها انجام شود ، تولیدکنندگان بهترین نرخ ها را ارائه می دهند.

شما باید مرز بین آنچه برای راحتی شما و حاشیه سود منطقی است را طی کنید.

صنعت و محصولات

چه محصولی می فروشید؟ چه برنامه ای برای فروش آنلاین دارید؟

پاسخ به این س definitelyالات قطعاً در شرکت dropshipping که انتخاب می کنید تأثیر خواهد گذاشت. اگر پیراهن و کلاه می فروشید ، احتمالاً همان نیاز فروشگاهی که کامپیوتر ، هدفون و سایر وسایل الکترونیکی می فروشد را نخواهید داشت.

آیا محصولات نام تجاری را می فروشید؟ یا اینکه لوگوی خود را روی موجودی کالا قرار می دهید؟

اینها س questionsالات دیگری است که باید هنگام ارزیابی راه حلهای احتمالی در نظر بگیرید.

مقاله مرتبط  بهترین نرم افزار مدیریت پروژه سال 2020

خودکارسازی فرایند

بهترین شرکت های dropshipping از اتوماسیون استفاده می کنند ، که به شما امکان می دهد تا آنجا که ممکن است راحت باشید.

شما باید تدارکات بین نحوه پردازش سفارشات از یک شرکت به شرکت دیگر را درک کنید. چه اتفاقی می افتد بعد از اینکه مشتری چیزی را به صورت آنلاین خریداری می کند؟ چگونه این نظم در نهایت در آستان آنها قرار می گیرد؟ پاسخ بسته به راه حلی که انتخاب می کنید متفاوت است.

در برخی موارد ، باید جزئیات سفارش را از وب سایت خود به سیستم عامل dropshipping وارد کنید. اما با یک فرآیند خودکار ، دیگر کاری نخواهید داشت. یک سفارش آنلاین به صورت خودکار و بدون هیچ گونه مراحل اضافی برای تأمین کننده ارسال می شود.

برای آن دسته از شما که از قبل با تأمین کنندگان ارتباط دارید ، می توانید از نرم افزار dropshipping استفاده کنید تا روند تحقق خودکار را انجام دهد.

کیفیت و سرعت

حتی اگر محصولات را با dropshipping لمس نمی کنید ، شرکت شما هنوز مسئول خود محصول است.

مشتری اهمیتی نمی دهد که محصول از کجا آمده است یا چه کسی آن را حمل کرده است. آنها انتظار دارند محصولات با کیفیت بالا به سرعت تحویل داده شوند. اگر شرکت حمل و نقل دریایی که از آن استفاده می کنید هفته ها طول می کشد و محصولات معیوب را تحویل می دهد ، بازتاب خوبی از شرکت شما خواهد بود – نه مال آنها.

بنابراین شرکتی با اعتبار ثابت در این فضا انتخاب کنید. شاید مجبور شوید کمی بیشتر برای موجودی کالا بپردازید ، اما ارزش آن را دارد که مشتریان خود را راضی نگه دارید.

انواع مختلف شرکت های Dropshipping

همانطور که قبلا ذکر شد ، در فضای ذخیره سازی دسته های مختلفی وجود دارد. در اینجا یک بررسی اجمالی سریع وجود دارد که توضیح می دهد هر نوع شرکت dropshipping. این به شما کمک می کند تا تعیین کنید کدام نوع آدرس مورد نظر کسب و کار شماست.

Dropshipping Marketplaces

بازار dropshipping یک بستر آنلاین با شبکه ای از شرکت های مختلف dropshipping است. شما قادر خواهید بود کل کار خود را تسهیل کرده و روابط بین دستگاه های انتقال دهنده مختلف را از یک مکان واحد مدیریت کنید.

این یک گزینه عالی برای فروشگاههای تجارت الکترونیکی است که قصد دارند کالاهایی را در دسته های مختلف که از چندین تامین کننده تهیه شده اند بفروشند. همچنین این یک روش عالی برای خرید و ارزیابی شرکت های مختلف از یک منبع حقیقت است.

تولید کنندگان

مراجعه مستقیم به تولید کننده یکی از بهترین راه ها برای به دست آوردن کمترین قیمت ممکن موجودی است – شخص ثالثی را تجربه نمی کنید.

با این حال ، هر سازنده ای برای تسهیل انتقال سریع خارج از دروازه راه اندازی نمی شود. بنابراین برای مدیریت این رابطه شاید لازم باشد از نرم افزار dropshipping استفاده کنید. نکته منفی دیگر در استفاده از تولید کننده این است که شما به آنچه تولید کننده تولید می کند محدود خواهید شد. اگر می خواهید محصولی را که آنها نمی سازند بفروشید ، باید آنها را از تولید کننده دیگری تهیه کنید. در مقیاس ، مدیریت این می تواند سخت باشد.

عمده فروشان

یک تامین کننده عمده فروشی لزوماً محصول تولید نمی کند. اما آنها انبارهایی با موجودی از تولید کنندگان مختلف را اداره می کنند.

قیمت ها از یک تامین کننده عمده فروشی هنوز پایین خواهد بود ، اما قطعاً در مقایسه با قیمت مستقیم از تولید کننده (فروشنده عمده باید قیمت خود را کاهش دهد) آنقدر پایین نیست. این شرکت های فروش سریع برای مشاغلی که می خواهند طیف گسترده ای از محصولات مختلف را در دسته های مختلف بفروشند بسیار مناسب هستند.

فهرست های تأمین کننده

دایرکتوری های تأمین کننده در واقع از کار با dropshipping استفاده نمی کنند. مشابه یک بازار آنلاین ، یک مکان واحد برای یافتن تامین کنندگان مختلف است.

اما برای دسترسی به اطلاعات مربوط به این تأمین کنندگان و قیمت ها ، معمولاً باید هزینه عضویت را به دایرکتوری پرداخت کنید.

نرم افزار Dropshipping

نرم افزار Dropshipping یک راه عالی برای فروشگاههای آنلاین برای خودکار کردن سفارشات با تامین کنندگان و تولیدکنندگان خود است. این ابزارها نیازی به ورود دستی جزئیات سفارشات به فروشگاه های تجارت الکترونیکی پس از خرید چیزی از طریق کانال های فروش آنلاین آنها ندارند.

مقاله مرتبط  چگونه آژانس SEO فنی مناسب را انتخاب کنیم

با استفاده از نرم افزار dropshipping ، اطلاعات سفارش مستقیماً برای تحویل به تأمین کننده ارسال می شود. این کار سریعتر ، کارآمدتر است ، خطاهای انسانی را کاهش می دهد و به اپراتورهای سایت اجازه می دهد تا دست کمتری داشته باشند.

شماره 1 – بررسی دوبا – همه کاره ترین شرکت دراپشیپینگ

Doba امروزه یکی از محبوب ترین سرویس های dropshipping در بازار است. محبوبیت آن عمدتا به این دلیل است که می تواند طیف گسترده ای از فروشگاه های تجارت الکترونیک را با نیازهای مختلف در خود جای دهد.

با Doba ، به میلیون ها محصول از صدها تامین کننده در یک کاتالوگ آنلاین دسترسی خواهید داشت. نحوه کار آن در اینجا است:

از دیگر نکات قابل توجه Doba می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سازگار با 100+ سیستم عامل تجارت الکترونیکی از جمله Shopify ، Magento ، BigCommerce ، Volusion ، eBay ، Amazon و غیره
 • اطلاعات مربوط به هر تأمین کننده (متوسط ​​زمان پردازش ، نرخ تحقق ، هزینه و غیره)
 • لیست محصولات را مدیریت کنید و محصولات پرطرفدار را کشف کنید
 • جستجوی پیشرفته و فیلتر کردن
 • صادرات داده ها در طیف گسترده ای از قالب ها
 • ابزار مدیریت موجودی
 • هشدارهای موجودی فعال و تغییر قیمت

برنامه ها از 29 دلار در ماه شروع می شود. اگر برای اشتراک سالانه ثبت نام کنید ، دو ماه رایگان دریافت خواهید کرد. به مدت 30 روز بصورت رایگان امتحان کنید.

شماره 2 – بررسی Wholesale2b – بهترین شرکت رایگان و ساده Dropshipping

بیش از یک میلیون محصول در Wholesale2b در دسترس است. این پلتفرم تلفیق dropshippers را با فروشگاه آنلاین خود برای هر کسی آسان می کند.

Wholesale2b با چندین کانال فروش و بازارهای آنلاین مانند آمازون ، WooCommerce ، Shopify ، BigCommerce ، Ecwid ، eBay ، Magento و غیره سازگار است.

در اینجا برخی از مهمترین دلایلی وجود دارد که Wholesale2b در لیست من بالا است:

 • ثبت نام رایگان بدون کارت اعتباری مورد نیاز است
 • آسان برای شروع
 • کاتالوگ محصولات گسترده با گزینه های دسته ها و صنایع مختلف
 • 100+ dropshipper در شبکه Wholesale2b
 • واردات سفارش به صورت خودکار و ردیابی موجودی کالا
 • امکان ایجاد یک سایت جدید تجارت الکترونیکی با کلید در دست از ابتدا

چه یک فروشگاه آنلاین موجود داشته باشید و چه برنامه ای برای شروع تجارت الکترونیکی جدید دارید ، Wholesale2b شما را تحت پوشش قرار داده است. امروز ثبت نام کنید و آن را امتحان کنید – این برنامه رایگان است.

شماره 3 – بررسی Oberlo – بهترین برای فروشگاههای Shopify

اگر از Shopify برای فروش آنلاین استفاده می کنید ، دورتر از Oberlo نباشید. این پلتفرم به طور یکپارچه با فروشگاه Shopify شما ادغام می شود ، بنابراین می توانید با خیالی آسوده شروع به خرید و فروش کنید

بیش از 100 میلیون محصول بصورت آنلاین با Oberlo فروخته شده است.

Oberlo برای استفاده اساسی رایگان است ، اما شما قطعاً می خواهید به یک برنامه پولی ارتقا دهید ، یا اینکه آنچه می توانید به دست آورید محدود خواهید شد. برخی از ویژگی های برتر عبارتند از:

 • سفارشات ماهیانه نامحدود
 • افزونه رایگان Oberlo Chrome
 • سفارشات عمده
 • ردیابی سفارش در زمان واقعی
 • نقشه برداری نوع
 • حلگر CAPTCHA
 • کتابهای الکترونیکی ، راهنماها و ابزارهای یادگیری رایگان
 • پشتیبانی 24/7 مشتری
 • اطلاعات لیست قابل برنامه ریزی
 • داده های محصول قدرتمند

برنامه های پرداختی از 29.90 دلار در ماه شروع می شود. این طرح سطح ابتدایی حداکثر 10000 محصول را پشتیبانی می کند. برای شروع می توانید به صورت رایگان به Oberlo بپیوندید.

شماره 4 – بررسی Megagoods – بهترین مورد برای لوازم الکترونیکی مصرفی

Megagoods بهترین توصیه من برای خرده فروشان آنلاین در فضای الکترونیکی مصرفی است.

آنها حمل و نقل سریع ، پردازش کارآمد و انتخاب بسیار خوبی از محصولات الکترونیکی با نام تجاری را ارائه می دهند.

در اینجا برخی از محبوب ترین دسته بندی محصولات ارائه شده از طریق پلت فرم Megagoods وجود دارد:

 • هدفون
 • ساعت های زنگ دار
 • ضبط ماشین
 • تلویزیون ها
 • بلندگوها
 • سینماهای خانگی
 • دستگاه های پخش DVD
 • محصولات دی جی
 • محصولات بلوتوث
 • سیستم های PA
 • الکترونیک قابل حمل
 • محصولات بازی

علاوه بر گزینه های گسترده الکترونیکی ، Megagoods مواردی مانند ساعت ، لوازم آشپزخانه ، کارد و چنگال ، وسایل آشپزی و موارد دیگر را نیز تهیه می کند.

مقاله مرتبط  بهترین بررسی نرم افزار منابع انسانی سال 2020

رابط کاربری کمی قدیمی است ، اما هزینه اشتراک Megagoods فقط 14.99 دلار در هر ماه است. این حق عضویت به شما امکان دسترسی به قیمت های انحصاری را می دهد. به مدت 30 روز رایگان امتحان کنید.

شماره 5 – بررسی SaleHoo – بهترین فهرست عمده فروشی

SaleHoo یکی از محبوب ترین سیستم عامل های عمده فروشی در بازار امروز است. عضویت به شما امکان دسترسی به بیش از 2.5 میلیون محصول از 8000+ تأمین کننده را می دهد.

با SaleHoo ، می توانید محصولات را پیدا کرده و در عرض چند دقیقه شروع به فروش آنلاین آنها کنید.

برای بیش از 15 سال ، بیش از 137،000 نفر از SaleHoo برای فروش آنلاین با خدمات dropshipping استفاده کرده اند. در اینجا چند دلیل دیگر وجود دارد که توصیه می شود آنها بسیار توصیه شوند:

 • همه تأمین کنندگان از قبل بررسی شده اند
 • آموزش سقوط نامحدود
 • پشتیبانی مشتری برنده جایزه
 • طرح ها با تضمین 60 روزه پس دادن پول پشتیبانی می شوند
 • ابزار تحقیق بازار برای محصولات داغ و حاشیه سود بالا
 • آسان با یک رابط مدرن حرکت می کند
 • امکان اتوماسیون فروشگاه آنلاین شما

هزینه های سالانه برای فهرست تامین کننده SaleHoo 67 دلار هزینه دارد. متناوباً ، برای دسترسی مادام العمر می توانید یک بار هزینه 127 دلار پرداخت کنید. بدون ریسک آن را امتحان کنید.

شماره 6 – بررسی Dropified – بهترین گزینه برای منابع eBay

Dropified یکی دیگر از راه حل های محبوب dropshipping است. این برنامه به صورت یکپارچه با سیستم عامل های تجارت الکترونیکی مانند Shopify ، WooCommerce ، BigCommerce و موارد دیگر ادغام می شود.

برخلاف سایر ابزارهای dropshipping ، Dropfied با eBay و AliExpress نیز سازگار است.

اگر از eBay یا AliExpress برای موجودی کالا استفاده می کنید ، Dropfied دیگر نیازی به کپی و جایگذاری جزئیات سفارش مشتری ندارد. این سفارشات می توانند به طور خودکار مستقیماً از تامین کننده به مشتریان شما ارسال شوند.

سایر ویژگی ها و امتیازات برتر استفاده از Dropfied عبارتند از:

 • انجام خودکار سفارش
 • به روز رسانی خودکار تغییر قیمت
 • فیدهای پویای فیس بوک
 • به روز رسانی خودکار در دسترس بودن محصول
 • تنظیمات ساده نوع محصول
 • فیلتر کردن آسان محصول
 • همگام سازی محصول و موجودی کالا
 • با یک کلیک به فروشگاه تجارت الکترونیک خود اضافه کنید
 • شخصی سازی محصول
 • نظرات محصول را به صورت خودکار از فروشندگان وارد کنید
 • تعویض فروشندگان برای محصولات مختلف آسان است

این لیست از ویژگی ها و مزایا همچنان ادامه دارد. حداقل ، بسیار گسترده است. برنامه های Dropified از 47 دلار در ماه شروع می شود. این طرح سطح ابتدایی از 15000 محصول و سفارشات ماهیانه نامحدود پشتیبانی می کند. به مدت 14 روز رایگان امتحان کنید.

شماره 7 – منبع موجودی – بهترین نرم افزار اتوماسیون Dropshipping

منبع موجودی در مقایسه با سایر شرکت های dropshipping در لیست ما کمی منحصر به فرد است. آنها نرم افزاری را برای تسهیل اتوماسیون dropshipping فراهم می کنند.

برای بهبود تدارکات با تأمین کنندگان موجود ، منبع موجودی گزینه بسیار خوبی برای شما خواهد بود.

به همین دلیل من منبع موجودی را خیلی دوست دارم:

 • با 25+ سیستم عامل تجارت الکترونیکی (Shopify ، eBay ، Amazon ، Walmart ، Magento ، WooCommerce ، 3dcart و غیره) ادغام می شود.
 • ادغام کامل داده های محصول
 • اتوماسیون سفارش Dropship
 • همگام سازی خودکار موجودی
 • فهرست رایگان 230 تامین کننده
 • امکان افزودن تأمین کنندگان خود به خارج از فهرست منبع موجودی
 • ابزار مدیریت غذای فله ای

به طور کلی ، نصب نرم افزار بسیار آسان است. این به نفع شما و تأمین کنندگان شما خواهد بود. برنامه ها از 99 دلار در ماه شروع می شود. برای مرور در منابع خبری محصولات تأمین کننده ، ابزارهای اتوماسیون و ادغام ها می توانید به صورت رایگان حساب ایجاد کنید.

خلاصه

مفهوم dropshipping برای هر کسی که علاقه مند به فروش آنلاین است بسیار جذاب است. اما فقط درصورتی که از شرکت dropshipping مناسب استفاده کنید خوب است.

کدام شرکت dropshipping بهترین است؟ به نیاز های شما بستگی دارد.

فقط از توصیه ها و راهنمای خرید توضیح داده شده در این پست استفاده کنید تا بهترین خدمات dropshipping را برای فروشگاه آنلاین خود پیدا کنید.