آموزش سئو

بهترین بررسی های سرویس VPN سال 2020

آگوست 31, 2020

همه گیری کار برای همیشه تغییر کرده است. قبل از COVID-19 ، فقط 9.8 میلیون نفر (از 140 کارگر غیرنظامی در ایالات متحده) از راه دور کار می کردند. امروز تقریبا 70 میلیون نفر از راه دور کار می کنند.

آیا از راه دور کار می کنید؟

در صورت وجود ، احتمال زیادی وجود دارد که به یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) نیاز داشته باشید. اگر مشاغل کوچکی را اداره می کنید و کارمندان شما باید از راه دور کار کنند ، به VPN نیز نیاز دارید. امروز ، ما می خواهیم VPN ها را بررسی کنیم – آنها چه هستند ، چرا به آنها نیاز دارید و چگونه VPN مناسب شما را پیدا کنیم.

VPN چیست و چرا به آن احتیاج دارید؟

VPN یک شبکه خصوصی است که از طریق یک شبکه عمومی اجرا می شود – تصور کنید که یک کارگر از راه دور نشسته در Starbucks دارای یک کابل اترنت طولانی باشد. آنها یک سر را به رایانه خود وصل می کنند و سر دیگر را مستقیماً به سرورهای شرکت خود در محل کار متصل می کنند.

این اساساً همان کاری است که VPN انجام می دهد. این یک تونل امن و رمزگذاری شده از رایانه شما به یک سرور در اینترنت ایجاد می کند. این عالی است زیرا بدان معنی است که هیچ کس نمی تواند به داده هایی که با رایانه و سرور شرکت شما به اشتراک می گذارید دسترسی پیدا کند. شما از حریم خصوصی و امنیت داده برخوردار هستید. ما قصد داریم هفت سرویس برتر VPN را بررسی کنیم ، در مورد جوانب مثبت و منفی هر سرویس توضیح خواهیم داد.

7 انتخاب ما برای بهترین خدمات VPN:

 1. محیط 81
 2. تیم های NordVPN
 3. ExpressVPN
 4. VyprVPN
 5. SurfShark
 6. مولواد
 7. TunnelBear

چگونه بهترین سرویس VPN را برای خود انتخاب کنیم

هنگامی که به دنبال VPN هستید ، اولین کاری که می خواهید انجام دهید شناسایی نیازهای شما است. می خواهید VPN شما برای شما چه کاری انجام دهد؟ چه نوع چیزهایی از VPN خود نیاز دارید؟ به طور کلی ، بیشتر مردم توجه خود را بر روی چهار معیار خاص متمرکز می کنند.

معیار شماره 1: سرعت و قابلیت اطمینان

اگر می خواهید از VPN خود برای مواردی که به داده یا فعالیت زیادی نیاز دارند استفاده کنید ، می خواهید خدمتی را انتخاب کنید که برای سرعت و قابلیت اطمینان بهینه شده باشد. اگر به طور معمول پرونده های بزرگ را به اشتراک می گذارید یا به طور مداوم ویدئو را پخش می کنید ، می خواهید VPN را انتخاب کنید که اتصالات نامحدود ، پهنای باند نامحدود و سرعت بارگیری و بارگذاری بالا را فراهم کند.

وقتی نوبت به سرعت و قابلیت اطمینان می رسد ، عواملی وجود دارد که شما کنترل می کنید و فاکتورهایی که ارائه دهنده خدمات شما کنترل می کند وجود دارد.

 • عواملی که کنترل می کنید: بهبود ثبات Wi-Fi ، استفاده از اتصال سیمی (که همیشه سریعتر است) ، ارتقا speed سرعت اتصال به اینترنت یا ارتقا VPN. همچنین می توانید سرویس VPN را با تعداد بیشتری سرور یا سرور نزدیک به مکان مورد نظر خود انتخاب کنید.
 • عواملی که کنترل نمی کنید: تعداد سرورها ، بار سرور یا مکان / فاصله سرور – فاصله طولانی تر = سرعت های کندتر. محدودیت های پهنای باند بین المللی (به عنوان مثال ، VPN ها در استرالیا به دلیل کابل های فیبر نوری زیر آب که هر زمان مقدار مشخصی از داده را حمل می کنند ، کند هستند) و پروتکل های VPN نیز سرعت را تحت تأثیر قرار می دهند. و یک چیز دیگر ، پیچیده است همتایی روابط بین شبکه ها ، سرعت را نیز کاهش می دهد.

شما می خواهید سرعت VPN خود را آزمایش کنید تا بتوانید ادعاهای ارائه دهنده خود را تأیید کنید. برای انجام این کار به دو چیز نیاز دارید – یک روش تست دقیق و یک پایه برای آزمایشات. در اینجا برخی از تست های سرعت قابل اطمینان تر وجود دارد که می توانید برای تأیید سرعت VPN استفاده کنید.

بعد ، با و بدون VPN خود یک تست سرعت را روی همان اتصال انجام دهید. اگر از Wi-Fi استفاده می کنید ، برای هر دو آزمایش در Wi-Fi باشید. آزمون ها را دو بار انجام دهید تا سرعت متوسطی کسب کنید. آزمایشات خود را با استفاده از همان سرور VPN / مکانی که قصد استفاده از آن را با سرویس خود دارید اجرا کنید.

معیارهای شماره 2: امنیت و حریم خصوصی

VPN ها باید به طور پیش فرض ایمن باشند. سرویس VPN که انتخاب می کنید باید دارای اصول امنیتی و حفاظت از حریم خصوصی باشد. در اینجا مهمترین شرایط امنیتی و حریم خصوصی وجود دارد که باید هنگام انتخاب VPN در نظر بگیرید.

امنیت

 • رمزگذاری دست دادن: این در ابتدای جلسه VPN اتفاق می افتد که در آن شما و سروری که با آن در ارتباط هستید با کلیدهای خصوصی تبادل می شوند که برای تأیید یکدیگر داده ها و پیام ها را رمزگذاری یا رمزگشایی می کنند.
 • احراز هویت: سرویس های معتبر VPN از a استفاده می کنند الگوریتم هش برای تأیید خودکار بسته هایی که دریافت می کنند ، مطمئن شوید که داده های یک واسطه به بسته شما تزریق نشده است. آنها همچنین تأیید می کنند که داده های شما به هیچ وجه دستکاری نشده یا تغییر نکرده است.
 • رمزها: این یک الگوریتم است ، مانند AES، این رمزگذاری و رمزگشایی داده های شما در یک سری مراحل کاملاً مشخص است. استفاده از یک کلید برای رمزگذاری داده های شما ، جاسوسی اطلاعات ناخواسته را برای چشم های ناخواسته غیرممکن می کند ، مگر اینکه کلید مشخصی برای رمزگذاری پیام داشته باشند. بنابراین پیام رمزگذاری نشده “VPN ها آسان شدند” تبدیل خواهد شد “FVWWOluB9rHb5KUtyJYqlA ==” با استفاده از الگوریتم AES.
 • قدرت رمزگذاری: رمزگذاری 128 بیتی AES سریعتر اما امنیت کمتری دارد. رمزگذاری 256 بیتی کندتر اما ایمن تر است. قطعاً رمزگذاری قوی تر دشوارتر است ، بنابراین اگر روی امنیت تمرکز داشته باشید این اولویت است.

حریم خصوصی

 • گزارش فعالیت: بسیاری از سرویس های VPN رایگان فعالیت شما را ردیابی می کنند – وب سایت ها و صفحاتی که بازدید می کنید ، پرونده های بارگیری شده و غیره. این VPN های رایگان فعالیت استفاده شما را بدون اجازه و دانش شما در VPN خود می فروشند یا کسب درآمد می کنند.
 • گزارش های اتصال: سایر سرویس های VPN آدرس های IP اختصاص یافته ، زمان شروع / پایان اتصال یا بایت داده های منتقل شده را ردیابی می کنند. این به طور معمول شامل داده های شما نیست ، اما می تواند با داده های دیگر (یعنی آدرس IP مورد استفاده برای ورود به حساب Slack خود) ترکیب شود تا هویت شما را نشان دهد.

اگر حریم خصوصی برای شما مهم است ، می خواهید از خدمات VPN بدون ورود که فعالیت یا فراداده شما را ردیابی نمی کنند ، پیروی کنید.

معیار شماره 3: دستگاه های سازگار

اگر آیفون دارید ، اما از ویندوز در رایانه خود استفاده می کنید ، می خواهید تأیید کنید که سرویس های VPN با دستگاه های شما سازگار هستند. در حالی که اکثر سرویس های VPN با سیستم عامل های استاندارد سازگار هستند – Windows ، Mac ، Android ، Linux و iOS و غیره ، برخی در همه سیستم عامل ها در دسترس نیستند. VPN که برای Windows آماده است ممکن است در Android یا iOS در دسترس نباشد.

می خواهید قبل از ثبت نام تأیید کنید که همه دستگاه های شما سازگار هستند.

مقاله مرتبط  خدمات مشاوره مدیریت اعتبار

معیار شماره 4: اتصالات

چند دستگاه می توانند به طور همزمان به سرویس VPN شما متصل شوند؟ در دسترس بودن اتصالات از سرویس به سرویس دیگر متفاوت است. برخی از ارائه دهندگان فقط یکی را مجاز می کنند. دیگران حداکثر سه اجازه می دهند ، در حالی که دیگران نامحدود هستند. باید پیش از موعد نیازهای خود را شناسایی کنید.

هر چند فقط ارتباطات نیست که باید نگران آنها باشید. همچنین باید نگاهی به دسترس بودن کشورها و سرورها بیندازید. اگر نیازهای خاصی برای دسترسی دارید ، می خواهید این را زودتر با ارائه دهنده خدمات VPN تأیید کنید ، سپس این را در دوره آزمایشی یا ضمانت رایگان تأیید کنید.

ملاحظات مهم دیگر عبارتند از:

 • برنامه های پرداخت: هزینه ای که برای خدمات VPN پرداخت خواهید کرد بسیار متفاوت است و به ویژگی هایی که انتخاب می کنید و مدت زمان اشتراک شما بستگی دارد.
 • خدمات مشتری: اگر به پشتیبانی مشتری درخواستی نیاز دارید (درصورتی که مشکلی پیش بیاید) ، شما یک سرویس VPN می خواهید که از طریق گپ مستقیم یا پشتیبانی تلفنی پشتیبانی کند (که این امر روی قیمت تأثیر می گذارد). اگر این میزان نگرانی نیست ، ارائه دهنده ای که از طریق ایمیل پشتیبانی می کند ممکن است گزینه بهتری باشد.
 • دوره آزمایشی رایگان یا ضمانت استرداد پول: اگر خدمتی را انتخاب کنید که یک دوره آزمایشی رایگان را ارائه دهد ، می خواهید خدمتی را انتخاب کنید که به شما فرصت کافی برای امتحان کردن فرصت بدهد. دوره آزمایشی رایگان برخی از سرویس های VPN بسیار کوتاه است ، که ممکن است زمان کافی برای تأیید سرویس در پایان شما نباشد. ضمانت برگشت وجه ایده آل است زیرا در صورتی که خدمات آنها همان چیزی نباشد که انتظار داشتید راهی برای خروج دارید.
 • کاربر پسند یا دارای فن آوری: اگر با راه اندازی و پیکربندی VPN خود راحت نیستید ، باید مطمئن شوید که ارائه دهنده ای با رابط کاربر پسند را پیدا می کنید. برخی از ارائه دهندگان VPN شما را به صورت مجازی پیکربندی می کنند ، بنابراین همه کارها زودتر از موعد برای شما انجام می شود.

باید پیش از موعد بفهمید که به دنبال چه چیزی هستید.

انواع مختلف خدمات VPN

مهم است که بین فناوری VPN و سرویس های VPN تمایز قائل شوید. همانطور که قبلاً در مورد آن بحث کردیم ، یک شبکه خصوصی مجازی به یک اتصال ایمن و خصوصی بین دستگاه و نقطه انتهایی منجر می شود. این فناوری VPN است. از طرف دیگر سرویس VPN با استفاده از فناوری VPN بسته ای از ابزارها را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از سرویس های VPN ، نه تنها می توانید از اتصال به اینترنت خود محافظت کنید و از حریم خصوصی خود محافظت کنید بلکه با راهنماهای پیکربندی ، نصب خودکار و پشتیبانی از گفتگوی زنده به خدمات اضافی مشتری دسترسی پیدا کنید.

انواع مختلف VPN:

 • دسترسی از راه دور VPN – برای دسترسی به یک شبکه خصوصی ، یک اتصال ایمن از یک کاربر به یک سرور از راه دور فراهم کنید.
 • سایت به سایت مبتنی بر اینترانت VPN – یک اتصال ایمن برای کاربران مختلف در مکانهای مختلف و ثابت ایجاد کنید تا به منابع یکدیگر متصل شوند. به عنوان مثال: با یک VPN سایت به سایت ، چندین شبکه محلی (LAN) می توانند به یک شبکه گسترده (WAN) متصل شوند. به یک شرکت فکر کنید که دارای مکان های متعددی است که منابع مشترکی را به اشتراک می گذارد.
 • VPN سایت به سایت مبتنی بر اکسترانت – اجرای آن دشوار است ، این VPN ها در محیط های تجاری گسترده ای رایج هستند که بدنبال برقراری ارتباط ایمن بین دو شبکه داخلی جداگانه هستید ، اما نمی خواهید که اینها توانایی دسترسی مستقیم به یکدیگر را داشته باشند. به دو شرکت مختلف فکر کنید که با هم کار می کنند.
 • VPN ابر – همچنین به عنوان شبکه خصوصی مجازی به عنوان سرویس (VPNaaS) شناخته می شود ، برای سازمانهایی طراحی شده است که به جای زیرساختهای داخلی به مراکز داده ابر پشتیبانی می کنند. VPN سنتی کار نمی کند اگر سازمان شما تمام داده های شما را در فضای ابری ذخیره کند. VPN ابری به کاربران اجازه می دهد تا از طریق وب سایت یا از طریق دسک تاپ یا برنامه موبایل بومی به منابع یک شرکت – برنامه ها ، داده ها و پرونده ها – دسترسی پیدا کنند.

به عنوان یک کاربر که به دنبال حفظ حریم خصوصی شما و دسترسی به اینترنت یا امنیت داده های تجاری برای نیروی کار از راه دور خود است ، به احتمال زیاد به دنبال خدمات VPN تجاری هستید ، بیایید نگاهی به گزینه های ارائه دهنده برتر VPN بیندازیم.

1. محیط 81 – بهترین تیم برای مشاغل کوچک

 • قیمت گذاری: 8 دلار در ماه (سالانه) ، 10 دلار در ماه. (ماهانه
 • تعداد سرورها: 700+
 • تضمین بازگشت پول: 30 روزه
 • حمایت کردن: چت زنده 24/7
 • ورود به سیستم تنها: آره
 • تعداد کاربران: حداقل 5 عضو تیم

Perimeter 81 یک سرویس VPN تجاری مستقر در اسرائیل است که به دلیل معماری Cloud VPN منحصر به فرد است. برای کاربران در چندین دستگاه عالی است. شما به سخت افزار یا ابزار میراث خارجی نیازی ندارید. این ویژگی دارای ویژگی های تجاری است که شما برای راه اندازی سازمان از راه دور خود به صورت ایمن و در فضای ابری به آن نیاز دارید.

محیط 81 برای مشاغل از راه دور ایده آل است زیرا از تجارت شما در برابر اشتباهات غیرمنتظره محافظت می کند. ویژگی های خودکار Wi-Fi Security و DNS Filtering با فعال کردن خودکار محافظت VPN هنگام اتصال کارمندان به شبکه های ناشناخته و غیرمعتبر ، بلافاصله از داده های شما محافظت می کند. طبق وب سایت آنها ، “تمام ترافیک ورودی و ورودی از طریق سرورهای اختصاصی اختصاصی شما رمزگذاری شده و هدایت می شود – آدرس IP واقعی شرکت شما را با استفاده از ماسک IP پنهان می کند.”

این محافظت از شرکت شما در برابر آن محافظت می کند حملات مردانه در وسط و شبکه های Wi-Fi ناامن. خدمات آنها تجارت شما را از نقض داده ها ، پرونده های قضایی ناشی از سهل انگاری و سایر ادعاها در امان نگه می دارد. آموزش کارمندان مهم است ، اما محیط کار از کارمندان و مشاغل شما در هنگام کار محافظت می کند.

آنها همچنین داده های لازم برای نظارت بر فعالیت شبکه را در اختیار شما قرار می دهند. می توانید دسترسی به منابع را کنترل کنید ، میزان مصرف پهنای باند را کنترل کنید و ناهنجاری های شبکه را از راه دور و در هر زمان تشخیص دهید. همه اینها مهم است زیرا سازمانهای بیشتری سیاست “دستگاه خود را بیاورید” (BYOD) اعمال می کنند.

نقطه ضعف احتمالی سرویس Perimeter 81 نقاط دسترسی هستند. تا امروز ، آنها 700 سرور عمومی در 36 کشور جهان دارند. این ممکن است خیلی زیاد به نظر برسد تا زمانی که متوجه شوید رقبای آنها دو یا سه برابر بیشتر از دو برابر کشورها دارند.

طرفداران

 • قابلیت ورود به سیستم (SSO)
 • کاربر پسند و آسان برای استفاده
 • عالی برای مشاغل از راه دور
 • بصورت خودکار با تمام ارائه دهندگان ابر
 • دسترسی ایمن به هر دو دستگاه مدیریت شده و کنترل نشده

منفی ها

 • نقطه قیمت بالاتر
 • سرورهای کمتری نسبت به رقبای خود دارند

2. تیم های NordVPN – سرویس جدید رهبر صنعت

 • قیمت گذاری: 7 دلار – 9 دلار در هر ماه.
 • تعداد سرورها: 5000+
 • تضمین بازگشت پول: 30 روزه
 • حمایت کردن: پاسخ 24/7 ظرف 3 ساعت.
 • ورود به سیستم تنها: آره
 • پشتیبانی از چند دستگاه: بله برنامه ها در همه دستگاه ها
مقاله مرتبط  راهنمای 6 گام برای نوشتن محتوای فهرست

NordVPN Teams یک سرویس VPN جدید از یک رهبر صنعت است. NordVPN به دلیل عملکرد ثابت ، موضع گیری قاطع نسبت به حریم خصوصی و ویژگی های امنیتی تهاجمی شناخته شده است. این شرکت در پاناما مستقر است ، جایی که هیچ قانون اجباری حفظ اطلاعات و هیچگونه تعهد قانونی برای جمع آوری داده های شما وجود ندارد. همچنین مهم است زیرا پاناما در این مسابقات شرکت نمی کند پنج چشم یا چهارده چشم متحدین.

آنها داده های خصوصی شما – فعالیت ، استفاده یا فراداده را ردیابی ، جمع آوری یا به اشتراک نمی گذارند. آنها از یکی از چهار شرکت بزرگ حسابرسی PriceWaterhouseCoopers AG دعوت کردند تا برای اولین بار در مورد ادعای عدم ورود به سیستم ، حسابرسی صنعت را انجام دهند تا صحت گفتن حقیقت را تأیید کنند.

NordVPN یکی از معدود ارائه دهندگانی است که ارائه می دهد VPN دوتایی، یک ویژگی امنیتی پیشرفته VPN که ترافیک شما را به جای یک سرور از طریق دو سرور VPN هدایت می کند ، داده های شما را دو بار رمزگذاری می کند. آنها تأیید اعتبار دو عاملی و ورود به سیستم را ارائه می دهند که از ویژگی های استاندارد خدمات سطح بالای VPN هستند. آنها همچنین سوئیچ kill را در اختیارتان قرار می دهند ، اگر اتصال شما حتی برای یک ثانیه قطع شود ، سوئیچ kill تمام ترافیک اینترنت دستگاه شما را قطع می کند و اطمینان حاصل می کند که هیچ یک از اطلاعات شما به صورت آنلاین نشان داده نمی شود.

برای مشتریان تجاری ، آنها یک مدیر حساب اختصاصی به شما ارائه می دهند که به حساب شما اختصاص داده شده است. کنترل پنل شما را قادر می سازد تا حساب های کاربری خود را مدیریت کنید ، مجوزها را کنترل کرده و دروازه هایی ایجاد کنید. شما می توانید بر فعالیت کاربر نظارت کنید ، بار سرور را کنترل کنید ، کاربران جدید اضافه کنید و از داخل صفحه کنترل خود تیم های سفارشی ایجاد کنید.

طرفداران

 • یک نام تجاری معتمد
 • هزاران سرور در سراسر جهان
 • قابلیت ورود به سیستم (SSO)
 • از نظر امنیتی قوی است
 • برنامه ها در همه دستگاه ها
 • سرعت سریع
 • ارزهای رمزپایه و پول نقد پذیرفته شده است

منفی ها

 • آهسته برنامه و اتصالات سرور
 • اتصال VPN باز کاربر پسند نیست
 • بدون تونل زنی
 • آدرسهای IP مشترک

3. ExpressVPN – مورد علاقه مصرف کننده ، بهترین در کلاس

 • قیمت گذاری: 8.32 دلار در هر ماه (سالانه) ، 12.95 دلار (ماهانه)
 • تعداد سرورها: 3000+
 • تضمین بازگشت پول: 30 روزه
 • حمایت کردن: چت زنده 24/7
 • پشتیبانی از چند دستگاه: آره

ExpressVPN محصولی را ندارد که دقیقاً برای مشاغل طراحی شده باشد. آنها متمرکز بر مصرف کننده هستند ، که بسیار عالی است اگر شما به تنهایی یک کارفرمای انفرادی یا یک کارگر از راه دور ، پیمانکار یا آزاد هستید. برنامه های آنها تقریباً با هر دستگاهی در سیستم عامل های معمول سازگار است. آنها همچنین برنامه هایی برای سیستم عامل های غیر سنتی دارند ، از جمله – Linux ، Kindle Fire ، Chromebook و حتی Barnes and Noble’s Nook!

از آنجا که مشتری محور هستند ، برنامه های آنها کاربرپسند ، راه اندازی آسان و نگهداری آنها ساده است. آنها همه ویژگی های استاندارد رمزگذاری و امنیتی را که از ارائه دهنده VPN با بالاترین رتبه انتظار دارید ، در اختیار شما قرار می دهند. و ، آنها همچنین برخی از ویژگی های منحصر به فرد مانند شما را فراهم می کنند تونل زنی یا از سرورهای DNS خود استفاده می کنند.

آنها مانند NordVPN از آنجا که شرکتشان در جزایر ویرجین انگلیس مستقر است ، از سیاست ورود به سیستم برخوردار نیستند. هیچ قانون نظارت دولتی و هیچ قانونی برای نگهداری داده ها وجود ندارد.

طرفداران

 • مشتری مدار
 • کاربر پسند و کاربرد آسان
 • برنامه های موجود در همه دستگاه ها و سیستم عامل ها
 • شهرت قوی
 • امنیت و رمزگذاری دارای بالاترین امتیاز

منفی ها

 • خدمات VPN برای مشاغل موجود نیست
 • گرانتر از رقبای آنها

4. VyprVPN – بهترین VPN برای سرعت

 • قیمت گذاری: 2.50 دلار در هر ماه (برنامه 24 ماهه) ، 3.75 دلار در هر ماه. (برنامه 12 ماهه) ، 12.95 دلار در هر ماه. (یک ماه برنامه).
 • تعداد سرورها: 700+
 • تضمین بازگشت پول: 30 روزه
 • حمایت کردن: پاسخ 24/7 ظرف 3 ساعت
 • حریم خصوصی: پایان به پایان
 • پشتیبانی از چند دستگاه: دسک تاپ و موبایل

VyprVPN متعلق به Golden Frog GmbH است و در سوئیس گنجانده شده است ، در چند زمینه – سرعت ، ضد سانسور و حریم خصوصی تمرکز دارد. آنها سرویس خود را “قدرتمندترین VPN” می نامند. آنها بیش از 200000 آدرس IP و 700+ سرور در 70 مکان بین المللی ارائه می دهند.

سیستم عامل آنها با توجه به کاهش پهنای باند ISP ، مشکلات سرعت را برطرف می کند. معمول است که کاربران می گویند سرعت آنها نزدیک به 100٪ سرعت اصلی آنها است. این نکته چشمگیر است وقتی متوجه شوید که آنها به رمزگذاری 256 بیتی AES اعتماد می کنند. آنها بدون محدودیت امکان جابجایی نامحدود بین سرورها و پروتکل ها را برای کاربران فراهم می کنند.

VyprVPN برخی از ویژگی های ذکر شده از سایر ارائه دهندگان را فراهم می کند – سوئیچ kill ، محافظت از Wi-Fi عمومی و محافظت از DNS. اما آنها یک فناوری اختصاصی به نام آفتاب پرست را نیز ارائه می دهند. در این پروتکل ، VyprVPN فراداده شما را تقلا می کند ، بنابراین از طریق بازبینی بسته های عمیق قابل تشخیص نیست ، اما همچنان سریع و سبک است. در نتیجه ، VyperVPN ضمن مبارزه با سانسور و حفظ سرعت می تواند از محدودیت های دولت ها ، شرکت ها و ISP عبور کند.

VyprVPN همچنین دارای مراکز داده خود است و برای کاهش هرگونه خطر نقض داده ها مراکز داده آنها را اداره می کند. سایر ارائه دهندگان VPN ترافیک را به سمت سرورهای شخص ثالث هدایت می کنند ، بنابراین به اندازه سرویسی که امور را در خانه نگه می دارد ایمن نیستند. VyprDNS سابقه مرور شما را خصوصی نگه می دارد. سیاست ممنوعیت ثبت آنها تخلف را بعید می داند.

طرفداران

 • پهنای باند پرسرعت نامحدود
 • بیش از 70 مکان سرور
 • پروتکل آفتاب پرست
 • 5 اتصال همزمان
 • هیچ فعالیت یا گزارش استفاده وجود ندارد
 • پشتیبانی سریع از مشتری
 • VyprDNS
 • سرورهای شخصی

منفی ها

 • تعداد سرورهای کمتر از رقبای بزرگتر است
 • سرعت ضعیف در مناطق خاص (اتحادیه اروپا)
 • زمان اتصال کندتر در مناطق خاص

5. Surfshark – بهترین قیمت

 • قیمت گذاری: 1.99 دلار در هر ماه (24 ماه) ، 5.99 دلار در هر ماه. (12 ماه) ، 11.95 دلار در هر ماه.
 • تعداد سرورها: 1700+
 • تضمین بازگشت پول: 30 روزه
 • حمایت کردن: 24/7 چت زنده ، بلیط ایمیل
 • پشتیبانی از چند دستگاه: سیستم عامل دسک تاپ و موبایل

Surfshark یک سرویس VPN برنده جایزه است که ارزش باورنکردنی قیمت را ارائه می دهد. براساس VPNMentor.com ، SurfShark از بین 357 سرویس VPN در رتبه 4 قرار دارد. سرویس آنها رمزگذاری 256 بیتی ، VPN مضاعف ، سوئیچ kill اتوماتیک و سیاست ورود به سیستم را در اختیار کاربران قرار می دهد.

دفتر مرکزی آنها در جزایر ویرجین انگلیس است ، بنابراین مانند سایر VPN های موجود در لیست ما ، از اتحاد پنج ، نه ، چهارده چشم آزاد هستند. در حالی که آنها داده های استفاده یا اتصال را جمع آوری نمی کنند ، آدرس ایمیل ، گذرواژه و اطلاعات اولیه صورتحساب شما را جمع آوری می کنند. اگر می خواهید از اشتراک این اطلاعات خودداری کنید ، می توانید از ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین استفاده کنید. آنها همچنین شناسه های تبلیغاتی منحصر به فرد را از اشخاص ثالث برای اهداف بازاریابی و تجزیه و تحلیل کاربر جمع آوری می کنند.

مقاله مرتبط  نحوه استفاده از برنامه بومرنگ برای کمپین های بازاریابی شبکه های اجتماعی

یکی از جزئیاتی که با Surfshark برجسته است ، اتصالات نامحدود است. تعداد دستگاههایی که می توانند به طور همزمان وصل شوند ، برای هر مجوز نامحدود است. این اگر شما فردی هستید عالی است ، اما اگر یک کسب و کار را اداره می کنید نیز عالی است. پس از ثبت نام ، هیچ مجوز یا شرایط دیگری وجود ندارد. فقط VPN خود را تنظیم کنید ، هزینه خدمات را پرداخت کنید و همه چیز آماده است.

Surfshark Adplock VPN خود را ارائه می دهد که جلوی تبلیغات و بدافزار را می گیرد ، تلاش های فیشینگ را مقابله می کند و سرعت مرور را افزایش می دهد. آنها ویژگی های برتر مانند DNS خصوصی در هر سرور ، حالت استتار برای پوشاندن فعالیت از ISP شما و Multihop را ارائه می دهند – اتصال از طریق چندین کشور به طور همزمان برای به حداکثر رساندن پوشش پا و محافظت از ID.

طرفداران

 • بهترین ارزش برای قیمت
 • اتصالات / دستگاه های نامحدود
 • داخلی مسدود کننده تبلیغات
 • لیست سفید
 • DNS خصوصی
 • دو VPN
 • بدون ورود به سیستم
 • پشتیبانی مشتری درگیر

منفی ها

 • شبکه متوسط
 • سرعت در مناطق خاص به طور متوسط ​​کاهش می یابد

6. مولواد – بهترین حالت برای گمنامی

 • قیمت گذاری: 5.50 دلار در هر ماه
 • تعداد سرورها: 315+
 • تضمین بازگشت پول: 30 روزه
 • حمایت کردن: پست الکترونیک

مولواد معتقد است که حفظ حریم خصوصی یک حق جهانی است.

حریم خصوصی همان امنیت نیست. اگر به دنبال یک سرویس VPN هستید که برای محافظت از حریم خصوصی شما نهایت تلاش را می کند ، Mullvad مستقر در سوئد در بالای لیست است. آنها از طریق آدرس ایمیل یا حتی رمز عبور از مشتریان خود نیاز ندارند. این شرکت به طور تصادفی کد منحصر به فردی برای نام کاربری شما تولید می کند. شما برای ورود به برنامه های دسک تاپ یا افزودن اعتبار به حساب خود از این کد استفاده می کنید. آنها حتی به مشتریان این امکان را می دهند تا برای پرداخت حساب شما پول نقد را از طریق پست ارسال کنند!

آنها می خواهند در کمترین حد ممکن درباره شما بدانند.

Mullvad شماره حساب شما ، تعداد شما ، زمان باقیمانده باقیمانده و تعداد اتصالات همزمان استفاده شده توسط حساب شما را ذخیره می کند. این داده ها در حافظه موقت نگه داشته می شوند ، پس از خروج از سیستم پاک می شوند. آنها تعداد کل اتصالات فعلی یک سرور داده شده ، پهنای باند مورد استفاده در هر سرور و بار CPU را برای هر هسته در هر سرور ثبت می کنند. هیچ یک از این موارد حاوی اطلاعات قابل شناسایی شخصی نیستند.

Mullvad فقط در 38 کشور ارتباط برقرار می کند و آنها فقط 315 سرور دارند. آنها از سرورهای مجازی استفاده نمی کنند ، بنابراین اتصالات VPN شما با سخت افزار فیزیکی در محل مشخص شده در حال اجرا هستند. سرعت بسته به موقعیت مکانی شما متفاوت است. اگر در اروپا یا آمریکای شمالی هستید ، سرعت به طور کلی خوب است. اگر در استرالیا یا آسیا هستید ، عملکرد به طور کلی بسیار کندتر است.

طرفداران

 • حریم شخصی متمرکز است
 • ساده و کاربر پسند
 • پشتیبانی WireGuard
 • ناشناس بودن بیشتر از اکثر سرویس های VPN
 • هیچ وابسته یا فروشنده ای ندارید

منفی ها

 • منحصراً روی حریم خصوصی متمرکز شده است
 • در مکان های خاص سرعت کمتری دارد
 • بدون محافظت از رمز عبور

7. TunnelBear – بهترین برای تازه کارها

 • قیمت گذاری: رایگان ، 3.33 دلار در هر ماه ، 5.75 دلار در هر کاربر ، در هر ماه. برای تیم ها
 • تعداد سرورها: 20
 • تضمین بازگشت پول: 30 روزه
 • حمایت کردن: 24/7 بلیط پشتیبانی ایمیل
 • پشتیبانی از چند دستگاه: Mac ، Windows ، iOS و Android

خدمات TunnelBear برای تازه کارها بسیار ساده طراحی شده است.

آنها مستقر در خارج از کانادا هستند که عضوی از اتحاد پنج چشم ، نه چشم و چهارده چشم است. این بدان معناست که داده هایی که از طریق کانادا منتقل می شوند یا ذخیره می شوند ، منوط به توافق نامه های اطلاعاتی هستند – ممکن است آنها به طور قانونی مجبور شوند داده های شما را به اشتراک بگذارند. TunnelBear اظهار داشت که آنها سیاست عدم ورود به سیستم را دارند ، بنابراین تا زمانی که این را در سیاست حفظ حریم خصوصی آنها نخوانید همه چیز درست به نظر می رسد.

“TunnelBear با حسن نیت تلاش می کند تا توانایی حذف اطلاعات شخصی شما را فراهم کند. با این حال ، ممکن است شرایطی وجود داشته باشد که TunnelBear قادر به حذف همه اطلاعات شخصی شما نباشد. به عنوان مثال ، ما نمی توانیم آن را حذف کنیم در صورت قانونی که ما باید آن را نگه داریم ، از جمله در مواردی که ما برای ادامه خدمات به شما نیاز داریم یا اگر درگیر دادرسی با ما هستید ، ما باید اطلاعات شخصی شما را حفظ کنیم ، که محدود به زمینه هایی است که در بالا در مورد آنها بحث می کنیم 1.2، 1.3 و 1.4

این داده ها شامل آدرس ایمیل ، شناسه توییتر ، تعیین کاربر پولی ، داده های عملیاتی و داده های شخصی و مالی شما است. اگر این نگرانی شما و سازمان شما نیست ، TunnelBear گزینه بسیار مناسبی برای افراد و مشاغلی است که می خواهند با VPN شروع به کار کنند اما به اندازه دلخواه خود آگاهی ندارند.

TunnelBear شامل ویژگی های استانداردی است که برای شروع کار با VPN نیاز دارید – رمزگذاری AES 256 بیتی ، تونل زنی (فقط Android) ، هش کردن و موارد دیگر. خدمات آنها با قیمت مناسب و طراحی شده است تا به افراد کم تجربه کمک کند VPN را شروع کنند.

TunnelBear در مورد خدمات خود شفاف است ، به اشتراک گذاری نتایج از حسابرسی های امنیتی مستقل خود هر ساله در وب سایت خود.

طرفداران

 • برای کاربران بی تجربه طراحی شده است
 • به طور کلی در مورد خدمات خود شفاف و باز است
 • کم هزینه
 • ساخته شده برای افراد و تیم ها
 • یک طرح رایگان ارائه می دهد

منفی ها

 • ممکن است داده های شما را با دولت ها به اشتراک بگذارد
 • بدون تلفن یا پشتیبانی مشتری

نتیجه

خواه یک فریلنسر باشید ، یک کارآفرین با یک تیم کوچک ، یا یک کسب و کار رو به رشد در جستجوی گزینه ها ، VPN امنیت و آرامش روانی شما را برای ایجاد تیم متصل از راه دور به شما برقرار می کند و با خیال راحت کار می کند.

نیازهای شما منحصر به فرد است و آنها تعیین می کنند کدام سرویس VPN برای شما و کسب و کار شما بهترین کار را خواهد کرد. گزینه ها را در مقابل نیازهای خود برای سرعت ، امنیت ، حریم خصوصی ، دستگاه های سازگار و تعداد اتصالات بسنجید. میلیون ها نفر از راه دور کار می کنند و این تعداد هر روز به رشد خود ادامه می دهد. اگر قبلاً از سرویس VPN استفاده نمی کنید ، زمان مناسبی برای شروع است.