آموزش سئو

بهترین بررسی های رایگان سازنده وب سایت در سال 2020

دسامبر 12, 2020

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

آیا می خواهید وب سایتی بسازید؟ خوشبختانه برای شما و دهها هزار تجارت آنلاین موجود ، یک سازنده وب سایت دیجیتال ایجاد سایت های حرفه ای را که در کمترین زمان به زیبایی کار می کنند ، آسان می کند.

بهترین قسمت؟ بسیاری از گزینه های رایگان ایجاد وب سایت وجود دارد.

سازندگان وب سایت امکان ایجاد سایتی پاسخگو و بهینه شده برای را بدون نیاز به سرمایه گذاری یک تن پول یا زمان فراهم می کنند که برای مشاغل کوچک بسیار مناسب است.

اما شما باید یاد بگیرید که ابتدا به دنبال چه ویژگی هایی بگردید.

در این راهنما ، من شما را با بهترین سازندگان وب سایت رایگان در بازار امروز آشنا می کنم ، همچنین می توانید بهترین سایت را در سایت خود بسازید – چه شما سنگ های رنگ آمیزی می فروشید ، چه یک نویسنده مستقل هستید یا می خواهید راه اندازی یک تجارت dropshipping.

4 گزینه برتر برای بهترین سازندگان وب سایت رایگان:

 1. Wix – بهترین برای سایت های تجارت الکترونیکی
 2. Weebly – بهترین برای سایت های عمومی
 3. وردپرس – بهترین برای وبلاگ نویسی و ایجاد محتوا
 4. Site123– بهترین حالت برای فرود سریع و آسان صفحات

چگونه بهترین سازنده وب سایت رایگان را برای خود انتخاب کنیم

هدف نهایی سایت شما چیست؟ این اولین و مهمترین سوالی است که می خواهید هنگام انتخاب سازنده سایت از خود بپرسید.

آیا می خواهید یک وبلاگ راه اندازی کنید تا دانش گسترده و رهبری فکر خود را با جهان به اشتراک بگذارید؟

آیا نمونه کارهای طراحی گرافیکی دارید که می خواهید برای به دست آوردن مشتری های مستقل بیشتر به نمایش بگذارید؟ آیا شما یک سازمان غیرانتفاعی هستید که نیاز به نمایش دستاوردهای سالانه و بیانیه ماموریت خود دارید؟

هنگام ایجاد سایت خود با یک وب سایت ساز رایگان ، هدف نهایی شما مشخص می کند که به چه قابلیت هایی نیاز دارید. هنگامی که هدف نهایی سایت خود را در ذهن داشتید ، در اینجا معیارهای اضافی برای محدود کردن گزینه های شما وجود دارد.

قابلیت های طراحی

اگر می خواهید یک فریلنسر ، یک طراح یا یک عکاس باشید و می خواهید نمونه کارهای آنلاین ایجاد کنید ، قابلیت های طراحی هر سازنده را در نظر بگیرید.

 • سفارشی سازی: ویژگی های شخصی سازی و شخصی سازی آنها تا چه اندازه عمیق است؟
 • الگوها: آیا آنها قالب های سایت چشم نوازی را ارائه می دهند که می توانید استفاده کنید ، بنابراین مجبور نیستید از ابتدا شروع کنید؟
 • ذخیره سازی رسانه: آیا سازنده سایت شما فضای ذخیره سازی تصویر زیادی در اختیار شما قرار می دهد؟ بسته به بزرگی سایت شما ، اگر می خواهید همه چیز را آزاد نگه دارید ، این یک سوال اساسی است.

وقتی به چگونگی ارائه نمونه کارها یا نام تجاری خود فکر می کنید ، این معیارهای سازنده سایت است که می خواهید بیشتر به آن توجه کنید.

منحنی یادگیری

با چه سرعتی به وب سایت خود احتیاج دارید؟ این مشخص می کند که شما چه مدت مایل به صرف یادگیری جزئیات سازنده وب سایت خود هستید.

 • طراحی بصری: برخی از سازندگان برای یادگیری کاملاً شهودی هستند ، در حالیکه ممکن است منحنی یادگیری بزرگتر برای برخی دیگر از سازندگان باشد.
 • راحتی در استفاده: آیا می خواهید سازنده کشیدن و رها کردن برای ساخت و پیکربندی سایت شما آسان تر باشد؟ یا اینکه خودتان نوشتن در HTML و کدگذاری سایت را ترجیح می دهید؟
 • آموزشها و پشتیبانی فنی: آیا آنها گزینه های پشتیبانی قوی دارند که بتوانید پاسخ پیدا کنید یا به موقع از شرکت پاسخ بگیرید؟

اگر برای شما فشار آورده شده و می خواهید چیزی سریع ساخته شود ، ممکن است نخواهید یک سازنده سنگین با قابلیت های فراوان را برای یادگیری انتخاب کنید. یک سازنده ساده تر با کشیدن و رها کردن می تواند کار را سریعتر و راحت تر انجام دهد.

گزینه های بلند مدت

با رشد کسب و کار شما ، وب سایت شما نیز به ناچار نیاز به رشد با آن خواهد داشت. نیازهای سایت شما به مرور تغییر خواهد کرد. هنگام انتخاب سازنده سایت خود ، بهتر است بررسی کنید که ویژگی های پرداخت شده آنها شامل چه مواردی می شود و آیا از نظر نیاز سایت شما در هنگام رشد با این حساب متناسب است.

مقاله مرتبط  چرا باید به فکر فروش محصولات سفارشی باشید

این موارد می تواند مواردی از قبیل:

 • ظرفیت میزبانی اضافی: هنگامی که بازدید از سایت شما به آستانه خاصی رسید ، برای تداوم رشد ترافیک ، احتمالاً باید هاست اضافی خریداری کنید.
 • پلاگین های اضافی و ویژگی های طراحی: آیا در صورت نیاز به افزونه ها و ویژگی های اضافی ، آیا سازنده رایگان آن را ارائه می دهد؟
 • پشتیبانی شخصی: هنگامی که به دیوار خود ایجاد کردید و سایت خود را ایجاد کردید ، آیا آنها پشتیبانی کافی برای کمک به شما در ارتقا سطح به سطح بعدی با CSS و HTML دارند؟

نوع وب سایت

چه نوع وب سایتی برای ساختن نیاز دارید؟ همانطور که گفته شد ، تعیین هدف نهایی سایت و کارکردن به عقب می تواند به شما در پاسخگویی به آن کمک کند.

برای ایجاد ایده بهتر ، اینترنت به طور کلی از پنج نوع وب سایت تشکیل شده است:

 • وبلاگ: آیا قصد دارید به طور مداوم محتوایی را منتشر کنید که مخاطبان خاص را آگاه ، سرگرم یا الهام بخش می کند؟
 • نمونه کارها: آیا برای فروش خدمات خود به مشتریان بالقوه کار خود را به نمایش می گذارید؟
 • سایت تجارت الکترونیکی: آیا با ویترین فروشگاه آنلاین محصولات یا خدمات می فروشید؟
 • سایت مشاغل کوچک / سازمان: آیا نام تجاری خود را با بیانیه ماموریت عمومی جمع می کنید یا اطلاعات عمومی تجارت عمومی را برای دسترسی جهان منتشر می کنید؟
 • برنامه آنلاین: اگرچه این یک وب سایت با پیچیدگی بیشتر است ، اما از یک سازنده رایگان فراتر است زیرا برای ساختن خوب نیاز به برش های جدی توسعه دهنده دارد.

برای اکثر مشاغل ، نوع سایت مورد نیاز شما یک سوال اساسی است. اما یکی مهم برای پاسخ دادن.

به عنوان مثال ، بیشتر سازندگان سایت دارای قابلیت وبلاگ نویسی هستند ، اما این تنها چیزی نیست که شما تصمیم خود را بر اساس آن تنظیم می کنید. بعد از اینکه فهمیدید چه نوع وب سایتی را باید ایجاد کنید ، پس می توانیم سراغ کسب اطلاعات در مورد انواع مختلف سایت سازها در بازار برویم.

انواع مختلف وب سایت سازان رایگان

اکنون تعداد زیادی سایت ساز رایگان در آنجا وجود دارد و آنها به سه گروه کلی تقسیم می شوند.

پایه سازان وب سایت

من هنوز به یک دلیل خوب برای ساختن وب سایت برای مشاغل شما برخورد نکرده ام. سازمان های غیرانتفاعی ، سایت های اطلاعاتی و حتی سخنرانان عمومی با مارک شخصی می توانند از ایجاد یک وب سایت حرفه ای که هر کسی بصورت آنلاین پیدا می کند ، بهره مند شوند.

وب سازندگان پایه دارای ویژگی های مختلفی هستند. آنها یک دسته خاص را برآورده نمی کنند. به عنوان مثال ، فرض کنید شما می خواهید یک سایت نمونه کارها با نگهداری کم و ساده ، با یک فرم تماس عمومی ، یک صفحه اصلی ، یک صفحه نمونه کارها و یک صفحه درباره راه اندازی کنید. در آن صورت ، یک سازنده وب سایت عمومی می تواند یک گزینه عالی باشد.

سیستم عامل های تجارت الکترونیکی

آیا در حال حاضر محصولاتی را در مکانی فیزیکی می فروشید؟ شما می خواهید با یک سازنده وب سایت که مخصوص تجارت الکترونیکی ساخته شده است بروید. امروز کافی نیست کالاهای خود را در ویترین فروشگاه های فیزیکی به نمایش بگذارید. شما به ویترین فروشگاه دیجیتال نیز احتیاج دارید. یا شاید شما می خواهید یک سایت تجارت الکترونیکی بدون ویترین فیزیکی فروشگاه باز کنید. سازندگان وب سایت های تجارت الکترونیکی انجام این کار را آسان می کنند.

شما به عنوان یک تجارت الکترونیکی ، قابلیت هایی را می خواهید که به شما امکان می دهد محصولات را لیست کنید ، انواع مختلفی از پرداخت ها را بپذیرید ، کالاها را دسته بندی کنید و به شما امکان دهد موجودی باطن را در زمان واقعی ردیابی کنید.

وبلاگ نویسی و ایجاد محتوا

وب بدون محتوا نیست. و اگر می خواهید سایت شما توسط مخاطبان خود پیدا شود ، می خواهید مطمئن شوید که از یک سازنده وب سایت برای فعال کردن این هدف نهایی استفاده می کنید.

مقاله مرتبط  بهترین بررسی خدمات منابع انسانی برون سپاری سال 2020

اگر یک رهبر فکر هستید ، می خواهید مارک آنلاین خود را بسازید ، یک وبلاگ نویس مشتاق باشید ، یا جامعه ای پیرامون یک سرویس یا محصول ایجاد کنید ، پس یک سازنده وب سایت که برای تولید محتوا طراحی شده بهترین گزینه شماست.

در درازمدت با رشد تجارت بهتر خواهید بود و در صورت انتخاب یک سازنده وب برای تجارت الکترونیکی ، با مشکلی روبرو نخواهید شد.

شماره 1 – Wix – بهترین سایت برای تجارت الکترونیکی

اگر به دنبال یک سازنده وب سایت رایگان هستید که همه کارهایی را که مدیر فروشگاه واقعی انجام می دهد و بعضاً انجام می دهد ، Wix آن را به واقعیت تبدیل می کند.

فکر ساخت یک فروشگاه آنلاین می تواند فلج کننده باشد. اما به محض ایجاد یک سایت تجارت الکترونیکی Wix ، به محاسباتی مانند محاسبات مالیات در زمان واقعی و اضافه کردن چندین کانال پرداخت که با سازنده ای که به محتوا یا اوراق بهادار علاقه مند است ، ندارید ، دسترسی خواهید داشت.

Wix به عنوان یک فروشنده محصول ، به شما کمک می کند ویترین های فروشگاهی با زیبایی بیش از 800 تم و قالب از پیش ساخته شده را برای شخصی سازی با کلیک ماوس طراحی کنید.

بدون شک مشاغل تجارت الکترونیکی با Wix در دست خوبی هستند. این سازنده ای است که به جای اینکه یک جیب تمام تجارت باشد ، از این طریق خود را تبلیغ می کند. هنوز هم مانند هر سازنده سایت ، اشکالاتی نیز وجود دارد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید سایت خود را به ارائه دهنده دیگری منتقل کنید ، نمی توانید این کار را با سازنده Wix به دلیل نحوه پیکربندی آن انجام دهید. شما باید آن را به طور کامل در یک سیستم عامل جدید بازسازی کنید.

برخی از ویژگی های تجارت الکترونیکی آنها که برای هدایت فروش طراحی شده اند:

 • تجزیه و تحلیل رفتار و فروش مشتری
 • نمایش قیمت ها با ارزهای بین المللی
 • اشتراک و کوپن تخفیف به راحتی برای مشتریان ایجاد کنید
 • ادغام با همه کانال های اجتماعی برای دید بیشتر
 • ایمیل مارکتینگ خودکار و بازیابی رها شده سبد خرید

برای شروع کار با Wix ، به سایت آنها مراجعه کرده و وارد سیستم شوید.

شماره 2 – Weebly – بهترین سایت های عمومی

بیا با آن روبرو شویم. شاید نیازی به یک سایت ساز رایگان با همه زنگ ها و سوت ها نداشته باشید. و اشکالی ندارد به همین دلیل Weebly وجود دارد. این بهترین سایت سازنده سایتهای عمومی است که باید وظیفه خود را به خوبی انجام دهند.

برای کسب و کارهای اطلاعاتی ، غیرانتفاعی ، اوراق بهادار کوچک ، بیانیه های مأموریت یا صفحات اصلی مناسب است دلیل این امر این است که گردآوری سایت شما با یک داشبورد بی معنی و گزینه هایی مانند ویرایشگرهای داخلی تصاویر و گزینه های طراحی حرفه ای که به شما امکان می دهد پس زمینه های ویدیویی ایجاد کنید ، را آسان می کند.

به عنوان یک سایت عمومی ، شما نمی خواهید با موارد فنی مانند صدور گواهینامه SSL ، رمزگذاری و اغلب خریدهای دامنه شخص ثالث پرهزینه برخورد کنید. Weebly ادغام می کند همه از آنچه که برای شما درست در سیستم عامل خود مراقبت می کند.

یکی از بهترین ویژگی های آنها به عنوان یک سازنده سایت این است که شما می توانید در صورت تمایل HTML و CSS آنها را کاملاً شخصی سازی کنید. اگرچه ممکن است فوراً مورد نیاز شما نباشد ، اما خوب است بدانید که این قابلیت را به عنوان گزینه آینده دارید. Weebly برای طراحی سایت با رویکردی ساختاریافته ساخته شده است. اگر به دنبال یک سازنده با کمی انعطاف پذیری و آزادی طراحی بیشتر هستید ، این ممکن است یک نقطه ضعف باشد.

بهترین ویژگی های سایت ساز آنها شامل موارد زیر است:

 • داشبورد آسان برای استفاده
 • سازنده سایت را بکشید و رها کنید
 • ادغام های اضافی مانند پرداخت ها و جستجوی محصول با ارتقا
 • تجزیه و تحلیل مجتمع که نیاز به نصب افزونه اضافی را از بین می برد
 • برنامه تلفن همراه برای مدیریت سایت خود از طریق تلفن

می توانید با Weebly در اینجا ثبت نام کنید.

مقاله مرتبط  بهینه سازی App Store چیست؟

شماره 3 – وردپرس – بهترین برای وبلاگ نویسی و ایجاد محتوا

اگر مجبور شدم وردپرس را به شما معرفی کنم ، می گویم که این بهترین رقیب برای وبلاگ نویسی و ایجاد محتوا است.

خوشبختانه آنها برای شروع کار یک سایت ساز رایگان ارائه می دهند (علاوه بر گزینه های پولی).

سالهاست که وبلاگ نویسان و شرکت هایی مانند دیزنی ، دراپ باکس ، اسپاتیفای و NBC از ویژگی های قدرتمند سایت سازی WordPress.com برای ایجاد مخاطبان ، گسترش نام تجاری خود و افزایش فروش در سراسر جهان استفاده کرده اند.

اگر می خواهید وبلاگ نویسی کنید ، دانش خود را با جهان به اشتراک بگذارید یا محتوای زیادی در اطراف کسب و کار خود ایجاد کنید ، می خواهید با سازنده سایت رایگان آنها شروع کنید. این به گونه ای طراحی شده است که بدون هیچ ویژگی گیج کننده و غیرضروری ساده و آسان برای استفاده است. به این ترتیب می توانید در زمان رکورد شروع به ایجاد و انتشار مطالب خود کنید. برای کمک به شما در صورت گیر افتادن ، وبینارهای رایگان ارائه می دهند که مرحله به مرحله شما را در ایجاد سایت خود راهنمایی می کنند.

بزرگترین نقطه ضعف سازنده سایت رایگان آنها این است که شما ممکن است از جعبه ابزار محدود وبلاگ نویسی خارج شوید. اما اگر برای شخصی سازی کامل سایت خود در آینده می خواهید دسترسی پولی داشته باشید ، وردپرس بدون دردسر فنی امکان به روزرسانی را آسان می کند.

برخی از بهترین ویژگی های ایجاد محتوای سازنده سایت وردپرس عبارتند از:

 • برای نتایج موتور جستجو بهینه شده است
 • 24/7 گفتگوی زنده و پشتیبانی
 • زیر دامنه رایگان که بعداً می توانید آن را به یک دامنه سفارشی ارتقا دهید
 • میزبانی رایگان بدون نیاز به استفاده از شخص ثالث
 • انتخاب گسترده ای از تم های رایگان برای انتخاب و شخصی سازی برای به اشتراک گذاری و ایجاد محتوا طراحی شده است

با وردپرس ثبت نام کنید و ساخت وب سایت خود را به صورت رایگان شروع کنید.

# 4 – Site123 – بهترین برای صفحات فرود سریع و آسان

آسان و سریع دو بهترین کلمه برای توصیف سایت 123 هستند. با ویژگی های بی فایده ، بهترین سایت ساز برای سایت های ساده است که به صفحات داخلی زیادی احتیاج ندارند.

به عبارت دیگر ، برای صفحات فرود عالی است.

ممکن است کسب و کار شما به وبلاگ ، ویژگی های قوی تجارت الکترونیکی یا قابلیت های پیشرفته طراحی نیاز نداشته باشد ، اما همچنان به مکانی آنلاین نیاز دارد که بتواند آن را خانه بنامد.

Site123 به شما کمک می کند بدون مزخرف ترین سازنده سایت ، این امر را در لیست خود بررسی کنید. با فرآیند ساخت وب سایت بهینه شده توسط Site123 ، می توانید از ناامیدی و منحنی بزرگ یادگیری جلوگیری کنید ، به خصوص اگر اولین بار است که یک سایت ایجاد می کنید.

بهترین ویژگی های ساخت صفحه فرود آنها شامل موارد زیر است:

 • میزبانی سریع و رایگان
 • گالری رسانه داخلی با آیکون ها و فیلم های حرفه ای رایگان
 • سازگار با افزونه های شخص ثالث
 • الگوهای صفحه فرود از قبل ساخته شده زیبا ، بنابراین شما از ابتدا شروع نمی کنید
 • 500 مگابایت فضای ذخیره سازی

می توانید ایجاد حضور آنلاین خود را با Site123 در اینجا آغاز کنید.

هدف نهایی سایت شما چیست؟

این سوال کامل برای شروع و خاتمه است زیرا بهترین راه برای تعیین سازنده وب سایت رایگان است که می خواهید استفاده کنید.

در بازار کمبود سایت ساز وجود ندارد. آنچه آنها را از هم متمایز می کند این است که برای چه چیزی طراحی شده اند و اینکه چگونه می توانید از آن برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که بسیاری از آنها برای مکان فعلی شما آماده شده اند ، اما اگر به چگونگی برنامه ریزی برای گسترش در آینده فکر کنید ، این می تواند تغییر کند.

هنوز هم ، یک نمای کلی از هر سازنده و آنچه که آنها ارائه می دهند ، شما را در مسیر درست قرار می دهد.

پس از تعیین هدف نهایی سایت خود ، سازنده رایگان مناسب را انتخاب کنید تا از یکی از گزینه های این لیست ، شاهکار خود را ایجاد کنید.