آموزش سئو

بهترین بررسی های بیمه تجارت در سال 2020

سپتامبر 18, 2020

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

هر مشاغلی به بیمه احتیاج دارد. بسته به نوع تجارت و صنعت خود ، برخی از شما بیش از سایرین به محافظت احتیاج خواهید داشت.

بدون بیمه ، شما می توانید بالقوه صدها هزار یا حتی میلیون ها دلار مسئول باشید.

اگر یکی از وسایل نقلیه شما دچار حادثه شود چه اتفاقی می افتد؟ هزینه خسارات ناشی از آتش سوزی یا جاری شدن سیل در دفتر کار خود را چگونه پرداخت خواهید کرد؟ اگر یک کارمند یا مشتری بر روی ملک شما بیفتد و بیفتد چه؟

شما باید بیمه داشته باشید ، وگرنه این هزینه ها را از جیب پرداخت می کنید.

اما یافتن بهترین بسته بیمه تجارت برای سازمان شما می تواند مشکل باشد. از یک طرف ، شما می خواهید مطمئن شوید که تحت پوشش هستید ، اما از طرف دیگر ، نمی خواهید بیش از حد حق بیمه بپردازید.

بهترین راه برای شروع جستجوی شما انتخاب یک ارائه دهنده معتبر بیمه تجارت است – من در این راهنما برترین شرکت های بیمه تجارت را محدود کرده ام.

6 گزینه برتر برای بیمه تجارت

 1. چاب
 2. CNA
 3. هیسکوکس
 4. بیمه
 5. ترقی خواه
 6. هارتفورد

چگونه بهترین بیمه تجارت را برای خود انتخاب کنیم

هیچ برنامه ای “برای همه موارد” برای بیمه تجارت وجود ندارد. هر سازمانی منحصر به فرد است ، بنابراین بر اساس نیاز خود به محافظت سفارشی نیاز خواهید داشت. ارائه دهندگان بیمه خاص قطعاً برای انواع خاصی از بیمه و همچنین سایر عوامل بهتر هستند.

هنگام مرور و دریافت نقل قول از ارائه دهندگان مختلف ، اطمینان حاصل کنید که ملاحظات زیر را در ذهن داشته باشید:

صنعت

برخی از ارائه دهندگان بیمه تجربه بیشتری در پوشش مشاغل در صنایع خاص دارند.

به عنوان مثال ، یک رستوران نیازهای بیمه ای بسیار متفاوتی از یک شرکت ساختمانی دارد. یک عمل دندانپزشکی همان نیازهای یک وب سایت تجارت الکترونیک را نخواهد داشت. شما ایده می گیرید

بنابراین هنگام ارزیابی یک ارائه دهنده بالقوه ، نگاهی به مشتریان و صنایع موجود آنها بیندازید. آیا آنها تجربه پوشاندن مشاغل در صنعت شما را دارند؟ اگر نه ، به جای دیگری نگاه کنید.

خدمات مشتری

اگر مجبورید ادعایی را ارائه دهید ، می خواهید مطمئن شوید که ارائه دهنده بیمه شما پشت شما است. وقتی تلفن را برمی دارید ، کسی جواب می دهد؟

هرگونه تأخیر در روند ادعاها هزینه کسب و کار شما را در پی خواهد داشت. بگذارید بگوییم در ویترین فروشگاه خرده فروشی شما سیل جاری شده است. اگر شرکت بیمه شما پاهای آنها را بکشد ، ممکن است نتوانید دوباره باز کنید. چه کسی برای ارزیابی املاک به زودی می آید؟ آنها با چه سرعتی می توانند پیمانکاری را برای جبران خسارات تأیید کنند؟

یک شرکت بیمه انتخاب کنید که در مواردی که بیشتر از همه به کمک آنها احتیاج دارید ، مسافت بیشتری را برای خدمت به کسب و کار شما طی خواهد کرد – این همان مبلغی است که شما به آنها می پردازید.

اعتبار ارائه دهنده

به معنای واقعی کلمه هزاران شرکت بیمه در ایالات متحده وجود دارد. برخی از آنها کاملاً جدید هستند ، برخی از بدو تأسیس بیمه وجود داشته اند و بسیاری در جایی بین آن قرار می گیرند.

در بیشتر موارد ، من ترجیح می دهم با یک شرکت بیمه قدیمی با شهرت طولانی مدت بروم. این ارائه دهندگان همه چیز را دیده اند و از آزمون زمان جان سالم به در برده اند. اگر با یک شرکت جدیدتر بروید ، مقداری خطر می کنید. بگذارید بگوییم شما با ادعایی وضعیت مبهم یا نادری دارید. این می تواند برای اولین بار برای یک شرکت جدید باشد ، و آنها ممکن است نمی دانند که چگونه آن را اداره کنند.

گزینه های پوشش

به زودی در مورد انواع مختلف بیمه های تجاری با جزئیات بیشتری صحبت خواهیم کرد. اما در یک دنیای کامل ، شما می خواهید تمام پوشش بیمه های کسب و کار خود را در یک سقف دریافت کنید.

گرفتن بیمه املاک از یک ارائه دهنده ، بیمه وسایل نقلیه از شرکت دیگر و مسئولیت عمومی از شرکت سوم کاملا گیج کننده است. بنابراین به دنبال یک شرکت بیمه باشید که طیف گسترده ای از گزینه های پوشش متناسب با نیازهای شما را داشته باشد.

مقاله مرتبط  نحوه ساخت Chatbot برای تجارت الکترونیکی

حق بیمه

بدست آوردن پوشش مناسب بدیهی است که مهم است ، اما این هزینه برای شما چقدر تمام می شود؟

اگر ارزان ترین طرحی را که می توانید پیدا کنید انتخاب کنید ، احتمالاً در معرض برخی دیگر از هزینه های جیبی قرار خواهید گرفت. اما اگر گران ترین طرح موجود در بازار را انتخاب کنید ، آیا واقعاً به همه آن پوشش نیاز دارید؟

به دنبال تعادل بین این دو حالت افراطی باشید. وقتی صحبت از بیمه می شود ، من معمولاً دوست دارم کمی محافظه کارتر باشم. ترجیح می دهم کمی بپردازم تا اینکه تحت پوشش کامل قرار نگیرم. اما همه اینها به تحمل ریسک فردی شما بستگی دارد.

انواع مختلف بیمه تجارت

ده ها نوع مختلف بیمه تجارت وجود دارد. اما برای اهداف این راهنما ، من به مواردی که رایج ترین و قابل استفاده برای توده ها هستند ، تمرکز خواهم کرد.

بیمه مسئولیت عمومی

پوشش مسئولیت عمومی شما را در برابر خطرات مانند صدمات جسمی و خسارات مالی محافظت می کند. اگر شخصی در اموال شرکت شما آسیب ببیند ، این معمولاً شامل پرداخت های پزشکی است. مسئولیت عمومی همچنین می تواند شما را در برابر دعاوی مربوط به مواردی مانند افترا ، تهمت ، نقض حریم خصوصی ، نقض حق چاپ ، اخراج اشتباه و موارد دیگر محافظت کند.

بیشتر مشاغل به نوعی از پوشش مسئولیت عمومی نیاز دارند.

بیمه مسئولیت حرفه ای

مسئولیت حرفه ای و مسئولیت عمومی اغلب با یکدیگر اشتباه گرفته می شوند ، اگرچه این دو یکی نیستند.

از بیمه مسئولیت حرفه ای به عنوان بیمه خطا و حذفیات (E&O) نیز یاد می شود. این از مشاغل مورد شکایت مشتریانی که برای خدمات حرفه ای ارائه شده شما خسارت وارد کرده اند ، محافظت می شود. مواردی مانند اینکه یک حسابدار در اظهارنامه مالیاتی اشتباه می کند یا یک توسعه دهنده وب در سایتی اشتباه می کند که آنها مدیریت می کنند نمونه هایی از موارد ضروری بیمه مسئولیت حرفه ای است.

بیمه BOP

بیمه صاحبان مشاغل (معروف به BOP) سیاستی است که مسئولیت و دارایی را در یک بسته قرار می دهد. این برای صاحبان مشاغل کوچک و متوسط ​​در طیف وسیعی از صنایع بسیار معمول است. اکثر پیمانکاران نیز دارای نوعی بیمه BOP هستند.

بسته های BOP شامل کارمندان شما نمی شود – این مختص صاحبان مشاغل است.

بیمه جبران خسارت کارگران

پس از استخدام اولین کارمند خود ، خسارت کارگران باید فوراً به بیمه نامه مشاغل شما اضافه شود. طبق قانون بیشتر ایالت ها به بیمه کارگران کارگر نیاز دارند.

این پوشش هزینه هایی مانند هزینه های پزشکی و از کارافتادگی کارمندانی را که هنگام کار آسیب دیده اند ، پرداخت می کند. این می تواند شامل آسیب دیدگی لغزش و سقوط جزئی در دراز مدت (مانند تونل کارپ) یا حتی مرگ باشد.

بیمه وقفه کسب و کار

اگر فعالیتهای شما در حین نوعی فاجعه یا فاجعه قطع شود ، این نوع بیمه از شرکت شما محافظت می کند. سازمان هایی که مکان فیزیکی دارند و ممکن است به دلیل این نوع وقفه ها درآمد خود را از دست بدهند ، می توانند از سیاست قطع تجارت بهره مند شوند.

در این نوع سناریوها می توان درآمد از دست رفته کسب و کار شما را جبران کرد.

بیمه خودرو

این نوع بیمه نامه مشاغل کاملاً توضیحی است. درست مثل اینکه شما برای وسیله نقلیه شخصی خود به بیمه احتیاج دارید ، باید وسایل نقلیه مورد استفاده برای اهداف تجاری را نیز تحت پوشش خود قرار دهید. اگر با یکی از وسایل نقلیه شما تصادف شود (چه رانندگی می کنید یا نه) ، به این نوع پوشش احتیاج دارید.

بیمه املاک

خواه مالک باشید یا اجاره کنید ، باید بیمه املاک داشته باشید. باز هم ، این شبیه نوع بیمه ای است که شما برای محافظت از خانه یا آپارتمان خود باید داشته باشید.

این نوع بیمه از تجارت شما در برابر حوادثی مانند آتش سوزی یا سرقت محافظت می کند. تجهیزات ، موجودی ، مبلمان و غیره همه باید در این سیاست پوشش داده شود. با این حال ، لازم به ذکر است که برخی از انواع بلایای طبیعی ، مانند زمین لرزه ، همیشه در یک بیمه نامه استاندارد املاک شامل نمی شوند. بسته به منطقه خود و ارائه دهنده بیمه ، ممکن است مجبور شوید هزینه اضافی برای این نوع پوشش پرداخت کنید.

مقاله مرتبط  راهنمای مخفی ویدئو و سئو

بیمه مسئولیت محصول

اگر شرکت شما محصولی را تولید می کند که به عموم مردم فروخته می شود ، باید بیمه مسئولیت محصول داشته باشید. این پوشش از شرکت شما در برابر دعاوی مربوط به خسارات ناشی از محصولات شما محافظت می کند.

به عنوان مثال ، اگر شخصی با استفاده از یکی از محصولات شما آسیب دیده باشد ، می تواند مستقیماً از شرکت شما برای هزینه های پزشکی خود شکایت کند. این زمانی است که بیمه مسئولیت محصول شروع می شود.

شماره 1 – بررسی چاب – متنوع ترین بسته های بیمه تجارت

Chubb یکی از معتبرترین ارائه دهندگان بیمه تجارت در بازار امروز است. آنها به خدمات استثنایی مشتری معروف هستند.

این ارائه دهنده طیف گسترده ای از برنامه ها را برای مشاغل کوچک ، بیمه های تجاری ، بیمه نامه های خاص صنعت و موارد دیگر در نظر گرفته است.

در مقایسه با سایر ارائه دهندگان بیمه در بازار ، Chubb دارای یکی از گسترده ترین نمونه کارهای پوششی است که می توانید پیدا کنید. برخی از نمونه های این دسته های سیاست عبارتند از:

 • تصادف و سلامتی
 • مسئولیت عمومی
 • بیمه سایبری
 • بسته های زیست محیطی (مسئولیت آلودگی محل و مسئولیت آلودگی پیمانکار)
 • بسته های بیمه بین المللی
 • مسئولیت مدیریت
 • دریای داخلی و اقیانوس
 • مسئولیت فراخوان محصول
 • مسئولیت حرفه ای
 • غرامت کارگران

چوب بیش از 200 سال تجربه در زمینه بیمه تجارت دارد. فقط توجه داشته باشید که حق بیمه آنها کمی بیشتر از گزینه های دیگر است – اما شما بهترین ها را می پردازید.

شماره 2 – بررسی CNA – بهترین برنامه های بیمه مشاغل سفارشی

CNA ارائه دهنده معتبر دیگری در دنیای بیمه تجارت است. آنها دارای بیش از 120 سال تخصص در این زمینه هستند.

با CNA ، برای کمک به مدیریت خطرات و بدهی های خود از یک بسته بیمه سفارشی بهره مند خواهید شد.

صنایع خاصی وجود دارد که CNA بیشترین تجربه کار با آنها را دارد. این موارد شامل ساخت و ساز ، آموزش ، تولید ، مراقبت های بهداشتی ، املاک و مستغلات ، عمده فروشی ، فناوری ، خدمات حرفه ای ، امور مالی و غیره است.

در اینجا نگاهی گذرا به برخی از انواع بیمه های تجاری ارائه شده توسط CNA می افتد:

 • بیمه جبران خسارت کارگران
 • بیمه مسئولیت حرفه ای (اشتباهات و حذفیات)
 • بیمه املاک
 • بیمه اتومبیل تجاری
 • بیمه وقفه کسب و کار
 • بیمه مسئولیت عمومی
 • بیمه خرابی تجهیزات

من CNA را دوست دارم زیرا شما می توانید انواع پوشش مورد نیاز خود را انتخاب و انتخاب کنید و آنها را در یک خط مشی متناسب با نیازهای شما قرار دهید.

شماره 3 – بررسی Hiscox – بهترین برای بیمه مشاغل کوچک

Hiscox بهترین توصیه من برای صاحبان مشاغل کوچک است. سیاست های آنها مقرون به صرفه است ، در حالی که همچنان پوشش کافی برای محافظت از سازمان شما در برابر طیف گسترده ای از سناریوهای بالقوه را فراهم می کند.

وقتی می گویم Hiscox برای مشاغل کوچک عالی است ، منظور من همه مشاغل کوچک است. آنها در حال حاضر از سازمانهای 180+ صنایع مختلف محافظت می کنند.

لیست انواع پوشش ارائه شده توسط Hiscox به اندازه برخی دیگر از گزینه های موجود در بازار امروز گسترده نیست. اما آنها هنوز بیش از گزینه های کافی برای تأمین نیاز اکثر مشاغل دارند.

 • بیمه مسئولیت عمومی برای مشاغل کوچک
 • بیمه مسئولیت حرفه ای (E&O) برای مشاغل کوچک
 • سیاست صاحبان مشاغل (BOP) برای مشاغل کوچک
 • بیمه مسئولیت کوتاه مدت برای مشاغل کوچک
 • بیمه سایبری برای مشاغل کوچک
 • کارگران برای مشاغل کوچک
 • بیمه اتومبیل تجاری برای مشاغل کوچک
 • بیمه چتر برای مشاغل کوچک
 • بیمه نامه مسئولیت برای مشاغل کوچک

Hiscox نام معتبری در دنیای بیمه تجارت است. آنها از سال 1901 وجود داشته و بیش از 300000 کسب و کار کوچک را در سراسر ایالات متحده بیمه می کنند.

مقاله مرتبط  چگونه می توان از خدمات چاپ بر روی تقاضا برای رشد تجارت خود استفاده کرد

شماره 4 – بررسی بیمه بیمه – بهترین بازار بیمه تجارت

از نظر فنی ، Insureon در واقع یک ارائه دهنده بیمه نیست. این یک بازار آنلاین برای بیمه تجارت است.

اما این پلت فرم قدرتمند مطمئناً شایسته قرار گرفتن در لیست من است. استفاده از Insureon بسیار آسان است و بهترین روش مقایسه گزینه های پوشش ارائه دهندگان مختلف در یک مکان واحد است.

اگر می خواهید بهترین نرخ ممکن را بدست آورید ، من Insureon را اکیداً توصیه می کنم. در غیر این صورت ، مجبورید از ارائه دهندگان مختلف به صورت جداگانه نقل قول دریافت کنید ، که این بسیار دردسر است.

Insureon به شما امکان می دهد قیمت های رایگان برخی از ارائه دهندگان بیمه کسب و کار با بالاترین رتبه و معروف در بازار امروز (از جمله برخی از گزینه های لیست ما) را مقایسه کنید.

 • مسافران
 • چاب
 • هیسکوکس
 • هانوفر
 • هارتفورد
 • متقابل لیبرتی
 • AmTrust Financial

این لیست همچنان ادامه دارد. می توانید بیمه نامه های مربوط به بیمه مسئولیت حرفه ای ، بیمه مسئولیت سایبری ، بیمه نامه های BOP ، بیمه مسئولیت عمومی ، بیمه املاک تجاری ، بیمه غرامت کارگران و موارد دیگر را مرور کنید.

شرکت بیمه به طور معمول به سمت مشاغل کوچکتر می رود. اما در طیف وسیعی از صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

شماره 5 – مرور پیشرفته – بهترین در زمینه بیمه اتومبیل تجاری

Progressive یک پیشرو در صنعت در زمینه پوشش خودکار تجاری است.

آنها با بیش از 45 سال تجربه ، سن آنها به اندازه برخی دیگر از بازیکنان صنعت نیست. با این حال ، Progressive قطعاً یک ارائه دهنده کاملاً معتبر و قابل اعتماد برای سیاست های خودکار تجاری است.

در اینجا لیستی از انواع متداول وسایل نقلیه تجاری که توسط Progressive بیمه شده اند:

 • اتوبوس
 • لیموزین
 • کامیون
 • ون
 • وسایل نقلیه محوطه سازی
 • کامیون های یدک کش
 • کامیون های جعبه ای
 • شخم زدن برف
 • وسایل نقلیه کمکی ورزشی (برای حمل بار و حمل محصولات)
 • کامیون های وانت
 • تریلر

شایان ذکر است که انواع خاصی از وسایل نقلیه وجود دارد که Progressive آنها را بیمه نخواهد کرد. این شامل وسایل نقلیه اضطراری (مانند ماشین های آتش نشانی و آمبولانس) ، گاری های گلف ، اتوبوس های دو طبقه ، کامیون های هیولا ، اتومبیل های مسابقه ای ، اتوبوس های ویلچر و چند ماشین دیگر است.

علاوه بر سیاست های تجاری ، Progressive همچنین دارای مسئولیت عمومی ، BOP ، مسئولیت حرفه ای ، میزان کارگران و موارد دیگر است.

شماره 6 – بررسی هارتفورد – بهترین ها برای کارگران

برای کسانی که نمی دانند ، هارتفورد ، کانکتیکات به عنوان “سرمایه بیمه جهان” شناخته می شود. بنابراین جای تعجب نیست که هارتفورد (به نام همنام ستاد خود را) در لیست ما ببینید.

این شرکت بیش از دو قرن پیش ، یعنی در سال 1810 تاسیس شده است. گفتن اینکه آنها نامی کاملاً تثبیت شده در صنعت بیمه بازرگانی هستند ، اظهارنظر جدی خواهد بود.

هارتفورد لیست گسترده ای از پیشنهادات محصولات برای بیمه تجارت دارد. برخی از محبوب ترین سیاست های آنها عبارتند از:

 • بیمه نامه صاحبان مشاغل (BOP)
 • بیمه مسئولیت عمومی
 • بیمه جبران خسارت کارگران
 • بیمه درآمد مشاغل
 • بیمه اتومبیل تجاری
 • بیمه املاک تجاری
 • بیمه سیلاب تجاری
 • بیمه مشاغل مستقر در خانه
 • بیمه مسئولیت حرفه ای
 • بیمه تجارت چند ملیتی

به طور کلی ، مدارک کارگری کارگران که توسط هارتفورد ارائه شده است ، هیچکدام از این موارد نیست. اگر می خواهید از کارمندان خود بهترین محافظت را داشته باشید ، چیزی بیشتر از هارتفورد نگردید.

خلاصه

در یک بازار اشباع شده از گزینه های بیمه تجارت ، واقعاً فقط شش گزینه وجود دارد که من در نظر بگیرم.

اگر یکی از نام های بررسی شده در بالا را انتخاب کنید ، می توانید خیال خود را راحت بدانید که از تجارت شما در برابر یک ارائه دهنده معتبر و معتبر محافظت می شود.

هنگام خرید و ارزیابی گزینه های مختلف ، حتماً از روشی که قبلاً توضیح دادم استفاده کنید. این تنها راه دریافت بهترین بیمه نامه ممکن برای تجارت شما برای شرکت شما است.