آموزش سئو

بهترین بررسی نرم افزار ردیابی متقاضی سال 2020

سپتامبر 28, 2020

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

در اینجا یک کلیک تجاری برای شما آورده شده است: کارمندان بزرگترین سرمایه برای هر شرکت هستند.

دقیقاً چرا استخدام برای منابع انسانی یا استخدام کنندگان چالش برانگیز است. این فرایند کاملاً مفصل است و شامل مراحل مختلفی از اعلان شغل گرفته تا مدیریت و ساده سازی برنامه ها است.

بیایید صحبت کنیم آمار:

یک پست شغلی شرکتی 250 رزومه دریافت می کند به طور متوسط و حتی پس از آن ، 45٪ از کارفرمایان بگویید که آنها نمی توانند نامزدها را با مهارت های مورد نیاز پیدا کنند.

با هجوم زیاد CV ها ، برای متخصصان منابع انسانی بسیار مهم است که سطح کارایی خود را بالا ببرند ، که ما را به آمار بعدی می رساند – استخدام کنندگان فقط شش ثانیه طول بکشد برای ارزیابی رزومه نامزد.

اکنون ، شش ثانیه لزوماً کافی نیست که استخدام کنندگان بتوانند کار خود را انجام دهند درست تصمیم گیری هر بار ، خصوصاً به این دلیل که هر مشاغل هنگام استخدام نیازهای منحصر به فردی دارند.

در همان زمان ، فناوری در حال تغییر نحوه کار دستی ما است ، به همین دلیل اکنون ابزاری در اختیار داریم که به صورت خودکار روند استخدام و استخدام را در اختیار ما قرار می دهد.

آن نرم افزار ردیابی متقاضی، همچنین به عنوان نرم افزار ATS شناخته می شود ، می تواند به مشاغل کمک کند تا به متقاضیان واجد شرایط بیشتری دسترسی پیدا کنند و همچنین داده ها را از منابع مختلف مدیریت کنند – همه اینها در یک پلت فرم واحد.

این نرم افزار توسط ادارات و مدیران استخدام برای انجام استخدام های داخلی استفاده می شود. حتی اشخاص ثالث مانند آژانس های جذب و استخدام نیز از ATS استفاده می کنند.

مطابق با پژوهش:

 • 86٪ از افراد متخصص استخدام موافقند که استفاده از نرم افزار ATS روند استخدام آنها را تسریع کرده است
 • 78٪ از افراد حرفه ای استخدام دریافتند که استفاده از نرم افزار ATS به آنها امکان دسترسی به نامزدهای با صلاحیت بالاتر را می دهد

بنابراین اضافه کردن استعدادهای سطح بالا دیگر زمان بر و آزار دهنده نیست.

در این راهنما ، بهترین نرم افزار ردیابی متقاضی موجود در بازار را مرور می کنیم که می تواند با کمترین تلاش به یک شرکت کمک کند تا مناسب ترین کاندید را برای این کار به کار گیرد.

5 گزینه برتر برای نرم افزار ردیابی متقاضی

 1. BambooHR – لینک لنگر به زیرعنوان زیر
 2. Bullhorn – پیوند لنگر به زیرعنوان زیر
 3. SAP SuccessFactors– لنگر پیوند به زیرعنوان زیر
 4. قابل اجرا – پیوند لنگر به زیرعنوان زیر
 5. JazzHR – لینک لنگر به زیرعنوان زیر

چگونه بهترین نرم افزار ردیابی متقاضی را برای نیازهای خود انتخاب کنیم

هر مشاغل دارای شرایط منحصر به فرد جذب و پیگیری متقاضی است که به عوامل خاصی مانند اندازه ، طاقچه و غیره بستگی دارد.

این همچنین بدان معنی است که هیچ نرم افزار ATS یک راه حل مناسب برای همه ارائه نمی دهد.

چند نشانگر وجود دارد که می تواند به شما کمک کند بهترین نرم افزار ردیابی متقاضی را برای نیازهای خود تعیین کنید. ادامه مطلب را بخوانید زیرا در زیر با جزئیات بیشتری درباره آنها بحث خواهیم کرد

نوع نرم افزار ATS

هر نرم افزار ATS برای تأمین نیازهای خاص طراحی شده است.

می بینید ، در حالی که برخی از نرم افزارها برای مدیریت استخدام های بیشتر طراحی شده اند ، که معمولاً توسط شرکت ها انجام می شود ، برخی از آنها برای کمک به مشاغل کوچک به طور خاص ایجاد می شوند.

به همین ترتیب ، شما همچنین نرم افزاری را پیدا خواهید کرد که در تأمین نیازهای آژانس های استخدامی و استخدام متمرکز شده است.

بعداً در این مقاله ارزیابی عمیق تری از انواع مختلف نرم افزار ردیابی متقاضی انجام خواهیم داد. (پیوند لنگر به H2 در زیر)

فرکانس و حجم استخدام

مشاغلی که سالانه حدود 20 کارمند استخدام می کند ، شرایط مشابه شرکتی که هر ماه 20 کارمند استخدام می کند ، نخواهد داشت. شما باید نرم افزاری را پیدا کنید که متناسب با فرکانس و حجم استخدام شما باشد.

به طور کلی ، نرم افزار ATS حداکثر محدودیت یا محدودیت در تعداد باز بودن فعال در یک زمان را دارد. علاوه بر این ، بسیاری از مارک ها ویژگی ها و ابزارهای اضافی را برای کمک به مشاغل در مدیریت کارآمد جذب نیرو در مقیاس بزرگ ارائه می دهند ، که مدیریت آن بسیار دشوارتر است.

بنابراین چگونه نرم افزاری مناسب شرکت شما پیدا می کنید؟

س yourselfالات زیر را از خود بپرسید:

 • شرکت شما چند بار کارمندان جدید استخدام می کند؟
 • متوسط ​​تعداد کارمندانی که یک باره استخدام می کنید چقدر است؟ حجم زیاد است یا کم؟

این دو سوال به شما کمک می کند تا نرم افزاری را برطرف کنید که فوراً با نیاز شما مطابقت ندارد.

لیست ویژگی ها

بیشتر نرم افزارهای ATS برای افزایش کارایی استراتژی استخدام شما ، ویژگی های الحاقی را ارائه می دهند. این می تواند شامل تأمین منابع کاندیداها ، ردیابی متقاضیان ، پردازش کارکنان ، تجزیه و تحلیل استخدام و برنامه ریزی نیروی کار باشد.

هدف شما باید انتخاب نرم افزاری باشد که از نظر کارایی و مقیاس پذیری نیازهای استخدام شما را برآورده کند. به عنوان مثال ، مشاغل کوچک می توانند نرم افزار ATS مبتنی بر ابر را انتخاب کنند که مقرون به صرفه تر است و به تیم پشتیبانی فنی در محل نیاز ندارد.

مقاله مرتبط  نحوه انتخاب آژانس CRO مناسب

برعکس ، شرکتهای بزرگ نیازی به استفاده از ابر ندارند زیرا بودجه بالاتری دارند و می توانند از طریق تیم پشتیبانی داخلی بتوانند فرکانس استخدام بالاتر را برآورده کنند.

بودجه

هر مشاغل بودجه ای برای فرآیندهای مختلف در نظر گرفته است. اعم از بازاریابی یا استخدام ، تیم ها باید در محدودیت ها کار کنند.

سعی کنید یک نرم افزار ردیابی متقاضی پیدا کنید که متناسب با بودجه شما باشد و در عین حال به شما در بهبود کارایی در سازمان کمک کند.

خبر خوب در اینجا این است که شما چندین گزینه دارید.

شما نرم افزاری را پیدا خواهید کرد که هزینه آن برای هر کارمند کمتر از 0.50 دلار است – به شرطی که افزونه ای برای نرم افزار HR انتخاب کنید – و همچنین برنامه هایی که هزینه ماهانه آنها 249 دلار است.

انواع مختلف نرم افزار ردیابی متقاضی چیست؟

در اینجا ، ما انواع مختلف ATS را مقایسه خواهیم کرد.

مشاغل کوچک در مقابل مشاغل متوسط ​​در مقابل مشاغل سازمانی

خریداران مشاغل کوچک بین 1-50 کارمند هستند. به طور کلی ، این گروه دپارتمان اختصاصی به منابع انسانی و ابتکارات استخدام ندارد.

از طرف دیگر ، خریداران مشاغل متوسط ​​و خریداران مشاغل سازمانی به ترتیب کارکنان در محدوده 51 تا 500 و بیشتر از 500 دارند. در حالی که اولی به سمت رشد سریع می رود ، دومی توسعه بیشتری دارد. علاوه بر این ، مشاغل متوسط ​​معمولاً به دنبال استخدام کارمند داخلی هستند ، در حالی که خریداران مشاغل تجاری از قبل یک تیم استخدام و یک بخش اختصاصی فناوری اطلاعات دارند.

دفعات و حجم استخدام برای هر یک از این مشاغل به وضوح متفاوت است.

به عنوان مثال آژانس های کارمندی با برنامه های نرم افزاری که منابع تأمین ، ردیابی و استخدام را به آنها ارائه می دهند ، خوب عمل می کنند. با این حال ، برای شرکت های بزرگ ممکن است نیاز به استخدام بیشتر باشد.

بهتر است شرکت های بزرگتر برنامه هایی را انتخاب کنند که به آنها امکان می دهد صفحات شغلی و درگاه های مراجعه کارکنان خود را سفارشی کنند و به دنبال آن ارزیابی های قبل از غربالگری ، تأیید امضای الکترونیکی و غربالگری پس زمینه و در آخر ، ادغام HRMS انجام می شود.

استخدام داخلی در مقابل آژانس استخدام

برخی از نرم افزارهای سیستم ردیابی متقاضی برای استخدام در خانه ایجاد شده است که به آنها امکان می دهد از شخصی سازی و اتوماسیون بالاتر لذت ببرند. سایر نرم افزارها بر خدمات دهی با آژانس های استخدام و شرکت های دارای مقیاس پذیری برای برچسب گذاری با حجم بالا و سفید برای جلب مشتری تمرکز دارند.

اگرچه همچنین نرم افزار ATS را پیدا خواهید کرد که قابلیت های هر دو گروه را ارائه می دهد ، بهتر است یکی از موارد مناسب برای شرکت خود را پیدا کنید.

گزینه All-in-On در مقابل ابزارهای تخصصی در دسترس بودن

مشاغل مختلف بسته به روند استخدام خود به افزونه های مختلفی نیاز دارند. در حالی که اکثر نرم افزارهای ATS دارای ابزارهای ویژه دیگری مانند SEO ، حقوق و دستمزد ، HR و CRM هستند ، برخی از آنها این کار را نمی کنند.

ابزارهای جستجوگرها برای همه مشاغل مفید هستند ، زیرا این امر موفقیت تبلیغات شغلی را افزایش می دهد. نه تنها شرکت ها قادر به ایجاد دامنه وسیع تری خواهند بود ، بلکه نامزدهای جدیدی را نیز به صفحه “مشاغل” خود جذب می کنند.

به همین ترتیب ، قابلیت های CRM یک م essentialلفه اساسی برای استخدام ورودی است که به شرکت ها امکان می دهد ردیابی نامزدها را در دراز مدت انجام دهند و مجموعه استعدادهای خود را ایجاد کنند.

ردیابی متقاضی اصلی در مقابل پشتیبانی کامل از چرخه جذب نیرو

شما دو نوع محصول ATS پیدا خواهید کرد: یکی که فقط به ردیابی مطالب برنامه داوطلب متمرکز باشد و دیگری که از جنبه های دیگر چرخه عمر استخدام پشتیبانی می کند.

همچنین می توانید بر اساس لیست ویژگی ها بین نرم افزار تفاوت قائل شوید. مصاحبه ، امضا و مدیریت اسناد ، یادداشت برداری ، برنامه ریزی و یکپارچه سازی از نکات تمایز رایج است.

پس از انجام تحقیقات گسترده و استفاده از نسخه ی نمایشی ، می توانیم با اطمینان پنج نرم افزار ردیابی متقاضی زیر را برای تغییر نحوه استخدام و استخدام کارمندان شرکت توصیه کنیم.

همچنان که در مورد ویژگی ها ، مزایا و قیمت گذاری هر نرم افزار در زیر بحث می کنیم ، به مطالعه ادامه دهید:

شماره 1: BambooHR – بهترین نرم افزار پیگیری متقاضی به طور کلی

BambooHR می تواند بهترین راه حل را برای بخش منابع انسانی شما برای رسیدگی به نیازهای استخدام و پردازنده شرکت ارائه دهد. گرچه ممکن است ارزانترین گزینه نباشد ، اما شما ویژگی هایی را دریافت می کنید که سرمایه گذاری را بیش از ارزش آن انجام می دهد.

سیستم ATS BambooHR راه حل های ایده آل برای مشاغل کوچک و متوسط ​​ارائه می دهد. این مجموعه از ابزارهای منظم و جذاب بصری برای مدیریت اطلاعات برنامه در هر مرحله از مراحل استخدام ، برخوردار است.

BambooHR به شما امکان می دهد موقعیت های شغلی خود را در حین حرکت نیز ارسال کنید. به استعدادهای عالی سطح تابلوهای کاریابی و سایت های برجسته مانند LinkedIn ، Facebook ، واقعا و Twitter دسترسی خواهید داشت – همه اینها در اختیار شما قرار دارد. این نرم افزار دارای یک برنامه استخدام موبایل است که هم برای Android و هم برای iOS در دسترس است.

ارسال نامه های پیشنهادی به طور مستقیم در سیستم عامل و همچنین همکاری با تیم خود برای جذب نیرو ، ارسال هشدارهای خودکار و غیره نیز امکان پذیر است.

مقاله مرتبط  چگونه فیلم های خود را از طریق داده های YouTube Analytics بهینه سازی کنیم

علاوه بر این ، از آنجا که BambooHR یک نرم افزار کامل مدیریت منابع انسانی است ، شما قادر خواهید بود کارمندان جدید خود را برای مدت زمان کامل با شرکت خود مدیریت کنید.

ویژگی های برجسته

 • کاربر پسند
 • فرآیندهای ساده که به راحتی قابل یادگیری هستند ، همراه با امکانات آسان قبل از سوار شدن و حمل و نقل
 • الگوهای ایمیل قابل تنظیم
 • سیستم ایمیل خودکار
 • برنامه ریزی پیام به چندین نامزد
 • تابلوهای شغلی و ادغام رسانه های اجتماعی

قیمت گذاری

BambooHR دو بسته ارائه می دهد: ملزومات و مزیت.

در حالی که هر دو بسته از نظر ویژگی غنی هستند ، ATS با برنامه Essentials در دسترس نیست. بنابراین اگر می خواهید متقاضی ردیابی کنید ، باید طرح مزیت را دریافت کنید. به خاطر داشته باشید که اگر فقط ATS می خواهید این نرم افزار بهترین راه حل برای شرکت شما نیست.

متأسفانه ، BambooHR در وب سایت خود قیمت گذاری نمی کند. در صورت تمایل به پیشنهاد رایگان ، باید با آنها تماس بگیرید.

طرفداران

 • طراحی چشمگیر
 • راه اندازی آسان
 • Open API که امکان ادغام ساده با فروشندگان فناوری HR را فراهم می کند
 • یک راه حل همه در یک واحد برای منابع انسانی ارائه می دهد

منفی ها

 • گران قیمت
 • نرم افزار ATS با طرح سطح ابتدایی در دسترس نیست

شماره 2: Bullhorn – بهترین نرم افزار ردیابی متقاضیان برای شرکت های بزرگ

Bullhorn یک سیستم ردیابی متقاضی با کاربرد آسان و آسان است که به شما کمک می کند تمام استخدام ها را از یک رابط کاربری که می تواند دسک تاپ ، دستگاه همراه یا هر مرورگر اینترنتی باشد ، انجام دهید. در واقع ، این یک راه حل سفارشی برای کارکنان مشاغل و بازرگانان است.

این نرم افزار به شما امکان می دهد داوطلبان را در تمام مراحل استخدام ، همراه با آغاز همکاری اعضای تیم ردیابی کنید.

می توانید از Bullhorn برای پر کردن مشاغل و خودکار کردن پردازش استفاده کنید. 100+ راه حل از پیش تلفیقی برای شخصی سازی نرم افزار برای تأمین نیازهای خاص ارائه می دهد. حتی محاسبه صورت حساب برای پیگیری و فاکتورگیری در زمان نیز امکان پذیر است.

در کل ، شما می توانید مشتریان و همچنین نامزدها را با Bullhorn مدیریت کنید.

همانطور که گفته شد ، ما این نرم افزار را فقط برای آژانس های استخدام و استخدام توصیه می کنیم.

به طور کلی ، گزینه های بهتری برای گزارشگری داخلی در بازار وجود دارد که باعث می شود Bullhorn برای مدیران استخدام داخلی و بخش های منابع انسانی کمی بیش از حد باشد. به علاوه ، ممکن است قیمت حق بیمه برای مشاغل کوچکتر که بودجه محدودی دارند بسیار گران باشد.

ویژگی های برجسته

 • ردیابی خودکار نامزدها در سیستم برنامه
 • به شما امکان می دهد رزومه نامزدهای جدید را از تابلوهای کاری اضافه کنید
 • نرم افزار جذب موبایل برای مشاهده و مدیریت سوابق نامزدها
 • LinkedIn و ادغام ایمیل
 • گزارش داشبورد
 • اضافه کردن یادداشت ها به سوابق را تسهیل می کند
 • به روز رسانی در زمان واقعی سوابق
 • گزینه های گزارشگری و مدیریتی برای بررسی پیشرفت تیم جذب کننده

قیمت گذاری

بولهورن سه طرح ارائه می دهد: تیمی ، شرکتی و سازمانی.

نرخ برنامه های Bullhorn در وب سایت موجود نیست. برای بدست آوردن جزئیات بیشتر باید قیمت گذاری کنید.

طرفداران

 • رابط کاربری عالی
 • ادغام Gmail و Outlook
 • ویژگی های بصری مانند طرح کوچه بولینگ برای ورود آسان و کارآمد داده
 • سفارشی سازی نامحدود

منفی ها

 • خیلی گرون
 • فاقد برنامه های تلفن همراه iOS یا Android است

شماره 3: SAP SuccessFactors – بهترین نرم افزار ردیابی متقاضی مبتنی بر ابر

SAP SuccessFactors با هدف ارائه نرم افزار ATS فراگیر برای دسترسی وسیعتر شرکتها به استعدادهای سطح بالا با کمترین تلاش انجام می شود. در واقع ، از نظر قابلیت اطمینان ، این نرم افزار ممکن است یکی از بهترین گزینه های موجود برای شما باشد.

SuccessFactors دارای پشتیبانی و ویژگی های فراوانی مانند مدیریت جامع متقاضی ، پورتال پردازنده ، تأمین استعدادهای جهانی و مدیریت ارتباط با نامزدها است. همچنین می توانید از معیارهای عملکرد ، تعامل کارمندان و مدیریت حقوق و دستمزد بهره مند شوید.

به عبارت دیگر ، این یک سیستم مدیریت منابع انسانی کل نگر و مبتنی بر ابر است که کلیه فرایندهای چرخه جذب را تسهیل می کند.

ما به خصوص دوست داریم که این نرم افزار به لطف گزارش های تحلیلی و ویژگی های ردیابی پیشرفت ، چقدر بصیرت چشمگیری برای کسب استعداد داشته باشد.

ویژگی های برجسته

 • توزیع و دسترسی به کار جهانی با مدیریت مرکزی
 • مدیریت ارتباط موثر و کارآمد نامزدها
 • راه حل های امضای الکترونیکی
 • نامه پیشنهادی آنلاین و سایر اسناد
 • اطلاعات کلیدی در مورد 4000 تابلوی شغلی ، سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و دانشگاه ها در 80 کشور جهان ارائه می شود
 • تسهیلات ایجاد سایت شغلی پاسخگو

قیمت گذاری

SAP SuccessFactors به ​​صورت SaaS از طریق اشتراک ماهانه بر اساس تعداد کاربران در دسترس است. قیمت هر کاربر در هر ماه 3 دلار است ، اما همچنین می توانید از مجموعه HCM که هزینه آن به ازای هر کاربر سالانه 84.53 دلار است ، استفاده کنید.

طرفداران

 • همراه با یک لیست ویژگی عالی برای مشاغل کوچک و متوسط
 • جادوگر راه اندازی بصری
 • آموزش های ویدئویی توصیفی را ارائه می دهد
 • ویژگی های ردیابی عملکرد عالی
 • گزینه عالی برای شرکتهای سریع الرشد

منفی ها

 • قیمت تندتر از رقبای خود
 • افزودنیهای ارائه شده توسط رقبا را شامل نمی شود

شماره 4: قابل اجرا – بهترین نرم افزار ردیابی متقاضی برای مشاغل کوچک و متوسط

ارائه بهترین ارزش برای مشاغل کوچک و متوسط ​​، Workable یک راه حل نرم افزاری آسان برای استفاده است. این یک ابزار جامع است که می توان از طریق دستگاه های تلفن همراه و همچنین دسک تاپ به آن دسترسی داشت.

مقاله مرتبط  متا تگ چیست؟

شما طیف گسترده ای از راه حل های ردیابی متقاضی (AT) ، همراه با دسترسی به مجموعه بزرگی از تابلوهای کاری برتر را دریافت می کنید. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید داشبورد را برای افزایش کارایی روند استخدام خود سفارشی کنید.

هدف عملی قابل استفاده برای کمک به مشاغل در هر اندازه ، یافتن ، ارزیابی و خودکار استخدام و استخدام است.

شرکت ها می توانند خط لوله خود را با ارسال شغل با یک کلیک در نزدیک به 200 سایت از طریق جستجوی مجهز به هوش مصنوعی پر کنند. علاوه بر این ، همکاری تیمی برای ارزیابی متقاضی ، جمع آوری بازخورد و خودکار کردن کارهای دستی مانند تعیین وقت مصاحبه و گرفتن تأییدات نیز امکان پذیر است.

Workable همچنین دارای افزونه های مختلفی است که می توانند حساب شما را کاربردی تر کنند – البته به شرط اینکه آماده پرداخت هزینه های آنها باشید.

اساساً ، شرکت شما می تواند درست از ارسال آگهی تا کارمندان در حال پردازش ، در کل مراحل جذب باقی بماند. همچنین گزینه مناسبی برای مقیاس پذیری است زیرا می توانید برای دستیابی به ویژگی های پیشرفته مانند منبع نامزدی با یک کلیک و ابزار ردیابی متقاضی ، به یک برنامه سالانه ارتقا دهید.

ویژگی های برجسته

 • محافظت از داده ها با حقوق دسترسی برای استخدام تیم
 • کنترل محرمانه بودن
 • خطوط گزارش شده سازمان یافته ، با تعیین نقش ، ایجاد شغل و ارسال شغل
 • تولید گزارش و تولید فعالیت
 • ارسال یک کلیک در چندین صفحه کاری
 • برنامه ریزی مصاحبه با همگام سازی تقویم ایمیل
 • نامه ها و ورود به سیستم (SSO)

قیمت گذاری

Workable دو برنامه قیمت گذاری دارد: استخدام در صورت نیاز و استخدام در مقیاس. در حالی که هزینه برنامه Hire As Required برای هر شغل 99 دلار هزینه در هر ماه دارد ، برنامه Hire At Scale قیمت مشخصی ندارد.

همچنین می توانید از نسخه های نمایشی رایگان و یک برنامه آزمایشی رایگان 15 روزه برای آزمایش نرم افزار قبل از ارتکاب استفاده کنید.

طرفداران

 • رابط کاربری آسان برای درک
 • یکپارچه سازی قوی
 • قالب های ایمیل و مصاحبه عالی را ارائه می دهد
 • خوش نظم

منفی ها

 • خیلی قابل تنظیم نیست
 • جستجو در میان برگه ها باید بهبود یابد
 • قابلیت پشتیبانی ناکارآمد

شماره 5: JazzHR – بهترین نرم افزار پیگیری متقاضی برای آژانس های استخدام داخلی و کارمندان

JazzHR می تواند به شما نیاز بی نقص شغل ، برنامه ریزی مصاحبه و سایر جنبه های فرآیند استخدام را اطمینان دهد. شما می توانید از این نرم افزار برای سازماندهی و ردیابی کلیه فرصت های شغلی ، نامزدها ، رزومه ، مشتریان و مخاطبین خود استفاده کنید.

این ابزار ATS بصری می تواند هر فرآیند دستی مرتبط با استخدام را به صورت خودکار انجام دهد ، به استخدام کنندگان و مدیران منابع انسانی اجازه می دهد فرآیندهای استخدام را درست کنند و نامزدهای واجد شرایط را به طور کارآمد و سریع تهیه کنند. جای تعجب نیست که بیش از 5000 سازمان در سراسر جهان به آن اعتماد دارند!

JazzHR گزینه عالی برای آژانس های استخدامی و استخدام های داخلی است. این یک ویژگی کاربری نامحدود دارد که به شما اجازه می دهد تا به صورت مشاغل به ازای هر کاربر صورتحساب پرداخت کند ، که به طور همزمان هرگونه هزینه اضافی را از بین می برد.

این نرم افزار همچنین بسیار قابل تنظیم است. می توانید فرآیند را متناسب با نیازها و تنظیمات تیم خود در هنگام استخدام و استخدام ، تنظیم کنید.

ویژگی های برجسته

 • منبع نامزدی کارآمد ، همراه با تسهیلات مارک تجاری کارفرما
 • ارسال شغل و سندیکا
 • استخدام مشارکتی
 • تیم های استخدام خاص شغل
 • مدیریت و گزارش انطباق
 • برنامه ریزی مصاحبه و ارزیابی های دیگر
 • پیشنهادات شغلی و راه حل های امضای الکترونیکی

قیمت گذاری

JazzHR سه طرح ارائه می دهد: Hero ، Plus و Pro.

طرح Hero با 39 دلار در ماه ، حداکثر مشاغل آزاد را در سه کار قرار می دهد. اگرچه این ممکن است برای تیم های کوچک مناسب باشد ، اما هنوز یک سیستم ردیابی متقاضی ارائه نمی دهد.

برای ATS و مزایای دیگر مانند مصاحبه و ارزیابی ، پشتیبانی از همه دسترسی و غیره ، ما برنامه های Plus و Pro را پیشنهاد می دهیم که به ترتیب 219 و 329 دلار در ماه هزینه دارند ،

همچنین می توانید نسخه آزمایشی رایگان درخواست کرده و به مدت 21 روز یک دوره آزمایشی رایگان دریافت کنید.

طرفداران

 • کاربر پسند و انعطاف پذیر
 • ادغام ارسال شغل و سندیکای شغلی
 • رد خودکار توابع برای نامزدهای بی صلاحیت
 • به شما امکان می دهد یادداشت های مصاحبه را پیگیری کنید

منفی ها

 • ویژگی گزارش باید بهبود یابد
 • فاقد پشتیبانی از برنامه تلفن همراه است

بسته بندی کردن

یافتن استعداد مناسب بسیار مهم است – بیشتر به این دلیل که کارمندان به عنوان پایه و اساس یک سازمان عمل می کنند.

امیدواریم از این راهنما بتوانید یک نرم افزار ATS متناسب با نیازهای استخدام و استخدام شرکت های خود پیدا کنید.

صرف نظر از انتخاب شما ، یک نرم افزار ردیابی متقاضی برنامه به شما کمک می کند تا بهترین نامزدها را از بین استعدادهای درخشان هزاران نفر به شکلی شگفت آور کارآمد انتخاب کنید. بنابراین ، چرا صبر کنید؟ اکنون ATS خود را دریافت کنید.