آموزش سئو

بهترین بررسی نرم افزار دسترسی از راه دور سال 2020

اکتبر 5, 2020

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

آیا تا به حال در دفتر کار خود بوده اید و متوجه شده اید که پرونده های مورد نیاز در رایانه منزل شما وجود دارد؟ شاید شما از راه دور کار می کنید یا با مشتری ملاقات می کنید ، اما باید از طریق رایانه شخصی خود به یک برنامه دسترسی داشته باشید.

با استفاده از نرم افزار دسترسی از راه دور ، می توانید از هرجای دنیا رایانه دیگری را مشاهده یا به آن دسترسی پیدا کنید.

این قابلیت بسیار متنوع است. ممکن است از آن برای ورود به رایانه مشتری استفاده کنید و به آنها کمک کنید س questionsالات فنی را پشت سر بگذارند. یا می توانید هنگام اجرای نسخه ی نمایشی بر روی دستگاه ، صفحه نمایش خود را با همکاران به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید فایل ها را بین دو رایانه منتقل کنید بدون اینکه از طریق ایمیل یا نرم افزار اشتراک فایل – حتی از دستگاه های بدون نظارت – مراجعه کنید.

این یک تصور غلط رایج است که نرم افزار دسترسی از راه دور فقط برای میزهای راهنما است ، اما هر کسی می تواند از این ابزارها استفاده کند.

کدام نرم افزار دسترسی از راه دور بهترین است؟ پس از تحقیق و آزمایش ده ها گزینه ، لیست خود را به پنج مورد محدود کردم که می توانم آنها را با قاطعیت توصیه کنم.

5 گزینه برتر برای نرم افزار دسترسی از راه دور

 1. دسترسی به موازی
 2. TeamViewer
 3. تاسیسات از راه دور
 4. دستیار زوهو
 5. LogMeIn Pro

چگونه بهترین نرم افزار دسترسی از راه دور را برای خود انتخاب کنیم

اگر نمی دانید به دنبال چه چیزی باشید ، یافتن نرم افزار مناسب دسترسی از راه دور می تواند مشکل باشد. اما در هنگام مقایسه گزینه های مختلف ، مجموعه ویژگی ها و ملاحظات خاصی وجود دارد که باید ارزیابی شوند.

من در زیر این فاکتورها را با جزئیات بیشتر تجزیه و تحلیل می کنم ، بنابراین شما می توانید یک تصمیم خرید آگاهانه بگیرید.

دستگاه های سازگار

اولین کاری که باید انجام دهید این است که بفهمید از چه نوع دستگاه ها و سیستم عامل هایی استفاده می کنید. همه بهترین ابزارهای دسترسی از راه دور باید از طریق پلت فرم دسترسی داشته باشند.

به عنوان مثال می توان به Mac ، Windows ، Linux ، سیستم عامل Chrome ، Android ، iOS ، BlackBerry ، Raspberry Pi ، Windows Mobile و … اشاره کرد.

با این اوصاف ، اگر فقط از نرم افزار دسترسی از راه دور برای استفاده شخصی یا برای یک تیم کوچک استفاده می کنید ، ممکن است نیازی به ابزاری نباشد که با همه دستگاه های زیر نور خورشید سازگار باشد – فقط دستگاهی که از آن استفاده می کنید. اما اگر برای کمک به مشتریان یا هزاران کارمند به نرم افزار دسترسی از راه دور نیاز دارید ، می خواهید از قابلیت کارایی بیشتری برخوردار باشید.

امنیت

وقتی صحبت از دسترسی از راه دور می شود ، امنیت همیشه مهمترین نگرانی است. آیا واقعاً برای شخص ثالث فقط دسترسی به دستگاه های شما آسان است؟ آنها به چه نوع اطلاعات حساسی دسترسی خواهند داشت؟

فروشندگان نرم افزار این نگرانی را درک می کنند. به همین دلیل آنها ویژگی های امنیتی مانند رمزگذاری 256 بیتی ، کدهای دسترسی یکبار مصرف ، احراز هویت دو عاملی و غیره را اضافه می کنند. همیشه مطمئن شوید که نرم افزار دسترسی از راه دور که ارزیابی می کنید از نظر امنیتی خاص صنعت مانند HIPAA برای مراقبت های بهداشتی مطابقت دارد. .

تعداد دستگاهها

هر نرم افزار دسترسی از راه دور برای مقیاس سازی ساخته نشده است. اگر آن را در یک تیم 5 نفره مستقر می کنید ، به احتمال زیاد از نرم افزار مشابه SME که برای دسترسی به 500 یا 5000 دستگاه به این نرم افزار نیاز دارد استفاده نمی کنید.

همه برنامه ها از نظر مقدار دستگاه محدودیت دارند.

شما ممکن است با ابزار خاصی با دسترسی نامحدود کاربر روبرو شوید. اما کاربران نامحدود و دستگاه های نامحدود دو چیز متفاوت هستند. بنابراین اگر تیم بزرگتری دارید و به نرم افزار موجود در دستگاه های زیادی نیاز دارید ، برای خرید مجوزهای اضافی آماده باشید.

عملکرد

اصطلاح “دسترسی از راه دور” بسیار گسترده است. در این گروه ، قابلیت های بالقوه زیادی وجود دارد و مواردی را برای نرم افزار استفاده می کنید.

ویژگی هایی که باید از آنها مراقبت شود شامل یکپارچه سازی شخص ثالث ، چاپ از راه دور ، دسترسی چند مانیتور ، اشتراک فایل ، چت زنده ، ضبط صفحه ، دسترسی بدون نظارت و غیره است.

مقاله مرتبط  نحوه ایجاد نقشه سفر مشتری

شما لزوماً به همه این ویژگی ها نیازی ندارید. فقط این مسئله است که شما چگونه می خواهید از این نرم افزار برای نیازهای شخصی و شغلی خود استفاده کنید. هیچ دلیلی برای پرداخت هزینه اضافی برای برنامه هایی با لیست ویژگی های گسترده وجود ندارد که در واقع هرگز از آنها استفاده نخواهید کرد.

پشتیبانی

به طور کلی ، استفاده از نرم افزار دسترسی از راه دور باید بسیار آسان باشد. اما راه حل های خاص ، بخصوص در مقیاس ، کمی پیچیده تر هستند.

اگر در مراحل راه اندازی به کمک نیاز دارید ، فروشنده نرم افزار باید در آنجا باشد تا مطمئن شود همه چیز به راحتی پیش می رود. وقتی مشکلی پیش می آید یا سوالی دارید ، نمی خواهید در جزیره ای رها شوید تا خودتان آن را تشخیص دهید.

برای شما که تیم اختصاصی فناوری اطلاعات دارید ، باید بتوانند همه چیز را بدون مشکل مدیریت کنند. اما همه مشاغل از این منابع داخلی برخوردار نیستند ، بنابراین پشتیبانی از طرف ارائه دهنده نرم افزار باید در اولویت اصلی باشد.

انواع مختلف نرم افزار دسترسی از راه دور

هر راه حل دسترسی از راه دور یکسان نیست. این نرم افزار را می توان به دسته های مختلفی تقسیم کرد. با این حال ، برخی از نرم افزارها ترکیبی از این نوع را در یک راه حل واحد ارائه می دهند.

دسترسی بر اساس تقاضا

ابزارهای درخواستی برای دسترسی به مجوز نیاز دارند. بگذارید بگوییم یک عامل فناوری اطلاعات می خواست به یک کارمند از راه دور که در رایانه خود مشکلی دارد کمک کند ، برای اینکه آنها بتوانند روی صفحه نمایش ببینند و اقدام کنند ، باید به تیم فناوری اطلاعات دسترسی دهد.

به طور خلاصه ، دو نفر باید کار کنند (یک نفر در هر دستگاه) تا نرم افزار دسترسی درخواستی کار کند.

دسترسی بدون نظارت

نرم افزار دسترسی از راه دور بدون مراقبت ، نقطه مقابل درخواست است. این راه حل به شما امکان می دهد حتی اگر کسی در رایانه دیگر شخصی نباشد به دستگاه ها دسترسی پیدا کنید.

در بیشتر موارد ، افراد از نرم افزارهای دسترسی بدون نظارت برای وسایل شخصی خود استفاده می کنند. به عنوان مثال ، شما می توانید در دفتر کار باشید و به یک ارائه ، پرونده یا برنامه در رایانه منزل خود دسترسی پیدا کنید.

اما یک مشتری احتمالی یا مشتری به شما امکان دسترسی بدون نظارت به دستگاه های شخصی او را نمی دهد. باید هر بار مجوز دریافت کنید (دسترسی درخواستی).

نرم افزار دسترسی از راه دور مبتنی بر ابر

یک راه حل دسترسی از راه دور مبتنی بر ابر نیازی به نصب محلی بر روی دستگاه ندارد. این نرم افزار همچنین به عنوان نرم افزار دسترسی از راه دور مبتنی بر مرورگر شناخته می شود.

به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم شما سعی دارید به دستگاه مشتری دسترسی پیدا کنید تا به آنها کمک کند تا یک مشکل نرم افزاری را عیب یابی کنند. یا شاید شما می خواهید هنگام اجرای نسخه ی نمایشی چشم اندازی برای مشاهده صفحه خود داشته باشید. این کاربران نباید مجبور شوند چیزی را به صورت محلی نصب کنند. دسترسی به دستگاه با استفاده از پیوند تحت وب امکان پذیر است.

نرم افزار دسترسی از راه دور مبتنی بر نصب

همانطور که از نام آن پیداست ، برای کار باید یک راه حل دسترسی از راه دور مبتنی بر نصب نصب شود.

حداقل نرم افزارهای دسترسی بدون نظارت باید حداقل روی یک دستگاه نصب شوند. در غیر این صورت ، هیچ راهی برای دسترسی شما وجود نخواهد داشت زیرا شخصی برای اعطای اجازه در آنجا نخواهد بود.

نرم افزار Help Desk

نرم افزار Help Desk در دسته بندی خاص خود قرار دارد. شایان ذکر است که هر راه حل میز پشتیبانی با قابلیت دسترسی از راه دور ارائه نمی شود. بسیاری اوقات ، از نرم افزار help desk برای مواردی مانند پشتیبانی بلیط و خدمات به مشتری استفاده می شود.

با این حال ، برخی از ابزارهای میز راهنما توابع دسترسی از راه دور را ارائه می دهند. این ویژگی در نرم افزار میز کمک فناوری اطلاعات که برای پشتیبانی داخلی طراحی شده برجسته است.

شماره 1 – بررسی دسترسی موازی – بهترین گزینه برای دسترسی از راه دور دسک تاپ

Parallels Access روشی سریع ، ساده و قابل اعتماد برای دسترسی به رایانه از هرجای دیگر است. این یکی از بهترین راه ها برای بازیابی همه پرونده ها و برنامه های شماست ، مهم نیست که در کجای دنیا باشید.

مقاله مرتبط  چگونه می توان بصورت رایگان محصول را افزایش داد

فقط با چند کلیک می توانید از طریق هر دستگاه موبایل یا مرورگر وب به دسک تاپ خود متصل شوید.

Parallels Access دارای ویژگی های غنی و بسیار متنوع است. بیایید نگاهی دقیق بیندازیم که چرا این نرم افزار در لیست من اینقدر بالا است:

 • از طریق هر مرورگر وب بدون نیاز به سخت افزار اضافی به رایانه خود دسترسی پیدا کنید
 • از برنامه های تمام صفحه استفاده کنید
 • دسترسی کامل به برنامه های رایانه ای را بدست آورید ، گویی که آنها به صورت محلی نصب شده اند
 • این نرم افزار برای وضوح صفحه و قابلیت خوانایی مطلوب کاملاً بهینه شده است
 • به فایلهای رایانه از راه دور یا پرونده های ذخیره شده در cloud دسترسی پیدا کنید
 • با مرتب سازی ، کپی ، تغییر نام ، حذف و غیره پرونده ها را مدیریت کنید.
 • امکان به اشتراک گذاری پرونده ها با دوستان و همکاران
 • متن را کپی / جایگذاری کنید و از راه دور پرونده ها را ویرایش کنید

اگر می خواهید Parallels Access را روی رایانه های خود نصب کنید ، من اکیداً توصیه می کنم برنامه تلفن همراه را برای تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود تهیه کنید. سپس رایانه شما می تواند همیشه در جیب شما باشد.

تلفن هوشمند را با خود ندارید؟ مشکلی نیست فقط کافیست از هر مرورگری به طور ایمن به حساب Parallels Access خود وارد شوید تا دسترسی یکسانی داشته باشید.

برنامه های مربوط به کاربران تک نفره و حداکثر پنج رایانه از 19.99 دلار در سال شروع می شود. برنامه های تجاری برای کاربران نامحدود از 49 دلار در سال آغاز می شود.

شماره 2 – بررسی TeamViewer – بهترین حالت برای macOS و iOS

بیش از 2 میلیارد دستگاه به TeamViewer متصل شده اند و این یکی از محبوب ترین راه حل های دسترسی از راه دور در جهان است. این نرم افزار به سرعت به یک گزینه برتر برای کار از راه دور تبدیل شده است.

TeamViewer طیف گسترده ای از راه حل ها را دارد. علاوه بر دسترسی از راه دور ، آنها ابزارهایی برای پشتیبانی از راه دور ، پشتیبانی از دستگاه تلفن همراه ، کمک از راه دور برای اینترنت اشیا ، نظارت از راه دور و مدیریت پچ ، کنفرانس ویدیویی جهانی و موارد دیگر دارند.

سالها پیش ، رایانه های شخصی دستگاه مورد استفاده برای استفاده تجاری بودند. بنابراین وقتی صحبت از پشتیبانی از Mac و دستگاه های iOS شد ، اکثر نرم افزارهای موجود در بازار سازگار نبودند. این برای کمک به مشتریان و کارمندان با استفاده از محصولات اپل مشکلی بود.

اما TeamViewer در فضای دسترسی از راه دور برای مک ، iPad و آیفون پیشگام شد.

 • دسترسی کراس پلتفرم به iOS ، macOS ، ویندوز ، لینوکس و آندروید
 • سازمانی با درجه امنیتی و یک گزینه جایگزین VPN
 • قابلیت چاپ از راه دور
 • نصب آسان و تنظیم دسترسی بدون نظارت
 • سرپرستان می توانند از آن برای دسترسی به سرورهای از راه دور استفاده کنند
 • برنامه تلفن همراه در دسترس برای دستگاه های iOS و Android
 • همکاری های جلساتی برای همکاران و پشتیبانی فنی
 • ماژول های سفارشی با آرم و مارک تجاری شرکت
 • کنسول مدیریت متمرکز و گزارش دستگاه

امروزه بسیاری دیگر از ابزارهای دسترسی از راه دور از دستگاه های اپل پشتیبانی می کنند. اما همه آنها به خوبی TeamViewer این کار را انجام نمی دهند. افراد می توانند آن را به صورت رایگان بارگیری کنند. مشاغل می توانند قبل از خرید مجوز ، درخواست دادرسی تجاری 14 روزه کنند.

شماره 3 – بررسی ابزارهای از راه دور – بهترین دسترسی از راه دور برای تیم های IT

ابزارهای از راه دور در مقایسه با برخی دیگر از ابزارهای لیست ما کمی منحصر به فرد است. این نرم افزار به طور خاص برای میزهای کمک فناوری اطلاعات ساخته شده است.

این ابزار به تیم شما امکان کنترل کامل زیرساخت های فناوری اطلاعات را می دهد.

در اینجا یک نمای کلی از موارد برجسته نرم افزار وجود دارد:

 • در Windows ، Mac ، Linux ، iOS و Android بارگیری کنید
 • حالت انتقال پرونده
 • احراز هویت دو عاملی (2FA)
 • دسترسی بدون نظارت به سرورهای راه دور و ایستگاه های کاری
 • دسترسی از راه دور با استفاده از LAN یا VPN
 • برنامه را در یک شبکه فعال دایرکتوری مستقر کنید
 • پشتیبانی از سرور پروکسی
 • می توانید از یک رایانه شخصی در شبکه محلی خود به عنوان دروازه ورود به افراد مشابه در همان شبکه استفاده کنید
 • اندازه گیری آن به اندازه ای که نیاز دارید آسان است
 • بدون ارتقا mandatory اجباری ، خودکار یا غیرمنتظره
 • پیکربندی های سفارشی ، حتی برای بیشترین نیاز به IT
مقاله مرتبط  چرا مشاغل محلی شما باید با Yelp Elite کار کند

باز هم ، Remote Utilities برای متوسط ​​جو یا صاحبان مشاغل کوچک طراحی نشده است. این راه حل برای تیم های فناوری اطلاعات و کاربرانی است که نیازهای پیشرفته تری دارند. کمی پیچیده تر از برخی دیگر از ابزارهای لیست ما است ، اما کار را برای کاربران متمایل به تکنیک انجام می دهد.

قیمت گذاری از 99 دلار با حداکثر 20 نقطه پایان برای هر فناوری آغاز می شود.

شماره 4 – بررسی کمک زوهو – بهترین گزینه برای پشتیبانی از مشتری

Zoho Assist یک راه حل پشتیبانی از راه دور تحت وب برای مشاغل است. این بهترین راه برای پشتیبانی مشتریان از طریق دسترسی از راه دور بر اساس تقاضا است.

این نرم افزار همچنین توانایی مدیریت جلسات دسترسی بدون نظارت برای دستگاه های داخلی در رایانه های شخصی ، لپ تاپ ها ، سرورها و دستگاه های تلفن همراه را دارد.

در سراسر طیف وسیعی از صنایع ، کسب و کار Zoho Assist مورد اعتماد است. چه شرکت شما بزرگ باشد و چه کوچک ، این نرم افزار می تواند نیازهای شما را برآورده کند.

بیایید نگاهی دقیق به ویژگی ها ، مزایا و نکات قابل توجه Zoho Assist بیندازیم:

 • پشتیبانی از راه دور درخواستی برای عیب یابی بدون نصب قبلی
 • گفتگوی تلفیقی صوتی و تصویری برای افزایش پشتیبانی از مشتری
 • دسترسی از راه دور بدون مراقبت در داخل و خارج از شبکه LAN شما
 • گزینه های استقرار گسترده در دسترس است (از Windows و Mac پشتیبانی می کند)
 • انتقال امن فایل با رمزگذاری SSL 256-bit AES
 • چندین مانیتور پشتیبانی می کند و مانیتورهای فعال را به طور خودکار شناسایی می کند
 • راه اندازی مجدد و اتصال دسک تاپ های از راه دور از هر نقطه با یک کلیک

این نرم افزار برای پشتیبانی از مشتری ، میزهای کمک فناوری اطلاعات و پشتیبانی MSP از خارج از کشور عالی است.

برنامه ها از 8 دلار در ماه برای یک تکنسین شروع می شود. راه حل دسترسی بدون مراقبت باید جدا از نرم افزار پشتیبانی از راه دور خریداری شود. این کار همچنین از 8 دلار در ماه شروع می شود و شامل 25 رایانه بدون مراقبت است. با یک دوره آزمایشی 15 روزه می توانید Zoho Assist را به صورت رایگان امتحان کنید. بدون کارت اعتباری مورد نیاز است.

شماره 5 – بررسی LogMeIn Pro – بهترین حالت برای دسترسی به پرونده و برنامه در هر زمان

اگر به دنبال یک روش ساده برای دسترسی به پرونده ها و برنامه ها در رایانه خود از هرجای دیگر هستید ، LogMeIn Pro برنده اصلی است. استفاده از این نرم افزار آسان ، ایمن و بسیار قابل اعتماد است.

این یک انتخاب محبوب برای SMB ها در همه صنایع است.

بیایید نگاهی دقیق به ویژگی های نرم افزار بیندازیم تا ببینیم چرا این نرم افزار بسیار توصیه شده است:

 • دستورالعمل های نصب مرحله به مرحله ساده برای استقرار آسان
 • به دسک تاپ از راه دور خود مثل اینکه جلوی صفحه هستید دسترسی پیدا کنید
 • کاربران نامحدود و همکاری فوری
 • دسترسی رایگان به LastPass برای ذخیره و مدیریت کلمه عبور
 • نمایش مانیتور چندگانه در صفحه محلی 1: 1
 • قابلیت چاپ از راه دور
 • 1 ترابایت فضای ذخیره سازی فایل برای دسترسی و اشتراک گذاری از هرجای دیگر
 • دسترسی سریع به وب سایت های پر بازدید ، برنامه های ابری و برنامه های دسک تاپ
 • دسترسی از راه دور با برنامه تلفن همراه LogMeIn Pro در حال حرکت

برنامه های مربوط به کاربران فردی از 30 دلار در ماه شروع می شود. با این کار می توانید به دو رایانه دسترسی پیدا کنید. برای دسترسی به حداکثر ده کامپیوتر ، به یک پروانه کسب و کار کوچک نیاز دارید که از 129 دلار در ماه شروع می شود.

خلاصه

کدام نرم افزار دسترسی از راه دور بهترین است؟ بستگی به این دارد که از چه چیزی استفاده خواهید کرد.

بین Parallels Access ، TeamViewer ، Remote Utilities ، Zoho Assist و LogMeIn Pro ، می دانم که یکی از این ابزارها می تواند نیازهای شما را برطرف کند.

فقط از متدولوژی که قبلاً در راهنما توضیح دادم استفاده کنید تا به شما کمک کند گزینه مناسبی را برای تجارت خود انتخاب کنید. در لیست من چیزی برای همه وجود دارد.