آموزش سئو

بهترین بررسی نرم افزار استخدام سال 2020

دسامبر 2, 2020

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

آیا شما یک استخدام کننده هستید که به دنبال ساده سازی روند استخدام خود است؟ شما در آن اردوگاه به سختی تنها هستید. خوشبختانه ، یک نرم افزار استخدام وجود دارد که به شما کمک می کند دقیقاً آن کار را انجام دهید و سپس برخی از آنها را انجام دهید.

در یک محیط سریع استخدام که باید صدها متقاضی بالقوه را با نقاط قوت و ضعف متفاوت غربال کنید ، بهترین شرط شما این است که یک نرم افزار ردیابی متقاضی را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد بهترین تصمیمات استخدام را بگیرید.

با وجود بسیاری از گزینه های استخدام نرم افزار برای انتخاب ، مشکل این است که به سرعت به یک انتخاب قریب به اتفاق تبدیل می شود. هیچ کس نمی خواهد روی ابزاری سرمایه گذاری کند که برای روند کار آنها کاملاً مفید نباشد.

در این بررسی دقیق ، من به بهترین گزینه های نرم افزار استخدام در بازار و همچنین نحوه انتخاب یکی از مناسب ترین گزینه های کسب و کار شما بدون نیاز به برخورد با مشکلات اقتصادی ، می پردازم.

بیا شروع کنیم.

گزینه های برتر استخدام نرم افزار برای سال 2020

 1. بازیابی مجدد
 2. بامبو
 3. بول هورن
 4. گلخانه

چگونه بهترین نرم افزار استخدام را برای خود انتخاب کنیم

اگر به دنبال سیستم ردیابی متقاضی (ATS) هستید ، واضح است که هدف اصلی شما ایجاد استخدام با کیفیت برای تجارت خود به کارآمدترین روش ممکن است.

این س becomesال مطرح می شود که از چه معیارهایی برای انتخاب بهترین تناسب شرکت نرم افزاری استفاده می کنید؟ در اینجا چند فاکتور اصلی برای بررسی وجود دارد:

بودجه استخدام

تجارت شما بی نظیر است و بودجه ای که به روند استخدام خود اختصاص می دهید نیز همین است.

با کمی تحقیق می توانید ATS متناسب با شرکت خود پیدا کنید بدون آنکه بیش از حد هزینه کنید.

اگر سرمایه گذاری در یک نرم افزار قوی ATS در درازمدت با استخدام کمتر بد در هزینه شما صرفه جویی می کند ، با دسترسی سریع به مقدار زیادی از داده در وقت شما صرفه جویی می کند یا به شما اجازه می دهد مدیران استخدام کمتری استخدام کنید ، پس سرمایه گذاری ارزش آن را دارد.

در جهان ATS طیف وسیعی از قیمت ها وجود دارد که می توانید از نظر اقتصادی در مسیر خود باشید. در زیر به جزئیات بیشتر خواهیم پرداخت.

ویژگی های خاص

آیا به دنبال یک سیستم استخدام هستید که به شما امکان دهد کمپین های ایمیل ، پیش نمایش ها یا تجزیه و تحلیل های مشخص کاندیداها را ادغام کنید؟

آیا آزمایش قسمت بزرگی از روند استخدام شماست؟ شاید شما به دنبال یک سیستم اساسی هستید که به شما امکان مقایسه برنامه ها با داده های ساده را بدهد.

لیستی از ویژگی های کسب و کار خود را که نمی تواند در آن به خطر بیاندازد ، تهیه کنید و از آنها به عنوان فیلتر برای محدود کردن بهترین گزینه های خود استفاده کنید.

معمولاً ویژگی های اضافی مانند صفحات فرود ، اتوماسیون ، نرم افزار برنامه ریزی یا یکپارچه سازی گردش کار را می توان در جاده اضافه کرد. این به شما امکان می دهد بهترین انتخاب را برای مکان شرکت خود انجام دهید و بعداً می توانید آن را ارتقا دهید و بر اساس آن کار کنید.

فرکانس استخدام

ممکن است شما یک شرکت کوچک با نرخ گردش مالی کمتری باشید. یا شاید شما یک شرکت قابل توجه با بیش از 500 کارمند هستید و دائما به دنبال استخدام های جدید هستید.

ATS شما باید بتواند از پس داده های استخدام روزانه شما برآید.

از خود بپرسید که چند بار استخدام جدید می کنید و متوسط ​​نرخ گردش مالی شما چقدر است. این روش خوبی برای فیلتر کردن نرم افزارهای مناسب شما خواهد بود.

استخدام نوع نرم افزار

آیا شما یک تجارت کوچک در حال ظهور ، یک آژانس استخدام یا یک شرکت قابل توجه هستید؟

مقاله مرتبط  راهنمای کامل دستیاران دیجیتال هوش مصنوعی برای بازاریابان

این تمایز مهمی است که باید هنگام انتخاب سیستم انجام دهید. هیچ سیستم نرم افزاری برای همه مشاغل جذاب نیست. متغیرهای استخدام بیش از حد و نیازهای تجاری منحصر به فرد برای این مورد وجود دارد.

در حالی که برخی از نرم افزارها برای تأمین نیازهای آژانس استخدام ساخته شده اند ، برخی دیگر برای مشاغل مستقر با منابع انسانی داخلی و مدیران استخدام بهتر هستند. این که آیا شما به ATS ساده تر یا CRM قوی تر نیاز دارید ، یک تمایز اضافی برای ایجاد این موضوع است که در بخشهای بعدی در مورد آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

انواع مختلف نرم افزار استخدام

نرم افزار استخدام به طور کلی در سه دسته مشخص تقسیم می شود: نرم افزار ردیابی متقاضی ، مدیریت ارتباط با نامزدها و نرم افزار مصاحبه. من در زیر هر یک از آنها را برای شما تجزیه می کنم.

نرم افزار ردیابی متقاضی

پردازش برنامه ها و رزومه های شغلی ، پیگیری مصاحبه ها و مدیریت آگهی های شغلی همه با یک نرم افزار ردیابی متقاضی ساده انجام می شود.

اینها قابلیتهای اساسی بیشتر نرم افزارهای ATS هستند. با بزرگتر شدن شرکت شما ، به دنبال قابلیت های اضافی می گردید.

اینجاست که وارد نرم افزار CRM می شویم.

مدیریت ارتباط با نامزدها

اگر شما نیاز به جمع آوری داوطلبان بالقوه با توجه به معیارهای مختلف استخدام بصورت دورانی دارید ، سیستم مدیریت ارتباط کاندیدا (CRM) ممکن است گزینه بهتری برای شما باشد.

ATS بر مدیریت متقاضیان علاقه مند به هر آگهی شغلی فعال متمرکز است ، در حالی که سیستم های CRM حول جذب بهترین استعداد از استخر کاندیداها و مدیریت مداوم آن است.

این معمولاً برای مشاغل سطح سازمانی که تاسیس بیشتری دارند و به طور مداوم از طریق مجموعه ای از نامزدهای واجد شرایط استفاده می کنند و استخدام می کنند ، بهترین عملکرد را دارد. این همچنین یک گزینه عالی برای استخدام آژانس ها است.

نرم افزار مصاحبه

سرانجام ، نرم افزار مصاحبه می تواند صرفه جویی در زمان زیادی باشد. آنها نه تنها به شما کمک می کنند تا کاندیداهای احتمالی را غربال کنید ، بلکه به شما امکان می دهند مصاحبه ها و سوالات مصاحبه ای را که می توانید به وقت خود مرور کنید ، برنامه ریزی و ضبط کنید.

از این طریق می توانید پاسخ ها و همچنین مهارت های کاندیدای قابل درک را به راحتی مقایسه کنید.

این مناسب برای شرکتهای بزرگتر با نرخ گردش مالی بالاتر است.

در زیر ، لیستی از بهترین نرم افزارهای استخدام برای معیارهای مختلف ، همراه با قیمت گذاری ، ویژگی ها و مزایا را پیدا خواهید کرد.

شماره 1 – بازیافت – بهترین نرم افزار جذب نیرو برای مشاغل کوچک

Recooty افتخار خود را دارد که ساده ترین نرم افزار استخدام برای مشاغل کوچک است.

اگر کار شما یک تجارت کوچک است ، به احتمال زیاد برای اولین بار استخدام نرم افزار را امتحان کرده اید. با Recooty به راحتی می توانید تمام اصول استخدام خود را پوشش دهید.

با چند کلیک ساده می توانید شغل ارسال کنید ، برای مصاحبه برنامه ریزی کنید ، رزومه های احتمالی را بررسی کنید و استخدام کنید.

اگرچه Recooty به مشاغل کوچکتر متصل است ، شما هنوز هم می توانید یک صفحه شغلی مارک تجاری متناسب با نمایه شرکت خود ایجاد کنید. این ، به ویژه ، یک ویژگی عالی است که به شما کمک می کند خود را به عنوان یک استخدام کننده در بازار کار متمایز کنید.

اما شما مجبور نیستید در آنجا متوقف شوید. همچنین می توانید در کمترین زمان در دسترس باشید و به محبوب ترین تابلوهای کاری ارسال کنید.

طرفداران

 • وقتی آماده ارتقا هستید ، واردات و صادرات انبوه را انجام دهید
 • صفحه مشاغل مارک دار
 • امکان ارسال به چندین تابلوی شغلی
 • قابلیت های اشتراک شبکه اجتماعی

منفی ها

 • قابلیت های بسیار محدودی که با رشد شرکت شما مقیاس ندارند
 • ادغام برنامه محدود
 • قابلیت CRM را ارائه نمی دهد
مقاله مرتبط  نحوه راه اندازی کمپین های خرید Microsoft Bing برای مشاغل تجارت الکترونیک

قیمت گذاری

قیمت گذاری Recooty ساده است. می توانید با برنامه ماهانه بروید یا با پرداخت سالانه 20٪ پس انداز کنید.

برای مبتدیان ، Recooty بسیار خوب است رایگان طرحی که به شما امکان می دهد سه شغل ، یک صفحه شغلی مارک دار ارسال کنید و به شما امکان می دهد متقاضیان را ردیابی کنید.

برای گزینه های پیشرفته تر ، می توانید Pro Plan را با قیمت 29 دلار در ماه یا Ultra Plan را با 49 دلار انتخاب کنید.

اینجا هر یک از رده های قیمت گذاری آنها را با جزئیات بررسی کنید.

# 2 – BambooHR – بهترین نرم افزار جذب نیرو برای مشاغل متوسط

BambooHR یک راه حل عالی برای مشاغل کوچک تا متوسط ​​با نیازهای استخدام قابل توجه تر است. رابط کاربری آنها بسیار آسان است و به شما کمک می کند تا چرخه استخدام و پردازنده را به طور یکپارچه پشت سر بگذارید.

آنچه باعث برجسته شدن BambooHR می شود این است که آنها نه تنها ATS بلکه سیستم منابع انسانی نیز هستند.

این بدان معناست که سیستم همه در یک آنها همچنین به شما کمک می کند مواردی مانند مرخصی ، حقوق و دستمزد ، جدول زمان بندی کارمندان و مدیریت گزارش را هنگامی که قبلاً یک کاندید استخدام کرده اید ، ردیابی کنید. برای یک تیم استخدام ، این می تواند زمان واقعی باشد.

یکی از ویژگی های برجسته BambooHR ، ادغام گسترده 45 برنامه آنها با سایت های شغلی مانند Indeed یا Glassdoor است که به شما کمک می کند روند لیست کار را خودکار کنید.

ادغام های اضافی برنامه ، مانند ورود به سیستم از طریق Google ، اتصال با Slack یا Universal Background Screening ، مدیریت مجموعه احتمالی خود را بسیار ساده تر می کند. بعلاوه ، اگر یک برنامه ادغامی وجود ندارد که بخواهید دریافت کنید ، آنها به شما امکان می دهند از یکی بخواهید یا از Zapier برای تحقق آن استفاده کنید.

بهترین ویژگی های آنها ایجاد و لیست فرصت های شغلی را آسان می کند. آنها برای دسترسی راحت تر به ابزارهای استخدام ، داده ها و ویژگی های سلف سرویس کارمندان ، دارای یک برنامه سازگار با IOS و Android هستند. این به تیم استخدام شما کمک می کند تا رابطه ایجاد کرده و در ارتباط مداوم با افراد و استخدام کنندگان باشد.

حتی می توانید در هر مرحله از فرآیند استخدام ، مجوزهای سفارشی را برای ذینفعان شرکتی که می خواهند از هر نامزدی وارد کنند ، اضافه کنید.

طرفداران

 • امکان ایجاد گردش کار سفارشی از الگوهای انجام شده برای شما
 • امضاهای الکترونیکی برای مدیریت اسناد آسان تر
 • ردیابی متقاضی برای استخدام سریعتر
 • کاربر پسند و پیمایش آسان
 • گزارشگری و تجزیه و تحلیل منابع انسانی برای تصمیم گیری بهینه

منفی ها

 • بسته به بودجه شما ، برخی از قابلیت های نرم افزار هزینه اضافی دارند.
 • اگر ردیف Essentials را انتخاب کنید ، به پشتیبانی پایه تلفن دسترسی نخواهید داشت.

قیمت گذاری

اگرچه آنها یکی از گزینه های Essentials یا Advantage را با قابلیت افزودنی اضافه می کنند ، BambooHR طبقات قیمت گذاری برش کوکی را ارائه نمی دهد.

در عوض ، آنها بسته های شخصی سازی شده ایجاد می کنند که با بودجه شما کار می کنند. شما می توانید برای یک دوره آزمایشی رایگان ثبت نام کنید یا در وب سایت آنها قیمت پیشنهادی دریافت کنید.

با یک دوره آزمایشی رایگان BambooHR اینجا شروع کنید.

شماره 3 – Bullhorn – بهترین نرم افزار استخدام برای آژانس های استخدام

شاید از خود بپرسید که Bullhorn یک نرم افزار ATS است یا CRM. خوب ، هر دو

اگر آژانس کارمندان با تعداد متقاضیان سنگینی برای مدیریت هستید ، Bullhorn سیستم ابتدایی شما برای فرآیندهای استخدام ساده و متمرکز است.

آنها پیدا کردن و جایگزینی استخدام های با استعداد را در نقشهای باز در مقیاس و بدون محدودیت ذخیره اطلاعات که ممکن است شما را عقب نگه دارند ، آسان می کنند.

رابط کاربری آنها توانایی مدیریت متقاضی و چرخه جذب را جمع می کند تا تیم شما بتواند سریعتر بهترین تصمیمات استخدام را اتخاذ کند.

مقاله مرتبط  معاملات خرید فالوورهای اینستاگرام

ادغام با Outlook ، Gmail و LinkedIn همچنین ارتباط با استخدام های بالقوه را که عملکرد اصلی هر آژانس استخدام است ، آسان می کند. با استفاده از Bullhorn می توانید هر رزومه را ویرایش و تجزیه کنید ، یادداشت ها را به برنامه ها اضافه کنید و حتی کلمات کلیدی را جستجو کنید تا کاندیداهای مناسب برای هر نقش باز را پیدا کنید.

یکی از بهترین ویژگی های آنها بازار Bullhorn است که بیش از 100 برنامه برای انتخاب دارد.

این باعث می شود که آنها یک پلتفرم کاملاً قابل تنظیم باشند که به آژانسهای کارمندی در هر اندازه ای امکان شخصی سازی فرایندهای استخدام خود و ایجاد سیستمی مناسب برای تیمشان را می دهد.

طرفداران

 • سیستم متمرکز تأمین استعدادها که به تیم شما کمک می کند در مجموع بهترین شرایط استخدام را پیدا کنند
 • گزارش پیشرفته برای یادگیری سلامت سیستم استخدام خود در چند کلیک
 • گردش کار بسیار قابل تنظیم است
 • ردیابی ایمیل و ایمیل گسترده
 • تجزیه و تحلیل از سرگیری جزئیات گرا و جستجوی کلمات کلیدی

منفی ها

 • این می تواند یک سرمایه گذاری گران قیمت برای آژانس های استخدام در آینده باشد

قیمت گذاری

Bullhorn تیم ، شرکت و Enterprise را به عنوان سه رده اصلی قیمت گذاری خود ذکر کرده است ، اما آنها به راحتی قیمت های خود را لیست نمی کنند. شما باید در سایت آنها درخواست قیمت گذاری کنید زیرا این امر به تعداد افراد تیم شما نیاز دارد که به سیستم آنها دسترسی دارند.

در اینجا قیمت پیشنهادی بول هورن را درخواست کنید.

شماره 4 – گلخانه – بهترین نرم افزار استخدام مشاغل

گلخانه برای شرکتها ساخته شده است تا بتوانند استخدامها را در مقیاس مدیریت کنند. استخدام ساختار یافته نام بازی آنهاست زیرا آنها بر ایجاد یک روند مصاحبه و پردازش عادلانه برای همه نامزدها تمرکز دارند.

سیستم های آنها با استناد به تصمیم گیری بر اساس شواهد و داده های جداگانه هر متقاضی ، برای کاهش مشکلات مانند استخدام مغرضانه طراحی شده اند. اگر شما یک شرکت بزرگ هستید که تمرکز شما بر استخدام تنوع ، برابری ، انصاف و کاهش تعصب است ، Greenhouse دارای قابلیت های داخلی است که به شما کمک می کند تا این ارزش ها را پرورش دهید.

رابط گلخانه به طور خاص برای مقیاس گذاری آسان و رشد در کنار کسب و کار شما با بیش از 300 برنامه استخدام و مدیریت طراحی شده است.

بهترین ابزارهای استخدام آنها شامل توانایی به اشتراک گذاری بررسی برنامه ها ، دسترسی به کارت های امتیازی است که داوطلبان را به طور مداوم ارزیابی می کند ، و حتی جزئیات دقیق تر مانند اینکه به نامزدها اجازه می دهد تلفظ صحیح نام خود را از نظر ضبط بیشتر ثبت کنند.

طرفداران

 • نظر سنجی خودکار برای اندازه گیری تجربه استخدام
 • تجزیه و تحلیل پیش بینی همراه با یادگیری ماشین به تصمیم گیری مبتنی بر داده کمک می کند
 • اندازه گیری عملکرد پردازنده
 • برنامه های تلفن همراه قابل دسترسی برای دسترسی آسان به مشخصات مانند پروفایل کاندیداها ، خلاصه ها و کارت های امتیازی

منفی ها

 • می تواند هزینه گرانتری برای روند استخدام شما باشد

قیمت گذاری

Greenhouse قیمت آنها را لیست نمی کند ، زیرا قیمت گذاری آنها براساس اندازه سازمان شما است.

می توانید با درخواست نمایش آزمایشی رایگان آنها ، در اینجا قیمت ویژه سفارش دهید.

نتیجه

با داشتن یک نرم افزار مناسب استخدام ، می توانید انبوهی از مدارک و صفحات گسترده گسترده را فراموش کنید که برای جذب شما در روند استخدام ناکارآمد هستند.

استفاده از سیستمی که نیازهای خاص شغلی شما را تأمین کند ، می تواند در کیفیت استخدام های شما تفاوت ایجاد کند. هنگامی که در روند تصمیم گیری بر فشار غلبه کرد ، مرحله بعدی انتخاب و شروع است.

با استفاده از این راهنما بهترین نرم افزار ATS را انتخاب کنید و استخدام های بهتری را در این هفته شروع کنید.