آموزش سئو

بهترین بررسی میزبانی وب وردپرس در سال 2020

اکتبر 26, 2020

افشای اطلاعات: این محتوا توسط خواننده پشتیبانی می شود ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای ما کلیک کنید ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

وردپرس محبوب ترین پلتفرم CMS جهان است. طبق مطالعه سال 2020 ، 455 میلیون سایت در سراسر جهان توسط وردپرس طراحی شده اند.

این همان چیزی است که من برای مدیریت وبلاگم در اینجا در NeilPatel.com و همچنین سایتها و مشاغل دیگرم استفاده می کنم.

بنابراین اگر در حال حاضر از وردپرس استفاده می کنید یا قصد استفاده از وردپرس برای وب سایت خود را دارید ، منطقی است که در میزبانی وب وردپرس سرمایه گذاری کنید.

راه حل های میزبانی ویژه وردپرس بهترین گزینه شما از نظر سرویس ، بروزرسانی ، عملکرد و نصب برای وردپرس خواهد بود. کدام ارائه دهنده میزبانی وب بهترین گزینه در این گروه است؟ برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی ها و توصیه های من را در زیر بررسی کنید.

6 گزینه برتر برای میزبانی وب وردپرس

 1. Bluehost
 2. DreamHost
 3. SiteGround
 4. موتور WP
 5. میزبانی A2
 6. IONOS توسط 1 و 1

چگونه بهترین میزبانی وب وردپرس را برای خود انتخاب کنیم

قبل از اینکه بتوانید بهترین برنامه میزبانی وردپرس را برای سایت خود پیدا کنید ، باید بدانید که هنگام خرید در جستجوی چه چیزی هستید. از ملاحظات زیر به عنوان راهنمای خرید استفاده کنید. با این کار محدود کردن گزینه ها برای شما بسیار راحت تر خواهد بود.

حجم ترافیک

وب سایت شما چقدر بازدید می کند؟ برای سایت های جدید انتظار چه میزان بازدید را دارید؟

پاسخ به این سوال قطعاً در نوع راه حل میزبانی وردپرس که برای شما مناسب است تأثیر خواهد داشت. سایتی که هر ماه 5000 بازدید کننده دارد باید در طرحی متفاوت از سایت هایی باشد که ماهانه 50000 بازدید کننده دارند. برنامه هایی که می تواند 100000 بازدید کننده در ماه را در خود جای دهد لزوماً برای سایت هایی که میلیون ها بازدید کننده ماهانه دارند مناسب نخواهد بود.

وب سایت های جدید و سایت های کوچکتر با میزبانی مشترک وردپرس مناسب خواهند بود (به زودی اطلاعات بیشتری در مورد این مورد) اما با رشد سایت شما ، ممکن است بخواهید یک VPS (سرور خصوصی مجازی) یا یک راه حل اختصاصی برای میزبانی وردپرس در نظر بگیرید.

پشتیبانی

اکثر مردم فکر نمی کنند خدمات مشتری ارائه شده توسط ارائه دهنده میزبانی وردپرس خود را در نظر بگیرند. اما این فاکتور قطعاً باید در لیست شما بالا باشد.

در یک سناریوی ایده آل ، سایت شما 24/7 شب به راحتی کار خواهد کرد و شما هرگز مشکلی نخواهید داشت. متأسفانه ، ما در واقعیت زندگی می کنیم – نه یک جهان کامل. بنابراین یک روز یا دیگری ، شما با مشکلی روبرو خواهید شد و به کمک نیاز دارید.

بهترین ارائه دهندگان میزبانی وردپرس پشت شما خواهند بود. آنها بصورت شبانه روزی از طریق تلفن ، گفتگوی زنده و پشتیبانی از طریق ایمیل در دسترس هستند. نمایندگان با پشتکار تلاش خواهند کرد تا مشکلات شما را به سرعت برطرف کنند.

برای آن دسته از شما که در حال حاضر یک وب سایت فعال در سرویس میزبانی دیگری دارید ، اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده ای که قصد تغییر آن را دارید به شما در انتقال سایت کمک می کند. بهترین تیم های پشتیبانی مشتری این کار را به صورت رایگان انجام می دهند.

مدیریت شده در مقابل کنترل نشده

تجربه فنی شما به شما کمک می کند تا تعیین کنید آیا شما یک برنامه مدیریت شده میزبانی وردپرس می خواهید یا یک برنامه مدیریت نشده وردپرس.

میزبانی سنتی وردپرس مقرون به صرفه است. میزبان نصب وردپرس را برای شما بسیار ساده می کند ، معمولاً فقط فقط با یک کلیک (با فرض اینکه وردپرس از قبل نصب نشده باشد).

برنامه های مدیریت شده کمی گران ترند ، اما شما از خدمات پیشرفته بهره مند خواهید شد. بهترین برنامه های مدیریت شده میزبانی وردپرس دارای ویژگی هایی مانند پشتیبان گیری خودکار ، به روزرسانی خودکار ، تعمیر و نگهداری و سایر مزایای آن دسته از شما که ترجیح می دهید دستی داشته باشید.

معیارها و عملکرد سایت

تمام برنامه های میزبانی وب با عنوان “میزبانی وردپرس” باید از قبل برای وردپرس بهینه شوند. بنابراین بلافاصله ، عملکرد سایت شما بهتر از یک سرویس غیربهینه است.

اما فراتر از آن ، عوامل دیگری نیز وجود دارد که بر دو مهمترین معیار سایت که باید تحت نظارت قرار بگیرید – زمان و سرعت – تأثیر می گذارد.

مقاله مرتبط  چگونه Google را وادار کنیم تا وب سایت جدید شما را فوراً فهرست بندی کند

نوع میزبانی شما بیشترین تأثیر را در این موارد خواهد داشت. به عنوان مثال ، میزبانی اشتراکی کندتر از میزبانی VPS خواهد بود. سطح ترافیک شما همچنین عاملی در معیارهای عملکرد شما خواهد بود.

بعضی از ارائه دهندگان فقط در مورد سرعت و عملکرد بهتر از دیگران هستند. بهترین راه برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد ، خواندن نظرات مشتریان اخیر است. اگر مردم دائماً از قطعی و توقف غیرمنتظره شکایت دارند ، احتمالاً باید دور باشید. همه ارائه دهندگان لیست من در زیر از نظر سرعت و زمان معتبر قابل مقایسه هستند.

انواع مختلف میزبانی وب برای وردپرس

میزبانی وب وردپرس را می توان به دسته های مختلفی تقسیم کرد. در اینجا یک توضیح عمیق تر از هر یک وجود دارد:

وردپرس مشترک

همانطور که قبلا ذکر شد ، میزبانی مشترک وردپرس ارزانترین گزینه است. این بهترین انتخاب برای وب سایت های جدید ، وب سایت های کوچک ، وبلاگ های کوچک و سایت هایی است که انتظار یک بار بازدید ندارند. بیشتر میزبانان شروع به کار با یک برنامه مشترک را برای شما بسیار آسان می کنند و همچنین تعمیر و نگهداری نیز بسیار کم است.

نکته منفی میزبانی مشترک عملکرد است. همانطور که از نام آن مشخص است ، شما منابع سرور را با وب سایت های دیگر در همان سرور به اشتراک خواهید گذاشت. بنابراین سایت شما ممکن است به طور بالقوه خراب شود و یا سرعت آن کاهش یابد زیرا سایت های دیگر موجود در آن سرور دارای افزایش بازدید هستند.

میزبانی مشترک برای وب سایت های تجاری عالی نیست. با شروع جذب 10،000 تا 25،000 بازدید کننده در ماه ، ممکن است بخواهید که به یک سطح دیگر ارتقا دهید.

سرورهای خصوصی مجازی (VPS)

میزبانی وردپرس VPS یک مرحله بالاتر از میزبانی مشترک است.

شما هنوز از نظر فنی یک سرور فیزیکی را با وب سایت های دیگر به اشتراک می گذارید ، اما تعداد سایت های موجود در آن سرور بسیار کمتر خواهد بود. علاوه بر این ، سرور به چندین سرور مجازی تقسیم می شود (از این رو نام آن است) ، بنابراین هر سایت منابع اختصاصی خود را دارد.

آناتومی میزبانی VPS به شما کمک می کند تا از کند شدن بازدید سایت در سایت های دیگر جلوگیری کنید. میزبانی وردپرس VPS عملکرد بهتری داشته و می تواند حجم بالاتری از بازدید را نسبت به برنامه های مشترک در اختیار شما قرار دهد.

میزبانی اختصاصی وردپرس

با یک برنامه میزبانی وردپرس اختصاصی ، سرور اختصاصی خود را برای وب سایت خود خواهید داشت. این منجر به بالاترین عملکرد ممکن ، توانایی جابجایی حجم زیادی از ترافیک و گزینه های نهایی شخصی سازی در سطح سرور می شود.

شایان ذکر است که اکثر سایت ها به سرور اختصاصی نیاز ندارند (همچنین می تواند بسیار گران باشد).

این نوع میزبانی وردپرس برای شرکت های عظیم ، سایت هایی با میلیون ها بازدید کننده در ماه و توسعه دهندگانی که می خواهند محیط میزبانی وب را برای چندین وب سایت در یک سرور شخصی سازی کنند ، اختصاص داده شده است.

میزبانی وردپرس مدیریت شده

میزبانی وردپرس مدیریت شده معمولاً در سطح اشتراکی یا VPS ارائه می شود. این قطعاً یک نسخه جدید از میزبانی سنتی است و شما مزایای زیادی خواهید داشت.

سرعت ، عملکرد و پشتیبانی مشتری بهتر است. در پشت صحنه ، همه چیز از امنیت بیشتری برخوردار خواهد بود (این بدان معناست که سایت همچنین از ثبات بیشتری برخوردار خواهد بود). دیگر لازم نیست نگران به روزرسانی ها ، نصب ها یا امنیت باشید – همه اینها توسط میزبان شما اداره می شود.

قیمت برنامه های مدیریت شده وردپرس بالاتر از راه حل های مشترک اشتراکی یا میزبانی VPS است. اما برای خدمات و موارد اضافی که دریافت می کنید ، هزینه قطعاً قابل توجیه است.

شماره 1 – Bluehost – بهترین میزبانی وردپرس برای وب سایت های جدید

با تأمین انرژی بیش از 2 میلیون سایت در سراسر جهان ، Bluehost یک رهبر صنعت در فضای میزبانی وب است. این ارائه دهنده برای بیش از 15 سال توسط وردپرس توصیه شده است ، و آنها را مورد توجه اکثر وب سایت ها قرار داده است.

مقاله مرتبط  نحوه دریافت حامیان پادکست

میزبانی وردپرس از Bluehost فقط با 3.95 دلار در ماه شروع می شود.

Bluehost یک گزینه عالی برای هر کسی است که از ابتدا وب سایت جدیدی ایجاد می کند. می توانید میزبانی و ثبت دامنه خود را در یک برنامه واحد ، با یک نام دامنه رایگان به مدت یک سال بسته بندی کنید. از دیگر موارد برجسته قابل توجه Bluehost می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نصب خودکار وردپرس
 • صدها تم رایگان وردپرس
 • گواهینامه SSL رایگان
 • به روزرسانی خودکار وردپرس
 • 200 دلار اعتبار بازاریابی رایگان (Google Ads و Microsoft Advertising)
 • اطلاعات کاربری ورود به وردپرس را به صورت ایمن پیکربندی کنید

وردپرس از خدمات مشتری عالی برخوردار است و قصد دارد بودجه های مختلف را در هر اندازه ای متناسب کند. کارشناسان پشتیبانی Bluehost بصورت شبانه روزی از طریق تلفن و گفتگوی زنده در دسترس هستند. آنها حتی راه حل های خاصی برای کاربران پیشرفته وردپرس و سایت های تجارت الکترونیک دارند.

شروع کار آسان است ، و کلیه برنامه ها با 30 روز ضمانت بازگشت پول پشتیبانی می شوند.

# 2 – DreamHost Review – همه کاره ترین برنامه های میزبانی وردپرس

DreamHost یکی دیگر از ارائه دهندگان میزبانی است که مستقیماً توسط وردپرس توصیه می شود. آنها بیش از ده سال در این لیست بوده اند.

صرف نظر از نوع وب سایت ، بودجه و نیازهای میزبانی شما ، DreamHost یک راه حل میزبانی وردپرس برای شما دارد. برنامه ها از 2.59 دلار در ماه شروع می شوند.

DreamHost بیش از 750،000 نصب وردپرس را در کمربند خود دارد. آنها دارای برنامه های اصلی میزبانی وردپرس برای سایت های جدید ، برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده و همچنین VPS برای وردپرس هستند.

تمام برنامه های میزبانی وردپرس DreamHost دارای ویژگی ها و مزایای زیر است:

 • پشتیبانی مشتری برنده جایزه 24/7/365 در دسترس است
 • به روزرسانی خودکار وردپرس
 • تنظیمات فوری وردپرس
 • گواهینامه SSL رایگان
 • محافظت از حریم خصوصی رایگان
 • دامنه رایگان
 • میزبانی ایمیل رایگان
 • گزینه های پیشرفته کنترل پنل
 • پشتیبان گیری خودکار روزانه

خواه یک برنامه مشترک ، برنامه مدیریت شده یا VPS برای تأمین انرژی چندین سایت وردپرس داشته باشید ، DreamHost می تواند نیازهای شما را برآورده کند.

آنها سرورهای خاصی دارند که برای وردپرس بهینه شده اند و دارای 100٪ تضمین به روز بودن هستند. DreamHost یک تیم اختصاصی از متخصصان وردپرس دارد که می تواند به شما در حل هر مسئله بزرگ یا کوچک کمک کند.

همچنین از 97 روز ضمانت بازگشت پول بهره مند خواهید شد. امروز هیچ میزبان دیگری در بازار این نوع وعده ها را ارائه نمی دهد.

شماره 3 – بررسی SiteGround – بهترین مورد برای بازدیدهای مقیاس پذیر

SiteGround سومین ارائه دهنده میزبانی است که مستقیماً توسط وردپرس توصیه می شود. آنها راه حلهای مدیریت شده را برای سایتها در هر اندازه ارائه می دهند.

خواه 10 هزار بازدید کننده ماهانه ، 100000 بازدید کننده ماهانه یا جایی در این بین داشته باشید ، SiteGround می تواند نیازهای شما را تأمین کند.

برنامه های میزبانی سطح پایین وردپرس از SiteGround فقط با 6.99 دلار در ماه شروع می شود. در اینجا نگاهی دقیق به برخی از ویژگی های شما از این ارائه دهنده وجود دارد:

 • پشتیبانی 24/7 از نمایندگان خبره وردپرس
 • نصب خودکار وردپرس و کیت شروع کننده وردپرس قدرتمند
 • مهاجرت رایگان وردپرس
 • امنیت و به روزرسانی ها را در سطح سرور و برنامه مدیریت کنید
 • عملکرد بهینه شده برای سایت های وردپرس
 • گواهینامه های SSL رایگان
 • پشتیبان گیری رایگان روزانه
 • حساب های ایمیل نامحدود رایگان
 • ابزار صحنه سازی و جعبه ابزار توسعه دهنده
 • ابزارهای همکاری و دسترسی به برچسب سفید

اگر انتظار دارید سایت شما مقیاس بندی شود و باید برنامه هایی را برای مطابقت با رشد خود ارتقا دهید ، SiteGround شما را پوشش داده است. طرح میزبانی وردپرس شما با 30 روز ضمانت بازگشت پول پشتیبانی می شود.

شماره 4 – بررسی موتور WP – بهترین مدیریت میزبانی وردپرس

با نامی مانند WP Engine ، تعجب و تعجب آور نیست که این ارائه دهنده خدمات میزبانی وب در میزبانی وردپرس تخصص دارد. بیش از 120،000 مشتری در 140+ کشور برای میزبانی وب به WP Engine اعتماد می کنند.

راه حل های مدیریت شده آنها سریع ، قابل اعتماد و ایمن است و برنامه های آنها از 25 دلار در ماه شروع می شود.

مقاله مرتبط  چگونه از ورود ربات ها به وب سایت خود جلوگیری کنیم: ابزارها و نکات

قیمت WP Engine در مقایسه با سایر گزینه های لیست ما کمی بالاتر است. اما خدمات آنها در دنیای میزبانی وردپرس مدیریت شده بی نظیر است.

این راه حل ها برای وب سایت های بزرگتر ساخته شده اند. به عنوان مثال ، طرح سطح ورودی می تواند حداکثر 25000 بازدید در ماه داشته باشد ، که 2.5 برابر بیشتر از بیشتر برنامه های ورود به سیستم از سایر ارائه دهندگان است. آنها حتی راه حل های وردپرس را برای وب سایت هایی با بازدید ماهانه میلیونی مدیریت کرده اند.

از دیگر نکات قابل توجه WP Engine می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مضامین Premium WordPress و Genesis شامل چارچوب (ارزش 2000 دلار)
 • قابل اطمینان معماری میزبانی
 • برای توسعه دهندگان بهینه شده است
 • سرعت و قابلیت اطمینان بی نظیر
 • با راه حل هایی مانند Cloudflare ، Google ، Amazon ، BigCommerce و موارد دیگر ادغام می شود
 • نظارت بر عملکرد برنامه

WP Engine یک گزینه عالی برای وب سایت های بزرگ ، توسعه دهندگان ، مشاغل ، آژانس ها و بازاریابان است. اگر به دنبال یک راه حل پیشرفته میزبانی وردپرس هستید ، این بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

شماره 5 – بررسی میزبانی A2 – بهترین مورد برای مهاجرت سایت

A2 Hosting یکی دیگر از ارائه دهندگان معتبر و شناخته شده در فضای میزبانی وب است. آنها برنامه های میزبانی وردپرس را با قیمت 2.99 دلار در ماه به اشتراک گذاشته اند و راه حل های وردپرس را مدیریت کرده اند که ماهانه 11.99 دلار شروع می شود.

بنابراین چه نیازهای شما ساده ، پیچیده و یا جایی در وسط باشد ، A2 برنامه ای برای شما در نظر گرفته است.

بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی راه حل های مشترک و مدیریت شده وردپرس را ارائه نمی دهند. بیشتر در یکی یا دیگری تخصص دارند. بنابراین این واقعیت که A2 توانایی انتخاب را می دهد قطعاً یک چشم انداز منحصر به فرد است.

برای شما که دارای وب سایت موجود هستید و به دنبال تغییر سرویس دهنده هستید ، A2 Hosting مهاجرت سایت به صورت رایگان و رایگان را ارائه می دهد. همچنین از ویژگی هایی مانند:

 • تنظیمات خودکار وردپرس
 • گواهینامه SSL رایگان
 • مراکز جهانی داده
 • سرورهای Turbo تا 20 برابر سریعتر (با برنامه های انتخاب شده)
 • ابزارهای توسعه دهنده پسند
 • پشتیبان گیری از سایت خودکار رایگان
 • فضای ذخیره سازی نامحدود (با برنامه های انتخاب شده)

اگر نظرات مشتریان فعلی A2 را بخوانید ، به سرعت خواهید دید که چرا این میزبان اینقدر محبوب است. برای میزبانی سریع ، قابل اعتماد و ایمن وردپرس ، چیزی بیشتر از میزبانی A2 نگاه نکنید.

شماره 6 – بررسی IONOS توسط 1 و 1 – بهترین برای کاربران حرفه ای

IONOS توسط 1 و 1 لزوما شناخته شده ترین نام در جهان میزبان وب نیست. اما این نباید شما را از در نظر گرفتن راه حل های آنها دور کند.

این ارائه دهنده بهترین توصیه من برای متخصصان وردپرس است.

برخی از موارد برجسته و برجسته از برنامه های میزبانی وردپرس عبارتند از:

 • ابزار مدیریت چند سایته
 • مهاجرت های ساده
 • تست مرحله
 • به روزرسانی های هوشمند
 • SSD برای پشتیبانی از زمان بارگذاری سریع ساخته شده است
 • سرور ابر NGINX
 • بهینه سازی های شخص ثالث
 • ذخیره CDN
 • حافظه پنهان HTML و REST API تولید شده توسط سرور
 • ذخیره مرورگر و ذخیره محتوای پویا
 • گواهینامه SSL رایگان
 • پشتیبان گیری ابری روزانه
 • حساب های دامنه و ایمیل رایگان
 • پشتیبانی 24/7

برای توسعه دهندگان و کارشناسان وردپرس که چندین وب سایت را مدیریت می کنند ، IONOS توسط 1 و 1 بهترین گزینه شما خواهد بود. برنامه ها از 18 دلار در ماه شروع می شود. از همه بهتر ، شما در یک قرارداد طولانی مدت قید نخواهید شد. IONOS توسط 1 و 1 به شما امکان می دهد در هر زمان لغو کنید.

خلاصه

اگر یک وب سایت وردپرس را اجرا می کنید ، قطعاً باید یک برنامه میزبانی در نظر بگیرید که برای وردپرس بهینه شده باشد.

کدام طرح بهترین است؟ این به آنچه شما دنبال آن هستید بستگی دارد. توصیه های ذکر شده در بالا قطعاً بهترین مکان برای شروع جستجوی شما خواهد بود.

برای کمک به محدود کردن گزینه های خود ، فقط از راهنمای خرید در ابتدای این پست استفاده کنید.